• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Програма для обліку товару Торгсофт

16.08.2016

Проста у використанні та функціональна програма обліку товару Торгсофт стане незамінним помічником у веденні торговельного бізнесу. Освоєння програми для торгівлі Торгсофт відбувається легко і швидко навіть для тих співробітників, які раніше не стикалися з подібними програмами. Потужна і неодноразово протестована програма не дає збоїв, має зрозумілий інтерфейс і виконує величезну кількість всіляких функцій, за допомогою яких ви автоматизуєте процес роботи, відчутно заощадивши бюджет і час.

Автоматизация магазинов одежды. Торгсофт

Програми для обліку товарів створені спеціально для людей, які бажають тримати свій бізнес під контролем. У вас не виникне плутанини в товарах і ви забудете про проблеми, які бувають з переобліком. Отримання інформації по будь-якій торговельній точці, точне знання кількості товарів і сум, відстеження надходження товарів, виключення шахрайства, і можливість в будь-який час перевірити всі дані вигідно відрізняють цю програму від аналогічних.

Програма для обліку товарів дозволяє побачити всю картину рентабельності кожної окремо взятої точки. Це продумане комплексне рішення для продуктивної торгівлі, за допомогою якого ви легко випередите конкурентів. Крім того, ви економите на утриманні в штаті окремого спеціаліста. Також ви уникнете витоку інформації, що вкрай важливо в торгівлі.

Зручність програми для торгівлі Торгсофт - ще одна істотна перевага! Це ведення і облік замовлень, робота зі списком товарів і покупців. Продажі будуть рости, а число клієнтів збільшуватися з кожним днем! Чим би ви не займалися, будь то інтернет-магазин, дрібногуртова торгівля, роздрібний магазин, або ж мережа магазинів, в усьому у вас буде порядок і контроль.

Контроль надходження товарів проводиться ретельно і повністю вірно. Ніяких збоїв, ніяких помилок. Програма створена на совість і обробляє дані гранично точно.

Система обліку товарів підходить для всіх видів магазинів. Це класифікація по виробниках, матеріалах, за кольорами і розмірами, використання штрих-коду, генерація і друк своїх штрих-кодів, робота з алгоритмом формування назв товару та обмеження знижок при продажу окремо взятих товарів і послуг. Друк чеків, повернення товару, безготівковий продаж, ведення політики знижок, ведення чернеток реалізацій, перегляд неоплачених реалізацій, фіксування причини видалення товару і багато-багато іншого.

Безкоштовно завантажити програму для обліку товарів Торгсофт ви можете на офіційному сайті Компанії (30 днів безплатно!).

Щоб дізнатися, як правильно організувати облік товару в вашому магазині - звертайтеся до відділу замовлень:

+38 (097) 099 49 89

info@torgsoft.ua

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором