• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Реклама в Tik Tok для бізнесу: як рекламувати і продавати товари

31.03.2021

Як рекламувати товари на Тік Ток

Якщо тематика бізнесу дозволяє, ви знайдете свого клієнта в Тік Ток. Маркетингові інструменти в соціальній мережі відрізняються від інструментів в Instagram або Facebook. Головна мета рекламної кампанії зводиться до - 10% технічна складова, 90% креативу і творчості.

Tik Tok пропонує клієнтам 5 способів просування:

  • Хештег Челлендж. Це рекламні банери, що з'являються в розділах пошуку і розповідають потенційним покупцям про недавню активність. У 80% випадках такий тип реклами використовують тіктокери, які вже завоювали популярність серед користувачів. У відео інтегрують або музичні джингли, або брендовані хештеги. Реклама в Тік Ток коштує дорого, а запуск Hashtag Challenge вимірюється в доларовому еквіваленті. Хештег Челлендж працює так: інфлюенсери знімають відео і публікують в профілі згідно Челленджу. Такі відеоролики набирають 500 000 переглядів від інших інфлюенсерів і потрапляють в стрічку користувачів. Останні починають участь у змаганні. В результаті призначений для користувача контент охоплює аудиторію в 3-4 рази більше прогнозованою. Ролики відслідковуються за хештегом. Запускаючи таку рекламу, вибирайте відомих інфлюенсерів, які набирають тисячі переглядів на одному відео.
  • Brand Takeover. Рекламний банер, який з'являється в стрічці користувача, займає повний екран. Ролик триває від 3-5 секунд. Це перше, що бачить користувач, заходячи на сайт. Рекомендуємо супроводжувати ролик прямим посиланням або хештегом для переходу на іншу сторінку бренду або офіційний сайт компанії.
  • In-feed Native Video. Короткі відео тривалістю до 15 секунд. Ролики виникають в стрічці користувачів під час прокручування. Середній час перегляду - 10 секунд. Такі ролики націлені на лайки, коментарі, перепости або переходи. Разом з публікацією використовуються інтерактивні механіки.
  • AR або додаткова реальність. Бренди просуваються через стікери, маски та інші креативні елементи соціальної мережі. Передбачено додавання елементів в 2D або 3D. В першу чергу рекомендуємо використовувати такий вид реклами для організації знайомства бренду з потенційними покупцями.
  • Ще один варіант просування товарів і послуг - це замовити рекламу у блогерів. Корисні інфлюенсери частіше приходять в Тік Ток з Інстаграм або Фейсбук. Наприклад, два роки тому бренд Guess запустив рекламну кампанію, в рамках якої блогери спочатку з'являлися в старому одязі, а через кілька секунд виникали перед публікою, приміряючи брендовані речі. Ролики поширювалися під хештегом #inmydenim. Креативне відео сподобалося користувачам, які потім почали знімати власні відео в таких форматах, відзначаючи відповідним хештегом.

Врахуйте, що про запуск реклами в соціальній мережі Тік Ток потрібно домовлятися безпосередньо з адміністрацією майданчика. Однак, на відміну від інших соцмереж, адміністрація Тік Ток “переховується” і з першого разу достукатися до неї можуть тільки великі бренди. Представникам середнього і малого бізнесу не вистачить однієї спроби, щоб обговорити деталі.

Також обмежена таргетована реклама в плані набору механік. Присутня географія, тип підключення та операційної системи, стать. Але аудиторія соціальної мережі однакова, тому орієнтуйтеся на чотири основних метрики рекламної кампанії - лайки, коментарі, хештеги та кількість переходів.

Підприємцям, які тільки освоюють майданчик Tik Tok, рекомендуємо починати з рекламної кампанії за хештегом. Ви можете або приєднатися до вже існуючого популярного хештегу, але не рекламує інший конкретний бренд, або почати з нуля, залучаючи блогерів або інших інфлюенсерів. Яскравий приклад вдалої рекламної кампанії - челендж від Coca Cola. Користувачі соціальної мережі знімають креативні відео, на яких присутня пляшка з напоєм, проте при цьому використовують інструменти Tik Tok. Цифра переглядів хештег становить понад шість мільйонів.

Зверніть увагу, що Тік Ток не підходить для складної продукції або послуг, суть яких не можна зрозуміти з перших секунд. В існуючу маркетингову стратегію платформи вписуються мас маркети, що пропонують одяг, взуття або косметику, а також бренди на кшталт Nike, Coca Cola, Adidas. Такі продукти грамотно інтегруються в рекламні формати Тік Ток.

Пам'ятайте про обмеження - рекламний ролик не повинен триває понад 15 секунд, враховуючи, що в середньому користувач переглядає рекламу 5-10 секунд. Не робіть рекламу натягнутою. Нехай ролик або фото будуть заточені не на продаж, а на розвагу. Здивуйте аудиторію і тим самим скоротіть час на ухвалення рішення про покупку до 5 секунд.

Мостюк Сергій
11-10-2021 в 18:01:56
Так, ТікТок, непомітно перетворився з об'єкту для насмішок у монстра для бізнесу.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором