• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Найпопулярніші дитячі ліцензійні бренди

18.12.2011

      

Для складання рейтингу бралися до уваги представники ринку дитячих товарів наступних форматів: дитячі магазини, супер- і гіпермаркети, магазини іграшок, дитячі інтернет-магазини, магазини дитячого одягу і взуття, книжкові та канцелярські магазини, магазини спорттоварів, друкована продукція і товари для школи.

Дитячі товари, які використовують ліцензійні бренди, були розділені на групи:

Іграшки, Канцелярія, Одяг, Взуття, Аксесуари, Товари для дому, Товари для свята, Товари для догляду за дитиною, Косметика і парфумерія, DVD і комп'ютерні ігри, Друкована продукція, Харчі, Сувеніри.

Ось як розподілилися 20 брендів, найбільш широко представлені в цих категоріях:

* Рейтинг побудований на основі підрахунку унікальних (неповторюваних) "одиниць складського обліку" брендованих товарів в зазначених категоріях. Дати моніторингу - листопад 2011 р.

Популярные детские бренды

- Найбільшу вагу в рейтингу займає категорія Іграшки - 44% від усіх товарів представлених в цій категорії. За ними йдуть канцелярія, товари для школи та друкована продукція.

- Найменша кількість ліцензійних товарів виявлено в групах товари для свята, сувеніри та товари для спорту - це пов'язано з тим, що дана категорія товарів сама по собі поступається за обсягами ринку.

- Набирає обертів категорія з ліцензійними товарами Харчові продукти, де бере активну участь бренд «Маша і ведмідь».

 Загальна кількість ліцензійних брендів, представлених на ринку, збільшилася вдвічі - з 44 до 87. При цьому, перша 20-ка брендів охоплює 78% всіх ліцензійних товарів. З них тільки 4 бренди є у всіх категоріях: це «Диснеївські принцеси», «Вінні Пух», «Тачки», «Мікі Маус». (Все належать компанії "Дісней").

 

 Для порівняння представлені результати дослідження, проведеного рік тому (у серпні 2010): Популярні дитячі бренди, серпень 2010

    Як видно, перша десятка лідерів майже не змінилася - хіба що "Лунтик" і "Льодовиковий період" здали свої позиції.

Популярные детские бренды, август 2010

      

Що думають покупці?

     Все частіше перевага маленьких споживачів (і їх батьків) віддається саме ліцензійним товарам. Непрямим підтвердженням цього є поява спеціалізованих роздрібних точок і магазинів, які торгують виключно дитячими ліцензійними товарами.

    І ця тенденція цілком з'ясовна - улюблені місця проведення часу дітей, заклади для розваг і відпочинку складно уявити без зображень відомих дитячих персонажів: парки атракціонів і кафе, кінотеатри та зоопарки, дитячі інтернет-майданчики та телебачення ...

   Діти набагато позитивніше сприймають товари з улюбленими персонажами. А покупка будь-якого товару з улюбленим героєм перетворюється в подарунок для дитини. Тому "брендовані" товари популярні і дуже бажані в асортименті будь-якого дитячого магазину.

   Наприклад, лідерами продажів для дівчаток 6-11 років стали Winx, Barbri, Bratz і Hello Kitty. Висока частота покупок обумовлена ​​тим, що основою їх асортименту є ляльки - найбільш традиційна іграшка для дівчаток цього віку. А ось популярність Hello Kitty фахівці пояснюють тим, що марка полюбилася не тільки дівчаткам, але і їх мамам.

 

За матеріалами Агентства РІО ЛІЦЕНЗІЯ

 

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором