• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Скільки прибутку втрачає магазин без програми обліку?

01.07.2013

Скільки грошей втрачає бізнес без системи обліку

Візьмемо середній магазин площею 50-80 квадратів. Вартість бізнесу (товари на складі, торгове обладнання), складе приблизно 100 000 грн.

За оцінками фахівців магазин без системи обліку має такі проблемні місця:

 Витік прибутку:  Сума в місяць:
1. Втрати від крадіжки та махінацій продавців   від 1000 до 6000 грн.
2. Втрати через не володіння точною інформацією про товарні залишки:

- ситуації, коли повторно був закуплений товар, який ще був на складі

 500-20000 грн. 
 - ситуації, коли на складі раптом знаходиться товар, який був актуальний пів року тому, і тепер ви змушені розпродавати його майже по собівартості   1000-5000 грн.
 3. Недоотриманий прибуток від втрачених клієнтів, які пішли через черги, плутанину в цінах і товарі  1000-15000 грн.
 4. Втрачений прибуток через відсутність програм лояльності та роботи з покупцями  5000 – 30000 грн.
 5. Витрати вашого часу та сил на прихід, на ревізію і т.п.   неоціненні
РАЗОМ втрачається  від 9000 до 76 000

А це при скромній рентабельності в 30% складе від 3000 до 23000 вашого прибутку.

Вартість установки "Торгсофт" з усім обладнанням і налаштуванням - 20 000 грн. Вкладення в налагодження обліку відбиваються за 2 місяці. І, як бачите, програма починає для вас заробляти.

Як програма економить ваші витрати та збільшує прибуток?

Більше контролю — менше крадіжок і плутанини

У магазині працює 2-4 продавці. Середня зарплата кожного — близько 2000 грн
Де проблема? «Приробіток» продавця — тобто його нелегальний додатковий дохід внаслідок махінацій на знижках, підставлення свого товару, підміні цінників і простого обрахунку (докладніше про способи махінацій продавців ми вже писали), може становити в залежності від обсягу продажів від 500 до 1500 грн на кожного. В місяць, це 1000-6000 грн ваших втрат! (Давно підраховано, що злодійство становить приблизно 5% вартості товарів на складі).

Причому, чим професійніше продавець, тим більше він краде. І багато власників це усвідомлюють, але змушені закривати на це очі, щоб не втратити гарного продавця. Але не можна з цим миритися! Такий стан справ легко вирішується установкою програми обліку Торгсофт.

Що робити? Поки у вас маленький магазин проблем з управлінням менше, перейти на комп'ютерний облік простіше. І впроваджувати ПЗ потрібно з можливістю масштабування, щоб програма підходила для зростаючих потреб магазину.

Де проблема? Через трудомісткості ручного переобліку він проводиться господарем нерегулярно. Через це страждає контроль і з'являється ґрунт для крадіжки. «Заникає» товар дуже легко, а будь-яке злодійство виправдовується неточністю обліку.

Що робити? При наявності програми Торгсофт стримувальним фактором стає можливість вибіркового моментального контролю. Таким чином, величезний плюс програми — швидкість отримання правдивої інформації. При цьому не перебуваючи постійно в магазині.

Більше обслужених покупців

Де проблема? Зараз черга з 5-8 осіб на касі — відлякуючий фактор для більшості покупців. Без уваги продавця йде близько 10% покупців, готових платити гроші! При середньому чеку 100 грн і кількості покупців 50 осіб в день, через черги та завантаженість продавця втрачається 500 грн в день! В місяць це - 15 000 ...

Що робити? Для деяких магазинів в періоди пікових навантажень дуже важлива пропускна здатність, яку може дати тільки програма. Продавець не відволікається на підрахунок здачі, на «зараз пошукаю» і більше уваги приділяє продажу.

Утримання покупців і частота покупок

Де проблема? Чи є у вас фішки для залучення покупців? А для стимулювання повторної покупки? Якщо ви не готові миритися з тим, що клієнт перейде до конкурентів, треба діяти!

Що робити? Скільки можна було б залучити покупців, якби в вашому магазині працювали дисконтні програми? В середньому магазин, який працює не перший день, має базу чисельністю близько 1000 покупців.

Внаслідок знижок, акцій, дисконтних накопичувальних карт, регулярної роботи з покупцями (розсилка листів і смс, опитування, аналіз середнього чека і частоти покупок), які пропонує програма Торгсофт, можна стимулювати людей заходити частіше. Магазин, який перший серед своїх конкурентів впровадить дисконтні карти, отримає перевагу у свідомості покупця. Особливо добре це працює серед дитячих, взуттєвих, канцтоварних, магазинів одягу та біжутерії.
Збільшивши частоту покупок або кількість клієнтів хоча б на третину, ми отримаємо (при середньому чеку 100 грн) додатково 30 000 грн валового доходу. І це цілком реально!

Все ще тягнете з встановленням програми?

Задумайтеся про те, якими ресурсами ви володієте, і в які цифри виливається автоматизація магазину! (Або її відсутність ...). Програма Торгсофт підіймає ваш бізнес на новий рівень — і не важливо в якому місті чи вигляді торгівлі.

Почніть цей процес якомога швидше і вже через місяць ви побачите нові результати та новий рівень контролю і стиль роботи!

Зараз ви можете:

Завантажити останню версію Торгсофт безкоштовно на 30 днів,  або

Звернутися до фахівця за консультацією з чого почати.

 

Успіхів вам та прибуткової торгівлі!

 

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором