• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Поради підприємцю-початківцю від Марка Менсона

28.02.2019

У 2007 році Марк Менсон став підприємцем. Як і багато інших бізнесмени-початківці, він просто хотів отримувати легкі гроші і не думав, що роботі потрібно присвячувати багато часу.

Для початківців бізнесменів Менсон підготував список, який буде корисний на нелегкому шляху підприємця.

1. Бережіть гроші.

Перший досвід підприємництва став для мене вдалим - на зароблені гроші я відправився з друзями в Буенос-Айрес, де витратив майже всі свої гроші, які я заробив за півроку. Незабаром я був розорений і дивом не опинився на вулиці, попросившись пожити у колишньої. Будьте обережні з витратами.

2. Вільний час присвятіть заробітку.

Багато хто скаржиться на брак вільного часу. Робота, дім, захоплення - все це з'їдає весь час і на вигадку нових ідей для бізнесу викроюється лише годину в день. Праця на другій роботі у вільний час обіцяє вам поразку, навіть не почавши. Спробуйте заробити гроші на своєму хобі, будь то аналіз спортивних трансляцій або садівництво.

3. Спілкування з підприємцями.

Створіть навколо себе оточення людей, на яких хочете рівнятися. Вам буде незатишно, якщо ваші друзі звичайні офісні працівники без амбіцій, вони будуть заздрити вам і ображатися. Вам необхідна мотивація, що отримується від інших людей.

4. По можливості відмовтеся від роботи.

5. Скажіть сором'язливості "ні"!

Якщо ви хочете зробити щось особливе, не схоже ні на що, вам буде потрібно віра в себе, і ви повинні бути готові стати об'єктом жартів, дзвонити і рекламувати свій продукт людям, які про нього навіть не чули, а також гарантувати надання свого товару або послуги, навіть не знаючи, як це зробити, але в майбутньому розібратися. Забудьте про сором!

6. Бізнес-ідея - не головне.

Марк Кьюбан говорив, що для відмінної бізнес-ідеї необхідно представити, що над цією ідеєю вже працює сотня осіб. Плювати на ідею, головне - виконання! Багато горді, що придумали щось унікальне, але як показує історія, перемагає той, хто реалізовує вже придумані ідеї краще. Приклади, Майкрософт, Гугл, Фейсбук.

7. Читайте поменше - робіть побільше.

Читайте тільки те, що необхідно вам для вирішення проблеми. Не варто читати про маркетинг, якщо ви вважаєте, що повинні в ньому розбиратися. Читайте тільки тоді, коли вам потрібно маркетингова стратегія. Більшість людей читають про те, що бажають втілити в життя, але тільки не втілюють ...

8. Перевірка, перевірка і ще раз перевірка.

Кожній задумом потрібно тестування. Кожен семінар і кожна книга з маркетингу стверджують, що потрібно піднімати вартість. Але мій тест з продажу дешевих книг на сайті говорить про зворотне: я не втратив в грошах, придбав нових клієнтів, багато хороших рецензій та відвідувань свого сайту.

9. Стати ексцентричні.

Важко виділитися серед інших, нічим від них не відрізняючись. Нехай ваші дивацтва стануть для вас корисними.

10. Думайте про свій бренд.

Сучасна економіка така, що будь-який товар або послуга вже є в багатьох варіантах. Вийти на новий ринок, спираючись на ціну і якість практично неможливо. На ринку в першу чергу важливий бренд - саме він визначає подальші відносини з клієнтами.

1. Торгуйте емоціями, а не продуктом.

Найяскравішим прикладом тут є Стів Джобс і його дітище «Apple», які давали споживачеві відчуття, а не тільки функціональність продукту.

12. Віра в те, що робиш.

Навіть якщо ваша справа виявиться успішним, все одно рано чи пізно воно стане рутиною, створеної вами.

13. Дозволяйте бізнесу розвиватися.

Не всі приходить відразу, часом спроб може бути дуже багато.
Ринок мінливий і те, що працювало в минулому році, може бути провально в цьому. Ви не утримаєтеся на вершині, зупинившись у розвитку.

14. Не слухайте Тіма Ферріса.

Працюючи 4 години на тиждень, ви відстанете на 10 років. Швидше за все буде упущено безліч можливостей, станете нудним ви і ваше життя.

15. Блог не є бізнес-планом.

Не розпочинайте блог з метою заробити, а пишіть тільки тому що вам це подобається. Жодному блогеру не вдавалося заробити мільйони якщо він думав лише про гроші. Просто він був захоплений тим, що йому подобається, тим чим він хоче поділитися і пішли на це роки.

16. Вам потрібно багато часу або багато грошових вкладень.

17. Бізнес - це не просто заробіток.

Якщо у вас вийде заробляти на тому, що є цінним для вас, пристрасть до роботи не вичерпається.

18. Вийміть з везіння вигоду.

Удача часом буде супроводжувати вам, а часом - ні. Так буває у всіх. Чи не скаржтеся і не приписуйте все перемоги собі. Вийміть вигоду з обох моментів.

19. Ретельно вибирайте співробітників при наймі і швидко звільняйте.

20. Будьте стійкі до стресів.

Звичайна робота має на увазі стреси в момент дедлайнів, зустрічей, презентацій і призводить до короткочасних сплесків зовнішнього роздратування. Працюючи на себе, зовнішні прояви змінюються внутрішніми переживаннями, що все може розсипатися в одночас.

21. Ви рухаєтеся не туди, якщо нікого не дратуйте.

Ден Кеннеді говорив, що якщо до обіду ви нікого не привели до сказу, значить грошей ви не заробляєте. Особистий досвід це підтверджує.

22. Пам'ятайте про правило 20/80, воно працює у всіх сферах.

23. запозичень тисячу відданих шанувальників.

Не так давно Кевін Келлі заявив, що письменникам досить отримати 1000 шанувальників, які готові пожертвувати сотню доларів і ви станете багаті. Так у вас буде достатньо часу щоб бачити, а не просто думати про заробіток. Як наслідок, спрацює правило ста справжніх клієнтів, якщо ви надаєте будь-які послуги.

24. Пізнання себе самого.

Розберіться в тому, який час для роботи оптимально підходить саме вам. Я, наприклад, вважаю за краще працювати вночі.

25. Правило тисячі днів, з якого випливає про те, що успіхи в перші 1000 днів в вашому бізнесі будуть гірше, ніж на звичайній роботі.

26. Ті ж почуття, що і на звичайній роботі? Тут щось не так.

Тут потрібно вибирати або заробіток для заняття улюбленими справами, або улюблена справа для заробітку.

27. Не потрібно швидко ставати багатим.

Всі наявні можливості витягти швидку вигоду згубні для розвитку вашого бренду і клієнтської лояльності, вони можуть привести вас в те положення, коли під час роботи над чимось у вас не будуть горіти очі і віри в те, що робите не буде.
Якщо любов до справи є і ви постійно інвестуєте в бізнес, то пріоритетом не повинні бути даремні витрати і купа грошей. Постарайтеся знайти інші важелі для підняття самооцінки.

28. Відставте розмови, перевіряйте дослідним шляхом.

29. Ви рухаєтеся не туди, якщо повний крах не можна порівняти зі смертю.

Я помітив, що чим більше я лякаюся, тим швидше роблю.

30. Поважайте своїх клієнтів, немов вони члени вашої родини.

Вони є головною причиною того, навіщо ви займаєтеся бізнесом. Поважайте їх. Давайте відповідь вхідним дзвінкам або листів в найкоротші терміни. Давайте відповіді на питання. Робіть недорогі, але приємні подарунки.

31. Бізнес - це частина вас, підходьте до вибору з відповідальністю.

Заняття бізнесом заради грошей, щоб потім зайнятися улюбленою справою - це не дієво, це міф. Я увійшов в бізнес таким чином і спостерігаю за десятками людей, які надходять також.
Я повинен був змиритися, що моя кар'єра стала пов'язана з інтернет-маркетингом, незалежно від моїх бажань. Я вирішив перетворити свої активи в те, у що я вважаю улюбленою справою.
Під час створення стартових версій свого сайту, я відсунув всі інші свої бізнес-ідеї. Мої місячні заробітки скоротилися вдвічі. Але я вирішив, що якщо це те, чим я хочу займатися довгий час - це необхідно.
Так і вийшло.

Гена
04-04-2019 в 15:40:40
Очень интересное чтиво

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором