• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Торгсофт коштує дешевше iPhone 11!

08.10.2019

Зараз навіть бабусі на лавці біля під'їзду обговорюють стрибки курсу долара і фінансову політику держави. Вартість товарів загального споживання змінилася до невпізнання, і лише ціни на Торгсофт залишаються стабільними. І, з усім тим, усіх охочий придбати програму обліку товарів не перестає хвилювати питання: "Чому ж вона стоїть саме стільки, скільки коштує, і коли ж нарешті подешевшає?" Відповідь на нього досить проста. Купуючи Торгсофт, ви купуєте плоди багаторічної праці величезної кількості людей: програмістів, техпідтримки, відділу замовлень і маркетингу, наших клієнтів. Погодьтеся, досвід просто не може коштувати дешево!

Ми вже публікували статтю на тему «А чому так дорого?», описавши в ній причини саме такого ціноутворення. В даному ж матеріалі хотілося б розглянути інший аспект - порівняння вартості програми для торгівлі з речами, з якими ми стикаємося в повсякденному житті.

 

Як бачите, потужний інструмент, що дозволяє вести облік товарів по штрихкоду, складський і фінансовий облік, працювати з базою клієнтів, аналізувати результати, коштує дешевше Apple iPhone 11.

Торгсофт бажає вам завжди та в усьому знаходити правильне співвідношення "Ціна — Якість"! Smile

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором