• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Подарунок на 14 лютого: 10 кращих ідей для коханих

05.02.2020

Наближається День Святого Валентина 

За місяць до улюбленого свята закоханих настав час готуватися не лише спеціалізованим магазинам подарунків, але й магазинам ювелірних виробів, квітів, солодощів, одягу, аксесуарів та іншим. Нагадувати покупцям про свято може усе: від оформлення до яскравих подарункових сертифікатів, розташованих на видному місці біля каси.

Подарунки на День Закоханих | Торгсофт

Звичайно, коханим ми даруємо знаки уваги не лише у цей день. Однак 14 лютого - день особливий. День-шанс, коли ми можемо красиво продемонструвати почуття. В ідеалі, подарунок на День Валентина повинен бути: 

 

 • Оригінальним. Тобто не повторювати за днем народження, новим роком, торішнім подарунком на день закоханих. Це ще та задачка! 
 • Тематичним. Святий Валентин - це ж завжди про любов, сердечка, почуття й емоції. 
 • Милим та ніжним. "Няшним", як наші найщиріші почуття. 
 • Надати увагу партнеру - враховувати його уподобання та інтереси, передбачати бажання. 
 • "Зі змістом" - добре, якщо подарунок містить у собі романтичний підтекст. Або еротичний, як, наприклад, фартух із зображенням медсестрички або культуриста. 

 

Що подарувати на День Закоханих? 

 

 1. Подарункові набори. Спеціально придумані інтернет-магазинами "для ледачих". Вони можуть містити в собі декілька товарів: наприклад, теплий плед, велика чашка для чаю, баночка меду та романтична листівка. Набір завжди виглядає гарно, але важливо, щоб він був "у тему". Ваш партнер обожнює посиденьки з пледом і чашкою чаю біля багаття? Тоді йому точно підійде. 
 2. Солодощі та шампанське. Класика жанру, працює завжди, але у день Святого Валентина бажано гарно оформити такий презент тематичною любовною атрибутикою. Цукерки "для закоханих" можна знайти практично у будь-якому інтернет-магазині. 
 3. Милі сувеніри. Якщо ваша друга половинка любить ведмедиків з сердечками, можна, звичайно, й так. Але краще надавати сувенірам романтичне значення. Наприклад, купити модель кораблика та написати в листівці: "Наш корабель чудово дотримується курсу на Любов та Щастя". 
 4. Подарунок своїми руками. Це зворушливо - зробити для свого кохання щось особливе. Записати пісню, навіть якщо у вас немає голосу - це зворушує. Або написати картину маслом, коли ви жодного разу цього раніше не робили. Самостійно зв'язати шарф - вищий пілотаж! 
 5. Потрібна річ. Шкарпетки та рукавиці нині роблять дуже романтичними! Якщо ваша половинка без розуму від котиків, цілком можна подарувати пухнасті шкарпетки з зображенням кота - це і мило, й завжди стане в пригоді. 
 6. Загадки та квести. Коли подарунок не розкривається одразу, це цікаво та захопливо. Адже усі ми - родом із дитинства, та навіть у дорослому віці любимо сюрпризи й чудеса! Спробуйте заховати подарунок та подарувати коханій людині інструкцію, як його знайти. 
 7. Приколи. Якщо ваша друга половинка цінує гумор, можна подарувати щось на зразок "сертифіката від ідеального хлопця/дівчини" з послугами: "масаж, похід в кіно, 3 години мовчання" тощо. Все, що створить ваша бурхлива фантазія! 
 8. Парні речі. Дуже мило у парі виглядають однакові светрики, рюкзаки та інші парні речі. Знову-таки, перевага - це заразом подарунок собі! 
 9. VIP-подарунки. Якщо ви готові серйозно витратитися на свою другу половинку у День Святого Валентина, подаруйте політ на повітряній кулі або романтичну подорож до Парижа. Це буде незабутньо! 
 10. Подарунковий сертифікат. Ну а якщо фантазія закінчилася та подарунок ніяк не хоче підбиратися, завжди є вихід - купити подарунковий сертифікат у магазині, який полюбляє друга половинка. Іноді людині навіть приємніше самому обрати собі подарунок. Головне - даруйте від душі!  

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором