• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Торгсофт. Зроблено в Україні!

11.10.2019

Ви вирішили, що настав час автоматизувати магазин? Будемо раді вам допомогти!

Вести облік товарів у зошитах або Excel вже не солідно і не модно, бо майбутнє – за комфортом, легкістю та інформаційною захищеністю – за спеціалізованим програмним забезпеченням.

Пропонуємо вашій увазі програму для складського обліку Торгсофт.

Торгсофт - це комп’ютерна програма для обліку товарів за штрихкодами, торгівлі та управління магазином. Об’єднує в собі всі необхідні опції для обліку, контролю та аналізу діяльності магазину, що дозволяє підприємцю ефективно керувати своїм бізнесом.

Одна з особливостей Торгсофт – це те, що наш дружний колектив та керівництво компанії прислухається до відгуків та думок клієнтів. І саме завдяки нашій плідній співпраці програма стала такою, якою вона є зараз. Торгсофт сьогодні – це вже не та програма, створена на замовлення для обліку дитячих товарів, якою вона була 14 років тому, тепер це ціла система, готове рішення, що складається безпосередньо з програми для бізнесу, обладнання, комплексу послуг з встановлення та навчання, постійної підтримки користувачів.

Виходячи з цього, при купівлі програми Торгсофт ви отримуєте не просто автоматизований інструмент для обліку товарів за штрих-кодами, а цілу скарбницю досвіду інших підприємців, які вже зробили своє життя простішим, а бізнес – більш контрольованим!

Отже, пропонуємо вам ознайомитись з можливостями програми для торгівлі Торгсофт:

 • Ведення обліку за розмірами, моделями, кольорами, брендами та колекціями, сезонами та постачальниками.
 • Здійснення приходів, продажів, повернень, переміщень, інвентаризацій.
 • Друк цінників і робота зі штрихкодами.
 • Використання фотографій.
 • Робота з дисконтними картками, встановлення знижок і організація акцій.
 • Взаєморозрахунки з постачальниками.
 • Аналіз діяльності компанії.
 • І багато-багато іншого.

Причини, з яких підприємці обирають Торгсофт.

 1. Торгсофт - це готове рішення для магазину, а не конструктор. В разі придбання нашого ПЗ ви сплачуєте за ліцензію одноразово, в разі придбання програми-конструктора за кожний елемент потрібно платити окремо.
 2. Торгсофт допоможе налагодити облік і контроль в торгівлі різних форматів - програма буде однаково корисна, як в маленькому магазинчику, так і у великій компанії. Серед наших клієнтів є і павільйони на ринку, і мережі з більш ніж 70 магазинами.
 3. Торгсофт впорається як з роздрібною торгівлею, так і з гуртовою.
 4. Торгсофт не потребує складних налаштувань і тому повністю готовий до роботи - достатньо під'єднати сканер штрихкодів і необхідне торгове обладнання. Програма встановлюється в магазині за 1 день та швидко засвоюється персоналом.
 5. Кожний клієнт перед придбанням може протягом 30 днів безкоштовно використовувати всі можливості програми Торгсофт для того, щоб зрозуміти, чи підійде ПЗ для його бізнесу, чи ні. Демоверсія знаходиться у вільному доступі на офіційному сайті torgsoft.
 6. Стабільно випускаються оновлення Торгсофт, розміщуються на офіційному сайті у вільному доступі.
 7. Техпідтримка Торгсофт надається індивідуально, за принципом «тут і зараз». 

Встановивши ПЗ Торгсофт ви спрощуєте своє життя, відтепер ви зможете спокійно їхати собі у відпустку та, находячись у будь-якому місці, на будь-якій відстані від магазину, контролювати стан справ і персонал (єдина умова – наявність Інтернету та Торгсофт).

Вдалих вам продажів разом з Торгсофт!

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором