Callback
 • От места на рынке к магазину

 • -

 • От магазина к торговой сети

 • -

 • От торговли к производству

Торгсофт®. Зроблено в Україні 01.01.1970

Торгсофт®. Зроблено в Україні

Друзі,

Ви вирішили, що настав час автоматизувати магазин? Будемо раді Вам допомогти!

Вести облік товарів у зошитах або Excel вже не солідно і не модно, бо майбутнє – за комфортом, легкістю та інформаційною захищеністю – за спеціалізованим програмним забезпеченням.

Пропонуємо Вашій увазі програму для складського обліку Торгсофт®.

Програма обліку товарів Торгсофт®

Торгсофт® - це комп’ютерна програма для обліку товарів за штрих-кодами, торгівлі та управління магазином. Об’єднує в собі всі необхідні опції для обліку, контролю та аналізу діяльності магазина, що дозволяє підприємцю ефективно керувати своїм бізнесом.

Одна з особливостей Торгсофт® – це те, що наш дружний колектив та керівництво компанії прислухається до відгуків та думок клієнтів. І саме завдяки нашій плідній співпраці програма стала такою, якою вона зараз є. Торгсофт® сьогодні – це вже не та програма, створена на замовлення для обліку дитячих товарів, якою вона була майже 12 років тому, тепер це ціла система, готове рішення, що складається безпосередньо з програми для бізнесу, обладнання, комплексу послуг з встановлення та навчання, постійної підтримки користувачів.

Виходячи з цього, при купівлі програми Торгсофт® Ви отримуєте не просто автоматизований інструмент для обліку товарів за штрих-кодами, а цілу скарбницю досвіду інших підприємців, які вже зробили своє життя простішим, а бізнес – більш контрольованим!

Отже, пропонуємо Вам ознайомитись з можливостями програми для торгівлі Торгсофт®.

 • Ведення обліку за розмірами , моделями , кольорами , брендами та колекціями , сезонами та постачальниками.
 • Здійснення приходів , продажів , повернень , переміщень , інвентаризацій.
 • Друк цінників і робота зі штрих -кодами.
 • Використання фотографій.
 • Робота с дисконтними картками, встановлення знижок і організація акцій.
 • Взаєморозрахунки з постачальниками.
 • Аналіз діяльності компанії.
 • І багато-багато іншого.

Повний перелік можливостей програми можна побачити тут.

Причини, з яких підприємці обирають Торгсофт®.

1. Торгсофт® - це готове рішення для магазину, а не конструктор. В разі придбання нашого ПЗ Ви сплачуєте за ліцензію одноразово, в разі придбання програми-конструктора за кожний елемент потрібно платити окремо.

2. Торгсофт® допоможе налагодити облік і контроль в торгівлі різних форматів - програма буде однаково корисна , як в маленькому магазинчику , так і у великій компанії. Серед наших клієнтів є і павільони на ринку, і мережі з більш ніж 70 магазинів.

3. Торгсофт® впорається як з роздрібною торгівлею , так і з гуртовою.

4. Торгсофт® не потребує складних налаштувань і тому повністю готова до роботи - достатньо підключити сканер штрих-кодів і необхідне торгове обладнання. Програма встановлюється в магазині за 1 день та швидко опановується персоналом.

5. Кожний клієнт перед придбанням може протягом 30 днів безкоштовно використовувати всі можливості програми Торгсофт® для того, щоб зрозуміти , чи підійде ПЗ для його бізнесу, чи ні. Демо-версія знаходиться у вільному доступі на офіційному сайті torgsoft.ua.

 6. Стабільно випускаються оновлення Торгсофт®, розміщуються на офіційному сайті у вільному доступі.

7. Техпідтримка Торгсофт® надається індивідуально , за принципом «тут і зараз». У нас немає абонплати - клієнт сплачує тільки той час, який витрачає наш співробітник на вирішення його питання. При цьому кожному клієнту щодня відправляються звіти про списання хвилин - легко проконтролювати стан балансу і причину списання.

Встановивши ПЗ Торгсофт® Ви спрощуєте своє життя, відтепер Ви зможете спокійно їхати собі у відпустку та, находячись в будь-якому місці, на будь-якій відстані від магазину, контролювати стан справ і персонал (єдина умова – наявність Інтернету та Торгсофт®).

Вдалих Вам продажів разом з Торгсофт®!

29.10.2014

Торгсофт®. Зроблено в Україні

Комментарии
Отзывов нет

Добавить комментарий

Добавить комментарий
Ваш отзыв отправлен. Его опубликуют после проверки администратором