• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Підключення банківського термінала

Подключение банковского терминала в Торгсофт

Бачили, як у магазині продавець вводить суму в банківському терміналі вручну, намагаючись не розгубити цифри з голови та не переплутати суму до сплати?

А скільки чекає клієнт, поки продавець виконує ці дії?

А якщо дію необхідно виконати сотий раз за день, яка ймовірність того, що продавець допустить помилку?

Багато підприємців серед іншого торгового обладнання для магазину використовують банківські термінали.

Для того, аби ваші клієнти не чекали, а продавці не допускали помилок - Торгсофт реалізував функцію "Підключення банківського термінала".

Як працювати в Торгсофт з терміналом без цієї опції?

На даному етапі продавцеві доводиться зробити кілька зайвих дій. Спочатку йому потрібно увійти в режим продажі в терміналі, ввести суму, потім дочекатися друку термінального чека і тільки потім натиснути на кнопку "Оплатити".

Класична помилка продавця:

Ошибка продавца

Як працює Торгсофт після прямого підключення?

 • Використання банківських терміналів передбачається в режимах "Реалізація" та "Торгівля з випискою рахунку". При продажі співробітник обирає безготівковий розрахунок та рахунок, на який має надійти оплата, запит передається на пристрій та, у разі позитивної відповіді, сума знімається з карти клієнта і перекладається на ваш рахунок.
 • Повернення коштів через банківський термінал автоматизовано. При цьому можливе повернення навіть з частковою оплатою.
 • Також користувачі програми зможуть повертати передоплати на карту у режимах "Замовлення клієнта на виріб", "Замовлення на виробництво" та "Торгівля з випискою рахунку"
 • Обирайте підприємство, на яке надійде оплата. У Торгсофт реалізована можливість використання декількох Мерчантів при роботі з банківським терміналом.
 • Перехід в offline-режим однією кнопкою. Якщо вам необхідно на деякий час відключити зв'язок з банківським терміналом для проведення ручної оплати - в Торгсофт передбачена і ця можливість.
 • При активній функції "Багатовалютні продажі", при виборі розрахункового рахунку, відповідної валюти оплати, механізм оплати через банківський термінал аналогічний звичайним продажам
 • Торгсофт працює з банківськими терміналами, підключеними по Ethernet

Опція передбачає підключення терміналів Ingenico. Важливо, щоб вони підтримували протокол BPOS2 або WebSocket, він був активний + дозволена робота з касою (це налаштування, що виконуються банком). У банку можна придбати термінал з зазначеними характеристиками або ж, у разі відсутності такої моделі, уточнити у співробітників банку про можливість прошивки апарату, купленого в іншому місці.

У Торгсофт підтримуються протоколи PosAPI (українські Райффайзенбанк, Альфа Банк) та протокол UPOS.
До Торгсофт можна під'єднати біометричні термінали PAX A930 від ПриватБанку, в яких реалізована можливість суміщення по WiFi та оплата за допомогою розпізнавання лиця.

Підключення банківського термінала з Торгсофт - це повна автоматизація процесу продажу, відхід від нюансів людського фактора та додатковий контроль продавця.

Ваші співробітники зможуть швидше і зручніше, уникаючи зайвих дій та помилок, здійснювати продаж, а покупці перестануть стояти у черзі.