• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Інформування комітента

Інформування комітента

Додаткова опція «Інформування комітента» автоматично відправляє повідомлення постачальнику про проданий товар.

Комітент - людина, яка за договором, доручає комісіонеру продати свій товар. Натомість комітент отримує винагороду.

Корисна функція «Інформування комітента» всім, хто бере товар під реалізацію: ви зможете відправляти листи електронною поштою (потрібно налаштувати Microsoft Outlook) або по смс (TurboSms, Epochta, AlphaSms) постачальникам про продані товари.

Для того, щоб переглядати аналітику по надісланім повідомленням, потрібна додаткова функція «Масове розсилання».

Переваги «Інформування комітента»:

  • Не треба пам'ятати про проданий товар та взаємні розрахунки, витрачати час на розсилку - програма за розкладом сама все зробить. Досить налаштувати шаблон масової розсилки, в якому основний текст для ваших партнерів залишиться статичним, а назва товарів - змінюватиметься, коли товар буде успішно продано.
  • Постачальники будуть в курсі, які товари продаються найкраще та оперативно привезуть новий товар.   

Режим роботи додаткової опції «Інформування комітента»:

Після активації опції необхідно зайти в «Налаштування» - «Параметри» - «Додаткові функції» з'явиться розділ Інформування комітента.

 

В даному розділі необхідно активувати перемикач «Відправляти повідомлення комітенту при продажу товару». Після чого нижче з'явиться поле «Шаблон для відправки повідомлень». В даному полі зі списку або після натискання на кнопку «Довідник» необхідно вибрати шаблон для відправки повідомлень. Для того, щоб створити новий шаблон, необхідно натиснути на кнопку «Додати». При натисканні на кнопку відкриється вікно «Шаблон масової розсилки».

В поле «Назва» необхідно вказати назву шаблону розсилки. В поле «Тип розсилки» автоматично зазначений тип «Інформування комітента». За допомогою перемикача через електронну пошту або SMS-розсилка вкажіть, яким чином буде здійснюватися розсилка повідомлень. В поле «Створив» автоматично зобразиться роль тієї людини, яка створила цей шаблон. В поле Тема (тема листа) необхідно ввести заголовок повідомлення, яке створюється (за умови, якщо вибрано через електронну пошту). В поле Зміст шаблону вводимо текст листа або повідомлення. При натисканні на кнопку «Вставити змінну», є можливість вибрати змінну зі списку можливих. Тому, що обраний тип розсилки, Інформування комітента додаються змінні, які належать до даного типу розсилки: <Найменування товару>; <Артикул товару>; <Сума постачальника проданого товару>; <Кількість проданого товару>. Ці змінні вам дозволять підібрати товари, які ви відправите вашим партнерам в розсилці.

В поле Інтервал відправки листів - потрібно поставити значення в секундах. Це необхідно, наприклад, для режиму при відправці Електронних листів, щоб ваші листи не вважалися за спам. Тому, що не можна відправляти занадто часто, потрібен невеликий інтервал часу. При відправленнях листів через вид розсилки SMS-розсилка, необхідно заповнити поле смс підпис, яку ви налаштовуєте в особистому кабінеті TurboSms або AlphaSms. Для підтвердження смс підпису має пройти час, коли її схвалять і для відправки смс повідомлення і ваш баланс повинен бути поповнений.

Далі, після натискання на кнопку «Записати», зберігаємо шаблон розсилки.

Варто відзначити, що якщо використовується розсилка за допомогою Електронного листа, то у вас повинен бути налаштований поштовий клієнт Microsoft Outlook для коректної роботи розсилки. Для того, щоб здійснювати розсилку за допомогою SMS-розсилки, потрібно бути клієнтом одного із сервісів: TurboSms, Epochta, AlphaSMS. В поле Смс сервіс необхідно зі списку вказати сервіс, який буде використаний при відправленні смс повідомлень. За допомогою кнопки «Додати» можна додати смс сервіс. Для додавання смс-сервісу вам буде потрібно: якщо ви є клієнтом TurboSms - логін і пароль SQL-шлюзу; Для AlphaSMS - ключ, який можна отримати у свого облікового запису на сайті https://alphasms.ua/ в розділі Налаштування API.

Після настройки шаблону для відправки повідомлень, зберігаємо параметри, натиснувши на кнопку «Записати». Далі, для того, щоб зміни набрати чинності, перезапускаємо програму натисканням на відповідну кнопку в правому верхньому кутку вікна програми. Таким чином, при продажу товару буде створена і відправлена ​​масова розсилка - відповідному постачальнику буде відправлено повідомлення про проданий товар згідно з налаштуваннями режиму. Відправлені масові розсилки можна подивитися в пункті меню «Маркетинг» - «Масове розсилання» - вкладка «Масові розсилки».

У разі, якщо потрібно виключити якогось постачальника з розсилки повідомлень. Для цього необхідно зайти в картку постачальника «Налаштування» - «Постачальник» - вкладка «Додатково» і вимкнути перемикач «Відправляти повідомлення комітенту».

За допомогою додаткової функції «Інформування комітента» ваш постачальник завжди буде в курсі проданих товарів.