• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Клубна система знижок

Клубна система знижок

Які тільки способи не придумують власники бізнесу, щоб утримати клієнтів, мотивувати їх купувати частіше та більше, підвищити продажі та середній чек у тих, хто заходить час від часу, й знизити витрати на випадкових клієнтів.

Як створити свій закритий клуб та утримати клієнтів

Саме на утримання клієнтів та стимулювання їх до покупок спрямований віп-клуб або закритий клуб. У цьому виді лояльності учасникам клубу надають значні привілеї, але потрапити в клуб можна виконавши певні умови.

Якщо ми говоримо про магазин, то власника бізнесу цікавлять кількість покупок у клієнта та частота — термін, за який вони зроблені.

Клубна система знижок — мотивація купувати більше і частіше

Для реалізації такої схеми в Торгсофт призначена додаткова опція Клубна система знижок. Вона автоматично враховує членство клієнтів в клубі за такими характеристиками:

  • Відсоток знижки. Відсоток фіксованої знижки, яку отримують клієнти при вступі в ваш закритий клуб.
  • Сума первісного накопичення для вступу в клуб. Коли клієнт купить товари у вашому магазині на задану суму, програма запропонує включити даного клієнта в клуб.
  • Термін первісного накопичення. Сума первісного накопичення повинна бути досягнута за встановлений вами час. Це стимулює клієнтів купувати більше.
  • Сума підтвердження членства в клубі. Сума покупок, яку повинен зробити клієнт, щоб користуватися знижкою та продовжувати перебувати в клубі.
  • Термін підтвердження членства в клубі. Період, за який клієнт повинен зробити покупки на суму підтвердження членства в клубі.

Як працює клубна система знижок в магазині

Магазин видає покупцям дисконтну картку з фіксованою знижкою. Клієнт купує товар у вашому магазині, і на картці автоматично накопичується сума. Щоб стати членом дисконтного клубу, клієнт повинен накопичити зазначену в умовах суму протягом заданого терміну.
 
Якщо клієнт накопичує потрібну суму, то він стає учасником закритого дисконт-клубу та отримує знижку більше, ніж звичайні покупці. Якщо клієнт довгий час не приходить в магазин і нічого не купує, то він не набирає потрібну суму і його участь у віп-клубі анулюється. Після цього накопичення починаються заново.
 
Щодня програма обліку Торгсофт виконує перевірку на відповідність клієнтів зазначеним характеристикам та пропонує список тих, хто виконав умови для вступу в клуб та тих, хто не виконав, і повинен бути виключений з клубу. Рішення про вступ або виключення приймає власник магазину, адміністратор або продавець.
 
З точки зору маркетингу всього 4 налаштування опції «Клубна система знижок» відкривають широке поле маніпулювання клієнтами, наприклад, можна дати членство в клубі за невелику суму накопичень, але утримати в клубі по більш жорстким правилам. Або встановити лояльні суми накопичень, але поставити жорсткі терміни. Рішення про те, які суми та терміни встановити, приймає власник бізнесу на підставі аналізу продажів, активності клієнтів і поставлених цілей.
 
Вимоги для роботи додаткової опції