• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Місце зберігання товару на складі

Місце зберігання товару на складі

Ситуація:
Покупець приходить в господарський магазин біля будинку, просить продавця знайти патрубок подовжений 3/4" - 3/4", 2 шт. У класичній ситуації продавець йде на склад, залишаючи своє робоче місце та клієнта, і довго шарудить у коробках, намагаючись пригадати, куди поклали ці патрубки 3/4" - 3/4". А патрубків на складі безліч й всі вони - різні. Здається знайшов. Ні це не ті. Пошук триває.
Покупець тим часом перечитав всі новини, подивився фотографії в instagram, і вже починає нервувати, чи не забув про нього продавець. Тим часом збирається черга. Хто стоїть позаду зітхає у потилицю першому покупцеві. Створюється напружена атмосфера.
Через 5 хвилин продавець повертається і каже, що патрубок є, але лише один.
Покупець йде без покупки та подумки ставить хрест на магазині.


Щоб такої ситуації не відбулося, Торгсофт пропонує власникам магазинів скористатися опцією "Місце зберігання товару на складі".

Для кого призначена опція "Місце зберігання товару на складі"?

  • Для великих складів та магазинів з великим асортиментом, різноманітністю найменувань: з однотипними схожими товарами, модельним та розмірним рядом, дрібним фасованим товаром, габаритним товаром, який не помістився на вітрині.
  • Для магазинів, де частина товару прихована на полицях складського приміщення.
  • Для продавців, які витрачають багато часу на пошук товару, гублячись між численними стелажами, коробками та пакованнями.

Як працює опція?

Функція "Місце зберігання товару на складі" - це проста інформаційно-пошукова система, що дозволяє швидко знайти товар.
Покупець питає про товар, а продавець бачить у програмі для складу Торгсофт, де саме лежить необхідна позиція й у якій кількості.
Додавати можна декілька місць зберігання та тимчасові місця зберігання.

Як скористатися опцією "Місце зберігання товару на складі"?

Для початку роботи необхідно активувати опцію. Перед покупкою можна працювати з опцією безкоштовно 30 днів у демо режимі - вся інформація збережеться у вашій базі даних Торгсофт.
Після - купити "Місце зберігання товару на складі".

Покроковий опис роботи з опцією знаходиться в інструкції користувача help.torgsoft.ua - Додаткові опції - Місце зберігання товару на складі.

Детальна консультація по роботі з програмою обліку Торгсофт та, зокрема, опцією "Місце зберігання товару на складі" за телефонами:
+38 (057) 760 18 28
+38 (099) 497 38 36
+38 (097) 099 49 89
             +38 (093) 950 98 87  
ts@torgsoft.ua