• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Оповіщення персоналу

Оповіщення персоналу

Додаткова опція Оповіщення персоналу дає можливість надіслати текстове повідомлення у Торгсофт. Крім оповіщення, ви зможете дізнатися, хто ознайомився з повідомленням, а хто - ні.

Для використання даної опції, усі комп'ютери повинні бути об'єднані в одну локальну мережу або повинен використовуватися термінальний сервер.

Як працює Оповіщення персоналу, на прикладі.

Після активації опції необхідно зайти в пункт меню, Налаштування - Параметри - Торгова мережа, де потрібно поставити галочку біля Включити колективне оповіщення.

Оповещение персонала: параметры системы

Натискаємо Записати та перезапускаємо програму натиснувши на кнопку Оповіщення персоналу: кнопка Перезапуск програми, яка знаходиться в правому верхньому куті. Далі заходимо в пункт меню Налаштування - Колективне оповіщення, в якому створюємо оповіщення натисканням на кнопку Додати Оповіщення персоналу: кнопка Додати. Відкриється вікно Колективне оповіщення, в якому заповнюємо поля Заголовок (в нашому прикладі Акція), Текст повідомлення (вводимо текст, який буде бачити персонал).

Оповещение персонала: окно Коллективное оповещение

Після цього потрібно вибрати Тип повідомлення, і, оскільки ми створюємо текст вперше, наш список порожній (після того, як ми створимо кілька повідомлень, можна буде скористатися списком, змінюючи при цьому тільки Текст повідомлення). Для того, щоб створити список, натискаємо на кнопку Додати Оповіщення персоналу: кнопка Додати (F4), відкриється вікно в якому можемо вносити зміни щодо Назви типу повідомлення, Кольори фону, Шрифту і миготіння повідомлення (можна зробити так, щоб повідомлення миготіло або не блимало).

Оповещение персонала: окно Сообщение

У нашому прикладі, ми ввели Назва типу повідомлення - Акція, вибрали Колір фону - Жовтий і поставили галочку Миготіння повідомлення. Після того як внесені всі зміни, натискаємо на кнопку Записати. Ми можемо одразу бачити приклад, як буде зображатися повідомлення, внизу вікна. Далі належить вибрати дату і час, коли буде показуватися повідомлення на комп'ютерах користувачів. Потім, натискаємо на кнопку Вибрати користувачів (в списку користувачів відображаються тільки ті, які працюють цієї миті), де відзначаємо галочкою тих, кому ми хочемо відправити повідомлення. Можна вибрати всіх користувачів, натиснувши на кнопку Вибрати всіх, тоді будуть обрані всі користувачі, які є в списку, або Скасувати всі - в цьому випадку у всіх користувачів, які були відзначені, заберуться галочки. У нашому прикладі натиснемо на кнопку Вибрати всіх, після чого бачимо, що навпроти всіх користувачів, які в списку, стоять галочки. Натискаємо Вибрати, щоб продовжити.

Оповещение персонала: окно Активные пользователи

Далі ми можемо виставити час Інтервал надсилання, хвилини. Цей параметр необхідний в тому випадку, якщо нам з яких-небудь причин потрібно, щоб повідомлення приходило користувачам через заданий інтервал, який ми задаємо в цьому полі у хвилинах. У нашому випадку, ми створюємо повідомлення про те, що в магазині буде проходити акція, про яку повинні дізнатися всі користувачі. Тому, ми це поле не чіпаємо і залишаємо значення "0", натискаємо Записати.

Якщо значення "0", то на комп'ютері користувача воно зобразиться протягом 3 хвилин від часу, який вказали при створенні оповіщення. Перевірка на наявність повідомлень програмою обліку товарів Торгсофт відбувається автоматично.

Після того як повідомлення було створено, воно з'явиться на комп'ютері зазначених користувачів в заданий час. Після прочитання оповіщення, натискаємо на кнопку Ознайомлений. Так виглядає повідомлення на комп'ютері користувача:

Оповещение персонала: внешний вид сообщения

Також, є можливість переглянути, хто прочитав оповіщення, в який час. Для цього потрібно зайти в пункт меню Налаштування - Колективне оповіщення, де будуть відображатися всі оповіщення, які були створені. У нашому випадку маємо одне сповіщення, в якому ми бачимо поле Повідомлення - Дата, Тема і Текст повідомлення, а в поле Користувач ми бачимо Одержувачів, Час доставки, Час ознайомлення і Швидкість реакції, хв.

Оповещение персонала: подтверждение прочтения

Варто відзначити, що видно тих користувачів, які натиснули кнопку Ознайомлений - виділені чорним кольором, заповнені стовпці Час ознайомлення і Швидкість реакції, хв. Користувачі, які не натиснули кнопку Ознайомлений, виділені червоним кольором і стовпці Час ознайомлення і Швидкість реакції, хв - незаповнені.

Таким чином, опція Оповіщення персоналу буде корисна тим компаніям з великим колективом, і є необхідність нагадувати або сповіщати про будь-які події, заходи. Так, наприклад, підприємцю не треба буде ходити по касам і кожному касиру говорити, щоб здавали касу, а може з легкістю, замовивши цю функцію, створювати сповіщення і зробити це дистанційно, перебуваючи у себе в офісі.