• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Підключення електронних ваг для зважування товару при продажу

Підключення електронних ваг

Серед клієнтів Торгсофт досить багато тих, хто потребує зважування товару при продажу. Це продуктові магазини, ювелірні, будівельні, магазини "second-hand" та інші. Спеціально для них була розроблена додаткова опція Підключення електронних ваг для зважування товару при продажу. Вона є відмінним доповненням до програми для торгівлі Торгсофт для обліку ваги товару і автоматичного формування ціни. Принцип роботи опції такий: після зважування товару програма відображає на екрані монітора Ціну товару, вагу, а також Вартість даного товару, виходячи з його ваги. Функція видається на кожне робоче місце.

Як налаштувати та почати працювати з опцією?

Після активації платної функції необхідно вибрати та налаштувати ваги. Для цього користувач повинен зайти в пункт головного меню Налаштування - Параметри - закладка Вага - перемикач Використовувати ваги для визначення маси товару в реалізації. При натисканні на кнопку Встановити/Налаштувати відкриється вікно Налаштування робочого місця - Торговельні ваги. В поле Тип ваг вибираються використовувані ваги за допомогою меню, що випадає. Список ваг, які Ви можете вибрати: ВТА60; Axis A...R; Днепровес ВТД-15 РС; *CAS моделей AP, DB, AD*; Digi DS-788; Сamry cte15gkc11b RS; Mettler Toledo 3600 Pro.

 

Як приклад розглянемо ваги ВТА60. Вони підключаються за допомогою COM-кабелю. Зверніть увагу: COM-кабель необхідно приєднати його наступним чином: синій вхід кабелю - у ваги, білий - в комп'ютер. В поле Номер COM-порту ваг краще вказати саме той COM порт, в який підключені ваги та встановити швидкість порту 4800, її ж слід вказати у диспетчері пристроїв (Мій комп’ютер - Диспетчер пристроїв / Порти (COM та LPT) і відкрити параметри порту - Послідовний Порт (COM1, COM2 і т.д.). Встановити Біт в секунду: 4800 і парність: Пар.) Після чого натиснути на кнопку Записати - користувач повернеться у вікно Налаштування системи. У цьому вікні також слід натиснути на кнопку Записати.

Примітка.

Для роботи з вагами BTA-60 необхідно зареєструвати бібліотеку ScalesCOMServer.dll на клієнтському ПК. У разі роботи з RDP, так само і на сервері, з правами адміністратора. Бібліотеку можна взяти на диску, який поставляється з вагами та програмою.

 

Залежно від розрядності ОС потрібно скопіювати файл ScalesCOMServer.dll в теку:

- Для 32-розрядної ОС шлях: C:\Windows\System32

- Для 64-розрядної ОС шлях: C:\Windows\SysWOW64

 

Відкрити командний рядок від імені адміністратора і ввести команду:

- Для 32-розрядної ОС виконати команду: c:/windows/system32/regsvr32.exe c:/windows/system32/ScalesCOMServer.dll

 

- Для 64-розрядної ОС виконати команду: c: /windows/syswow64/regsvr32.exe c:/windows/syswow64/ScalesCOMServer.dll

якщо ваги коректно підключені, має з'явитися повідомлення про успішне виконання

(Мал.1).

 

Подключение весов: окно Успешное выполнение задачи

Мал.1

При оприбуткуванні товар повинен мати ознаку вагового товару. Ця ознака встановлюється в поле Розмірність (Товарознавство - Вид товару - клікнути по гілці, до якої буде належати ваговій товар, - кнопка Змінити - правий верхній кут вікна) Підключення ваг: установка розмірності товару. Подключение весов: установка размерности товара

Після оприбуткування такого товару і сканування штрих-коду, під час реалізації буде з'являтися вікно (Мал.2):

Подключение весов: окно Взвешивание товара

Мал.2

За бажанням, користувач може встановити перемикач Встановити вагу вручну. Даний перемикач служить в основному для випадків, коли, наприклад, ваги, підключені до комп'ютера, з яких-небудь причин вийшли з ладу, а продаж товару не можна зупиняти. При включеному перемикачі в поле Вага, користувач може ввести вагу товару з клавіатури вручну. Після чого натиснути на кнопку Записати. Далі необхідно сплатити дану реалізацію або сканувати такі товари.

Таким чином працює опція Підключення електронних ваг для зважування товару при продажу.