• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Політика гуртових цін

Для гуртової та дрібногуртової торгівлі програма Торгсофт дозволяє налаштувати декілька цін товару, в залежності від придбаної кількості. Така можливість доступна в додатковій функції програми Політика гуртових цін.

У Торгсофт реалізована можливість зберігати одночасно дві ціни - гуртову та роздрібну. Це необхідно, наприклад, якщо клієнт має право купувати продукцію за гуртовою ціною.

При такому виді торгівлі часто необхідно, щоб товар мав кілька цін продажу, в залежності від того, яку кількість купує покупець. Саме для таких цілей була розроблена функція Політика гуртових цін.

Після формування політики гуртових цін, при оприбуткуванні продукції, що належить до обраної групи, є можливість автоматично розрахувати всі гуртові ціни на товар, в залежності від кількості, що купується на цю мить.

Є можливість формувати пороги націнок від закупівельної ціни товару або формувати пороги знижок від роздрібної ціни товару. Крім того, ви зможете вручну скоригувати їх для кожної, окремо взятої, одиниці, а також видалити одну або всі гуртові ціни, в залежності від потреб користувача.

Також є можливість роздрукувати гуртовий прайс-лист з найменуванням товару і порогами спрацьовування різних гуртових цін, в залежності від його кількості в реалізації.

Погляньмо на цей режим роботи на прикладі. Додамо групу «Цвяхи». Всі товари цієї групи продаються кілограмами. Закупівельна ціна одного кілограма будь-яких цвяхів, наприклад, становить 20 грн/кг. При купівлі 10 кг цвяхів покладається націнка на такий товар в розмірі 20% і це, припустимо, буде дрібний гурт. При покупці 15 кг цвяхів покладається націнка на такий товар в розмірі 15% і це, наприклад, буде середній гурт. При купівлі 20 кг цвяхів покладається націнка на такий товар в розмірі 10% і це, припустимо, буде великий гурт. Відповідно дрібногуртова ціна буде складати 24 грн/кг, середньогуртова - 23 грн/кг, крупногуртова - 22 грн/кг. Дані значення можна побачити в гуртовому прайс-листі.

Даний режим роботи дозволяє автоматично розраховувати відпускну ціну товару, в залежності від його кількості, і підставляти її на форму Реалізація. Це значно полегшить роботу продавця, позбавивши його від розрахунку суми до оплати за допомогою калькулятора.