• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Автоматичний розрахунок складських запасів

Скільки товару тримати на складі, щоб не було надлишків, якщо товар погано продається? Який товар слід закупити, щоб він непередбачено не закінчився, якщо він продається добре?

Ці завдання допоможе вирішити додаткова опція Автоматичний розрахунок складських запасів.

Автоматичний розрахунок складських запасів

Завдяки даній опції Торгсофт аналізує інформацію про постачання та продажі товарів та автоматично визначає мінімальний залишок кожного товару, який повинен бути на складі. Програма дає рекомендації скільки, коли та який товар необхідно замовити.

 

Кому підійде ця опція?

Вона стане відмінним помічником для тих підприємців, у яких:

  • торговельна мережа, що складається з декількох точок;
  • декілька кас у магазині;
  • у торгівлі поєднуються усталений асортимент товарів та регулярний та/або великий обіг продукції.

Автоматичний розрахунок складських запасів підійде для магазинів продуктів, електроніки та побутової техніки, будівельних, господарських, а також магазинів, що продають фурнітуру.

Як працює автоматичний розрахунок складських запасів?

Програма оцінює регулярність поставок продукції та інтенсивність продажів за певний проміжок часу. В результаті цього формується мінімальна кількість кожного товару, яку рекомендовано тримати на складі. При досягненні критичного мінімуму Торгсофт сповістить користувача про необхідність замовлення конкретних позицій.

Опція володіє гнучким налаштуванням. Наприклад, ви можете виключити з аналізу періоди, коли товар продавався по акції та з товарної знижкою, - це дозволить точніше оцінити необхідний запас.

Хочемо нагадати, що будь-яку додаткову опцію, за винятком Видалення статистик закритих періодів, ви можете протестувати протягом 30 днів абсолютно безкоштовно, а вже після оцінки її функціоналу визначитися, наскільки вона підійде, враховуючи специфіку вашого бізнесу.

Завдяки опції Автоматичний розрахунок складських запасів ви зможете передати планування поставок стратегічно важливих товарів програмі обліку та зайнятися більш творчою, цікавою та корисною роботою!