• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Збір товару в коробку для сезонного зберігання

Зберігання сезонного товару

Якщо ви торгуєте товарами сезонного попиту або тими, асортимент яких змінюється, в залежності від пори року, дана додаткова опція для вас. Багато наших клієнтів всю продукцію, актуальну, наприклад, влітку, восени складають у великі коробки та ставлять в найдальший кут складу, щоб "під ногами не плуталася". Тепер цей процес відображений у програмі для торгівлі. Розглянемо цей функціонал докладніше.

Для кого буде корисна опція?

Магазини взуття та одягу, а також інші, які продають сезонні товари, знайдуть в ній масу корисного.

Які переваги вона дасть?

  • Спрощення зберігання сезонного товару.
  • При інвентаризації не доведеться перераховувати всі товари, що знаходяться на складі - потрібно буде просканувати 1 штрихкод з великої коробки.
  • Ви зможете залишити в "поле зору" в програмі та фізично тільки актуальні товари.
  • У разі необхідності, завжди можна буде визначити, в якій із коробок знаходиться конкретна позиція, а також дістати її звідти та перемістити.
  • При заповненні коробки створюється унікальний штрих-код, можливо також роздрукувати її складу.

Як працює опція?

Після активації цієї додаткової функції в пункті меню Документ - Комплектація стає доступною вкладка Коробка для сезонного зберігання (Мал. 1).

Для того, щоб додати нову коробку натискаємо кнопку Додати, після чого відкриється вікно Коробка для сезонного зберігання (Мал. 2).

В даному вікні після натискання на кнопку Довідник необхідно вказати Вид товару і внести Опис, при необхідності - Артикул. Поля Дата створення і Номер заповнюються автоматично без можливості редагування. В поле Склад товару виберіть центр обліку, з якого буде братися товар. Далі зберегти, натиснувши на кнопку Записати. Після чого буде створена відкладена внутрішня передача з поточного складу на склад товару в комплекті. Поле Місце зберігання (Мал. 2) відображається при активованій додаткової функції Місце зберігання товару, в якому можна вказати місце зберігання коробки для сезонного зберігання. Дана інформація буде відображена у відповідній колонці таблиці Коробка для сезонного зберігання, що дозволить не витрачати час на пошуки коробки на складі. 

Далі необхідно додати товар в коробку. Існує кілька способів додавання товару в поле Склад коробки сезонного зберігання:

1) При натисканні на кнопку Вибрати товар зі складу (Мал. 1 (2)), відкриється вікно стану складу для вибору і додавання товару в коробку.

2) При натисканні на кнопку Сканувати штрихкод товару (Мал. 1 (3)).

У вікні (Рис. 3) в поле вводу ШК / Арт / Назв. необхідно сканувати штрихкод товару в потрібній кількості або ввести артикул вручну і натиснути Enter. Для зручності додавання декількох одиниць одного товару, включите перемикати Запитувати кількість і при сканування товару буде виводитися вікно для вказівки кількості товару.

Після сканування штрихкоду, натисніть кнопку Закрити. Товар буде додано до коробки зберігання.

Після того, як товар додали в коробку, натискаємо на кнопку Зібрати товари в коробку (Мал. 1 (3)). Таким чином коробка буде прибуткувати на склад, а відкладена передача стане активною. У таблиці біля найменування коробки з'явиться іконка, яка позначає, що коробка зібрана.

Коли буде необхідно розібрати товари з коробки, використовуйте кнопку Розібрати товари з коробки (Мал. 5 (1)), при цьому коробка списується зі складу, виводиться з дії, а товар переміщається зі складу товару в комплекті на той центр обліку, на якому був зібраний. При натисканні на кнопку, відкриється вікно Розбір товарів з коробки (Мал. 4), в якому необхідно вказати Центр обліку, куди буде переміщений товар, після чого натиснути на кнопку Розібрати товари. За замовчуванням встановлений Центр обліку, на якому знаходиться коробка для сезонного зберігання.

При включеному перемикачі Відображати розібрані коробки, в списку коробок для сезонного зберігання будуть відображатися розібрані коробки. Такі коробки відзначені відповідною іконкою.

Також є можливість Скасувати розбір коробки після натискання на відповідну кнопку, в цьому випадку коробка вводиться в дію, а також видаляються документи списання і внутрішньої передачі.

При необхідності можна Надрукувати складу коробки, Надрукувати етикетку на коробку, Надрукувати список коробок, а також Надрукувати список коробок (зі складом), вибравши відповідну дію в групі Друк (Мал. 5 (2)).

За допомогою кнопки Пошук в якій коробці лежить товар (Мал. 5 (3)) можна знайти в якій коробці знаходиться товар. При натисканні на кнопку відкриється однойменне вікно (Рис. 6). В даному вікні виберіть з якого значенням буде проводитись пошук: По найменуванню товару або За штрихкод товару, і введіть значення в поле пошуку.

При натисканні на кнопку Вилучити товар з коробки (Мал. 5 (5)) можна розпакувати обраний товар і перемістити на обраний Центр обліку.

При необхідності можна перемістити товар в іншу коробку. Для цього в поле Склад коробки для сезонного зберігання виберіть необхідний товар і натисніть кнопку Перемістити товар в іншу коробку (Мал. 5 (6)). Далі відкриється вікно, в якому необхідно вибрати коробку, в яку буде переміщений товар і натиснути на кнопку Записати. Після чого обраний товар буде вилучений з поточної коробки та доданий в зазначену коробку.

Кнопка Серійні номери товару (Мал. 5 (7)) служить для перегляду серійних номерів обраного товару (якщо з цього товару ведеться гарантійний облік).

При натисканні на кнопку Змінити стан (Мал. 5 (4)) можна заборонити / дозволити редагування складу коробки для тимчасового зберігання, вибравши дії Закрити та Відкрити відповідно.

Кнопка Рух товару (Мал. 5 (8)) служить для перегляду руху обраної коробки для сезонного зберігання.

При натисканні на кнопку Перерахувати собівартість коробки (Мал. 5 (9)) буде розрахована собівартість обраних коробок для сезонного зберігання.

Так само є можливість проводити інвентаризацію товару в коробках для сезонного зберігання (Мал. 5 (10)).