• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Облік відвідувачів

Програма обліку відвідувачів

Додаткова опція "Облік відвідувачів" дозволяє збирати дані з пристрою "Облік відвідувачів ТК-01".

Для чого потрібна опція?

За допомогою цієї додаткової функції користувачі програми зможуть вести облік відвідуваності свого магазину, що дозволить оцінювати:

  • Співвідношення відвідувачів магазину і тих, хто придбав товар.

Ці результати допомагають ретельніше продумати подальший план розвитку компанії, виявити певні закономірності, які сприяють збільшенню конверсії покупців.

  • Ефективність рекламних кампаній.

Наприклад, можна визначити кількість відвідувачів до акції, в період акції та вже після акції, і на підставі цих результатів оцінити її продуктивність.

  • Часові піки відвідування магазину.

Дана інформація дозволить торговій компанії максимально ефективно організувати свою діяльність. Вона може бути корисна при плануванні графіка роботи для персоналу магазина. Спеціальні бездротові датчики дозволять керувати чергою і контролювати стовпотворіння. Це забезпечить максимум зручностей, як споживачам, так і персоналу підприємства.

Як працює опція?

1. Для роботи з функцією необхідно встановити додаткову службу на комп'ютер, до якої буде підключений датчик, після чого в налаштуваннях вказати адресу сервера додатків і авторизуватися, а також вказати з якого датчика та адреси відбуватиметься збір даних.

2. Кожне робоче місце має свій унікальний ідентифікатор, який генерується внаслідок унікальності обладнання. Після передачі на сервер додатків, дані прив'язуються до центру обліку, який зазначений у користувача, через який авторизується, після чого цей датчик можна прив'язати до іншого центру обліку в режимі "Маркетинг" - "Облік відвідувачів". Також в цьому режимі можна подивитися всі отримані дані від пристрою.

3. Якщо не з'єднані з сервером додатків, то при наступній спробі передачі даних спочатку будуть передані збережені дані, а після - з пристрою.

4. Дані за кількістю входів відвідувачів виводяться на формі "Аналіз" - "Аналіз інтенсивності продажів" після активації відповідного перемикача. Додатково можна відобразити інформацію у вигляді графіка про акції, що проходять в зазначений період (перемикач "Відображати акції" доступний тільки для "Групувати за періодом день"). Для наочності графік можна відобразити в 3D.

Дана додаткова опція працює починаючи з версії програми 2018.4.0 для ліцензії Ультра і Термінал