• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Дисконтні картки

Маючи в магазині комп'ютерну систему обліку Торгсофт, ви можете організувати найрізноманітніші дисконтні програми: накопичувальні знижки, картки VIP-клієнтів, карти для накопичення бонусів і багато іншого. Для залучення нових і заохочення постійних покупців використовуються дисконтні картки зі штрих-кодом, а також пластикові подарункові сертифікати.

Замовити дисконтні картки в компанії Торгсофт - вигідно та зручно!

Невисокі ціни та відмінна якість дисконтних карт. За якістю пластика, товщиною, передачею кольору, зносостійкістю вони порівнянні з банківськими платіжними картками. Дисконти не мнуться, не затираються і виглядають гідно навіть через кілька років.

Ми розуміємо, що дисконтна карта - це ваш рекламний носій, - і допоможемо вам з розробкою неповторного дизайну, грамотного з точки зору реклами та просування саме Вашого магазину!

Ми гарантуємо, що дисконтні карти та подарункові сертифікати, виготовлені нашою компанією, будуть на 100% сумісні з програмами обліку Торгсофт, HoteySoft і Softion.

Ми проконсультуємо вас щодо застосування дисконтних карток з програмою, налаштування та генерації штрих-кодів і створення політики знижок.

 

Дизайн карток розробляється індивідуально.

 1. Розробка макета дисконтної карти або подарункового сертифіката - 850 грн.
 2. Зміна (доробка) макета - від 150 до 200 грн.


Правила розробки макетів і друку карток:

 

 • Створення макета та виготовлення карт здійснюється тільки після 100% передоплати.
 • Для створення макету потрібні ваші побажання і бачення щодо оформлення, а також логотип у векторному форматі, розбитий по шарах, і будь-які елементи фірмового стилю (вивіска магазину, буклети, візитки, фотографії). Розробка і відмальовка логотипу не входить у вартість виготовлення макета та оплачується окремо.
 • Перед початком роботи складається Технічне завдання, в якому прописуються всі побажання і вимоги щодо дизайну.
 • Вартість розробки макету містить надання 1 варіанту в рамках заздалегідь узгодженої із замовником концепції дизайну. Допускається обмежена кількість правок з боку замовника, помилки дизайнера виправляються без обмежень. Зміна концепції після узгодження ТЗ і початку роботи над макетом може привести до його повної переробки та збільшити вартість розробки.
 • Наданий замовником текст на макет дизайнером не редагується і не виправляється. 
 • Відповідальність за його правильність лежить на замовнику.Варіанти макетів для узгодження надсилаються електронною поштою вкладеним файлом у форматі JPEG.

 

  Вартість виготовлення дисконтних карток

   

  Кількість

  Ціна за штуку

  (білий пластик)

  Ціна за штуку

  (матовий пластик)

  Ціна за штуку

  (перламутровий пластик)

  100 шт.

  6,6 грн.

  8,1 грн.

  8,3 грн.

  500 шт.

  5,2 грн.

  6,3 грн.

  6,5 грн.

  1000 шт.

  4,3 грн.

  4,8 грн.

  5,3 грн.

  2000 шт.

  4,1 грн.

  4,6 грн.

  5,1 грн.

   

  Міні-картки (3-tag картки)

  Це карти невеликого розміру (1/3 від звичайного розміру карти), як правило, мають отвір. Міні-картки часто використовуються покупцями, як дармовис. Тому є сенс виготовляти їх в таких видах торгівлі або послуг, де вони часто потрібні покупцеві. Наприклад, у продуктових магазинах, спортзалах, автозаправках, де потік покупців великий, і картки видаються у великих кількостях. Також їх можна використовувати в комплекті з "великою" картою - для членів родини власника основної картки.

  Комплект Міні-картки та велика карта

   

  Кількість

  Ціна за штуку (білий пластик)

  Ціна за штуку (матовий пластик)

  Ціна за штуку (перламутровий пластик)

  100 шт.

  3,65 грн.

  4,5 грн.

  4,65 грн.

  500 шт.

  3,45 грн.

  4,25 грн.

  4,4 грн.

  1000 шт.

  3,1 грн.

  3,8 грн.

  3,95 грн.

   

  Розробивши дисконтні картки в нашій компанії, Ви витратите мінімум часу на впровадження накопичувальної системи знижок для звичайних і VIP-клієнтів, організуєте бонусну систему і зможете залучати ще більше покупців!

  Замовлення дисконтних карт +38-093-346-29-17