• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Як прискорити роботу системи обліку?

21.11.2021
Biктopiя Пaщeнкo
Biктopiя Пaщeнкo

Редактор

Якщо вам здається, що програма почала працювати не так швидко, як раніше, є способи, які допоможуть це виправити.

Перезавантаження

Перше, що треба зробити – перезавантажити сервер. Якщо комп'ютер постійно включений, то операційна система постійно обробляє та кешує інформацію, процеси завантажують пам'ять і процесор. Тому перезавантаження, зазвичай, значно прискорює роботу всіх програм. Рекомендуємо налаштувати автоматичне завдання в операційній системі для щоденного перезавантаження сервера.

Технічні характеристики комп'ютера

Якщо ви купували сервер 5 років тому, то можна припустити, що конфігурація обладнання застаріла, в той час, коли вимоги програм постійно зростають.
Істотно впливають на швидкість роботи комп'ютера:

  • новий SSD диск,
  • кількість оперативної пам'яті – що більше, то швидше,
  • покоління процесора.

Переконайтеся, що конфігурація сервера відповідає вимогам Торгсофт.

Видалення непотрібних програм

Комп'ютер для роботи з Торгсофт повинен залишатися комп'ютером для роботи. Стороннє програмне забезпечення може забирати на себе більшу частину ресурсів. Видаліть з комп'ютера всі непотрібні програми: ігри, 48 антивірусів, які встановилися автоматично з іншим софтом, торент-трекери, програми, що не використовуються.

Закриті періоди в Торгсофт

У меню Аналіз → Період закрийте місяць після завершення. Таким чином, при розрахунку складських метрик Торгсофт не звертатиметься зайвий раз до попередніх періодів.

Видалення статистик закритих періодів

Якщо результати торгівлі за всі 10 років вам не потрібні – попередні періоди можна видалити. Це не вплине на поточний стан складу, взаєморозрахунки, фінансові показники, але суттєво прискорить роботу бази даних. Це особливо актуально для магазинів із великою номенклатурою та великою кількістю реалізацій, наприклад, супермаркети.

Оновлення програми

У кожну нову версію ми вносимо оптимізацію роботи – прибираємо зайве, приховуємо непотрібне, прискорюємо роботу з базою даних. Якщо у вас стара версія Торгсофт – оновіть програму до актуальної.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором