• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Як продати товар у Торгсофт?

27.06.2021
Марія Гладких
Марія Гладких

Розробник технічної документації

Одне з головних завдань програми обліку - надати власнику бізнесу інформацію про актуальний стан складу. Це можна зробити тільки якщо кожен факт продажу реєструється в програмі обліку.

Продаж товару за допомогою сканера штрих-кодів

Якщо товар оприбутковано на склад, його можна продавати.

Щоб продати товар, потрібно в режимі «Реалізація» просканувати етикетку зі штрихкодом. Інформація про товар, його вартість та наявність одразу з'явиться в списку реалізації.

Як продати товар по артикулу або зі складу

Поки продавець не натиснув кнопку «Оплатити», інформацію можна скорегувати: змінити кількість товару, додати знижку, просканувати дисконтну карту, скасувати останній сканований товар або скасувати всі товари, якщо клієнт передумав купувати.

Оплата за товар та друк чека

Прийняти оплату за товар можна трьома способами: готівкою, безготівковими та змішано - частина грошей готівкою, частина суми з карти.

Після оплати, товар списується зі складу. Торгсофт друкує чек: фіскальний або нефіскальний. Чек можна надрукувати на вимогу покупця або налаштувати обов'язковий друк чека після кожної реалізації.

Як надрукувати чек продажу

Чек можна надрукувати на звичайному офісному принтері та на принтері чеків.

Спеціалізований принтер чеків доступний - ціна стартує від 30 $; компактний та його не треба заправляти чорнилом - термоголовка принтера нагрівається та залишає відбиток на касовій стрічці.
Для принтера чеків використовується спеціальний папір - чек-стрічка шириною 57 або 80 мм.

Якщо ви не використовуєте фіскальний реєстратор, то на принтері чеків будуть друкуватися нефіскальні чеки.

Якщо у вас підключена функція «Програмний РРО», то купувати окремо фіскальний принтер не потрібно - фіскальні чеки можна друкувати й на звичайному принтері чеків.

Після оплати товару форма «Реалізації» готова для наступного продажу. Продавець не може змінювати вже оплачені реалізації.

Для чого потрібен обов'язковий друк чеків після кожної реалізації?

Це спосіб контролю персоналу: нарахування знижок, списання бонусів, повернення саме того товару, який було продано. Контролерами часто виступають самі покупці: продавцеві набагато складніше привласнити знижку собі, якщо налаштовано обов'язковий друк чека.

Зацікавити покупця забрати чек просто: магазин повертає товар тільки при наявності чека. Додайте повідомлення в касовій зоні: «Повернути або обміняти товар можна протягом 14 днів та лише за чеком. Не забудьте забрати чек у касира».

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором