• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Як повернути товар в Торгсофт?

Марія Гладких
Марія Гладких

Розробник технічної документації

Повернення товару по чеку

Покупець зацікавлений мати можливість повернути товар, навіть якщо він йому повністю підходить.

Деякі товари повертати заборонено згідно із законом про захист прав споживачів: м'які, гумові та надувні дитячі іграшки, дитяче харчування, засоби гігієни: зубні щітки, мундштуки, техніка та помазки для гоління, гребінці та масажні щітки; спідню білизну, рукавички, панчохи та шкарпетки, постільну білизну, аерозолі. У програмі Торгсофт можна заборонити повернення таких видів товару.

Контролювати повернення тільки по чеку просто: на кожному чеку є штрихкод, продавець повинен просканувати чек сканером, щоб повернути товар. Якщо за цим чеком був продаж товару, то в програмі з'явиться список товарів цього чека. Продавець може вибрати товари для повернення тільки з цього переліку - це зручно, якщо ви продаєте розмірний товар або техніку за серійними номерами.
 
Продавець не зможе повернути товар без чека або повторно видати товар. Наприклад, в чеку було три товари. Покупцеві повернули один товар. Чек залишився у покупця. При повторній спробі повернення за цим чеком, товар, який вже повернули, буде недоступний.

При поверненні товар списується з того покупця, який його купив. У програмі зменшиться загальна сума покупок клієнта, яка впливає на розмір його знижки. Якщо покупець сьогодні купив багато товару та отримав велику знижку, а завтра цей товар повернув, то попередня знижка буде відновлена ​​автоматично.

Повернення товару: пошук реалізації вручну

Якщо повернення передбачено без чека, то повернути товар в Торгсофт можна ручним пошуком по попереднім реалізаціям.