• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Як налаштувати синхронізацію інтернет-магазина з Торгсофт?

Марія Гладких
Марія Гладких

Розробник технічної документації

Ольга Савицька
Ольга Савицька

Контент-менеджер, автор

Все більше підприємців ведуть бізнес одночасно офлайн та онлайн. Тож зазвичай в одного власника є мінімум 2 центри обліку, а іноді навіть більше. Щоб не заповнювати інформацією всі магазини окремо, проведіть синхронізацію програми обліку Торгсофт з вашими інтернет-магазинами та керуйте всіма центрами обліку одночасно.

Як працює синхронізація в Торгсофт?

Потрібно один раз внести інформацію про товар в програму обліку Торгсофт, і програма відправляє цю інформацію по обраних центрах обліку, веде облік товарів по всіх магазинах одночасно та підтримує актуальну інформацію про наявність товару.
Підприємець сам обирає, яку інформацію про який товар надавати в той чи інший ЦО. Магазини для синхронізації не обов'язково повинні бути ідентичними по асортименту й цінах.
Таким чином, додавання кожного нового магазину має мінімальний вплив на роботу підприємця, адже робота з усіма товарами та замовленнями клієнтів ведеться тільки в програмі обліку, й Торгсофт синхронізує цю інформацію з усіма потрібними ЦО.

Як налаштувати синхронізацію Торгсофт з інтернет-магазином?

В меню Склад — Синхронізація з інтернет-магазином зайдіть в файл Об'єкт синхронізації та заповніть вкладки:

Загальне

 • Назва
 • Категорія — «Інтернет-магазин»
 • Синхронізація через «Файли»
 • Товарна група — заповнюється у випадку, якщо потрібно синхронізувати не весь асортимент, а тільки певні категорії товарів
 • Для товарів рахунку брати ціни з — якщо у ваших магазинах на один і той же товар встановлена різна ціна, то потрібно обрати, з якого саме магазину імпортувати ціну
 • Вкажіть адресу доставки інформації FTP
 • Оберіть спосіб синхронізації фото

Клієнти

Поставте галочки, за якими саме параметрами шукати та створювати нових клієнтів при формуванні та опрацюванні замовлення.

Оплати

Додайте способи оплати рахунків відповідно до форм оплати, якими можуть користуватися клієнти для здійснення покупок у вашому інтернет-магазині.

Центри обліку

Встановіть галочки біля центрів обліку, з яких потрібно імпортувати в інтернет-магазин дані про залишки. В цій вкладці також можна вказати, щоб синхронізувались тільки товари в наявності, або з фото та з якого саме центру обліку списувати продані товари.

Час синхронізації

Можна проводити синхронізацію вручну будь-коли, або налаштувати автоматичну синхронізацію у зручний для вас час. Для цього оберіть час чи інтервал синхронізації.

Файл синхронізації

В цій вкладці потрібно вказати, яку саме інформацію про товар програма відправлятиме в інтернет-магазин при синхронізації. Можна синхронізувати всі стандартні характеристики товару одночасно, натиснувши «Додати всі поля в файл синхронізації». Також, можна додатково створювати необмежену кількість динамічних характеристик і додавати їх для синхронізації кнопкою «Додати».
Для завершення налаштування синхронізації, оберіть кодування файлу, тип файлу товарів та замовлень.

Як провести синхронізацію в Торгсофт?

Зайдіть в меню Склад ⟶ Синхронізація з інтернет-магазином ⟶ оберіть об'єкт синхронізації ⟶ натисніть Оновити ⟶ Провести синхронізацію ⟶ готово.

Корисні посилання
Програма обліку для маркетплейсів
10 функцій програми обліку, які потрібні підприємцю в першу чергу
Який інтернет-магазин відкрити у 2023 році
Що продавати на Розетці: 10 товарів, які найчастіше шукають покупці
Як продати товар в інтернеті? Ключові правила онлайн-торгівлі
Що має бути у магазині