Callback
  • От места на рынке к магазину

  • -

  • От магазина к торговой сети

  • -

  • От торговли к производству

У продавца нет возможности открыть и закрыть смену

09.01.2022

Возможно у продавца не открыт доступ к нужным кнопкам, чтобы открыть или закрыть смену.

1. Зайдите в Торгсофт → Настройки → Пользователи и посмотрите, какая роль у продавца.

2. В Торгсофт → Настройки → Настройка ролей → Ресурсы выберите нужную роль продавца.

3. Перейдите на вкладке «Главная форма» в Документ → Реализация → Перечень товара → Действия → Фискальный регистратор, и откройте продавцу доступ к нужным кнопкам.

Открыть доступ продавцу к сменам

4. После чего нажмите Файл → Сохранить.

Олексій
10-01-2022 в 15:34:42

Дякую за відповідь. Це перевіряв як працює, знаю. пРРо дійсно один, але поки що все одне (підприємство, фіскальний номер, один принтер). Один сеанс в фоні висить синхронізація з інтернет магазином. Другий сеанс працює продавець у якого повноцінне місце з пРРО. Продавець закінчив роботу (z-звіт), все вимкнув. На наступний день прийшов, ввімкнув дискетка(фіскальна) сіра. Я, як власник, віддалено віддалено в параметрах пРРО погуляв. У продавця дискетка стала активна. Взагалі, навіть у власника дискета(фіскальна) неактивна, тільки через налаштування. В той час в іншому сеансі (синхронізація з інтернет магазином) дискета у ролі продавця активна. Дякую.

Олексій
10-01-2022 в 10:24:55

Ролі налаштовано. Заходить віддалено на сервер. У продавця доступ до потрібних кнопок є, але ввечері закрили зміну, вимкнули комп'ютер і зранку кнопки неактивні. Може щось порадите окрім моїх танців з бубном. Дякую.

Торгсофт
10-01-2022 в 14:38:43

Олексій, якщо кнопки неактивні, то або не вибрано пРРО на конкретному робочому місці, або хтось зайняв це робоче місце Якщо у Вас кілька підключень до сервера, а опція одна, то якщо її налаштувати під двома користувачами, то той, хто перший зайде в реалізацію, той і працює.

Добавить комментарий

Добавить комментарий
Ваш отзыв отправлен. Его опубликуют после проверки администратором
Похожие статьи