• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Опис версій 9.3.8 - 2018.0.26

29.12.2017

4020

На форми "Прихід товару" і "Реєстр прибуткових накладних" додано дію "Зв'язати оплату з накладною". Після натискання на дію, відкривається форма "Не пов'язані оплати", в якій відображається список не пов'язаних оплат тому постачальнику, який вказаний у прибутковій накладній. Список оплат містить тільки ті оплати, валюта або валюта еквівалента яких збігається з валютою прибуткової накладної. Є можливість пов'язувати кілька оплат з однією прибутковою накладною.

Додано можливість пов'язувати наявні оплати до прибуткової накладної.

5370

На форму "Автоматичний розрахунок собівартості" додано перемикач "Оновлення індексів і статистик, відновлення HID".

Це доопрацювання дає можливість у завданні на розрахунок собівартості вказати, щоб перед початком розрахунку собівартості оновлювалися індекси та статистики, що може прискорити розрахунок собівартості.

8053

У картку товару на вкладку "Фотографія" додано дію "Завантажити фотографію за посиланням".

Можливість додавати фотографії до товару за посиланням в інтернеті.

8949

На форму "Співробітник" - вкладка "Аналіз роботи за період за чеками" в нижню таблицю додана колонка "% знижки".

Це доопрацювання виконано для того, щоб можна було від ціни прайса бачити відсоток знижки проданого товару.

9214

На форму "Замовлення клієнта на виріб" додано дію "Змінити параметри замовлення", яка викликає однойменну форму. Для зміни доступні такі параметри:
- "Дата закінчення" замовлення;
- "Примітки";
- "Дод. коментар".
На форму "Замовлення клієнтів" ("Документ" - "Реалізація" - "Замовлення товару і передоплата") додано дію "Змінити", яка викликає форму "Зміна параметрів замовлення".

Додано можливість вносити коментар до замовлення незалежно від стану замовлення.

9221

Додано проміжні підсумки по кожній групі.
При одночасній установці перемикача "Групувати за товаром" і "Групувати за виробничим актом" додано вимкнення відповідного перемикача згідно з текстом інформаційного повідомлення.

Зручно для перегляду підсумків за кожною групою.

9304

На форму "Торгівля з випискою рахунку" додано дію "Вибрати товар зі складу за видами товару". Дію додано для таких вкладок:
1. "Комерційна пропозиція" - таблиця "Товар комерційної пропозиції".
2. "Рахунок" - таблиця "Товар рахунку".
3. "Видаткова накладна" - таблиця "Товар видаткової накладної".

Можливість у "Торгівлі з випискою рахунку" додавати товар через форму складу за видами товару.

9305

Додано можливість пошуку за назвою і серійним номером (якщо в налаштуваннях встановлено відповідний режим пошуку) на таких формах:
- "Списання товару зі складу";
- "Повернення";
- "Повернення постачальнику";
- "Внутрішня передача";
- "Товар на інвентаризації";
- "Склад комплекту із серійними номерами";
- "Передрукувати етикетку";
- "Відвантаження зі складу";
- "Фасування штучного товару";
- "Товар у ремонті";
- "Перевірка кількості товару за накладною";
- "Акт переоцінки";
- "Сканування товару" (дія "Сканувати штрих-код товару" на формі "Торгівля з випискою рахунку").
Додано можливість пошуку за назвою на формі "Прихід".

Розширено список форм, на яких можливий пошук за назвою і серійним номером.

9382

На форму "Баланс з партнерами" додано колонку "Макс. сума боргу".
На форму редагування "Контрагент" у вкладку "Додатково" додано поле "Макс. сума боргу".

Можливість перегляду інформації про максимальну суму боргу на формі "Баланс з партнерами".

9384

Додано нову платну функцію "Сполучення з Новою поштою":
1. У пункт меню "Налаштування" - "Параметри" - "Додаткові опції" додано розділ "Нова пошта", який необхідний для створення "Відправника Нової пошти", а також для налаштування "Адреси відправника Нової пошти".
2. У режим "Торгівля з випискою рахунку" на форму створення "Видаткова накладна" додана дія для створення і редагування товарно-транспортної накладної Нової пошти. На вкладку "Видаткова накладна" додано кнопку "Відстеження ТТН Нової пошти", за допомогою якої можна відстежити статус накладної.
3. У картку контрагента на вкладці "Параметри доставки" на форму редагування "Контрагент доставки товару" додано дії для створення одержувача Нової пошти.

Додаткова функція "Сполучення з Новою поштою" дасть можливість формувати Товарно-транспортну накладну (ТТН) Нової пошти, друкувати та відстежувати стан ТТН. Ця опція стане чудовим доповненням для тих, хто працює з режимом "Торгівля з випискою рахунку" і користується послугами Нової пошти. При створенні видаткової накладної може бути сформована товарно-транспортна накладна, яка з'явиться на сайті Нової пошти, при цьому відстежувати статус ТТН можна буде з програми Торгсофт.

9447

У таблиці "Товар рахунку" і "Товар комерційної пропозиції" додано колонки "Міра", "Сума міри" і підсумок за колонкою "Сума міри".

У "Торгівлі з випискою рахунку" зручно переглядати інформацію про "Міру".

9468

На форму "Товари, що потрапляють в акцію" додано фільтри "Штрих-код", "Артикул" і "Найменування". Також додано стандартний фільтр за товаром.
Додано дію "Оновити".
Додано спливаюче меню для таблиці, що дублює виклик дій "Перерахувати собівартість", "Друк бирок на товари поштучно", "Друк бирок на товари в кількості на складі" і "Роздрукувати звіт".

Користувачеві програми буде зручно здійснювати пошук товару на формі "Товари, що потрапляють в акцію".

9602

У картку взаєморозрахунків додано фільтр "Центр обліку". Значення фільтра передається з точки виклику (відображається той самий Центр обліку, що і на формі "Баланс з партнерами").

Додано можливість відображення картки взаєморозрахунків за конкретним центром обліку.

9603

Знято обмеження на доступ до дії "Друк етикеток" на формі "Виробничі акти". Дія доступна для будь-якої стадії продукції.

Додано можливість друку етикеток з виробничих актів.

9606

У шаблон друку рахунку та комерційної пропозиції додано змінну "Коментар".

Додана можливість користувачам програми відображати коментар у друкованій формі рахунку та комерційної пропозиції.

9790

На форму "Стан складу" в групу дій "Друк" додано дію "Додати в буфер друку етикеток". Доступ до дії можливий за допомогою комбінації клавіш "Ctrl+Shift+B".

Це доопрацювання виконано для зручності використання буфера друку етикеток на формі "Стан складу".

9793

У картку товару для полів "Вид товару" і "Виробник" додано хінт, в якому відображається повний шлях дерева виду товару і виробника відповідно.

За допомогою цього доопрацювання користувачі програми можуть у картці товару бачити повний шлях дерева виду товару/виробника, що істотно спрощує отримання інформації про товар.

9891

Форма редагування "Клієнт" зроблена масштабованою.
Додано налаштування "Налаштувати послідовність вкладок", яке викликається з контекстного меню на заголовку форми "Клієнт".

Можливість налаштовувати послідовність вкладок у картці клієнта, а також змінювати масштаб форми "Клієнт".

10083

На форму "Список приходів" додано дію "Друк етикеток у кількості на складі".
Також, на форму "Внутрішнє переміщення" в групу дій "Друк етикеток" додано дію "Друк етикеток в кількості на складі". В такому випадку, кількість на складі - це кількість товару на складі, на який переміщується товар.

Для зручності користувачів на формі "Внутрішнє переміщення" додано можливість друку етикеток у кількості на складі, що дасть змогу швидко роздруковувати етикетки на всі товари на складі, на який переміщується товар, а не тільки на ті, що перебувають у внутрішній передачі.

10187

Додано можливість додавати в картку товару кілька фотографій одночасно. Ця можливість доступна для дії "Додати фотографію"

За допомогою цього доопрацювання користувачі програми можуть додавати в картку товару кілька фотографій з папки за один раз.

10189

На форму "Фасований товар" додано дію "Перегляд стану складу", після натискання на яку відкривається форма "Стан складу" з можливістю багаторядкового вибору товару.

Дане доопрацювання буде зручним для користувачів додаткової функції "Фасування вагового товару і маркування його штрих-кодом" і дозволить прискорити додавання вагового товару на форму "Фасований товар".

10433

У картку виду товару для поля "Гарантійний облік" додано значення "Без серійних номерів". Для товарів такого виду буде обов'язковим введення терміну гарантії в картці товару, але не потрібне заповнення серійних номерів під час руху (прихід, реалізація, повернення тощо). Також для видів товару, за якими ведеться гарантійний облік, є можливість виписки гарантійного талона. Праворуч від поля "Гарантійний облік" відобразиться поле "Шаблон гарантійного талона", в якому можна вибрати та налаштувати для кожного товару свій вид гарантійного талона. Якщо шаблон не вибрано, то буде надруковано шаблон, налаштований у меню "Налаштування шаблонів друку". За реалізацією буде надруковано стільки гарантійних талонів, скільки унікальних шаблонів прив'язано до видів товарів цієї реалізації.

Додано можливість ведення гарантійного обліку без використання серійних номерів. Для таких товарів необхідна тільки вказівка терміну гарантії. У користувачів програми є можливість налаштовувати та обирати шаблон гарантійного талона для кожного виду товару, за яким ведеться гарантійний облік.

14190

У меню "Допомога" додано пункт "Залишити відгук". При виборі цього пункту відкриється однойменне вікно, в якому можна поставити оцінку за п'ятибальною шкалою, а також написати відгук, який буде надіслано в компанію Торгсофт. Також відправити відгук можна з форми привітання після натискання на відповідні дії. Залишати відгуки можуть тільки клієнти з повноцінною ліцензією.

Можливість оцінити роботу компанії Торгсофт.

17219

Для товарів із серійними номерами створюються окремі прибуткові накладні в тій валюті, підприємстві та постачальнику, від якого надходив серійний номер. У приходах проставляється ціна закупівлі конкретно цього серійного номера. Початкові надходження серійних номерів враховані в балансі з партнерами відповідних постачальників.
Додано видалення колективних сповіщень і сповіщень системи, які були зроблені до останнього дня періоду, що видаляється.

При видаленні статистик закритих періодів забезпечено коректне перенесення серійних номерів товарів, які були в наявності на останній день періоду, що видаляється.

17221

На форму "Повернення постачальнику" додано:
- колонка "Номер накладної постачальника", в якій відображається інформація з прибуткового документа, з якого здійснюється повернення (внутрішній номер накладної постачальника і дата). Якщо повернення товару здійснюється з декількох приходів, то номери накладної постачальника будуть перераховані через крапку з комою.
- дія "Розрахунок собівартості".
Також колонка "Номер накладної постачальника" додана на форму "Список поставок".
Своєю чергою в шаблон друку звіту "Зворотна накладна постачальнику" додано дане "Номер накладної постачальника". Формат виведення даних аналогічний відображенню номера накладної в однойменній колонці.

Відображення інформації про внутрішній номер накладної постачальника на формі "Повернення постачальнику".

17222

На форму "Товар на інвентаризації" додано колонку "Оптова ціна", а також дане "Оптова ціна" в шаблони друку результатів інвентаризації.
Колонку "Ціна" перейменовано на "Роздрібна ціна" (перейменовано відповідне дане в шаблонах друку звітів).
Видимість колонки "Оптова ціна" управляється налаштуванням "Обмежити відомість інвентаризації для проведення інвентаризації продавцем" (Налаштування - Параметри - Доступ). Якщо це налаштування увімкнено, то для продавця колонка "Оптова ціна" не відображається.

Можливість проводити інвентаризацію за оптовими цінами.

18162

На форму "Замовлення клієнта на виріб" додано перемикач "Працювати з групою". При активованому перемикачі відображається таблиця "Група замовлень клієнта", яка керує таблицею "Замовлення клієнта". Своєю чергою, група замовлень об'єднує в собі необмежену кількість замовлень і слугує для зручності роботи з кількома окремими замовленнями одного клієнта. Групу замовлень можна оплатити, повернути гроші, активувати, повернути на зміну, закрити. Робота з групою замовлень ведеться за аналогією з одним замовленням.
Для групи замовлень клієнта в групу дій "Друк" додано дію "Друк консолідованого замовлення".
Для одного замовлення додано дію "Скасувати замовлення".

Користувачі програми можуть працювати з декількома окремими виробами замовлення клієнта.

18539

На форму "Налаштування форми розподілу товару прибуткової накладної" додано налаштування "Друкувати етикетки тільки з власним штрих-кодом". При активному налаштуванні, на друк будуть виводитися етикетки на товари тільки з власним штрих-кодом.
На форму "Розподіл товарного приходу по торгових точках" додано дію "Друк етикеток для всіх центрів обліку".

Це доопрацювання дасть змогу друкувати етикетки для всіх центрів обліку, куди виконується розподіл товару, а також друкувати етикетки з власним штрих-кодом.

19557

У режим "Реєстрація робочого дня співробітника" додано дію "Прикріпити фото"

Реєстрація робочого дня співробітника через мобільний додаток з можливістю прикріплення фотографії.

20786

Під час додавання товарів у відомість інвентаризації за обраними видами товару на форму "Вибір видів товару для інвентаризації" додано фільтри:
- "Період" - при встановленому фільтрі за періодом, види товару позначаються жовтим фоном, якщо в зазначений період були створені інвентаризації для даного виду товару (тільки через цей режим);
- "Інвентаризація виду товару за період" - за допомогою цього фільтра можна відобразити види товару, за якими була або не було інвентаризації в зазначений період.

Під час додавання товарів у відомість інвентаризації за обраними видами товару можна відстежити, за якими видами товару нещодавно проводилася інвентаризація.

20787

У "Розрахунок зарплати" - "Налаштування" - форма редагування "Торгова точка" додано налаштування "Обов'язкова реєстрація бригади у ТВС". Якщо налаштування активне, то при створенні рахунку відбуватиметься перевірка реєстрації бригади: якщо бригада не зареєстрована, то буде відображено вікно про необхідність реєстрації бригади.
На форму "Торгівля з випискою рахунку" - вкладка "Рахунок" додано дію "Перезмінка". Після реєстрації бригади, створений рахунок і створена за цим рахунком видаткова накладна прив'язується до цієї бригади.

Додана можливість реєстрації бригади на формі "Торгівля з випискою рахунка" для подальшого розрахунку зарплати за бригадами.

21053

На форми редагування "Матеріал на замовлення клієнта" і "Послуга на замовлення клієнта" додано поле "Коментар". Додано відповідну колонку на вкладки "Матеріали" і "Послуги".
У друковані форми "Замовлення", "Видаткова накладна на замовлення", "Квитанція на отримання товару" і "Внутрішнє замовлення" додано дане "Коментар".

За допомогою цього доопрацювання з'явилася можливість додавати коментар до матеріалу на замовлення клієнта, а також при додаванні послуги.

21054

На форму "Коробка для сезонного зберігання" додано:
1. відображення кількості товару в коробці для таблиць "Коробки для сезонного зберігання" і "Склад коробки для сезонного зберігання", а також на формі редагування коробки.
2. У таблицю "Коробки для сезонного зберігання" колонки "Номер" (коробки), "Дата створення" (коробки) і "Дата збору коробки".
3. Фільтри "Дата створення" і "Дата коробки".
4 Відображення фото для складу коробки.

Розширено інформаційні дані форми "Коробка для сезонного зберігання".

21959

На форму "Неоплачені товари VIP-клієнта" (VIP-режим "Часткова оплата з розшифруванням по товару") додано колонку "Сума оплати" (редагована), в якій користувач може змінювати суму оплачуваної позиції, колонку "Оплачено раніше", де відображається сума раніше внесених оплат і колонку "Дата оплати", в якій відображається дата, коли востаннє було внесено оплату за товар.

Можливість часткової оплати товарної позиції при реалізації VIP-клієнту.

22344

Додана колонка "Дата випуску" на формах "Прихід товару" і "Реєстр прибуткових накладних".

Додана можливість бачити дату випуску товару в таблиці "Товар прибуткової накладної".

25658

Додана форма "Покупюрна перевірка каси", яка відкривається або в режимі перевірки залишку в касі під час входу в програму, або в режимі закриття каси.
На форму "Залишок у касі" - додано дію "Покупюрна перевірка", яка викликає відповідну форму для перевірки залишку при вході в програму.
На форму "Реалізація" - "Додаткові дії" додано дію "Закрити касу", яка викликає форму "Покупюрна перевірка" в режимі закриття каси.
Форма містить таблиці "Купюри" і "Монети", а також дії "Зберегти", "Очистити", "Закрити касу" (у режимі перевірки перед закриттям каси), "Підсумки за день" (у режимі перевірки перед закриттям каси). При виклику дії "Підсумки за день", відкривається форма "Підсумки по касі за день", в якій відображається інформація про витрати по касі протягом дня.
У пункт меню "Налаштування" - "Параметри" - "Роль" додано вкладку "Покупюрна перевірка", яка містить такі параметри:
- "Дозволено бачити підсумки по касі під час закриття каси" - доступ до дії "Підсумки по касі" на формі "Покупюрна перевірка" (у режимі перед закриттям каси);
- "Межа допустимої розбіжності для закриття каси".
На форму "Валюта" додано таблицю "Банкноти" для додавання/редагування купюр і монет.
На форму "Підсумки по касі" додано таблиці:
- "Покупюрна перевірка", у якій відображається інформація про кожен факт покупюрної перевірки каси (дата/час, загальна сума в касі, хто перевірив);
- "Список покупюрної перевірки", у якій відображається перелік банкнот, кількість і сума.
У таблицю "Підсумки каси" додано колонки:
- "Розбіжність при перевірці при вході в програму";
- "Залишок у касі при покупюрній перевірці";
- "Розбіжність при покупюрній перевірці".

Додано можливість покупюрної перевірки каси: користувач зможе вказати номінал і кількість купюр у касі на початок дня (під час першого входу в програму) і під час закриття каси. Це дасть змогу контролювати недобросовісних співробітників

25947

При створенні архіву бази даних, в закінченні імені бази даних додано версію бази даних у вигляді ХХХ, наприклад, Архів TorgsoftDB о 10 годині_TorgsoftDB_01-05-2017_ХХХХ, де ХХХ - версія бази даних

Дозволяє наочно визначити версію бази даних збереженого архіву, що покаже, чи підходить архів до поточної версії програми.

26296

Додано дію "Отримати виписки за банківськими рахунками".

Можливість отримувати виписки за банківськими рахунками на формі "Торгівля з випискою рахунку".

27088

На формі "Торгівля з випискою рахунка" на вкладці "Передоплата за рахунком" додано групу дій "Друк чека", в якій реалізовано можливість друку фіскального чека на передоплату за рахунком, а також усі сервісні дії по роботі з фіскальним реєстратором. Під час друку чека передоплати сума передоплати розподіляється за всіма товарами рахунку пропорційно їхній вартості (ціна продажу*кількість). При цьому в чеку друкуються тільки фіскальні товари і в назві товару/послуги на початку додається префікс "Передоплата за". Повторний друк фіскального чека за передоплатою неможливий. Якщо в налаштуваннях програми встановлено автоматичний/за бажанням друк фінансового чека, то за не фіскальними товарами буде надруковано фінансовий чек (із сумою розподіленою за не фіскальними товарами).
На формі "Повернення передоплати за рахунком" (при поверненні грошей з розрахункового рахунку) додано перемикач "Не враховувати еквайринг".
Виправлено помилку, коли при поверненні передоплати за рахунком не записувалися значення в колонках "Валюта еквівалента" і "Курс валюти еквівалента".

Можливість друку фіскального чека при передоплаті за рахунком і при поверненні передоплати за рахунком. Також при створенні повернення передоплати за рахунком є можливість вибирати: враховувати або не враховувати еквайринг.

27138

На форму створення і редагування "План продажів" додано поля:
1. "Тип плану продажів" для створення декількох планів у періоді по торговій точці. Дозволяє при вказівці способів розрахунку зарплати вказувати тип плану продажів, таким чином нарахування зарплати буде розраховуватися за всіма планами продажів зазначеного типу.
2. "Кількість" для створення плану продажів на кількість. Своєю чергою в таблицю "План продажів" додано колонки "Кількість фактична" і "Кількість планована".
3. "Вид плану" - для вибору типу розрахунку виконаності плану:
- "На суму" - % виконання обчислюється відносно планованого і фактичного виторгу;
- "На кількість" - % виконання обчислюється щодо планованої і фактичної кількості;
- "На суму і кількість".
4. "Товарна група" - для розрахунку плану продажів за товарними групами. Якщо в полі вказано товарну групу, план буде розраховано тільки за тими товарами, які входять до цієї групи.
5. Додано перемикач "Виключити покупки ВІП-клієнтів". При увімкненому перемикачі із суми плану виключаються покупки ВІП-клієнтів.

Це доопрацювання дасть змогу:
- створювати кілька планів продажів у періоді;
- створювати план продажів на товарну групу;
- при нарахуванні заробітної плати вказувати тип плану продажів;
- задавати план продажів на кількість;
- вказувати тип розрахунку виконання плану: за кількістю, за сумою або за сумою і кількістю;
- при розрахунку плану продажів не враховувати покупки ВІП-клієнтів.

27141

У шаблон друку "Прайс-лист з фото" і "Прайс-лист за видами товару" додано дані динамічних характеристик товару.

Додана можливість виводити динамічні характеристики товару в друковану форму прайс-листа з фото і прайс-листа за видами товару.

29073

На форму "Повернення товару за видатковими накладними" додано перемикач "Показувати товари закритих накладних", а також додано перемикач "Період" для активації фільтра за датою продажу товару.

Дозволяє на формі "Повернення товару за видатковими накладними" відобразити список товарів, які знаходяться в закритих накладних.

29296

Додано дію для створення типу обладнання при додаванні нового обладнання через мобільний додаток.

Дозволяє створювати тип обладнання в мобільному додатку.

29361

Додано додаткову функцію "Створення архіву в хмарі", яка дає змогу створювати та надсилати архів у хмарне сховище (Google Диск).

Ця додаткова опція дає змогу автоматично створювати архів бази даних, стискати архів і надсилати його в хмарне сховище Google Диск для безпечного зберігання.

29501

Додано можливість внесення оплати за замовлення на розрахунковий рахунок.

Це доопрацювання дає можливість користувачам мобільного додатка оплачувати замовлення за безготівковим розрахунком.

29502

У списку замовлень додано дії за довгим натисканням на замовлення:
- "Видалити" - видаляє замовлення. Якщо за замовленням була прийнята передоплата, то буде запропоновано її повернути.
- "Повернути передоплату" - для повернення передоплати за замовленням.

Додано можливість видалення замовлення з мобільного застосунку, а також можливість повернення передоплати.

29504

У вікно редагування замовлення додано кнопку "Редагування".

Користувачі мобільного додатка зможуть редагувати шапку незавершеного замовлення.

29691

Додано можливість вмикати запит кількості товару в інвентаризації при скануванні штрих-коду. Для цього має бути увімкнена опція в налаштуваннях користувача ("Налаштування - "Користувачі" - "Налаштувати доступ до мобільного застосунку" - "Інвентаризація" - "Введення кількості під час інвентаризації").
Перемикач "Звуки" і "Запитувати кількість" знаходяться в контекстному меню режиму "Інвентаризація".
Додана можливість збільшувати кількість після натискання на товар у списку складу відомості.

Дане доопрацювання дає можливість в мобільному додатку вказувати кількість товару в інвентаризації при скануванні товару.

29756

До списку динамічних характеристик товару, які можна додати як колонки для таблиці ("Налаштування таблиці" - "Додати колонки"), включено такі параметри товару: "Колір товару", "Матеріал", "Артикул", "Сезон", "Вид товару", "Стать", "Виробник" і "Розмір". В інформаційні фільтри таблиці ("Параметри") додано поля для цих параметрів.

Реалізовано можливість у таблиці зі списком товару додавати колонки "Колір товару", "Матеріал", "Артикул", "Сезон", "Вид товару", "Стать", "Виробник" і "Розмір".

29761

Додано ABC і XYZ аналіз.
ABC аналіз може бути побудований за кількістю продажів, кількістю чеків, виторгом і виручкою і розраховується за класичними канонами подібного роду аналітики.

АВС-аналіз дає змогу визначити внесок кожного товару в оборот і прибуток магазину, розподілити товари за категоріями для ефективного управління асортиментом, а XYZ-аналіз визначає інтенсивність продажів товару за певний період.
Цей аналіз дасть змогу чіткіше визначити всі нюанси Вашого асортименту: які товари необхідно мати в достатній кількості, а які, навпаки, можна з асортименту виводити.

29762

У картку товару додано відображення останньої закупівельної ціни товару.

Можливість бачити закупівельну ціну в картці товару в мобільному додатку.

29763

Додано режим "Реєстр прибуткових накладних", у якому відображаються дані про прибуткові накладні та їхній склад. Також у цьому режимі можна встановити або скасувати виконання контролю накладної.
Цей режим має налаштування доступу в "Налаштування" - "Користувач" - "Налаштувати доступ до мобільного застосунку" - "Прихід" - "Доступ до реєстру прибуткових накладних". При активній галочці, в режимі "Прихід" дія "Вибрати прибуткову накладну" замінюється на "Реєстр прибуткових накладних".

Для користувачів мобільного додатку з'явився режим "Реєстр прибуткових накладних", в якому можна обрати та переглянути інформацію про прибуткову накладну.

29937

У пункт меню "Налаштування" - "Параметри" додано пункт "Документ", куди переміщено налаштування, які стосуються складських документів.
Для налаштування "Нумерація для кожного центру обліку" додано кнопку "Налаштувати", за допомогою якої можна встановити як і для яких типів документів формувати номер.

Можливість налаштування унікального номера для складських документів по всій торговельній мережі.

29943

При натисканні на суму витрат в режимі "Аналіз періоду" - рядок "Витрати всього", відобразиться список витрат за обраний період.

Користувачі програми можуть за допомогою мобільного додатку переглядати список витрат за обраний період

29944

1. Додано налаштування доступу до кожного зі звітів режиму "Підсумки продажів" ("Налаштування" - "Користувачі" - "Налаштувати доступ до мобільного додатка" - "Підсумки продажів").
2. У пункт меню "Налаштування" - "Параметри" - "Додаткові функції" додано розділ "Мобільний додаток" для налаштування шаблонів звітів мобільного додатка для користувачів.

Для користувачів мобільного додатка Торгсофт з'явилася можливість налаштовувати шаблони звітів, що використовуються в мобільному додатку, а також налаштовувати доступ до кожного зі звітів. У свою чергу, для різних користувачів можна вказувати різні шаблони для одного звіту.

29945

У шаблон звіту "Товарний звіт за період" додано дане "Сума собівартості".
Також додано набір даних "Собівартість реалізації за центрами обліку", який містить інформацію:
- "Центр обліку";
- "Сума реалізацій";
- "Кількість реалізацій (кількість документів реалізації)",
- "Собівартість реалізацій".

Дозволяє в товарний звіт за період вивести інформацію про собівартість товару.

29947

У таблицю "Стан товару ремонту" додано вкладку "Контакти", в якій відображаються всі відправлені клієнту повідомлення про стан ремонту. Також ця інформація доступна в пункті меню "Маркетинг" - "Контакти".
Додана можливість вибору центру обліку, з якого буде списано матеріал, необхідний для ремонту. Центр обліку можна вибрати як у момент створення ремонту, так і в момент списання матеріалу з ремонту.

Дає змогу відстежувати історію надсилання повідомлень клієнту за стадіями ремонту, а також списувати матеріали ремонту на центрі обліку, де проводиться списання, а не там, де був створений ремонт.

30265

Додано колонку "Адреса контакту", де відображається адреса, на яку здійснювалося надсилання повідомлення клієнту (телефон/електронна адреса), у такі таблиці:
- "Маркетинг" - "Контакти і нагадування" - таблиця "Контакт";
- "Документ" - "Торгівля з випискою рахунку" - "Рахунок" - таблиці "Контакти за рахунком" і "Контакти клієнта";
- "Маркетинг" - "Клієнт" - картка клієнта - вкладка "Контакти/Нагадування".

Це доопрацювання дає змогу визначити, на який номер телефону або електронну адресу було надіслано повідомлення клієнту.

30347

На форми "Оборотна відомість за собівартістю" і "Оборотність запасів" додано налаштування "Джерело собівартості" з такими параметрами:
1. "Складські документи" - собівартість береться тільки з документів.
2. "Стан складу на дату документа" - собівартість береться тільки зі складу на дату документа.
3. "Комбінований режим" - собівартість береться з документа, а якщо з якихось причин її немає, тоді зі складу на дату документа.
Прибрано автоматичне оновлення даних при відкритті режимів "Оборотна відомість за кількістю", "Оборотна відомість за собівартістю" і "Оборотність запасів".

Для виключення розбіжності сум за собівартістю.

30354

У набір даних для звіту "Баланс з партнерами" додано поле "Макс. сума боргу".

Відображення максимальної суми боргу в друкованому звіті "Баланс з партнерами".

30433

У картці товару прибрані кнопки "Сканувати", "Артикул" і "Видалити". Додано кнопки "ОК" і "Скасування".
У режимі "Реалізація" прибрано подію за довгим натисканням на товар. При звичайному натисканні відкривається картка товару з можливістю змінити кількість.

Для зручності роботи з карткою товару в режимах "Реалізація" і "Прийом і видача замовлень".

30737

На форму редагування динамічної характеристики товару додано ознаку "Системний", якщо параметр таким є. А також додано опис системного параметра (де він використовується). Перед записом системного параметра відображається відповідне попередження.

Можливість ідентифікувати системні параметри динамічних характеристик товару (наприклад, параметри, які використовуються для формування податкової накладної).

31738

На форму "Користувач" - "Налаштування доступу мобільного додатка" - пункт меню мобільного додатка "Підсумки продажів" додано налаштування "Відправка звітів стороннім додаткам".

За допомогою цього налаштування користувачі програми можуть налаштувати доступ до дії "Поділитися" при перегляді звітів у режимі "Підсумки продажів".

31741

У таблицю "Коробки для сезонного зберігання" додано:
- методи сортування даних;
- колонка "Склад зберігання коробки", в якій відображається склад, де знаходиться коробка на даний момент;
- група дій "Друк", куди перенесено дії "Друк складу коробки", "Надрукувати етикетку на коробку" і додано дві дії "Надрукувати список коробок" і "Надрукувати список коробок (зі складом)".
На форму редагування коробки для сезонного зберігання додано два поля:
- "Склад товару" - склад, з якого братиметься товар;
- "Склад зберігання коробки" - склад, де знаходиться коробка на даний момент.
За активованої додаткової функції "Місце зберігання товару" на формі редагування коробки для сезонного зберігання додано поле "Місце зберігання", зі свого боку відповідна колонка відображається в таблиці "Коробки для сезонного зберігання". Також поле "Місце зберігання" додано в шаблони друку звітів.

Можливість сортувати список коробок для сезонного зберігання за необхідним значенням, а також друкувати список коробок. За наявності додаткової функції "Місце зберігання товару" користувачі програми можуть вказати місце зберігання коробок для сезонного зберігання.

31742

У фільтр по товару додано параметр "Коробка для сезонного зберігання".

Даний фільтр дозволяє на формі "Стан складу" відобразити список коробок для сезонного зберігання.

31743

Додано сортування за артикулом і штрих-кодом на формі "Прихід товару" (вкладка "Товари накладної").

Для зручності перегляду списку товару на формі "Прихід товару".

31870

У меню "Документ" додано новий режим "Замовлення на виробництво" (при активній опції "Виробництво: Облік матеріалів і готової продукції").
Також доопрацьовано режим "Виробництво готової продукції":
- на вкладку "Технологічні карти" додано дію "Друк технологічної карти", додано звіт "Технологічна карта", який містить список матеріалів і операцій за технологічною картою;
- додано категорію матеріалу "Напівфабрикат". При виробництві виробу, що містить такий матеріал, буде врахована потреба в матеріалах, необхідних для виробництва самого напівфабрикату;
- додано фільтри за Типом продукції і за Замовленням на виробництво;
- додано групу дій "Змінити стан": Дозволено/Не дозволено;
- на вкладку "Випуски готової продукції" і на форму вибору накладної списання додано колонку "Товар", що дасть змогу скасувати випуск або списання конкретного товару моделі.

За допомогою режиму "Замовлення на виробництво" користувачі програми зможуть:
- формувати замовлення на виробництво у вигляді переліку виробів або моделей;
- приймати передоплату від клієнта за замовлення;
- створювати і редагувати технологічні карти для виробів (моделей) замовлення;
- передавати у виробництво (створювати виробничі акти) вироби (моделі) замовлення
- відвантажувати готову продукцію шляхом створення рахунків і видаткових накладних за ними.

31889

На форму "Користувач" - "Налаштування доступу мобільного додатка" - пункт меню мобільного додатка "Інвентаризація" додано налаштування "Перегляд складу відомості" та "Перегляд кількості товару у відомості".

Можливість перегляду складу відомості інвентаризації на мобільному додатку.

31994

При коригуванні цін для товарів відкритої видаткової накладної, змінюються ціни у відповідних поверненнях (із запитом підтвердження).

З'явилася можливість автоматичної зміни цін за поверненнями при коригуванні цін для товарів відповідної видаткової накладної.

32000

На форму "Торгівля з випискою рахунку" на вкладку "Видаткова накладна" додано:
- група дій "Звірка" (Звірено/Відмінити звірку);
- фільтр "Звірка" (дає змогу відображати список звірених/не звірених накладних).
На форму редагування "Накладна" додано поля "Дата звірки" і "Звірив", у яких відображаються дата звірки накладної та ім'я користувача, який встановив документу ознаку "Звірено".
Звірені накладні позначаються відповідною піктограмою в колонці "Одержувач".

Це доопрацювання дасть можливість користувачеві програми позначати звірені видаткові накладні на формі "Видаткова накладна", а також фільтрувати такі накладні.

32007

На форму "Торгівля з випискою рахунку" - вкладка "Видаткова накладна" - таблиця "Накладна" додано поле, в якому відображається коментар щодо накладної.

За допомогою цього доопрацювання для користувачів програми доступне поле, в якому відображається коментар за видатковою накладною.

32008

На форму редагування "Повернення" додано поле "Коментар".

Можливість залишати коментар при створенні повернення за кількома видатковими накладними.

32010

У "Торгівля з випискою рахунку" на форму редагування "Накладна" додано ознаку "Під реалізацію". На вкладку "Видаткова накладна" додано фільтр-перемикач "Накладні "під реалізацію"". У разі ввімкненого перемикача список накладних міститиме тільки накладні з ознакою "під реалізацію".
На формі "Картка взаєморозрахунків":
1) Перемикач "Не враховувати накладні "під реалізацію"" перейменовано на "Не враховувати ПРИХІДНІ накладні "під реалізацію"";
2) Додано перемикач "Не враховувати ВИТРАТНІ накладні "під реалізацію"". При увімкненому перемикачі суми видаткових накладних "під реалізацію" і оплати за ними не беруть участі в розрахунку боргу.

За допомогою цього доопрацювання користувач програми зможе відобразити в картці взаєморозрахунків дані, які не враховують видаткові накладні "під реалізацію".

32012

На форму "Рух товару" додано колонку "Виробничий акт" (відображається, якщо активована додаткова функція "Виробництво: Облік матеріалів і готової продукції"). Для списань у цій колонці відображається дата і номер виробничого акта, за яким виконувалося списання матеріалів.

За допомогою цього доопрацювання з'явилася можливість на формі "Рух товару" бачити номер і дату виробничого акта, за яким списувався матеріал.

32013

При додаванні в маршрутний лист або виробничий акт операції, якої немає в технологічній карті, пов'язаної з цим виробничим актом, буде видано повідомлення про те, що "Операції немає в технологічній карті. Продовжити?".

Це доопрацювання реалізовано з метою попередження випадкового додавання не тієї операції в маршрутний лист або виробничий акт.

32014

На форму "Список виробничих операцій" додано дію "Копіювати".

Додана можливість копіювання виділеної операції для ручного додавання такої ж операції, яку виконав інший співробітник.

32015

Для операцій, що вимірюються в грошах, при зміні ціни на операцію в технологічній карті, оновлюються ціни на цю операцію у всіх відкритих виробничих актах. Перед зміною відображається повідомлення зі списком відкритих виробничих актів, на які вплине зміна ціни операції та загальною сумою зміни. Оновлюються ціни тільки на ті операції, ціна яких дорівнювала ціні операції в технологічній карті до зміни. Якщо ціна на операцію у виробничому акті відрізнялася від початкової ціни в технологічній карті, вона змінена не буде.

При зміні ціни на операцію в технологічній карті, автоматично оновлюються ціни у відкритих виробничих актах.

32018

Додано новий метод розрахунку собівартості "За партіями поставки з урахуванням внутрішніх передач" (може враховувати курс валюти закупівлі при розрахунку собівартості).
З пункту меню "Налаштування" - "Параметри" відключено можливість динамічної збірки складу, а також прибрано метод розрахунку собівартості "Усереднена закупівельна ціна" через їхнє застарівання.

Якщо ввімкнено цей метод розрахунку собівартості, то на кожному центрі обліку може бути своя собівартість залишків одного і того ж товару. При цьому внутрішні передачі "переносять" собівартість і впливають на собівартість залишків конкретних складів і собівартість у видаткових документах з цих складів. Для всіх документів працює принцип "перший прийшов, перший пішов", якщо товар першим прийшов на центр обліку, то він перший і зв'язується з видатковим документом цього центру обліку. Для товарів із серійними номерами при веденні суворого гарантійного обліку це не працює. У цьому випадку зв'язки парафій з витратами формуються за серійними номерами.
При використанні внутрішніх передач на склади "Товар в дорозі" принцип "перший прийшов, перший пішов" не підтримується - собівартість прописується в усьому ланцюжку внутрішніх передач на кінцевий склад та, яка була записана в першу внутрішню передачу даного ланцюжка.

32196

На форму "Повернення грошей за товар" додано поля "На пошту" і "На телефон" (відображаються в разі використання фіскальних реєстраторів Штрих-М). Тепер при створенні повернення товару і виплаті грошей за цим поверненням, відображається поле для введення e-mail або номера телефону. Для іменованих клієнтів інформація заповнюється автоматично, при цьому дані можна ввести вручну.

Можливість відправки фіскального чека повернення на електронну пошту клієнта або на телефон (для російських фіскальних принтерів).

32510

У режим "Здача виручки" додано можливість вибору розрахункового рахунку.

За допомогою цього доопрацювання користувачі програми можуть проводити здавання виручки в мобільному додатку на розрахунковий рахунок.

32646

Додана вкладка "Банківський термінал", де можна вибрати розрахунковий рахунок, для якого під час проведення оплати (повернення) програма буде автоматично виконувати операцію на банківському терміналі.
Також ця вкладка містить поля для налаштування терміналу:
- "Номер СОМ-порту";
- "Швидкість СОМ-порту";
- "Індекс мерчанта";
- "Таймаут".

Підключення банківського Можливість терміналу. використання банківських терміналів у режимах "Реалізація" (оплата/повернення) і "Торгівля з випискою рахунку" (оплата).

32651

У мобільний додаток додано функцію повороту екрана у всіх режимах.

Додано можливість адаптації мобільного додатка під орієнтацію дисплея залежно від його положення.

32903

На форму "Товарні групи" додана вкладка "Склад товарної групи".

Можливість бачити список товарів, які відносяться до даної товарної групи.

33074

Додана можливість оприбутковувати товар (за однією товарною позицією) в прибуткову накладну зі 100% знижкою.

Це доопрацювання дозволяє оприбутковувати товар зі 100% знижкою.

33217

На форму перегляду списку витрат додано методи сортування:
- "Спочатку великі" - сортування списку витрат за сумою;
- "Спочатку останні" - сортування списку витрат за датою.
Додано відображення повного опису за обраною витратою: дата і час, сума витрати, центр обліку (якщо є), каса/розрахунковий рахунок, одержувач і хто змінив.

Це доопрацювання виконано для зручності перегляду списку витрат, а також можливості перегляду повного опису за поточною витратою.

33219

Змінено порядок колонок у складі відомості інвентаризації.
Додано відображення поточної кількості товару при додаванні кількості порахованого товару. Для можливості перегляду кількості товару має бути увімкнена опція в налаштуваннях користувача ("Налаштування - "Користувачі" - "Налаштувати доступ до мобільного застосунку" - "Інвентаризація" - "Перегляд складу інвентаризації" - "Перегляд кількості товару у відомості"). Відповідне налаштування застосовано до перегляду кількості товару на формі проведення інвентаризації.
Додано можливість встановлювати кількість товару у відомості за довгим натисканням на товар у складі відомості інвентаризації.

За допомогою цього доопрацювання додано відображення поточної кількості товару під час додавання порахованого товару, а також можливість встановлювати кількість товару у відомості за довгим натисканням на товар у складі відомості інвентаризації.

33220

У діалогових формах, на яких є вибір каси або розрахункового рахунку, відповідні текстові поля замінено на кнопки.

Більш зрозумілий інтерфейс для користувачів мобільного додатку.

33262

При зазначенні динамічної характеристики додається префікс "dp_", який відображається в полі "Ім'я поля в таблиці прямого доступу".

Це доопрацювання виконано, щоб уникнути конфлікту користувацьких і системних імен динамічних параметрів.

33584

Видимість підсумків на формі "Аналіз стану на складах" управляється параметром "Дозволено перегляд підсумкових даних" ("Налаштування" - "Користувачі").

Дозволяє обмежувати перегляд підсумків для поточного користувача на формі "Аналіз стану на складах".

33585

Реалізовано можливість використання калькулятора міри.
У пункт меню "Налаштування" - "Параметри" - "Документ" додано налаштування "Показувати калькулятор міри в реалізації" (доступне за активної додаткової опції "Облік мір і ваг для ювелірних виробів").
Калькулятор міри відображається в разі, якщо товар має міру і встановлений параметр "Запитувати кількість" (відповідне налаштування в картці виду товару або в на формі "Реалізація" біля поля "Сума до оплати").
Товари, реалізовані в одиницях міри, на формі "Список витрат" позначаються відповідною піктограмою в колонці "Назва товару".
Значення полів "Кількість" , "Од.изм.", "Ціна прайса" і "Ціна" у видатковій накладній заповнюються залежно від одиниці виміру, обраної під час реалізації товару.

Калькулятор міри дає змогу перераховувати кількості товару, що має міру, з одиниць виміру міри в одиниці виміру товару в реалізації та навпаки. Одна з сфер застосування цієї функції будівельний магазин.

33590

На форму налаштування фіскального реєстратора "ШТРИХ-М" додано поля "Код групи з ПДВ2" і "%ПДВ2" для налаштування другого ПДВ (для можливості торгувати товарами з ПДВ 18%, ПДВ 10%, і ПДВ 0% (або без ПДВ)).
Для фіскальних реєстраторів ШТРИХ-М і Атол (які працюють на цьому драйвері) перенесено друк штрих-коду в низ чека, що позбавить від ситуації, коли штрих-код чека друкувався на чеку відкриття зміни, при першій реалізації після Z-звіту.
Відновлено працездатність з декількома податковими ставками через драйвер Атол, а також можливість друку чека повернення.
Для драйвера Атол додано можливість виведення електронної адреси/телефону клієнта.

Розширено налаштування фіскального реєстратора ШТРИХ-М для можливості налаштування другого ПДВ, а також відновлено працездатність з декількома податковими ставками у фіскальних реєстраторах, що працюють на драйвері Атол.

33837

До звіту "Товарна накладна №ТОРГ-12" додано змінні "Дата договору поставки" і "Номер договору поставки".

Додана можливість відображати дату договору поставки і номер договору поставки у відповідних полях звіту "Товарна накладна ТОРГ №-12" (дата і номер договору поставки вказуються в "Картці клієнта" - вкладка "Інше").

34013

На форму "Реєстр прибуткових накладних" додано дію "Копіювати", що відкриває форму "Прихід" (створює новий прихід), в якій вже заповнені всі поля аналогічно копійованого приходу (виняток становлять "Внутрішній номер" і "Діюча накладна").

Додано можливість під час створення нової прибуткової накладної копіювати параметри з наявної прибуткової накладної. Це дасть змогу заощадити час під час масового приходу товару від одного постачальника.

34014

Додано налаштування рольового доступу до полів області "Інформація про клієнта" на формах "Реалізація" і "Повернення". За замовчуванням усі поля і дії доступні для всіх користувачів.

Це доопрацювання буде зручним у тому разі, якщо господар магазину хоче обмежити продавцям доступ до інформації по клієнту на формах "Реалізація" і "Повернення".

35341

Додано налаштування "Підтверджувати додавання фіскального товару в реалізацію, якщо фіскальний реєстратор на даному робочому місці не під'єднано" (доступне в разі активованої функції "Підключення фіскального реєстратора"). Якщо це налаштування активне, то під час додавання фіскального товару в реалізацію, за умови, що на цьому робочому місці не під'єднано фіскальний реєстратор, відобразиться відповідне повідомлення.
Додано виділення піктограмою фіскального товару для таких форм:
- "Реалізація";
- "Стан складу";
- "Список витрат";
- "Торгівля з випискою рахунку".

Дозволяє ідентифікувати фіскальний товар, а також налаштовувати підтвердження додавання фіскального товару в реалізацію, якщо фіскальний реєстратор на цьому робочому місці не під'єднано.

35346

Режим "Центр управління асортиментом моделей" перейменовано на "Центр управління асортиментом":
1. Додано можливість перегляду аналізу за товарами без розміру. Для перегляду тільки розмірного товару додано перемикач "Товар з розміром".
2. Додано можливість перемикання способу відображення кількості товару:
- за розмірами;
- за розмірами+кількість;
- загальна кількість;
- кількість+розшифровка.
3. Додано два фільтри за залишками і продажами:
- відображає товари, у яких залишок менший/більший/рівний зазначеній кількості на обраному складі;
- відображає товар, який добре/погано продається (необхідно встановити необхідний відсоток продажів і кількість днів, за які цей відсоток має бути досягнутий).

Розширено можливості режиму "Центр управління асортиментом":
1. тепер можна аналізувати товари не тільки з розмірним рядом.
2. Цей аналіз дає змогу відобразити залишок товару на складі, згідно із зазначеною кількістю.
3) Також дає змогу відобразити список товарів, які погано або добре продавалися протягом зазначеної кількості днів.
Таким чином, користувач програми, ґрунтуючись на отримані дані, зможе оперативно переміщати товар, який погано продається в одному магазині, в магазин, де цей товар продається краще.

35347

Додано дію "Перевірка документа", після натискання на яку перевірені документи позначаються зеленим кольором як перевірені.
Додано фільтр "Стан документа" з варіантами "Все", "Перевірений", "Не перевірений".
У шаблон звіту "Список безготівкових операцій" додано змінну "Стан документа".

Можливість відзначати перевірені фінансові операції на формі "Фінансовий документ", а також фільтрувати перевірені і не перевірені документи.

35353

При створенні архіву бази даних, в закінчення назви архіву додано версію SQL Server. Тепер при створенні архівів, закінчення назви файлу має вигляд "_DB468_SQL2005_SP4", де
- DB468 - версія бази даних;
- SQL2005 - версія SQL сервер;
- SP4 - ревізія SQL сервер.

Дозволяє наочно визначити версію SQL сервера збереженого архіву.

35437

До звіту "Аналіз вартості бізнесу" додано дію "Щоденний баланс підприємця", яка викликає відповідний звіт і містить таку інформацію:
1. Собівартість товару на Центрах обліку торговельної мережі.
2. Список приходів і витрат, а також підсумки каси на кінець дня.
3. Список приходів і витрат, а також підсумки за розрахунковими рахунками на кінець дня.
4. Приходи за центрами обліку (прихід, повернення клієнта, прибуткова внутрішня передача).
5. Витрати за центрами обліку (реалізація, видаткова внутрішня передача, списання, повернення браку, повернення постачальнику).
6. Список боржників із поділом на постачальників і клієнтів (постачальник-клієнт належить до постачальників).
7. Список тих, кому винні ми з поділом на постачальників і клієнтів.

Додано можливість перегляду щоденного балансу підприємця за всіма торговими точками.

36127

У "Торгівлю з випискою рахунку" додано дію "Оплатити подарунковим сертифікатом" (доступно при активованій додатковій функції "Подарункові сертифікати"). Оплачувати можна сертифікатами, робота з якими йде як із грошима.
У пункт меню "Маркетинг - "Подарункові сертифікати" - вкладка "Подарункові сертифікати" додано колонку "Рахунок", у якій відображається номер і дата рахунку, за яким було застосовано подарунковий сертифікат.
У налаштування об'єкта синхронізації інтернет-магазину (синхронізація через файли) додано вкладку "Подарункові сертифікати" (відображається за активної додаткової функції "Подарункові сертифікати"), де можна вказати, які сертифікати вивантажувати, і назву "csv" файлу зі списком сертифікатів.
У пункт меню "Документ" - "Замовлення віддаленого клієнта" додано колонку "Оплачено подарунковими сертифікатами", в якій відображається сума сертифікатів, застосованих до цього замовлення.

Можливість використання подарункових сертифікатів у режимі "Торгівля з випискою рахунку", а також можливість під час отримання замовлення з інтернет-магазину (у разі синхронізації через файли) отримання суми подарункових сертифікатів, якими було оплачено замовлення в інтернет-магазині.

36133

У меню "Документ" додано пункт "Перенесення прибуткових накладних між партіями поставки", який містить три таблиці:
1. "Список прибуткових накладних" відображає всі прибуткові накладні, які перебувають у всіх активних партіях поставки, крім поточної, або не перебувають у жодній партії поставки. Список накладних можна відфільтрувати за періодом, партією поставки, постачальником, центром обліку, а також відобразити тільки накладні без партії поставки. Дія "Перенести накладну в партію поставки" переносить вибрані накладні в партію поставки, зазначену в таблиці "Партія поставки".
2. "Партія поставки" містить список активних партій поставки. Є можливість створити, змінити і видалити партію поставки.
3. "Склад партії поставки" містить накладні, які входять у партію поставки, виділену в таблиці "Партія поставки".

Додано можливість перенесення прибуткових накладних між партіями поставки.

36320

У стандартний фільтр по товару додано додаткові параметри "Колір", "Матеріал", "Стать" і "Розмірність".
Для таблиць деяких пунктів меню "Аналіз", "Документ", "Маркетинг", "Склад" додано пошукову панель.

Розширено стандартний фільтр за товаром.

36364

На форму "Покупюрна перевірка" додано дію "Остання перевірка", при виклику якої завантажуються результати останньої (за часом) покупюрної перевірки каси. Ця дія доступна при виклику форми в режимі закриття каси.

Можливість перегляду результатів останньої покупюрної перевірки.

36830

На форму "Підсумки каси" додано колонку "Приходи" і фільтр "Категорія", який дає змогу відображати тільки доходи, тільки витрати або всю інформацію за підсумками каси.
Додано виклик форми "Покупюрная проверка" з форм "Инкассация", "Сдача выручки" і "Перевод денег в другу кассу". При збереженні результатів покупюрної перевірки, підсумкова сума результату перевірки автоматично буде підставлена в поле "Сума" на цих формах.
На форми "Покупюрна перевірка" і "Підсумки каси" додано дію "Друк звіту", після натискання на яку можна надрукувати звіт "Покупюрна перевірка каси".

Розширено можливості режиму "Покупюрна перевірка каси".

37032

Додано налаштування "Перетискати фотографії у звітах".
Перетискання фотографії працює для таких звітів:
- "Наявність товарів на складах торговельної мережі";
- "Склад за моделями"; "Склад за моделями"
- "Прайс-лист з фотографіями";
- "Етикетки";
- "Рахунок";
- "Комерційна пропозиція";
- "Товарний звіт за період".

У разі ввімкненого налаштування роздільну здатність фотографії буде встановлено відповідно до розміру поля (комірки) для її відображення у звіті. Це дасть змогу позбутися помилок, пов'язаних із нестачею пам'яті під час формування та експорту звітів.

37041

На головну форму додано параметр "Повідомлення користувача".
У пункт меню "Налаштування" - "Користувачі" додано вкладки "Отримувані сповіщення" і "Сповіщення", в яких налаштовуються типи сповіщень, які відображатимуться користувачеві.

У разі виникнення, наприклад, помилок авторизації або помилок щодо хмарного сховища, користувачеві надходитимуть повідомлення на головній формі.

37048

На форму "Створення архіву і відправка в хмару" додано тип завдання "Архів каталогу з програмою" для створення задачі на архівування каталогу з програмою в хмарне сховище (із зазначенням часу так само як і для архіву бази даних).

Це доопрацювання дасть змогу автоматично створювати архів каталогу з програмою і відправляти архів у хмарне сховище Google Диск для безпечного зберігання.

37579

Додано колонку "Дата останньої закупівлі", яка відображається при активному перемикачі "Ціни закупівлі".
У список динамічних характеристик товару додано поле "Країна", яке можна додати в таблицю як колонку.

Можливість по кожному товару бачити дату останньої закупівлі на формі "Стан складу".

37580

У налаштування об'єкта синхронізації на вкладку "Клієнти" додано налаштування "Оновлювати дані клієнта при автоматичному створенні рахунку". Якщо під час опрацювання замовлення буде відразу створено рахунок, то дані клієнта буде оновлено даними із замовлення. Якщо в замовленні клієнта присутні нові параметри (у клієнта вони не заповнені), то вони в будь-якому разі будуть встановлені, незалежно від цього перемикача. Якщо вимкнути це налаштування, то параметри клієнта будуть оновлюватися з даних замовлення. Якщо в замовленні не заповнені якісь параметри, а у клієнта вони присутні, то клієнтські затиратися не будуть.
Параметри клієнта, які можуть бути оновлені під час обробки замовлення:
- Ім'я;
- Прізвище;
- Найменування клієнта;
- Поштова адреса;
- Місто;
- Область;
- Країна;
- Індекс;
- Електронна адреса;
- Мобільний телефон.

Додано налаштування під час обробки замовлення з інтернет-магазину оновлювати/не оновлювати наявні дані в картці клієнта.

39772

Прибрано пункт меню "Завантажити модулі оновлення".

Для завантаження оновлень служить пункт меню "Налаштування" - "Завантажити пакет оновлень".

40073

На вкладку "Банківський термінал" додано параметр "Тип банківського термінала" з варіантами налаштування:
- "Ingenico" - загальний випадок, для роботи за протоколом BPOS2,
- "Ingenico (Ощадбанк)" - для терміналів Ощадбанку, зокрема на апараті ICT220
- "Ingenico (ПриватБанк)" - для терміналів ПриватБанку, в даному режимі не виконується відправлення платежу на термінал, при виконанні повернення товару.

Можливість використання банківських терміналів "Ingenico (ПриватБанк)" і "Ingenico (Ощадбанк)".

40459

Додано налаштування рольового доступу до перемикача "Націнка від ціни товару" на формі редагування "Вид товару".

Для тих користувачів, кому необхідно обмежити доступ користувача до налаштування "Націнка від ціни товару".

40473

Додано необхідну реєстрацію бригади при створенні комерційної пропозиції, якщо в налаштуваннях зарплати активовано налаштування "Реєструвати бригаду в Торгівлі з випискою рахунку".

Додана можливість реєстрації бригади на формі "Торгівля з випискою рахунку" при створенні комерційної пропозиції.

41957

У головне меню мобільного додатка додано ярлик "Реєстр прибуткових накладних" (доступний, якщо в налаштуваннях доступу до мобільного додатка активовано налаштування "Доступ до реєстру прибуткових накладних" (пункт меню мобільного додатка "Прихід")).

Для швидкого доступу до реєстру прибуткових накладних.

42161

1. Налаштування "Відображати неактивні платні функції" перенесено з вкладки "Сервіс" у вкладку "Додаткові функції".
2. Підвкладку "Банківський термінал" перенесено з вкладки "Сервіс" у вкладку "Додаткові функції".
3 Налаштування підключення дисплея покупця перенесено з вкладки "Сервіс" в окрему підвкладку "Підключення дисплея покупця" розділу "Додаткові функції".
4. У вкладку "Додаткові функції" додано підвкладку "Видалення статистики закритих періодів". У цю підвкладку переміщено налаштування "Переносити товари з нульовою кількістю під час видалення статистики закритих періодів" із вкладки "Сервіс".
Також у вкладку "Видалення статистики періодів" додано нове налаштування "Зберігати постачальника товару при видаленні статистик закритих періодів". Це налаштування дає змогу зберегти постачальника товару, який був на складі на кінець останнього дня видалення статистик. Працює тільки за таких методів розрахунку собівартості:
- за партіями постачання в розрізах центру обліку;
- за партіями поставки з урахуванням внутрішніх передач.
Це налаштування особливо важливе для роботи з "Аналізом продажів товару постачальника на реалізації" після видалення статистик. Після видалення статистик "Аналіз залишків товару" на останню дату періоду, що видаляється, має збігатися з цими даними до видалення (крім товарів, за якими були залишки в мінус за якимось центром обліку на дату видалення).
У пункті "Аналіз залишків товару" прибрано обмеження за постачальниками товару (раніше відображалися залишки тільки від початкових залишків, постачальникам, постачальникам-покупцям і не відображалися всі інші, наприклад, надходження від інвентаризації). Крім приходів від розукомплектації, оскільки для таких товарів постачальником є постачальник комплекту.

Налаштування можливостей для функції "Видалення статистик закритих періодів" згруповано і винесено в окрему вкладку меню "Налаштування - Параметри", де з'явилася опція "Зберегти постачальника товару".
Це налаштування буде корисним під час роботи з товарами постачальника, взятими під реалізацію, що дасть змогу отримати актуальні дані залишків товару на останню дату періоду, що видаляється, порівняно з цими даними до видалення.

42598

Розширено можливості режиму "Аналіз залишків за термінами реалізації":
1. Додано поле "Інтервал аналізу" для можливості створення періодів аналізу (за замовчуванням розрахунок ведеться за старими періодами аналізу).
2. Додано новий вид аналізу "По товару".
3. Додано можливість розшифровки конкретного рядка аналізу:
- за постачальником;
- за видом товару;
- за виробником;
- за товаром.

За допомогою цього доопрацювання користувачі програми можуть задавати періоди аналізу в режимі "Анализ остатков товара по срокам реализации".

42600

На форму "Введення цін для товару цієї накладної" додано дію "Встановити закупівельну ціну", за допомогою якої можна ввести одну закупівельну ціну для обраних товарів.
На форму "Розподіл товарного приходу по торгових точках" додано дії "Експорт в Excel" і "Експорт в HTML".

Додана можливість вводити єдину закупівельну ціну для обраних товарів у прибутковій накладній, а також експортувати таблицю "Розподіл товарного надходження по торгових точках" в Excel і HTML.

42604

Додано режим "Планування виробництва".

Цей режим буде актуальним для тих, хто користується опцією "Виробництво: Облік матеріалів і готової продукції". За допомогою режиму "Планування виробництва" можна на підставі технологічних карт і замовлень на виробництво створювати замовлення постачальнику на необхідні матеріали для виробництва.

42608

Дія "Змінити стан накладної" на формі "Реєстр прибуткових накладних" і дія "Стан передачі" форми "Реєстр внутрішніх передач" доступні для декількох виділених накладних, а не тільки для однієї конкретної накладної.

Додано можливість однією дією змінювати стан накладної (діє/не діє) декількох виділених накладних на формі "Реєстр прибуткових накладних", а також однією дією змінювати стан передачі (діє/відкладена) для виділених накладних на формі "Реєстр внутрішніх передач".

42615

1) Додано новий тип подарункових сертифікатів, робота з якими ведеться як з товаром.
Особливості таких сертифікатів:
1. При випуску такого типу сертифіката створюється прибуткова накладна, що містить товари (подарункові сертифікати) на зазначений центр обліку.
2) Такі сертифікати не можна додати в реалізацію (через режим "Реалізація") і повернути через повернення (форма "Повернення").
3. Під час продажу такого сертифіката створюється реальна реалізація цього товару, при цьому кінцева ціна продажу сертифіката формується з урахуванням усіх поточних акцій і клієнтських знижок
4. При оплаті реалізації таким подарунковим сертифікатом, якщо на товари реалізації була застосована клієнтська знижка, знижка діє тільки на суму доплати клієнтом реальними грошима.
5. Неможливо використовувати ці подарункові сертифікати в "Торгівлі з випискою рахунка" і під час оплати товарів, узятих у борг у реалізації.
6. Перевипуск цих сертифікатів заборонено.
7. Сума товарів, оплачених подарунковим сертифікатом, не враховується в сумі для розрахунку знижки. Купівля подарункового сертифіката - враховується.
2). На форму "Подарункові сертифікати" - "Аналіз застосування подарункових сертифікатів" - вкладка "Реалізації з використання сертифікатів" додано колонки:
- "Сума знижки під час продажу сертифіката" - заповнюється тільки для сертифікатів, робота з якими ведеться як з товаром і занижує знижку;
- "Прибуток".
3). На форму "Аналіз застосування подарункових сертифікатів" додано фільтр "Центр обліку".

Дозволяє створювати подарункові сертифікати, робота з якими ведеться як з товаром:
- можливість при продажу сертифіката застосовувати клієнтську знижку;
- при оплаті подарунковим сертифікатом, знижка застосовується на доплату;
- можливість вести облік застосованих подарункових сертифікатів за конкретними центрами обліку;
- можливість бачити прибуток за проданим товаром, оплаченим з використанням подарункового сертифіката.

42714

До налаштувань мобільного застосунку в розділ "Сервіс" додано дію "Вибрати колір фону".

Для зручності користувачів додано можливість змінювати колір фону в мобільному додатку.

43277

Додано підтвердження "Показувати валюту і ціну закупівлі товару?" під час відображення "Звіту по реалізованому товару" в мобільному додатку.

У разі вибору показувати валюту і ціну закупівлі, звіт буде будуватися довше.

43794

Додана можливість приховування фотографії на формі "Товар на інвентаризації".

За допомогою цього доопрацювання з'явилася можливість приховувати фотографію товару у відомості інвентаризації.

43887

У шаблон друку звіту "Формування замовлення постачальнику" додано змінну "Примітка до замовлення".

Можливість відображення примітки до замовлення в друкованій версії звіту "Формування замовлення постачальнику".

43995

Додано видалення архівів у хмарі без поміщення їх у кошик (за замовчуванням).
На форму редагування "Завдання на архівування" додано налаштування "Поміщати в кошик замість видалення" для можливості поміщати файли в кошик.

Дає змогу видаляти непотрібні файли в хмарному сховищі, без поміщення в кошик, що істотно заощаджує місце на хмарному диску.

44993

На форму "Список операцій" додано дію "Звіт", що дає змогу експортувати список операцій у документ Excel (або аналогічний документ з пакету офісних програм Open Office) або роздрукувати безпосередньо на принтері.

За допомогою цього доопрацювання користувачі програми можуть роздрукувати список операцій.

49628

На головну форму в правому верхньому кутку додано поле "Пошук" для швидкого пошуку меню програми.

За знайденими пунктами меню можна швидко перейти в зазначений пункт, а також відкрити вікно довідки по даному меню.

Версія 2018.0.1 (БД 479)

1) Комплектація - Коробка для сезонного зберігання товарів.
Виправлено помилку, через яку можна було розпакувати коробку сезонного зберігання і при цьому після розпакування кількість коробки на складі ставала від'ємною.
При спробі розбору коробки сезонного зберігання, якої немає на складах торговельної мережі (кількість менше або дорівнює 0), буде видано повідомлення про помилку (№50209).
2) Мобільний додаток.
Розширено поля введення дати в режимах "Торгівля з випискою рахунка", "Прихід" і "Непізнані оплати" для коректного відображення на пристроях з низькою роздільною здатністю (№53825).
3) Виправлено помилку можливого дублювання товару в Аналізі прибутковості реалізацій за період, після переходу на розрахунок собівартості за партіями поставки з урахуванням внутрішніх передач.
Виправлено помилку неврахування товару на складах третього рівня, якщо не встановлено фільтр за центром обліку в Аналізі прибутковості реалізацій за період.
Виправлена помилка дублювання записів про рух товару в Аналізі прибутковості реалізацій за період, у випадках після переходу на розрахунок собівартості за партіями поставки з урахуванням внутрішніх передач, якщо на різних складах у товару виходила різна собівартість.
(№54048)
4) Виправлено помилку доступу до пам'яті під час оплати видаткової накладної в торгівлі з випискою рахунку (№54229).
5) Виправлена помилка, через яку в полі "Націнка" відображається значення "INF" при випуску готової продукції із зазначенням вручну "Ціна роздрібна".
Якщо собівартість дорівнює 0, значення поля "Націнка" не перераховується.
(№54324)
6) Виправлена помилка Access violation, яка проявлялася за відсутності ліцензії на програму, під час закриття вікна з пропозицією запустити майстер активації, після відкриття стану складу (№54373).
7) Документ - Склад постачальника - кнопка "ФТП сервер постачальника"
Додано можливість рольового управління для цієї форми (№54374).
8) Аналіз --> Період --> дія Відкрити період
Виправлено помилку невидалення контрольних точок під час відкриття періоду, що могло призвести до некоректного відображення стану складу на дату після цього періоду, а також стану складу без дати (якщо було перерахунку кількості товарів на складі), у разі внесення змін до складських документів цього періоду (№54606).

Версія 2018.0.2 (БД 479)

1) Оплата --> Неоплачені реалізації ВІП
На форму додано кнопку Видалити оплати за накладною, повністю ідентичну кнопці в Реалізації (№47893).
2) Виправлено помилку, коли в список неоплачених товарів віп-клієнта з балансу з партнерами потрапляли товари оплачені бонусами і ті повернуті, за якими було повернення грошей.
Виправлено помилку, коли в списку неоплачених товарів віп-клієнта (режим роботи з віп - часткова оплата з розшифруванням по товару, викликається шляхом вибору віп-клієнта в реалізації та натискання Оплатити) не відображалися товари, борг за якими рівно копійка. Змінено принцип розрахунку значень у цій таблиці, додано облік суми повернутих клієнту грошей і бонусів під час повернення товару. Виправлена помилка некоректного розрахунку суми до оплати, якщо спочатку повернули неоплачений товар (наприклад, один із трьох), а потім частково оплатили два, що залишилися, то під час наступної оплати некоректно рахували суму боргу і раніше оплачену суму.
При поверненні товару, через Документ-Повернення товару, в колонці Оплачено раніше тепер враховується кількість товару, що повертається. Раніше відображалася повна сума сплачена за цю позицію в чеку, без урахування кількості, що повертається.
Змінено алгоритм створення розшифровок за оплатами при поверненні товару від віп-клієнта. Виключено можливість створення розшифровки не на ту суму, яка була заплачена за товар, у разі повернення одночасно декількох частково оплачених товарів. Що можна було спостерігати у звіті за неоплаченими товарами віп з балансу з партнерами.
(№50542)
3) Налаштування - Налаштування шаблонів друку
Виправлена помилка, яка не дозволяє відкрити шаблон (Видаткова роздрібна накладна (реалізація)) на редагування за умови чистої бази даних (№54043).
4) Якщо у користувача не встановлений Microsoft Outlook, і він намагається відправити рахунок по e-mail (Документ - Торгівля з випискою рахунку - вкладка Рахунок), то йому відображається зрозуміле повідомлення:
Не встановлено Microsoft Outlook.
Для надсилання листа встановіть Microsoft Outlook.
(№54791)
5) Мобільний додаток. Стан торговельної мережі.
Виправлені помилки розрахунку очікуваного прибутку в стані торговельної мережі (№54909).
6) Документ --> Реалізація
Виправлено помилку, внаслідок якої реалізація під час видачі замовлення прив'язувалася до бригади і співробітника, які видають замовлення, а не до співробітника і бригади, які приймали замовлення (№54992).
7) Мобільний додаток. Прихід товару.
Виправлена помилка, через яку наявний товар додавався в прихід з нульовою роздрібною та оптовою ціною (№55153).
8) Виправлена помилка, коли не розраховувалася собівартість коробки через Документ-Комплектація-вкладка Коробка для сезонного зберігання-дія Перерахувати собівартість коробки, якщо в системі встановлений метод розрахунку собівартості не "За партіями поставки з урахуванням внутрішніх передач" (№55380).
9) Виправлена помилка, коли некоректно відображалася собівартість товару в стані складу при встановленому методі розрахунку собівартості за партіями поставки з урахуванням внутрішніх передач, якщо в партії приходу була велика кількість, за різними цінами, а також повернення товару від покупців за різними партіями приходу (№55506).
10) Виправлена помилка, коли в обмеженої ролі стоїть обмеження на період перегляду інформації (Налаштування-Параметри-Роль), то користувач з цією роллю не міг переглянути накладні товару в дорозі (Склад - Товар у дорозі), які були створені через розподіл приходу (з приходу з налаштуванням "Створювати накладні на склад Товар у дорозі"). Це було пов'язано з тим, що через прихід внутрішні передачі на склад товару в дорозі створювалися без "Дати доставки", а так як фільтр за датою доставки в Склад - Товар у дорозі встановлювати крайньою датою, за якою ролі дозволено перегляд, і цю дату не можна було очистити, то фільтрувалися всі передачі без "Дати доставки". Тепер ліву дату можна у фільтрі можна очистити і вона автоматично не проставляється при відкритті форми, навіть з обмеженням на період перегляду інформації (№55521).
11) Виправлено помилку, коли при активованій додатковій опції "Виробництво". У Склад - Стан складу - Рух товару - помилка "Помилка при оновленні менеджер-класу Перелік товару (mnGoodsList): "[FireDAC][Phys][ODBC][Microsoft][SQL Server Native Client 11.0][SQL Server]Підзапит повернув більше 1 значення. Це заборонено, коли підзапит слідує за =, !=, <, <= , >, >= або коли підзапит використовується як вираз." " (№55745).
12) Виправлено помилку, коли в Оплата-Баланс з партнерами-дія Розшифровка балансу з партнером було збільшено суми оплат, якщо за документом були оплати через режим реалізація, і товарів у документі було декілька, а також якщо оплачували змішано готівкою та безготівково (№55973).
13) Виправлено помилку, коли неможливо було через налаштування ролей відключити для користувача з обмеженою роллю вкладку Витрати накладної на формі Документ-Прихід товару (№56068).
14) Виправлена помилка через яку для технологічної карти зі статусом "Готова" можна було додати групу операцій.
Для дій "Додати групу операцій", "Перемістити вгору", "Перемістити вниз" додана перевірка статусу технологічної карти.
Для технологічних карт зі статусом "Готова" зазначені дії заборонені, видається повідомлення: "Технологічна карта "Готова". Всі зміни заборонені Для редагування - змініть статус технологічної карти".
(№56219)
15) Виправлена помилка, коли в Документ - Реалізація, якщо після оплати товарів бонусами, був змінений клієнт, то оплата бонусами не скасовувалася, і бонуси списувалися з нового клієнта, навіть якщо у них його не було, або навіть якщо це системний покупець (№56228).
16) Виправлено помилку "The DELETE statement conflited with the REFERENCE cinstraint "fk_M6L68". The conflict occurred in database "TorgsoftDB", table "dbo.SummaryTaxInvoice", column 'InvoiceCompositionID'" при видаленні статистик закритих періодів.
Внесено зміни в алгоритм видалення статистик закритих періодів: якщо є зведені податкові накладні, що мають у своєму складі хоча б один товар, пов'язаний зі складським документом, що видаляється, то такі накладні видаляються повністю.

Версія 2018.0.4 (БД 479)

1) У зв'язку зі зміною умов, за яких може бути створена ТТН Нової Пошти, змінено перевірки на обов'язковість заповнення полів у закладці "Параметри доставки" форми редагування "Накладна" і для швидкого формування ТТН Нової Пошти Адреса доставки більше не є обов'язковим до заповнення полем.
Була вирішена проблема появи повторного повідомлення про необхідність заповнити поля в картці клієнта за допомогою оновлення сутності "Контрагент доставки" (№55312).
2) Документ --> Планування виробництва
Заборонено створення замовлень на системних постачальників (при цьому вони автоматично можуть бути встановлені під час додавання матеріалів, якщо надходження було від них) і вибір системного постачальника під час заміни постачальника (№56049).
3) Змінено форму редагування "Відстеження ТТН Нової пошти" в частині відображення довгих полів (назви полів поміщаються в ширину полів) (№57255).
Змінено умови перевірки дій Додати/Зв'язати на фр "Одержувач Нової пошти" перед записом у БД. (№57492).
4) У формі редагування "Адреси Нової пошти" змінено метод завантаження адрес, який запобігає дублювання складів Нової пошти в списку;
додано перевірку на заповненість/вибору в списку потрібного міста перед спробою завантажити адреси/склади (№57501).
5) У формі редагування "Контрагент доставки" додано перевірку на відображення режиму (чекбокса) "Додати одержувача Нової Пошти" з перевіркою, чи активована функція Нова Пошта (№ 57942).
6) У формі редагування "Накладна" доопрацьовано метод відтворення необхідних даних у базі даних для функції "Відстеження ручної ТТН Нової Пошти" (№57971).
7) У формі редагування "Накладна" для режиму "Відстеження ручної ТТН НП" додано повідомлення користувача про те що:
ТТН знайдена на сервері НП, не знайдена, або неправильно вказані були параметри пошуку (відправник, період пошуку) і що ТТН успішно додано в базу даних (№58098).
8) У форму редагування "Створити ТТН Нової Пошти" змінено методи обробки даних під час роботи зі списками "Платника доставки" і "Спосіб оплати" в частині додавання перевірок на вибір неприпустимих значень, а також додано оповіщення користувача, що було зроблено неправильно (№58100).

Версія 2018.0.5 (БД 479)

1) Вилучено дію-кнопку "Додати" таблиці "Адреси Нової пошти для" (на формі редагування "Клієнт"). Замість цього, на таблиці "Адреси доставки" додано нову дію "Додавання адреси Нової пошти", під час якої створюється адреса Нової пошти (зокрема, спочатку, на сервері Нової пошти) і потім створюється в адресах доставки. Тобто якщо спочатку в списку адрес доставки немає жодної адреси, то за допомогою цієї дії можна і адресу доставки додати, і пов'язати її з Новою поштою (№53909).
2) Додано інформаційне повідомлення, при успіху завантаження адрес "Адреси відправника успішно додані в базу даних";
Якщо адреси вже існують у базі даних - "Завантажувати нічого. Всі адреси вже і так існують у базі даних";
Якщо на сервері Нової Пошти відсутні адреси - "Завантажувати нічого. У Вас немає жодної збереженої адреси на сервері Нової Пошти"
Так само, в списку адрес відправника додано відображення населеного пункту (міста), до якого належить адреса/відділення (№55417).
У зв'язку з видаленням дії "Редагування одержувача НП" цей режим вже більше не актуальний і відповідно помилка теж (№55419).
3) Відкориговано метод для коректного відображення форми редагування "Відстеження ТТН Нової Пошти" (№57251).
4) Змінено умови перевірки заповненості поля "Опис зворотної доставки", якщо обрано тип зворотної доставки "Документи" та "Інше".
При виключенні опції "Доп. зворотна доставка" додано обнулення списку "Тип доп. зворотної доставки". (№57486).
5) Було додано додаткову перевірку перед записом до бази даних, яка унеможливлює створення дублювального запису в сутності "Відправник Нової Пошти" та як наслідок, - у сутності "Контактна особа відправника Нової Пошти" (№57491).
6) Виправлено помилку, коли під час сканування додаткового штрих-коду товару у відомість інвентаризації (Документ --> Відомість інвентаризації --> Дія "Інвентаризація товару" --> Товар на інвентаризації) не відбувалося позиціонування в таблиці на цьому товарі. Так само виправлено не позиціонування курсору на щойно доданому товарі у відомість (сануванням і основного штрих-коду, і артикулу теж), якщо встановлено налаштування додавати не знайдений товар у відомість (№57493).
7) У формі редагування "Накладна" доопрацьовано метод створення/редагування адреси контрагента доставки залежно від наявності запису в базі даних для функції "Відстеження ручної ТТН НП" (№57973).
8) Додано повідомлення про підтвердження видалення ТТН Нової Пошти для видаткової накладної, що видаляється (якщо для неї створено ТТН Нової Пошти), а також додано перевірку, якщо було здійснено багаторядковий вибір, про видалення декількох ТТН Нової Пошти в обраних для видалення видаткових накладних (№58085).
9) Для формування правильного запису відправника Нової Пошти було змінено метод отримання даних про відправника Нової Пошти та його контактну особу (№58362).
10) Доопрацьовано метод обробки натискання клавіші "Створити/Відстежити ТТН НП", в частині застосування змінених даних накладної (статус доставки, номер декларації).
Після створення ТТН Нової Пошти, якщо натиснути на кнопку створення (Н) ще раз, відобразиться форма редагування "Відстеження ТТН Нової Пошти" з тими заповненими полями, які передає сервер Нової Пошти після виконання запиту відстеження ТТН (№58366).
11) У формі редагування "Накладна" змінено метод Видалення ТТН Нової Пошти, а також додано повідомлення про підтвердження видалення і повідомлення про успішне видалення ТТН Нової Пошти (№58372).
12) Виправлено помилку, коли не відкривалася реалізація, якщо було некоректно налаштовано (встановлені не правильні параметри з'єднання) друк фіскального чека на реєстраторі MG-N707TS і не встановлено галочку "Підтримувати з'єднання" (№58575).
13) Виправлено помилку, коли неможливо було продати подарунковий сертифікат системному покупцеві, якщо в нього немає штрих-коду (а за замовчуванням це так), оскільки його не було в списку клієнтів, яким можна продати сертифікат. Так само цей список клієнтів відсортований за алфавітом, а не за часом додавання в програму, як було раніше (№58937).
14) Змінено розміри форми редагування "Контрагент доставки" при увімкненій/вимкненій галочці (№59768).
15) Виправлено помилку, коли в картці товару на вкладці Еквівалент ціни у валюті список Валюта, що випадає, був неактивний (№60100).
16) Виправлено помилку некоректної поведінки служби ліцензування, коли користувачеві регулярно показувалося повідомлення про перевищену кількість користувачів (№60506).

Версія 2018.0.6 (БД 479)

1) Виправлено помилку, через яку при видаленні статистики закритих періодів виникала помилка "Неможливо вставити повторюваний ключ..."
Причина помилки: некоректне формування стану складу на дату при ввімкненому параметрі "Параметри -> Облік -> Розраховувати останню закупівельну ціну -> По центру чета" (№55595).
2) Виправлено помилку, коли під час видалення статистик закритих періодів зі встановленим налаштуванням зберігати постачальників товарів, не зберігалися постачальники на ті товари, які належали видатковим документам, що залишилися в періодах, що видаляються (реалізації, за якими повернення не у періодах, що видаляються, резерв, зняття з якого не у періоді, що видаляється).
Виправлено помилку, коли робоча форма Аналіз продажів товару постачальника на реалізації не додавалася в панель відкритих вікон.
Виправлена помилка, коли при видаленні статистик і не встановленому налаштуванні Переносити товари з нульовою кількістю при видаленні статистик, могли створюватися надходження з нульовою кількістю, якщо вівся облік за серійними номерами або встановлено налаштування Зберігати постачальника товару при видаленні статистик.
Виправлено помилку, коли під час розрахунку собівартості з урахуванням внутрішніх передач неправильно пов'язувалися надходження з серійними номерами з поверненнями постачальнику і реалізаціями, якщо оприбутковували одразу кілька серійних номерів одного товару, потім їх повертали постачальнику, потім знову оприбутковували, але вже за іншою ціною, потім знову повертали, знову оприбутковували вже за новою ціною і тільки потім продавали.
Виправлено помилку, коли після видалення статистик губився порядок приходу товару і товар виходив, ніби оприбуткований в один останній день періодів, що видаляються, в одній накладній і перемішувався, через що могла бути ситуація, коли до видалення статистик у видаткових документах собівартість була одна, а після - інша, ніби мінялася місцями, оскільки до видалення товар у видатковій міг бути пов'язаний з одним приходом від одного постачальника, а після видалення вже з іншим і навіть від іншого постачальника.
Під час видалення статистик закритих періодів, тепер видаляються всі виробничі акти до останньої дати періоду, що видаляється, включно, а не тільки ті, за якими було випущено всю продукцію. Це пов'язано з тим, що якщо були не випущені акти із зарезервованими матеріалами (із закритим резервом), то це видавало помилку.
Перед видаленням статистик додано перевірку, чи є незавершені резерви за матеріалами тих виробничих актів, які збираємося видалити. Якщо такі є, то з'являється відповідне повідомлення з їх списком і не відбувається видалення.
(№57059)
3) Прибрано доступ до режиму "Реєстр внутрішніх передач" в меню "Склад", для програми запущеної під ліцензією Старт (№58376).
4) Прибрано доступ до режиму "Розрахунок складських запасів" в меню "Склад", для програми запущеної під ліцензією Старт (№58377).
5) Прибрано доступ до режиму "ABC і XYZ аналіз", для програми запущеної під ліцензією Старт (№58378).
6) Прибрано доступ до дії "План продажів" в переліку "Додаткові дії" на робочій формі "Реалізація", для програми запущеної під ліцензією Старт (№59625).
7) Виправлена помилка "Could not convert variant of type (Null) into type (Double)" в режимі Внутрішня передача - Друк етикеток - Друк етикеток на принтер, якщо для друку використовувався шаблон етикетки, який візуально не налаштовується (старий), як, наприклад, Друк 28 бирок на сторінці. При цьому ціни на етикетці не буде, це зроблено свідомо, щоб користувач перейшов на шаблон, що налаштовується (№59767).
8) Виправлена помилка в слові "Додати з 0.00 цінною" на "ціною", на діалоговій формі Не знайдена ціна за прайсом. (№60149).
Розрахунок зарплати --> Мій розрахунковий лист
9) У графіку фактичного відпрацювання виправлено некоректне відображення періоду графіка, тепер там відображаються дати платіжної відомості (№60507).
10) Документ --> Ремонт
У фінансові документи оплати ремонту (оплата та еквайринг) додано час здійснення операції (№60929).
11) "Сервер додатків"
Виявлено та виправлено помилку, яка не дає можливість оплатити реалізацію (№61213).
12) На формі редагування Акція вкладка Керуючі штрих-коди в назві поля "Використовувати керуючий штрих-коди" виправлена орфографічна помилка в слові штрих-код - ШРИХ-КОД (№61990).

Версія 2018.0.7 (БД 479)

1) Прибрано доступ до режиму "Документ" - "Перенесення прибуткових накладних між партіями поставок", для програми, запущеної під ліцензією Старт (№59632).
2) Прибрано доступ до дії "Аналіз інтенсивності продажів" на робочій формі "Стан складу", для програми запущеної під ліцензією Старт (№59749).
3) Прибрано доступ до фільтрів "VIP-клієнти", "Оптовики", "Тип знижки - Бонусна" на робочій формі "Клієнти", для програми, запущеної під ліцензією Старт (№59762).
4) Виправлено помилку (Operand type clash: datetime2 is incompatible with tinyint), що виникає під час часткової оплати видаткової накладної в торгівлі з випискою рахунка, якщо у видатковій накладній встановлено значення в полі "Оплатити до" (№59911).
5) Прибрано доступ до дії "Оплатити бонусами" (нижня панель) на робочій формі "Реалізація", для програми запущеної під ліцензією Старт (№60074).
6) При використанні змішаного типу чека в програмі і не обраної моделі фіскального принтера на торговельній точці, прибрано можливість на формі "Оплата", що викликається з форми "Реалізація", перемикатися між тим, на який принтер має піти чек (фіскальний чи ні) (№60094).
7) Прибрано доступ до налаштування "Друкувати договір купівлі-продажу для VIP клієнтів в реалізації" на вкладці налаштувань чеку в Налаштування - Параметри, для програми, запущеної під ліцензією Старт (№60105).
8) Прибрано доступ до налаштування "Застосовувати в Торгівлі з випискою рахунка" на вкладці налаштувань знижок у Налаштування - Параметри, для програми, запущеної під ліцензією Старт (№60112).
9) Оплата - Фінансовий документ - дія Видалити
При видаленні оплати за подарунковий сертифікат (як з грошима) відображається вікно з підтвердженням видалення пов'язаних записів, дане вікно було частково не перекладено, виправлено переклад для вікна, тепер текст перекладається коректно, так само виправлена помилка некоректного перекладу при неможливості видалити пов'язані дані (№60271).
10) Прибрано доступ до налаштування "Відображати підсумок "Сума опт" на формі "Товар в дорозі"" на вкладці налаштувань ролі в Налаштування - Параметри, для програми запущеної під ліцензією Старт. Так само на вкладці Роль прибрані підпункти "Торгівля з випискою рахунка" і "Покупюрна перевірка каси" (№60291).
11) Виправлено помилку, через яку під час продажу подарункового сертифіката у варіанті "гроші надходять на розрахунковий рахунок", якщо розрахунковий рахунок за замовчуванням не обрано, то відповідний документ не відображався у фінансовому документі на вкладці "Розрахунковий рахунок".
Додано перевірку на вибір розрахункового рахунку. Якщо під час оплати на розрахунковий рахунок не обраний розрахунковий рахунок буде видано повідомлення про помилку.
Також виправлено помилку через яку підпис до списку розрахункових рахунків українською мовою виглядав як "Розрахунковий".
(№60312)
12) Виправлено помилку, коли в "Співробітник" - "Аналіз роботи за період за товарами" не відображалися продані з реалізації подарункові сертифікати (робота з якими ведеться як з відкладеною знижкою або товаром), якщо встановлено реєструвати продавця для кожного товару (№60769).
13) Виправлено помилку, коли в Оплата - Баланс з партнерами у звіті за дією Неоплачені товари Vip-клієнта відображалися записи, коли округлена сума до сплати за товар до копійок не збігалася з округленою до копійок сумою розшифровок щодо оплат за цей товар. При цьому різниця між сумою до сплати за товар та сплаченою за нього насправді була меншою за копійки і в реалізації, коли ми хочемо оплатити неоплачені товари даного Vip-клієнта, такі товари не відображалися (№61221).
14) Виправлено помилку, коли в Документ - Реалізація, після верифікації клієнта через смс, не були активні дії по роботі з бонусами. А так само після видалення інформації про клієнта (кнопка в правому верхньому кутку), дії з оплати з бонусами залишалися активними, що було невірно (№61234).
15) Додано приведення "Дати доставки" у формат, який вимагає Нова пошта: dd.mm.yyyy (незалежно від того, що вказано в регіональних налаштуваннях) (№61521).
Виправлена помилка, через яку не сортувався товар у формі "Друк етикеток на товари" (№61679).
16) Виправлена помилка, коли в списку неоплачених товарах віп-клієнтів, що викликається з Документ - Реалізація, відображалися товари з боргом менше копійки (№61915).
17) Налаштування --> Співробітник
Виправлено помилку, внаслідок якої під час звільнення співробітника виводилися в списку звільнених посад (зарплата) зайві посади, на яких співробітник не значився (№62006).
18) Маркетинг - Клієнти - форма редагування Клієнт - Параметри доставки -> "Додати адресу Нової пошти"
Виправлено помилку, внаслідок якої не можна було вибрати значення зі списку. Додано відображення кількості рядків, які задовольняють умовам фільтра за списком. Якщо фільтру задовольняє одне значення, то воно буде вибрано автоматично (№62431).
19) Виправлено помилку через яку дублюється штрих-код при скануванні в перевірці прибуткової накладної.
Алгоритм обробки штрих-коду замінено на аналогічний тому, який використовується в реалізації та відомості інвентаризації (№62767).
20) Торгівля з випискою рахунку -> Видаткова накладна -> Група дій "Друк" -> Друк ТТН Нової пошти
Додано перевірку стану принтера при спробі надрукувати документ (№62770).
21) Торгівля з випискою рахунку -> Видаткова накладна -> група дій "Друк" - "Друк ТТН Нової пошти"
Додано відображення повзунків у разі, якщо документ ТТН не влазить у видиму частину форми при діях збільшення/зменшення розмірів документа ТТН або форми.
Додано показ назв і хінтів для кнопок.
(№62772)

Версія 2018.0.8 (БД 479)

1) Документ ->Торгівля з випискою рахунку дія -> Група дій "Нова пошта"-> Видалити ТТН Нової пошти
Змінено умову дозволу на видалення ТТН Нової пошти:
Якщо статус ще не було оновлено (при першому створенні ТТН без оновлення), або статус Очікує, Видалена, Не знайдена - видалення дозволено (№60075).
2) Склад -> Наявність товарів на складах торговельної мережі
Для роботи з базами великих обсягів було змінено принцип фільтрації.
Раніше фільтрація відбувалася в міру введення символів у поле пошуку, що значно створювало велике навантаження на сервер. Внаслідок цього, додано ручне оновлення - після введення необхідного рядка для критерію фільтрації та натисканням кнопки F5 (стандартна гаряча клавіша для дії оновлення) проводиться фільтрація набору даних за введеним рядком (№60395).
3) Документ -> Торгівля з випискою рахунку -> Видаткова накладна -> форма редагування "Накладна" -> Створити ТТН Нової пошти
У зв'язку зі зміною умов заповнення фізичних параметрів для типу вантаж/посилка/палети та видалення значення "Оціночної вартості" за замовчуванням змінено текст опису під випадаючим списком "Тип вантажу" (№61523).
4) Маркетинг -> клієнти -> форма редагування Клієнт -> Параметри доставки -> Додати/Редагувати контрагента доставки
Додана перевірка при додаванні/редагуванні контрагента доставки - щоб не можна було для одного і того ж партнера створити дублікатів - контрагентів доставки, і тим самим одержувачів Нової пошти, - відповідно унеможливлюючи появу помилки про порушення унікальності та як результат - успішне додавання одержувача Нової пошти або показ повідомлення про помилку, що для контрагента доставки вже додано одержувача Нової пошти (№62188).
5) Документ -> Торгівля з випискою рахунку -> Видаткова накладна -> Група дій "Нова пошта" -> Відстеження ТТН Нової пошти -> форма редагування "Відстеження ТТН Нової пошти"
Для кнопки "Видалити ТТН" виправлено видалення "Номеру декларації" у видатковій накладній і запис у базу даних. Під час натискання кнопки Скасування (форма редагування "Відстеження ТТН Нової пошти"), відбудеться запис змін до бази даних і потім закриття форми редагування "Відстеження ТТН Нової пошти" і в списку видаткових накладних. Накладна, у якої щойно видалили ТТН Нової пошти - не буде доступна група дій "Нова пошта" (№62190).
6) Маркетинг -> Акції -> Створити/Редагувати - форма редагування Акція - Клієнти.
Виправлена орфографічна помилка в найменуванні значення "Виключаючи обраних" зі списку, що випадає "Обмеження дії по клієнтах" (№62410).
7) Документ -> Торгівля з випискою рахунку -> Видаткова накладна -> форма редагування "Накладна" -> Створити ТТН Нової пошти
Додано перевірку значень групи значень груп полів Зворотна доставка і "Додаткова зворотна доставка" при створенні ТТН Нової пошти з послугою "Післяплата", при якій виводиться користувачеві повідомлення "Зворотна доставка грошового переказу доступна тільки для типу послуги Відділення-Відділення" (№62434).
8) Документ -> Торгівля з випискою рахунку -> Видаткова накладна -> Група дій "Нова пошта" -> Відстеження ТТН Нової пошти
Нова пошта не повертає інформацію, пов'язану зі зворотною доставкою, тому змінено метод оновлення стану ТТН Нової пошти (як поодинокого, так і масового), щоб не перезаписувати значення полів, які було присвоєно одразу при створенні ТТН Нової пошти, які не можна змінювати під час подальших оновлень статусу (№62435).
9) Торгівля з випискою рахунку -> Видаткова накладна -> форма редагування Накладна -> Створити ТТН Нової пошти
Виправлено перевірку, за якої показувалося повідомлення "Зворотна доставка грошового переказу доступна тільки для типу послуги Відділення-Відділення" за вимкненого режиму післяплати та обраного типу доставки "Відділення-Відділення" (№62655).
10) Торгівля з випискою рахунку -> Видаткова накладна -> форма редагування Накладна -> Створити ТТН Нової пошти -> Додати одержувача нової пошти
Помилка стала з'являтися після додавання поля "Найменування Юридичної особи" і проявлялася, коли клієнту за замовчуванням ще не призначено одержувача Нової пошти.
Додано значення за замовчуванням, якщо клієнту за замовчуванням ще не призначений одержувач Нової пошти (№62668).
11) Маркетинг -> Клієнти -> форма редагування Клієнт - Параметри доставки - Дія "Створити нового контрагента доставки" з галочкою "додавання одержувача Нової пошти"
Було відсутнє відображення повідомлення користувачеві про незаповненість поля "Форма власності" при створенні Одержувача Нової пошти з типом "Юридична особа".
Виправлено перевірку, доповнено повідомлення про незаповненість поля "Форма власності" (№62670).
12) Виправлено чорний фон за кнопками у вікні "Аналіз" - "Аналіз виручки за постачальниками" (№63272).
13) Виправлена помилка, через яку під час оплати через POS-термінал у разі, якщо Торгсофт встановлений на комп'ютері, до якого підключаються через RDP, з'являється (завжди або іноді) помилка (Помилка №3. Помилка з'єднання) (№63674).
14) Змінено принцип відображення в колонці Ціна постачальника в Документ - Прихід товару, тепер там більше двох знаків після коми, тільки якщо вони є (№63951).
15) Виправлено помилку, через яку під час спроби ввести штрих-код на формі "Перевірка кількості товару за накладною" видавало помилку "Access violation at address 005BBEB8 in module 'torgsoft.exe'. Read of address 00000050" (№64047).
16) Виправлено помилку "is not a valid floating point value for field 'Роздрібна ціна'" при ручній зміні ціни в полі "Ціна прайса", на формі редагування Склад реалізації, якщо редаговане число більше тисячі (№64130).
17) Виправлена помилка (Код 114) при продажу (поверненні) на розрахунковий рахунок через фіскальний реєстратор Datecs (через драйвер Atlas), коли в системі встановлені ціни в три знаки після коми або більше, і за відсутності округлення (що на чеку, що по товарах чека).
Виходило, що у фіскальний реєстратор передавалося на пів копійки менше, ніж сума оплати за безготівкою (№64143).

Версія 2018.0.9 (БД 479)

1) Товарознавство -> Передрукувати етикетку
Для списку "Шаблон друку етикеток" додано сортування значень в алфавітному порядку (№61223).
2) Виробництво готової продукції -> Технологічні карти -> Технологічні операції
Виправлено помилку, через яку при зміні ціни операції з'являлися помилки. Помилки проявлялися тільки в ситуації, коли ця зміна зачіпала кілька виробничих актів (№64704).
3) Документ - > Торгівля з випискою рахунку -> Видаткова накладна -> форма редагування "Накладна" - > Створити ТТН нової пошти -> форма редагування "Створити ТТН Нової пошти"
Виправлено помилку, коли при виборі одного і того ж відправника відбувалося скидання полів "Відправник", "Адреса відправника", "Одержувач", "Адреса одержувача".
(№64815).

Версія 2018.0.10 (БД 479)

1) Документ -> Торгівля з випискою рахунку -> Видаткова накладна -> форма редагування "Накладна" -> Створити ТТН Нової пошти -> Форма редагування "Створити ТТН Нової пошти"
Додано метод фільтрації небажаних символів, що вводяться, при зазначенні фізичних параметрів вантажу (№57591).
2) Документ -> Прихід товару -> Існуючий прихід -> Розподілити 1 товар по точках (Shift-R)
Документ -> Прихід товару -> Існуючий прихід -> Розподілити товар по точках (Ctrl-R)
Додано фільтрацію подвійних ком/крапок у режимах: "Розподілити 1 товар по точках (Shift-R)" для поля "Кількість, що розподіляється";
"Розподілити товар по точках (Ctrl-R)" для поля "Кількість надходження"
(№58748)
3) Документ -> Відомість Інвентаризації ->Робоча форма "Відомість інвентаризації"
Для дії "Перерахувати суми" додано перевірку, якщо відомість належить до закритого періоду - видається повідомлення про помилку: "Перерахунок сум неможливий. Складські документи за відомістю знаходяться в закритому періоді" (№59910).
4) "Маркетинг" - "Клієнти" - форма редагування "Клієнт" -> Параметри доставки - Додавання одержувача Нової пошти.
Додана перевірка існування контактної особи в Базі даних на основі даних контрагента доставки (Прізвище Ім'я По батькові) перед тим, як створити нового одержувача Нової пошти та як наслідок контактну особу одержувача Нової пошти (№60311).
5) Налаштування -> Параметри системи -> Додаткові функції -> Нова пошта -> Додавання відправника Нової пошти
Додана перевірка існування контрагентів відправників Нової пошти, і виведення повідомлення користувачеві в разі неуспіху завантаження відправників.
Відправник додається в Торгсофт тільки в тому випадку, якщо для зазначеного API-ключа в особистому кабінеті Нової пошти існує хоча б 1 контрагент - відправник нової пошти. В іншому випадку - повідомлення про помилку (№62530).
6) Документ -> Формування замовлення постачальнику
Виправлено формат відображення кількості (шт) у колонці "Остання накладна з номером постачальника" (№62927).
7) Маркетинг -> Клієнти -> фр Клієнт -> Параметри доставки -> Контрагенти Нової Пошти для -> Додати одержувача Нової пошти
Для режиму додавання нового одержувача Нової пошти (без зв'язування), при зміні типу контрагента (Юрособа/Фізична особа) проводиться зміна Найменування одержувача Нової пошти:
(Юридична особа - найменування клієнта за замовчуванням, Фізична особа - ПІБ контрагента доставки).
Якщо Найменування клієнта за замовчуванням буде містити некоректні символи (для створення одержувача з типом Юрособа), це буде видно в полі "Найменування".
(№63292)
8) Документ -> Торгівля з випискою рахунку -> Видаткова накладна -> Група дій "Нова пошта" -> Відстеження ТТН Нової пошти
Виправлено помилку, пов'язану з перетворенням дати/часу, яку передає сервер Нової пошти при запиті відстеження стану ТТН.
(№63296)
9) Налаштування -> Параметри -> Додаткові функції -> Нова пошта -> Відправник Нової пошти -> Форма редагування "Відправник Нової пошти" -> кнопка "отримати дані"
Для створення відправника Нової пошти, якщо юридична особа, (у власника АПІ-ключа з типом юридична особа відправників може бути більше одного) додано діалогову форму вибору відправника Нової пошти, у випадаючому списку якої відображаються всі відправники з особистого кабінету Нової пошти, в яких зазначено місто (решта з порожнім містом не завантажуються до списку).
Якщо відправник усього один, як у фізичної особи, заповнення полів здійснюється стандартним способом.
Документ ->Торгівля з випискою рахунку -> Видаткова накладна -> форма редагування "Накладна" -> Вкладка параметри доставки -> Створити/редагувати ТТН Нової пошти
Додано список "Контактна особа відправника" для вибору контактної особи (з'явилася потреба під час роботи з відправниками - юридичними особами, які можуть мати кілька контактних осіб).
(№63664)
10) Виправлена помилка, коли у користувача встановлено Запитувати про продаж нижче собівартості/облікової ціни в Налаштування - Користувачі, і в Документ - Реалізація після зміни ціни продажу товару на формі редагування Складу реалізації нижче собівартості/облікової ціни, йому пропонувалося підтвердити цю зміну, і якщо він відмовився і закривав форму редагування, то в таблиці реалізація ціна не змінювалася, а сума до сплати ставала нульовою (з неї віднімалася ціна цього товару) (№63935).
11) Маркетинг -> Клієнти -> форма редагування Клієнт -> Параметри доставки -> Контрагент доставки - Додати/редагувати з увімкненою галочкою "Додавання одержувача Нової пошти"
Виправлена помилка порушення унікальності в сутності "Контактна особа Нової пошти", шляхом додавання нового пошукового атрибута і відповідно унікальність запису тепер визначається сукупністю полів "Ідентифікатор контактної особи" і "Контрагент Нової пошти".
Помилка мала місце через спробу додати контактну особу для одержувача Нової пошти (при створенні одержувача Нової пошти), яка і так вже існує в базі даних.
(№64051).
12) Документ -> Торгівля з випискою рахунку -> Видаткова накладна -> Група дій "Нова пошта"
Змінено умову доступу для групи дій "Нова пошта" і дії "Друк ТТН Нової пошти".
Додано оновлення доступу до дій залежно від станів (№64357).
13) Маркетинг -> Клієнти -> форма редагування Клієнт -> Параметри доставки - > Додавання адреси нової пошти
Виправлена помилка порушення унікальності в сутності "Адреса контрагента" доставки шляхом додавання нового пошукового атрибута в сутність і тепер унікальність запису визначається сукупністю полів "Адреса доставки" і "Контрагент доставки" (№64375).
14) Виправлено помилку, коли в картці взаєморозрахунків клієнта (викликається з Оплата - Баланс з партнерами і Маркетинг - Клієнти), в Сумі бонусів на початок періоду і колонці Сума бонусів не враховувалася початкова сума бонусів, якщо до дати початку періоду не було ніякого руху бонусів.
Виправлено помилку, коли в Оплата - Баланс з партнерами не відображалися контрагенти, в яких до дати початку періоду не було жодного руху бонусів, але була початкова сума бонусів, відповідно залишок бонусів позитивний, і контрагент має відображатися (№65240).
15) Виправлена помилка, коли при оплаті рахунку або видаткової накладної в списку розрахункових рахунків відображалися не тільки рахунки нашої торговельної мережі, а й усіх контрагентів у системі (постачальників, клієнтів тощо), а також у будь-якій валюті (до списку розрахункових рахунків не застосовувався фільтр за валютою на цій формі) (№65531).
16) Список приходів - Перевірка прибуткової накладної
Виправлено помилку через яку при оновленні даних у формі "Перевірка прибуткової накладної" процес оновлення займав тривалий час (№65566).

Версія 2018.0.11 (БД 479)

1) Документ - Прихід товару
Виправлено помилку "Порушення "uqsCurrencySale" обмеження UNIQUE KEY. Неможливо вставити повторюваний ключ в об'єкт "dbo.CURRENCYSALEPRICE"" при оприбуткуванні нового товару.
Помилка проявлялася в разі, якщо прибуткова накладна була у валюті, а розмірний ряд виробника містив 2 (або більше) однакових розміри, що відрізняються пропуском на початку назви розміру
(наприклад, "М" і "М") (№65446).
2) Документ - > Торгівля з випискою рахунку -> Видаткова накладна
Виправлено помилку "Не знайдено стан менеджер-класу, що відповідає дозволеному "ТТН Нової пошти" (№67251).

Версія 2018.0.12 (БД 479)

1) Виправлено помилку, коли при заявці в техпідтримку була можливість вказати бажану дату заднім числом (№61074).
2) Виправлено помилку, коли при оприбуткуванні нового (нових товарів) розмірного ряду (через кнопку Рр на формі редагування Товар), у короткій назві товарів розмірного ряду (крім першого в ряду) замість позначення статі відображалася цифра (№62638).
3) Виправлено помилку, коли в додатковій реалізації не працювала верифікація дисконтної картки через смс (не була активна відповідна дія) (№63247).
4) При роботі з функцією "Нова пошта"
При формуванні запитів до сервера Нової пошти, внаслідок некоректних дій з точки зору Нової пошти, помилки можуть відображатися як російською, українською, так і англійською мовами. Повідомлень англійською мовою більше ніж російською/українською, тому додано вікно для відображення повідомлень з сервера Нової пошти на тій мові, якою це повідомлення приходить (№64732).
5) Маркетинг -> Клієнти - Форма редагування "Клієнт"
Виправлена помилка порушення унікальності, шляхом додавання нового пошукового атрибута в сутність "Контактна особа Нової пошти" і відповідно унікальність запису тепер визначається сукупністю полів "Ідентифікатор контактної особи" і "Контрагент Нової пошти" (№64814).
6) Маркетинг -> Клієнти -> Форма редагування "Клієнт" -> Параметри доставки -> Адреса доставки - > Дія "Додавання адреси Нової пошти"
Виправлено помилку "Cannot focus a disabled or invisible window" (№65460).
7) Маркетинг -> Клієнти -> Форма редагування "Клієнт" -> Закладка "Параметри доставки" -> "Адреси Нової пошти для" -> Дія "Редагувати адресу Нової пошти" -> форма редагування "Адреса Нової пошти"
Додано перевірку та сповіщення користувача в разі, якщо опис адреси контрагента доставки відрізняється від опису адреси Нової пошти. Пропонується замінити на актуальний опис в адресах контрагента доставки.
Додано встановлення адреси контрагента доставки за замовчуванням, якщо відбувається редагування Адреси Нової пошти.
(№65462)
8) Документ -> Торгівля з випискою рахунку -> Видаткова накладна -> Дія "Переглянути запис" -> форма редагування "Накладна"
Додано блокування кнопки "Створити/Відстежити ТТН Нової пошти" для дії "Переглянути запис" (№65534).
9) Виправлено помилку, коли в Налаштування - Користувач, якщо зайти під обмеженою роллю (не sa і не sa_light), то ставали доступними перемикачі доступу (розташовані під роллю) для користувача sa_light, чого не повинно було бути, бо це спеціальний системний користувач, якому заборонено змінювати ці налаштування (№66111).
10) Аналіз -> Кількісний аналіз реалізацій
У зв'язку з обробкою баз даних великих обсягів, прибрано завантаження всієї інформації при відображенні форми "Кількісний аналіз реалізацій". Оновлення даних здійснюється після вибору умови фільтрації.
Для поля фільтрації за назвою (ліворуч) було закрито автоматичне оновлення даних у міру введення символів у поле. Оновлення проводиться вручну, після натискання клавіші Enter у полі фільтрації або кнопки "Оновити" (№66211).
11) Документ - Повернення товару постачальнику - Створити повернення
Виправлено помилку, через яку немає попередження при поверненні товару постачальнику, який цей товар не постачав.
Додано перевірку на відповідність одержувача повернення і постачальника товару, що повертається, для випадку, коли обрано метод розрахунку собівартості "з урахуванням внутрішніх передач". Якщо встановлено такий метод розрахунку собівартості, то перевіряється, чи постачав товар цей постачальник чи ні на будь-який центр обліку. Якщо товар не поставлявся взагалі, або не поставлявся конкретним постачальником, то видається відповідне попередження (№66560).
12) Виправлено помилку, коли під обмеженою роллю в Стані складу однаково відображалися підсумки, якщо була доступна відповідна колонка, хоча в самій ролі такі підсумки були відключені.
Змінено принцип відображення підсумків у Склад - Стан складу, раніше, зверху налаштування відображення підсумків у налаштуванні ролей, накладався принцип: видно колонку - видно і підсумок.
Підсумок Колонка
Кількість Кількість
Кількість рядків Кількість
Собівартість Собівартість
Роздріб Ціна роздрібна
Опт Ціна оптова
Ср. націнка Націнка фактична
Сума знижок Знижка Знижка
Міра Сума міри
Тепер видимість підсумків у стані складу залежить тільки від налаштування видимості підсумків у налаштуванні ролей.
P.S. Підсумок "Опт" відсутній, якщо використовується політика оптових цін.
(№67242)
13) При не активованій функції "Масова розсилка" була відключена видимість наступних дій та інтерфейсних елементів:
Маркетинг -> Клієнти -> Дії "Додати в масову розсилку" і "Відправити повідомлення клієнту"
У формі редагування "Клієнт" закладка "Масова розсилка" і в закладці "Інше" - список "Мова масової розсилки".
Документ -> Торгівля з випискою рахунку -> Закладка "Рахунок" - > Закладка "Передоплата рахунку" -> Дія "Відправити повідомлення".
Документ -> Торгівля з випискою рахунку -> Закладка "Видаткова накладна" -> форма редагування "Накладна" -> Галочка "Відправляти повідомлення" і списки вибору (подія і тип відправки). (№67353).
Документ -> Торгівля з випискою рахунку -> Видаткова накладна -> Форма редагування "Накладна"
(№67357)
14) На формі Торгівля з випискою рахунку для таблиць Рахунок і Передоплата рахунку повернута можливість розфарбовувати колонки в різні кольори користувачем (№67497).
15) Товар у дорозі - Перевірка кількості товару за накладною
Виправлено помилку, через яку у формі "Перевірка кількості товару за накладною" не можна ввести кількість, що дорівнює нулю, при зміні кількості порахованого товару (№67767).
16) Документ -> Торгівля з випискою рахунку -> Видаткова накладна -> Форма редагування "Накладна"
Додано налаштування управління ролями для робочих форм-довідників "Контрагент доставки товарів" і "Адреса доставки" (№67783).
17) Документ - Виробництво готової продукції - Вкладка технологічні карти - Змінити
Виправлена помилка, через яку була відсутня кнопка "довідник" на формі технологічна карта при роботі з програмою під обмеженою роллю (№68054).
18) Виправлена помилка, коли після виписки рахунку за неоплаченими товарами віп клієнта (під час роботи з віп клієнтом - Часткова оплата з розшифровкою за товаром, коли обираєш віп клієнта в реалізації та натискаєш Оплатить), видалити цей рахунок (підтверджувати або не підтверджувати видалення було не важливо), та відмітити для створення рахунку інші товари, то до новоствореного рахунку підтягувалися ще й товари з першого рахунку.
Виправлена помилка, коли після виписки рахунку за неоплаченими товарами віп клієнта в таблиці зі списком таких рахунків, а так само під час друку таких рахунків не враховувалися зроблені раніше повернення за такими товарами, хоча в списку неоплачених товарів - повернення враховуються.
(№68745)
19) Виправлена робота фільтра на формі "Документ"-"Розподіл товару", коли в Фільтрі по товару встановлювали - Товар з нульовою кількістю за яким був рух, то могли відображатися товари, за якими не було ніякого руху, якщо за період аналізу закривали періоди або створювали контрольні точки (№68879).
20) Виправлено інтерфейс, коли в назву перемикача "Створювати внутрішні передачі відкладеними" налазив на фільтр "Період продажів" на формі "Документ"-"Розподіл товару" (№68880).
21) Виправлено помилку "F: Field 'HasMovedx not found" на формі "Розподіл товару" під час використання фільтра "Товар з нульовою кількістю, за яким був рух", після того, як при встановленому фільтрі прибрали через налаштування центр обліку для розподілу (саме той, за яким був рух) (№68890).
22) Виробництво готової продукції - Виробничі акти - Операції маршрутного листа.
Виправлено помилку, через яку у виробництві після проведення операції "Зважування" (через операції маршрутного листа) не було можливості додавати інші операції.
У маршрутний лист можна вносити зміни, якщо не почався випуск продукції, але були списання. У звичайний виробничий акт - не можна (№69008).

Внесено такі зміни в програму:
1) При роботі з функцією "Нова пошта"
Для відображення повідомлень про помилки, які приходять із сервера Нової пошти, додано вікно спеціального оформлення (у стилі Нової пошти), яке повідомляє, що ця помилка від сервера Нової пошти і пов'язана з некоректними діями користувача.
Є можливість скопіювати в буфер обміну текст повідомлення про помилку (№63663).
2) Маркетинг -> Клієнти -> Форма редагування "Клієнт" - > Закладка "Параметри доставки" -> Таблиця "Адреса доставки" -> Дія "Додати адресу Нової пошти"
На форму редагування "Адреса Нової пошти" додано галочку "Використовувати за замовчуванням для контрагента доставки" для встановлення адреси Нової пошти, що додається, за замовчуванням для контрагента доставки (№65461).
3) Документ -> Торгівля з випискою рахунку -> Видаткова накладна -> форма редагування "Накладна" -> Кнопка "Створити ТТН Нової пошти" -> форма редагування "Створити ТТН Нової пошти"
Додано поле для можливості створення ТТН Нової пошти з додатковою послугою "Контроль оплати" (для клієнтів, у яких укладено договір з Новою поштою).
У разі ввімкнення цієї опції (галочка зліва від поля) - сума за накладною автоматично заповнюється в полі і використовується при створенні ТТН Нової пошти з додатковою послугою "Контроль оплати". У друкованій формі ТТН також з'являється ця послуга із зазначеною сумою за нею.
Додано завантаження параметрів відправника під час відкриття форми редагування "Створити ТТН Нової пошти", а також під час вибору відправника Нової пошти зі списку, яка робить поле "Контроль оплати" видимим для відправника, що має цю підключену послугу, або невидимим, якщо цю послугу не підключено.
(№68511)
4) У ліцензії Старт відкритий доступ до налаштувань термінала збору даних. Налаштування - Термінал збору даних (№68876).
Документ -> Торгівля з випискою рахунку -> Видаткова накладна
У зв'язку з додаванням додаткової послуги "Контроль оплати" доопрацьовано відображення статусів за ТТН Нової пошти, коли відбувається рух грошових коштів. Колонка "№ накладної" (№68878).
5) Додані підсумки за кількістю рядків на формі "Товарні групи" на всіх вкладках, які відображають склад групи (№69201).

Версія 2018.0.13 (БД 479)

1) Розрахунок зарплати --> Платіжна відомість
Виправлено помилку, внаслідок якої не розраховувалася бригадна премія від виторгу з обмеженням ціни товару (№64535).
2) Виробництво готової продукції - Операції маршрутного листа - Списання браку
Виправлено помилку, через яку під час списання виробу, після введення ваги бракованого товару, виникала помилка, виникає помилка: "Помилка введення коду ID= в наборі даних F Бізнес класу Документ складу" (№68523).
3) Замінено адреси електронної пошти з torgsoft.com.ua на torgsoft.ua на формі "Не вдалося виявити ліцензійної інформації" (№69371).
4) Виправлено помилку, коли в картці товару, під час відкриття її зі Стану складу, відображалося некоректне значення націнки товару, у разі якщо встановлена галочка "Все склади" на формі стану складу і ми відкриваємо картку товару, яка відноситься не до поточного складу. У разі якщо на поточному складі немає інформації про націнку на цей товар, то підтягувалася націнка з попереднього відкритого товару, а якщо є націнка на поточному складі, то відображалася вона, а не та, картку товару складу якого ми відкрили (№69375).
5) Документ - Замовлення віддаленого клієнта
Виправлено помилку "Could not convert variant of type (Null) into type (Integer)" при завантаженні замовлення з інтернет-магазину, якщо в Об'єкті синхронізації встановлено, що оплати надходять у касу.
Виправлено помилку "Запис сформовано автоматично на підставі даних клієнта. Редагування даних можливе тільки в картці клієнта. Форма буде відкрита для перегляду даних" при завантаженні замовлення з інтернет-магазину, якщо ми обробляємо замовлення на вже існуючого клієнта в системі (№69476).

Версія 2018.0.14 (БД 479)

1) Документ --> Повернення
Виправлено орфографічну помилку на перемикачі "Друк чекА повернення" (№50233).
2) Оплата --> Фінансовий документ
Виправлено помилку, внаслідок якої при відкритому доступі тільки до вкладки Журнал на центі обліку, на якому у користувача немає дозволених кас, відображалися всі вкладки форми (№60954).
3) Документ -> Торгівля з випискою рахунку -> Видаткова накладна -> форма редагування "Накладна"-> кнопка "Створити ТТН Нової пошти" -> форма редагування "Створити ТТН Нової пошти"
Виправлена помилка "Access Violation" при спробі додати адресу одержувача Нової пошти з увімкненою галочкою "Використовувати за замовчуванням для контрагента доставки".
Виправлені дії Додати/Редагувати адресу одержувача Нової пошти на формі редагування. Раніше створювалася/редагувалася тільки адреса Нової пошти, без адреси контрагента доставки (№68755).
4) Документ -> Торгівля з випискою рахунку -> Видаткова накладна -> форма редагування "Накладна" -> Створити ТТН Нової пошти
Виправлено повідомлення, яке з'являється, якщо у клієнта/контрагента доставки відсутні поля, які необхідні для заповнення при створенні одержувача Нової пошти: Ім'я, Прізвище, Номер телефону. Вилучено перевірку заповненості поля "По батькові" (№70133).
5) Документ -> Торгівля з випискою рахунку -> Закладка "Видаткова накладна" -> Форма редагування "Накладна" -> кнопка "Створити ТТН Нової пошти"
Виправлено помилку "Could not convert variant of type (Null) into type (OleStr) при натисканні на кнопку створення ТТН Нової пошти.
Була пов'язана з відсутністю відправника за замовчуванням у реєстрі або асоційованого відправника для одержувача Нової пошти в обраного контрагента доставки (клієнта) при завантаженні параметрів для активації послуги "Контроль оплати" (№70562).

Внесено такі зміни в програму:
1) Реалізовано друк ПІБ співробітника на фіскальному чеку для фіскальних принтерів ШТРИХ-М і Атол
Тепер якщо до реалізації прив'язаний продавець, то він буде виведений на чек, важливо врахувати, що якщо реалізація проводиться через системного продавця, то рядок із ПІБ працівника виводитися не буде (№67750).
2) Документ -> Торгівля з випискою рахунку -> Видаткова накладна -> форма редагування "Накладна" - > кнопка "Створити ТТН Нової пошти" -> Форма редагування "Створити ТТН Нової пошти"
Додано виправлення, що стосується означування поля "Оціночна вартість" у разі ввімкнення додаткової послуги "Контроль оплати" або вибору зворотного доставлення з типом "Накладений платіж".
Додано виведення попередження користувачеві, якщо видаткова накладна є повністю оплаченою і помилково включають використання додаткової послуги "Контроль оплати".
Додана можливість з форми редагування створювати/редагувати Адресу одержувача Нової пошти з адресою контрагента доставки.
(№70271)

Версія 2018.0.15 (БД 479)

1) Маркетинг --> Посередник --> вкладка Баланс з посередником --> дія Внести виплату посереднику
Виправлено помилку "Недопустиме значення точності або масштабу", яка могла виникати під час виплати посереднику (№70007).
2) Документ - Замовлення на виробництво - Стан - Активний
Якщо не вказано % оплати за товар на замовлення (Налаштування - Параметри - Облік), під час переведення замовлення в активний стан помилка, що передоплату не внесено, не з'являється, а замовлення переведено в стан "Активний" (№70106).
3) Виправлено помилку "Access violation at address in module 'torgsoft.exe'" в реалізації, що виникала в перші 15 хвилин, після настання опівночі в момент створення нової реалізації (№70390).
4) Маркетинг --> Клієнти --> Картка клієнта --> вкладка Приведи друга
Виправлена помилка, коли при видаленні всіх Карт друга або самого Випуску карт для друга, залишалася активною акція, в якій не залишалося жодного керуючого штрих-коду, через що акція починала діяти на всіх клієнтів. Тепер після видалення всіх Карт друга або самого Випуску карт для друга, акція, пов'язана з цим випуском, деактивується (№70570).
5) Виправлена помилка "Field "SellerCaption" not found" при реалізації фіскального товару через форму реалізації та подальшій оплаті товару (№71243).

Версія 2018.0.16 (БД 479)

1) Розрахунок зарплати --> Планування --> План продажів
Виправлено помилку розрахунку плану продажів, внаслідок якої в плані продажів не враховувалися замовлення клієнта (з реалізації). Помилка проявлялася тільки в тому випадку, якщо перед вибором замовлення сканувалася картка клієнта (№69365).
2) Розрахунок зарплати --> Платіжна відомість --> Оплата розрахункового листа
Виправлено помилку "Cannot focus a disabled or invisible window" при не обраній касі, але встановленому перемикачі "Розрахунковий рахунок" (№71567).
3) Виправлено помилку "[FireDAC][Phys][MSSQL]-335. Невідомий тип дати параметра [TEAMID]. Hint: вкажіть TFDParam.dataType або присвоюйте значення TFDParam перед Prepare/Execute call" при видачі замовлення клієнта з реалізації (№71894).

Версія 2018.0.17 (БД 479)

1) Розрахунок зарплати --> Планування --> План продажів
Виправлено помилку розрахунку плану продажів, внаслідок якої в плані продажів не враховувалися замовлення клієнта (з реалізації). Помилка проявлялася тільки в тому випадку, якщо перед вибором замовлення сканувалася картка клієнта (№69365).
2) Виправлена помилка при роботі з фіскальним реєстратором фірми Хелп Мікро. За умови невірно налаштованих типів оплат відбувалася помилка з'єднання (№72333).
3) Виправлено помилку, коли під користувачем sa (господар) не запускалася програма Торгсофт на українській версії (№72244).

Версія 2018.0.18 (БД 479)

1) Розрахунок зарплати --> Мій розрахунковий лист
Виправлена помилка розрахунку зарплати "За вихід за графіком" через мій розрахунковий лист, якщо розраховувати стару відомість і після неї є виходи в графіку. У такому разі розрахунок виконувався до поточної дати, хоча повинен був виконатися до дати закінчення відомості (№63491).
2) Маркетинг -> Акції -> дії "Створити/Редагувати"-> Форма редагування "Акція"
Додана перевірка значення для поля "Відсоток знижки". Значення не повинно бути більше 100% і менше 0% (№63498).
3) Виправлено помилку, коли під обмеженою роллю користувачеві давали доступ до таблиці, але при цьому закривали доступ до всіх колонок таблиці, то спостерігався зворотний ефект і користувачеві ставали доступними всі колонки таблиці, навіть системні й ті, що приховані під господарем (необмеженою роллю) (№63654).
4) Виправлено помилку, через яку дата документа повернення могла виявитися більш ранньою, ніж дата документа реалізації, за якою робиться повернення.
Причина помилки: при закритті документа повернення його дата не коригувалася.
При закритті повернення (повернення грошей) дата документа повернення встановлюється рівною поточній даті (№64353).
5) Товарознавство -> Довідник піктограм
Змінено розташування форми відносно того монітора, на якому запущена програма (№64729).
6) Налаштування -> Постачальник -> Дія Створити/Змінити -> форма редагування "Постачальник"
Виправлено помилку в слові "Коментар" на формі редагування Постачальник (№64731).
7) Виправлено помилку, через яку під час видачі замовлення в реалізації не заповнювалася сума у валюті.
Причина помилки: особливість роботи алгоритму додавання товарів замовлення в реалізацію (у замовленні не зберігається сума у валюті) і під час додавання в реалізацію не перераховується.
Додана вставка суми у валюті в реалізацію при видачі замовлення (№64982).
8) Виправлено помилку, коли після перевстановлення сервера застосунків через Налаштування - Параметри - Сервіс - Сервер застосунків - дія Перевстановити сервер застосунків зупинялася служба ліцензій і для коректної роботи програми необхідно було перезавантажувати комп'ютер (№66226).
9) Налаштування -> Торгова мережа -> дія "Змінити" -> закладка "Каса" -> дія "Видалити касу з передачею інформації на іншу" -> діалогова форма "Каса"
Для діалогової форми "Каса" додана фільтрація кас за типом валюти каси, з якої проводиться перенесення даних при видаленні каси (№68753).
10) Документ - > Торгівля з випискою рахунку -> Видаткова накладна -> форма редагування "Накладна" -> кнопка "Створити ТТН Нової пошти" -> форма редагування "Створити ТТН Нової пошти"
Було знято блокування введення для всіх типів вантажу (№68989).
11) Виправлено помилку, коли у Звіт - Узагальнений звіт за день Сума реалізацій (готівка) і Сума реалізацій (безготівкові) могла відрізнятися від реальної суми за фінансовими документами на кілька копійок через округлення. І через це неправильно розраховувалася Сума інших доходів (№69488).
12) "Сервер додатків"
Виправлено роботу масової розсилки привітання з днем народження.
Додано логування дій сервером додатків (№70010).
13) Документ -> Відомість інвентаризації -> дія "Товар в інвентаризації" -> дія "Рух товару" -> робоча форма "Рух товару"
Виправлено роботу фільтра за центром обліку: при очищенні або виборі іншого центру обліку фільтр працює так само, як і для режиму "Стан складу" (№70108).
14) Виправлено помилку, коли не можливо створити нового клієнта або редагувати наявного під обмеженою роллю, виникала помилка "Виберіть стать". Якщо для даної ролі встановлено в Налаштування - Параметри - Роль - Клієнти - Приховувати поле Дата народження і Стать в картці клієнта, а так само в Налаштування - Параметри - Роль - Обмежувати період перегляду інформації (№70265).
15) Налаштування -> Параметри -> Додаткові функції -> Нова пошта -> Відправник - > Дія "Додати відправника Нової пошти"
Додано перевірку існування контактних осіб для відправника, що додається за API-ключем, якщо немає жодної контактної особи - користувачеві видається повідомлення, що надалі створити ТТН Нової пошти буде неможливо (№70275).
16) Торгівля з випискою рахунку - Рахунок - Внести оплату
Виправлено помилку, через яку некоректно відображалася сума в полі "Оплачена сума" на формі редагування "Оплата за рахунком", якщо курс рахунку було змінено зі встановленим перемикачем "Фіксувати курс".
Причина помилки: метод перерахунку суми за курсом валюти рахунку при зміні валюти не враховував значення параметра "Фіксувати курс" для рахунку.
Під час зміни валюти у формі редагування "Оплата за рахунком" перевіряється значення параметра "Фіксувати курс" для рахунка, і якщо він встановлений, то сума до сплати перераховується згідно зі встановленим зафіксованим курсом для рахунка.
(№70292)
17) Документ -> Торгівля з випискою рахунку -> Видаткова накладна -> форма редагування "Накладна" -> кнопка "Створити ТТН Нової пошти" -> форма редагування "Створити ТТН Нової пошти"
Виправлено помилку, коли при створенні одержувача Нової пошти для клієнта, на якого виписано рахунок, створювався додатково контрагент доставки з таким самим найменуванням, як і у клієнта.
Виправлено ситуацію, коли під час роботи у формі редагування "Створити ТТН Нової пошти" та створення Одержувача Нової пошти (для обраного на формі "Накладна" клієнта/контрагента доставки), а також Адреси одержувача Нової пошти у зв'язці з адресою контрагента доставки та поверненні на форму редагування "Накладна" (навіть якщо скасували створення ТТН) - не оновлювалися значення полів "Контрагент доставки" та "Адреса контрагента доставки" (№70568).
18) Документ -> Реалізація
Вилучено перевірку, яка робила пункт меню "Помощь" невидимим, якщо користувач не господар (№71065).
19) Документ -> Торгівля з випискою рахунку -> Видаткова накладна -> форма редагування "Накладна" -> "Створити ТТН Нової пошти"
Виправлена помилка не відображення зміненого на формі "Створити ТТН Нової пошти" відправника у формі "Адреса одержувача Нової пошти".
Виправлено дію "додати Одержувача Нової пошти", за умови, якщо Контрагент доставки та Одержувач Нової Пошти ще не створені відносно клієнта, на якого сформована видаткова накладна.
Виправлено помилку створення дубліката щодо клієнта, а також помилку "Одержувач Нової пошти з найменуванням ПІБ вже існує. Повторне додавання заборонено" при використанні дії "Додати одержувача Нової пошти" з форми редагування "Створити ТТН Нової пошти" (№71072).
20) Документ -> Торгівля з випискою рахунку -> Видаткова накладна -> форма редагування "Накладна" -> Створити ТТН Нової пошти -> Форма редагування Створити ТТН Нової пошти
У разі використання зворотної доставки з типом "Післяплата", якщо накладна є частково оплаченою або неоплаченою, як суму за післяплатою підтягується сума боргу за накладною.
У полі опис посилки також підтягується сума боргу за накладною. Якщо накладна є повністю оплаченою/переплаченою - видається попереджувальне повідомлення, щоб користувач сам відключив її використання, якщо потрібно.
При використанні додаткової послуги "Контроль оплати" (Юридичні особи з договором Нової Пошти, безготівка, відправник = платник за доставку) - виправлено все так само як і для Післяплати.
(№71451)
21) Документ -> Торгівля з випискою рахунку -> Видаткова накладна -> форма редагування "Накладна"-> кнопка "Створити ТТН Нової пошти" -> форма редагування "Створити ТТН Нової пошти"
Помилка "Could not convert variant type of (Null) into type (OleStr)" була пов'язана з відсутністю перевірок на заповненість необхідних полів, у зв'язку з тим, що форма редагування "Адреса Нової пошти" використовується в різних режимах.
Додано перевірки на заповненість поля "Відправник" під час додавання одержувача Нової пошти і перевірку на заповненість поля "Одержувач" під час додавання адреси одержувача.
(№71469)
22) Документ -> Торгівля з випискою рахунку -> Видаткова накладна -> форма редагування "Накладна" -> Створити ТТН Нової пошти
Виправлено помилку, коли під час увімкнення послуги "Контроль оплати" як суму за послугою брали суму за накладною, а не суму боргу за накладною, як якщо увімкнути зворотну доставку з типом "Післяплата" (№71911).
23) Виправлено помилку: Access violation at address 0087AD8F in module 'TorgSoftClient.exe'. Read of address 0000000 під час запуску клієнтського додатку, для роботи з електронним каталогом.
У клієнтський додаток додано повноцінну роботу з фотографіями типу png, ico, tif (№71916).
24) Склад -> Обладнання -> Дії "Створити/Редагування"-> форма редагування "Обладнання"
Вирівняно поле "Поточна вартість" щодо поля "Термін використання" (№72148).
25) Документ -> Ремонт -> Дія "Друк акта виконаних робіт"
Виправлено помилку, коли при відкритті звіту не друкувалися значення полів наборів даних "Послуги", "Товари" та "Операції ремонту", встановлених у шаблоні (№72440).
26) Налаштування -> "Вибір каси" -> робоча форма "Вибір каси"
Виправлено помилку, за якої з'являється курсор введення нижче списку вибору каси (№72722).
27) Виправлено помилку, через яку при створенні масової розсилки не виводилося повідомлення про те, що є клієнти без номера телефону (адреси електронної пошти), яке запитувало б включати їх у розсилку чи ні (№72796).
28) Змінено алгоритм установки служби ліцензій при запуску Торгсофт.
Якщо запуск здійснюється на локальному комп'ютері, то незалежно від того, чи не встановлена служба, чи просто вимкнена, вона буде перевстановлена з поточного робочого каталогу, звідки запущена програма.
Якщо запуск здійснюється з мережевого каталогу і служба не встановлена, то вона буде встановлена в каталозі C:\Torgsoft, а якщо служба просто зупинена, то її буде перевстановлено з того місця, де вона розташована на даний момент (№72973).
29) Виправлено помилку, коли на фіскальному чеку, надрукованому на реєстраторі Атол, підсумкова сума за чеком сильно відрізнялася від тієї, що була в програмі, внаслідок округлення за чеком і знижок. Тепер ця різниця зменшена до максимального значення (у звичайних реалізаціях не перевищує копійки, тому що математично з такою кількістю товару може бути неможливо зібрати рівно таку саму суму за чеком, як у програмі, адже в реєстратор ціна за товар потрапляє округлена до копійок). Це особливість друку фіскальних чеків (№73368).
30) Виправлено помилку, коли під час друку повторного чека зі Склад - Список витрат на іменованого покупця з "Боргу одержувача по балансу з партнерами" віднімалася сума оплати за цією реалізацією.
Виправлено помилку, коли під час друку оригіналу чека з Документ - Реалізація на іменованого покупця під час оплати реалізації з "Боргу одержувача по балансу з партнерами" віднімалася сума здачі.
(№73470)
31) Прискорено завантаження програми і зашифрованих форм (№73480).
32) Мобільний додаток. Реалізація.
Виправлено видалення товарів у реалізації (№73486).
33) Документ -> Торгівля з випискою рахунку -> закладка "Видаткова накладна"
Змінено розташування полів фільтрів відносно один одного, а також верхнього і нижнього країв (№73594).
34) Маркетинг -> Клієнти -> форма редагування "Клієнт"
Виправлено розташування і розміри поля, яке відображає опис при активованому налаштуванні VIP-клієнт. Так само змінено розташування сусідніх полів відносно одне одного.
Помилка була пов'язана з тим, що на різних версіях Windows (7 & 10) порушується розташування і вирівнювання елементів форми (№73596).
35) Виправлена помилка, коли під час відкриття додаткової реалізації в неї не передавався поточний обраний продавець, навіть у тому випадку, якщо продавець один раз обирається під час запуску програми (№73722).
36) Виправлені помилки при зміні ціни на технологічну операцію в технологічних картах:
а. Зміна ціни застосовувалася до всіх відкритих виробничих актів з такою операцією і такою ж ціною (яка була до зміни).
Зміна ціни застосовується тільки для відкритих виробничих актів з такою операцією і такою самою ціною (що була до зміни), які створені на товар саме поточної технологічної карти.
Причина помилки: алгоритм зміни ціни не враховував товар технологічної карти
б. Помилка Could not convert variant of type (Null) into type (Double) для деяких операцій технологічної карти.
Причина помилки: некоректна обробка порожнього значення в методі розрахунку ціни.
(№73724)
37) Мобільний додаток. Мобільні операції.
Виправлено створення видаткових фінансових документів за розрахунковим рахунком (№73857).
38) Маркетинг -> Акції -> дії "Створити/Редагувати"-> Форма редагування "Акція"
Виправлена помилка "Cannot focus a disabled or invisible window", коли ввели неприпустиме значення в поле "Відсоток знижки" і переключилися на іншу закладку (№73864).
39) "Торгсофт для Windows - Налаштування - Банк - Створення/редагування"
Виправлено відображення невірного перекладу літери "г." у назві банку. Тепер для вказівки міста, селища міського типу або села, необхідно це робити в редагуванні/створенні банку в полі місто (№73955).
40) "Торгсофт для Windows - Реалізація - Всі замовлення (замовлення від клієнта)"
При видаленні замовлення клієнта з отриманою передоплатою не друкувався фінансовий документ.
Тепер друк фінансового документа коректний при видаленні замовлення і не відображаються зайві поля які стосуються російського фіскального обладнання (№73964).
41) Документ -> Торгівля з випискою рахунку -> Видаткова накладна -> форма редагування "Накладна" -> Створити ТТН Нової пошти
Виправлена помилка не створення ТТН Нової пошти для української версії програми (№74249).
42) Виправлено помилку, коли в Склад - Наявність товару на складах торговельної мережі під час друку звіту з угрупуванням за кількістю (Звіти - Друк з угрупуванням за кількістю) не відображалась кількість за одним центром обліку, якщо до звіту потрапляли центри обліку, ID яких відрізнялись на одиницю наприкінці (наприклад, 3 та 31 або 30 та 301) (№74503).
43) Виправлено помилку, коли в Діагностиці помилок - Видалення товарів не відображалися товари, за якими не було руху за вказаний у фільтрі період, якщо в цьому періоді було створено контрольну точку або закривалися періоди в Аналіз - Період (№74603).
44) Виправлено помилку (Memo27: Помилка у виразі 'Список коробок для сезонного зберігання: "Кількість"': ';'' expected) при друку списку коробок сезонного зберігання і списку коробок зі складом (№74756).

Версія 2018.0.19 (БД 479)

1) Розрахунок зарплати --> Мій розрахунковий лист
Виправлено помилку перегляду розрахункового листа під обмеженим користувачем, у якого в зарплаті є нарахування від виробництва (№72729).
2) Налаштування --> Параметри --> Чек --> Тип чека --> Фіскальний --> Фінансовий чек
Виправлено помилку "Incorrect syntax near the keyword 'as'" при друці фінансового чека при увімкненому друці фіскального чека (№74116).
3) Виправлено помилку невідкриття додаткової реалізації з Документ - Реалізація (показувалося повідомлення "Увага! Для Вас не встановлено об'єкт обліку. Зверніться до адміністратора"), якщо активована платна функція заробітної плати і додаткову реалізацію намагалися відкрити вже після реєстрації бригади (№75167).
4) Виправлено помилку, коли в налаштуванні ролей була відсутня можливість відкрити доступ до колонок "% виконання", "Кількість факт.", "Назва" для таблиці План особистих продажів (Розрахунок зарплати - Планування - вкладка План особистих продажів).
Виправлено помилку зависання налаштування ролей при оновленні ролі.
(№75780)
5) Документ --> Торгівля з випискою рахунку --> вкладка Рахунок
Виправлено помилку, коли в торгівлі з випискою рахунку, при додаванні товару в рахунок виникала помилка "Недопустиме значення точності або масштабу". Помилка була пов'язана з неправильними обчисленнями нульового значення при певній ціні товару, через що в базу даних намагалося записатися дуже маленьке значення. Частіше виникала при застосуванні округлення за видом товару.
Виправлено помилку, коли в торгівлі з випискою рахунку, під час зміни клієнта в рахунку починало запитувати ціну на щойно додані товари в рахунок, бо вважало, що в них немає ціни. Помилка була пов'язана з тим, що під час зміни клієнта, на того, у якого немає регіону, програма намагалася брати ціни з нульового, неіснуючого регіону.
(№75917)
6) Змінено принцип передачі оплаченої суми під час друку фіскального чека на повністю оплачену видаткову накладну. Тепер у сумі оплати готівкою та безготівкою не враховуються передоплати за рахунком, за яким надруковано був фіскальний чек (№76191).
7) Виправлено помилку в назві дії "Імпорт в Excel" на формі Торгівля з випискою рахунку - вкладка Рахунок - вкладка Наявність товару на складах (було Імпорт в Excel) (№76917).

Версія 2018.0.20 (БД 479)

1) Виправлено помилку, через яку при створенні приходу зі списання в реєстрі прибуткових накладних не проставлялася сума собівартості.
Під час додавання товарів у прихід, що створюється зі списання, значення поля "Собівартість" формується як сума значень полів "Ціна" і "Додаткова собівартість" (№76599).
2) Виправлено помилку "Код: 69. Сума всіх типів оплати менша за підсумок числа" при видачі замовлення з повною передоплатою (з режиму Документ - Реалізація) при автоматичному друку фіскального чека (Штрих-М, Атол, Вебкасса) (№77101).
3) Мобільний додаток. Реалізація.
Виправлена помилка, через яку не перераховувалася кількість товару під час продажу, якщо стоїть галочка "Списувати товар зі складу під час додавання його в реалізацію" (Налаштування -- Параметри -- Документ) (№78365).
4) При активованій платній функції Виробництво
Документ -> Замовлення на виробництво -> дія "Додати" (замовлення на виробництво)
Виправлено додавання одержувача - додано означування параметра "Вид партнерства".
Помилка була пов'язана з тим, що не означувався параметр "Вид партнерства" при створенні одержувача (контрагента) у формі редагування "Замовлення на виробництво", а після додавання створений контрагент не відображався в списку вибору одержувачів для створення замовлення на виробництво і так само не відображався в робочій формі "Клієнти" (№78635).
5) "Торгсофт для Windows"
Виправлена помилка неможливості авторизації через нещодавні зміни в процедурі авторизації в Google
Тепер авторизація відбувається коректно і вікно після натискання на кнопку "Дозволити" закривається (№78638).

Версія 2018.0.21 (БД 479)

1) Товарознавство -> Діагностика помилок -> вкладка "Усунення помилок" - дія "Видалити товари, за якими немає руху за документами"
Для дії "Видалити товари, за якими немає руху за документами" додано додаткову перевірку існування записів, що видаляються, в таблицях, в яких є посилання на товари, що видаляються (№75913).
2) Розрахунок зарплати --> Планування --> План продажів
Додано автоматичну перереєстрацію системної бригади при зміні поточного центру обліку (№77847).
3) Виправлено помилку, коли під час оприбуткування нового або наявного товару, якщо в його виді товару були присутні динамічні характеристики, то фокус не встановлювався на потрібному полі для введення. Для нового товару це поле біля якого крапка стоїть, а для існуючого - це або закупівля, або еквівалент ціни (дивлячись що не заповнено), або кількість (якщо перші два заповнені) (№78782).
4) Виправлена помилка, коли при багатовалютній оплаті (активована платна функція Багатовалютні продажі) від Vip-клієнта, якщо оплачувалося за безготівковим розрахунком і сума, що оплачувалася, була більшою за половину суми чека, то в незалежності від того, скільки для оплати готівкою було введено в поле (навіть нуль), відбувалася оплата в касу на залишок суми чека (№78996).
5) Мобільний додаток. Внутрішнє переміщення
Виправлено помилку, через яку при створенні накладної внутрішньої передачі обраний центр обліку відправник видалявся зі списку для вибору центру обліку одержувача назавжди і не з'являвся при виборі іншого центру обліку відправника (№79412).
6) Виправлено помилку, коли під час розрахунку доступних до використання бонусів під час оплати рахунку віднімалися бонуси, що будуть нараховані за цим рахунком клієнту, у момент створення видаткової (№79945).

Версія 2018.0.22 (БД 479)

1) Серверний Торгсофт
Виправлена помилка, коли бонусному клієнту некоректно нараховувалися бонуси за оточеним товаром замовлення (який був прийнятий в Реалізації та кількість товарів змінювали безпосередньо на формі "Замовлення клієнта" за дією "Кількість"). У нарахованих бонусах не враховувалася зміна кількості товарів (№76192).
2) Склад --> Реєстр внутрішніх передач
Виправлено помилку невірного відображення повідомлення про наявність прострочених внутрішніх передач при порожньому реєстрі внутрішніх передач (відкладених).
Помилка виникала через те, що при перевірці наявності прострочених внутрішніх передач, перевірка велася по відправнику і ніяк не велася по одержувачу в той час, як склад-одержувач був прихований. Водночас у реєстрі внутрішніх передач виключені були відкладені внутрішні передачі, в яких прихований хоча б один зі складів.
При перевірці списку прострочених внутрішніх передач виконується пошук за внутрішніми передачами, у яких не приховано ні відправника, ні одержувача, і відправник перебуває в списку дозволених складів для користувача (№79432).
3) Документ -> Замовлення клієнта на виріб -> вкладка "Роботи"-> дія Додати/Редагувати -> форма редагування "Виконання замовлення клієнта"
Додана фільтрація для випадаючого списку "Виконавець", щоб прибрати зі списку співробітників, які були звільнені (№80132).
4) Виправлено помилку, через яку в режимі багатовалютних оплат під час оплати в безготівковій формі на чеку в полі здача відображалася від'ємна сума.
Помилка виникала в ситуації, коли було вимкнено перемикач "Автозаповнення" при ввімкненні перемикача "Безготівкова оплата".
Також була можливість внести в поле "До оплати б/г" суму більшу, ніж сума реалізації.
Додатково було внесено доопрацювання:
- При розрахунку в безготівковій формі в поле "До оплати б/г" не можна внести суму більшу, ніж сума реалізації. При внесенні суми більшої, ніж сума реалізації, при виході з поля "До оплати б/г" сума в цьому полі буде встановлена рівною сумі реалізації.
- При зміні валюти, залежно від зазначеного курсу перераховується максимальна сума, яку можна внести на р/р.
(№80297)
5) Звіт - Звіт за підсумками за період
Виправлено помилку, через яку у звіті за підсумками за період враховувалася собівартість списання при розборі з коробки. Так само ця собівартість враховувалася при розрахунку прибутку в Аналіз - Період
(№80637)
6) Склад -> Відвантаження зі складу
Виправлено ситуацію, за якої з'являлося повідомлення про помилку "Could not convert variant of type (Null) into type (Double)" при скануванні/введенні ШК накладної, яка вже видалена.
Додано повідомлення про те, що накладна не знайдена, якщо сканують/вводять штрих-код накладної, яка вже не існує в базі даних (№80709).
7) Виправлено помилку "insufficient memory for this operation", що з'являлася після проведення синхронізації з інтернет-магазином на робочій формі Склад - Синхронізація з Інтернет-магазином за кнопкою "Провести синхронізацію", якщо синхронізувалася дуже велика кількість товарів (№81267).
8) Аналіз -> Аналіз вартості бізнесу
Виправлено помилку "QGoodIncome:Field'RealSum not found" при перегляді звіту з відключеною галочкою "Сума приходів, реалізацій, повернень, списань, повернень браку, повернень постачальнику" (№81345).
9) Мобільний додаток. Мобільні операції.
Виправлено помилку 'null' is not a valid integer value при створенні інкасації (№81512).

Версія 2018.0.23 (БД 479)

1) Виправлена помилка, через яку в картці товару, при виборі фотографії з папки або додаванні фотографії, зникло поле "ПОШУК" (№81754).
2) Виправлено помилку "Error reading F.Params: Property Params does not exist" при відкритті форми "Синхронізація з Інтернет-магазином" (№82412).
3) Аналіз --> Період --> дія Видалити статистику закритих періодів
Виправлено помилку "Out of memory" під час видалення статистик закритих періодів у разі великої кількості, коли під час перемноження клієнтів на валюти, на підприємства, на центри обліку виходило величезне число (а якщо просто, то за великої кількості клієнтів) (№82435).
4) Аналіз --> Період --> дія Видалити статистику закритих періодів
Виправлена помилка некоректного розрахунку стану складу після видалення статистик закритих періодів, якщо залишалися реалізації (після видалення) за якими, повернення не в періодах, що видаляються, і вівся за товарами цих реалізацій облік за складом Ф1 (№82641).

Версія 2018.0.24 (БД 479)

1) Серверний Торгсофт
Документ -> Прихід товару - > Друк накладної
Виправлено відображення друкованої форми накладної, коли товару призначені сертифікати якості, у яких дата закінчення дії однакова.
Помилка мала місце коли товару призначені сертифікати якості, що закінчуються в один день, то цей товар дублювався рівно стільки разів, скільки у нього є сертифікатів якості, що закінчуються в один день (№83136).
2) Серверний Торгсофт
Виправлена помилка, коли при додаванні товару в Документ - Внутрішня передача через введення артикулу товару, товар додавався в нульовій кількості, якщо артикул починався на один із зарезервованих префіксів для службових штрих-кодів, таких як:
991
998
95
92
992
93
94
994
96
Покращено інтерфейс. На формі внутрішня передача прибрано напис "№ диск." (оскільки ніяку дисконтну картку в принципі в цей документ не проскануєш), а також на цій формі на Поверненні постачальнику облагороджено вікно введення штрих-коду. (№83153)
3) Виправлено помилку, коли в Склад - Зміна ціни продажу могла відображатися не коректна поточна кількість товару на складі.
Це було можливо, оскільки для визначення кількості товару використовувалася динамічна збірка складу. Перероблено на статичну (№83229).
4) Виправлена помилка, коли в Подарункові сертифікати - Аналіз застосування подарункових сертифікатів - Товари оплачені подарунковими сертифікатами були задвоєні товари в реалізаціях пропорційно кількості застосованих до даної реалізації подарункових сертифікатів (№83344).

Версія 2018.0.25 (БД 479)

1) Друк накладної з режимів:
Документ -> Внутрішня передача -> група дій "Друк накладної"
| -> Реалізація -> група дій "Друк накладної"
| -> Торгівля з випискою рахунку -> закладка "Видаткова накладна" -> група дій "Друк накладної"
Виправлено відображення друкованої форми накладної, коли товару призначено сертифікати якості, у яких дата закінчення дії однакова.
Помилка мала місце коли товару призначені сертифікати якості, що закінчуються в один день, то цей товар дублювався рівно стільки разів, скільки у нього є сертифікатів якості, що закінчуються в один день (№85994).

Версія 2018.0.26 (БД 479)

1) Товарознавство -> Розрахунок ціни для етикетки
Виправлено помилку, коли в Розрахунку ціни для етикетки відображалася неактуальна поточна кількість на складі (№86421).
2) Виправлено помилку, коли в Склад - Наявність товарів на складах торговельної мережі підсумок за колонкою Оптова ціна розраховувався без урахування кількості товару (№86963).

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором