• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Опис версії 2018.4.0

09.01.2019

Версія 2018.4.0 (БД 482)
1) Виправлена помилка, через яку під час багаторазового випуску продукції за маршрутним листом матеріал, списаний через операцію маршрутного листа типу "списання", списувався багаторазово, а саме: під час першого випуску в кількості, що була зазначена під час виконання останньої операції "списання", під час наступних - пропорційно кількості продукції, що випускається.
У разі багаторазового випуску продукції за маршрутним листом та кількість матеріалу, яка була вказана при виконанні операції типу "списання", списується (створюється складський документ списання) одноразово під час першого випуску продукції. Під час наступних випусків продукції цей матеріал уже не списується.
Матеріал, доданий в маршрутний лист вручну (вкладка виробничі акти -> Матеріали -> Додати), списується при кожному випуску продукції за стандартною схемою (пропорційно кількості продукції, що випускається).
(№74117)
2) Склад --> Список приходів --> дія Перевірка прибуткових накладних
Виправлено помилку, коли на формі Перевірка кількості товару за накладною некоректно працювала фільтрація за полем Артикул і Назва, якщо для фільтрації використовувати службові символи % _ ^ [ ].
На формі Наявність товару на складах торговельної мережі змінено принцип фільтрації. Якщо натиснути на кнопку F5 або Enter у текстовому полі фільтра, то глобальна зміна даних (з'явиться повідомлення Формування структури торговельної мережі та Йде оновлення даних, після чого застосовується верхній фільтр за товаром і фільтр за станом складу на дату, і підтягнеться актуальний стан складу на поточний момент) станеться лише вперше або за 15 хвилин, після глобального оновлення даних. В інших випадках застосування текстового фільтра відбуватиметься на раніше отриманий набір даних. Це зроблено для прискорення оперативної роботи з текстовим фільтром. Глобально оновити набір даних можна за кнопкою оновити (№77444).
3) Оплата - Небалансова видаткова
Виправлено помилку, через яку при створенні небалансової видаткової з Оплата - оплата з розрахункового рахунку та зазначення суми комісії, фінансовий документ комісії (в Оплата - Фінансовий документ) створювався з неправильним центром обліку - замість центру обліку, вказувався контрагент (№78934).
4) Виправлено помилку, через яку перераховувалася сума комісії банку відносно % комісії банку, хоча була введена сума комісії.
Змінено алгоритм роботи з комісією банку. Додано перемикачі (радіобаттони) для вибору "пріоритету": відсоток комісії або сума комісії. Якщо ввімкнено "пріоритет" відсотка комісії, то поле введення суми комісії недоступне для редагування і навпаки.
У разі зміни суми (відсотка) комісії відсоток (сума) комісії автоматично не перераховується.
Для перерахунку суми комісії відносно відсотка і навпаки додана кнопка "Розрахувати суму (відсоток) комісії", піктограма якої змінює свій напрямок і хінт залежно від обраного "пріоритету".
Відсоток комісії не округлюється.
Під час запису даних у фінансовий документ відсоток(сума) комісії розраховується відносно суми(відсотка) комісії відповідно до обраного пріоритету. Наприклад, якщо було введено відсоток комісії, як "пріоритетний", то суму комісії буде перераховано відносно цього значення і навпаки.
Обраний "пріоритет" зберігається в реєстрі.
(№78998).
5) Звіт з реалізації підакцизних товарів
Виправлено помилку, через яку ставка податку підсумовувалася (у файлі xml) залежно від кількості товару у звіті (№79011).
6) Виправлено помилку, через яку неправильно відображався центр обліку після створення оплати і комісії банку.
При створенні небаласнсової видаткової оплати у формі "Оплата" центр обліку документа оплати і фінансового документа - це той центр обліку, який був обраний як "Відправник" при створенні оплати (№79334).
7) "Торгсофт для Windows - Реалізація - кнопка Зберегти - Формат EXCEL"
Виправлено формування шаблону для складу реалізації українською мовою
Виправлено зіставлення шаблону за назвою файлу, тепер використовується той що був встановлений і знаходиться в каталозі (№80399).
8) Виправлена помилка в тексті "Списання матеріалу за "технічною картою""
Нове значення: "Списання матеріалу за технологічною картою" (№81095).
9) Виправлено помилку, через яку під час друку етикеток з форми "Буфер друку етикеток" у формі налаштування друку етикеток і у звіті відображається поточний центр обліку, а не той центр обліку, що зазначений у таблиці на формі "Буфер друку етикеток" для конкретного товару (№81486).
10) Виправлено помилку, через яку при списанні через "Операції маршрутного листа" можна було задати від'ємну кількість (№81750).


Програма обліку товару | ТоргсофтFacebook Instagram YouTube Twitter Google News Google Podcast Apple Podcast SounCloud

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором