• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Опис версій 2019.0.0 - 2019.0.28

18.01.2019

5514

1. На форму "Параметри" - вкладка "Чек" додано:

- перемикач "Здача на карту";

- налаштування (список, що випадає) "Заокруглення суми здачі" (Не заокруглювати Округляти до цілого, До 10 цілих, До 100 цілих, До 1000 цілих);

- перемикач "Додати в чек як послугу". Якщо параметр увімкнено, то сума здачі на картку буде відображена як додаткова послуга в документі реалізації та в чеку окремим рядком. Якщо параметр вимкнений, то сума здачі на картку заноситься окремим фінансовим документом, як небалансова прибуткова.

2. На форму "Оплата" додано поле введення "Здача на картку" (відображається тільки під час продажу товару іменованому клієнту). Якщо активовано налаштування "Решта на карту", то під час продажу товару іменованому клієнту в поле "Решта на карту" буде підставлено суму здачі, яка може бути переведена на дисконтну карту клієнта як бонуси (суму розраховують залежно від значення налаштування "Округлення суми здачі"). Значення полів "Здача" і "Здача на картку" можна змінювати вручну (при зміні значення одного поля, значення другого поля автоматично перераховується).

3. У налаштування шаблону чека додано змінні "Здача готівкою" і "Здача на картку (бонуси)" (використовуються в разі, якщо параметр "Додати в чек як послугу" вимкнено).

4. Зарахування бонусів відображається в "Аналіз руху бонусів" і "Баланс із партнерами".

Додана можливість переведення суми здачі з реалізації на дисконтну картку клієнта (у вигляді бонусів), з можливістю подальшого використання.

7441

На форму "Акція" (вкладка "На один товар") додано перемикачі "На товари активуючої групи не діє знижка клієнта" і "На товари активуючої групи не діє товарна знижка".

У разі активації перемикачів, якщо задано кількість товарів активізуючої групи та вказано саму активізуючу групу, то під час додавання/видалення/зміни кількості в реалізації, якщо спрацювала ця акція, то для всіх товарів активізуючої групи, окрім того, для якого спрацювала акція, буде "обнулено" товарну знижку або знижку клієнта, якщо її було застосовано. При видаленні товару з реалізації або зміні його кількості, що призводить до скасування акції, на всі товари, що залишилися, знижка клієнта або товарна знижка буде знову застосована.

Можливість налаштувати акцію "На один товар" так, щоб не застосовувалася товарна знижка або знижка клієнта.

8057

Додано налаштування "Заборонити ручне введення штрих-коду співробітника (тільки сканером)" з підналаштуваннями:

- "У полі введення штрих-коду" - для режимів "Реалізація" і "Внутрішня передача";

- "При поверненні товару";

- "При інкасації, здачі виручки";

- "При перезмінці";

- "Під час реєстрації" - вхід у програму, реєстрація початку/закінчення роботи, перегляд розрахункового листа, ознайомлення з графіком роботи);

- "При видаленні товару з реалізації";

- "При операціях з маршрутним листом".

Налаштування працює для штрих-кодів співробітників, що мають префікс "991".

Можливість заборонити ручне введення штрих-коду співробітника.

8216

У шаблон друку "Видаткова накладна" додано змінну "Коментар рахунку".

З'явилася можливість відображати у видатковій накладній інформацію, введену в поле "Коментар" при створенні рахунку.

8265

Додано колонку "Дата створення", в якій відображається системна дата при створенні оплати.

Додано фільтр за періодом "Дата створення" і перемикач "Показати оплати зі зміненою датою", після ввімкнення якого відображатимуться тільки оплати, в яких дата оплати не збігається з датою створення.

Дозволяє контролювати дату створення документа.

8434

У налаштування імпорту додано параметри:

1. використовувати виділену область даних (таблицю) - вимагає вказівки іменованої таблиці області даних у документі імпорту.

2 Використовувати вказаний діапазон комірок виду (A1:Z33) - цей варіант використовується для файлів імпорту, які містять дані в зазначеному діапазоні комірок. Зручно використовувати для файлів, які містять будь-який заголовок. Вимагає вказівки аркуша з даними і діапазону комірок з даними (координати верхньої лівої і нижньої правої комірки з даними).

3. Завантажувати всі дані з аркуша - варіант є універсальним і використовується в тому разі, якщо дані для імпорту не містять нічого "зайвого". Даними для імпорту є весь вміст аркуша Excel, незалежно від того, де вони знаходяться. Програма автоматично завантажить заповнений вміст, потрібно вказати тільки аркуш із даними.

Додана можливість зберігання координат області даних у документі Excel для імпорту товару. Тепер завантажувати дані можна, використовуючи не тільки виділену область, а й вказаний діапазон комірок або всі дані з аркуша, що дасть змогу істотно прискорити процес імпорту товару.

8441

1. На форму редагування "Прихід" додано параметр "Введення закупівельних цін" (доступний для валютних накладних) з варіантами "У валюті накладної" і "У національній валюті".

2. На формі "Товар" (у режимі приходу), якщо накладна не в національній валюті та був встановлений параметр "Введення закупівельних цін" - "У національній валюті", перемикач "Змінити" позиціонується над полем "Ціна у валюті". Якщо перемикач "Змінити" вимкнений, то поле "Ціна у валюті" не редагується. При цьому, при зміні ціни в національній валюті, ціна у валюті перераховується згідно з курсом.

Буде зручно в тому випадку, коли взаєморозрахунки з постачальником ведуться у валюті, а документація надається постачальником у національній валюті, як вимагає законодавство. Для зручного приведення накладної до реального обліку.

8443

Додано дію "Встановити націнку", після натискання на яку можна встановити націнку для роздрібної та оптової ціни.

Можливість у режимі "Прихід" встановити націнку на товар, після чого ціна перерахується в прибутковій накладній і в стані складу.

8649

На форму "Імпорт" додано групу полів "Еквівалент ціни у валюті" ("Ціна вроздріб", "Ціна оптова") і поле "Товарна знижка".

Під час імпорту еквівалентних цін у валюті, якщо не вказано роздрібну/оптову ціну в національній валюті, то її буде розраховано з відповідної еквівалентної ціни за курсом прибуткової накладної.

Це доопрацювання дає можливість імпортувати еквівалентні ціни у валюті.

10255

У додаткову функцію "Сполучення з інтернет-магазином" додано можливість синхронізації з prom.ua.

1. Для початку необхідно зареєструвати своє підприємство на prom.ua і отримати API ключ.

2. Після того, як буде отримано ключ, можна налаштувати об'єкт синхронізації, для цього на формі редагування вибрати "Категорію - Інтернет-магазин", "Синхронізація - Prom.ua" і ввести отриманий API-ключ.

3. відмінності від синхронізації через файли:

- не обов'язково вказувати куди надходять оплати, але обов'язково, більшість замовлень/рахунків буде оформлено на те, що вказав клієнт під час оформлення замовлення. Додана вкладка "Способи оплати", в якій можна налаштувати асоціації способів оплати Prom.ua з рахунками і касами Торгсофт.

- додано спосіб синхронізації фотографій:

а) не синхронізувати;

б) свій сайт (файли вивантажуються на FTP у папку, яка є загальнодоступною для сайту і, додавши до імені файлу префікс, виходить пряме посилання на фотографію);

в) через сервіс uploads.ru.

4. Внесено зміни в робочу форму "Синхронізація з інтернет-магазином":

- перелік товарів оновлюється тільки при натисканні на кнопку Оновити;

- тільки для Prom.ua додано вкладку "Журнал синхронізації", у якій відображається перелік синхронізацій із результатом, типом синхронізації, текстом помилок (якщо вони були).

5. Зміни в робочій формі "Замовлення віддаленого клієнта":

- запам'ятовується останній обраний об'єкт синхронізації (його можна очистити);

- для синхронізації з Prom.ua колонка "Способів оплати" заповнюється відповідними даними. Також доступна дія "Скасувати замовлення" (позначається відповідним статусом як у Торгсофт, так і на сайті);

- замовлення завантажуються за таймером або за дією "Прийняти замовлення". Завантажуються тільки замовлення зі статусом "Новий" або "Оплачений". Якщо завантажується оплачене замовлення, то за ним відразу створюється рахунок, минаючи режим Замовлення віддаленого клієнта.

6. У "Торгівля з випискою рахунку" рахунки, сформовані від Prom.ua, позначаються відповідною піктограмою.

Можливість синхронізації програми Торгсофт із сервісом Prom.ua:

1. Вивантаження даних про товар (з можливістю синхронізації фотографій).

2. Отримання та обробка замовлень.

3. Формування рахунків, а також можливість автоматичного їх створення.

14419

На форму "Користувачі" додано налаштування "Обмежити доступ до центрів обліку одержувача внутрішньої передачі". Якщо обмеження активоване, то при створенні внутрішньої передачі, як одержувача можна вказати тільки вибрані центри обліку.

Також це налаштування поширюється на вибір центрів обліку для розподілу товару між доступними користувачеві центрами обліку.

Додана можливість обмежувати для користувача доступ до деяких центрів обліку при переміщенні товару.

17216

У шаблони друку видаткової накладної та чека додано поле "Коротка назва товару".

Можливість виводити інформацію про коротку назву товару у видаткову накладну і чек.

20788

На форму ""Планування" - вкладка "Графік роботи" додано перемикач "Версія для друку" і дію "Друк графіка роботи запланованого". Після натискання на дію графік буде експортовано в Excel.

Можливість друку графіка роботи співробітників.

23440

1. При додаванні нового поля файлу синхронізації типу даних "Динамічна характеристика", відображаються поля для вибору, яку саме характеристику синхронізувати. У таблиці "Файл синхронізації товарів" є однойменна колонка для відображення назви динамічної характеристики, що синхронізується. Зі свого боку, динамічні характеристики потрапляють до файлу синхронізації за таким самим принципом, як і звичайні характеристики. У разі, якщо перелік типів даних у файлі синхронізації порожній, то синхронізуються всі поля, крім динамічних характеристик.

Також додано можливість синхронізації поля товару - "Аналоги".

2) Тепер формування запиту отримання даних про товари при синхронізації з інтернет-магазином безпосередньо залежить від тих даних, які необхідні для синхронізації, і, чим менше даних синхронізується, тим буде простіше запит. Своєю чергою, істотно зросте швидкість отримання даних.

Додано можливість синхронізувати будь-яку динамічну характеристику товару під час синхронізації з інтернет-магазином, а також змінено алгоритм формування запиту отримання даних про товари, що істотно збільшує швидкість отримання даних.

24724

На форми "Список витрат" і "Список надходжень" у колонку "Дата" додано час.

Покращено інформативність форм "Список витрат" і "Список приходів".

27073

На форму "Склад коробки для сезонного зберігання" додано дію "Завантажити з терміналу збору даних".

Можливість завантажувати дані про товари з терміналу збору даних під час збирання товару в коробку для сезонного зберігання.

27537

У картку клієнта на вкладку "Масова розсилка" додано колонку "Назва масової розсилки".

За допомогою цього доопрацювання можна визначити в якій саме масовій розсилці брав участь клієнт.

30282

1. тепер борги за платіжною відомістю переносяться у вигляді двох нарахувань/утримань.

2. У платіжну відомість додано окрему колонку "Перенесений борг", щоб не змішувати нарахування зарплати і перенесення боргів.

3. При видаленні одного нарахування перенесення боргу, видаляється і парне йому нарахування (якщо якесь із нарахувань перебуває в закритій відомості, то заборонено видалення будь-якого з пари).

4. При відкритті платіжної відомості, перенесені борги видаляються.

За старими платіжними відомостями все залишається по-старому.

Змінено принцип перенесення боргів платіжної відомості.

48244

Змінено алгоритм роботи режиму Ремонт - тепер усі дії з матеріалами, послугами та операціями з ремонту, також взаєморозрахунки із замовниками реалізовано через Торгівлю з випискою рахунку.

На форму "Ремонт" додано меню "Налаштування":

1. Спосіб додавання операцій у рахунок:

- окрема послуга для кожної операції - для кожної операції ремонту автоматично буде створено послугу з назвою операції;

- одна послуга для операцій ремонту - у рахунок буде додано одну послугу Роботи з ремонту, вартість якої буде розрахована як загальна вартість усіх операцій рахунку.

2. Включати в рахунок операції з нульовою вартістю - якщо в ремонті операції вказуються без вартості (наприклад для розрахунку зарплати), налаштування дає змогу примусово додати в рахунок такі операції з нульовою ціною.

3. Принцип роботи Ремонту з Торгівлею з випискою рахунка:

- при операціях з матеріалами або при проведенні оплати по ремонту, створюється або оновлюється рахунок по ремонту. Але в разі зміни послуг/операцій/даних рахунку, рахунок по ремонту не оновлюється автоматично, але може бути оновлений вручну;

- матеріали ремонту додаються в рахунок з того центру обліку, який вказано для списання матеріалів ремонту при створенні ремонту (матеріали автоматично резервуються);

- операції додаються в ремонт відповідно до налаштувань режиму Ремонт;

- при створенні стану, що відповідає закінченню ремонту, за рахунком створюється видаткова накладна і закривається.

4 Зверніть увагу, що після оновлення старі ремонти будуть автоматично переведені на нові вимоги (дії будуть виконані для відкритих ремонтів):

- оплати за ремонтом будуть повернуті і будуть створені оплати за рахунками;

- списання за ремонтом скасовано і створено резервування для рахунку.

Тепер режим Ремонт задіяний у часто використовуваному режимі Торгівля з випискою рахунка, що дасть змогу:

- враховувати всі доходи від ремонту в прибутку;

- за ремонтами може бути виплачена зарплата (прибуток від ремонту може брати участь при розрахунку плану продажів);

- роботи з ремонту будуть відображені у звіті Аналіз - Період;

- можна буде додавати вручну витрати з ремонту в рахунок, які не увійшли в оплату клієнтом.

49046

У пункт меню "Налаштування" - "Завдання за розкладом" додано вкладку "Збереження документів", яка відповідає за створення завдання на експорт руху товару в файл.

У завданні можна вказати:

- час запуску завдання;

- дату (починаючи з якої будуть синхронізуватися документи);

- ознаку синхронізації приходів/реалізацій/повернень;

- префікси для файлів синхронізації;

- перелік товарів для вивантаження (усі або тільки фіскальні);

- адреса ftp;

- каталог для збереження файлу.

Можливість автоматичного вивантаження файлів з даними про рух товарів для подальшого завантаження їх, наприклад, в інші програми обліку (від сторонньої програми потрібен буде модуль, який буде обробляти файл).

51033

На форму "Баланс з посередниками" додано поле пошуку для фільтрації посередників.

Можливість пошуку посередників, наприклад, за ім'ям, на формі "Баланс з посередниками".

51249

1. На форму створення ТТН Нової пошти додано перемикач "Створити витрату за накладною" для створення витрати, якщо за доставку платить відправник (сума за витратою = сума за доставку).

2. У пункт меню "Налаштування" - "Параметри" - "Нова пошта" додано:

- дію "Оновити БД помилок Нової пошти";

- поля "Стаття фінансового аналізу доставки" і "Контрагент Нова пошта" (для створення фінансових документів і оплати за накладною).

Можливість обліку витрат за накладною, якщо за доставку Нової пошти платить відправник.

51253

Додана можливість при створенні видаткової накладної, вказавши налаштування "Відправлення повідомлення" і значення "Після заповнення № декларації", інформувати одержувача про номер накладної для типу відправлення "Автоматично", а також відображається текст повідомлення перед відправленням при виборі типу відправлення "Запитувати підтвердження" після створення ТТН Нової пошти (при використанні додаткової опції "Масове розсилання SMS і e-mail").

Можливість при використанні додаткової опції "Масова розсилка SMS і e-mail" автоматично інформувати одержувача про номер накладної Нової пошти.

53027

Додано попереджувальне повідомлення при вказівці дисконтної картки переходу про те, що розрізняється відсоток або сума знижки при переході за типом дисконтної картки.

Інформує користувача для коректного налаштування політики знижок за типом дисконтної картки.

56358

1. У завдання за розкладом додано вкладку "Масове оновлення статусів ТТН Нової пошти" для відстеження статусів торгово-транспортної накладної Нової пошти.

2. У "Налаштування" - "Користувачі" - вкладка "Отримувані оновлення" додано систему повідомлень, у разі виникнення помилок під час масового оновлення статусів ТТН Нової пошти.

Інформування про помилки або результати оновлення статусів ТТН Нової пошти.

56627

1. Налаштування доступу користувача "Дозволено бачити стан по всіх складах" перейменовано на "Дозволено бачити стан по складах". Також додано можливість вказати, які саме склади доступні користувачеві для перегляду. Список складів, доступних для перегляду, у будь-якому разі міститиме центри обліку, доступні користувачеві. Це налаштування поширюється на такі режими:

- Стан складу;

- Наявність товару на складах торговельної мережі;

- Аналіз стану на складах;

- Склад за видами товару. Також на форму "Склад за видами товару" додано фільтр "Центр обліку", який доступний для користувача без рольових обмежень і для користувача, якому дозволено перегляд складів.

2. Додано налаштування "Майстер налаштування прав доступу" (доступно для користувачів з обмеженою роллю), за допомогою якого можна встановити налаштування обмеження доступу:

- до центрів обліку (додатково вказується поточний центр обліку);

- до центрів обліку для перегляду стану складу (дозволено бачити стан за складами);

- перемикання центрів обліку на головній формі;

- до центрів обліку одержувача внутрішньої передачі;

- до кас;

- до видів товару;

- до розрахункових рахунків;

- до статей аналізу фінансових операцій;

- до клієнтів за регіонами;

- до балансу з партнерами.

Майстер налаштування дублює налаштування аналогічних параметрів на формі "Користувач".

За допомогою цього доопрацювання додано можливість налаштовувати для користувача окремий доступ для перегляду стану складу, а також налаштовувати обмеження доступу за допомогою майстра налаштування прав доступу.

56633

На форму "Параметри" додано налаштування "Пріоритет за видом торгівлі між центром обліку і клієнтом" (значення за замовчуванням "Клієнт").

Це доопрацювання дає змогу обирати пріоритет за видом торгівлі між центром обліку та клієнтом, наприклад, якщо буде вибрано значення за центром обліку, то на роздрібному магазині оптовий клієнт купуватиме за роздрібною ціною.

57076

На форму редагування "Оплата" і "Платіжне доручення" додано поля "Відсоток комісії" і "Сума комісії" (на формі "Оплата" ці поля доступні в разі, якщо оплата була з розрахункового рахунку). Якщо введено суму оплати, то в разі зміни відсотка комісії автоматично розраховується сума комісії і навпаки.

Для комісії створюється додатковий фінансовий документ зі зв'язком з основним.

Додано можливість введення комісії банку при створенні оплати на розрахунковий рахунок і платіжного доручення.

57088

1. До групи "Додаткові дії" додано дію "Продати відріз", яка дозволяє робити відріз від товару з рулонним типом і продавати цей відріз. У разі, якщо клієнт поверне цей відріз, то цей відріз буде як окремий товар у стані складу.

2. змінено принцип друку етикеток:

- для товару, кількість якого дробове число, завжди буде надрукована одна етикетка;

- під час друку рулону або відрізу, завжди буде надрукована одна етикетка на одну товарну позицію в реалізації, незалежно від її кількості;

- також для рулонів і відрізів під час друку з режиму "Реалізація" наприкінці назви товару додаватиметься кількість цього товару (довжина) в одиницях виміру цього товару.

Для штучних товарів друк етикеток не змінився.

Додана можливість у режимі "Реалізація" робити відріз від рулону під час продажу товару. А під час друку етикеток на відріз (рулон) відображається, скільки метрів у відрізі.

57765

1. На форму "Налаштування" - "Параметри" - вкладка "Банківський термінал" додано таблиці "Банківський термінал" і "Мерчант банківського термінала".

2. Додано параметри:

- "Використовувати підтвердження каси" - має бути увімкнений, якщо термінал налаштований на роботу з протоколом, що вимагає підтвердження каси;

- "Ігнорувати підтвердження каси" (доступний, якщо активований перший). Рекомендується вмикати, якщо робота з Торгсофт ведеться через RDP.

3. Додано дію "Получить информация о терминале" - виводить інформацію про список мерчантів термінала.

Таблиця "Мерчант банківського термінала" містить список мерчантів, за якими будуть виконуватися операції з використанням конкретного термінала.

За допомогою цього доопрацювання додано можливість використання декількох мерчантів під час роботи з банківським терміналом.

58574

На форму створення платіжної відомості додано налаштування "Розраховувати по всій торговельній мережі" і "Розраховувати за центрами обліку".

Можливість створення платіжної відомості окремо за торговими точками.

58862

Реалізовано друк фіскального чека і звітів через WebKassa (для Казахстану).

У пункт меню "Налаштування" - "Налаштування шаблонів друку" додано шаблони для налаштування звітів WebKassa.

Доступна можливість надсилання чека клієнту.

Друк фіскального чека з WebKassa відбувається через звичайний принтер.

58941

На форму "Вибір розрахункового листа" додано дію "Графік роботи фактичний", після натискання на яку відкривається Графік роботи співробітника, в якому відображається відпрацьований час.

Можливість перегляду графіка відпрацьованого часу за платіжною відомістю.

59763

Додана можливість для одного клієнта створювати кілька контрагентів доставки - одержувачів Нової пошти з типом "Юридична особа" з різними найменуваннями.

Можна створити для одного клієнта в якості одержувачів Нової пошти кілька юридичних осіб.

60117

При додаванні одержувача Нової Пошти, поле "По батькові" не обов'язкове для заповнення

Можливість створювати одержувача Нової пошти, якщо вказані тільки Прізвище та Ім'я клієнта.

60282

Для списку "Адреси/Склади" Нової пошти додано фільтр для вибору відділення/адреси за номером.

Для дії "Додати одержувача Нової пошти" змінено назву поля "Місто Нової пошти" на "Місто одержувача".

При додаванні одержувача Нової пошти поле "Форма власності Нової пошти" перейменовано на "Форми власності".

При виборі адреси/складу Нової пошти за допомогою фільтрації простіше і швидше шукати адресу або відділення Нової пошти.

60283

Додано пошук за підрядком назви контрагента для завантаження списку контрагентів одержувача Нової пошти при зв'язуванні контрагента з особистого кабінету Нової пошти.

Здійснюється завантаження всіх контактних осіб обраного контрагента одержувача Нової пошти.

Додано сортування за найменуванням для списку контрагента одержувача і контактної особи одержувача Нової пошти.

Доопрацьовано механізм зв'язування контрагента одержувача з контрагентом з особистого кабінету Нової пошти:

- пошук за назвою контрагента;

- завантажуються всі контрагенти одержувача;

- сортування за найменуванням для списку контрагентів одержувача Нової пошти.

60284

1. Додана можливість кнопкою Tab переміщатися по колонках Ширина, Довжина, Висота, Вага, при заповненні параметрів вантажу/посилки/палетів.

2. Додана можливість заповнювати підсумкові параметри для типу вантажу (вантаж/посилка/палети) без зазначення фізичних параметрів.

3. Знято обмеження зі значення за замовчуванням для поля "Оціночна вартість" (мінімум 1 грн).

Покращено форму заповнення параметрів вантажу при створенні товарно-транспортної накладної Нової пошти:

- навігація по колонках Ширина, Довжина, Висота, Вага за допомогою кнопки Tab;

- можливість відразу заповнювати підсумкові параметри;

- немає обмеження для оціночної вартості вантажу (мінімум 1 грн).

60934

Додано вивантаження при синхронізації з інтернет-магазином у форматі YML. Основні можливості синхронізації через формат YML:

- синхронізація працює через файл, також файл можна зберегти на FTP;

- дає змогу вивантажувати як основні, так і динамічні характеристики товару;

- можна вивантажувати фотографії товарів у файл.

Це доопрацювання дає змогу вивантажувати файли синхронізації для інтернет-магазину у форматі YML, що дасть змогу швидко та зручно проводити процес синхронізації.

60968

Автоматичне оновлення статусу товарно-транспортної накладної Нової пошти за дією "Видалення/Відстеження ТТН НП".

Актуальний статус товарно-транспортної накладної при видаленні/відстеженні ТТН Нової пошти.

61109

Додано інтерфейс налаштування форм у програмі:

- налаштування розташування компонентів на формі, переміщення і зміна розмірів;

- зміна шрифту, розміру та кольору тексту;

- можливість збереження налаштувань ролі в файл для завантаження в іншу роль або для завантаження в іншу копію Торгсофт.

Налаштування форм здійснюється як за допомогою мишки, так і за допомогою клавіатури.

Можливість налаштувати будь-яку форму програми на свій розсуд і зберегти це для потрібної ролі.

61116

У головне меню "Файл" додано пункт "Протокол дій користувача на формах редагування", в якому відображається користувач і які форми і компоненти форми він редагував, при цьому також вказується старе значення до редагування, а також порядок редагування для можливості проаналізувати порядок дій користувача. Система реєстрації діє для обмеженого списку форм:

- "Банківський термінал";

- "Мерчант банківського терміналу";

- "Відправник Нової пошти";

- "Параметри";

- "Торгова точка";

- "План продажів" і "План особистих продажів";

- "Платіжна відомість";

- "Вид товару";

- "Зміна".

Цей режим дасть змогу контролювати зміни користувача на формах редагування для подальшого аналізу або виявлення помилок.

61210

Додано дії та гарячі кнопки відповідно:

- Збільшити - Ctrl +Z;

- Зменшити - Ctrl+X;

- Друк - Ctrl +P.

Доопрацьовано форму попереднього перегляду та друку товарно-транспортної накладної Нової пошти.

61496

На вкладку "Отримувані сповіщення" додано дію "Додати тип події", після натискання на яку можна створити тип сповіщення і вибрати ініціатора події (Хмарне сховище або Нова пошта). Також на цій вкладці прибрані стандартні дії "Додати/Редагувати".

За допомогою цього доопрацювання в разі виникнення помилок оновлення статусів товарно-транспортних накладних Нової пошти, будуть відображатися відповідні повідомлення в системі повідомлень.

61910

При поверненні товару за раніше проведеною реалізацією через термінал ПриватБанку, сума повернення повертається на картку.

Можливість повернення коштів на картку через POS термінали ПриватБанку.

62761

Архів бази даних зберігається в новий тип файлів з розширенням *.mirz і встановлено максимальне стиснення для економії місця. Також реалізовано метод стиснення архівів бази даних перед відправленням архіву в хмару.

Архіви бази даних тепер мають менший розмір, а також можна архівувати бази даних великих розмірів.

63402

Додано збереження номера транзакції та номера картки у фінансовому документі для передоплати замовлення клієнта на виріб, яка вносилася через POS-термінал.

Номер картки зберігається у форматі XXXXXXXXXXXXXX1234.

Можливість бачити у фінансовому документі номер транзакції та номер картки при внесенні передоплати карткою для замовлення клієнта на виріб.

63404

Додано можливість повернення коштів на картку в Торгівлі з випискою рахунку для повернень, створених на основі декількох видаткових накладних

Користувачі програми можуть здійснити повернення коштів на картку в режимі "Торгівля з випискою рахунку" за поверненнями, створеними на основі кількох видаткових накладних.

63405

Додано можливість повернення передоплати на картку (якщо передоплата вносилася однією транзакцією) для таких режимів:

- Замовлення клієнта на виріб;

- Замовлення на виробництво;

- Рахунок.

На форму "Замовлення клієнта на виріб" і "Замовлення на виробництво" в таблиці руху грошових коштів додано піктограму, що позначає оплати, проведені через банківський термінал.

За допомогою цього доопрацювання користувачі програми зможуть повертати передоплати на картку в режимах "Замовлення клієнта на виріб", "Замовлення на виробництво" і "Торгівля з випискою рахунку".

63481

Додано перевірку на збіг розрахункового рахунку (р/р), з якого оплачували накладну, з р/р, на який здійснюється повернення. Якщо накладна не оплачувалася з р/р взагалі, то відобразиться повідомлення про помилку, Якщо рахунки різні - буде видано відповідне повідомлення з пропозицією продовжити повернення на зазначений р/р або відмовитися.

Додано порівняння номера картки для повернення з номером картки, за якою здійснювалася оплата. Якщо номери карток не збігаються, то відображається повідомлення про помилку і повернення здійснити не можна.

Для точної ідентифікації картки, на яку мають бути повернуті грошові кошти.

63490

Додано можливість оплати ремонту та прокату через банківський термінал.

Додана можливість часткового повернення коштів за ремонт (можливий у разі, якщо оплата вносилася однією транзакцією).

Робота з банківським терміналом у режимах "Ремонт" і "Прокат".

63501

Додано заборону повернення на картку коштів за документом повернення, який містить товари з різних реалізацій.

Для точної ідентифікації картки, на яку мають бути повернуті грошові кошти.

64149

У колонку "Рік" додано піктограму, яка позначає, що за даним періодом видалено статистику і заборонено повторне видалення статистик за такими періодами.

Дозволяє ідентифікувати період, за яким уже видалено статистику.

64342

У налаштування імпорту додано поле "Сезон".

Якщо значення параметра "Сезон" з файлу, що імпортується, немає в базі даних, то воно буде додано в довідник "Сезон".

Можливість імпорту даних, що містять параметр "Сезон".

64974

У шаблон друку "Акт списання (за собівартістю)" додано дане "Артикул".

Можливість відображення артикулу товару в друкованій версії акта списання за собівартістю.

64975

На форму "Контроль оплати реалізацій для звичайних клієнтів" додано дію "Налаштування вибору каси".

Можливість вибирати касу при оплаті неоплачених реалізацій звичайних клієнтів.

64978

На форму "Наявність товару на складах торговельної мережі" додано колонку "Знижка", а також у шаблон друку додано відповідне поле.

Можливість відображення знижки на товар у режимі "Наявність товару на складах торговельної мережі".

64979

На форму "Внутрішня передача" додано колонку "Знижка".

На форму "Перевірка прибуткових накладних" додано:

- фільтр "Товари зі знижкою", при ввімкненні якого відображаються товари, у яких призначено знижку;

- колонка "Знижка від поточної ціни", в якій відображається знижка за кожним товаром.

Можливість відображення знижки на товар на формах "Внутрішня передача і "Перевірка прибуткових накладних".

65570

Обмеження користувача за центрами обліку діє на такі форми режиму "Розрахунок зарплати":

1. Планування:

- графік роботи, план продажів, план особистих продажів - у розшифровці тільки дозволені для користувача торгові точки;

- журнал роботи бригад і журнал роботи співробітників - у списку співробітників тільки ті, у яких є посада на дозволених торгових точках.

2. Робота:

- список співробітників обмежений тільки тими, у яких є посада на дозволених торгових точках;

- авансування відображається і доступне до створення тільки для співробітників, які працюють на дозволених торгових точках;

- досьє не обмежене центрами обліку.

3. Платіжна відомість:

- платіжні відомості за всіма торговими точками доступні всім;

- якщо в списку торгових точок відомості є дозволена для користувача, то відомість доступна для користувача;

- список співробітників обмежується тільки тими, хто працює на дозволених торгових точках.

4. Рейтинг співробітників.

5. Налаштування (при додаванні посади доступний повний список співробітників)

Можливість вести облік зарплати за дозволеними для користувача торговими точками.

65759

На форму "Платіжна відомість" додано:

1. Фільтр за Торговою точкою (якщо фільтр обрано, то в нього потрапляють відомості, в яких є зазначена торгова точка).

2. Вкладка "Співробітник", яка містить список співробітників (у яких є чинні посади), список платіжних відомостей (у яких є цей співробітник) і список виплат за відомістю:

- можна створити/видалити/розрахувати одну відомість і переглянути розрахунковий лист;

- доступний розрахунок усіх відомостей періоду для співробітника і виплата зарплати за платіжними відомостями, водночас суму розподіляють за відомостями і створюють кілька документів виплати;

- за співробітником доступна можливість перегляду зведеного розрахункового листа за відомостями.

Можливість розрахунку зарплати за кожним співробітником.

66874

Додано функціонал копіювання динамічних характеристик товару:

- за кнопкою "Записати" - з попереднього оприбуткованого товару в новостворений товар;

- після натискання на кнопку "Копіювати" в картці товару під час редагування або додавання наявного товару в надходження.

Додано можливість копіювання динамічних характеристик товару під час оприбуткування товару.

67341

При видаленні статистики закритих періодів додано інформаційне попередження про те, що є активні завдання з автоматичного розрахунку собівартості з можливістю продовжити видалення.

Виключає можливість переривання поточного розрахунку собівартості, яке відбувається у фоновому режимі.

67583

Додано нову платну функцію "Декларація акцизного податку":

1. Пункт меню "Звіт" - "Звіти про обсяги купівлі та реалізації алкоголю і тютюну (№1-РА та №1-РТ)" перейменовано на "Звіт з реалізації підакцизних товарів (Декларація акцизного податку)", що містить перелік товарів (об'єднаних у відповідні групи), реалізованих у зазначеному періоді через обране підприємство. Цей звіт можна експортувати у формат XML, при цьому формується два файли: загальна частина декларації акцизного податку та додаток №6. Структура файлу формується відповідно до затвердженої форми (Наказ Міністерства фінансів України від 23 січня 2015 року № 14).

2. Після активації додаткової опції в картці виду товару стають доступними поля "Категорія" і "Тип продукції" - для коректного формування звіту необхідно для всіх видів підакцизних товарів вказати категорію виду товару (Алкоголь, Тютюн, Лікеро-горілчана продукція, Пиво або Виноробна продукція).

3) На форму редагування "Співробітник" на вкладку "Особисті дані" додано поле "Індивідуальний податковий номер", в яке вноситься ІПН (серія/номер паспорта) співробітника, який відображається в декларації як бухгалтер.

4. змінено форму редагування "Підприємство". Організовано дві вкладки:

- "Параметри податкової накладної" - додано поле "Код за КОАТТУ";

- "Контакти" - додано поля "Поштовий індекс", "Телефон" і "Адреса електронної пошти".

Для списку податкових інспекцій додано дію "Оновити список податкових інспекцій" (список податкових інспекцій оновлюється з файлу SPR_STI.XML, що знаходиться в каталозі з програмою. Завантажити актуальну версію файлу можна на сайті Державної фіскальної служби України).

Платна функція "Декларація акцизного податку" дає можливість як переглянути список підакцизних товарів, реалізованих у зазначеному періоді, так і експортувати звіт у файли XML для безпосереднього передавання до податкової інспекції, або для подальшого завантаження в сторонню програму формування податкової звітності.

67587

На форму "Оплата" додано перемикач "Використовувати зв'язок з банківським терміналом" (доступний у разі безготівкового розрахунку та зазначеного розрахункового рахунку, пов'язаного з мерчантом оплати під'єднаного термінала). При увімкненому налаштуванні оплата здійснюється через банківський термінал. Якщо налаштування вимкнено, то оплата виконується на обраний розрахунковий рахунок без використання термінала.

Можливість вимкнення зв'язку з банківським терміналом для проведення ручної оплати (наприклад, для переведення термінала в режим оплати частинами).

67759

У пункти меню "Склад" - "Рух товару", "Оборотна відомість" і "Аналіз" - "Аналіз реалізацій по підприємству", "Аналіз руху товару за партіями поставки" додано відображення фотографії товару. Для двох останніх також додано колонку "Фото", що налаштовується.

Наявність відображення фотографії товару дасть змогу простіше ідентифікувати товар під час перегляду руху товару, оборотної відомості, аналізу реалізацій по підприємству та аналізу руху товару за партіями постачання.

68265

У пункт меню "Налаштування" - "Параметри" - "Додаткові функції" додано розділ "CRM. Взаємодія з клієнтами" (відображається за активної дод. функції), в якому розташовані налаштування для роботи з "Binotel".

Додана можливість сполучення з Binotel. Під час надходження дзвінка відбуватиметься автоматичне відкриття вікна з інформацією про клієнта, що дасть змогу оперативніше обробляти дзвінки від клієнтів.

68511

На форму створення ТТН Нової пошти додано налаштування "Контроль оплати" (доступне для клієнтів, у яких укладено договір з Новою поштою). У разі активації цього налаштування, сума за накладною автоматично заповнюється у відповідне поле і використовується під час створення ТТН Нової пошти з додатковою послугою "Контроль оплати", а також відображається в друкованій формі товарно-транспортної накладної Нової пошти.

Можливість створення товарно-транспортної накладної Нової пошти з послугою "Контроль оплати".

68876

У ліцензії "Старт" відкрито доступ до налаштувань термінала збору даних (пункт меню "Налаштування" - "Термінал збору даних").

Можливість налаштувати термінал збору даних у Торгсофт-Старт для проведення інвентаризації за допомогою терміналу збору даних.

69201

Додано рядок підсумків за кількістю найменувань на формі "Товарні групи" на всіх вкладках, які відображають склад товарної групи (Вид товару, Виробник, Сезон та інші).

Відображаються підсумки за кількістю рядків на формі "Товарні групи" в таблиці "Склад товарної групи".

69374

Під час випуску готової продукції, якщо була виконана хоча б одна операція типу "Списання", вона не буде відображатися в списку невиконаних операцій (якщо такі є).

Покращено режим "Операції маршрутного листа" в частині виконання операції типу "Списання".

70088

У діалог відкриття файлу для завантаження бази даних у список підтримуваних файлів додано розширення *.bak.

Підтримка завантаження бази даних з файлу з розширенням *.bak.

70092

На форму "Стан складу" в метод сортування даних додано критерій "Націнка оптова фактична".

Можливість сортувати дані на формі "Стан складу" за колонкою "Націнка оптова фактична".

70095

1. На форму "Виробництво" на вкладку "Виробничі акти" додано дію "Вибрати технологічну карту" (доступна для виробничих актів (крім актів для моделей і маршрутних листів), які не пов'язані з технологічною картою). При виклику дії відкривається форма вибору технологічної карти. Вибрати технологічну карту можна для відкритих або частково закритих виробничих актів, при цьому виробничі акти, не пов'язані з технологічною картою, виділяються червоним кольором.

2. У режимі "Замовлення на виробництво" під час редагування технологічної карти або при створенні виробничих актів можна вибрати технологічну карту для редагування, за якою буде формуватися виробничий акт.

3. У разі зміни обсягу партії виробів для виробничого акта або у разі зміни ціни технологічної операції, зміни будуть виконуватися на підставі технологічної карти, пов'язаної з конкретним виробничим актом.

Можливість створення декількох технологічних карт на один товар.

70103

На форму "Реєстр внутрішніх передач" додано дію "Налаштування друку накладної" (група дій "Друк").

Можливість сортувати дані в друкованій накладній внутрішнього переміщення.

70104

Додано поле опис нерозпізнаної оплати, яке відображається в таблиці "Нерозпізнані оплати".

Для зручності перегляду нерозпізнаних оплат доступне поле, в якому відображається опис нерозпізнаної оплати при її створенні.

70109

На форму редагування "Користувач" додано налаштування "Використовувати обмеження доступу до центрів обліку для балансу з партнерами" (для користувача з обмеженою роллю за замовчуванням увімкнено).

При вимкненому налаштуванні, на формі "Баланс з партнерами" і "Картка взаєморозрахунків" список фільтра "Центр обліку" містить усі центри обліку. Якщо налаштування ввімкнено - у фільтрі доступні тільки ті центри обліку, до яких у користувача є доступ.

Дозволяє встановити обмеження за центрами обліку користувача на формі "Баланс з партнерами".

70271

Додано попереджувальне повідомлення при спробі активувати налаштування "Контроль оплати", якщо видаткова накладна є повністю оплаченою.

Інформує користувача для уникнення помилок при створенні ТТН Нової пошти з використанням функції "Контроль оплати".

70293

Контролюється приналежність поточної бригади до центру обліку, за яким створюється рахунок (обраний у фільтрі Центр обліку або поточний), а також контролюється необхідність реєстрації бригади при перемиканні центрів обліку відповідно до налаштувань торгової точки. У разі, якщо бригада не потрібна, то вона скидається.

Покращено контроль бригадної роботи в режимі Торгівля з випискою рахунку - програма контролює наявність бригади, яка відповідає Центру обліку рахунку.

71452

1. На форму редагування "Товарно-транспортна накладна Нової пошти" додано налаштування "Друк маркувань". При виборі друку ТТН і маркувань, спочатку відобразиться ТТН для попереднього перегляду і друку, потім - попередній перегляд для друку маркувань. Дію "Друк маркувань Нової пошти" також додано на вкладку "Видаткова накладна" (група дій "Друк").

2. змінено інтерфейс форми попереднього перегляду/друку ТТН Нової пошти:

- зменшено розмір форми;

- відображення кількості сторінок у документі;

- посторінкова навігація по документу;

- друк маркувань для принтера Zebra;

- режим друку маркувань доступний і для принтера А4 (у налаштуваннях принтера необхідно встановити "Кілька сторінок на аркуші", Кількість від 4 до 8 (на розсуд)).

Можливість як автоматичного, так і ручного друку маркувань при створенні товарно-транспортної накладної Нової пошти (друк на принтері Zebra і на звичайному принтері А4).

На формі попереднього перегляду/друку ТТН доступна прокрутка сторінок документа, відображення кількості сторінок, а також зменшено розмір форми для підтримки менших роздільних здатностей екрана.

71467

Якщо у користувача є обмеження на доступ до центрів обліку і це обмеження використовується для балансу з партнерами (на формі редагування "Користувач" увімкнене налаштування "Використовувати обмеження доступу до центрів обліку для балансу з партнерами"), то список документів у картці взаєморозрахунків міститиме тільки документи доступних користувачеві центрів обліку (якщо не зазначено конкретний центр обліку).

Можливість налаштування обмеження доступу до центрів обліку для картки взаєморозрахунків.

72235

Доопрацьовано режим друку ТТН і маркувань для Нової пошти:

1. Додано можливість друку при множинному виборі видаткових накладних

2. Можливість друку ТТН/маркувань для різних відправників (якщо в списку ТТН Нової пошти є створені ТТН більше, ніж від одного відправника, то в заголовку форми попереднього перегляду буде відображатися, для якого відправника буде надруковано документ і кількість ТТН).

Можливість друку ТТН і маркувань для Нової пошти при масовому виборі видаткових накладних.

72237

При створенні товарно-транспортної накладної Нової пошти додано групу дій:

- "Створити нову ТТН";

- "Створити ТТН за шаблоном" - дає змогу створити ТТН Нової пошти на основі раніше створених ТТН з обраним типом вантажу (як шаблони використовується ТТН за видами вантажу, що створені найостаннішими);

- "Додати ТТН за номером декларації" - дає змогу відстежувати ТТН, яку створили на сайті Нової пошти (під час додавання такої ТТН створюються всі необхідні дані та контрагенти).

Це доопрацювання може прискорити процес створення товарно-транспортної накладної Нової пошти, а також дозволяє відстежувати ТТН, створені не в програмі Торгсофт, а на сайті Нової пошти.

72317

Реалізовано можливість відображення найменування касира через поле "Код для фіскального принтера / пароль" (форма редагування "Співробітник") для фіскальних реєстраторів ШТРИХ-М і Атол.

Можливість друку ПІБ співробітника на фіскальному чеку для реєстраторів ШТРИХ-М і Атол.

72329

При копіюванні рахунку, в новий рахунок підставляється центр обліку копійованого рахунку. Таким чином, при використанні бригадної роботи, програма контролює наявність бригади, що відповідає Центру обліку рахунку (відображається відповідне повідомлення).

Покращено контроль бригадної роботи в Торгівлі з випискою рахунку при копіюванні рахунку.

73002

У шаблони друку видаткової накладної та рахунку додано поле "Ціна в національній валюті".

Можливість у друкованій формі видаткової накладної та рахунку бачити ціни на товар у національній валюті, коли рахунок створено у валюті, відмінній від національної.

73003

У шаблон друку видаткової накладної додано змінну "Умови доставки" (умови доставки вказуються при створенні рахунку).

Це доопрацювання буде зручним для користувачів, яким необхідно в друкованій видатковій накладній бачити інформацію про умови доставки.

73007

На форму "Налаштування робочого місця - Фіскальний реєстратор" для фіскальних реєстраторів Штрих-М додано налаштування "Дозволити зміну ЗНО під час друку чека". Після увімкнення цього налаштування, під час реалізації фіскального товару на формі "Оплата" стає доступним поле ЗНО зі списком, що випадає, для вибору потрібної системи оподаткування. Після продажу товару, фіксується за якою СНО було продано товар і, в разі повернення цього товару, відбуватиметься автоматична підстановка СНО без можливості її змінити.

За допомогою даного доопрацювання користувачі програми можуть під час продажу фіскального товару обирати систему оподаткування (для фіскальних реєстраторів Штрих-М).

73599

1. змінено форму редагування "Банківський термінал":

- додано перемикач "Тип підключення" з варіантами "COM/USB" і "Ethernet";

- додано поля "IP Адреса" і "Порт".

2. У список банківських терміналів додано колонки "Тип підключення", "IP Адреса" і "IP Порт".

3. Залежно від варіанта підключення "COM/USB" або "Ethernet" доступні "Номер COM порту", "Швидкість СОМ порту", "Таймаут" або "IP Адреса", "Порт" відповідно.

У разі під'єднання терміналу через Ethernet використання USB/COM кабелю не потрібне.

Можливість під'єднання банківського термінала через Ethernet.

73600

Якщо активовано функцію "Багатовалютні продажі", у разі вибору розрахункового рахунку, що відповідає валюті оплати, механізм оплати через банківський термінал аналогічний звичайним продажам.

Можливість внесення оплати на розрахунковий рахунок через банківський термінал за активованої функції "Багатовалютні продажі".

73932

На форму "Список вільних дисконтних карток" додано колонку "Номер дисконтної картки", яка містить штрих-код дисконтної картки. Додано налаштування, для вибору за яким полем здійснювати пошук: "за клієнтом" або "за номером".

Покращено форму вибору заміни дисконтної картки клієнта. Тепер, під час заміни картки, можна вибрати вільну дисконтну картку не тільки за найменуванням, а й за штрих-кодом, що істотно прискорить пошук потрібної дисконтної картки.

76453

На форму редагування "Створити ТТН Нової пошти" додано такі поля:

- "Номер упаковки";

- "Номер замовлення" - автоматично заноситься номер видаткової накладної, для якої формується ТТН Нової пошти;

- "Об'ємна вага" - інформаційне поле (для типу вантажу Вантаж/Палети/Посилка), в якому відображається сумарна об'ємна вага згідно із заповненою таблицею фізичних параметрів вантажу (або якщо вказані підсумкові параметри відправлення).

Покращено форму створення товарно-транспортної накладної Нової пошти:

- можливість введення або сканування номера упаковки Нової пошти;

- відображення номера видаткової накладної, за якою створено ТТН, що дасть змогу ідентифікувати посилку в разі потреби;

- відображення об'ємної ваги посилки.

77008

Значення в полі "Кількість" має три знаки після коми.

Змінено формат відображення значення поля кількості.

77647

На форму "Аналіз продажів фіскального товару" додано фільтр "ЗНО" та колонку "Обрана ЗНО" для відображення обраної системи оподаткування. Фільтр і відповідна колонка відображаються в разі, якщо в програмі обрано фіскальний принтер Штрих-М і активовано галочку "Дозволити зміну ЗНО при друку чека" на формі налаштувань робочого місця реєстратора.

Дане доопрацювання виконано для того, щоб користувач мав можливість відобразити список продажів фіскального товару за обраною системою оподаткування, а також бачити обрану систему оподаткування за кожним продажем/поверненням (для роботи з фіскальним принтером Штрих-М).

77812

Заборонено введення суми оплати зі сканера штрих-коду в поле введення на формі "Оплата" в режимах "Реалізація" і "Торгівля з випискою рахунку".

Це доопрацювання дасть змогу уникнути помилок з боку продавця під час сканування та оплати товару.

77956

Додано сполучення із сервісом "Любимый город".

1. Налаштування роботи з сервісом знаходяться в пункті меню "Настройки" - "Параметры" - "Сторонние сервисы" - "Любимый город":

- перемикач "Вести обмін даними з сервісом улюблене місто" з дією "Налаштувати" для введення даних;

- перемикач "Обнуляти знижку клієнтів з вичерпаним терміном дії картки" - визначає, чи буде обнулятися знижка у клієнтів, у яких вичерпано термін дії картки "Улюблене місто" (картка клієнта при цьому залишається в базі);

- поле "Знижка за замовчуванням" - для визначення, з якою знижкою будуть створюватися картки клієнтів Улюблене місто (картки створюються тільки з фіксованою знижкою).

2. При ввімкненому сполученні з сервісом, достатньо відсканувати картку клієнта в полі пошуку клієнта. Якщо раніше клієнт не був зареєстрований у програмі, то створюється нова картка клієнта із зазначенням штрих-коду, імені, прізвища, телефону, адреси та міста проживання.

Цей сервіс дає змогу отримати дані про клієнта (ім'я, номер телефону, адресу) за кодом його картки, що дасть змогу швидко розширити базу клієнтів без ручного внесення даних у програму.

79576

1. Дозволено додавання операцій і матеріалів у маршрутний лист, якщо було розпочато випуск готової продукції. У зв'язку з цим внесено зміни в розрахунок собівартості одиниці готової продукції:

- якщо випускається вся партія відразу і маршрутний лист закривається, то собівартість одиниці готового виробу розраховується на підставі вартості фактично виконаних операцій і використаних матеріалів без урахування вартості матеріалів для списаних виробів пропорційно кількості продукції, що випускається;

- якщо за один раз випускається тільки частина партії, але не вся, то собівартість одиниці готового виробу розраховується на підставі даних технологічної карти (вартість матеріалів і операцій);

- якщо випускається частина партії, після якої маршрутний лист (виробничий акт) буде закрито, і при цьому були випуски раніше, то собівартість одиниці готового виробу розраховується як різниця між вартістю всіх фактично виконаних операцій і використаних матеріалів для списаних виробів і собівартістю раніше випущених виробів (на підставі технологічної карти), пропорційно кількості продукції, що випускається.

2 Особливості розрахунку собівартості:

- собівартість може виявитися заниженою (меншою, ніж розрахована за цими технологічними картами), така ситуація можлива в тому разі, коли випускається вся партія одразу (або довипускається, а маршрутний лист закривається), але кількість фактично виконаних операцій і використаних матеріалів не відповідає технології (менша, ніж потрібно). Можлива ситуація, коли собівартість може "піти в мінус" і тоді її значення буде встановлено в 0.

- собівартість може виявитися завищеною. Ця ситуація може виникнути в разі, коли були списання виробів. У цій ситуації в собівартості одиниці готової продукції не буде враховано вартість списаних матеріалів для цих виробів, але буде враховано вартість виконаних операцій і матеріалів, списаних під час зважування, які завищують собівартість продукції, що випускається.

- на суму собівартості може вплинути порядок списання матеріалів. Коректний облік вартості матеріалу, що списується, під час списання виробу буде в тому разі, якщо перед першим списанням виробу було внесено (списано) матеріал на всю партію, зазначену при створенні маршрутного листа, оскільки кількість матеріалу на одиницю продукції розраховується пропорційно обсягу всієї партії.

3 Звіт "Виробничий акт із собівартістю" розраховується на основі фактично виконаних операцій і використаних матеріалів пропорційно обсягу всієї партії. Якщо виконані не всі операції та/або використані не всі матеріали, то собівартість одиниці готової продукції в цьому звіті буде заниженою, щодо даних технологічної карти.

Додана можливість роботи з маршрутним листом з виконанням операцій співробітниками після часткового випуску готової продукції за виробничим актом.

79577

1. На форму "Буфер друку етикеток" додана можливість сканувати товар для занесення в буфер. Додано такі налаштування:

- поле для введення штрих-коду.

- перемикач "Додавати в кількості на складі". Якщо перемикач увімкнено, то під час сканування товару, його буде додано в буфер у кількості на складі (якщо товар знайдений на обраному центрі обліку і ще не було додано в буфер). Якщо вимкнений, то кількість етикеток у буфері збільшуватиметься на 1.

- меню "Налаштування" з підпунктом "Зупиняти сканування, якщо товар не знайдено". За увімкненого перемикача, у разі, якщо товар не знайдено на зазначеному центрі обліку, процес сканування переривається і виводиться відповідне повідомлення.

2. На формі "Передрукувати етикетку" реалізована можливість додавання товару в буфер друку етикеток:

- додано перемикач "Додавати в буфер друку етикеток". Якщо перемикач увімкнено, то група налаштувань "Налаштування друку" стає невидимою, і відображається група налаштувань "Налаштування додавання в буфер друку етикеток" ("Додавати одну етикетку", "Додавати в кількості на складі").

Додано можливість сканувати товар для занесення в буфер друку етикеток, що дасть змогу на відстані від комп'ютера формувати список товарів, на які необхідно надрукувати або передрукувати цінники, що істотно прискорить роботу персоналу магазину.

79944

Змінено порядок шаблону друкованої форми податкової накладної:

1. Додано нові поля в "шапку" документа:

- "Реєстраційний номер картки платника податку" (для продавця і покупця) для податкової накладної та коригувального розрахунку.

2. Додано поля в табличну частину документа:

- "Сума ПДВ" для податкової накладної та коригувального розрахунку;

- "Код причини коригування" для коригувального розрахунку. При створенні коригування як код причини за замовчуванням проставляють "103" (під час друку коригувальних розрахунків, створених раніше, залишається старе значення причини коригування.

- "Номер групи коригування за порядком" для коригувального розрахунку (за замовчуванням значення поля завжди 1).

3. Додано додаткові поля в "підвал" документа для коригувального розрахунку (програмно не заповнюється).

4. На форму редагування "Податкова накладна" додано список, що випадає, "Код ознаки" (доступний у разі ввімкненого перемикача "Зведена").

5. На форми редагування "Підприємство" і "Клієнт" (вкладка Інше) додано поле "Ідентифікаційний код".

6. На робочій формі "Облік податкових накладних" до списку "Експортувати в M.E.Doc як від" додано ознаку "За умовчанням (за видом відповідальності підприємства)", яка обирається за замовчуванням. У разі вибору цієї ознаки податкові накладні під час експорту в xml-файли для програми MeDoc будуть вивантажуватися або від юридичної, або від фізичної особи залежно від виду відповідальності підприємства, зазначеного під час створення податкової накладної. В іншому випадку - згідно з обраним значенням.

Змінено порядок заповнення Податкової накладної та Коригувального розрахунку до податкової накладної згідно зі змінами, що набрали чинності з 01.12.2018 р.

82286

У всі шаблони друку для фіскального реєстратора WebKassa додано змінні "ПІБ співробітника" і "Назва бригади". Ці параметри заповнюються з огляду на реєстрацію співробітника і його бригади як у режимі "Реалізація", так і в "Торгівля з випискою рахунка" (за замовчуванням ці змінні не винесені, необхідно налаштувати шаблон вручну).

Можливість відобразити ім'я співробітника на фіскальному чеку і звітах WebKassa.

83508

Реалізовано можливість повторного введення логіна і пароля за умови, що було допущено помилку під час авторизації.

Тепер користувачі програми, якщо припустилися помилки при введенні логіна або пароля на формі авторизації, можуть ввести коректні дані та успішно увійти в Торгсофт не перезапускаючи програму.

85101

Реалізована нова додаткова функція "Облік відвідувачів", яка дозволяє збирати дані з пристрою "Облік відвідувачів ТК-01".

1. Для роботи з функцією необхідно встановити додаткову службу на комп'ютер, до якої буде під'єднано датчик, після чого в налаштуваннях вказати адресу сервера застосунків і авторизуватися, а також вказати, з якого датчика та адреси відбуватиметься збір даних.

2. Кожне робоче місце має свій унікальний ідентифікатор, який генерується за рахунок унікальності обладнання. Після передавання на сервер застосунків, дані прив'язуються до центру обліку, вказаного у користувача, через якого авторизується, після чого цей датчик можна прив'язати до іншого центру обліку в режимі "Маркетинг" - "Облік відвідувачів". Також у цьому режимі можна подивитися всі отримані дані від пристрою.

3) Якщо відсутнє з'єднання із сервером застосунків, то під час наступної спроби передавання даних спершу буде передано збережені дані, а після - з пристрою.

4. Дані за кількістю входів відвідувачів виводяться на формі "Аналіз" - "Аналіз інтенсивності продажів" після активації відповідного перемикача. Додатково можна відобразити інформацію у вигляді графіка про акції, що відбуваються в зазначений період (перемикач "Відображати акції" доступний тільки для "Групувати за періодом день"). Для наочності графік можна відобразити в 3D (перемикач "3D представлення").

За допомогою цієї додаткової функції користувачі програми зможуть вести облік відвідуваності свого магазину, що дасть змогу оцінювати:

- співвідношення тих, хто відвідав магазин, і тих, хто придбав товар;

- ефективність акцій - наприклад, облік відвідувачів до акції, в період акції і вже після акції дасть змогу оцінити її продуктивність;

- тимчасові піки відвідування магазину - ця інформація може бути корисною з метою планування графіка роботи для персоналу магазину.

85831

Для додавання валюти "Молдавський лей (MDL)" в список "Сума словами" додано значення "В леях".

Це доопрацювання виконано для того, щоб у користувача програми була можливість виводити суму прописом у молдавській національній валюті російською мовою.

86285

Для того, щоб ІПН касира був переданий на фіскальний реєстратор, необхідно заповнити ІПН у контрагента, на якого посилається продавець. На чеку ІПН не друкується, а інформацію можна отримати тільки з фіскальної пам'яті за допомогою програми для реєстратора.

Можливість передачі ІПН касира з програми для фіскальних реєстраторів Штрих-М.

86299

Додано дію "Розшифровка по товарах, роботах і операціях" для виклику звіту, який формує список товарів, від продажу яких співробітник отримує зарплату. Також у звіті міститься інформація про операції замовлення клієнта на виріб, виробництва і ремонту.

За продажами відображаються дані в розрізі бригадних продажів, продажів по торговій точці (якщо у співробітника є нарахування, які від цього залежать) і особисті продажі.

За замовчуванням звіт налаштований під найбільш використовувану схему роботи (додаткові дані можуть бути додані за допомогою налаштування шаблону).

За допомогою цього звіту можна подивитися список товарів і операцій, які вплинули на зарплату.

Версія 2019.0.0 (БД 483)

1) Змінено принцип нумерації внутрішніх передач, який здавна працював у програмі. Тепер при встановленому налаштуванні "Нумерація документів для кожного центру обліку" для внутрішніх передач наступний номер документа визначатиметься за максимальним номером передачі з центру обліку відправника, а не за максимальним номером передач з центрів обліку як відправника, так і одержувача (№60297).
2) Виправлено помилку, через яку під час повернення за реалізацією від VIP-клієнта, оплаченої карткою, з'являлося повідомлення "Товар не оплачувався на р\р за банківським терміналом. Поверніть гроші з каси, або виберіть інший розрахунковий рахунок".
Додано збереження номера транзакції при оплаті на картку від VIP клієнта (№62659).
3) Виправлено помилку, через яку при внесенні оплати на р/р через банківський термінал за видатковою накладною в Торгівлі з випискою рахунка, якщо накладна перебуває в закритому періоді, то оплата через термінал проходить, а в програмі ні - видає помилку "Період закритий. Зміни заборонені" (№63403).
4) Виправлено помилку, через яку при видаленні оплати за ремонт видалялися фінансові документи оплати ремонту, але не видалялися оплати, що було видно в картці взаєморозрахунків (№63489).
5) Торгсофт для Windows
Виправлена помилка неможливості видалення касового документа, отриманого в результаті копіювання прибуткового касового документа, утвореного в результаті переказу грошей з каси в касу (№82159).
6) Виправлено помилку, коли в Прибутковості прибуткової накладної назва і значення у фільтрі "Продаваність товару" не відповідали дійсності, бо розраховують за колонкою "К-ть залишку", а не "К-ть реалізацій". Фільтр "Продаваність товару" перейменовано на "Залишки товару", а значення фільтра:
"Повністю проданий товар" в "'Товару не залишилося"
"Частково проданий товар" в "Товар частково витрачався"
"Непроданий товар" у "Товар не витрачався".
(№85470)
7) Виправлено помилку, коли під час продажу подарункового сертифіката, роботу з яким ведуть як із товаром або як із відкладеною знижкою, якщо в момент оплати користувач відмовлявся від неї (на формі введення оплати), то зберігали реалізацію з проданим сертифікатом, а у випадку з роботою з сертифікатом як із товаром, це зменшувало кількість сертифікатів на складі, хоча за фактом сертифікат не було продано. Тепер при скасуванні оплати сертифіката, реалізація видаляється і сертифікат зі складу не списується (№86620).
8) Торгсофт для Windows
Документ - Реалізація
Виправлена помилка, коли під час торгівлі з декількох торгових точок, при скануванні додаткового штрих-коду товару в реалізації, відображався просто порожній список, якщо цей товар знаходився на декількох центрах обліку. Тепер товар відображається, але штрих-код товару відображається у товару - поточний (№87278).
9) Торгсофт для Windows
Виправлена помилка "Parametr [GOODID] data type is unknown.", при скасуванні оплати з Реалізації (№87402).
10) Торгсофт для Windows
Документ --> Прихід товару --> Розподіл товару
Виправлена помилка "G: Column by field "GoodID" not found", під час друку етикеток для поточного центру обліку з Розподіл товарного приходу по торгових точках (№87405).

Версія 2019.0.2 (БД 483)

1) Аналіз --> Аналіз стану на складах
Виправлена неправильна робота фільтра за центрами обліку (№79013).
2) Документ - Внутрішня передача - Конвертувати у видатковий і прибутковий документ
Виправлено помилку, через яку "губився" серійний номер під час внутрішнього передання при конвертуванні у видатковий і прибутковий документ, що призводила до того, що такий товар неможливо було реалізувати з центру обліку, на який його було передано.
Додано збереження серійного номера під час внутрішньої передачі у варіанті конвертування у видатковий та прибутковий документ.
(№79673)
3) "Оплата - Створити оплату"
Виправлено помилку, через яку як відправника й одержувача на формі "Оплата" можна було вибрати склади 3-го рівня (№79679).
4) Склад - Обладнання
Виправлено помилку, через яку після додавання фотографій у картку обладнання обсяг бази даних збільшується на кілька ГБ.
Змінено алгоритм збереження фото для обладнання. Фото не конвертується в bmp, а завантажується у вихідному форматі і стискається (№79691).
5) "Аналіз" - "Аналіз собівартості залишків товару по днях"
Виправлено помилку, через яку некоректно розраховується значення собівартості складу на формі "Аналіз собівартості залишків товарів по днях".
Скориговано алгоритм розрахунку даних для форми "Аналіз собівартості залишків товару" в частині врахування інформації за складами 3-го рівня. Значення собівартості складу на останню дату періоду (якщо остання дата є датою закінчення місяця) відповідає значенню параметра "Себ-ть на кінець періоду" на формі "Аналіз - Період" для періоду, відповідного до цієї дати (наприклад, якщо в аналізі собівартості залишків остання дата періоду - кінець жовтня, то в "Аналіз - Період" повинен бути обраний жовтень).
Для довільного періоду дата закінчення періоду для аналізу на формі "Аналіз собівартості залишків товару по днях" повинна збігатися з датою закінчення періоду на формі "Аналіз - Період".
Якщо під час аналізу собівартості залишків як закінчення періоду вказано поточну дату, то значення собівартості для цієї дати відповідатиме значенням "Себ-ть на кінець періоду" і "Собівартість складу" на формі "Аналіз - Період" за умови, що для аналізу обрано поточний відкритий період.
(№79788).
6) Аналіз --> Аналіз вартості бізнесу
Змінено шрифт для груп налаштувань Вид графіка і Вид даних (№81975).
7) Документ --> Реалізація --> група дій "Додаткові дії" --> План продажів
Виправлено помилку, неправильного розрахунку плану продажів для продавця, внаслідок якої після проведення реалізації фактичні показники плану дорівнювали даним за поточний день. Помилка була пов'язана з тим, що за планом продажів видалялися всі раніше розраховані дані, а перерахунок проводили тільки за поточний день.
При перерахунку за один день реалізовано видалення даних тільки за цей день.
(№83581)
8) Розрахунок зарплати --> Платіжна відомість
Додано додатковий фільтр при отриманні списку співробітників для платіжної відомості. У платіжну відомість входять співробітники, у яких є хоча б одна діюча на момент відомості посада, що відноситься до торгових точок, для яких розраховується відомість (№84837).
9) Розрахунок зарплати --> Платіжна відомість
Змінено принцип прив'язки боргів платіжної відомості до відомостей майбутніх періодів, а саме, борг платіжної відомості прив'язується до наступної першої розрахованої платіжної відомості, у якій є цей працівник (у працівника є посада, що належить до торговельної точки, яка бере участь у платіжній відомості) (№85357).
10) Сполучення з сервісом Улюблене місто.
Виправлено помилку підключення до сервісу, якщо не вибрати компанію під час реєстрації в системі.
Прибрано можливість не вибрати компанію.
Якщо компанія у користувача одна, то вона вибирається автоматично без відображення вікна вибору (№85914).
11) Маркетинг --> Журнал дзвінків
Вилучено відображення колонки PartnerID (№86000).
12) Реалізація
Виправлено помилку, через яку акція "знижка на кожен товар" працювала некоректно, якщо вибрати спочатку клієнта, а потім додавати товари. Також акція працювала некоректно, якщо знижка на перший товар за акцією менша за знижку клієнта - у такому разі акція не спрацьовувала, і товар завжди потрапляв у реалізацію зі знижкою клієнта (№86142).
13) Аналіз --> Аналіз стану на складах
Усунуто появу службового вікна під час встановлення додаткових фільтрів (№86526).
14) Документ --> Ремонт
Виправлено помилку друку квитанції на ремонт, яка полягала в неправильній сумі ремонту, якщо в ремонт було додано більше одного матеріалу ремонту (№87397).
15) Документ --> Ремонт
Виправлено помилку "Could not convert..." при знятті матеріалу ремонту з резерву (№87522).
16) Замовлення віддаленого клієнта
Виправлено помилку, через яку не змінюється знижка клієнта на формі "Замовлення віддаленого клієнта" в групі параметрів "Реєстрація в системі" (№87650).
17) Розрахунок зарплати --> Платіжна відомість
Виправлена помилка розрахунку платіжної відомості, коли в платіжну відомість потрапляв співробітник, у якого є постійні нарахування, але немає діючої посади на торгових точках, для яких розраховується платіжна відомість
(№88305).
18) Розрахунок зарплати --> Планування --> План продажів
Виправлено помилку розрахунку особистої та загальної доплати від ціни товару, яка була пов'язана з тим, що доплата не множилася на кількість проданого товару в реалізації (№88381).
19) Документ --> Ремонт
Виправлено помилку друку Квитанції приймання в ремонт, внаслідок якої у квитанції була відсутня вартість ремонту, якщо в ремонті не було операцій (№88558).
20) Замовлення торгової точки на склад
Виправлено помилку, через яку при встановленому обмеженні на доступ користувача до центрів обліку у формі "Замовлення торгової точки на склад" відображалися замовлення всіх центрів обліку.
Додано фільтр для замовлень тільки за доступними користувачеві центрами обліку (Торгова точка (замовник)) (№88951).

Версія 2019.0.3 (БД 483)

1) Аналіз - Аналіз руху бонусів
Виправлено помилку, через яку при поверненні товару, придбаного за промо-кодом "Приведи друга", не списувалися бонуси.
Додано механізм списання бонусів при поверненні товарів, придбаних за промо-кодом "Приведи друга".
У разі повернення хоча б одного товару з реалізації, для якої було застосовано промокод за акцією "Приведи друга", створюється коригування бонусів для клієнта, якому було нараховано бонуси за цією акцією.
Коригування створюється одноразово (тільки для одного повернення, якщо їх декілька) при першому поверненні на всю суму бонусів, нарахованих за реалізацією.
Рядок коригування відображається у формі "Аналіз руху бонусів" на вкладці "Рух бонусів" з коментарем "Скасування нарахування бонусів за промо-акцією "Приведи друга"" з піктограмою "Приведи друга".
Крім того, додається додатковий рядок у вкладці "Приведи друга" для цього промокоду. Сума бонусів для цього рядка відображається зі знаком "мінус".
Для рядків на вкладці "Приведи друга" додано стани "Нараховано" (нарахування бонусів за реалізацією), "Списано" (списання бонусів у разі повернення товару) з відповідними піктограмами в полі "Сума бонусів". У полі "Номер документа" для рядка "Списано" відображається номер документа повернення на підставі якого були списані бонуси.
(№74596).
2) Реалізація.
Додана перевірка існування клієнта з ім'ям, яке завантажилося з Улюбленого міста.
Додано налаштування дії при завантаженні клієнта з ім'ям, яке вже є в базі: оновити номер картки клієнта або створити нового з позначкою (Улюблене місто) (№85726).
3) Документ --> Торгівля з випискою рахунку --> вкладка Видаткова накладна --> група дій Друк накладної --> дія Акт виконаних робіт, товари та послуги
Виправлено помилку, коли в Акті виконаних робіт товари і послуги некоректно формувався підсумок у графі Разом і До оплати за таблицею з товарами, якщо в акті було більше однієї послуги (№88856).
4) Виробництво
Виправлено помилку, через яку під час одночасного випуску і списання виробів списувалося більше матеріалу, ніж було додано до маршрутного листа, якщо матеріал і операції додавалися через форму "Операції маршрутного листа".
Помилка проявлялася за наявності випуску продукції за маршрутним листом і списання виробу. У цій ситуації на додаток до матеріалу, списаного під час першого випуску (списувався весь матеріал на всю партію), списувався матеріал пропорційно до кількості списуваних виробів.
Крім того, неправильно працював механізм скасування випуску виробу. У разі багаторазового випуску при скасуванні першого випуску видалявся документ списання матеріалів. При цьому через те, що під час першого випуску списувався весь матеріал, виникала ситуація, коли випуск був, а матеріал зі складу не списувався.
Модифіковано алгоритм списання матеріалу під час випуску виробу за маршрутним листом. Матеріал списується пропорційно кількості виробів, що випускаються (аналогічно звичайному виробничому акту). На кожен випуск готової продукції створюється окремий документ списання матеріалів.
(№88961)
5) Склад - Обладнання
Виправлено помилку, через яку картинки у форматі "jpg" не відображалися у формі вибору фото для обладнання із застосованим фільтром "All" (№89624).
Торгсофт для Windows
6) Виправлено помилку, коли на формі Оплата (наприклад оплата з реалізації), не була активна кнопка друку чека за бажанням покупця, якщо одразу вибрати безготівкову форму оплати і не активовано Автозаповнення (№89954).
7) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли на етикетці не вміщалася повна назва товару (450 символів), виводило тільки перші 255 символів (№89955).

Версія 2019.0.4 (БД 483)

1) Документ - Реалізація
Виправлено помилку, через яку під час використання акції "На один товар - у порядку введення", акція спрацьовувала більшу кількість разів, ніж встановлено в полі кількість активізуючої групи.
Помилка проявлялася в разі множинного додавання товарів, якщо не було вказано товарну групу, на яку діє акція, або додавали товари, що не входять до активізуючої групи.
(№85475)
2) Аналіз --> Аналіз залишків --> За термінами реалізації
Виправлено помилку, внаслідок якої в колонку Виторг групи Всього реалізовано виводилися значення Суми за обліковою ціною закупівлі.
Повністю прибрано округлення облікової ціни закупівлі, щоб максимально усунути похибку розрахунку. У кінцевій розрахованій сумі цифри більше 2-х знаків після коми відкидаються.
Відкориговано формат відображення сум, тепер він єдиний для всіх сумових колонок #,##0.00.
(№86961)
3) Виправлена помилка "Memo10: Помилка у вираженні 'Продавець': Невизначений ідентефікатор: 'Продавець'", під час друку та попереднього перегляду, під час налаштування, чека комірника, на українській версії програми. Так само в список змінних шаблону чека комірника додана змінна - Продавець, відповідною мовою (№87543).
4) Склад --> Синхронізація з інтернет-магазином --> змінити Об'єкт синхронізації --> вкладка Файли синхронізації --> дія Додати
Виправлена помилка в назві Типу даних "Одиниця виміру" на формі редагування Поле файлу синхронізації товарів (№87545).
5) Оплата --> Неоплачені реалізації ВІП --> дія Оплатити
Виправлено помилку, коли під час погашення боргу з використанням додаткової опції "Багатовалютні продажі" на формі "Оплата VIP-клієнта" (2-й режим) загальний борг по балансу з партнерами не погашався. Внесені гроші взагалі не фіксувалися у фінансових документах (№88299).
6) Друк чека реалізації.
Виправлено помилку отримання даних про клієнта під час друку чека, через яку встановлювалося неправильне значення поля [Контрагент.Відсоток знижки] (№88877).
7) Документ - Операції маршрутного листа
Виправлено помилку, через яку під час додавання матеріалів частинами (багаторазове списання) в маршрутний лист, матеріали відображаються на вкладці Матеріали згідно з останнім додаванням (списанням).
У разі часткового списання матеріалів через операцію "Списання" маршрутного листа, кількість списуваного матеріалу додається до вже списаної кількості. Тобто, якщо для виробництва партії з 5 виробів потрібно 5 умовних одиниць матеріалу (по одній на кожен виріб), то після виконання 5 операцій списання, під час кожної з яких було списано одну умовну одиницю матеріалу, зрештою буде списано 5 умовних одиниць матеріалу, що і буде відображено у вкладці "Матеріали" для маршрутного листа на формі "Виробництво".
Також змінено порядок розрахунку значення для колонки "Необхідно списати" на формі "Списання матеріалу за технологічною картою". Значення розраховується, як різниця між кількістю, яка потрібна за технологічною картою з урахуванням обсягу партії, і кількістю вже списаного матеріалу.
Додано виділення кольором (світло-зеленим) повністю списаного товару.
(№88960)
8) Документ --> Внутрішня передача --> дія Змінити
На формі редагування Складу передачі, виправлена помилка, що було відсутнє рольове управління полем Ціна продажу. При цьому після оновлення доступ до цього поля автоматично відкриється, але для цього один раз потрібно зайти в налаштування ролей, вибирати там нічого не треба, це запустить оновлення ролей. Так само поле не доступне, якщо передача йде зі складу матеріалів.
(№89085)
9) Виправлено помилку, коли неможливо було відкрити Протокол переоцінки, якщо за період аналізу було занадто багато переоцінок (помилка "Out of memory"). Могла виникати, коли перед цим користувач очистив фільтр за датами в Протоколі переоцінки. Тепер при відкритті Протоколу переоцінки дані відображатимуться максимум за 30 днів.
Оптимізовано роботу з формою, прискорено її запуск (№89413).
10) Документ --> Реалізація --> Друк --> Друк рахунку
Виправлено помилку "quArticles: Field 'NationalCurrencySum' not found" під час друку рахунку з реалізації (№89606).
11) Документ --> Торгівля з випискою рахунку --> вкладка Видаткова накладна --> група дій Друк накладної --> дія Акт виконаних робіт тільки послуги
Виправлена можлива помилка при відкритті Акта виконаних робіт тільки послуги - Could not convert Variant of type(Null) into type (Currency), якщо у видатковій була присутня послуга, створена за роботою ремонту, і сама видаткова так само створена за ремонтом (№90146).
12) Оплата - Безготівкова оплата (увімкнено налаштування "Здача на карту")
Виправлено помилку, через яку під час безготівкової оплати при введенні суми до оплати, що дорівнювала ціні товару, в поле "решта на картку" вносилася така сама сума, але зі знаком мінус, і під час натискання на кнопку "Оплатити" з'являлося повідомлення про помилку "Решта (решта на картку) не може бути від'ємною" (№90359).
13) Виправлена помилка Acces violation, при друку фіскального товарного чека на принтері Datecs через драйвер Atlas (№90640).

Версія 2019.0.5 (БД 483)

1) Виправлена помилка, коли на формі редагування товару могла не повністю відображатися дуже довга назва товару, на неї налазив по центру знизу сірий прямокутник (№81330).
2) "Торгсофт для Windows - Звіт - Звіт за передоплатами клієнтів за замовленнями"
Виправлено помилку, що відображається при спробі вивести звіт на попередні перегляди (№88410).
3) Документ - Перевірка прибуткових накладних
Виправлено помилку, через яку під час налаштування обмеження до центрів обліку для користувача у формі "Перевірка прибуткових накладних" при вимкненому фільтрі "Центр обліку" відображалися накладні всіх центрів обліку.
У формі "Перевірка прибуткових накладних" при вимкненому фільтрі "Центр обліку" відображаються накладні тільки доступних користувачеві центрів обліку.
(№89634)
4) Виправлено помилку, коли некоректно розраховували собівартість товару за останньою закупівельною ціною в стані складу, якщо в крайній день прихід одного товару був двома накладними, то бралася ціна товару не з останньої накладної, а максимальна.
Раніше остання закупівельна ціна для розрахунку собівартості визначалася за таким принципом:
1) Спочатку шукалися закупівлі за останньою датою
2) Якщо кілька, то за максимальною ціною
3) Якщо і їх декілька, то з накладної, яка була створена пізніше
Тепер остання закупівельна ціна для розрахунку собівартості визначається за таким принципом:
1) Спочатку шукаються закупівлі за останньою датою
2) Якщо декілька, то береться закупівля з максимальним номером накладної
3) Якщо номери однакові, то з накладної, яка була створена пізніше
4) Якщо товар записаний різними рядками в одній прибутковій накладній, то береться той, у якого ціна більша.
Виправлено помилку, коли під час розрахунку собівартості за останньою закупівельною ціною на українській версії програми в розрахунок брали надходження від інвентаризації.
(№89746)
5) Документ --> Комплектація --> Коробка для сезонного зберігання --> дія Розібрати товари з коробки
Виправлено помилку "[FireDAC][Phys][ODBC][Microsoft][SQL Server Native Client 11.0][SQL Server] Violation of UNIQUE KEY constraint 'uqsInvoice'. Cannot insert duplicate key in object 'dbo.Invoice'.", яка могла виникати під час розбору товару з коробки (№90470).
6) Аналіз бонусів - Вкладка "Приведи друга"
Виправлено помилку, через яку підсумовувалися підсумки "Сума реалізації" і "Сума повернень".
Для рядка нарахування бонусів поля "Сума повернень" і "Продавець повернення" не заповнюються.
Для рядка списання бонусів поля "Сума реалізації" і "Продавець реалізації" не заповнюються.
(№90503)
7) Улюблене місто.
Додано відображення тексту помилок, що приходить із сервера.
Додано позначку, що помилка сталася в модулі Улюбленого міста.
(№90508)
8) Розрахунок зарплати --> Планування --> План продажів
Усунуто помилку заборони редагування плану продажів, у разі, якщо хоча б одна платіжна відомість, що входить до періоду плану продажів, була закрита. Додано перевірку не тільки за періодом відомості, а й за центрами обліку відомості.
Усунуто помилку, внаслідок якої не розраховувався план продажів, якщо хоча б одна відомість періоду плану продажів була закрита. Додано перевірку не тільки за періодом відомості, а й за центрами обліку відомості.
(№90642)
9) Виправлена помилка Access Violation, при видачі замовлення зі списку всіх замовлень на формі Реалізація, коли це додаткова реалізація (№91055).
10) Виправлено помилку Access Violation, при відкритті форм Виписки за період і Валові доходи за період (№91056).
11) Виправлено помилку "Access violation", при відкритті форми "Обмін валют" (№91075).
12) Виправлена помилка Access violation, при відкритті форми "Розрахунок роздрібних і оптових цін за націнкою і курсом" (№91085).

Версія 2019.0.6 (БД 483)

1) Розрахунок зарплати --> Мій розрахунковий лист
У шаблоні за замовчуванням для Графіку роботи фактичний замінено змінну Співробітник на дане Співробітник (№88957).
2) Маркетинг - Клієнти - Пошук за штрих-кодом
Виправлено помилку, через яку у формі "Клієнти" під час пошуку за штрих-кодом відкривалася картка клієнта, незважаючи на те, що цей штрих-код належить постачальнику.
При введенні штрих-коду "чистого" постачальника буде видаватися повідомлення, що клієнт з таким штрих-кодом не знайдений (№89235).
3) Виправлено помилку, коли в реалізації після підгонки суми, якщо відредагувати ціну товару або його знижку вручну, то сума до сплати не збігалася з видимими підсумками за реалізацією, що призводило до переплати або не доплати реалізації. Тепер після зміни товару реалізації після підгонки суми, підгонка суми анулюється, її потрібно проводити заново (№89851).
4) Маркетинг --> Журнал дзвінків --> Дзвінок Бінотел Binotel
Виправлено помилку кодування під час написання імені клієнта у спливаючому сповіщенні Дзвонить у вигляді ?????? під час надходження дзвінка, якщо перевищено допустиму кількість відкритих вікон дзвінка (№90274).
5) Акції
Виправлено помилку, через яку не поширювалася акція на товари активізуючої групи за умовами спрацьовування - знижка за акцією застосовувалася меншу кількість разів, ніж повинна була застосовуватися за умовами акції, залежно від порядку додавання товарів у реалізацію (№90284).
6) Виправлено помилку, через яку не підтягується номер філії в податкову накладну.
Додано відображення даних за філією - номер (для ПОКУПЦЯ у версію 2019.0.6 не ввійшло) і найменування в податковій накладній і коригувальному розрахунку.
Номер філії та найменування філії для ПРОДАВЦЯ вказується у формі редагування "Підприємство" у вкладці "Параметри для податкової накладної України".
Найменування філії для ПОСТАЧАЛЬНИКА додається до найменування ПОСТАЧАЛЬНИКА в податковій накладній, тільки якщо постачальник є юридичною особою (тип відповідальності)
Номер філії для ПОКУПЦЯ задається на формі "Контрагент" у вкладці "Додатково".
Найменування філії для ПОКУПЦЯ задається через кому в найменуванні контрагента (клієнта) вручну.
(№90362)
7) Документ --> Формування замовлення постачальнику --> дія Відкрити замовлення на зміну
Виправлено помилку, коли під час відкриття на редагування створеного раніше замовлення постачальнику на формі Формування замовлення постачальнику, у правому верхньому кутку не відображалися підсумкові дані за цим замовленням, і якщо натиснути зберегти таке замовлення, то всі раніше введені дані за замовленням затиралися (крім нововведених), хоч і візуально в таблиці відображалися (№90500).
8) "Торгсофт для Windows - Оплата - Виписки за банківськими рахунками"
Виправлено визначення операції при "Передати фінансову операцію" для Юр особи, яка завжди визначалася як нерозпізнана оплата, що призводило до непорозуміння руху грошей (№91086).
9) "Торгсофт для Windows - системні завдання - множинне виділення в таблицях по Ctrl+A"
Усунуто помилку нефункціонування багаторядкового виділення в таблицях після натискання на комбінацію клавіш Ctrl+A у разі, якщо встановлено відображати "Протокол переоцінки" під час запуску програми, і на момент запуску застосунку були відсутні переоцінки (№91216).
10) Улюблене місто.
Виправлено отримання даних про компанії користувача Улюбленого міста (помилка 403 при авторизації в сервісі).
Обмежено отримання даних про клієнта: тепер отримується тільки ім'я та прізвище (виправляє помилку 403 при валідації картки клієнта) (№91220).
11) Додано округлення даних у графі 11 податкової накладної та у графі 14 коригувального розрахунку до 6 знаків (значення цих граф формується як добуток граф 10 і 13 відповідно на ставку податку) (№92103).
12) Виправлено довге оновлення даних на формі Документ - Замовлення віддаленого клієнта, за наявності величезної кількості замовлень, близько 8-ми мільйонів. (№92277).
13) "Торгсофт Гібрид - Синхронізація"
Виправлена помилка, що блокує синхронізацію товарів. Через використання спецсимволів у назві товару неможливо було передати цей список Гібрида для синхронізації, перероблено формат синхронізації для можливості роботи з різного роду символами в назвах товару і не тільки (№90956).
14) "Торгсофт Гібрид - Синхронізації"
Виправлено помилкове заняття додаткової функції при не налаштованому фіскальному принтері і вагах.
Тепер перед перевіркою визначається чи необхідно перевіряти і тільки після цього відбувається запит на сервер (№92254).

Версія 2019.0.7 (БД 483)

1) Торгсофт для Windows Склад --> Синхронізація з інтернет-магазином
Виправлено помилку, коли під час синхронізації з інтернет-магазином через csv-файл з фтп-сервера не видалялися файли фотографій товарів, які вже не беруть участі в синхронізації (наприклад, змінили товарну групу). Помилка проявлялася при використанні настроюваного алгоритму формування назв фотографій (№89642).
2) Торгсофт для Windows Оплата --> Оплата
Виправлено помилку, коли на українській версії програми на формі Оплата фільтр Дата створення налазив на фільтр Вид оплати (№92720).
3) Документ - Облік податкових накладних
Виправлено помилку, через яку в коригувальному розрахунку до податкової накладної некоректно відображається стовпчик 1.2 "№ з/п рядка податковоі накладноі, що коригується", а саме замість номерів рядків податкової накладної відображалися нулі (№92732).
4) Торгсофт для Windows - Документ --> Реалізація
Виправлено помилку, коли при встановленому налаштуванні Реєструвати продавця для кожного продажу, якщо після успішного продажу закрити і відкрити форму реалізації, то в лівому нижньому кутку кнопка оплатити більше не ставала активною, навіть після успішного вибору продавця або сканування його бейджа.
Так само виправлена помилка, коли при першому відкритті форми реалізація (при встановленому налаштуванні Реєструвати продавця для кожного продажу), кнопка Оплатити в лівому нижньому кутку була все одно активна, ще до вибору продавця.
(№92858)
5) "Торгсофт для Windows - Зважування товару в реалізації/форма налаштувань вибір ваг"
Виправлено помилку, яка блокує можливість вказати ваги, якщо вони до цього не були налаштовані.
Так само придушені помилки, що спливають на формі зважування за умови, що ваги не під'єднані, або ваг немає, або не встановлено драйвер ваг (№93075).
6) Торгсофт для Windows Маркетинг --> Клієнти --> Картка клієнта --> вкладка Приведи друга --> дія Друкувати промо-коди
Виправлено помилку "Barcode1: Помилка у виразі '<@><>^>>4K."@><>:>4">':'';'' expected", під час друку промо-кодів для приведи друга з картки клієнта (№93245).
7) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку під час оприбуткування нового товару, якщо під час роботи з карткою товару сформована назва товару збігається з назвою моделі, то після того, як ми ввели кількість і розмір через кнопку Р-р, то новостворений товар із цим розміром позначали як модель, унаслідок чого його не відображали в надходженні та в русі товару. Так само на складі з'являлася сама модель у нульовій кількості.
З діагностики помилок (на всіх вкладках) прибрано відображення моделей.

Версія 2019.0.8 (БД 483)

1) Виправлено помилку, через яку у виробництві, при спробі випустити неповну кількість готової продукції, з'являється повідомлення про помилку.
У разі часткового випуску продукції за виробничим актом, створеним вручну і не пов'язаним з технологічною картою, кількість матеріалу для списання і собівартість одиниці готової продукції розраховується пропорційно обсягу партії (№91552).
2) Виправлена помилка, через яку не можна було випустити виріб моделі (з повідомленням про помилку), в технологічну карту якого було включено матеріал виду "Відхід" (№92275).
3) Документ --> Реалізація --> Оплатити (F6)
Виправлено помилку "quArticles:Field 'NationalCurrencySum' not found при друці виписаного рахунка для ВІП-клієнта (3-ий режим) (№93083).
4) Документ --> Реалізація --> Чек
Виправлено помилку, внаслідок якої не друкувався Продавець на чеку при реалізації на не іменованого покупця (№93863).
5) Виправлено помилку, коли в системі, після того як кількість товару перевищує один мільйон, власні штрих-коди товару створювалися 14-ти значними (№94102).

Версія 2019.0.9 (БД 483)

1) Торгсофт для Windows Документ --> Замовлення віддаленого клієнта --> дія Прийняти замовлення
Виправлено помилку, коли при завантаженні замовлення віддаленого клієнта, якщо в об'єкті синхронізації встановлено створювати одразу рахунок, і в замовленні, в інформації про клієнта присутнє тільки Ім'я клієнта (для Prom.ua оформлення замовлення без реєстрації на сайті), то в новоствореному клієнті для цього рахунку, в Параметрах доставки Контрагент доставки створювався з однаковим ім'ям і прізвищем (ім'я із замовлення клієнта). Тепер у Контрагенті доставки заповнено тільки Ім'я.
Виправлена помилка, коли у клієнта заповнене тільки ім'я, без прізвища, то під час переходу на вкладку Параметри доставки контрагент доставки створювався (оновлювався) з однаково заповненими ім'ям і прізвищем (яке дорівнювало Імені клієнта), тепер прізвище залишається порожнім. Якщо ім'я та прізвище у клієнта не заповнені, то в параметрах доставки у системного контрагента доставки прізвище буде дорівнювати Найменуванню клієнта.
Виправлено помилку, коли під час завантаження замовлення віддаленого клієнта міг створюватися клієнт із пропуском на початку найменування, якщо ім'я або прізвище клієнта було не заповнене в замовленні. Що саме залежить від налаштування "Найменування клієнта формувати як" в об'єкті синхронізації. Якщо те що становить першу частину найменування не було заповнено в замовленні, то на початку найменування клієнта виходив пробіл.
(№87649)
2) Торгсофт для Windows
Виправлена помилка, коли для обмеженої ролі на формі "Стаття аналізу фінансових операцій" неможливо було налаштувати доступ до дій Видалити і Перенести, незважаючи на те що, в налаштуванні ролей відрито доступ для форми редагування Стаття аналізу (це вимагається в повідомленні про помилку при спробі використовувати дії) (№90141).
3) Торгсофт для Windows
Склад --> Синхронізація з інтернет-магазином --> дія Провести синхронізацію
Виправлена помилка неможливості синхронізації з Prom.ua ("Помилка на етапі валідації файлу"), якщо програма працює українською мовою (№91069).
4) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли під час оплати чека (кнопка Оплатити чек) за реалізацію Vip-клієнту (встановлений режим роботи з VIP - Пов'язувати оплати з реалізацією), могло відбуватися неправильне округлення суми чека і до оплати пропонувалася сума на копійку менша (більша), ніж сума реалізації (боргу за реалізацію) (№91081).
5) "Торгсофт для Windows - Аналіз - Аналіз залишків товару"
Виправлена помилка, що виникає при виклику дії "Зміна ціни або курсу закупівлі товару"
При вказівці нової ціни закупівлі або роздрібної ціни відбувалася помилка SQL і дія не виконувалася (№91084).
6) Торгсофт для Windows
Склад --> Гарантійний облік --> вкладка Історія серійного номера
Виправлено помилку, коли в Історії серійного номера відображалися чернетки реалізацій та інші не діючі документи.
Виправлено помилку, коли під час додавання товару в реалізацію, якщо по товару ведеться суворий гарантійний облік, при перевірці наявності цього серійного номера на складі враховувалися чернетки реалізацій та інші не чинні документи. (№91223)
7) Реалізація.
Виправлена помилка 406: Некоректний формат даних під час відправлення на сервер Улюбленого міста реалізації, що містить більше двох різних знижок (№91806).
8) Торгсофт для Windows Склад --> Синхронізація з інтернет-магазином --> дія Провести синхронізацію
Виправлено помилку, коли під час синхронізації з Prom.ua некоректно вивантажувався в переліку товарів Індифікатор_груп, якщо Вид товару товару пов'язаний з розділом синхронізації, у якого встановлено поле "Номер розділу", що призводило до того, що товар на сайті знаходився у випадкових категоріях.
P.S. Для нормальної синхронізації, всі синхронізовані види повинні бути пов'язані чи ні з розділом синхронізації, а якщо пов'язані, то всі розділи повинні мати поле Номер розділу чи ні.
(№92599)
9) "Торгсофт для Windows - Товарознавство - Передрукувати бирку"
Виправлено відображення списку, раніше при виборі шаблону і після повторного входу в дане вікно встановлювався не той шаблон. Варто зауважити, що це ніяк не впливало на використаний шаблон, а тільки на відображення списку шаблонів і поточного обраного. Тепер відображається коректно обраний раніше шаблон (№93073).
10) Торгсофт для Windows Склад --> Синхронізація з інтернет-магазином --> дія Провести синхронізацію
Виправлено помилку Access of violation під час спроби провести синхронізацію з Prom.ua вручну, якщо способом синхронізації фотографій було обрано сервіс uploads.ru. Так само додано обробку помилки авторизації на Prom.ua, текст цієї помилки відображається в балці загальних помилок (№93155).
11) Торгсофт для Windows Товарознавство --> Вид товару
Виправлена помилка "Field Назва must have a value", при відкритті на формі редагування Вид товару (якщо поле Назва не заповнене) Додаткових параметрів (кнопка з трьома крапками) та закритті Додаткових параметрів кнопкою скасувати або хрестиком (№93162).
12) Торгсофт для Windows
Виправлена помилка, коли в реалізації, після вибору клієнта через Верифікацію дисконтної картки через смс, не були доступні дії по роботі з бонусами (оплата бонусами тощо), за умови, що товар було додано раніше і не було обрано іменованого клієнта (№93854).
13) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку "Violation of UNIQUE KEY constraint 'uqsGood'. Cannot insert duplicate key in object 'ddo.Good'", під час оприбуткування товару одразу розмірним рядом, якщо встановлено налаштування Створювати модель під час оприбуткування товару та правило формування назви товару збігається з правилом формування назви моделі (або характеристика товару, яка характеризує товар моделі, не заповнена). В даному випадку модель для оприбутковуваного товару просто не створюється (№93866).
14) "Торгсофт для Windows - Повідомлення"
Виправлена помилка, при якій в заголовку повідомлення обрізався і не повністю відображався текст. Тепер дане вікно сповіщення відображається з авто шириною за заголовком, і якщо текст заголовка буде довгий, то і повідомлення стане ширшим (№93871).
15) "Торгсофт для Windows - Звіт - Товарний звіт за період - Розбити за видами товару (групувати)"
Виправлена помилка невірного відображення значення поля [Реалізація за видами товару. "Ціна"] тепер воно відображає середню роздрібну ціну за всіма чеками для цього товару за період звіту (№93990).
16) "Торгсофт для Windows - Документ - Замовлення клієнта на виріб - додати в замовлення тільки роботи - замовлення в стадії "активний" - вкладка оплати (нижня частина вікна) - дія Друк чека"
Виправлена помилка, якщо в замовленні є тільки роботи, але немає ні товарів, ні послуг, то відображалося порожнє вікно для друку, тепер у такому разі додається порожнє поле найменування з 0 ціною і чек для друку відображається (№94000).
17) "Торгсофт для Windows - Документ - Відомість реалізації - акт інвентаризації (типу склад в коробці)"
Виправлено відображення можливості налаштування доступу до цієї ролі, раніше ця форма не відображалася в налаштуванні ролей і не було можливості для обмеженої ролі відкрити до неї доступ (№94115).
18) Торгсофт для Windows
Виправлена помилка в слові "синхронізації" в тексті повідомлення (спливаючого) про помилку синхронізації з інтернет-магазином (№94351).
19) Торгсофт для Windows Склад --> Синхронізація з інтернет-магазином --> дія Провести синхронізацію
Виправлена помилка не синхронізації фотографій, якщо в налаштуваннях системи встановлено зберігати фотографії в базі даних, а синхронізація відбувається з Prom.ua незалежно від способу синхронізації фотографій (свій сайт або uploads.ru) (№94383).
20) Торгсофт для Windows
Товарознавство --> Вид товару --> Динамічні характеристики товару --> дія Створити
Виправлено помилку 'The INSERT statement conflicted with the FOREIGN KEY constraint "fk_M40L2"', коли користувач намагався додати динамічну характеристику до виду товару, який ще не створено. Тепер програма вимагає заповнити всі поля, необхідні для створення виду і створює його (№94393).
21) Виправлено помилку, через яку при додаванні товару в реалізацію з певного виду товарів з'являється помилка "Division by zero".
Помилка проявлялася для акційного товару, якщо в налаштуваннях акції у вкладці "На один товар" було встановлено значення "0" у полі "Кількість товарів активізуючої групи" (№94598).
22) Виправлено помилку "x8D Зміст помилки: видача здачі заборонена", під час друку фіскального чека на Хелп Мікро (MG N707TS), що могла виникати при оплаті реалізації за безготівковим розрахунком.
У разі, якщо встановлено в Налаштуваннях тип чека - Фіскальний, то відкривається можливість змішаної оплати. У цьому випадку для уникнення подібної помилки, якщо клієнту необхідно дати здачу з готівкової частини оплати (безготівкова частина при цьому присутня), то в налаштуваннях реєстратора, для нашого типу безготівкової оплати необхідно встановити параметр, що дорівнює 51.
Для фіскальних реєстраторів Datecs на драйвері Atlas при поверненні товару прибрана здача, яка іноді могла виникати.
(№94623)
23) Торгсофт для Windows Маркетинг --> Подарункові сертифікати
Виправлена помилка, коли в Маркетинг - Подарункові сертифікати - Подарункові сертифікати - Товари оплачені подарунковим сертифікатом і Маркетинг - Подарункові сертифікати - Аналіз застосування подарункових сертифікатів - Товари оплачені подарунковими сертифікатами, була відсутня інформація про деякі товарні позиції, які були оплачені подарунковими сертифікатами, якщо не встановлено настройку Групувати товар в реалізації, і в реалізаціях були присутніми однакові товари різними рядками (в аналізі відображалася лише одна позиція такого товару).
24) "Торгсофт для Windows - Склад - Стан складу - Картка товару - фото товару"
Реалізовано можливість завантаження фото за локальним шляхом через дії завантажити за посиланням. Тепер при вписуванні туди локального шляху (в тому числі і по мережі з розшареної папки) то фото буде завантажено звідти і так само залишилася можливість завантаження фото за посиланням з інтернету. Цю функцію зроблено як запасний варіант встановлення фото в разі проблем із класичним вибором фото через провідник (№94738).
25) Торгсофт для Windows
Виправлена помилка не відображення в списках розрахункових рахунків у яких немає власної Назви рахунку (№94751).
26) Налаштування - Параметри - Банківський термінал
Виправлено помилку, через яку в налаштуваннях роботи з банківським терміналом неможливо поставити порядковий номер мерчанта, що дорівнює 0.
Додано можливість встановлення номера мерчанта, що дорівнює 0, для банківського терміналу. При створенні нового мерчанта, якщо не було вказано номер мерчанта, при збереженні даних йому автоматично буде присвоєно значення 0. Встановлення мерчанта в 0 може бути необхідне в тому разі, якщо під час роботи з терміналом виникає помилка "Карта не обслуговується" (№95058).
27) Виправлено помилку, через яку під час використання декількох номерів мерчантів для проведення оплати за банківськими картками з'являлася помилка "Відсутнє право доступу до форми "Мерчанти банківського термінала". Зверніться до адміністратора системи для отримання відповідних прав доступу".
Помилка проявлялася під час роботи обмеженого користувача. При цьому в налаштуваннях ролей не можна було встановити дозвіл на доступ до цієї форми.
Додано можливість встановити дозвіл на доступ до робочої форми "Мерчанти банківського термінала".
(№95063)

Версія 2019.0.10 (БД 483)

1) Реалізація
Виправлено помилку, через яку якщо в реалізації, коли додано кілька товарів, при будь-якій зміні складу реалізації скидається (ручна знижка, зміна ціни).
Помилка проявлялася за наявності в реалізації товару за акцією на один товар, якщо була встановлена знижка на кожен товар (№94903).
2) Виправлена помилка, через яку при поверненні товару, після неправильного введення пін-коду, виникає помилка (№95264).
3) Улюблене місто.
Виправлено помилку, коли не працювала опція "Запитувати користувача" (не відображався відповідний діалог), якщо користувач, що завантажується, вже є в базі даних.
Додано опцію "Створити клієнта вручну".
(№95534)

Версія 2019.0.11 (БД 483)

1) Розрахунок зарплати --> Платіжна відомість
Виправлено довжину сторінки у друці Розрахункового листа для співробітника, встановлено А4 (№93874).
2) Торгсофт для Windows
Виправлена помилка "is not valid floating point value", що виникає під час прийняття замовлень на формі Замовлення віддаленого клієнта, якщо замовлення створено на Prom.ua, підсумкова сума на замовлення - дробове число та в Мови та регіональних стандартів Windows, Роздільник цілої і дробової частини встановлено - крапка (№94890).
3) Торгсофт для Windows Документ --> Торгівля з випискою рахунка --> вкладка Рахунок --> таблиця Товар рахунка --> дія Оплатити бонусами
Виправлено помилку, коли при оплаті бонусами товарів ще не відвантаженого рахунку, після відвантаження рахунку, бонуси списувалися не одразу з рахунку клієнта, а тільки через зазначену кількість днів у полі "Срок начисления бонусов (в днях)" у Типі дисконтної картки, з яким пов'язаний клієнт (якщо у клієнта немає типу дисконтної картки або дане поле не заповнене, то все працює коректно) (№96158).
4) Повернуто втрачену, при переході з версії програми 2018 на 2019, можливість розтягувати кнопки, форми, компоненти і картинки при масштабуванні програми стандартними засобами Windows (№96671).
5) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли в Документ - Розподіл товару, за дією Додати всі товари складу, в розподіл потрапляли не всі товари (№96936).

Версія 2019.0.12 (БД 483)

1) Документ --> Реалізація
Усунено помилку Could not convert variant of type (Null) into type (Integer) при натисканні на кнопку Прийняти замовлення в реалізації, якщо не створено документ реалізації (№91226).
"Торгсофт для Windows - Документ - Замовлення клієнта на виріб - нижня таблиця (вкладка Оплата) - дія надрукувати"
2) Виправлено помилку некоректного перекладу для рядка шаблону друку "Отримано" (№94893).
3) Оплата через банківський термінал
Додано додаткову перевірку, що якщо термінал не повертає RRN транзакції, то видаватиметься повідомлення про це і користувачеві буде запропоновано переконатися, пройшла за чеком оплата чи ні. У разі, якщо не пройшла буде запропоновано її повторити (№96358).
4) Виправлена помилка некоректної оплати подарунковим сертифікатом (робота з яким ведеться як з грошима) товарів реалізації, якщо решту було надіслано на картку клієнта у вигляді бонусів, водночас такі бонуси записуються в чек як окрема послуга. При цьому оплата за реалізацію не містила в собі частину, оплачену сертифікатами, що призводило до неправильного балансу з партнерами і некоректної суми в касі. А не балансовий видатковий фінансовий документ про застосування подарункового сертифіката містив некоректну суму, що в свою чергу теж призводило до некоректної суми в касі (№97010).
5) Торгсофт для Windows Склад --> Синхронізація з інтернет-магазином --> дія Провести синхронізацію
Виправлено помилку, коли під час ручної синхронізації з інтернет-магазином через yml-файл, не відображалися інформаційні повідомлення про хід синхронізації (№97251).
6) Виправлена помилка некоректного відображення собівартості (завищення) в стані складу, якщо встановлено метод розрахунку собівартості За партіями поставки з урахуванням внутрішніх передач, і на склад товар потрапив через внутрішнє переміщення, в якому опинився товар (більше 2-х штук), раніше повернутий (різними поверненнями) за реалізаціями. Цей повернутий товар на новому центрі обліку має бути проданий, але його кількість на складі має бути позитивною. Сукупність усіх цих факторів і призводила до помилки (№97253).
7) Торгсофт для Windows
Склад --> Синхронізація з інтернет-магазином --> дія Провести синхронізацію
Виправлено помилку неможливості синхронізації з Prom.ua ("Помилка на етапі валідації файлу"), якщо програма працює українською мовою (№97553).
8) Виправлена помилка "Помилка при виконанні імпорту: Вхідний рядок мав невірний формат.", під час імпорту до програми Scale Expert даних з файлу сформованого через режим Фасований товар для ваг, які налаштовуються, "Digi (з друком чеку)", якщо на складі цього товару - дробова кількість (№97877).
9) Торгсофт для Windows - Список витрат
Виправлено помилку, коли під час виклику форми Список витрат як форми селекції був не активний і не заповнений фільтр Вид, унаслідок чого можна було вибрати не той складський документ. Наприклад, при виборі внутрішньої передачі вибрати реалізацію і навпаки. Тепер при виборі внутрішньої передачі фільтр Вид встановлюється відповідне значення, аналогічно з реалізацією (№98269).
10) Розрахунок зарплати --> Платіжна відомість
Виправлена помилка запиту на отримання списку постійних нарахувань відомості, внаслідок якої, у відомість не включалися постійні нарахування/утримання, у яких вже виплачена сума, була більшою або дорівнювала половині кінцевої суми нарахування/утримання (№98277).
11) Виправлено помилку "[FireDac][Phys][ODBC][Microsoft][SQL Server Native Client 11.0][SQL Server][Incorrect syntax near the keyword 'from'.", якщо під обмеженою роллю відкрити робочу форму (топісівську), і натиснути Оновити або змінити якийсь фільтр. У цій формі мають бути підсумки за колонками і жодна колонка, за якою є підсумок, не доступна в ролі.
P.S. Якщо роллю прихована колонка, за якою є підсумок, то підсумок не буде видно, навіть якщо підсумок дозволено роллю.
(№98400)
12) Торгсофт для Windows Документ --> Реалізація --> Сканування ШК
Виправлена помилка "Stack overflow" при скануванні в Реалізації керуючого штрих-коду за акцією, що не діє (№98411).

Версія 2019.0.13 (БД 483)

1) "Торгсофт для Windows - Реалізація/Повернення - друк фіскального чека через сервіс Webkassa"
Додані відсутні поля згідно з новим API системи, такі як посилання на чек в системі через QR-Code, а також поля ознаки офлайн, і назва торгової точки. На стандартному шаблоні винесено Qr-code. Всі інші поля так само як ІПН та інші системні поля необхідно прописати вручну або винести з набору даних (№98019).
2) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли під час друку чека за видатковою накладною в Торгівлі з випискою рахунку, зі 100% передоплатою (за передоплатою надрукували фіскальний чек), якщо у видатковій кілька різних товарів, і деякі з них оплатили бонусами, ще в процесі формування рахунку, то чек друкували не на нульову суму, що було невірно (№98272).
3) Торгсофт для Windows Аналіз --> Аналіз руху товару по підприємству поставки
Виправлено помилку, коли в "Аналіз руху товару по підприємству поставки" показання по реалізаціях збільшувалося пропорційно кількості приходів від різних постачальників для цього товару в період аналізу.
Дія фільтра за постачальником тепер поширюється і на колонки Реалізація, і на колонки Залишок на кінець періоду, раніше цей фільтр працював тільки на колонки Прихід.
(№98276)
4) Маркетинг --> Клієнти --> Редагування клієнта --> Контрагент доставки
Виправлена помилка "City not found", при створенні запису контрагента для Нової пошти. Відповідно до нових вимог сполучення Нової пошти для контрагента Нової пошти зроблено обов'язковим заповнення Міста для одержувача (№98428).

Версія 2019.0.14 (БД 483)

1) Промо-акція "Приведи друга"
Змінено алгоритм скасування нарахування бонусів за промо-акцією "Приведи-друга".
При поверненні товару з реалізації, для якої були нараховані бонуси за промо-кодом акції, бонуси списуються за таким правилом (залежно від налаштування "Умова нарахування на основну картку"):
- За умови "Фіксована сума бонусів" при першому поверненні будь-якого товару з реалізації нараховані бонуси будуть списані повністю.
- За умови "Відсоток від суми покупки друга" бонуси списуються пропорційно сумі повернення з урахуванням відсотка нарахування на основну картку.
- За умови "Відсоток від суми покупки з обмеженням" бонуси списуються пропорційно сумі повернення з урахуванням відсотка нарахування на основну картку, але не більше суми бонусів, нарахованої на основну картку (максимальної суми бонусів).
У формі "Аналіз руху бонусів" у вкладці "Приведи друга" кожен факт скасування нарахування бонусів відображається окремим рядком із зазначенням номера документа повернення, на підставі якого було скасовано нарахування бонусів. У полі "Сума повернень" відображається сума для конкретного документа повернення.
(№96916)
2) Документ - Повернення
Виправлено помилку, через яку при зміні дати повернення в списку приходів з видом повернення завжди підтягувалася дата комп'ютера.
Скориговано алгоритм формування дати повернення, який тепер працює за такою схемою:
Перевіряється, чи збігається дата документа повернення з датою документа останньої реалізації, пов'язаної з цим поверненням:
- Якщо дати збігаються, то порівнюється час створення документів реалізації та повернення. Якщо час створення документа повернення раніше часу створення документа реалізації, то для документа повернення встановлюється час створення, що дорівнює часу створення документа реалізації плюс 1 секунда.
Дата створення документа повернення встановлюється рівною даті створення документа реалізації.
- Якщо дати не збігаються, то дата документа повернення встановлюється такою, що дорівнює поточній даті, тільки в тому випадку, якщо зазначена дата для документа повернення менша, ніж дата документа реалізації.
(№97024)
3) Виправлено помилку, коли довго відкривалася форма "Перевірка кількості товару за накладною" (Склад - Список парафій - дія Перевірка прибуткової накладної), якщо в накладній присутні багато товарів з великими (за розміром файлу) фотографіями. Так само додана можливість приховувати (прискорює роботу з формою, якщо фотографії великого розміру) і переносити фотографію в інше місце форми (№99212).
4) Виправлено помилку Could not convert variant of type (Null) into type (OleStr), що виникала за дією Присвоїти новий штрих-код на формі Товарознавство - Діагностика помилок - вкладка Товар, якщо в товару відсутній штрих-код (навіть порожній рядок там відсутній, можна зробити через імпорт товару, якщо не встановлено генерувати власний штрих-код та не вказано колонку штрих-коду) (№99219).
5) Виправлено помилку, коли в прибуткові накладні, створені на замовлення постачальнику, не проставлялася собівартість (видно було за порожньою колонкою Сума собівартості в Реєстрі прибуткових накладних) до моменту перерахунку цін постачальника за цією прибутковою накладною (№99224).
6) "Торгсофт для Windows - Ваговий товар - Ваги"
Реалізовано нову роботу протоколу обміну даними з вагами Днепровес. Тепер на табло ваг відображається ціна при початку зважування товару на формі введення ваги (№99232).
7) Виправлено помилку "Перевищено максимальну кількість (100050) нащадків для зв'язку", яка з'являлася, якщо в системі відбувалася спроба створити контрагента після 100050-го. Тепер обмеження на кількість контрагентів 1500000 (№99234).
8) Виправлено помилку, коли в Аналіз - Аналіз виручки за постачальниками при перегляді накладних за постачальником Початкові залишки відображалися контрольні точки, чого не повинно було бути (№99290).
9) При створенні подарункових сертифікатів, робота з якими йде як з товаром або послугою (при першому створенні сертифікатів-послуг) ознаку фіскальності встановлюють з виду товару Мої послуги (до цього виду належать новостворені сертифікати). Тобто для того, щоб сертифікати, робота з якими ведеться як з товаром або послугою, проходили через фіскальний реєстратор, досить один раз встановити у вигляді товару Мої послуги ознаку фіскальності (№99569).
10) Виправлена помилка, коли в "Налаштування" - "Співробітник" - "Аналіз роботи за період за чеками" в суму виручки не потрапляли ті документи, за якими не було ще розраховано собівартість або неможливо її розрахувати (наприклад продаж товару в мінус) (№99718).

Версія 2019.0.15 (БД 483)

1) Документ-Повернення постачальнику
Виправлено помилку, через яку некоректно відображалися змінні у звіті Торг-12 - не відображалися значення змінних "Платник", "Номер накладної", "Дата складання" (№91590).
2) Документ - Торгівля з випискою рахунку
У шаблон документа "Рахунок на оплату РФ" у групу "Одержувач" додано змінні:
Найменування банку платника
Місто банку платника
МФО банку платника
БІК банку платника
Найменування розрахункового рахунку платника
Номер розрахункового рахунку платника
ОКПО розрахункового рахунку платника
Власник розрахункового рахунку платника
Змінна "Р/р платника" заповнюється за алгоритмом: якщо зазначено найменування рахунка (форма "Клієнти", вкладка "Інше", Розрахунковий рахунок), то у змінну виводиться це найменування. В іншому разі значення змінної формується за правилом: власник рахунку + номер рахунку + узагальнена інформація про банк (те, що відображається в колонці "Назва банку" на формі "Банк").
Якщо для клієнта зазначено більше одного розрахункового рахунка, то буде виведено інформацію за першим із них.
(№96951).
3) "Торгсофт для Windows - налаштування - Параметри - Чек - налаштування фіскального реєстратора"
Додано вікно попередження про необхідність вимкнути обнулення нумерації чека для фіскального реєстратора "WebKassa", оскільки в ньому номер чека це унікальна змінна.
Додано новий перелічуваний в обнулення чека - "Не обнуляти", який вимикає обнулення нумерації чека (№99215).
4) Документ - Торгівля з випискою рахунку
Виправлено помилку, через яку під час додавання в рахунок товару з центру обліку, відмінного від центру обліку самого рахунка, при введенні серійного номера для товару гарантійного обліку виникала помилка "Товар c серійним номером відсутній на складі" (№99303).
5) Виправлено помилку, коли для робочої форми Оплата - Оплата в налаштуваннях ролей не було налаштування доступу до фільтра Центри обліку.
Виправлено помилку, коли в багатьох місцях програми (наприклад Оплата - Фінансовий документ - вкладка Розрахунковий рахунок - колонка Розрахунковий рахунок; при налаштуванні доступу до розрахункових рахунків користувача) було відсутнє відображення назви розрахункового рахунка, якщо на формі редагування розрахункового рахунка не була вказана безпосередньо назва рахунка (в цьому випадку назва рахунка повинна генеруватися при відображенні автоматично з параметрів рахунка і банку) (№99774).
6) Розрахунок зарплати --> Планування --> Графік роботи
Виправлено помилку створення графіка роботи, яка проявлялася у вигляді відсутності сітки графіка, якщо центр обліку, у якого була найбільша кількість змін, більше не бере участі в роботі (прихований) (№101087).
7) Мобільний додаток
Виправлено помилку завантаження списку клієнтів (№101393).
8) Документ --> Реалізація
Виправлено помилку роботи акції з умовою "На товари групи, що активізує, не діє знижка клієнта", внаслідок якої для бонусних клієнтів все одно нараховувалися бонуси.
Після виправлення при увімкненому налаштуванні "На товари активізуючої групи не діє знижка клієнта" бонусним клієнтам не нараховуються бонуси на товари активізуючої групи, якщо акція спрацювала (№101573)

Версія 2019.0.16 (БД 483)

1) Виправлено помилку "F: Field 'xxxxxx' not found" в Склад - Стан складу при натисканні на дію "Друк оптового прайс-листа", якщо в стані складу додані колонки з динамічними характеристиками товарів.
Виправлено помилку, коли в Склад - Стан складу були доступні дії "Друк оптового прайс-листа" і "Друк стану складу за оптовими цінами", якщо встановлено переходити від роздрібних цін до оптових, використовуючи політику оптових цін, а в цьому разі звичайних оптових цін і, відповідно, даних звітів за ними не може бути.
(№102299)
2) Виправлено помилку, коли при ручній синхронізації з інтернет-магазином (синхронізація через файли) на формі "Синхронізація з Інтернет-магазином" під час синхронізації фотографій з фтп сервера видалялися файли із замовленнями (якщо фотографії та замовлення перебували в одній папці), у разі співпадання назви файлу із замовленням з кодом фото будь-якого синхронізуючого товару, в якого не було фотографії (№102677).
3) Виправлена помилка, коли у відомості інвентаризації (якщо в ній встановлено Враховувати к-ть на складах 3-го рівня) не коректно встановлювалося значення Кількість на складі (без урахування складів третього рівня), для товарів, що перебувають у відомості в стані Не було підрахунку, і користувач змінював Кількість в наявності через форму редагування або скануванням штрих-коду товару (№102826).
4) Мобільний додаток. Інвентаризація.
Виправлена помилка ".... is not a valid floating point value" при введенні дробової кількості після сканування товару в старому додатку (№103051).

Версія 2019.0.17 (БД 483)

1) Виправлена помилка, коли при замовленні товару (Документ - Реалізація - Прийняти замовлення), якого немає на поточному складі, і в системі встановлено синхронізацію цін, то користувачеві пропонувалося ввести ціну цього товару, яка, своєю чергою, копіювалася на всі центри обліку, де знаходиться товар, що замовляється. Тобто була можливість побічно проводити переоцінку товарів чужих складів. Тепер, якщо у товару немає ціни на складі замовлення і встановлено підтримувати однакові ціни, то ціна для центру обліку замовлення товару буде скопійована з центрального складу (якщо вона там є), а якщо центральний об'єкт обліку не встановлено (зміна цін на будь-якому об'єкті обліку змінює ціни товару на всіх складах), то з будь-якого складу, де є ціна для цього товару. Якщо все таки не вдається визначити ціну, то, як і раніше, користувачеві буде запропоновано її ввести, і вона встановиться для цього центру обліку або для всіх, де є товар, якщо ми робимо замовлення на центральному складі.
(№102596)
2) Виправлено помилку, коли в Документ - Розподіл товару видимість колонки Кількість в упаковці ні від чого не залежала, хоча видимість відповідної колонки залежить від активації платної функції Метричні характеристики товару. Тепер і налаштування видимості залежить від цієї функції (№102949).
3) Виправлено помилку, коли іноді неможливо було повернути товар (Документ - Повернення) повністю оплачений бонусами. При натисканні на кнопку Повернути гроші нічого не відбувалося (№103207).
4) Виправлена помилка, коли при створенні рахунку по замовленню оплаченому бонусами (Документ --> Замовлення віддаленого клієнта --> дія Виписати рахунок) подвоювалася сума оплати бонусами, якщо в налаштуваннях об'єкту синхронізації було встановлено брати ціни з Торгсофт та використовувати вдосконалений режим (№103640).

Версія 2019.0.18 (БД 483)

1) Виправлена помилка, коли в Налаштування - Налаштування друку бирок назви етикеток відображалися кракозябрами, якщо Торгсофт встановлений на віс Windows з англійською мовою системи (№98124).
2) Виправлено помилку, коли на українській версії програми, за увімкненого налаштування (Налаштування - Параметри - Товар) Перевірка унікальності артикулу товару (будь-яке значення з перевіркою) під час оприбуткування нового товару могла зависати програма, якщо в базі багато товарів із цим артикулом (№99879).
3) Виправлено помилку, коли у формі "Повернення за період" (Документ --> Повернення --> дія Показати повернення за період) фільтр Вид не був встановлений у значення Повернення, через що жодного повернення не відображалося (№100114).
4) Виправлено помилку, коли у двох стандартних шаблонах друку "Квитанція отримання застави 57мм.rp1" і "Квитанція отримання застави 80мм.rp1" під час установлення програми, а також при створенні нового шаблону, не стояло значення "true" у властивості "EndlessHeigh" на обох сторінках шаблонів друку. Це загрожувало тим, що люди, які використовують роботу із замовленнями від клієнтів і друкують дані квитанції "Замовлення №" і "Квитанція №", витрачають на одне замовлення 2 метри чекової стрічки, оскільки довжина однієї сторінки в шаблоні 99 см. (№100285).
5) Виправлено помилку "Could not convert variant of type(Null) into type(OleStr)", що виникала під час відкриття звіту Звіт - Валовий дохід за період, якщо в системі були присутні рахунки без зазначення Назви рахунку (№101229).
6) Торгсофт для Windows
Виправлена помилка некоректного розрахунку суми для розрахунку знижки, якщо центри обліку, на яких відбувалася оплата товарів бонусами (а ця сума повинна відніматися), були переміщені на третій рівень або вони приховані.
Виправлена помилка некоректного розрахунку суми для розрахунку знижки клієнта після видалення статистики закритих періодів, якщо в Налаштування - Параметри - Знижки встановлені обмеження на товари, які беруть участь у сумі накопичення (знижені в ціні, з товарною знижкою), і за цими товарами були оплати бонусами в періодах, що видаляються.
(№103813)
7) Документ --> Торгівля з випискою рахунку --> вкладка Рахунок --> таблиця Рахунок
Виправлено помилку, коли при створенні рахунку на замовлення віддаленого клієнта з відповідного режиму за клієнтом з бонусною знижкою, рахунок створювався з проставленою в ньому знижкою, що дорівнює знижці клієнта, якщо встановлено в об'єкті синхронізації "брати ціни з торгсофт". Чого не повинно бути, в рахунку повинні нараховуватися тільки бонуси. Це могло призводити до затирання бонусів в рахунку і встановлення на ньому реальної знижки, при різних маніпуляціях з рахунком, наприклад зміни в ньому розрахункового рахунку (№104210).
8) Виправлена помилка роботи з пам'яттю "Аccess violation at address", при спробі в Склад - Стан складу додати колонку з динамічною характеристикою, найменування якої починається на "dp_". Так само заборонено створювати динамічні характеристики, які починаються на "dp_" (№104779).

Версія 2019.0.19 (БД 483)

1) Зміни робочої форми Склад - Синхронізація з інтернет-магазином:
Елемент для вибору об'єкта синхронізації тепер відновлює останнє вибране значення при повторному відкритті форми.
Вкладка "Журнал синхронізації" прихована, якщо не вказано об'єкт синхронізації (№89744).
2) Налаштування --> Параметри --> ШК
Збільшено розмір текст-боксу, щоб текст поміщався повністю (№91342).
3) Оплата - Баланс із партнерами
Виправлено помилку, через яку було неактивним поле "Центр обліку" на формі "Оплата", викликана з режиму "Баланс з партнерами"
Поле для вибору центру обліку зроблено доступним для вибору (№92721).
4) Склад - Стан складу - Друк - Зберегти для КПК: виправлено помилку "Неоднозначне ім'я стовпця "ID", яка блокувала дію Зберегти для КПК. Також, для цієї дії додано форму, що відображає прогрес ходу робіт (№93734).
5) Склад --> Стан складу --> Картка товару
Поля для введення Довжина, Ширина, Висота пересунуті до правого краю вікна, щоб не перетинатися з текстом-підказкою для української версії програми (№93740).
6) Документ - Реалізація зі складу та магазину - дія Додати послугу в реалізацію: виправлена помилка, коли при додаванні послуги в рахунок, на формі "Введення кількості послуги в реалізацію" поле Роздрібна ціна за прайсом мало значення 1000000,00 замість реальної ціни послуги (№94615).
7) На вкладці "Значення довідників", що на формі "Діагностика помилок", змінено позицію більшості елементів з метою збільшення відстані між керуючими елементами форми (№94617).
8) Оплата --> Баланс з партнерами --> Розшифровка балансу з партнером
Виправлено помилку некоректного розрахунку суми оплат за накладною, якщо оплата здійснювалася не у валюті накладної (№95800).
9) Документ - Реалізація
Виправлено помилку, через яку при увімкненому налаштуванні "Зберігати контрольну суму в картці клієнта" введення штрих-коду клієнта з контрольною сумою (понад 12 знаків) в основне поле пошуку за штрих-кодом "ШК\АРТ\Назв" спричиняло помилку "Товар не знайдено" (№96022).
10) Маркетинг - Акція
Виправлено помилку, через яку акція спрацьовує за умов відмінних від результату на вкладці "Результат".
Помилка проявлялася в разі, коли не було задано значення для параметра "Кількість товарів активізуючої групи". При цьому акція спрацьовувала, але текст у вкладці "Результат" цього не відображав.
Додано відображення тексту для варіанта акції "Окрема знижка на кожен товар" незалежно від значення параметра "Кількість товарів активізуючої групи" (№96176).
11) Документ - Замовлення клієнта на виріб
Виправлено помилку, через яку при поверненні передоплати клієнту не визначався автоматично спосіб повернення і всю суму передоплати пропонувалося повернути через касу (№96359).
12) Виправлено помилку, коли в ліцензії Старт на формі Оплата - Баланс з партнерами відображалися колонки "Оплачено бонусами за товар" і "Залишилося бонусів", при тому, що робота з бонусами в даному виді ліцензії недоступна (№96422).
13) Виправлено помилку, коли в ліцензії Старт у таблиці "Накладні", що на формі "Розшифровка балансу з партнерами" (Оплата - Баланс з партнерами - дія Розшифровка балансу з партнерами) відображалася колонка "Сума оплат бонусами", оскільки робота з бонусами відсутня в цьому типі ліцензії (№96423).
14) Виправлено помилку, коли в ліцензії Старт, у таблиці, що на формі "Товарознавство" - "Буфер етикеток", був присутній стовпчик "Акційна ціна", що було не вірно, оскільки робота з акціями в цьому типі ліцензії відсутня (№96424).
15) Виправлено помилку, коли для ліцензії Старт у меню (відкривається після натискання на праву кнопку маніпулятора типу миша) для таблиць робочих форм (наприклад, Реалізації), було видно дії (але недоступні), які відключено для цього типу ліцензії, що могло вводити в оману користувача (№96432).
16) Виправлена помилка, коли для ліцензії Старт для Склад - Список витрат була доступна дія Податкова накладна, що було не вірно, так як для даного типу ліцензії відсутній облік податкових накладних (№96441).
17) Виправлено помилку, коли для ліцензії Старт на формі Аналіз - Аналіз продажів фіскального була доступна дія Створити зведену податкову накладну, що було не правильно, так як облік податкових накладних не доступний для даного типу ліцензії (№96444).
18) Документ - Виробництво готової продукції
Додано повідомлення про неможливість видалення виробничого акта, якщо за ним було розпочато випуск готової продукції або було списання виробів (№96535).
19) Виправлено помилку, коли під час синхронізації з інтернет-магазином із синхронізацією фотографій через FTP-сервер, якщо на товарі було змінено фотографію на іншу з іншим розширенням, то на FTP-сервері залишалася попередня фотографія, зі старим розширенням файлу (№98732).
20) Документ -- Комплектація -- дія Редагувати комплектацію -- дія Комплектувати: виправлено проблему, коли товари в складі документа списання, створеного в результаті комплектації, не містили цінових характеристик (№100869).
21) Аналіз --> Прибутковість реалізацій за період
Виправлено помилку, коли в Прибутковості реалізацій за період не коректно відображався залишок на кінець періоду, якщо не всі товари, що були в системі на кінець періоду, були на початок періоду (якщо він встановлений).
Виправлено помилку, коли в Прибутковості реалізацій за період під час розрахунку стану складів на початок і кінець періодів при встановленому обмеженні доступу за центрами обліку не враховувалися склади третього рівня (при цьому фільтр за центром обліку не встановлено).
Виправлено помилку, коли в Прибутковості реалізацій за період скидалися налаштування видимості колонок (груп колонок) після оновлення аналізу.
(№101072)
22) Документ --> Ремонт
Дозволено закриття ремонту без створення рахунку та видаткової накладної. Така ситуація можлива при обміні гарантійного товару.
(№103653).
23) Документ - Повернення товару постачальнику: виправлена помилка "Incorrect syntax near '='", яка виникала під час спроби додавання товару до накладної повернення постачальнику за умови, що товар, який додається, був оприбуткований на центр обліку, що відрізняється від поточного (№104125).
24) Виправлено помилку, коли за відсутності доступу до форми редагування Товар рахунку, під обмеженою роллю, у відповідному повідомленні відображалося, що відсутнє право доступу до форми редагування просто Товар. Тепер форма вказана вірно (№104282).
25) На робочих формах Склад - Стан складу і Аналіз - Аналіз залежалого товару,
при масовій зміні знижки на безліч товарів, системне повідомлення "Запис інформації" більше не відкривається і закривається при застосуванні знижки для кожного товару. Замість цього відображається одне системне повідомлення на якому відображається загальний прогрес ходу робіт (№104956).
26) Виправлено помилку, коли під обмеженою роллю, якщо був відсутній доступ до форми редагування Клієнт, то у відповідному повідомленні про це, замість назви форми просто відображалося трикрапка (№104958).
27) Склад --> Синхронізація з інтернет-магазином --> змінити Об'єкт синхронізації --> вкладка Файли синхронізації --> дія Змінити
Виправлено помилку, коли при редагуванні Поля файлу синхронізації товару об'єкта синхронізації, в якого встановлена синхронізація через YML файли затиралося значення поле Назва тега, якщо воно було дозволено для редагування (№104961).
28) Документ - Торгівля з випискою рахунку - Видаткова накладна - Надрукувати видаткову накладну
Виправлено помилку, через яку під час додавання змінної "Сума бонусів клієнта" у Видаткову накладну виникає помилка при спробі відкрити цю накладну (№105205).
29) Виправлено помилку, коли на формі Не оплачені товари віп-клієнта (при встановленому режимі роботи з віп-клієнтами - з розшифровкою по товару) при натисканні на галочку для вибору всіх товарів нічого не відбувалося і ламався сам вибір товарів, якщо в списку був не повністю оплачений товар, який система помилково вважала оплаченим (виділяла його сірим кольором) (№105285).
30) Документ - Реалізація - Додаткова реалізація
Виправлено помилку, через яку під час проведення додаткової реалізації під користувачем програми (без вибору або реєстрації співробітника) на формі "Склад" - "Список витрат" цей користувач, під яким було проведено доп. реалізацію, не відображався в колонці "Змінив" (№105456).
31) Документ - Перенесення товару між прибутковими накладними: виправлено помилку Violation of UNIQUE KEY constraint 'uqsInvoiceComposition'. Cannot insert duplicate key in object 'dbo.InvoiceComposition', яка виникала під час перенесення товару між накладними, якщо товар, що переноситься:
а) був присутній в обох накладних
б) збігався системний порядковий номер цих товарів (встановлюється програмою)
(№105474)
32) Розрахунок зарплати --> Налаштування --> Торгова точка
У налаштування доплат від ціни товару додано перевірку, щоб товар з однією ціною не міг потрапити більше, ніж в один діапазон знижки. Тобто в групі цін не може бути пересічних діапазонів цін (№105864).
33) Розрахунок зарплати --> Планування --> План продажів
Виправлено помилку неправильного розрахунку Виторгу з обмеженням за ціною товару.
Цей функціонал був загублений під час спроби (яка не вдалася) оптимізації розрахунку зарплати, коли необхідність розрахунку кожного виторгу контролювалася наявністю Способу нарахування, пов'язаного з цим видом розрахунку (№106268).
34) Виправлено помилку, коли в налаштуванні ролей форма редагування Склад акта переоцінки називалася як Товар акта переоцінки (№106750).

Версія 2019.0.20 (БД 483)

1) Товарознавство - Повний список товарів і послуг - вкладка Моделі - дія Додати: виправлена проблема під час додавання нової моделі, коли назва моделі, що додається, збігалася з назвою наявного товару, послуги або моделі, то після натискання кнопки Записати в картці товару, форма закривалася без створення моделі. Тепер відображається повідомлення, що попереджає про неможливість створення моделі, і картка товару залишається відкритою (№93363).
2) Оплата - Фінансовий документ
Виправлено помилку, через яку за деякими автоматично створеними оплатами за реалізацією не відображається нічого в колонці "Змінив".
Помилка проявлялася при оплаті товарів, створених у режимі "Додаткова реалізація" (№94472).
3) Оплата - Фінансовий документ - вкладка Каса - дія Перевести на розрахунковий рахунок: додано перевірку на відкритість касового дня перед виконанням переказу. Якщо касовий день закритий - відображається повідомлення про те, що переказ неможливий через закритий касовий день. Якщо касовий день не існує - він буде створений і переказ буде здійснено (№104216).
4) Виправлено помилку, коли в Налаштування - Параметри - Додаткові функції могли бути візуально неактивні (і порожні) деякі списки, що випадають (хоча в них є значення), такі, як:
Шаблон для надсилання сповіщень (Інформування комітента)
Шаблон повідомлення (Верифікація дисконтної картки через смс)
Смс сервіс (Верифікація дисконтної картки через смс)
Стаття фінансового аналізу доставки (Нова пошта)
Контрагент Нова пошта (Нова пошта)
(№105795)
5) Документ - Виробництво готової продукції
Виправлено помилку, через яку не з'являлося повідомлення про неможливість видалити виробничий акт за яким був випуск продукції, якщо продукція випускалася за маршрутним листом (№107057).
6) Документ - Реалізація
Виправлена помилка, через яку під час сканування бейджа з контрольною сумою вручну або сканером видавалася помилка: "Продавець з кодом XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX не знайдений перевірте правильність штрих-коду" (№106956).

Версія 2019.0.21 (БД 483)

1) Виправлено помилку, коли під час активації в демо-режимі платної функції Підключення фіскального реєстратора або Підключення електронних ваг для зважування товару під час продажу не працювала фішка, що якщо не налаштоване робоче місце, то наче функція вважається для цього робочого місця не активованою, і пропадають усі дії з роботи з нею (для фіскальника - перемикання типу оплати (зелений і червоний квадрат) та дії з друку звітів за ним) (№79211).
2) Виправлено помилку, через яку на формі налаштування послідовності вкладок відображалися вкладки не активованих додаткових функцій, а також вкладки, видимість яких закрита роллю (№93973).
3) Документ - Реалізація - Додаткова реалізація
Виправлено помилку, через яку в протоколі дій користувача не фіксувалися дії, які проводилися в додатковій реалізації (№94475).
4) Торгсофт для Windows
Файл --> Обмін складськими документами --> дія Відкрити
Виправлена помилка, якщо при завантаженні складських документів через форму "Обмін складськими документами", відбувалися якісь помилки (наприклад, відсутній центр обліку для даного документа), не відображався перелік помилок, які сталися під час завантаження документів (№97992).
5) Виправлена помилка, коли в Маркетинг - Клієнти, якщо в клієнта не було зазначено спосіб нарахування знижки (був відсутній у таблиці кружечок, що визначає його) і всі інші унікальні параметри для цієї торговельної мережі (наприклад, відсоток знижки і т. ін.), то після встановлення цих параметрів за дією Змінити параметри дисконтної картки нічого не відбувалося.
Виправлена помилка, коли при видаленні статистик закритих періодів, якщо у контрагента (постачальника, клієнта, ...) був встановлений початковий борг старого формату (без прив'язки до валюти і центру обліку, вводитися на формі редагування Контрагент, на вкладці Додатково, поле Початкова сума мого боргу), то на цю суму створювалися (коригувалися) додаткові початкові борги в усіх валютах, на всіх центрах обліку, у розрізі кожного підприємства, що було невірно (№100855).
6) Документ - Прихід товару
Виправлено помилку, через яку, якщо в параметрах пошуку товару, форма імпорту з Excel з приходу товару, встановлений параметр пошуку "Штрих-код", то різні товари без штрих-коду підсумовувалися в один, хоча генерація штрих-коду ввімкнена.
Причина помилки: товар, з яким асоціювалися товари без штрих-коду, мав старий штрих-код і він був порожній (№103138).
7) Документ - Надходження товару - вкладка Витрати накладної - дія Розподілити витрату по товарах накладної: виправлено помилку "Could not convert variant of type (Null) into type (Double)", що виникала при виконанні дії Розподілити витрату по товарах накладної, якщо у складі накладної були товари, для яких не було вказано закупівельну ціну (№104857).
8) Документ - Прихід товару - Картка товару: через особливості роботи картки товару (складні взаємозв'язки) доступ до дії "Відмінити зміни, зроблені після останнього збереження" закритий (№106263).
9) "Торгсофт для Windows - Оплата - Виписки за банківськими рахунками"
Виправлена помилка "Error converting data type nvarchar to bigint", при отриманні виписок, через невірно або ново доданий символ в рахунок (тепер він символьний) (№106357).
10) На робочій формі Склад - Реєстр прибуткових накладних - дія Реєстр прибуткових накладних (друк): виправлено проблему повільної підготовки звіту до попереднього перегляду. Уповільнення відбувалося через візуальне переміщення активного запису в таблиці Список прибуткових накладних (№107588).
11) Документ - Торгівля з випискою рахунка - вкладка Рахунок - дія Надрукувати рахунок: збільшено розміри текстових полів шаблону друку рахунка таким чином, щоб текст не обрізався коли використовується українська мова програми (№108092).

Версія 2019.0.22 (БД 483)

1) Виправлена помилка, коли не працювала Верифікація дисконтної картки через СМС, якщо у клієнта не встановлено дозвіл отримувати інформацію по смс для масових розсилок. Так само прибрано дане обмеження (і для отримувати інформацію по e-mail для масових розсилок) при відправці таких видів повідомлень як по електронній пошті, так і по смс: для рахунки, по оплаті рахунки, за накладною, по контакту, по ремонту, для інформування комітента (№94350).
2) Виправлена помилка, коли для ліцензії Старт в меню (відкривається після натискання на праву кнопку маніпулятора типу миша) для таблиць робочих форм (наприклад, Реалізації), було видно дії (але недоступні), які відключено для цього типу ліцензії, що могло вводити в оману користувача (№96432).
3) Торгсофт для Windows --> Документ --> Реалізація --> Зберегти --> Зберегти у форматі xSoft
Виправлено помилку, "Could not convert variant of type (Null) into type (Double)", при збереженні поточного документа у форматі xSoft (№107201).
4) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли в "Оплата" - "Баланс з партнерами" в "Розшифровка балансу з партнером" за віп-клієнтом, якщо встановлений третій віп-режим з розшифровкою за товаром, збільшувалися суми оплат за реалізаціями кратно кількості позицій у реалізації (№107512).
5) Виправлена помилка, коли в Аналіз період Баланс за сертифікатами розраховувався неправильно, як для конкретного періоду, так і для довільної дати, в результат потрапляли ще й дані по наступному дню, після дати закінчення періоду аналізу. Тобто якщо ми аналізували дані по 31 число місяця, то відображалися нам дані з урахуванням 1-го числа наступного місяця, що не вірно (№107584).
6) Виправлена помилка, коли при виплаті по поверненню з Торгівлі з випискою рахунку, на форму "Відправлення чека клієнту" (при друці фіскального чека, що підтримує дану функцію) підтягувалися електронна пошта і телефон не клієнта, а центру обліку (№108640).

Версія 2019.0.23 (БД 483)

1) Документ - Комплектація - Коробка для сезонного зберігання - дія Зібрати товари в коробку
Виправлено помилку "Порушено "uqsInvoice" обмеження UNIQUE KEY. Не вдається вставити повторюваний ключ в об'єкт "dbo.Invoice"", яка виникала при виконанні дії Зібрати товари в коробку, якщо коробку було створено на одному центру обліку, а додавання товарів і збір коробки виконувався на іншому центрі обліку (№107720).
2) Аналіз --> Аналіз використання знижок
Виправлено помилку, внаслідок якої не відображалася Сума втрат (яка розраховується за формулою Сума знижки + Сума оплат бонусами), якщо товар не оплачувався бонусами (№108526).
3) Виправлено помилку, коли в системі вже відбувався імпорт (імпорт з екселя прибуткової накладної) від цього постачальника (або ми завантажуємо збережений раніше файл налаштування імпорту), і ми додали нову динамічну характеристику товару, то вона не завантажувалася в товар приходу (№109135).
4) Виправлена помилка, коли при в Торгівлі з випискою рахунку, якщо при оплаті рахунку або накладної користувач відзначив галочку "Відправити повідомлення клієнту" не підтягувався номер телефону клієнта автоматично з його картки (№109148).
5) Торгсофт для Windows --> Аналіз --> Аналіз реалізації за видами товару
Виправлено помилку, коли середня собівартість залишків в аналізі реалізацій за видами товарів не збігалася із собівартістю за цим видом товару зі стану складу, оскільки раніше в аналізі не враховувалися залишки на складах третього рівня. Прибрано оновлення аналізу при очищенні фільтра за центром обліку.
(№109627)
6) Виправлена помилка, в Документ --> Торгівля з випискою рахунку --> Повернення в колонці Підприємство не відображалося підприємство (№110330).

Версія 2019.0.24 (БД 483)

1) Виправлено помилку Data too large for vaiable [VALUE]. Max len = [4000], actual len = [] Hint: set theTFDParam.Size to a greater value, що виникала, якщо в текстову динамічну характеристику товару спробувати додати текст довжиною понад 4000 символів (№110711).
2) Товарознавство --> Вік
Виправлено назву форми з ієрогліфів, на російську (№112107).
3) Документ - Виробництво - вкладка Виробничі акти
Виправлена помилка в слові "Недостатнє ..." у вікні підтвердження при зміні Виробничого акта (№112594).
4) Виправлено некоректну поведінку програми під час оприбуткування товару в разі сканування штрих-коду рулону з партійним обліком, вона відрізнялася від тієї, якщо вибрати рулон зі складу. Тепер при скануванні штрих-коду рулону з партійним обліком, буде відкрито картку для нового товару і при записі, до назви товару буде додано номер його партії (№112705).

Версія 2019.0.25 (БД 483)

1) Торгсофт для Windows --> Документ --> Внутрішня передача
Виправлена помилка, коли товар з артикулом, що починався на 991, не знаходився, якщо його ввести в поле для сканування на формі Внутрішня передача (№86152).
2) Торгсофт для Windows --> Аналіз --> Центр управління асортиментом
Виправлено помилку, коли в Центрі управління асортиментом некоректно розраховувалися дані для колонки Прихід, а саме враховувалися контрольні точки (приховані прибуткові накладні для прискорення формування стану складу на дату, які створюються під час закриття періоду, блокування періоду або створенні контрольної точки за періодом), що завищувало показники за цією колонкою.
Виправлено помилку, коли в Центрі управління асортиментом некоректно розраховувалися дані для колонки Витрати, а саме не враховувалися повернення браку постачальнику, що занижувало показники за цією колонкою.
(№113499)
3) "Торгсофт для Windows - Зважування товару в реалізації"
Виправлена помилка, яка призводила до некоректної роботи ваг при не встановленій галочці "Підтримувати з'єднання" в налаштуваннях підключення ваг.
Виправлена ситуація, коли після передачі ціни на ваги відбувався збій підключення і вага не виходила з ваг.
(№113767)
4) "Торгсофт для Windows - Документ - Комплектація - створення Комплекту"
Виправлено запит, що призводить до зависання програми при створенні комплекту (№114084).
5) Торгсофт для Windows --> Аналіз --> Центр управління асортиментом
Виправлена помилка, коли в Центрі управління асортиментом відображалося безліч порожніх Моделей, після того, як в Налаштування - Параметри - Товар - Найменування натиснули Створити моделі для всіх товарів (№114270).
6) Торгсофт для Windows --> Оплата --> Фінансовий документ
Виправлено помилку, коли у фільтрі за розрахунковими рахунками відображалися не тільки рахунки нашої торговельної мережі, а й рахунки клієнтів з постачальниками (№114796).
7) Виправлена помилка "The delete statement...", яка виникала, при перенесенні виду товару в ту ж гілку, де він вже знаходиться (№115083).

Версія 2019.0.26 (БД 483)

1) Документ - Замовлення торгової точки на склад
Виправлено помилку, через яку при створенні накладної внутрішнього переміщення на передавальному центрі обліку не запитувалися серійні номери для товарів суворо гарантійного обліку.
При створенні накладної внутрішнього переміщення буде відображатися стандартний діалог для введення серійного номера для кожного товару суворого гарантійного обліку.
У разі, якщо жоден товар не може бути додано до накладної внутрішнього переміщення (наприклад, замовлення було на один товар суворого гарантійного обліку та для нього не введено серійний номер), буде видано повідомлення про помилку, накладну створено не буде, і стан її не зміниться.
(№110025)
2) Реалізація - Оплата
Виправлено помилку, через яку в змінній "Залишок бонусів" у шаблоні друку чека відображалося значення залишку бонусів без урахування нарахування бонусів за чеком і списання бонусів за цим чеком.
Помилка проявлялася при відключеному налаштуванні "Знімати товар зі складу під час додавання його до форми "Реалізація"" в "Налаштування - Параметри - документ" (№110212).
3) Документ - Комплектація - Коробка для сезонного зберігання: оптимізація роботи функції.
Виправлено низку проблем, які призводили до зайвого перерахунку собівартості всіх товарів у складі коробки зберігання, що істотно ускладнювало роботу з даним режимом під час роботи з коробками для зберігання, що містять велику кількість товарів, і на базах даних з великою кількістю документів. Тепер перерахунок собівартості виконується тільки для змінюваного товару в складі коробки, якщо це необхідно. Список дій для таблиці "Склад коробки для сезонного зберігання":
- Змінити (перерахунок собівартості зміненого в кількості товару і перерахунок собівартості коробки)
- Видалити (перерахунок собівартості коробки)
- Сканувати штрих-код товару (перерахунок собівартості товару, що входить до складу коробки, і перерахунок собівартості коробки)
- Вибрати зі складу (перерахунок собівартості товару(ів), що входить до складу коробки, і перерахунок собівартості коробки)
- Завантажити з термінала збору даних (перерахунок собівартості товару(ів), що входить до складу коробки, і перерахунок собівартості коробки)
- Вилучити товар із коробки (перерахунок собівартості коробки)
- Перенести товар в іншу коробку (перерахунок собівартості товару, що переноситься, і перерахунок собівартості вихідної та цільової коробки)
(№111505)
4) Документ - Внутрішня передача - Параметри передачі
Виправлено помилку, через яку при створенні накладних внутрішньої передачі через розподіл товару по торговельних точках з прибуткової накладної з увімкненим параметром "Створювати накладні на склад "Товар в дорозі"" ознака "Товар в дорозі" не відображалася у формі редагування параметрів внутрішньої передачі.
При створенні внутрішніх передач через розподіл товару по торгових точках з увімкненим параметром "Створювати накладні на склад "Товар у дорозі"" параметр "Дата доставки" встановлюється рівним даті накладної внутрішнього переміщення (поточної) (№112999).
5) Документ - Внутрішня передача: виправлена помилка "SQL_NO_DATA" [FireDAC][DApt]-400. Команда оновлення оновила [0] замість [1] запису. Possible reasons: update table does not have PK or row identifier, record has been changed/deleted by another user), що виникала під час натискання "Записати" на формі "Внутрішня передача", якщо було увімкнене налаштування "Использовать ограничение по видам товара" та було зазначено один та більше обмежувальний вид товару (№113081).
6) Маркетинг - Клієнти - Змінити - Покупки
Виправлено помилку, через яку в разі аварійного завершення програми Торгсофт у формі "Клієнт" відображаються товари з реалізації, що знаходиться в чернетках реалізацій (№115422).
7) Розрахунок зарплати - Платіжна відомість
Виправлено помилку, через яку під час перегляду розрахункового листа відображається інформація про нарахування для продавців на прихованих центрах обліку.
У разі приховування центру обліку для співробітників, які працюють на цьому центрі обліку, буде встановлено дату закінчення роботи за посадою, що дорівнює поточній даті (у разі приховування центру обліку, якщо активовано платну функцію "Облік заробітної плати" та є співробітники, які працюють на цьому центрі обліку, буде видано відповідне попереджувальне повідомлення). Крім того, буде очищено графік роботи для цих співробітників починаючи з цієї дати. При створенні платіжної відомості за центрами обліку прихований центр обліку не буде відображатися в списку центрів обліку.
Також не було фільтра за прихованими центрами обліку у формі вибору центру обліку при створенні платіжної відомості.
(№115987)
8) Документ - Реалізація: виправлено помилку, яка давала змогу шляхом введення номера дисконту клієнта провести реалізацію клієнту, який був виведений з дії. Тепер буде відображатися помилка з назвою клієнта та інформацією про неактивність клієнта.
Маркетинг - Клієнти: виправлена помилка, яка давала змогу відкрити картку клієнта шляхом введення номера дисконту клієнта в поле "Пошук за штрих-кодом", попри те, що клієнт був виведений з дії. Тепер буде відображатися помилка з назвою клієнта та інформацією про неактивність клієнта.
(№116429)
9) Розрахунок зарплати - Планування - Графік роботи
Виправлено помилку, через яку в графіку роботи при виборі співробітника і натисканні F2 (або подвійному кліці мишкою) на виділеній комірці з'являлася помилка вигляду " F: Field 'WorkedHours105.12.2019' not found "
Помилка проявлялася в тому випадку, якщо в системі було встановлено формат дати виду DD.MM.YY.
(№117104)
10) Крім трьох поточних знижок клієнта (накопичувальна, фіксована, бонусна), що не поширюватимуться на суму товару, сплачену за подарунковий сертифікат, роботу з яким ведуть як із товаром, додано ще й знижку дня народження (№81475).

Версія 2019.0.27 (БД 483)

1) Виправлено помилку, коли під час продажу подарункового сертифіката, робота з яким ведеться як з товаром, не враховувалося налаштування "Що робити, якщо недостатньо товару на складі" (№91064).
2) Документ - Реалізація - Замовлення клієнта
Виправлено помилку, через яку не враховувалося налаштування "Пріоритет за видом торгівлі" між центром обліку і клієнтом під час додавання товару в замовлення. Помилка проявлялася під час додавання товару в замовлення, якщо його не було до цього додано в реалізацію. Якщо товар спочатку було додано в реалізацію, то в замовлення він додавався з ціною, розрахованою під час додавання в реалізацію, тобто з урахуванням пріоритету за видом торгівлі (№107989).
3) Налаштування - Параметри - гілка Документ - поле Періодичність обнулення нумерації чека: виправлено помилку, коли періодичність обнулення нумерації чека не впливала на чеки повернення товару (№111695).
4) Документ - Повернення товару
Виправлено помилку, через яку повернення товару виконувалося з порушенням законодавства, а саме при розрахунку кількості днів, протягом яких можна повернути товар.
Кількість днів, протягом яких можна повернути товар розраховується без урахування дня продажу (№114173).
5) Склад - Гарантійний облік
Виправлено помилку, через яку формується неправильне значення залишку днів гарантії на товар у розрізі обчислення гарантійного строку в днях, місяцях або роках.
Кількість залишку днів гарантії розраховується як різниця в днях між поточною датою і датою закінчення гарантійного строку включно з урахуванням дня поточної дати. Таким чином, якщо, наприклад, товар був проданий 10.01.2020:
1. Строк гарантії в днях (15 днів): Дата закінчення гарантійного строку - 16.01.2020, кількість днів гарантії, яка відображатиметься станом на дату продажу, - 16.
2. Термін гарантії в місяцях (1 місяць): Дата закінчення гарантійного строку - 02.02.2020, кількість днів гарантії, що відображатиметься станом на дату продажу -33 (початок гарантійного строку - 02.01.2020, тобто 30 днів січня + 2 дні лютого + 1 день продажу).
3. Термін гарантії в роках (1 рік): Дата закінчення гарантійного строку - 02.01.2021, кількість днів гарантії, що відображатиметься станом на дату продажу, - 368 (початок гарантійного строку - 02.01.2020, тобто 365 днів 2020 року (високосний) січня + 2 дні січня 2021 р. + 1 день продажу).
Станом на останній день гарантійного строку залишок днів гарантії дорівнює 1.
(№114365)
6) Документ - Торгівля з випискою рахунку - Видаткова накладна
Виправлено помилку, через яку при поверненні передоплати через розрахунковий рахунок з еквайрингом, еквайринг від повернення передоплати потрапляв у "Оплати" замість "Витрат" (№114482).
7) Документ --> Торгівля з випискою рахунку --> вкладка Рахунок --> таблиця Рахунок --> дія Додати
Виправлено помилку, коли при створенні або редагуванні рахунка в списку клієнтів відображалися постачальники і системні контрагенти, зараз там відображаються тільки клієнти, клієнти-постачальники або посередники (№114932).
8) Товарознавство - Повний список товарів і послуг - вкладка Послуги - дії Додати/Змінити
Виправлено помилку, коли під час використання настроюваного алгоритму формування назви фотографій, неможливо було додати фотографію до наявної послуги.
Виправлено помилку, коли неможливо було створити послугу одразу з фотографією, за умови зберігання фотографії в каталозі, незалежно від використання алгоритму, що налаштовується.
(№115110)
9) Документ - Торгівля з випискою рахунку: змінено принцип додавання товарів при формуванні видаткової накладної за рахунком. Тепер товари додаються до видаткової накладної в порядку введення цих товарів у рахунок, за яким створюється видаткова накладна.
Документ - Облік податкових накладних: додано список, що випадає, який глобально визначає порядок сортування товарів, під час друку податкової накладної.
(№119358)

Версія 2019.0.28 (БД 483)

1) Документ - Замовлення торгової точки на склад: виправлена помилка, коли користувач з обмеженням до центрів обліку не бачив замовлення, замовник яких є центром обліку, доступ до якого обмежений для даного користувача. Тепер, замовлення буде видно якщо замовник або відправник замовлення є доступним для даного користувача центром обліку (№107482).
2) Документ - Прихід товару - дія Введення цін для товарів накладної: виправлена помилка коли в прибутковій накладній, що приймається у валюті, відмінній від національної, при використанні режиму "Введення цін для товару накладної" у колонці "Закупівельна ціна" відображалась валюта закупівлі як "грн.", не дивлячись на те, що національною валютою в програмі була встановлена валюта, відмінна від гривні (№117764).
3) Документ - Реалізація: виправлено помилку "Access violation", що виникала під час додавання кількох товарів (множинний вибір) у реалізацію через дію "Вибір зі складу", коли в програмі було встановлено "стандартний" спосіб розрахунку умов продажу. (Налаштування - Параметри - Знижки - Розрахунок умов продажу) (№119814).
4) Виправлено помилку, коли некоректно відображалася сума прописом для гривні російською мовою і для інших валют, якщо сума була більшою та кратною тисячі (якщо не враховувати копійки), то в середину словосполучення вставлялося непотрібне слово нуль (наприклад "Семь тысяч ноль гривен 00 копеек"). А для гривні російською мовою додавалися додаткові зайві нулі, якщо сума була кратна мільйону і мільярду (№120084).
5) Документ - Ремонт: список ремонтів тепер обмежений тільки тими ремонтами, центр обліку яких доступний користувачеві (№120775).
6) Виправлена помилка, коли при редагуванні центру обліку (натиснути на кнопку записати на формі редагування), за умови активованої заробітної плати, відбувалося звільнення всіх працівників з посад на даній торговій точці (№121373).

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором