• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Опис версій 2020.0.0 - 2020.0.42

02.11.2021

Версія 2020.0.0 (БД 493)

1) Виправлено помилку, коли під час продажу подарункового сертифіката, робота з яким відбувається як з товаром, з реалізації, в якій був просканований керуючий штрих-код акції, то акція не спрацьовувала на продаж такого сертифіката.
Сертифікат, робота з яким ведеться як з товаром, продається саме клієнту, обраному в реалізації, додаткове вікно вибору клієнта більше не з'являється, для продажу сертифікатів, робота з якими ведеться як з товаром (№98420).
2) Аналіз - Аналіз реалізацій за видами товару - кнопка Приходи
виправлено помилку, що виникає при повторному виклику форми Прихід товару.
додано умову відкриття форм Реалізація і Прихід - перевіряється на наявність запису з видом товару (№106939).
3) Документ - Реалізація - Зберегти у форматі Excel
виправлено помилку - якщо не встановлений Excel, то при збереженні в шаблон Excel більше не з'явиться Access violation, а відображається вікно 'Помилка додатка Excel' (№107202).
4) Документ - Внутрішня передача: виправлено помилку, коли під час проведення конвертації у видатковий і прибутковий документи, в інформаційному повідомленні про результат конвертації була відсутня інформація про центри обліку, для яких були створені складські документи (№107212).
5) Склад - Стан складу: дія "Додати товари у відомість інвентаризації" більше не доступна, якщо увімкнено налаштування "Всі склади". Це виправляє помилку під час додавання товарів у відомість інвентаризації, коли за увімкненого налаштування "Все склади", якщо один і той самий товар додавали з різних центрів обліку, то до відомості додавали тільки один товар у кількості одного зі складів (№107347).
6) Документ - Списання товару зі складу: виправлена помилка: "ЗМІНКА ЗАБОРОНЕНА. Документ створений автоматично", при спробі змінити стан документа на "Закритий", якщо в полі "Списання" цього документа був зазначений системний контрагент "Списання" (№107485).
7) Маркетинг - Клієнти - об'єднання клієнтів
Виправлена помилка, що виникає при об'єднанні клієнтів, у яких є контрагент доставки Нової пошти та/або Укрпошти (№107899).
8) Після редагування картки клієнта (Маркетинг - Клієнти - дія Змінити, поля "ПІБ" та "Телефон (мобільний)" на вкладці "Загальні"), буде виконано оновлення даних для пов'язаного з автоматично створеним контрагентом доставки одержувачем Нової пошти. Оновлення виконується після натискання кнопки "Записати" або переходу на вкладку "Параметри доставки".
Після редагування контрагента доставки, створеного користувачем, буде оновлено пов'язаного одержувача Нової пошти. Оновлення виконується при натисканні кнопки "Записати" форми редагування "Контрагент доставки товарів" (№108085).
9) Документ - Повернення Браку: виправлена помилка "Помилка під час встановлення контексту атрибута 'CurrencyMoney'", яка виникала під час підготовки списку товарів за постачальником для додавання до акта повернення, якщо в товару не було вказано ціну закупівлі (Документ - Повернення Браку - дія "Додати" - дія "Вибрати товари" - дія "Оновити"). Тепер буде показана форма зі списком усіх товарів, які не мають ціну закупівлі, включно з датою і номером прибуткової накладної цих товарів (№108383).
10) Картка товару: виправлена помилка, коли в Торгсофт-Старт у картці товару була доступна порожня вкладка "Комплектація" (№108384).
11) Картка товару: виправлена помилка, коли вкладка "Комплектація" відображалася для товару, який не був комплектом. Тепер вкладка "Комплектація" динамічно ховається\відображається залежно від того, чи є товар комплектом чи ні (№108385).
12) Оплата - Фінансовий документ
до запиту підсумків за касою додано фільтр за неактивними касами. Тепер запит за підсумками враховує обраний центр обліку у фільтрі центрів обліку. Перерахунок підсумків проводиться тільки при включеній галочці "Підсумки" (№108446).
13) Документ - Надходження товару - Імпорт: виправлено помилку, коли під час імпорту товарів, для вже наявних товарів не оновлювався параметр "внутрішній код постачальника", незважаючи на наявність цих даних у файлі імпорту та увімкнену опцію "оновлювати параметри товару" (№109462).
14) Товарознавство - Діагностика помилок - закладка Товар
Склад - Стан складу
Виправлено помилку, що виникає при порожньому штрих-коді об'єднуваного товару. Додано перевірки на порожній штрих-код (№109528).
15) Аналіз --> Аналіз покупок роздрібних клієнтів
Виправлено помилку, коли в Аналіз покупок роздрібних клієнтів відображалася некоректна знижка клієнта (не відповідає тій, що відображається в Маркетинг - Клієнти та картці Клієнта).
Це проявлялося доти, доки в картці клієнта не натиснути Записати вручну. Ця ситуація могла відбуватися, якщо відсоток знижки означували масово (не через картку клієнта), при автоматичному переході на новий відсоток за політикою знижок і при використанні декількох торгових мереж.
На формі "Розшифровка покупок у вигляді графіка", яка викликається з форми "Аналіз покупок роздрібних клієнтів" вірно відображає 2 клієнта, навіть якщо вибирали 3 і більше клієнтів для аналізу.
(№109624)
16) Документ - Замовлення клієнта на виріб: виправлено помилку, яка могла призводити до автоматичного закриття замовлення клієнта на виріб, незважаючи на те, що не всі товари замовлення були видані та оплачені. Помилка відбувалася під час видачі замовлення на виріб за наявності в замовленні комплекту і закриття форми "Продаж складеного товару". Тепер, при видачі комплекту зі складу замовлення, форма "Продажа составного товара" відображатися не буде (№109956).
17) Документ - Торгівля з випискою рахунку - Резерв - Звіт
Виправлена довжина поля Назва товару - тепер 500 символів (№110003).
18) Документ - Реалізація - дія Додаткові дії - дія Наявність товару на складах: виправлено помилку, коли користувач з обмеженим доступом до перегляду стану центрів обліку міг бачити на формі "Наявність товарів у торговельній мережі" кількість товару на тих центрах обліку, перегляд стану яких обмежений (№110829).
19) Документ - Замовлення торгової точки на склад - кнопка Друк накладної замовлення
Додано перевірку на наявність товарів у накладній. Додано повідомлення про помилку за відсутності накладної внутрішнього переміщення (№111600).
20) Склад - Товар у дорозі: виправлено помилку, внаслідок якої, після прийняття накладної на склад товару в дорозі, накладна залишалася у відкритому, не прийнятому стані, що давало змогу виконувати повторне приймання внутрішньої передачі (№111810).
21) Документ - Реалізація
Виправлена помилка, яка не давала відкрити форму Реалізація після помилки "Дана операція не може бути виконана зі складу матеріалів" і перемиканні на інший центр обліку (№112011).
22) Аналіз - Аналіз руху товарів за партіями поставки
При установці в невидимість колонки "Фотографія" з бази даних не витягуються фотографії.
додано галочку "Відображати товари, за якими не було руху".
додано збереження/завантаження параметрів форми: Враховувати списання під час розрахунку прибутку, Показувати товар з нульовим залишком, Відображати товари, за якими не було руху, Для розрахунку сум (закупівля, початок і кінець періоду) використовувати, видимість колонки Фото.
(№112517)
23) Маркетинг - Клієнти - Бонуси
Видимість пункту меню "Списати згорілі бонуси" тепер залежить від активації платної функції "Бонусна система з терміном дії" (№112888).
24) Налаштування - Завдання за розкладом - вкладка Автоматичний розрахунок і розсилка
Виправлено баг відображення перелічуваного поля в таблиці - невірно працював буфер обміну - копіювався не текст, а значення поля з бази даних (№113212).
25) Форма редагування "Опис параметра" (Картка виду товару - Динамічні характеристики товару - дія Змінити): поле для введення "Ім'я" буде "тільки для читання" при редагуванні системної динамічної характеристики (наприклад: Кон'юнктура товару). Шаблонні динамічні характеристики "Кон'юнктура товару" і "Максимальний залишок товару" додано до списку системних динамічних характеристик (№113383).
26) Документ - Внутрішня передача: виправлена помилка, коли при створенні нової внутрішньої передачі, форма редагування "Внутрішня передача" мала заголовок "Відкладена внутрішня передача" незважаючи на те, що накладна не була відкладеною після створення (№113795).
27) Документ - Виробництво
Виправлено помилку, через яку в момент створення виробничого акта за технологічною картою при активованому, але не налаштованому модулі "Облік заробітної плати", виникала помилка оновлення менеджер-класу "Бригада".
Помилка виникала, якщо в модулі "Облік заробітної плати" не було налаштовано жодної торгової точки.
Якщо в модулі "Облік заробітної плати" не налаштовано жодної торгової точки, то під час спроби створення виробничого акту за технологічною картою буде видано відповідне повідомлення і акт створено не буде.
(№114285)
28) Склад - Список витрат - таблиця "Склад документа" - дія "Розрахувати собівартість"
Виправлено назву кнопки "Розрахувати собівартість" на "Розрахувати собівартість".
Замінено метод перерахунку собівартості - тепер розрахунок ведеться за обраним документом.
Дія "Розрахувати собівартість" тепер активна за наявності товару в документі (№114703).
29) Налаштування - Налаштування шаблонів друку - Чек повернення товару
Виправлена помилка, що виникає при відображенні шаблону звіту Чек повернення товару, якщо не було повернень (№114706).
30) Склад - Валютний і Регіональний прайс-лист
Прибрано відображення моделей зі списку товарів (товари без штрих-коду).
Залишено відображення товарів прокату (№114790).
31) Верифікація дисконтної картки через СМС: виправлено помилку, коли під час надсилання СМС повідомлення клієнту, у разі якщо клієнт не має на своєму балансі бонусів, а шаблон розсилки містить змінну <сума бонусів>, то в тексті повідомлення була відсутня кількість доступних бонусів. Тепер у тексті повідомлення відображається 0 як кількість доступних бонусів (№114941).
32) Маркетинг - Система опитування клієнтів - вкладка Післяпродажний обдзвін клієнтів - кнопка Додати наявне запитання
Додано перевірку на додавання наявного запитання в опитування (№115084).
33) Документ - Прихід товару - вкладка Витрати накладної: для дій "Створити відсоткову витрату" і "Створити валютну витрату" додано перевірку на значення, що вводиться Величини\Суми затрати (якщо введено значення, яке менше або дорівнює 0, то буде відображено повідомлення про необхідність ввести коректне значення) (№115088).
34) Документ - Реалізація - Звіт з реалізації за день - Узагальнений звіт за день: виправлена проблема, в результаті якої, коментар "(потрібно більше часу)", який повинен бути прихований при перемиканні на тип звіту "Узагальнений звіт за день" залишався видимим (№115094).
35) Документ - Реалізація - Замовлення товарів і передоплата - Всі замовлення - кнопка Квитанція
Змінено довжину звіту Квитанція до 80мм і ввімкнено властивість нескінченна довжина - вирішено проблему відображення 900мм звіту в попередньому перегляді (№115095).
36) Аналіз - Аналіз товару, що залежався: виправлено помилку, коли в списку для вибору пошукової колонки одна з колонок (Знижений у ціні) відображалася порожнім рядком (№115104).
37) Файл - Складські залишки - Зберегти стан складу для відомості інвентаризації: додано ім'я файлу за замовчуванням у діалозі збереження файлу стану складу для відомості інвентаризації (№115108).
38) Виправлено помилку "Could not convert variant of type (Null) into type (Integer)" у Склад - Розрахунок складських залишків - при натисканні на кнопку "Змінити", якщо не обрано центр обліку.
Якщо при натисканні на кнопку "Змінити" не обрано жоден товар або таблиця порожня користувачеві показується відповідна помилка "Не обрано жоден товар" (№115419).
39) Документ - Внутрішня передача: виправлено низку помилок при внутрішніх передачах, які могли призводити до непередбачуваного стану складу відправника\одержувача:
- При додаванні товару-комплекту до складу внутрішньої передачі, кількість товару, зазначена на формі "Переміщення складового товару", буде проходити перевірку на заборону продажу в мінус.
- Відключено відображення форми "Переміщення складового товару" під час приймання накладної зі складу товару в дорозі, у складі якої є товари-комплекти.
- Якщо в результаті перевірки накладної є необхідність створити коригувальний документ додаткового відправлення на склад товару в дорозі (к-ть прийнятого товару більша за к-ть товару в накладній), то під час приймання накладної, перевірка заборони продажу в мінус виконуватися не буде (№115438).
40) Виправлено помилку '[SQL Server] Cannot find the object "DynParamDirectValue" because it doesn't exist or you don't have permissions', яка виникала в разі роботи з програмою під будь-яким користувачем, окрім "Хазяїн", при спробі створити нову динамічну характеристику (№115919).
41) Документ - Комплектація - Комплектація та виробництво
Реалізовано доступ до кнопок Розрахунок ціни комплекту, Комплектувати, Виробництво виробу, залежно від наявності товару в комплекті
Товар комплекту - поле введення Кількість - додана перевірка - валідно більше 0 (№116311).
42) Налаштування - Параметри - Облік / Документ
Додана перевірка, при методі розрахунку собівартості "За партіями поставки в розрізі центрів обліку" не можна увімкнути налаштування "Дозволити продаж з усіх торгових точок на формах Реалізація і ТВС" (№116315).
43) Виправлено помилку, коли неможливо було видалити статистики закритих періодів, коли до періодів, що видаляються, належала чернетка реалізації з датою, що не потрапляє під видалення (про що користувачеві відображалося відповідне повідомлення). Це було неправильно, оскільки чернетки ні на що не впливають і їх можна спокійно видаляти. Чернетки реалізації виключені з перевірки на потрапляння дати документа в проміжок, що видаляється, якщо період документа буде видалено.
Дозволено видаляти чернетки реалізацій, навіть якщо вони належать до закритого періоду, оскільки це ні на що не впливає. Підтверджуючі повідомлення при видаленні чернеток прибрані (№116552).
44) виправлено помилку неможливості відкрити доступ обмеженої ролі до таких форм редагування
Параметри - Сполучення з Укрпоштою
Відправник Укрпошти
Контрагент Укрпошти
Торгівля з випискою рахунку - Накладна - Укрпошта - Створити ТТН
Адреса Укрпошти
Відправлення Укрпошти
Група відправлень Укрпошти
СмартБокс Укрпошти
Торгівля з випискою рахунку - Накладна - Укрпошта
Відстеження ТТН Укрпошти
(№116628)
45) Оплата - Фінансовий документ - вкладка Розрахунковий рахунок - дія Зняти гроші в касу
Відображення чекбокса "Провести операцію через фіскальний реєстратор" тепер залежить від активованої платної функції Підключення фіскального реєстратора (№117224).
46) Оплата - Підсумки каси - очистити фільтр за касами - дія Інкасація
виправлено помилку передачі порожнього параметра (тепер передається не значення списку-фільтра, а значення набору даних таблиці), додано перевірку на Null (№117225).
47) Налаштування - Параметри - Банківський термінал - Операції банківського терміналу - дія Змінити/Додати
Виправлено помилку, через яку в полі введення "Код операції" не спрацьовувала кнопка BACKSPACE (№117634).
48) Налаштування - Параметри - Банківський термінал - Операції банківського терміналу - Переглянути запис
Виправлено помилку, через яку в режимі перегляду форми редагування "Операція банківського терміналу" були доступні всі перемикачі-чекбокси.
У режимі перегляду перемикачі-чекбокси недоступні для зміни (№117636).
49) Налаштування - Параметри - Банківський термінал - Операції банківського терміналу - Додати.
Виправлено помилку, через яку у формі редагування "Операція банківського терміналу" при введенні в поле "Код операції" значення, що перевищує максимально допустиме для типу Integer, під час запису з'являлася помилка "is not a valid integer value for field 'Код операції'".
На етапі введення значення в поле "Код операції" додано перевірку на максимальне значення. Як тільки значення поля перевищить максимальне значення для типу даних поля буде виведено повідомлення про помилку (№117637).
50) Документ - Реалізація: додано заборону на продаж товару зі складів 3-го рівня в режимах Реалізація і Торгівля з випискою рахунку (№118273).
51) Документ - Торгівля з випискою рахунку - Прокат
Виправлено помилковий виклик форми повернення коштів за відсутності оплати. Додано перевірку на наявність оплати при скасуванні прокату (№118384).
52) Документ - Реалізація - Наявність товару в торговельній мережі
збільшено довжину поля Торгова мережа до 150 символів для запобігання "обрізання" тексту в таблиці (№118489).
53) Документ - Виробництво - Випуск готової продукції
Виправлено помилку, через яку в момент випуску виробу моделі, якщо у формі "Закриття виробничого акта" спробувати спочатку вказати центр обліку (за умови не обраного товару моделі), на який буде поставлятися виріб, що випускається, з'являлося системне повідомлення про помилку.
Якщо не вибрано виріб моделі, то під час спроби вибору центру обліку відображатиметься відповідне повідомлення з вимогою вказати виріб моделі.
Виправлено помилку, через яку під час випуску виробу моделі з'являлася помилка "Parameter [TECHNOLOGYACTID] data type is unknown."
Виправлена помилка в слові "кількості" в повідомленні про помилку ""Кількість" для матеріалу має бути більшою за КІЛЬКІСТЬ відходу"".
(№118490)
54) Документ - Торгівля з випискою рахунку: на вкладці "Комерційна пропозиція" в однойменній таблиці додано колонку "Сума у валюті" (№118597).
55) Документ - Прихід - Встановити націнку
виправлено помилку "Field 'Оптова ціна' must have value", що іноді виникала під час задання тільки Роздрібної націнки, не задаючи Оптову націнку (№118710).
56) Виправлено помилку, коли в картці товару, який не є комплектом, було видно порожню вкладку "Комплектація" (№118716).
57) Виправлено помилку, коли не зберігався статус налаштування "Показувати форму розукомлектації при реалізації товару" в картці товару, якщо для даного товару, в налаштуваннях комплекту (Документ - Комплектація - дія Змінити комплект) було неактивне налаштування "Дозволено розукомплектацію" (№118794).
58) Маркетинг - Клієнти - об'єднання клієнтів
Виправлено дублювання контрагентів доставки при об'єднанні клієнтів (№118797).
59) Виправлено помилку, коли після створення комплекту через кнопку "Склад" на картці товару, на вкладці "Комплектація" було приховано налаштування "Показувати форму розукомплектації перед продажем" (№118857).
60) Налаштування - Банк
Поле МФО тепер є необов'язковим. Прибрано перевірку на унікальність композиції полів МФО + БІК + Філія (№118924).
61) Склад - Стан складу: виправлено помилку, коли під час використання швидкого пошуку за таблицею не відображалася панель з інформацією про пошук.
Додаткова інформація: пошук насправді працював, але через те, що бізнес-панель на формі Стан складу не має панелі із заголовком, на якому має відображатися інформація про пошук, складалося враження, що пошук не працює (№118926).
62) Налаштування - Співробітник - закладка "Аналіз роботи за період по виробництву"
В умову видимості закладки додана перевірка на активну опцію "Виробництво: Облік матеріалів і готової продукції" (№118931).
63) Маркетинг - Клієнти - об'єднання клієнтів
виправлено помилку, що виникає при об'єднанні клієнтів, якщо є замовлення на виробництво (№119349).
64) Документ - Списання товару зі складу: виправлена помилка, коли під час додавання вагового товару до складу товарів для списання, якщо кількість цього товару на складі була меншою за одиницю, відображалося повідомлення про недостатню кількість товару на складі. Тепер, такий товар буде додано до складу товарів для списання в залишковій кількості (№119802).
65) Виправлена помилка, коли на формі Товар на реалізації (Аналіз - Аналіз постачальника на реалізації і натиснути на кнопку "Детальніше"), при встановленій галочці "Показати серійні номери", задвойовувалась кількість деяких записів, якщо в одній реалізації в одній товарній позиції було продано кілька товарів із серійними номерами з однієї партії приходу. Так само в цьому випадку під час друку завжди задвоювалися дані, навіть якщо була не встановлена галочка "Показати серійні номери".
Виправлено помилку, коли під час розрахунку собівартості некоректно пов'язували надходження товару із серійним номером і його витрати. Це могло проявлятися в разі, якщо кілька серійних номерів були одночасно оприбутковані, потім одночасно повернуті постачальнику, а потім одночасно оприбутковані від іншого постачальника (приклад конкретний, можуть бути й інші ситуації).
Виправлено помилку, коли на формі редагування Гарантійний товар (Склад - Гарантійний облік - вкладка Гарантійний облік - дія Змінити) некоректно визначався постачальник і прихід товару, а саме не останній.
(№119885)
66) Документ --> Ремонт
Виправлено помилку, коли в Ремонт - під час додавання "Матеріалу ремонту", він задвоювався стільки разів, на скількох місцях зберігання він зараз перебуває (№121208).

Версія 2020.0.1 (БД 493)

1) Переклад: виправлено помилку, коли в українській версії програми на ряді форм, елементи методу сортування таблиці "В порядку введення", "В порядку введення (прямий)" і "В порядку введення (зворотний)" відображалися як "Ключ" (№120825).
2) Виправлено проблему зі скролінгом у таблицях.
Виправлена некоректна робота множинного вибору в бізнес-панелі
Виправлена візуальна проблема з кнопками на формі Маркетинг - Клієнти - Картка взаєморозрахунків з клієнтом.
(№121492)
3) Торгсофт для Windows - Маркетинг - Політика знижок
Виправлено відкриття форми створення/редагування політики знижок (№121960).
4) Документ - Виробництво - "Списати весь матеріал"
Виправлено помилку, через яку під час виконання дії "Списати весь матеріал" для виробничого акта з'являлася помилка виду "Incorrect syntax near '.20'".
Помилка проявлялася завжди, для будь-якого виробничого акта, що містить матеріал (№122404).

Версія 2020.0.2 (БД 493)

1) В Аналіз - Період виправлена помилка в слові розрахунок (задвоєно с) у таких станах:
Розпочато розрахунок руху товару до видалення
Закінчено розрахунок руху товару до видалення
Розпочато розрахунок руху товару після видалення
(№121943)
2) Виправлено помилку, коли в Документ --> Акт переоцінки, при встановленому методі розрахунку собівартості За партіями поставки з урахуванням внутрішніх передач задвоювалися товарні позиції рівно в стільки разів, на скількох центрах обліку в цього товару була розрахована собівартість (№122384).
3) Бізнес-панель - Звіт - Налаштування експорту даних - Друк на принтер або створення документа Excel: виправлена помилка експорту даних бізнес-панелі в excel, коли рядок даних містив символи перенесення рядка, що призводило до некоректного відображення даних в excel документі (№123479).
4) Аналіз --> Аналіз собівартості залишків товару
Виправлена помилка "Incorrect syntax near ')'" у формі "Аналіз собівартості залишків товару по днях", якщо у аналізованих центрів обліку немає жодного складу третього рівня (№123585).

Версія 2020.0.3 (БД 493)

1) Документ - Ремонт
Виправлена помилка, через яку при створенні рахунку на підставі ремонту з доданою стандартною послугою "Роботи з ремонту" виникала помилка "Vioalation of UNIQUE KEY constraint 'uqsBillArticle'. Cannot insert duplicate key in object 'dbo.BillArticle'. Значення дубліката ключа -..." (№121750).
2) Виправлено помилку, коли в Маркетинг - Клієнти - Картка клієнта - вкладка Покупки в таблиці "Покупки і повернення" не відображалися повернення (№124383).

Версія 2020.0.4 (БД 493)

1) Документ - Ремонт
Виправлено помилку, через яку при створенні рахунку на підставі ремонту з доданою стандартною послугою "Роботи з ремонту" виникала помилка "Vioalation of UNIQUE KEY constraint 'uqsBillArticle'. Cannot insert duplicate key in object 'dbo.BillArticle'. Значення дубліката ключа -..." (№121750).
2) Виправлено помилку, коли на українській версії програми при зміні налаштувань імпорту для Файлу синхронізації Prom.ua (форма редагування Об'єкту синхронізації, для синхронізації через Prom.ua, вкладка Файли синхронізації, кнопка Налаштування імпорту...) не заповнювалося раніше введеним значенням поле Позначати відсутні продукти наступним статусом. Що призводило до помилки 'The UPDATE statement conflicted with the CHECK constraint "cheM18O5A48". The conflict occurred in database "TorgSoftDB", table "dbo.SynchronizationObject", column 'MarkMissingProductAs', при натисканні на "Записати" на формі редагування "Об'єкт синхронізації" (№124448).
3) Виправлена помилка, коли після видалення статистик закритих періодів невірно розраховувалася сума для розрахунку знижки у клієнта, якщо у видалених періодах була залишена реалізація за цим клієнтом (бо за цією реалізацією є повернення не в періодах, що видаляються) з товарами, що були продані за акціями, які не брали участь у накопичувальній системі знижок, або є товарами, що не беруть участь у сумі для розрахунку знижки (налаштовується у Налаштування - Параметри - Знижки) (№124710).
4) Склад --> Наявність товару на складах торговельної мережі --> меню Звіти
Виправлено помилку "access violation" при спробі сформувати звіт будь-який звіт за всіма центрами обліку з форми "Наявність товарів на складах торговельної мережі" (№124715).
5) Документ - Виробництво готової продукції
Виправлено помилку, через яку спостерігалося некоректне розташування елементів у вкладці "Технологічна карта" форми "Виробництво" під обмеженим користувачем (№125913).
6) Документ - Реалізація
Виправлено помилку, через яку під час додавання гарантійного товару до форми "Реалізація", який має вид обліку за серійними номерами в картці виду товару "Без серійних номерів", було неможливо за дією "Серійні номери товарів" - "Додати серійний номер" додати серійний номер (№126728).
7) Документ - Виробництво готової продукції
Виправлено помилку, через яку під час випуску готової продукції формат "Дати випуску" у виробленому товарі не керується налаштуваннями стислого формату часу і дати в Windows.
Дата випуску форматується відповідно до налаштування короткого формату дати в Windows (№126878).

Версія 2020.0.5 (БД 493)

1) Виправлена помилка "Конфлікт інструкції DELETE| з обмеження REFERENCE "fk_M4L86". Конфлікт стався в БД "TorgSoftDB_test". таблиця 'dboShopDistribution'", column 'InternalInvoiceID'" під час видалення статистик закритих періодів, якщо внутрішні передачі, утворені в результаті розподілу приходу товару, будуть у періоді, що видаляється, а сам прихід - ні (№126885).
2) Виправлено помилку "The DELETE statement conflicted with the REFERENCE constraint "fk_M3L96". Конфлікт виник у
database "TorgSoftDB", table "dbo SerialNumberPackaging", column 'IntemalinvoicelD'" під час видалення статистики закритих періодів, якщо в періодах, що видаляються, є порожні коробки сезонного зберігання.
Виправлено помилку, коли не відбувалося логічне видалення фінансових документів і оплат під час видалення статистик закритих періодів, а одразу відбувався процес їхнього фізичного видалення, що призводило до збільшення часу видалення статистик.
Фізичне видалення складських документів під час видалення статистик закритих періодів розбито на більш дрібні групи. Раніше було видалення Повернень (Повернення реалізації, Повернення постачальнику, Повернення браку) і всіх інших документів, а зараз:
видалення Повернень (Повернення реалізації, Повернення постачальнику, Повернення браку)
видалення Списання
видалення Внутрішніх передач
видалення Реалізацій
видалення Приходів
(№127071)
3) Документ - Ремонт
Виправлено помилку, через яку в ситуації, коли при створенні ремонту вказати центр обліку, з якого списуватимуться матеріали ремонту, а потім у матеріали додати товар, якого немає на цьому центрі обліку, то при другому виконанні дії "Оновити рахунок по ремонту" знову вискакувала помилка "Violation of UNIQUE KEY constraint 'uqsBillArticle'. Cannot insert duplicate key in object 'dbo.BillArticle' ..."
Помилка проявлялася при виконанні таких умов:
1. При створенні ремонту вказати центр обліку для списання матеріалів відмінний від центру обліку самого ремонту.
2. У налаштуваннях режиму "Ремонту" вказати, що стандартна послуга "Роботи з ремонту" буде створюватися одна для всіх операцій ремонту.
3. Додати товар ремонту.
4. Додати в послуги ремонту стандартну послугу "Роботи з ремонту"
5. У роботи ремонту додати операцію (одну або кілька)
6. Натиснути кнопку "Оновити рахунок" двічі.
У результаті можна було побачити, що в списку товарів рахунка, пов'язаного з ремонтом, відображається дві послуги "Роботи з ремонту": одна з яких пов'язана з центром обліку самого ремонту (рахунка), а друга - з центром обліку для списання матеріалів ремонту. Крім того, у списку послуг ремонту послуга "Роботи з ремонту" виявлялася "задвоєною", і під час видалення однієї з них видалялася і друга.
Причина помилки: стандартну послугу, що автоматично створюється для рахунку, прив'язували до одного центру обліку, а ту саму послугу, яку додавали в ремонті вручну, - до іншого. Як результат, у накопичувачі для списку послуг ремонту з'являлася "задвоєна" послуга (тому що накопичувач пов'язаний із рахунком), і під час повторного оновлення рахунка здійснювалася спроба додати вже наявний запис до списку товарів рахунка.
Унаслідок виправлення помилки алгоритм було змінено таким чином, щоб усі послуги (як ті, що додаються вручну в ремонті, так і ті, що створюються автоматично в рахунку за ремонтом) пов'язувалися тільки з центром обліку самого ремонту.
(№127378)
4) Документ --> Внутрішня передача --> дія Конвертувати у видатковий і прибутковий документ
Виправлено помилку, коли якщо під час конвертації внутрішньої передачі у видатковий і прибутковий документ виникав виняток, то все не відкочувалося назад (начебто і не натискали кнопку), а внутрішня передача видалялася, а прибутковий і видатковий документ були створені частково (№127471).

Версія 2020.0.6 (БД 493)

1) Виправлено помилку, коли в налаштуваннях ролей була відсутня можливість відкрити доступ для колонки Розряд у робочій формі Операція (№127491).
2) Виправлено помилку, коли під час друку податкової накладної змінна "Продавець" була порожньою.
Виправлено помилку, коли під час друку податкової накладної вискакувало повідомлення, про те що не доступне певне поле. Якщо одна з трьох динамічних характеристик податкової накладної не діє.
(№127862)
3) Виправлено помилку, коли в Інформаційних фільтрах, можна було відфільтрувати за невидимими колонками, навіть за тими, що не мають назви (Обчислювальний-1), і які навіть ніколи не відображаються в таблиці. Це могло призводити до ситуації, коли за допомогою інформаційних фільтрів можна було обчислити значення за прихованими від користувача колонками. Фільтрувати можна за видимими стовпчиками, додатковими характеристиками товару і за переліченими атрибутами (навіть якщо вони приховані, вони не несуть у собі особливо важливої інформації, але допомагають зручніше відфільтрувати дані) (№127882).
4) Експорт даних бізнес-панелі в Excel: виправлено помилку, яка в певних випадках призводила до відображення попередження Excel з текстом "Дані, що підлягають заміні, не знайдено." (№127895).
5) Виправлено помилку, коли за методу розрахунку собівартості за партіями постачання з урахуванням внутрішніх передач, у разі зміни ціни закупівлі товару собівартість товарів внутрішньої передачі (взятої з цієї закупівлі) не змінювалася. А так само не змінювалася собівартість товару на центрі обліку, куди переміщали товар, а так само не змінювалася собівартість реалізацій переміщеного товару (№128117).
6) Торгсофт для Windows
Виправлена помилка некоректного відображення програми, якщо в Windows встановлено масштаб 125% і 150% (відмінний від ста) (№128271).

Версія 2020.0.7 (БД 493)

1) "Торгсофт для Windows - Налаштування - Налаштування виписок за банківськими рахунками"
Виправлена помилка при створенні та збереженні нової картки, помилка була в неправильно заповнюваному типі поля в базі (№124379).
2) Розрахунок заробітної плати - Мій розрахунковий лист - Розшифровка за товарами, роботами та операціями
Виправлено помилку, через яку під час натискання на кнопки "Розшифровка по товарах, роботах і операціях" і "Отримати зарплату за відомістю" форма "Підготовка до друку" не відкривається (№127557).
3) Виправлено помилку, коли в картці товару логічні динамічні характеристики з довгою назвою не поміщалися (обрізалася назва характеристики), наприклад "Необхідне маркування в системі "Чесний знак"" (№127883).
4) Аналіз --> Період
Виправлено помилку, коли в назві дії "Видалити фізично документи після видалення статистик" у слові "видалення" була зайва буква "і" (№128063).
5) Виправлено помилку "Out of memory", що виникала під час розрахунку руху за всіма товарами (розрахунку собівартості), якщо кількість товарів у базі перевищила 1,5 мільйона (№128569).
6) Виправлено помилку, коли робоче місце для роботи з фіскальним реєстратором фіксувалося за користувачем, у якого не був налаштований фіскальний принтер і було встановлено "Індивідуальний тип чека для кожного робочого місця". Що призводило до ситуації, коли на робочому місці, де реально налаштоване робоче місце, функція роботи з фіскальним реєстратором не працювала (№128829).
7) Виправлено помилку, коли в Оплата - Фінансовий документ - вкладка Розрахунковий рахунок можна було створити платіжне доручення, в якому збігалися розрахункові рахунки відправника та одержувача, що є некоректним та призводило до неспівпадання підсумків за розрахунковим рахунком у Виписках за період та в Оплата - Фінансовий документ - вкладка Розрахунковий рахунок - перелік рахунків внизу (№128834).
8) Виправлено помилку "Invalid column name 'PrimeCostWarehouseID'" під час відкриття Акта переоцінки, якщо встановлено метод розрахунку собівартості за партіями поставки з урахуванням внутрішніх передач (№128973).
9) "Торгсофт для Windows - Виписки за приват24"
Реалізовано сполучення з новим API для автоклієнта, тепер виписки коректно визначають IBAN рахунок відправника та одержувача, коректно визначається тип операції (а не як раніше за здогадкою)
Виправлено відображення суми у виписках, тепер із форматуванням.
Розширено коментар для виписки, тепер у ньому є і номер документа з самого банку, для зручного зіставлення з виписками з банку.
Переведено зберігання суми операції та знака операції в базі даних.

Версія 2020.0.8 (БД 493)

1) Виправлена помилка зміни суми для розрахунку знижки, після видалення статистики закритих періодів для віп-клієнтів, якщо після видалення у цих клієнтів залишаються реалізації у віддалених періодах, за якими є повернення не у віддалених.
Виправлена помилка некоректного балансу з партнером після видалення статистик закритих періодів, якщо за однією реалізацією контрагента у періоді, що видаляється, є кілька повернень, як у періоді, що видаляється, так і не у періоді, що видаляється.
(№127462)
2) Розрахунок зарплати - Планування - План продажів
Виправлено помилку, через яку при розрахунку плану продажів на центрі обліку з'являлося вікно з помилкою: "Виявлено помилку: ділення на нуль".
Така ситуація можлива, якщо виторг завжди негативний (№128673).
3) Документ - Ремонт - Роботи
Виправлено помилку, через яку в ремонті відбувається неправильне нарахування "Суми оплати виконавцю" за виконаними роботами і, як наслідок, некоректний розрахунок суми заробітної плати на виконання робіт з ремонту.
Ціна операції для виконавця може відрізнятися від розрахункового значення, отриманого з даних на формі "Операція" (відсоток оплати або сума оплати виконавцю), у разі, якщо при створенні операції ремонту дані в полі "Сума виплати виконавцю" на формі редагування "Операція ремонту" були змінені вручну (Приклад: при створенні операції (Налаштування - Операції) було зазначено, що ціна операції 100 грн, виплата виконавцю 50%, тобто розрахункове значення ціни для виконавця - 50 грн.). Потім додали цю операцію в ремонт (Операція ремонту) і вказали кількість 5 шт. Автоматично буде розраховано, що "Сума виплати виконавцю" 250 грн. Якщо змінити це значення на 300 грн, то значення в колонці "Ціна для виконавця" таблиці "Роботи" буде розраховано за формулою 300/5 = 60 грн).
Для розрахунку виплати в заробітній платі буде використано значення, яке відображається в колонці "Сума оплати виконавцю" таблиці "Роботи" (№129123).
4) Виправлено помилку, через яку під час виконання дії "Розрахувати план продажів", коли існують товари, повністю оплачені бонусами, спричиняла появу помилки: Invalid column name 'SystemSellerID'.
Помилка виникала за таких умов:
1. У періоді плану продажів має бути реалізація, в якій є товар повністю оплачений бонусами.
2. У налаштуваннях торгової точки має бути встановлений метод розрахунку виручки і виторгу "За оплаченими товарами"
3. У налаштуваннях торгової точки має бути увімкнено налаштування "Продажі системного продавця розподіляти між працівниками бригади"
(№129191)
5) Документ --> Ремонт --> вкладка Ремонт --> Товар у ремонті
Виправлено помилку, коли задвоювався товар у ремонті, якщо за ним ведеться облік за серійними номерами і цей серійний номер кілька разів продавали (продали, повернули, потім ще раз продали) (№129545).

Версія 2020.0.9 (БД 493)

1) Документ - Реалізація
Виправлено помилку, через яку некоректно спрацьовувала акція на один товар.
Помилка проявлялася в тому, що за умови, коли кількість товарів в активізуючій групі для акції було встановлено в 1, а акція для товару з товарної групи акції спрацьовувала тільки тоді, коли кількість товарів активізуючої групи (або кількість товарів з товарної групи акції) була 2 (№111939).
2) Виправлено помилку, коли було не переведено рядок Продаж за собівартістю в переліку того, що не поширюється на суму реалізації, оплаченої сертифікатами, на формі Налаштування - Параметри - Подарункові сертифікати (№121583).
3) Виправлено помилку, коли в Документ - Замовлення віддаленого клієнта при скасуванні замовлення сімейства Prom на формі редагування Скасування замовлення в назві поля Причина скасування замовлення вказувався завжди сервіс Prom.ua, хоча синхронізація могла відбуватися і з іншим, наприклад Tiu.ru (№127987).
4) Виправлено помилку, коли можна було поміняти період документа з відкритого періоду, на закритий. Тепер при спробі встановити документу закритий період буде відображено відповідне повідомлення, що це не можливо. При чому не важливо як це робиться і який складський документ ми хочемо створити або змінити (№128062).
5) У Налаштування --> Параметри --> Чек поле "Мова" перейменовано на "Мова для суми прописом" (№128510).
6) У Склад --> Склад за видами товару колонка "Кількість" перейменована на "Кількість" (№128568).
7) Виправлено помилку, коли в Товарознавство - Вид товару, не працював скролінг колесом мишки (№128907).
8) Документ - Ремонт - Роботи
Виправлено помилку, через яку в ремонті відбувається невірне нарахування "Суми оплати виконавцю" за виконаними роботами і, як наслідок, некоректний розрахунок суми заробітної плати на виконання робіт з ремонту
У формі редагування "Операція ремонту" поле "Виплата виконавцю" перейменовано на "Сума виплати виконавцю", оскільки це поле відображає інформацію з урахуванням кількості операцій.
Колонка "Оплата виконавцю" в таблиці "Роботи" на формі "Ремонт" перейменована на "Ціна для виконавця" і містить вартість ОДНІЄЇ операції для виконавця.
Ціна операції для виконавця може відрізнятися від розрахункового значення, отриманого з даних на формі "Операція" (відсоток оплати або сума оплати виконавцю), у разі, якщо при створенні операції ремонту дані в полі "Сума виплати виконавцю" на формі редагування "Операція ремонту" були змінені вручну (Приклад: при створенні операції (Налаштування - Операції) було зазначено, що ціна операції 100 грн, виплата виконавцю 50%, тобто розрахункове значення ціни для виконавця - 50 грн.). Потім додали цю операцію в ремонт (Операція ремонту) і вказали кількість 5 шт. Автоматично буде розраховано, що "Сума виплати виконавцю" 250 грн. Якщо змінити це значення на 300 грн, то значення в колонці "Ціна для виконавця" таблиці "Роботи" буде розраховано за формулою 300/5 = 60 грн).
Для розрахунку виплати в заробітній платі буде використано значення, яке відображається в колонці "Сума оплати виконавцю" таблиці "Роботи".
(№129123)
9) Виправлена помилка в слові штрих-код у назві налаштування Автоматично визначати тип штрих-коду на формі Налаштування друку бирок (№129125).
10) Налаштування - Операція
Виправлено помилку, через яку на формі редагування "Операція" (Налаштування - Операція) відображалися перемикачі (чекбокси), пов'язані з виробництвом, за умови не активованої функції "Виробництво готової продукції".
Перемикач "Пов'язувати з обладнанням у виробництві" відображається тільки за активованої функції "Виробництво готової продукції".
Перемикач "Ігнорувати зарплатний коефіцієнт виробництва співробітника" відображається тільки при активованих функціях "Виробництво готової продукції" і "Облік заробітної плати".
(№129690)
10) Аналіз --> Період --> дія Видалити статистику закритих періодів
Виправлено помилку, коли під час видалення статистик закритих періодів неправильно розраховувалася сума для розрахунку знижки у клієнтів, у яких у періодах, що видаляються, були повернення за товарами, що не брали участі в сумі для розрахунку знижки (№129754).

Версія 2020.0.10 (БД 493)

1) Виправлено помилку некоректного розрахунку відсотка (суми) знижки для товарів, що реалізуються в дробовій кількості.
Додано рекомендацію не поширювати знижку на один товар для товарів, які можуть реалізовуватися в кількості менше 1. У цьому випадку при спрацьовуванні акції на такий товар знижка розраховується більше 100%, але застосувати знижку понад 100% алгоритм не дозволяє.
(№100332)
2) Торгсофт для Windows Маркетинг --> Посередник --> вкладка Баланс з посередником
Виправлено помилку, коли в балансі з посередником фільтр за періодом не впливав на дані за колонками:
Відвантажено посереднику
Відвантажено клієнту посередника
Товару відвантажено
Сума відрахувань посереднику
Відповідно в розрізі періоду так само некоректно розраховувалися дані і за цими колонками:
Баланс за накладними
Баланс за виплатами посереднику
Баланс за клієнтом посередника
Баланс за посередником
Підсумковий баланс
(№120582)
3) Екран покупця
Виправлено помилку, через яку в ситуації, коли заставка відображається у вигляді тексту, то якщо видалити файл із цим текстом, то на екрані покупця з різницею в одну секунду буде вискакувати помилка, що не вдається знайти вказаний файл. Помилка виникала доти, доки не відключити Торгсофт у диспетчері завдань.
При видаленні файлу з ресурсом заставки в момент відображення заставки буде видано повідомлення, що файл не знайдено і заставка перейде в режим відображення дати-часу (№130192).
4) Екран покупця
Виправлено помилку, через яку якщо заставку відображають у вигляді тексту, то під час використання txt-файлів у кодуванні ANCI і UTF-8 з кириличним текстом на екрані покупця відображається набір різних символів, а не текст із файлу (№130193).
5) Екран покупця
Виправлено помилку, через яку, якщо в системі не встановлено або не активовано WindowsMediaPlayer, під час спроби ввімкнути екран покупця виникала помилка "Клас не зареєстровано".
У ситуації, коли в системі не встановлено або не активовано WindowsMediaPlayer під час спроби налаштувати заставку в режимі "Відео" та увімкненому перемикачі "WindowsMediaPlayer" у групі "Відтворювати відео за допомогою" з'являтиметься відповідне повідомлення про помилку (№130201).
6) Склад - Оборотність запасів: виправлено помилку "[FireDAC][Phys][MSSQL]-306. Command text must not be empty", яка виникала при спробі надрукувати звіт, якщо в таблиці не було даних (№130606).
7) Аналіз - Період - Закрити період
Виправлено помилку дублювання центрів обліку у вікні Попередження (№131032).
8) Склад - Стан складу - дія Встановити мінімальний залишок: виправлено помилку "Parameter [MINQUANTITY] data type is unknown", що виникала під час спроби видалити інформацію про мінімальний залишок, за умови роботи програми в режимі встановлення мінімального залишку "для всіх складів" (Налаштування - Параметри - Склад - Мінімальний залишок товару) (№131254).
9) Виправлена помилка, коли при ручному введенні ваги (галочка "Встановити вагу вручну" переклацувалася зі стану "вимкнути" в "увімкнути") - кнопка "Записати" ставала неактивною.
Тепер кнопка "Записати" стає активною, коли введене значення ваги більше 0 (№131685).
10) Виправлено помилку, коли під час зважування товару (товар лежить на вагах) і паралельно сканувався штрих-код у полі для введення ваги, товар додавався в реалізацію з кодом ШК замість виміряної ваги (№131686).

Версія 2020.0.11 (БД 493)

1) Торгсофт для Windows Документ --> Відомість інвентаризації
Істотно прискорено процес отримання останніх закупівельних цін при закритті відомості інвентаризації, особливо якщо у відомості невелика кількість товарів. Відповідно процес закриття відомості так само дуже сильно прискорено.
Транзакцію під час закриття відомості перенесено після отримання закупівельних цін (це було й раніше, але додавання стану "Закриття відомості" для того, щоб не можна було одночасно закрити від різних користувачів одну й ту саму відомість, це зламало), унаслідок цього доволі тривалий процес отримання закупівельних цін більше не блокує роботу з документами складу (зокрема, їхнє видалення). Так само транзакція не захоплює більше розрахунок собівартості за товарами акта ліквідації, що теж досить тривалий процес, який так само тепер не блокує роботу зі складськими документами.
(№132167)
2) Торгсофт для Windows Аналіз --> Період --> дія Видалити статистику закритих періодів
Виправлено помилку: "Вкладений запит повернув більше одного значення. Це заборонено, коли вкладений запит слідує після"..., яка виникала під час видалення статистик закритих періодів, якщо у клієнтів у системі в складі сім'ї було більше одного члена.
Так само виправлена помилка некоректної роботи фільтрів за віком і днем народження в Маркетинг - Клієнти, якщо у клієнтів в системі є склад сім'ї (крім самого клієнта) (№132383).

Версія 2020.0.12 (БД 493)

1) Розрахунок зарплати --> Планування --> План продажів --> дія Розрахувати план продажів
Виправлено помилку, внаслідок якої під час розрахунку плану продажів за закритою відомістю видалялися всі дані попередніх розрахунків.
Розрахунок плану продажів працює за таким алгоритмом: план розраховується тільки за тими датами, які не потрапили в жодну закриту відомість. Якщо в план потрапила дата із закритої відомості, то ця дата розрахована не буде (№108524).
2) Склад - Стан складу
Виправлено помилки виду
[FireDAC][Phys][ODBC][Microsoft][SQL Server Native Client 11.0][SQL Server]Конфлікт інструкції DELETE з обмеженням REFERENCE "fk_m36L24". Конфлікт стався в базі даних "TorgSoftDB", таблиця "dbo.RefitMaterial", колонка 'GoodID'.
При об'єднанні товарів, які беруть участь у виробництві або ремонті.
Помилка виникала під час об'єднання товарів А і Б (Б об'єднувався з А і видалявся), у разі, якщо товар Б брав участь у таких таблицях:
Матеріал ремонту
Склад виробничого акта для моделі
Склад відвантаження за замовленням
Продукція замовлення на виробництво
Склад замовлення на виробництво
Списання виробництва
Склад документа Чесний знак
Склад виробничого акта (як матеріал відходу)
(№128224)
3) Торгсофт для Windows Налаштування --> Параметри --> Чек --> Тип чека --> Фіскальний --> Фінансовий чек
Виправлена помилка в назві поля IP адреса (було написано "IP адресс") (№130186).
4) Документ - Виробництво готової продукції - Технологічна карта
Виправлено помилку, через яку, якщо технологічна карта містила матеріал категорії "Напівфабрикат" з дробовою кількістю, при спробі створення виробничого акта за такою техкартою виникала помилка: "Incorrect syntax near ','"
Помилка проявлялася в разі, коли обсяг партії виробу при створенні виробничого акта встановлювався в непарну кількість.
Заборонено встановлювати для матеріалу категорії "напівфабрикат" дробову кількість. У разі спроби запису змін із дробовою кількістю напівфабрикату буде видано повідомлення про помилку.
Виправлено помилку, через яку під час додавання матеріалу категорії "напівфабрикат" до техкарти попередження, що техкарту для напівфабрикату треба створити, з'являлося, але програма давала змогу зберегти зміни без заповненої техкарти напівфабрикату.
При спробі зберегти зміни для матеріалу категорії "напівфабрикат", якщо не була заповнена техкарта напівфабрикату, буде видано повідомлення про помилку.
(№130782)
5) Виправлено переклад. Був не перекладений рядок "Розрахунок собівартості завершено успішно" в інформаційному повідомленні після розрахунку собівартості (№131139).
6) Виправлена помилка, коли за проданими товарами не проставлялася ознака, що за ними потрібно перерахувати рух товару і відповідно не розраховувалася за цією реалізацією собівартість і не змінювалася собівартість за цими товарами на складі (після розрахунку собівартості), у разі, якщо у користувача встановлений контроль продажу нижче собівартості товару, плюс не встановлено Списувати товар зі складу під час додавання в реалізацію, а також необхідно було під час продажу спочатку додати товар, а потім вибрати клієнта з реальною знижкою.
Виправлено помилку, коли за товарами, які належали до нечинних (відкладених) надходжень і внутрішніх передач (важливо під час розрахунку собівартості з урахуванням внутрішніх передач), а також реалізацій (якщо не встановлено Списувати товар зі складу під час додавання в реалізацію), не проставляли ознаки того, що за ними треба перерахувати рух, після введення накладних у дію. Це призводило до незаповнення собівартості в самих і пов'язаних з ними документах, якщо від моменту формування накладної і введення її в дію був перерахунок собівартості за всіма товарами, і не було іншого руху цих товарів.
(№131257)
7) Налаштування - Параметри
Виправлено помилку, через яку у варіанті ліцензії "СТАРТ" при спробі відкрити параметри з'являлася помилка "List index out of bounds (3)" (№131880).
8) Склад - Синхронізація з інтернет-магазином - налаштування Об'єкта синхронізації: виправлена помилка, коли в зазначеній користувачем назві файлу синхронізації відбувалася заміна розширення файлу на значення за замовчуванням. Тепер, якщо користувач вказав ім'я файлу з розширенням, це розширення буде використовуватися при збереженні\вивантаженні файлу. Якщо розширення не було вказано, використовується розширення за замовчуванням (№132570).
9) Виробництво готової продукції - Створення виробничого акта
Виправлено помилку, через яку в ситуації, коли на складі відсутні деякі матеріали (К-ть <=0), програма не давала створити виробничий акт незалежно від того, дозволено продаж "в мінус" чи ні. Водночас, якщо товару на складі було просто недостатньо для виробництва зазначеної партії виробів, але було дозволено продаж "в мінус", виробничий акт створити було можна.
Якщо для налаштування "Що робити, якщо недостатньо товару на складі" (Налаштування - Параметри - Облік) встановлено "Дозволити продаж у мінус", то незалежно від того, чи є товар на складі в недостатній кількості або немає взагалі, виробничий акт створити можна. Відрізнятися буде тільки текст попередження.
Якщо для налаштування "Що робити, якщо недостатньо товару на складі" (Налаштування - Параметри - Облік) встановлено будь-яке інше значення, окрім "Дозволити продаж в мінус", то мається на увазі, що продаж "в мінус" заборонено.
У разі, якщо продаж "в мінус" заборонено, ця інформація відображатиметься в тексті попередження, що товару недостатньо або він відсутній на складі.
(№132668)
10) Документ - Замовлення на виробництво - Склад замовлення на виробництво
Виправлено помилку, через яку при створенні виробничого акта виникала помилка "[FireDAC][Phys][ODBC][Microsoft][SQL Server Native Client 11.0][SQL Server][SQL Server]The INSERT statement conflicted with the CHECK constraint "cheM15O4A9". Конфлікт виник у базі даних "TorgSoftDB", таблиця "dbo.ProductionActWork", стовпчик 'AllowanceMaterialOnExecute'." (№132987).
11) Документ - Планування виробництва
Виправлено помилку, через яку під час вибору замовлення в плануванні виробництва в ситуації, коли виріб замовлення або товар продукції замовлення (для моделі) може виготовлятися за кількома техкартами, матеріали за таким замовленням "задвоювалися", "витрачалися" тощо залежно від кількості техкарт.
Під час планування виробництва за замовленням на виробництво перелік матеріалів для виробів замовлення, на які заведено кілька технологічних карт, формуватиметься на підставі останньої створеної (за датою створення) технологічної карти виробу.
Під час планування виробництва за виробом моделі, до складу якої входять напівфабрикати, список матеріалів для напівфабрикатів формуватиметься на підставі останньої створеної (за датою створення) технологічної карти напівфабриката.
(№132988)
12) Виправлено відображення кнопки "Договір к/п" для ВІП-клієнта на формі "Оплата VIP-клієнта".
Тепер кнопка "Договір к/п" відображається для таких 3-х умов:
- Праворуч від кнопки "Накладна" (коли кнопки "Чек" і "Накладна" розташовані в один рядок), якщо умову друку в параметрах налаштування чека вибрано як "За бажанням клієнта"
- З лівого боку (там де зазвичай відображається кнопка "Чек" для умов друку в минулому пункті), якщо умови друку чека обрані як "Обов'язково для кожної реалізації".
- Між полем вибору дати "Остання дата приймання оплати без зниження знижки" і кнопкою "Погасити борг" (стрілочка вгору для нового інтерфейсу), якщо в типі чека вибрано "Фіскальний" або "Змішаний", незалежно від того, яку обрано умову друку чека.
Помилка полягала в тому, що кнопка створювалася динамічно і неправильно визначалося її розташування для перерахованих режимів.
(№133208)
13) Виправлено помилку в Склад - Наявність товару на складах у торговельній мережі, коли розміри відображалися відсортовані не за алфавітом, якщо на товари моделі були присутні різні ціни на різних цінах обліку (роздрібна ціна, ціна зі знижкою, або оптова ціна), навіть якщо товар був відсутній на центрах обліку з іншою ціною (№133818).
14) Сервер додатків - Мобільний клієнт
Виправлено роботу сервера додатків з мобільними клієнтами, частково усунуто критичні місця з витоками пам'яті та невірними покажчиками на методи
Стабілізовано роботу з мобільними клієнтами.
(№133829)
15) Виправлена помилка, через яку під час роботи з банківським терміналом за протоколом UPOS (Ощадбанк) під час проведення повернення виникала помилка "Не вдалося під'єднатися до терміналу. "Неприпустимий рядок із зазначенням класу, ProgID: "ECRCommX.BPOS1Lib".
Причина помилки: під час повернення через банківський термінал виконується попереднє зчитування банківської картки для отримання її номера. Для протоколу UPOS цей функціонал реалізовано не було (№134132).

Версія 2020.0.13 (БД 499)

1) Склад - Синхронізація з інтернет-магазином: додано додатковий механізм, завдання якого запобігти дублюванню рахунків, створених під час завантаження замовлень.
Технічна інформація: при роботі декількох копій Торгсофт, запущених під одним і тим самим користувачем ОС Windows, могла статися ситуація, коли в обох копіях одночасно спрацьовувала синхронізація за розкладом, що призводило до дублювання завантажених замовлень\рахунків. Був розроблений механізм, який запобігає запуску синхронізації завданням за розкладом, якщо синхронізація вже виконується іншою копією Торгсофт (№129760).
2) Сервер додатків - Автоматичні завдання
Виправлена помилка невірного визначення версії збірки з ресурсів програми. Помилка була в невірному зсуві і отриманні типу ресурсу для версії програми тепер коректно визначається версія, мажорна, мінорна і версія збірки (№130974).
3) Додано коригування цін при створенні/друку податкової накладної на робочій формі "Список витрат" (як це реалізовано в Торгівлі з випискою рахунка і Реалізації при створенні/друку податкової накладної) (№131575).
4) Налаштування -- Користувачі -- Доступ до мобільного додатка.
Змінено тип вузлів дерева, тепер вони або увімкнені або вимкнені незалежно від стану дочірніх вузлів (№132060).
5) Виправлена помилка, коли під час додавання витрати за прибутковою накладною (для параметрів: "Особисті гроші", "Входить в собівартість товару"), сума додаткової собівартості в прибутковій накладній (колонка і підсумки внизу таблиці) визначалася зі знаком мінус. Через що собівартість товару ставала меншою на суму витрати за прибутковою накладною.
Ця помилка мала місце, тому що для параметра "Особисті гроші" при створенні витрати за накладною, не коректно визначався знак суми додаткової собівартості (плюс або мінус) під час перерахунку цін у прибутковій накладній (№132989).
6) Виправлено помилку "[FireDAC][Phys][MSSQL]-335. Тип даних параметра [INVOICEID] невідомий. Hint: уточніть TFDParam.DataType або присвоюйте TFDParam value before Prepare/Execute call", що виникає під час дій "Додати витрату в %" або "Додати витрату у валюті", а також "Змінити" та "Видалити" на робочій формі "Прихід товару", закладка "Витрати накладної" (№133292).
7) Склад - Синхронізація з інтернет-магазином: для способу синхронізації "через файл" виправлено помилку, внаслідок якої не відбувалося завантаження та обробка файлів замовлень, незважаючи на наявність файлів замовлень на FTP-сервері.
Технічна інформація: деякі FTP-сервери не підтримують серверну фільтрацію при отриманні списку файлів директорії. Для виключення цієї проблеми, Торгсофт буде запитувати повний список файлів директорії FTP-сервера і виконувати фільтрацію на своєму боці (№133899).
8) Розрахунок зарплати --> Мій розрахунковий лист
Виправлено помилку, коли під час отримання зарплати за відомістю співробітником сума дорівнювала 0, хоча до виплати в розрахунковому листі доступна до виплати сума, відмінна від нуля. Це відбувалося, якщо після розрахунку платіжної відомості цьому співробітнику був створений розрахунковий лист з авансом або боргом (№134345).
9) Склад --> Реєстр прибуткових накладних --> дія Розподілити по торгових точках --> дія Передати всі залишки накладної на одну торгову точку
Виправлено помилку в повідомленні про помилку (№134423).
10) Склад - Синхронізація з інтернет-магазином: виправлена помилка Access Violation, що виникала при виконанні дії "Завантажити файл замовлення", у разі якщо у файлі замовлення було вказано ідентифікатор товару, якого не існує в Торгсофт (№135284).

Версія 2020.0.14 (БД 499)

1) Для версії програми "Старт" приховані шаблони динамічних параметрів "Параметри податкової накладної України" і "Маркетплейс ROZETKA", оскільки ці додаткові опції недоступні для цієї версії програми (№112106).
2) Версія програми "Старт": на формі Документ - Прихід товару був закритий доступ до дії "Запакувати товар", оскільки в цій версії програми відсутня можливість роботи з комплектами (№122300).
3) Склад - Синхронізація з інтернет-магазином - форма редагування "Об'єкт синхронізації" - вкладка "Способи оплати" - дія "Додати\Змінити": виправлено некоректне відображення елементів форми при роботі програми українською мовою (№130976).
4) Виправлено відображення видів товарів (жовте підсвічування), доданих до відомості інвентаризації, на формі "Вибір видів товару для інвентаризації" тільки відносно того центру обліку, з якого було створено нову відомість.
Виправлено формування значення поля "Опис інвентаризації" відомості інвентаризації (унеможливлює дублювання виду товару в описі) у випадку, коли у відомість додається вид товару, що вже є доданим (до інших відомостей інвентаризації або до поточної, але за інший період часу). Таке могло відбуватися, коли в діалоговій формі "Вибір видів товару для інвентаризації" відображаються дублюючі види товарів (№134413).
5) Виправлена дуже стара помилка, коли по товару не розраховується собівартість (не заповнюється у видаткових документах і не змінюється в стані складу) для методів розрахунку собівартості за партіями поставки і за партіями поставки з урахуванням внутрішніх передач. Це відбувалося в тому випадку, якщо рух товару (припустимо, продаж товару) відбувався в той момент, коли паралельно розраховували собівартість, а саме відбувалося виконання першої частини - розрахунок руху товару. І до наступного руху цього товару собівартість не розраховувалася за цим товаром.
Виправлена дуже стара помилка, коли по товару в стані складу була сильно завищена собівартість, якщо у товару були надходження з негативною кількістю.
(№135474).
6) Склад - Синхронізація з інтернет-магазином - Сполучення з Rozetka.ua - дія Зберегти у файл: виправлена помилка, в результаті якої файл товарів (прайс-лист) не містив посилання на фотографії товарів. Помилка виникала за таких налаштувань програми:
Місце зберігання фотографій: Каталог
Каталог зберігання фотографій: будь-який відносний шлях, наприклад "..\Photo"
Використовувати настроюваний алгоритм формування назви фотографій: відключено
(№135677)
7) Склад - Синхронізація з інтернет-магазином - Сполучення з Rozetka.ua: значно збільшено швидкість виконання дії "Зв'язати вид товару з категорією ROZETKA" і "Відмінити зв'язок виду товару з категорією ROZETKA" для видів товару, які мають велику кількість товарів (№135777).
8) Склад - Синхронізація з інтернет-магазином: виправлено помилку "Access violation" при виконанні дії "Зберегти файл" для всіх способів синхронізації, які мають доступ до цієї дії (через файл, Prom.ua, Rozetka). Помилка виникала, якщо під час збереження файлу товарів виконувалося вивантаження фото товарів, і під час надсилання фото відбувалася будь-яка помилка, пов'язана з FTP-сервером (наприклад, розрив з'єднання або перевищення квоти) (№135799).

Версія 2020.0.15 (БД 499)

1) Торгсофт для Windows - Документ --> Реалізація --> Оплатити (F6)
Виправлено помилку, коли під час оплати реалізації для VIP-клієнта кілька разів клікнути по кнопці "Оплата", то можна було "задвоїти" оплати за цією реалізацією, оскільки вікно для введення оплати відображалося кілька разів (№127981).
2) Розрахунок зарплати - Платіжна відомість
Виправлено помилку, через яку при створенні утримання зі співробітника на формі Розрахунок зарплати - Налаштування, якщо загальна сума не кратна щомісячному платежу, то в останній місяць на формі "Розрахунок зарплати" в таблиці "Платіжна відомість по співробітниках" значення в колонці "До виплати" відображалося некоректно.
При цьому в розрахунковому листі по співробітнику сума відображалася правильно (№129285).
3) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли під час перезапуску програми (спеціальною кнопкою на головній формі) не виконувалася низка дій, які виконуються при звичайному закритті програми:
вимкнення всіх активних платних функцій для цього робочого місця
збереження інформації користувача в реєстрі
реєстрація виходу користувача (прихід все одно реєструвався під час запуску знову)
реєстрація виходу для бригади
(№130269)
4) Розрахунок зарплати
Виправлено помилку, через яку, якщо у співробітника в зарплаті за посадою встановлений індивідуальний відсоток від виторгу торговельної точки з типом плану продажів - Бригадна робота, і якщо дата звільнення цього співробітника потрапляє на середину плану продажів, то премія нараховується від виторгу за всі дні, що потрапляють до плану, зокрема й за ті, коли його вже було звільнено.
Також оптимізовано алгоритм розрахунку плану продажів для прискорення розрахунку (№131506).
5) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку "Неприпустимий рядок із зазначенням класу, ProgID: "SQLDMO.Application"", під час спроби на формі "Налаштування з'єднання з сервером" оновити ім'я SQL сервера, якщо не було встановлено на комп'ютері SQL сервер 2008 і нижче (№133875).
6) Виправлено відображення слова Торгсофт (софт було з великої літери) у порадах під час завантаження програми та на формі привітання російською та українською мовами (У Торгсофт можна вести облік продажів, зроблених через посередника....) (№134266).
7) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли у формах "Склад" - "Список приходів" і "Склад" - "Список витрат" у фільтрі Вид відображалися зайві елементи (наприклад для списку витрат - прихід) після зміни центру обліку на головній формі (№135783).
8) Склад - Синхронізація з інтернет-магазином: додано заборону на виконання основних дій (Синхронізувати, Прийняти замовлення, Зберегти файл та ін.) з об'єктом синхронізації, якщо додаткова опція, яку використовує об'єкт синхронізації неактивна (№135950).
9) Склад - Синхронізація з інтернет-магазином: для способу синхронізації "через файл" виправлена помилка "Could not convert variant of type Null into Double", що виникала при завантаженні замовлення, валюта якого відрізнялася від національної, і для цієї валюти була відсутня інформація про курс купівлі\продажу (№136031).
10) Торгсофт для Windows
Виправлена помилка, коли на формі Майстер Активації відображалися некоректні дані в рядку "Copyright (c) 2005-2019" повинен був бути 2020-й рік (№136370).
11) Виправлено помилку, коли в налаштуваннях фіскального реєстратора для поточного робочого місця не можна було обрати "Тип фіскального принтера Меркурій при деактивованій платній функції "Підключення фіскального реєстратора", а активованій тільки функції "Підключення програмного РРО для ФОП" (№136371).
12) Виправлено помилку при роботі з фіскальним реєстратором Хелп Мікро MG N707TS
"Код помилки "хС2"
Зміст помилки:
Невірний параметр у процедури",
якщо в реалізації були присутні товари із сумою знижки або націнки менше однієї копійки (№136566).
13) Програмний РРО: виправлено помилку валідації XML-файлу "The 'UKTZED' element is invalid", що виникала під час продажу фіскального товару, в якого не було вказано код УКТЗЕД (№136674).

Версія 2020.0.16 (БД 493)

1) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли у відомості інвентаризації, при встановленій умові пошуку - за артикулом, якщо у товару, артикул якого ми вводимо, у вигляді товару встановлено "Штрих-код містить кількість", то кількість товару не змінювалась (хоч при налаштуванні збільшувати кількість на один або запитувати кількість).
Виправлено помилку, коли у відомості інвентаризації при скануванні штрих-коду, в якому закодовано вагу, якщо було встановлено запитувати кількість, то кількість товару не змінювалась на ту, що вручну встановив користувач, а додавалась закодована в штрих-коді.
(№119202)
2) Документ - Замовлення торгової точки на склад
Виправлена помилка, через яку при додаванні в замовлення товарів суворого гарантійного обліку і звичайних товарів при створенні документа внутрішньої передачі з'являлося повідомлення про помилку (№129850).
3) Налаштування --> Завдання за розкладом --> Автоматичний розрахунок і розсилка
Виправлено помилку, коли не працювало завдання за розкладом на списання невикористаних бонусів, чий термін дії закінчився. У лог виконання цих завдань крім позначки про виконання розрахунку додано позначку про початок розрахунку.
Виправлено помилку, коли під час запуску програми одразу під кількома користувачами, якщо до цього ще не відбувався розрахунок по списанню бонусів цього дня, процес розрахунку міг запускатися паралельно кілька разів, що призводило до зависання програми та численних записів у балці виконання завдання "Списання бонусів", а так само, цілком імовірно, до зайвих списань бонусів.
(№133879)
4) "Сервер додатків - Гібрид/Мобільний додаток"
Виправлено помилку авторизації користувача під обмеженою роллю (№134765).
5) Склад - Стан складу - Додати товар у відомість інвентаризації
Виправлено помилку, через яку під час додавання товару у відомість інвентаризації за серійними номерами виникала помилка "Incorrect syntax near the keyword "WHERE"...".
Так само виправлено помилку, через яку на формі "Серійний номер на інвентаризації" була неактивна кнопка "Закрити відомість".
(№135673)
6) Користувач - Налаштування доступу до мобільного додатка.
Виправлено помилку, через яку якщо не відкриваючи налаштування доступу до мобільного застосунку, змінити користувача і натиснути "записати", то скидалися налаштування доступу до всіх категорій у цього користувача (№136025).
7) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли під час спроби відкрити Аналіз - "Аналіз руху бонусів" програма зависає і закривається, якщо рух бонусів був величезним і не стояло обмеження на кількість рядків.
Додатково прискорено швидкість роботи цього аналізу в разі встановлення фільтрів. Торкнулися таких фільтрів: Період, Контрагент, Торгова мережа.
(№136033)
8) "Сервер додатків - Автоматичні завдання - Архівування в хмару і видалення застарілих архівів"
Виправлена помилка невірного визначення списку файлів для видалення згідно зі встановленою кількістю днів зберігання (№136153).
9) Виправлено помилку, через яку під час продажу товару із серійним номером, повернутого на склад після внутрішнього передавання, виникала помилка "товар із даним серійним номером відсутній на складі".
Помилка виникала при виконанні таких умов:
Оприбуткувати товар із суворим гарантійним обліком за серійними номерами.
Виконати внутрішню передачу з позначкою Товар у дорозі.
Прийняти товар на другому складі з перевіркою і вказати 0 при прийманні товару.
На складі, з якого відправляли, виконати продаж цього товару в реалізації.
(№136166)
10) Виправлено помилку, коли в базі даних, що встановлюється за замовчуванням, на деякі валюти не було встановлено значення "Сума словами".
Для Юаня було встановлено значення "Сума словами" в В юань.
Додано до списку валют Молдавський лей.
(№136374)
11) Торгсофт для Windows - Документ --> Повернення браку --> дія Змінити --> Вибрати товари
Виправлено помилку, коли у формі "Акт браку" натиснути "Обрати товари", на формі "Постачання товару", що відкрилася, не працювало введення у фільтрі за товаром.
Так само виправлено задвоєння (потроєння) товарів у випадаючому списку фільтра за товаром.
(№136454)
12) "Сервер додатків - системні завдання"
Виправлена повторна авторизація з клієнта з одним і тим самим IMEI, але з різним користувачем.
Виправлено створення унікальності бібліотеки для підключення
Виправлено перевірку та отримання вірного покажчика на бібліотеки для виконання запитів клієнта.
Виправлено отримання GUID для клієнта для подальшої перевірки і прокидання виконання команд.
(№136563)
13) "Сервер додатків - Автоматичне завдання розрахунку собівартості"
Виправлена помилка можливого зависання виконання завдання в автоматичному режимі, тепер завдання коректно виконується і в разі помилки буде записано в лог повідомлення про помилку.
(№136785)
14) Виправлено помилку, коли на друкованому варіанті фіскального чека, надрукованого з ПРРО, замість назви товару (або фіскальної назви товару, якщо вона для товару встановлена) відображалася коротка назва товару (№136920).
15) Картка товару - Додавання фотографії товару: виправлено текст у повідомленні про помилку, що виникає під час додавання фотографії товару, у разі якщо вказаний файл з фото пошкоджений або має невірний формат (№136924).

Версія 2020.0.17 (БД 493)

1) Виправлено помилку "Parameter [SENDERID] data type is unknown. ", коли при спробі додати одержувача в картці клієнта - параметри доставки, дія "Додати контрагента Нової Пошти" в таблиці "Контрагенти для".
Тепер, якщо список вибору відправника Нової пошти не заповнений або відсутній відправник, користувачеві буде видано повідомлення про необхідність заповнити порожні поля (№137787).
2) "Гібрид - Системні завдання"
Виправлена помилка невірної авторизації на перезапущеному сервері додатків з урахуванням повторного/нового запиту від працюючого клієнта. Тепер повторна авторизація або автоматична реєстрація на сервері додатків відбувається без помилок і задвоювання бібліотек клієнта на підключення (№137977).
3) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли після видалення статистик закритих періодів, при встановленому налаштуванні "Зберігати постачальника товару при видаленні статистик", баланс з партнером ставав некоректним (№138217).
4) "Сервер додатків - Автоматичні завдання - Архівування в хмару"
Реалізовано перевірку за початком файлу, тепер під час перевірки застарілих файлів перевіряється початкова назва цього файлу, і якщо вона збігається з файлом на диску або його містить, то після цього буде перевірка файлу на дату та розширення (№138411).
5) Виправлено низку помилок, які могли призводити до існування одного й того самого системного контрагента різними мовами (російською та українською). Це виправлення має ефект для нових баз даних. Для баз даних, у яких ця помилка вже проявилася, помилку необхідно виправляти шляхом об'єднання контрагентів.
Також, наступні контрагенти були переведені в статус "системний контрагент":
ПУНКТ ОБМІНУ ВАЛЮТ
КАСА
БАНК
КОРЕСПОНДЕНЦІЯ РАХУНКІВ
СПИСАННЯ ПОСЛУГИ
(№138414)
6) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли не працювало налаштування ролей для колонки "Місце зберігання" в таблиці Склад - Місце зберігання - Місце зберігання, колонка ніколи не відображалася під обмеженою роллю (№138463).
7) Сполучення з Prom.ua: для об'єктів синхронізації з сімейства Prom виправлено зависання програми при автоматичному завантаженні замовлень. Також виправлено помилку, внаслідок якої під час автоматичного завантаження замовлень для об'єктів синхронізації з сімейства Prom відображалися інформаційні повідомлення, що мають відображатися тільки під час ручного завантаження замовлення (№138619).
8) Документ - Реалізація - Оплата
Виправлена помилка "Access Violation", яка виникала при введенні неправильного PIN або скасуванні під час оплати товару через банківський термінал, підключений по WebSocket (№138777).
9) Сполучення з маркетплейс ROZETKA: виправлена помилка "Access violation", яка виникала при виконанні дії "Прийняти замовлення" на формі "Замовлення віддаленого клієнта". Помилка виникала в рідкісних випадках, коли в замовленні була відсутня інформація про параметри\реквізити доставки. Також виправлено помилку, яка призводила до неправильного визначення періоду для завантаження замовлень у разі коли журнал синхронізації поточного об'єкта синхронізації не мав записів із датою останнього успішного завантаження замовлень.
(№138921)
10) Документ - Повернення
Виправлено помилку, через яку під час натискання кнопки "Скасування" на формі сканування коду "Чесного знака" при поверненні товару додавався товар у документ повернення в нульовій кількості (№139281).

Версія 2020.0.18 (БД 493)

1) Виправлено помилку, коли в Налаштування - Термінал збору даних - Термінал збору даних - вкладка Імпорт документів - дія Додати/Редагувати назва форми редагування була "Поле універсальних ваг", а не "Поле терміналу збору даних" (№136898).
2) Маркетинг - Посередник
Виправлена помилка "Field 'для' must have a value" під час спроби додати знижку на товарну групу при порожньому списку "Посередник". При спробі додавання знижки на товарну групу при порожньому списку "Посередник" буде видано повідомлення про помилку (№138252).
3) Маркетинг - Посередник
Виправлено помилку, через яку додавалися "Контакти" при порожньому списку посередників. При спробі додати контакт при порожньому списку посередників буде видано повідомлення про помилку.
Так само виправлена помилка, через яку при виклику дії "Видалити" на будь-якому порожньому списку з'являвся запит на видалення рядка.
На вкладці "Баланс з посередником", якщо список порожній, дії "Друк звіту за посередником", "Внести оплату", "Внести виплату посереднику" стають недоступними.
(№138253)
4) Виправлено помилку, коли заголовок списку "Працює з валютою" відображався не повністю на формі Налаштування > Контрагент > редагувати > закладка "Загальне".
Виправлено положення поля "VIP (відстрочка платежу)", щоб воно не виходило за рамки на вкладці "Додатково" (№138323).
5) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли на формі Аналіз - Аналіз покупок клієнтів (у стабільній версії Аналіз покупок роздрібних клієнтів) враховувалися чернетки реалізацій (№138914).
6) Документ - Реалізація
Виправлено помилку, через яку при додаванні товару в реалізацію, який раніше був гарантійним, запитувалося введення серійного номера.
Для товару буде запитуватися серійний номер, якщо:
активовано додаткову функцію "Облік гарантійного товару за серійними номерами";
- у вигляді товару значення параметра "Облік за серійними номерами" відмінне від
"Не вести гарантійний облік" (для документів внутрішньої передачі встановлено "Вести суворий гарантійний облік");
- для товару встановлено термін гарантії.
Помилка проявлялася при виконанні таких умов:
- активовано додаткову функцію "Облік гарантійного товару за серійними номерами";
- для виду товару значення параметра "Облік за серійними номерами" спочатку встановлено в "Вести гарантійний облік"/"Вести суворий гарантійний облік";
- товар був оприбуткований із зазначенням строку гарантії;
- для виду товару у формі "Товарознавство" - "Вид товару" значення параметра "Облік за серійними номерами" було встановлено в "Не вести гарантійний облік" (саме в такому порядку, а не при виклику форми "Вид товару" з картки товару);
- додати товар у реалізацію.
(№138971)
7) Виправлено помилку, коли при налаштуванні розрахунку собівартості За партіями поставки з урахуванням внутрішніх передач переставала розраховуватися собівартість (заповнюватися у видаткові складські документи) в деяких випадках, після повернення товару, якщо артикул з реалізації повертали двома або більше поверненнями.
Виправлено помилку, коли при налаштуванні розрахунку собівартості За партіями поставки з урахуванням внутрішніх передач переставала розраховуватися собівартість (заповнюватися у видаткові складські документи) у випадках, після повернення товару, який було продано в мінус, якщо прибуткова накладна, що компенсує кількість, якої не вистачає, була створена після повернення товару.
(№138991)
8) Документ - Виробництво готової продукції
Виправлено помилку, через яку під час випуску готової продукції значення поля "Рекомендовано до випуску" на формі "Закриття виробничого акта" розраховувалося некоректно.
Значення цього параметра розраховується як різниця між об'ємом партії та кількістю вже випущених+списаних виробів з урахуванням кількості матеріалу і операцій, необхідних згідно з технологічною картою і доданих до виробничого акта, достатньої для випуску певної кількості виробів.
Наприклад, якщо обсяг партії 3 одиниці, випущено 1, то рекомендовано до випуску буде 2, якщо до виробничого акта внесено достатню кількість матеріалів і операцій, необхідних для випуску 2-х виробів згідно з технологічною картою.
У полі "Кількість" відображається різниця між об'ємом партії і кількістю вже випущених плюс списаних виробів, тобто кількість виробів, які теоретично можна випустити без урахування кількості матеріалів і операцій у виробничому акті.
(№139187)
9) Аналіз - Аналіз реалізацій за видами товару: виправлено помилку "Can not create a file", яка виникала при виконанні дії "Експорт в Excel", при роботі програми під обмеженим користувачем. Також для вирішення подібних помилок необхідно відключити налаштування "Налаштування - Параметри - Сервіс - Використовувати Microsoft Excel для додаткового стиснення звітів" (№139368).
10) Програмний РРО: поле "ІПН" більше не є обов'язковим для заповнення. У разі якщо при реєстрації ПРРО не був зазначений номер платника ПДВ (ФОП або ЮО не є платником ПДВ), це поле необхідно залишити незаповненим. Ця зміна виправляє помилку "Зазначений номер платника ПДВ відрізняється від номера згідно реєстраційних даних", яка виникала під час оплати реалізації через те, що поле "ІПН" неможливо було залишити порожнім, що призводило до помилки валідації реєстраційних даних під час відправлення чека.
(№139441)
11) Виправлена помилка, "Field ID дзвінка в Binotel must have a value", яка виникала при активованій функції CRM. Взаємодія з клієнтами та налаштованого зв'язку з Бінотел, якщо у користувача активовано моніторинг дзвінків (№139490).
12) Виправлено ситуацію, коли при створенні Товарно-транспортної накладної Нової пошти відбувалася помилка "Адреса одержувача не належить до цього одержувача" після виконання дії "Змінити адресу одержувача" на формах "Створити ТТН Нової пошти" або в картці клієнта на вкладці "Параметри доставки" (дія змінити адресу одержувача Нової пошти) (№139537).

Версія 2020.0.19 (БД 493)

1) Торгсофт для Windows --> Товарознавство --> Фасований товар --> дія Зберегти товари у файл для ваг
Суттєво прискорено процес збереження xls файлу з товарами для ваг CAS CL5000J. Для цього змінено метод збереження даних без використання OLE-сервера Excel. Так само це призвело до можливості збереження файлу без наявності Excel, на комп'ютері (№138775).
2) Документ - Прихід товару - вкладка "Витрати накладної" - дія "Додати витрату у валюті": виправлена помилка відсутності можливості управління доступом (Налаштування - Налаштування ролей) для поля "Валюта" що на формі редагування "Витрати на товар накладної" (№139897).
3) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли налаштовані шаблони для ПРРО через Налаштування - Налаштування шаблонів друку... (ПРРО - Z-звіт, ПРРО - Початок зміни, ПРРО - Службове внесення грошей, ПРРО - Службове вилучення грошей, ПРРО - Фіскальний касовий чек повернення) ніяк не впливали на сам друк (№139950).

Версія 2020.0.20 (БД 493)

1) Виправлено помилку, коли в налаштуваннях Бінотел для користувача не зберігалося значення в полі Прослуховуваний внутрішній номер (№140132).
2) Торгсофт для Windows
Виправлена помилка, коли не прослуховувалися (не з'являлося відповідне вікно про те, що йде дзвінок) як вихідні, так і вхідні дзвінки Бінотел, якщо в налаштуваннях користувача було вказано більше одного номера для прослуховування (№140139).

Версія 2020.0.21 (БД 493)

1) Виправлено появу помилки "Access violation" під час спроби оновити статус надсилання повідомлення з використанням сервісу Epochta (№140118).
2) Виправлено помилку, коли на українській версії інтерфейсу в Розрахунку заробітної плати - Планування рамка навколо перемикача "Планування" не мала нижню межу і коли назва чек-боксу "Фактичне відпрацювання" не відображалася повністю (№140408).
3) Виправлено помилку, коли на формі "Застосувати поточні параметри розрахунку зарплати" у випадаючому списку "Платіжна відомість" період платіжної відомості відображався не повністю (№140414).

Версія 2020.0.22 (БД 493)

1) Виправлено помилку, через яку некоректно розраховували відсоток знижки за акцією "Знижка на кожен другий товар" з використанням поля "К-ть товарів групи, що активізує" на вкладці "На один товар" у налаштуваннях акції.
Помилка виявлялася в тому, що відсоток знижки за акцією змінювався після додавання не акційних товарів.
(№133995).
2) Виправлено помилку, через яку акція на один товар спрацьовувала на товари товарної групи, відмінної від тієї товарної групи, на яку налаштована акція (№139436).
3) "Торгсофт для Windows - Сервер додатків"
Виправлена помилка невірного підключення і зайняття робочого місця при використанні ліцензії тільки на одне робоче місце, тепер системні підключення для бази даних не займають робочі місця, але при цьому завантажують ліцензію для перевірки роботи завдань, також виправлена помилка і в гібриді при підключенні до сервера додатків.
Помилка була в неправильному використанні перевірки робочого місця для системних підключень і в мобільному додатку в неправильний час запитувався доступ до системної інформації про телефон (№139824).
4) Документ - Виробництво готової продукції
Виправлено помилку "Field 'для' must have a value" під час додавання матеріалу при порожньому списку Виробничих актів (№140873).
5) Документ - Виробництво готової продукції
Виправлено помилку "Тип даних параметра [PRODUCTIONACTWORKID] невідомий. Hint: вкажіть TFDParam.DataType або присвоюйте TFDParam value before Prepare/Execute call" при видаленні виробничої операції, якщо список виробничих актів порожній (№140874).
6) Документ - Замовлення на виробництво
Виправлено помилку "Parameter [PRODUCTIONORDERSHIPMENTID] data type is unknown. Hint: вкажіть TFDParam.DataType або присвоїти TFDParam value before Prepare/Execute call" при видаленні в таблиці "Склад відвантаження за замовленнями" при порожньому списку відвантажень (№140877).

Версія 2020.0.23 (БД 493)

1) Виправлено помилку "Код: 221 Неправильний код команди", під час продажу за безготівковим розрахунком у реалізації, використовуючи фіскальний реєстратор Dateсs через драйвер Атлас, якщо в реалізації були присутні товари зі знижкою, коли ціна зі знижкою має більше двох знаків після коми, та не цілою кількістю (наприклад 0,5) (№141629).
2) Виключено появу помилки "[FireDAC][Phys]{ODB][Microsoft][SQL Server Natice Client 11.0][SQL Server] Incorrect syntax near "Quantity" на формі "Планування" вкладка "План особистих продажів" під час виконання дії "Розрахувати план особистих продажів" (№141809).
3) Виправлено помилку, коли під час використання аналізу "Аналіз покупок роздрібних клієнтів" багаторазово, у списку наборів даних звіту з'являлися набори-дублікати 'frxDBDataset1' (№141814).
4) Виправлена помилка, коли не створювалися документи внутрішнього переміщення, створені в "Центрі управління асортиментом", і, як наслідок, транзакція залишалася висячою, що не давало зберегти базу даних у файл (№141821).

Версія 2020.0.24 (БД 493)

1) Склад - Гарантійний облік
Виправлено помилку "Field 'для' must have a value" під час додавання запису в таблиці "Продовження гарантійного терміну" в режимі Гарантійний облік.
Помилка проявлялася під час спроби збереження нового запису в таблиці "Продовження гарантійного терміну" за порожнього списку на вкладці "Гарантійний облік".
За порожнього списку на вкладці "Гарантійний облік" виклик дії "Додати" в таблиці "Продовження гарантійного терміну" не призводитиме до відкриття форми редагування. Також не відображатиметься діалог при виклику дії "Видалити".
(№141175).
2) Виправлено помилку: [FireDAC][Phys][ODBC][Microsoft][SQL Server Native Client 11.0][SQL Server][SQL Server] Операція DELETE конфліктувала з константою REFERENCE "fk_M49L6". The conflict occurred in database "TorgSoftDB", table "dbo.FiscalCheck", column 'InvoiceID' during deletion of statistikas of closed periods (зокрема під час фізичного видалення документів) (№141277).
3) Реалізація - Вид - Налаштувати вигляд форми...
Виправлено помилку, через яку у формі "Реалізація - Вид - Налаштувати вид форми Реалізація" стан перемикача "Відображати фото товару" відображався відмінним від значення, збереженого в реєстрі.
Значення перемикача в реєстрі зберігається коректно. Описана поведінка перемикача зумовлена тим, що його стан визначався не значенням параметра в реєстрі, а видимістю панелі для фотографії на формі "Реалізація". Якщо в реалізації немає товару або у товару немає фото, то панель не відображається.
Стан перемикача тепер визначається значенням відповідного значення параметра в реєстрі (№141361).
4) Маркетинг - Клієнти
Виправлено помилку "The DELETE statement conflicted...", яка виникала при об'єднанні клієнтів, у яких є записи на вкладці "Соціальні мережі" картки клієнтів.
Помилка виникала, якщо у клієнта, що "видаляється", були записи у вкладці "Соціальні мережі".
Причина помилки: алгоритм об'єднання клієнтів не передбачав коригування даних за соціальними мережами для клієнтів, а при видаленні клієнта залишалося посилання на його соціальні мережі, що призводило до помилки на рівні бази даних.
(№141515).
5) Виправлена помилка: "Код: 207 Чек не може бути закритий" при проведенні реалізації в Торгсофт через фіскальний реєстратор Datecs FP-101 Smart (драйвер Атлас), якщо в реалізації був присутній товар у дробовій кількості зі знижкою (№142418).
6) Виправлено помилку, коли під час активації демо-ліцензії в списку додаткових функцій, які можна активувати, знаходився "Мобільний додаток Торгсофт для Android", який вже не використовується (№142437).
7) Розрахунок зарплати - Планування - План продажів
Виправлено помилку, через яку починаючи з версії 2020.0.15 неправильно розраховувався Виторг фактичний у планах продажів (№143288).
8) Виправлена помилка, коли від нас йде фіскальний чек у ПРРО, але ствердної відповіді нам не надходило, і ми думали, що чек не вирушив, а він насправді вирушив, у результаті ПРРО не міг перейти в онлайн більше.
Виправлено помилку, коли під час надсилання чека виникала помилка "Connection close crecefully", за якої чек надсилався, а в нас не записувався і відбувалася розсинхронізація нумерації.
(№143297).

Версія 2020.0.25 (БД 493)

1) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку "Помилка від сервера 400. Сума по рядках 0,00 не дорівнює загальній сумі в документі", якщо в нас встановлений програмний РРО та ми намагаємося через нього роздрукувати чек за реалізацією, повністю оплаченою подарунковим сертифікатом, роботу з яким ведемо як з грошима (№141818).
2) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли будь-яка запущена програма забирала робоче місце для ПРРО, навіть якщо на даному робочому місці не була налаштована з ним робота (№144636).

Версія 2020.0.26 (БД 493)

1) Торгсофт для Windows
Усунуто можливість появи ситуації, коли при змішаному режимі друку чека і налаштованому програмному РРО, якщо відсутній за вказаним у налаштуваннях шляхом файл шаблону нефіскального чека, то можна було в реалізації за однією реалізацією надрукувати кілька фіскальних чеків. За відсутності шаблону не фіскального чека, з'являється відповідна помилка, з пропозицією продовжити оплату чи ні. Якщо користувач не продовжував оплати після такої помилки, то при подальшій оплаті створювався другий фіскальний чек. Тепер помилка відсутності шаблону не перериває оплату.
Змінено алгоритм друку чека ПРРО. Прибрано частину перевірки існування щойно відправленого фіскального чека на сервер, якщо відправлення закінчилося помилкою. Тепер, якщо відправлення чека закінчилося помилкою, то ПРРО завжди переходить в офлайн, а перевірка на існування чека відбувається вже при спробі вийти в онлайн.

Версія 2020.0.27 (БД 493)

1) Торгсофт для Windows - Програмний РРО
Виправлено помилку:
"Код помилки: 10 PackageValidationError
Помилка обробки документа пакета № 0, дислокація 4:
Останній документ поточної зміни не може бути відкликаний"
Яка виникала при спробі перейти в онлайн, якщо при відкритті або закритті зміни на програмному РРО відбувався збій зв'язку, але чек про відкриття або закриття зміни реєструвався на сервері.

Версія 2020.0.28 (БД 493)

1) Торгсофт для Windows - Склад --> Розрахунок складських запасів
Виправлено помилку, коли в розрахунку складських запасів, якщо в системі встановлено кілька місць зберігання, і користувач за дією змінити додавав товару нове місце зберігання, то місця зберігання, які раніше існували в товару, не відображалися до оновлення даних у таблиці за відповідною дією (№119582).
2) Переклад.
Виправлено переклад слова "Ідентифікатор" (№137681).
3) Аналіз - Аналіз торговельної виручки: виправлена помилка, коли при спробі скопіювати дані з таблиці в буфер копіювався текст "(Graphic)" (№140474).
4) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли чеки для програмного РРО друкувалися не на встановленому принтері для друку чеків, а на принтері за замовчуванням (або ж на останньому використовуваному принтері програмою, наприклад після друку етикеток, чек друкувався на принтері етикеток), якщо користувач використовував налаштований шаблон чека, а не шаблон за замовчуванням. Так само тепер установлення в шаблоні чеків для програмного РРО принтера для друку (Report - PrintOptions - Printer) жодним чином не впливає на те, на якому принтері буде надруковано чек, і при налаштуванні шаблону за замовчуванням більше не підставляється поточний принтер для чеків у властивості шаблону (Report - PrintOptions - Printer).
Виправлена помилка друку не на встановленому в налаштуваннях принтері, коли використовується програма в термінальному режимі, а при підключенні до віддаленого робочого столу відразу запускається Торгсофт. У такому варіанті могла виникати ситуація, коли під час завантаження Торгсофт віддалений робочий стіл ще не отримав дані про всі перенаправлені на нього принтери (зазвичай це принтери не за замовчуванням), внаслідок чого в Налаштуваннях - Вибір принтерів, один або кілька принтерів могли залишитися від попереднього сеансу (після слова перенаправлено стояв код від попереднього сеансу), і виходить, що було вибрано немовби неіснуючі принтери, унаслідок чого відбувався друк на принтер за замовчуванням, що був встановлений на локальному комп'ютері. Цю помилку усунуто шляхом зміни принципу завантаження списку використовуваних принтерів. Тепер цей список завантажується не при завантаженні Торгсофт, коли міг відбуватися збій, а при першому використанні принтера.
(№141053).
5) Динамічні характеристики товару: виправлена помилка, в результаті якої могла бути порушена працездатність динамічних характеристик товару при використанні додаткової функції "Сполучення з маркетплейс ROZETKA". Помилка виникала в разі якщо було вказано значення для параметра категорії маркетплейс ROZETKA, назва якого містила спеціальні символи, як-от "©", "®" і подібні, що надалі призводило до помилок роботи SQL запитів (№141282).
6) Виправлена помилка в слові "передбачуваної" на формі "майстер налаштування маркетплейс ROZETKA" (№141452).
7) Переклад.
Прибрано зайвий пробіл із рядка "Ліцензійний_код.txt" (№141507).
8) Прихід товару - Розподілити товар по точках: виправлено помилку, коли накладні внутрішніх передач, що створюються в результаті розподілу, мали невизначений статус. Тепер, якщо прибуткова накладна за якою виконується розподіл, має статус "не діюча", то накладні внутрішніх передач завжди створюються зі статусом "відкладена". Якщо прибуткова накладна "діюча", то статус накладних внутрішніх передач залежить від налаштування "Створювати внутрішні передачі відкладеними" (№141519).
9) Переклад.
Виправлена помилка в перекладі слова "Собівартість" у спливаючій підказці налаштування "Зберігати постачальника при видаленні статистик" (№141636).
10) Переклад.
Виправлено закінчення в перекладі рядка "штрих-коду" для відповідності контексту (№142270).
11) Переклад.
Виправлено переклад слова "ваг" скрізь, де зустрічається з "вагів" на "ваг" (№142364).
12) Переклад
Виправлено переклад підказки у налаштування "Штрих-код товару зберігати повністю" (№142365).
13) Переклад.
Виправлено помилку в рядку "Остання перевірка" (№142369).
14) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку "Invalid precision or scale value" (або "Недопустиме значення точності або масштабу", якщо SQL сервер російською мовою) під час оплати реалізації та друку чека на програмному РРО. Ця помилка могла виникати в ситуаціях, коли в реалізації багато товарів за різними цінами зі знижкою і встановлено округлення чека, наприклад до десяти копійок (№143453).
15) Розрахунок Заробітної плати - Планування
Виправлено помилку "Conversion failed when converting date and/or time from character string.", яка з'являлася під час перерахунку плану продажів.
Помилка з'являлася, якщо в системі було встановлено короткий формат дати ДД.ММ.ГГ (№143993).
16) Додано лог за запитами, в результаті виконання яких сталася помилка.
Лог пишеться у файл C:\Журнал Torgsoft\Помилки.txt для версії 2020.0.28 і в C:\Журнал Torgsoft\Помилки застосунку.txt для версії 2020.5.1. Це допоможе якісніше ідентифікувати проблеми.
Приклад лога:
=========================================
05.02.2021 14:33:07: помилка виконання запиту:
[FireDAC][Phys][ODBC][Microsoft][SQL Server Native Client 11.0][SQL Server][SQL Server]Неправильний синтаксис поруч із ключовим словом "SET").
******** SQL Text************:
SET ( РІВЕНЬ ІЗОЛЯЦІЇ ТРАНЗАКЦІЇ READ UNCOMMITTED ( РІВЕНЬ ІЗОЛЯЦІЇ ТРАНЗАКЦІЇ READ UNCOMMITTED )
=========================================
(№144050).
17) Виправлено помилку в перекладі підказки під час запуску програми українською мовою.
Було не перекладено слово Параметри в "При проведенні переобліку продавцем можна заборонити йому бачити результаті підрахунку... Налаштування - Параметри - Доступ" (№144131).
18) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли неправильно розраховувався вік у таблиці Склад сім'ї на робочій формі Маркетинг - Склад сім'ї та на формі редагування Клієнт. Вік розраховувався не за повними роками, а простим відніманням з поточного року народження (№144681).
19) Виправлено помилку <The DELETE statement conficted with the REFERENCE constaint "fk_M49L8". The conflict occurred in database "TorgsoftDB", table "dbo.CheckComposition">, що виникала під час об'єднання товарів у стані складу, якщо за товаром, що буде видалений, було надруковано чек на програмному РРО (№144783).
20) Налаштування - Список додаткових функцій: виправлено помилку Access violation, яка могла виникати під час натискання клавіші "Delete", коли фокус введення перебував у полі "Фільтр". Поєднання клавіш для виклику дії "Деактивувати" було змінено на CTRL + DEL (№145078).
21) Виправлено помилку, коли в стандартному шаблоні друку чека повернення за програмним РРО в MasterData1 дублювалася змінна з ціною (№145079).
22) Документ - Прихід товару
Виправлено помилку, через яку під обмеженою роллю ПРОДАВЕЦЬ, якому заборонено бачити закупівельні ціни, у прибутковій накладній у картці товару при натисканні на кнопку Записати для всіх товарів моделі виникала помилка: "-335. Тип даних параметра [CURRENCYPURCHASINGPRICEPRUNT] is uknown. Підказка: вкажіть TFDParam.DataType або присвойте значення TFDParam перед викликом Prepare/Execute" (№145083).
23) Документ - Виробництво
Виправлено помилку, через яку при виборі складу, на який надходить продукція, або зміни її кількості роздрібна ціна прирівнювалася до собівартості.
Алгоритм перероблено таким чином, що:
- При виборі центру обліку, на який надходить товар, або при виборі товару моделі (якщо це виробничий акт моделі), виконується пошук собівартості та роздрібної ціни. Якщо собівартість визначена, то відсоток націнки розраховується виходячи з роздрібної ціни і собівартості;
- У разі зміни собівартості, якщо фокус введення переміщується (курсор поміщається в якесь інше поле або викликається будь-яка дія на формі) з поля введення собівартості - перераховується роздрібна ціна;
- У разі зміни відсотка націнки, якщо фокус введення переміщується з поля введення відсотка націнки - перераховується роздрібна ціна;
- При зміні роздрібної ціни, якщо фокус введення переміщується з поля введення роздрібної ціни - перераховується відсоток націнки.
(№145092).
24) Додаткова реалізація: виправлено помилку "Помилка ініціалізації модулів програмного РРО. [EUSignCP.dll] файл не знайдений", яка виникала під час спроби провести будь-яку операцію через програмний РРО (№145530).
25) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли неможливо було надрукувати повторно не фіскальний чек за реалізацією, яка не була проведена через фіскальний реєстратор, наприклад, у разі змішаного режиму друку чека, увесь чек було надруковано на не фіскальному принтері. Так само прибрано залежність повторного друку чека від того, який друк чека вибрали під час останньої оплати товару в реалізації, при змішаному режимі друку (№145938).
26) Документ - Прихід товару: виправлена помилка, яка призводила до тривалої підготовки видалення товарів при великій кількості товарів у накладній (№147054).

Версія 2020.0.29 (БД 493)

1) Оплата - Фінансовий документ - вкладка "Каса" - дія "Копіювати": виправлено помилку під час копіювання касового ордера, внаслідок якої копія документа мала поточну дату замість дати оригінального документа (№143769).
2) Торгсофт для Windows - Фіскальний реєстратор
Під час друку Z і X звітів на фіскальному реєстраторі Меркурій додано вибір формату звіту: короткий або повний. За замовчуванням обрано короткий формат звітів (№144739).
3) Доопрацьовано алгоритм формування податкової накладної та коригування до податкової накладної відповідно до змін у порядку їх формування (https://news.dtkt.ua/accounting/reposts/67643).
До шаблону друку податкової накладної та коригування внесено відповідні зміни згідно з новою формою податкової накладної та коригування.
Нові шаблони опубліковано за посиланнями:
https://tax.gov.ua/data/material/000/357/453385/j1201011.arj
https://tax.gov.ua/data/material/000/357/453385/f1201011.arj
Значення поля "Код" заповнюється, якщо заповнюється відповідний податковий номер платника податку (він заповнюється не завжди)
Ознака джерела податкового номера ("Код" у термінах шаблону) визначається автоматично, виходячи зі значення самого податкового номера за таким алгоритмом:
1. Якщо податковий номер складається з 8 знаків і всі вони цифрові, то вважається, що це код ЄДРПОУ, і, відповідно, код ознаки матиме значення 1.
2. Якщо податковий номер складається з 10 знаків, то вважається, що це реєстраційний номер облікової картки платника податку (ідентифікаційний код), і, відповідно, код ознаки матиме значення 2
3) якщо податковий номер складається з 9 знаків, і перші два знаки такого номера "77" (резидент) або "88" (не резидент), то вважається, що це податковий номер, присвоєний контролюючими органами для платників податку, яких не включено до ЄДРПОУ, та, відповідно, код ознаки матиме значення 3.
4. Якщо податковий номер складається з 8 знаків, і містить не цифрові символи, то вважається, що це серія+номер паспорта старого зразка (у вигляді паспортної книжки). Якщо податковий номер складається з 9 знаків, і водночас перші два символи не "77" і не "88", то вважається, що це номер паспорта нового зразка (у вигляді ID-картки). В обох випадках код ознаки матиме значення 4.
Також внесено зміни до алгоритму формування XML-файлу для вивантаження в стандарті України (для ArtZvit)
Відповідальність за коректність податкового номера цілком і повністю лежить на користувачеві.
(№146565)

Версія 2020.0.30 (БД 493)

1) Маркетинг - Акції
Виправлено помилку, через яку під час налаштування нової акції, якщо встановити на вкладці "На період" "Акція діє в певні дні та час" і виставити будь-які дні та час, то налаштування за днями не зберігалися, а скидалися на налаштування "весь тиждень".
Помилка проявлялася тільки при налаштуванні НОВОЇ акції (№132889).
2) Документ - Реалізація
Виправлено помилку фіскального реєстратора ЕКСЕЛЛІО, яка виникала під час продажу фіскального товару, якщо опис (найменування) такого товару містив у собі символи переносу рядка.
Для виведення найменування таких товарів на екран фіскального реєстратора та на друк фіскального чека символи перенесення рядка в описі (найменуванні) товару замінюються на пробіл (№145855).
3) Торгсофт для Windows - Розрахунок заробітної плати
Істотно прискорено розрахунок платіжної відомості, якщо в планах продажів використовувалася Товарна група (№147064).
4) Програмний РРО: виправлено помилку, яка в рідкісних випадках призводила до порушення локальної нумерації чеків. Основний симптом цієї помилки - зазначений номер документа перевищував очікуваний номер документа.
Приклад тексту помилки: "Некоректний локальний номер документа 59 для ПРРО з фіскальним номером 400000001. Номер документа повинен дорівнювати 58." (№147471).
5) Торгсофт для Windows - Програмний РРО
Виправлено помилку, коли під час друку z-звіту на програмному РРО виникала якась помилка (як наприклад - Файл 'C:\Torgsoft\PROGRAM\xxxxx.rp53' не знайдено), то потім при спробі друку чеків звичайних реалізацій на програмному РРО виникала помилка:
Помилка від сервера: 400
Код помилки: 8 ZRepAlreadyRegistered
На ПРРО з фіскальним номером 4000023514 для поточної зміни наразі зареєстрований Z-звіт
Це було пов'язано з тим, що z-звіт був сформований, але не відбулося закриття зміни. Тепер, якщо z-звіт зареєстрований на сервері податкової, а якщо ми в офлайн-режимі - то в базі даних Торгсофт, то помилки, що виникають потім (наприклад, друку на принтер), не перешкоджають закриттю зміни.
(№147557)
6) Торгсофт для Windows - Внутрішня передача
Виправлено помилку, коли при зміні центру обліку одержувача (або відправника) у відкладеній внутрішній передачі кількість товару на старому складі та на новому складі одержувача все одно змінювалася, хоча не повинна, оскільки накладна відкладена.
Змінено пріоритет транзакції на нижчий під час перерахунку кількості товару в стані складу, це має допомогти уникнути помилок взаємоблокування (deadlock victim) під час оплати товарів у реалізації, якщо паралельно розраховується стан складу. Тепер помилка взаємоблокування буде вискакувати на перерахунку кількості, а реалізація повинна проходити успішно.
Змінено спосіб перерахунку кількості на складах у разі зміни статусу внутрішньої передачі (чинна/нечинна) або центру обліку одержувача, тепер цей процес має відбуватися швидше, бо більше не використовує збір стану складу на дату. Це торкнулося зміни на формі редагування внутрішньої передачі, так само зміна статусу через реєстр внутрішніх передач.

Версія 2020.0.31 (БД 493)

1) Торгсофт для Windows - Програмний РРО
Виправлена помилка:
"Помилка від сервера: 400
Код помилки: 7 CheckLocalNumberInvalid
Некоректний локальний номер документа 2265 для ПРРО з фіскальним номером 4000023514.
Номер документа повинен дорівнювати 2266",
якщо при оплаті товару в реалізації, за умови друку чека - за бажанням покупця, затиснути або дуже швидко натиснути поспіль кілька разів клавішу F2.
Так само прибрана можливість при друці чека за бажанням покупця надрукувати два фіскальні чеки ПРРО за одним документом реалізації.
(№133797)
2) Торгсофт для Windows - Програмний РРО
Виправлено помилку:
"Код помилки: 10 PackageValidationError
Помилка обробки документа пакета № 0, дислокація 4:
Некоректне значення контрольного числа у фіскальному номері офлайн документа".
Яка виникала при спробі програмного РРО перейти в онлайн-режим (може відбуватися при поверненні товару, якщо програмний РРО перебуває в офлайн-режимі), якщо у фіскальному номері РРО присутні не тільки цифри, наприклад, пробіл у кінці.
(№145822)
3) Торгсофт для Windows - Склад - Товар у дорозі
Оптимізовано процес оновлення даних на формі Товар у дорозі. Прибрані 4-ри зайві оновлення даних при відкритті форми, а так само фільтри перенесені вглиб запиту, що істотно прискорює оновлення таблиць при встановлених фільтрах на великих базах. Перемикання поточного центру обліку відбуватиметься миттєво, якщо за обраними фільтрами немає даних для відображення. Але, якщо даних відображатися повинно багато (наприклад перемістили стан складу цілого центру обліку), то пропорційно до об'єму буде сповільнена швидкість оновлення даних (№147170).
4) Внесено зміни в шаблон за замовчуванням для податкової накладної (і розрахунок коригування) відповідно до останніх змін (наказ №131 від 01.03.2021 р.)
До "розділу А" шаблону податкової накладної додано рядки:
- "V - загальна сума податку на додану вартість за ставкою 14 %";
- "VIII - Усього обсяги постачання за ставкою 14 % (код ставки 14)".
Аналогічні рядки також додано до "розділу А" розрахунку коригування.
Додано відповідні теги для вивантаження податкової накладної та розрахунку коригування:
- MEDoc (Податкова накладна:'A6_72', 'A5_72'; Розрахунок коригування: 'A2_93', 'A1_93')
- ArtZvit (R03G14, R01G14)
Доопрацьовано алгоритм формування підсумків для "розділу А" податкової накладної та розрахунку коригування для розрахунку підсумків за ставкою ПДВ 14%.
(№148305)


Версія 2020.0.32 (БД 493)

1) Торгсофт для Windows - Оновлення
Виправлено можливість появи помилки "Помилка ініціалізації модулів програмного РРО. [.\EUSignCP.dll] файл не знайдено" при оновленні програми, якщо в цей час запускався процес з переходу програмного РРО з офлайн режиму в онлайн.
На час оновлення вимикається:
- перехід програмного РРО в онлайн-режим
- синхронізація за таймером з інтернет-магазином
- колективне сповіщення
(№144662)
2) Програмний РРО
Усунуто можливість появи помилки "Порушено "uqsPayType" обмеження UNIQUE KEY. Не вдається вставити ключ, що повторюється, в об'єкт "dbo.PayType"" при друці Z-звіту, яка виникала, якщо після відкриття зміни на програмному РРО поміняти назву форми оплати, при цьому повинні були бути проведені продажі на стару назву оплати і на нову (№146005).
3) Програмний РРО
Виправлено помилку "BarCode1: Помилка у виразі '': Expression expected", яка виникала при Попередньому перегляді "ПРРО - Фіскальний касовий чек" (Налаштування - Налаштування шаблонів друку - вибрати стандартний шаблон "ПРРО - Фіскальний касовий чек" - дія Налаштування - на формі, що відкрилася, виконати дію "Попередній перегляд") (№148156).
4) Програмний РРО
Виправлено помилку "[SQL Server]Конфлікт інструкції INSERT з обмеженням FOREIGN KEY "fk_M49L12"", під час спроби переходу програмного РРО в офлайн-режим, якщо даним РРО він не підтримується, або в програмі відсутня інформація про поточну офлайн-сесію. Тепер користувачеві буде відображена відповідна помилка. Так само при налаштуванні програмного РРО за дією "Вибір господарської одиниці" на формі редагування програмного РРО буде відображено попереджувальне повідомлення:
"Даний програмний РРО не підтримує офлайн-режим
Ви не зможете друкувати фіскальні чеки за відсутності інтернету або зв'язку з фіскальним сервером контролюючого органу."
(№148273)
5) Торгсофт для Windows
Виправлено довге оновлення форми "Склад" - "Товар в дорозі", якщо кількість товарів внутрішніх передач товару в дорозі в зазначеному періоді значна і присутні коригувальні накладні в системі (№148893).

Версія 2020.0.33 (БД 493)

1) Торгсофт для Windows
Маркетинг - Масова розсилка - вкладка "Налаштування шаблонів масової розсилки" - Додати\Змінить
Виправлена помилка, коли в списку змінних шаблону масової розсилки для Типу розсилки Зміна суми бонусів дублювалися змінні <сума бонусів, у яких закінчується термін дії> і <днів до згоряння бонусів> (№144651).
2) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли не можливо було в налаштуванні ролей налаштувати доступ для форми редагування "Піктограма виду товару" (№147634).
3) Торгсофт для Windows --> Документ --> Реалізація --> дія Змінити
Виправлено помилку, коли на формі редагування "Склад реалізації" за відсутності значення в полі "% знижки" (порожньо, навіть нуль не відображається) та внесення змін до поля "Ціна за прайсом", значення поля "Ціна продажу" не змінювалося автоматично (№147911).
4) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли під час приймання грошей від віп-клієнта в реалізації (натиснути оплатити або одразу з'явиться вікно для введення оплати, або на діалозі, що з'явився, натиснути кнопку Прийняти гроші), якщо встановлена змішана печатка чека, то неможливо було жодним чином було редагувати суму до оплати після натискання галочки Безготівковий розрахунок (№147997).
5) Документ - Виробництво готової продукції
Виправлено помилку, через яку під час випуску готового виробу собівартість готового виробу розраховувалася без урахування відходу від основного матеріалу, який оприбутковувався на склад. Також виправлено помилку, через яку не проставлялася собівартість для відходу, який оприбутковується на склад. Помилка проявлялася в тому випадку, якщо на момент випуску готової продукції була відсутня собівартість матеріалу відходу.
Відхід оприбутковується із собівартістю основного матеріалу. Навіть у тому випадку, якщо матеріал відходу відрізняється від основного матеріалу.
(№148120)
6) Документ - Прихід товару - Зв'язати оплату з накладною: виправлена помилка, коли не було можливості зв'язати оплату з накладною, у разі якщо вид партнерства постачальника "Постачальник-покупець". Тепер не пов'язані оплати, створені на контрагентів з видом партнерства "Постачальник-покупець" відображаються на формі "Зв'язати оплату з накладною" і мають вид оплати "Повернення клієнту". Після зв'язку подібної оплати з прибутковою накладною, вид оплати буде змінено на "Оплата постачальнику" (№148201).
7) Документ - Торгівля з випискою рахунку
Виправлено помилку, через яку виникала помилка "Сума повернення не може перевищувати суму передоплати" при спробі повернути передоплату за валютним рахунком (№148231).
8) Документ - Торгівля з випискою рахунку
Виправлено помилку, через яку у формі "Передоплата за рахунком" не коректно підтягувалися рахунки, якщо рахунок валютний і в налаштуваннях рахунка обрано розрахунковий рахунок.
Так само виправлено аналогічну помилку при створенні нерозпізнаної оплати на вкладці "Оплати клієнтів": якщо при активному перемикачі "Форма оплати - Безготівкова" змінити валюту оплати, а потім установити перемикач у "Готівкова", то список кас не відповідав касам для обраної валюти оплати.
(№148232)
9) Документ - Прихід товару - Імпорт
Виправлено помилку, через яку під час імпорту товару при використанні методу формування націнки за видом товару не відбувалося округлення цін у прибутковій накладній згідно з налаштуваннями виду товару.
Округлення роздрібних і оптових цін повинно виконуватися завжди (при встановленому налаштуванні у вигляді товару) незалежно від методу формування націнки, за винятком випадку, коли в імпорті ввімкнено перемикач "Округлять" для відповідної ціни. У цьому випадку ціна завжди округляється до цілого.
Також виправлено помилку, через яку налаштування "Метод формування націнки" не зберігалося.
Значення параметра "Метод формування націнки" примусово встановлювалося в "За націнкою імпорту".
(№148391)
10) Документ - Замовлення клієнта на виріб: виправлена помилка, коли при увімкненому налаштуванні "Запит оплати під час завершення замовлення" не відображалася форма введення оплати під час завершення замовлення, яке було відправлено на виробництво, що призводило до закриття неповністю оплаченого замовлення (№149363).
11) Доопрацьовано дію "Оновити дані Відправників" (в Налаштування - Параметри - Додаткові функції - Нова пошта)
Тепер, якщо контактна особа відправника більше не існує на сервері Нової пошти, то вона буде позначена як недіюча, щоб у випадаючих списках для вибору контактної особи відправника відображалися тільки існуючі контактні особи (№149950).
12) Програмний РРО: виправлено помилку "Memo15: Помилка у виразі. Невизначений ідентифікатор", яка виникала під час друкування фіскального касового чеку\чеку повернення ПРРО, якщо у складі чека були товари, у назві яких були присутні квадратні дужки (№150119).

Версія 2020.0.34 (БД 493)

1) Виправлено помилку, коли під обмеженим користувачем при створенні платіжної відомості (Розрахунок зарплати - Платіжна відомість - дія Створити) не був доступний вибір способу розрахунку платіжної відомості, якщо в налаштуваннях користувача галочка "Обмежити доступ до центрів обліку" була вимкнена та був обраний хоча б 1 центр обліку навпроти цієї галочки (№149826).
2) Документ - Реалізація
Виправлено помилку, через яку при видачі замовлення з маркованим товаром з'являлося повідомлення про помилку "Введена кількість кодів маркування перевищує кількість товару на складі"
Помилка виникала в ситуації, коли товар із замовлення клієнта був відсутній на основному складі, але при цьому перебував на складі тимчасового зберігання (№149899).
3) Сполучення з маркетплейс ROZETKA: принцип формування назви фотографій товарів було змінено, і тепер він ігнорує алгоритм, який можна налаштувати. Це означає, що при вивантаженні фотографій товарів, назва файлів фотографій завжди матиме формат <код фото>_<індекс фото>. Дана зміна необхідна, щоб слідувати вимогам маркетплейс ROZETKA до найменування файлів фотографій товарів, в назві яких не може використовуватися кирилиця (№150823).
4) Програмний РРО
Виправлено помилку "Could not convert variant of type (Null) into type (OleStr) Невідома змінна або поле БД: Программный РРО. "Фискальный номер документа.""", під час друкування будь-якого чека в офлайн-режимі, на російському інтерфейсі програми, якщо користувач використовував будь-який із наданих нами 56 мм шаблонів друкування чеків (№151894).

Версія 2020.0.35 (БД 493)

1) Документ - Торгівля з випискою рахунку
Виправлено помилку, через яку після об'єднання рахунків у торгівлі з випискою рахунку однаковий товар, що був у різних рахунках, додавався в підсумковий рахунок різними позиціями, і після цього за ним неможливо було провести перевірку товару в таблиці "Товар рахунку" дією "Перевірити товари рахунку" - перевірялась кількість тільки за першою позицією товару.
Під час об'єднання товарів кількох рахунків однакові товари з одного й того самого центру обліку (якщо дозволено продаж із різних центрів обліку) буде об'єднано в один товар, якому буде встановлено сумарну кількість за всіма об'єднуваними рахунками. Інформація про ціну товару, знижку буде застосована за даними рахунка, який залишиться в результаті об'єднання.
Також буде перенесено інформацію про резерв, серійні номери та коди маркування товарів у підсумковий рахунок.
При перевірці кількості товарів рахунку, якщо в рахунку присутні однакові товари з різних центрів обліку, буде враховуватися загальна кількість товару в рахунку і введена кількість перевіреного товару буде розподілена на всі позиції товару, а в разі, якщо перевірена кількість товару при перевірці збільшується на одну одиницю, то перевірка може виконуватися доти, доки не буде перевірено загальну кількість товару в рахунку за всіма центрами обліку (якщо таких було кілька).
(№102178)
2) Додано фільтрацію фінансових документів за статтями аналізу, доступними обмеженому користувачеві в Оплата - Фінансовий документ - вкладки Каса, Розрахунковий рахунок, Журнал. Тепер для обмеженого користувача на зазначених закладках відображатимуться фінансові документи, у яких стаття аналізу налаштована як доступна для обмеженого користувача в Налаштування - Користувачі - форма редагування Користувач - галочка "Обмежити доступ до статей аналізу" (№107044).
3) Виправлено алгоритм встановлення фотографії для товару, у якого була фотографія, але було якимось чином видалено ознаку наявності фотографії, але залишилося посилання на старий файл фотографії. Раніше з'являлася помилка, що це фото вже присвоєно товару, тепер присвоєння відбувається без помилок, а старий запис із посиланням на файл замінюється на новий (№128661).
4) Бонусна система з терміном дії
Виправлено помилку, коли некоректно автоматично списувалися бонуси після закінчення терміну дії. Списання відбувалося в бік клієнта, тобто списувалося менше бонусів, ніж потрібно. Це відбувалося у випадках, якщо перетинаються два періоди нарахованих бонусів різної тривалості, і в періоді більшої тривалості, до нарахування других бонусів відбувалося використання бонусів.
Приклад:
200 бонусів нарахували на період з 1.03 по 10.03.
2.03 використали 50 бонусів.
100 бонусів нарахували на період з 3.03 по 5.03.
6.03 програма повинна списати 100 невикористаних бонусів другого періоду, але вона думала, що 50 бонусів, які ми використали 2.03, відносяться до другого періоду, і списувала тільки 50, що не вірно.
Не можна автоматично або при натисканні за дією - Списати згорілі бонуси, списати більше бонусів, ніж зараз є у клієнта.
Дуже важлива робота автоматичного списання бонусів, якщо не відбулося автоматичного списання, і бонуси були списані після дати їхнього закінчення вручну (анулювання або ручне списання) або використані для оплати товару, то програма однаково вважатиме, що тимчасові бонуси не було використано та їх треба списати, але списана буде сума не більше, ніж є у клієнта на даний момент.
Важливо, щоб клієнт, якому вручну нараховуються тимчасові бонуси, належав до типу дисконтної картки, в якому встановлений Термін дії повернутих бонусів (більше нуля), інакше при поверненні товарів, за які платили тимчасовими бонусами, тимчасові бонуси перетворяться на постійні.
(№134024)
5) Прихід товару. Новий товар.
Прибрано можливість створювати або вибирати місце зберігання зі списку для товару, у якого не заповнена назва. Тепер при спробі створити або вибрати місце зберігання для порожнього товару з'явиться повідомлення про необхідність заповнити назву товару (№134358).
6) Картка товару.
Виправлено поведінку списку місць зберігання в картці товару. Раніше після натискання Insert відбувалося додавання порожнього рядка в список. Тепер гарячі клавіші ігноруються (№148338).
7) Документ - Торгівля з випискою рахунку
Виправлено помилку, через яку не створювалися рахунки з вкладки "Рахунок" у режимі "Торгівля з випискою рахунку" на новому центрі обліку.
Помилка проявлялася, якщо була активована функція "Облік заробітної плати" і при цьому для нового центру обліку не було створено торгової точки (№151011).
8) Розрахунок заробітної плати - Платіжна відомість
Виправлено помилку, через яку при виклику дії автоматичного заповнення графіка роботи під час розрахунку платіжних відомостей періоду виникала помилка "...Parameter [ID] data type is unknown..."
Помилка виникала під час виклику дії "Автозаповнення графіка роботи" в діалоговому вікні "Розрахунок платіжної відомості" під час розрахунку відомостей періоду (дія "Розрахувати платіжні відомості періоду" на вкладці "По співробітниках") (№151027).
9) Торгсофт для Windows - Документ - Реалізація - Оплата
Виправлено помилку, коли під час оплати реалізації, якщо після натискання на кнопку Оплатити на формі введення оплати відбувався якийсь тривалий процес (наприклад, проведення безготівкової оплати через банківський термінал), встигнути натиснути до закриття форми кнопку Скасувати або клавішу Esc, то це призводило до того, що оплата проходила, форма оплати закривалася, але реалізація залишалася висіти, начебто не оплачена (№152277).
10) Торгсофт для Windows - Фіскальний чек
Виправлено помилку "Помилка фіскального реєстратора: This SAM Module is NOT from this printer (or it is not personalized yet). Виконана команда не дозволена для поточного фіскального режиму принтера.", при спробі надрукувати фіскальний чек на фіскальному реєстраторі Екселліо (не через драйвер Артсофт), якщо сума всіх товарів у чеку дорівнювала нулю.
Виправлено помилку "Помилка фіскального реєстратора: This SAM Module is NOT from this printer (or it is not personalized yet). Команда, що виконується, не дозволена для поточного фіскального режиму принтера.", при спробі надрукувати фіскальний чек на фіскальному реєстраторі Екселліо (не через драйвер Артсофт), якщо сума подарункових сертифікатів (роботу з якими ведуть як із грішми), більша або дорівнює сумі чека.
(№152502)
11) Торгсофт для Windows - Видалення статистик закритих періодів
Виправлена помилка "[FireDAC][Phys][ODBC][Microsoft][SQL Server Native Client 11.0][SQL Server][Оброблювач запитів вичерпав внутрішні ресурси, і йому не вдалося надати план запиту....", що виникала під час видалення статистик закритих періодів, якщо у періодах, що видаляються, залишалось багато товарів у документах, що були пов'язані з документами у періодах, що не видаляються (наприклад, реалізації, за якими є повернення у періодах, що не видаляються) (№152560).
12) Програмний РРО
Виправлена помилка "[FireDAC][Phys][ODBC][Microsoft][SQL Server Native Client 10.0][SQL Server][Помилка арифметичного переповнення при перетворенні numeric до типу даних numeric.", під час друку фіскального чека за реалізацією, в якій було складне поєднання вагового товару та оплати бонусами.
Так само під впливом цієї задачі було змінено алгоритм підготовки цін для передавання їх у такі фіскальні реєстратори: Атол, Штрих-М, WebKassa (№152705).
13) Документ - Прихід товару - Імпорт: виправлено помилку "Could not convert variant of type (Null) into type (Integer)", що виникала під час імпорту товарів до прибуткової накладної, якщо вид товару, що імпортується, не містив інформацію про округлення ціни (№152023).

Версія 2020.0.36 (БД 493)

1) Товарознавство - Повний список товарів і послуг - вкладка "Товари" - дія "Зберегти": виправлено помилку "Out of memory", що могла виникати під час збереження списку товарів і послуг, у разі якщо види товару товарів, що зберігаються, мали піктограми (фотографії). Формат файлу передачі даних було оптимізовано, і тепер він займає суттєво менше місця на диску в разі наявності в ньому інформації про піктограми видів товару (№94727).
2) Документ - Коригування закупівельних цін: виправлено помилку, коли дії "Встановити закупівельну ціну" і "Встановити останню закупівельну ціну" були недоступні після вибору прибуткової накладної (№104864).
3) Документ - Прихід товару: виправлено помилку "Operation failed. The index entry of length 902 bytes for the index ''uqsGood" exceeds the maximum length of 900 bytes", що могла виникати при оприбуткуванні розмірного ряду після виконання дії "Записати для всіх товарів моделі" (№104867).
4) Склад - Стан складу - дія Встановити знижку на товар: виправлено помилку "Update command updated [0] instead of [1] record. Possible reasons:update table does not have PK or row identifier, record has been changed/deleted by another user.", що могла виникати під час спроби встановлення товарної знижки, якщо товар мав аномальні ціни, як-от 442111080408.963000 і подібні (№109310).
5) Документ - Повернення
Виправлено помилку, через яку для товарів, у яких "Облік за серійними номерами" встановлений у "Без серійних номерів", при поверненні не можна було змінити кількість товару, що повертається.
Помилка проявлялася в ситуації, коли товар уже додано в повернення в якійсь кількості, і цю кількість намагалися змінити дією "Змінити". У діалоговому вікні зміни кількості поле для введення кількості було недоступне для редагування і відображався текст "Змінювати кількість заборонено, тому що товар має серійний номер".
(№114713)
6) Торгсофт для Windows - Фіскальний реєстратор
Виправлена помилка, коли не відбувався друк фіскального чека (друкувався не фіскальний) при внесенні повної оплати за видатковою накладною (видаткова була створена раніше) в Торгівлі з випискою рахунку, якщо видаткова накладна була створена на VIP-клієнта.
Виправлено помилку, коли в Торгівлі з випискою рахунка при зміні валюти відбувався перехід з поточної вкладки у вкладку Оплати клієнтів (№145251).
7) Документ - Замовлення торгової точки на склад
Виправлено помилку, через яку під час переміщення на замовлення торгової точки на склад декількох штук одного товару із серійними номерами вікно введення для серійного номера з'являлося один раз.
Також додано можливість повторного введення серійного номера, якщо під час введення серійних номерів з'являлася помилка "серійний номер відсутній на складі". Така ситуація була можлива, якщо серійний номер було введено некоректно.
При створенні накладної внутрішньої передачі з товарами суворого гарантійного обліку в разі, якщо для будь-якого товару виникне помилка "серійний номер відсутній на складі" користувачеві буде видано повідомлення з пропозицією ввести серійний номер наново. При цьому буде вказано "некоректний" серійний номер. У разі, якщо користувач погодиться ввести серійний номер заново, буде виведено діалогове вікно з полем введення для нового серійного номера. Пропозиція введення нового серійного номера з'являтиметься доти, доки введений номер не припинить спричиняти помилку, або доки користувач не відмовиться від введення. У разі відмови від повторного введення серійного номера товар з "помилковим" серійним номером не буде включено в документ внутрішньої передачі, тобто буде недопоставка товару.
(№149992)
8) У шаблоні за замовчуванням "Чека комірника" виправлено помилку, коли під час друку цього чека відбувалося розбиття на кілька сторінок, що було некоректним у разі використання принтера з чекообрізкою (№151069).
9) Виправлено помилку, коли на формах "Прихід" і "Прокат" можна було додавати моделі як товари.
Раніше, у формі "Прихід" під час пошуку товару за артикулом на формі "Список товарів - пошук за артикулом" відображалися як товари, так і моделі, що було некоректним. Те ж саме стосується і форми "Довідник прокату" ((Документ - Торгівля з випискою рахунка - Прокат), в якій раніше відображалися моделі і товари (№151702).
10) Оплата - Фінансовий документ: змінено принцип перенесення дати раніше збереженого документа при додаванні або копіюванні касового ордера. За необхідність перенесення дати відповідає налаштування "Зберегти" на формі редагування "Касовий ордер". Якщо це налаштування увімкнено, то під час додавання нового документа буде встановлено дату останнього збереженого документа, а під час копіювання документа буде встановлено дату оригінального документа. Якщо це налаштування вимкнено, то незалежно від способу додавання документа дата буде встановлена на момент створення документа (№152508).
11) Документ - Торгівля з випискою рахунку - вкладка Товар у рахунку: виправлено помилку, коли при ввімкненні фільтра "Групувати по товару", для користувача з обмеженням доступу до центрів обліку не відображалася інформація про згруповані товари (№152536).
12) Склад - Товар у дорозі
Виправлено помилку, через яку можна було прийняти ще раз уже прийняту накладну "товар у дорозі". У разі спроби приймання вже прийнятої накладної буде оновлено список накладних у дорозі та видано повідомлення про помилку. Також видаватиметься повідомлення про помилку під час спроби перевірити вже прийняту накладну, скасувати приймання вже скасованої накладної та друк приймання накладної, якщо приймання було скасовано.
Помилка проявлялася в ситуації, коли на різних робочих місцях (різних екземплярах Торгсофт) була відкрита форма "Товар у дорозі". При цьому після приймання накладної на робочому місці А список накладних на робочому місці Б не оновлювався і була можливість ще раз викликати дію приймання накладної.
(№152598)
13) Налаштування - Параметри - Доступ
Виправлено помилку, через яку при видаленні товару з реалізації потрібно було вказати відповідального, а список відповідальних при цьому був порожній.
Помилка проявлялася на ліцензії типу СТАРТ.
Для ліцензії типу СТАРТ налаштування варіанту реєстрації видалення товару з реалізації недоступне. За замовчуванням використовується тільки "Введення причини".
Якщо на ліцензії типу СТАРТ, при видаленні товару з реалізації, потрібне введення відповідального, то слід зайти в Налаштування - Параметри і нічого не змінюючи натиснути кнопку "Запис" (№152768).
14) Банківський термінал
Виправлено помилку, через яку на банківських терміналах, що працюють за протоколом WebSocket/JSON, не можна було сплатити суму, що більша або дорівнює 1000 грн. Термінал повертав помилку "Некоректна сума введення" (№152917).
15) Документ - Формування замовлення постачальнику: виправлена помилка "Insufficient memory for this operation", яка могла виникати в ході виконання дії "Оновити". Так само значно прискорено час виконання дії з оновлення даних (№153048).
16) Аналіз - Аналіз товару, що залежався: виправлено помилку, коли за увімкнутих налаштувань "Показувати тільки ті товари, які були в наявності на складі на дату початку аналізу" та "Групувати за центрами обліку" відображалися дані для складів, на яких товар був відсутній у наявності на дату початку аналізу (№153735).

Версія 2020.0.37 (БД 493)

1) Змінено управління доступом до центрів обліку, що відображаються, в налаштуваннях форми "Наявність розмірів моделі в торговельній мережі" (Документ - Реалізація - додаткові дії - "Наявність розмірів моделі").
Раніше відображення центрів обліку, наприклад, у формі "Стан складу" і у формі "Наявність розмірів моделі", могло відрізнятися, оскільки доступ до цих даних регулювався різними налаштуваннями (галочки "Дозволено бачити стан за складами" і "Обмежити доступ до центрів обліку" на формі налаштувань користувача). Тепер - збігається, що правильно (№105786).
2) Документ - Реалізація - Неоплачені товари VIP-клієнтів: виправлено помилку, коли в списку неоплачених товарів VIP-клієнта могли відображатися товари, які насправді були оплачені. Помилка могла проявлятися згодом продажу товарів VIP-клієнту в разі, якщо товари, що продаються, частково оплачувалися з використанням подарункового сертифіката, робота з яким ведеться як з відкладеною знижкою (№107999).
3) Документ - Повернення
Виправлено помилку, через яку для товарів, у яких "Облік за серійними номерами" встановлений у "Без серійних номерів", при поверненні не можна було змінити кількість товару, що повертається.
Помилка проявлялася в ситуації, коли товар уже додано в повернення в якійсь кількості, і цю кількість намагалися змінити дією "Змінити". У діалоговому вікні зміни кількості поле для введення кількості було недоступне для редагування і відображався текст "Змінювати кількість заборонено, тому що товар має серійний номер".
(№114713)
4)Картка товару: додано налаштування "Завантажувати списки при першому використанні", яке доступне в контекстному меню області дій форми редагування (правий клік на панелі з кнопками "Записати" або "Скасувати"). Налаштування вимкнене за замовчуванням. При активації цього налаштування завантаження значень списків відбуватиметься тільки при першому відкритті випадаючого списку (або довідника значень, якщо доступний), що дозволяє зменшити час відкриття картки товару (№152630).
5) Документ - Замовлення клієнта на виріб: виправлено помилку, коли під час натискання кнопки "Відмінити" на формі оплати, що відображається під час завершення замовлення, за умови, що клієнтом замовлення є VIP-клієнт, відбувалося завершення замовлення, що унеможливлювало скасування завершення замовлення. Тепер натискання кнопки "Скасувати" на формі оплати буде скасовувати завершення замовлення. Для завершення замовлення VIP-клієнта без оплати необхідно змінити суму до оплати на 0 (нуль) і продовжити оплату (№153164).
6) Програмний РРО
Виправлено помилку "Код помилки: 10 PackageValidationError. Помилка обробки документа пакета №0, дислокація 4: Дата i час операціі, зафіксованоі документом, не може бути меншим за час попереднього документа", що виникала під час спроби програмного РРО перейти в онлайн, якщо під час попередньої спроби це зробити сталася помилка (наприклад, "Connection closed gracefully") та на сервер надіслали пакет з останнім чеком офлайн сесії, але ми про це не знаємо. У цій ситуації програмний РРО позначається в стан, у якому заборонено друкувати будь-які чеки, поки ми не дізнаємося, чи був відправлений попередній пакет, чи ні (це станеться під час спроби перейти в онлайн за наявності з'єднання із сервером податкової). Зараз перед надсиланням офлайн документів відбувається перевірка, чи немає їх уже на сервері, і надсилаються на сервер тільки ті, які ще не відправлені. Якщо всі документи були відправлені, то ми відмічаємо, що програмне РРО в онлайн і отримуємо дані про нову офлайн сесію. Якщо не вийшло отримати дані про нову офлайн сесію (це може бути, якщо запит підписано не КЕП особи, яка відкрила зміну, або КЕП старшого користувача чи керівника), то при спробі перейти в офлайн програма покаже повідомлення про помилку. Щоб знову користуватися офлайн режимом у цій ситуації, необхідно при появі інтернету надрукувати Z-звіт і відкрити зміну.
(№153714)
7) Склад - Синхронізація з інтернет-магазином: виправлена помилка, коли для розмірного товару не відбувалося вивантаження фотографій, якщо цей розмірний товар був створений шляхом оприбуткування нового розміру товару (новий розмір у складі розмірного ряду) за допомогою вибору зі складу та редагування вже раніше існуючого розміру (№154098).
8) Налаштування - Параметри - Додаткові функції - Банківський термінал
Виправлено помилку, через яку під час проведення тесту оплати через банківський термінал, що працює за протоколом WebSocket/JSON, некоректно відображалося повідомлення про проведену оплату.
(№154230)
9) Аналіз - Аналіз товару, що залежався: якщо для відображення даних аналізу програмі не вистачає пам'яті, то буде відображено інформаційне повідомлення, що описує кроки для можливого вирішення проблеми нестачі пам'яті. У цьому повідомленні рекомендується відключити видимість колонки "Фото", а якщо це не допомагає, то скористатися фільтром по товару для зменшення обсягу даних, що відображаються аналізом (№154268).
10) Торгсофт - Системні задачі: виправлено помилку, яка могла призводити до багаторазового виклику дії (дією називається кнопка з піктограмою, розташована над таблицею або в контекстному меню таблиці) у разі затискання комбінації клавіш, які викликають дану дію, що, в свою чергу, могло призводити до непередбачуваних помилок. Один із прикладів наслідків цієї помилки - це виклик дії "Надрукувати Z-звіт" з форми "Реалізація" за допомогою пов'язаних з дією поєднанням клавіш CTRL+ALT+Z. Затискання цього поєднання клавіш на нетривалий час, за умови що програмний РРО перебуває в офлайн-режимі, призводило до створення декількох копій документу Z-звіту, що надалі призводило до помилки під час надсилання пакета офлайн-документів з текстом "Код помилки: 5 ShiftNotOpened Зміну на ПРРО з фіскальним номером 4000059383 наразі не відкрито" (№154535).
11) Документ - Реалізація - Замовлення товару і передоплата - Склад тимчасового зберігання товару: виправлено помилку невірного відображення кількості товару на формі "Склад тимчасового зберігання товару". Також додано колонку "Штрих-код" і панель фільтрації (№154785).
12) Налаштування - Програмний РРО - Форма редагування "Програмний РРО": виправлена помилка, коли на формі підтвердження, що відображається при закритті форми редагування, у разі якщо було внесено зміни в поле "Пароль", то відображався не зашифрований пароль приватного ключа (№154871).

Версія 2020.0.38 (БД 493)

1) Маркетинг - Клієнти
Виправлено помилку, через яку при об'єднанні клієнтів некоректно розраховувалася сума бонусів для результуючого клієнта, якщо у клієнта, що видаляється, була початкова сума бонусів.
Помилка проявлялася, наприклад, у ситуації, коли у клієнта, що видаляється, була початкова сума бонусів і рух бонусів, а у результуючого - ні. При цьому для результуючого клієнта рух бонусів переносився, а початкова сума бонусів ні.
При об'єднанні клієнтів підсумовується початкова сума для розрахунку знижки і початкова сума бонусів.
(№114815)
2) У формі Документ - Замовлення постачальнику виправлено умову визначення стану замовлення "Оприбутковано повністю" (№148343).
3) Торгсофт для Windows
Виправлено довге відкриття форми "Неоплачені товари .....", коли в Документ - Реалізація після вибору VIP-клієнта натискали кнопку Оплатити (№149564).
4) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли не спрацьовувала знижка дня народження на оптові продажі в реалізації та торгівлі з випискою рахунка, хоч у налаштуваннях удосконаленого режиму і було встановлено "Поширювати знижки на оптові продажі".
(№150110)
5) На формі Аналіз - Період виправлена помилка, коли при обраному фільтрі "Торгова Мережа" в полі "Витрати" відображалася однакова сума (№150219).
6) На формі Аналіз - Аналіз використаних знижок виправлено роботу фільтрації за колонками "% Знижка" і "% Автоматичної знижки".
Проблема була в тому, що саме значення поля містило 6 знаків після коми, а в табличній частині відображається тільки 2 знаки після коми. Тут, під час пошуку, якщо пошуковий рядок перебував у проміжку між 3-м і 6-м знаком після коми, то в табличній частині відображалися всі записи, навіть якщо вони відображалися тільки з 2-ма знаками після коми (№153197).
7) Документ - Виробництво готової продукції - Випуск готової продукції
Виправлена помилка, через яку під час випуску готової продукції в Торгсофт з'являлася помилка "[FireDAC][Phys][ODBC][Microsoft][SQL Server Native Client 11.0][SQL Server]String or binary data would be truncated."
Помилка проявлялася, якщо формат відображення короткої дати в системі було налаштовано у вигляді "d MMMM yyyy 'г'.". (наприклад, "3 черв. 2021 р.") або будь-якому іншому із загальною кількістю символів у рядковому поданні дати понад 10.
Дата випуску товару незалежно від формату короткої дати, налаштованої в системі, буде представлена у форматі "DD.MM.YYYY"
(№153203)
8) Картка товару - поле введення "Країна, Виробник, Колекція": значно зменшено час відкриття форми довідника для цього поля введення (відкривається при натисканні на піктограму довідника). Також виправлено проблему невірного відображення прогресу відкриття форми довідника (№153839).
9) На формі Аналіз - Період збільшено ширину поля "Собівартість товару на кінець періоду", а також сусідніх полів, щоб у них могла поміститися сума, більша за 99 999 999,99 за розрядністю (№154099).
10) Синхронізація з маркетплейс ROZETKA: додано заборону на редагування основних динамічних характеристик, що використовуються даною опцією (Назва товару (ROZETKA), Категорія товару (ROZETKA) та ін.). Також додано заборону на встановлення ознаки "Обов'язкова для заповнення" для основних динамічних характеристик, що використовуються цією опцією (№155133).
11) Виправлено помилку "The DELETE statement conflicted with the REFERENCE constraint "fk_M4L201". The conflict occurred in database "TorgsoftDB", table "dbo.ShopDistribution", column "InternalInvoiceCompositionID", при видаленні статистик закритих періодів (№151878).

Версія 2020.0.39 (БД 493)

1) Аналіз - Аналіз виручки за постачальниками
Виправлено помилку, через яку "Аналіз виручки за постачальниками" відображав некоректні дані за реалізаціями для однакових товарів від різних постачальників за умови встановленого методу розрахунку собівартості, відмінного від "За партіями поставки" (№111938).
2) Розрахунок собівартості за партіями поставки
Виправлено помилку, коли не заповнювалася собівартість у видаткових документах при встановленому методу розрахунку собівартості за партіями поставки або за партіями поставки з урахуванням внутрішніх передач, якщо встановлено - Враховувати курс валюти закупівлі. Це відбувалося в тому випадку, якщо видатковий документ пов'язувався (з цього приходу повинна братися собівартість) з приходом від інвентаризації не в національній валюті.
У приході від інвентаризації не в національній валюті не встановлюється курс, оскільки в один прихід можуть потрапляти товари з різними курсами.
(№127692)
3) Торгсофт для Windows - Видалення статистик закритих періодів
Виправлено помилку "[FireDAC][Phys][ODBC][Microsoft][SQL Server Native Client 11.0][SQL Server][SQL Server]Violation of UNIQUE KEY constraint 'uqsSerialNumber'. Cannot insert duplicate key in object 'dbo.SerialNumber'.", під час видалення статистики закритих періодів, якщо був не суворий облік серійних номерів (у клієнта зробили повернення товару через його надходження, а потім скасували це списанням), і виходило за програмою, що на останній день періоду, що видаляється, у системі повинно знаходитися два однакових товари з однаковими серійними номерами (№144125).
4) Торгсофт для Windows - Видалення статистик закритих періодів
Виправлено помилку при видаленні статистик закритих періодів, коли не формувалися накладні початкових залишків за прихованими центрами обліку. Це могло призводити до некоректного стану складу за прихованими центрами обліку і утворення на них негативних залишків.
Виправлено помилку, коли під час закриття періоду при перевірці від'ємних залишків так само враховували і приховані центри обліку, що, своєю чергою, не зовсім коректно, адже ми свідомо вже давно закрили й заховали ці центри обліку з їхніми від'ємними залишками.
Оптимізовано процес закриття періоду в плані розрахунку від'ємних залишків. Зокрема прибрано два зайвих розрахунки і підключено для розрахунку контрольні точки, що в свою чергу зменшило час закриття періоду.
(№150860)
5) В Аналіз - Аналіз прибутковості прибуткової накладної перейменовано колонки "Ціна постачальника" на "Облікова ціна" та "Сума постачальника" на "Сума за обліковою ціною", щоб не вводити у конфуз користувача під час порівняння колонок у цій формі з колонками в Прибутковій накладній (№151342).
6) Торгсофт для Windows - Видалення статистик закритих періодів
Виправлено помилку, коли під час видалення статистик закритих періодів могло з'являтися повідомлення "В системі виявлено незавершені резерви матеріалів для виробництва", хоча зазначені в ній виробничі акти давно успішно закриті. Це могло відбуватися, якщо з якихось причин з резерву було повернуто більше товару, ніж туди відправлено (№151886).
7) Виправлено помилку, коли при поверненні товару на центр обліку (на якому цього товару ніколи не існувало) під час друку накладної повернення не відображалися всі товари повернення (№153269).
8) Програмний РРО: виправлено помилку при знятті Z-звіту "Розрахована кількість чеків 1 не дорівнює кількості в документі 0", що виникала у випадку, якщо для поточної зміни були зареєстровані чеки, сума оплат яких дорівнювала нулю (№155392).
9) Склад - Синхронізація з інтернет-магазином - Сполучення з Prom.ua: виправлено помилку, коли некоректно формувався файл товарів для вивантаження, якщо в полях файлу синхронізації брала участь динамічна характеристика з типом "Текст", значення якої мало занадто довгий текст (понад 32767 символів). Тепер при формуванні файлу товарів значення таких динамічних характеристик будуть обрізатися до 32767 символів.
Склад - Стан складу: виправлено помилку, яка могла призводити до зависання програми, коли для таблиці на формі "Стан складу" було ввімкнено відображення колонки динамічної характеристики з типом "Текст", значення якої мало занадто довгий текст. Тепер при підключенні такої колонки до таблиці кількість відображуваних символів буде обмежена до 512.
(№155468)
10) "Торгсофт - Баланс з партнерами - Картка взаєморозрахунків"
Виправлена помилка "[FireDAC][Phys][ODBC][Microsoft][SQL Server Native Client 11.0][SQL Server] Invalid column name ''.", під час оновлення даних для картки взаєморозрахунків з увімкненим параметром "Не показувати автоматичні операції." і обраним центром обліку (№155827).
11) Виправлено помилку "Помилка фіскального реєстратора: Отримані дані містять синтаксичну помилку", що виникала під час друкування фіскальних чеків на фіскальних реєстраторах Екселліо, які були прошиті до прошивки версії 4.00, якщо товар містив занадто млинцеву назву. Для ліквідації помилки потрібно встановити в налаштуваннях фіскального реєстратора в Торгсофт максимальну назву товару. Рекомендується в 48 символів, але довжина від моделі апарата може варіюватися. Бувають випадки, коли реєстратор ковтає довшу назву, коли у фіскальній частині виводить перші 24 символи, а потім після друку всієї фіскальної частини, як окремі не фіскальні рядки (позначається решіткою праворуч), але з'ясувати, від чого це залежить, не вдалося. (№155907)

Версія 2020.0.40 (БД 493)

1) Картка товару: виправлена помилка запису даних для товарів, які мають динамічну характеристику з типом "Текст". Помилка проявлялася після відкриття форми "Склад товару" (дія "Склад" в картці товару) в результаті чого, подальша спроба записати зміни приводила до відображення повідомлення "За час редагування інформація про товар була змінена іншим користувачем. Збереження введених даних неможливе.", незважаючи на те, що ніяких змін іншим користувачем зроблено не було (№152239).
2) Торгсофт для Windows
Виправлена помилка в ліцензії Старт, коли при оприбуткуванні нового товару, в його картці відображався напис "Націнка опт%", при тому що робота з оптовими цінами не передбачається даним типом ліцензії (№152326).
3) Документ - Реалізація: виправлена рідкісна помилка під час оплати реалізації, яка могла виникати під час часткової оплати реалізації подарунковими сертифікатами, роботу з якими ведуть як із товаром або як із грошима, що надалі могло призводити до формування фінансових документів із некоректними сумами. Помилка була пов'язана з неточністю під час розрахунку коефіцієнта суми оплати сертифікатами внаслідок застосування знижки на товари реалізації (наприклад акційної знижки) (№154574).
4) Документ - Виробництво готової продукції - Створення виробничого акта
Виправлено помилку
"[FireDAC][Phys][ODBC][Microsoft][SQL Server Native Client 11.0][SQL Server]Violation of UNIQUE KEY constraint 'uqsNameSystemEntities'. Неможливо вставити дублікат ключа в об'єкт 'dbo.NameSystemEntities'. Значення дубліката ключа - (<NULL>, 1230, 167, <NULL>, <NULL>, <NULL>, <NULL>, <NULL>, <NULL>, <NULL>, <NULL>)."
при створенні виробничого акта за технологічною картою.
Помилка проявлялася при створенні виробничого акта на центрі обліку, який у своєму найменуванні містив підрядок "резерв".
Під час створення центру обліку 3 рівня для складу резерву перевіряється наявність центру обліку 3-го рівня, який містить підрядок виду "склад резерву" (№154661).
5) Склад - Оборотна відомість за собівартістю
Виправлено помилку, через яку в оборотній відомості за собівартістю при зазначеному джерелі собівартості "Стани складу на дату документа" в колонках "На початок" і "На кінець" і відповідних підсумках відображалася не собівартість товару, а кількість.
Також подібна ситуація виникала в "Оборотність запасів" (№154748).
6) Торгсофт для Windows - Прихід товару
Виправлена рідкісна помилка, коли при паралельному оприбуткуванні товару кількома людьми, в прихід міг додаватися не той товар, який вводив користувач, а товар, який додавав інший користувач в цей самий момент (№154939).
7) Документ - Торгівля з випискою рахунку
Виправлено помилку ""[FireDAC][Phys][ODBC][Microsoft][ODBC SQL Server Driver][SQL Server] The INSERT statement conflicted with the CHECK constant "cheM4070A3". Конфлікт стався в базі даних "TorgSoftDB", таблиця "dbo.SerialNumber", стовпець "GuarenteeMesUnit"." під час створення видаткової накладної.
Помилка проявлялася на базі клієнта для певного рахунку і є рідкісною та важко модельованою. Рахунок повинен містити товари з центру обліку, відмінного від центру обліку рахунку в певному порядку (№154997).
8) Документ - Формування замовлення постачальнику: виправлено роботу фільтра за назвою товару (№155094).
9) Торгсофт для Windows - Binotel
Виправлено помилку занадто довгого відкриття програми, якщо накопичилася критична кількість записів у журналі дзвінків Бінотел. Оптимізовано запит на видалення дублюючих записів у журналі дзвінків Бінотел під час запуску програми, а також він обмежений періодом в останні 30 днів (№155118).
10) Торгсофт для Window
Виправлені підказки українською мовою при вході в програму:
"Дізнатися прибуток та рентабельність закупівлі можна в режимі "Аналіз прибутковості прибуткової накладної"
замінено на
"З'ясувати прибуток і рентабельність закупівлі можна в режимі "Аналіз прибутковості прибуткової накладної",
а
"Дізнатися співвідношення проданих товарів за конкретною накладною можна в "Аналіз прибутковості прибуткової накладної"
замінено на
"Дізнатися співвідношення проданих товарів за конкретною накладною можна в "Аналіз прибутковості прибуткової накладної".
(№155746)
11) Документ - Реалізація: поєднання клавіш для виклику дії "Скасувати оплати" було змінено на Сtrl+Shift+BkSp для усунення конфлікту з поєднанням клавіш дії "Скасувати все" (№155869).
12) в Маркетинг - Клієнти або в Налаштування - Постачальник виправлена помилка зависання програми під час додавання нового клієнта/постачальника, за умови, що база даних порожня або немає жодного клієнта/постачальника.
Також виправлено ситуацію, коли могла з'явитися помилка "Код клієнта не унікальний" при додаванні нового клієнта.
(№156142)
13) Документ - Розподіл товару: виправлена помилка, внаслідок якої невірно розраховувалась кількість товару на центрах обліку відправника та одержувачів за умови увімкненого налаштування "Враховувати товари у відкладених накладних і на складах товару в дорозі". Помилка відбувалася через врахування контрольних точок при розрахунку кількості товару на центрах обліку (№156267).
14) Документ - Замовлення клієнта на виріб: додано налаштування "Дозволено змінювати суму до оплати під час завершення замовлення VIP-клієнта", яке ввімкнено за замовчуванням. Вимкнення цього налаштування унеможливлює зміну суми до оплати під час завершення замовлення VIP-клієнта, що зі свого боку унеможливлює закриття замовлення VIP-клієнта без оплати (№156360).
15) Торгсофт для Windows - Об'єднання рахунків
Виправлено помилку "[FireDAC][Phys][MSSQL]-335. Тип даних параметра [BILLARTICLEID] невідомий. Hint specify TFDParam.DataType or assign TFDParam value before Prepare/Execute call", що відбувалася в результаті об'єднання трьох або більше рахунків (Документ --> Торгівля з випискою рахунка --> вкладка Рахунок --> таблиця Рахунок --> дія Об'єднати рахунки), якщо в рахунках, що будуть видалені, є однакові товари з однакових центрів обліку, а в рахунку, що залишається, такого товару немає (№156416).
16) Картка товару: виправлена помилка запису даних для товарів, які мають динамічну характеристику з типом "Текст". Помилка проявлялася після відкриття форми "Заміна штрих-коду товару" (дія "Замінити власний штрих-код товару з реєстрацією старого штрих-коду" в картці товару), унаслідок чого подальша спроба записати зміни призводила до відображення повідомлення "За час редагування інформація про товар була змінена іншим користувачем. Збереження введених даних неможливе." незважаючи на те, що ніяких змін іншим користувачем зроблено не було (№156484).

Версія 2020.0.41 (БД 493)

1) Документ - Реалізація
Виправлено помилку, через яку при додаванні в реалізацію акційного товару "скидалася" товарна знижка.
Помилка проявлялася в ситуації, коли в реалізацію додавався другий і наступний товари, на які поширювалася акція з умовами:
на другий товар у чеку додається 0% до товарної знижки,
на другий товар у чеку додається 10% до товарної знижки,
на третій товар у чеку додається 15% до товарної знижки.
Товари, що додаються в реалізацію, мали товарну знижку, акція мала пріоритет над товарною знижкою.
(№112321)
2) На формі Документ - Прайс-лист клієнта виправлено відображення товару в таблиці, щоб окрім товару з позитивною кількістю відображався також і товар з нульовою або негативною кількістю (№146163).
3) Виправлено помилку, через яку на вкладці "Результат" форми редагування "Акції" не відображалася назва групи товарів, що активує, для акції "На один товар".
Помилка проявлялася при виконанні таких умов:
1. Створити акцію і у вкладці на "На один товар" вказати кількість товарів активізуючої групи і вибрати активізуючу товарну групу.
2. Зберегти зміни і закрити форму редагування акції.
3 Відкрити акцію на редагування і перейти на вкладку "Результат"
Якщо акцію вже створено, то щоразу під час виконання пункту 3 в тексті результату можна було побачити, що не відображається найменування товарної групи, що активізує. Якщо перейти на вкладку "На один товар", а потім знову на "Результат" - найменування з'являлося.
(№146723)
4) Документ - Реалізація
Виправлена помилка "Overflow while converting variant of type (Double) into type (Currency)", що виникала під час додавання товару в реалізацію.
Помилка виникала під час додавання товару в реалізацію з нульовою ціною, у ситуації, коли була відсутня ціна за прайсом для цього товару (наприклад, на поточному центрі обліку такого товару ніколи не було), і було заборонено продавати товар нижче собівартості.
Під час продажу товару обмеженому користувачеві, якщо ціна за прайсом 0, а нижче собівартості продавати не можна - сума до оплати включатиме собівартість цього товару, що є нормальним.
(№154650)
5) Виправлено ситуацію, коли на порожній базі даних (де немає жодного продажу), під час спроби налаштувати шаблон друку (Налаштування - Налаштування шаблонів друку) "Гарантійний талон" та "Чек для комірника" виникала помилка "Could not convert variant of type (Null) into type (Integer)", в результаті чого неможливо було відкрити шаблон на редагування (№155451).
6) Виправлено появу помилки "Access violation" під час додавання одержувача Нової пошти з форми Маркетинг - Клієнти - Параметри доставки - Додавання контрагента Нової пошти - Одержувач Нової пошти.
Ця помилка мала місце при додаванні одержувача Нової пошти з типом "Фізична особа", коли не було вказано місто Нової пошти.
Виправлено ситуацію, коли могла виникнути помилка Access violation під час додавання одержувача Нової пошти, якщо ПІБ клієнта або Найменування містило неприпустимі символи та/або був відсутній номер телефону. Нова пошта вимагає, щоб найменування одержувача було російською мовою, не містило спецсимволів і був присутній номер телефону - для створення контактної особи (№155581).
7) На формі редагування "Розрахунковий рахунок" (Налаштування - Торгова мережа - вкладка Розрахунковий рахунок - Додати) додано виведення повідомлення про помилку в разі додавання розрахункового рахунку з номером і банком, які вже існують для цієї торгової мережі (№155930).
8) Програмний РРО
Виправлено помилку "Підсумки реалізації. Розрахована загальна сума XXX не дорівнює сумі в документі YYYY", яка виникала під час переходу програмного РРО в онлайн-режим, якщо в базі даних Торгсофт були присутні з якихось причин не всі чеки з моменту відкриття зміни, і під час офлайн сесії було сформовано Z-звіт з неправильними сумами. Тепер під час спроби надрукувати Z-звіт під час офлайн-сесії відбуватиметься перевірка на цілісність чеків у базі з моменту відкриття зміни, і якщо цілісність порушено, то користувачеві буде показано відповідне повідомлення та поінформовано, що Z-звіт можна буде надрукувати тільки в онлайн-режимі, з пропозицією перейти в онлайн. Якщо користувач відмовився або не зміг перейти в онлайн Z-звіт не буде надрукований (№156022).
9) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку "Access violation at address", під час відкриття/закриття фільтра за товаром (наприклад, у стані складу), коли в параметрах фільтра встановити фільтр за періодом для динамічної характеристики типу дата (№156191).
10) Виправлено ситуацію, коли могла з'явитися помилка "Could not convert variant of type (Null) into type (Integer)" при відкритті реалізації на конкретному центрі обліку.
Це було пов'язано з тим, що в налаштуваннях цього центру обліку була відсутня його прив'язка до торговельної мережі (№156418).
11) Виправлена помилка в перекладі в слові Торгівля в порадах при завантаженні програми в тексті "Товар можна зарезервувати з зазначеним терміном доставки в режимі Торгівля з випискою рахунку" (№156469).
12) Розрахунок зарплати - Платіжна відомість
Виправлено помилку, через яку створювалася платіжна відомість, навіть якщо скасували її створення.
Помилка проявлялася при виконанні такої комбінації дій:
1. Розрахунок зарплати - Платіжна відомість - Додати нову
2. Встановити період і дати, вказати "Розраховувати за "Центрами обліку"
3. У таблиці "Торгова точка відомості" - дія Додати - Скасувати (або Записати)
4. Закрити форму редагування платіжної відомості кнопкою "Скасувати" або іншим способом, не натискаючи кнопку "Записати"
При виконанні зазначеної послідовності дій буде видано повідомлення із запитом на скасування створення платіжної відомості. У разі відмови від скасування форма редагування платіжної відомості не буде закрита. В іншому разі форма закриється, а відомість створена не буде.
(№156490)
13) Виправлено помилку, через яку на товар, що входить до групи акційного товару, нараховувалася знижка за акцією, незважаючи на те, що не було додано товар з групи, що активізує.
Помилка проявлялася для акції "На один товар", за умови, що в налаштуваннях акції було вказано активізуючу групу та кількість товарів активізуючої групи (№156914).
14) Розрахунок зарплати - Платіжна відомість
Виправлено помилку, через яку в налаштуваннях платіжної відомості за центрами обліку зберігалися зміни, навіть якщо форма редагування платіжної відомості закривалася без збереження змін.
Помилка проявлялася при зміні або видаленні торгової точки для відомості в разі закриття форми без натискання кнопки "Записати".
Також виправлено помилку, через яку можна було додати платіжну відомість, що перетинається. Помилка проявлялася при виконанні таких дій:
1. Створити платіжну відомість на торговій точці А
2. Спробувати створити другу платіжну відомість з тим самим періодом, що й перша, і на тій самій торговій точці.
При натисканні на кнопку "Записати" з'явиться повідомлення про помилку. Якщо після цього закрити форму (натиснути "Скасувати"), то форма закривалася і відомість створювалася.
У разі зміни або видалення торгової точки відомості під час закриття форми без натискання кнопки "Записати" буде видано повідомлення, що список торгових точок змінився з пропозицією скасувати зміни. У разі відмови форма не буде закрита.
(№156988)
15) У Налаштування - Параметри - Додаткові функції - Нова пошта - дія "Оновити БД помилок Нової пошти" виправлено ситуацію, коли могла виникнути помилка "String or binary data would be truncated.". Довгі повідомлення будуть обрізані за максимальною довжиною поля в базі даних (№156990).
16) Банківський термінал
Виправлено помилку, через яку не друкувався сліп-чек банківського терміналу, що працює на протоколі BPOS.
Також внесено зміни до алгоритму, які мають унеможливити ситуацію, коли під час оплати через банківський термінал, що працює за протоколом Arcus 2.1, у фінансовому документі оплати не зберігалися номер картки та ідентифікатор транзакції оплати (RRN), через що не можна було провести повернення цієї оплати.
(№157139)
17) Програмний РРО: виправлена помилка "Помилка отримання інформації по локальному номеру чека при переході в онлайн: 500 Внутрішня помилка сервера", що могла виникати при переході програмного РРО в онлайн-режим в момент нестабільної роботи фіскального сервера податкової служби (№157831).
18) Оплата через банківський термінал
Виправлено помилку, через яку при скасуванні операції банківського термінала (наприклад, оплати), що працює на протоколі JSON, шляхом закриття форми "Робота з POS-терміналом" операцію на самому банківському терміналі не скасовували і термінал продовжував залишатися в режимі очікування реакції користувача. Це призводило до того, що, наприклад, при скасуванні оплати в реалізації та додаванні в неї нового товару (або видаленні товару) і повторній оплаті сума до оплати на терміналі не змінювалася.
Помилка проявлялася під час роботи з банківським терміналом, що використовує протокол JSON.
Для банківських терміналів, що працюють за протоколом JSON, на формі процесу терміналу "Робота з POS-терміналом" додано кнопку "Скасувати" і прибрано системну кнопку закриття форми "Х". При натисканні кнопки "Скасування у формі "" (або при закритті форми за Alt + F4) буде видано попереджувальне повідомлення. Якщо користувач погодився скасувати операцію, вона буде скасована і на банківському терміналі.
Для банківського терміналу Pax A930 функція скасування операції повернення поки не підтримується. Цю проблему, за словами представника Приватбанку, буде вирішено в майбутньому.
Для терміналів, що працюють на інших протоколах, ця можливість на сьогодні не реалізована.
(№157928)
19) Маркетинг - Клієнти: виправлено помилку, внаслідок якої невірно розраховувалася кількість виданих і вільних дисконтних карток. Помилка проявлялася в разі коли створення не іменованих клієнтів здійснювалося на українській локалізації програми, після чого мова програми змінювалася на російську (№157992).

Версія 2020.0.42 (БД 493)

1) Виправлено помилку, коли на формі Склад - "Наявність товару на складах торговельної мережі", якщо в налаштуваннях форми увімкнено використовувати склади 3-го рівня, то одна модель товару відображалася окремим рядком для кожного складу 3-го рівня (№144480).
2) Виправлено помилку, коли під час видалення оплати в реалізації, проведеної за безготівковим розрахунком, у підтверджувальному повідомленні про наявність пов'язаного документа як валюту завжди відображалися "грн", навіть якщо національна валюта інша (№157953).
3) Налаштування - Параметри - Банківський термінал
Виправлено помилку, через яку не зберігалися зміни для поля "Порт" у налаштуваннях банківського терміналу.
Помилка проявлялася, наприклад, якщо для банківського терміналу за протоколом BPOS з типом підключення Ethernet змінити значення порту, а потім знову відкрити на редагування, то значення відновлювалося на попереднє.
Стандартні значення для портів встановлюються тільки при створенні нового запису.
(№158115)
4) Програмний РРО: для всіх внутрішніх алгоритмів додано додаткові перевірки, щоб уникнути помилок пошкодження пам'яті (відомі як heap/stack memory corruption). Реалізовано механізм журналювання (логування) критичних помилок під час роботи ПРРО. Кожному критичному збою відповідає файл журналу з розширенням *.bin, який буде записано в каталог "C:\Журнал Torgsoft\ПРРО". Ці файли журналу зберігають внутрішньосистемну інформацію і призначені насамперед для розробників (№158197).
5) Виключено можливість запису нулів як номера, так і секретного числа в офлайн сесію. Якщо все таки це сталося, то така офлайн сесія не буде використана для переходу в офлайн режим і відобразиться помилка.
Прибрано транзакцію з процесу оновлення інформації про офлайн сесію, яка могла призводити до зависання програми або некоректної роботи (№158341).
6) Виправлено ситуацію, коли під час спроби налаштувати шаблон друку "Фінансовий чек" (Налаштування - Налаштування шаблонів друку...) на порожній базі даних відображалася помилка "[FireDAC][Phys][MSSQL]-335. Тип даних параметра [ID] невідомий. Підказка: вкажіть TFDParam.DataType або присвоюйте значення TFDParam перед викликом Prepare/Execute" (№158347).
7) Документ - Реалізація
Виправлено помилку, через яку в ситуації додавання в реалізацію товару, для якого потрібне маркування, якщо було введено більше кодів маркування, ніж кількість товару на складі, з'являлося повідомлення, що товар відсутній на складі і в реалізацію нічого не додавалося.
Товар повинен додаватися в реалізацію в кількості, доступній на складі, із зазначенням кодів маркування, які не будуть додані в реалізацію.
Помилка проявлялася при виконанні таких умов:
1. Для товару має бути ввімкнена динамічна характеристика "Потрібно маркування".
2. Динамічна характеристика "Суворий облік кодів маркування" має бути вимкнена або відсутня.
3. Додати в реалізацію товар, і у вікні "Код маркування в системі "Чесний знак"" увімкнути чекбокс "Сканувати код маркування в циклі".
4. Ввести кількість кодів маркування, що перевищує кількість товару на складі
У результаті виконання вищевказаних дій з'являлося повідомлення, що товару недостатньо на складі і товар не додавався в реалізацію.
(№158673)
8) Склад - Розрахунок складських запасів
Виправлена помилка, через яку не працював фільтр по товару для умови "Ваговий товар" (№158695).
9) Аналіз - Порівняльний аналіз виторгу за видами товару: виправлена помилка в тексті заголовка форми ("Сравнительный анализ выторга по видам товара"), яка відкривається при перегляді порівняльного аналізу за конкретним видом товару (№158868).
10) Склад - Розрахунок складських запасів
Виправлено помилку, через яку фільтр "Товар, що має мінімальну кількість" не відображав товари, для яких мінімальна кількість була встановлена в 0 (№158912).
11) Банківський термінал.
Виправлено помилку, через яку некоректно працював механізм повернення через банківський термінал у ситуації, коли при поверненні довго не вводили пін-код картки. На терміналі повернення не проходило, а в програмі вважалося, що воно проведено успішно.
Помилка проявлялася, зокрема, на терміналі Pax A930 (протокол JSON) і полягала в тому, що якщо під час повернення довго не вводили пін-код картки, термінал видавав відповідне повідомлення про помилку і не проводив повернення. Водночас у Торгсофт вважалося, що повернення проведено успішно, друкувався фіскальний чек, створювався фінансовий документ
В описаній ситуації буде видано повідомлення, що перевищено час очікування пін-коду і повернення проведено не буде.
(№158947)
12) Розрахунок зарплати - Планування
Виправлено помилку, через яку "обнулявся" план продажів.
Помилка проявлялася, якщо в періоді плану продажів були закриті платіжні відомості. Для дат, які потрапляли в період таких відомостей, видалялася інформація про виторг.
Причину, через яку план продажів обнулявся б випадковим чином, встановити не вдалося, так само як і змоделювати подібну ситуацію (№141031).

Версія 2020.0.43 (БД 493)

1) Програмний РРО: виправлена помилка "Помилки валідації XML: Error: The 'UnitCD' element is invalid - The value '0' is invalid according to its datatype 'Num5Column' - The MinInclusive constraint failed.", що виникала під час оплати реалізації\повернення через ПРРО, у випадку коли серед товарів чеку були фіскальні товари, для виду товару яких було зазначено одиницю виміру, але не було зазначено коду одиниці виміру. Помилка утворилася внаслідок неузгоджених змін у сфері валідації XML документів фіскальним сервером податкової служби (раніше поле "код одиниці виміру" не брало участі у валідації).


Програма обліку товару | ТоргсофтFacebook Instagram YouTube Twitter Google News Google Podcast Apple Podcast SounCloud

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором