• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Опис версій 2020.4.0 - 2020.4.7

17.12.2020

26291 Доопрацьовано режим Ремонт:
1. У стан ремонту в довідник для завершального етапу додано перемикач "Заборонити створення стану без контролю оплати", який дає змогу за вимкненого перемикача не контролювати оплату за ремонт.
2. У налаштування додано перемикач "Виділити ремонт за вказану кількість днів до терміну здачі" для сигналізації про те, що наближається термін здачі ремонту. Ремонт буде виділено червоним кольором, якщо за вказану кількість днів до терміну здачі за ним не буде стану з типом "Є результат".
3. Фільтр за періодом працює на дату приймання і на термін здачі.
4. Дозволено додавання товару в довідник прямо з товару ремонту (необхідно вручну написати назву товару, і його автоматично буде додано в довідник).
5. Для фільтрації списку ремонтів за терміном здачі доданий перемикач "Підходить термін здачі".
6. На етикетку ремонту (друк штрих-коду ремонту) винесені додаткові дані: Термін здачі, Орієнтовна вартість, Відповідальний майстер.
7. Ремонти, за якими є результат, виділяються зеленим фоном для зручності контролю та обдзвону клієнтів.
8. Додано дію "Відправити в сервісний центр" (створено для візуального контролю).
9. На вкладку "Товар в ремонті" додано фільтр за відповідальним майстром і дію "Перейти до ремонту". Розширено функціонал режиму "Ремонт".
48252 Для режиму "Ремонт" додано такі можливості:
1. Створювати користувацькі стани товару ремонту (редагувати довідник станів можна в налаштуваннях ремонту).
2. Для стану ремонту додано параметри "Змінив" і "Центр обліку".
3. Для товару ремонту додано поле "Відповідальний майстер" і можливість введення орієнтовної вартості ремонту. Ця вартість відображається в документах і на формі, поки не додані матеріали, послуги та операції. Після їх додавання, вартість ремонту розраховується за ними.
4. Додано фільтри за етапами ремонту і за станом ремонту.
5. Додана можливість переміщення ремонту між центрами обліку. Дозволяє створювати свій довідник станів ремонту, переміщати ремонт між центрами обліку, а також вказувати орієнтовну вартість ремонту, щоб можна було озвучити її клієнту.
54370 Реалізовано вимоги для роботи з коробками сезонного зберігання. Коробку сезонного зберігання не можна:
- продати (Реалізація, Торгівля з випискою рахунка);
- оприбуткувати;
- додати в замовлення постачальнику;
- повернути в брак;
- додати в замовлення клієнта на виріб;
- додати в саму себе (інші коробки можна, саму себе - ні);
- заборонено зміну складу коробки сезонного зберігання, якщо коробка перебуває в стані "Зібрана", але відсутня на складі зберігання (була списана). Доопрацьовано режим Коробка сезонного зберігання товарів.
111608 У налаштування "ABC і XYZ аналіз" додано налаштування з відповідними перемикачами "Групування за: товаром, моделлю, розміром, кольором" і налаштування "Відображати колонку Фото" (для угруповання за товаром або моделлю). Можливість проводити ABC і XYZ аналіз не тільки за товаром, а й за моделями, розмірами і кольорами. Це дасть змогу швидше аналізувати інформацію про те, які, наприклад, моделі необхідно замовляти для продажу.
119261 У Торгівлю з випискою рахунку, вкладка Товари рахунку, в друк звіту додано дане Місце зберігання. Дозволяє налаштувати звіт для комірника з відображенням місця зберігання товару. Це може підвищити ефективність збору товару, тому що знаючи місце зберігання товару, можна зібрати товар відразу для декількох посилок.
122714
Додана нова платна функція "Підключення програмного РРО". Функцію потрібно активувати на ту кількість робочих місць, де будуть використані реєстратори. Після активації функції в меню "Налаштування" стає доступним пункт "Програмний РРО", в якому необхідно створити записи про РРО, що використовуються в системі.
1. При створенні ПРРО дані необхідно брати з вашого особистого кабінету фіскальної служби. Також необхідно вказати:
- каталог, де розташовується Ваш сертифікат електронного підпису та ключ;
- адресу центру сертифікації ключів, який видав Вам електронний підпис;
- пароль від електронного підпису;
- кількість чеків для офлайн режиму (за замовчуванням 2000, але можна змінити за заявкою до фіскальної служби);
- за необхідності встановити початковий номер чека.
2. Для кожного ПРРО потрібно заповнити список податків, які будуть на ньому застосовуватися, і зазначити типи оплат (готівкові та безготівкові).
3. У Налаштування - Параметри - Чек у налаштуваннях фіскального принтера потрібно вказати Тип фіскального принтера - Програмний РРО і вибрати зі списку потрібний ПРРО. Після перезапуску програми, поточне робоче місце буде проводити фіскальні чеки через зазначений ПРРО.
4. У процесі роботи, якщо зв'язок з фіскальним сервером пропав, то ПРРО перейде в офлайн режим автоматично. Це буде видно на чеку. Коли зв'язок відновлено, то відбувається передача пакета даних з переліком офлайн документів, створених за офлайн сесію, і ПРРО переходить у режим роботи онлайн. Під час офлайн сесії заборонено робити повернення. Тривалість однієї офлайн сесії не може бути довшою за 36 годин, а загальна кількість годин офлайн сесій за місяць не може перевищувати 168.
5. Усі чеки (відкриття зміни, реалізація, повернення, внесення і видача готівки, z-звіт) автоматично друкуються на принтері друку чеків (якщо він встановлений). Шаблони документів налаштовані за 80 мм, але за необхідності їхній вигляд можна налаштувати через меню Налаштування - Налаштування шаблонів друку.
6. За замовчуванням на всіх чеках друкується QR-код. Якщо для чеків реалізації та повернень його просканувати, то в ньому буде зашифроване посилання фіскальної служби для перевірки цього чека, перейшовши за яким (якщо чек було раніше надіслано до податкової) відобразиться інформація.
Можливість використовувати ПРРО (програмний реєстратор розрахункових операцій) України.
123833 В "Аналіз" - "Період" додано ознаку, що за періодом створені контрольні точки (відображається у вигляді піктограми стану складу). Відображення інформації за періодом. Якщо період відкрито, і в нього встановлено цю ознаку - це погано, оскільки зміни складських документів у цьому періоді не впливають на стан складу на дату після цього періоду.
125372 У картку товару на вкладку "Комплектація" додано дію "Наявність...", після натискання на яку відображається форма "Наявність складового товару" з такою інформацією:
- кількість комплектів на складі товару;
- кількість комплектів, готових для збору (комплектації) виходячи з доступних на складі товарів зі складу комплекту;
- товари, що входять до складу комплекту, з інформацією про кількість товару в складі комплекту і про доступну кількість цих товарів на складі. Це доопрацювання дає змогу дізнатися, скільки комплектів обраного товару можна ще зібрати з наявних товарів на складі.
125440 Для товарної накладної №ТОРГ-12 змінено алгоритм визначення банківських реквізитів вантажовідправника. Тепер це відбувається таким чином:
1. використовується розрахунковий рахунок, зазначений при формуванні рахунку.
2. Якщо під час формування рахунку розрахунковий рахунок не було зазначено, виконується пошук розрахункового рахунку серед безготівкових оплат видаткової накладної, і використовується перший знайдений.
3) Якщо розрахунковий рахунок не знайдено серед оплат видаткової накладної, використовується розрахунковий рахунок за замовчуванням (Налаштування - Вибір розрахункового рахунку за замовчуванням).
4. Якщо розрахунковий рахунок за замовчуванням не вказано, використовується перший доступний для торговельної мережі розрахунковий рахунок. Друк накладних №ТОРГ-12 із зазначенням розрахункового рахунку зазначеного при створенні рахунку.
125818 На форму редагування "Адреса доставки інформації" додано поле "FTP директорія" для вказівки шляху до ресурсу (папки) для можливості організації зберігання і доступу до даних на FTP-сервері. Як роздільник використовується символ "Forward slash", наприклад "Files/Data/Orders". На прикладі режиму "Синхронізація з інтернет-магазином" це дає змогу зберігати файли фотографій товарів в одній директорії, а файли замовлень і файли товарів (прайс-листи) в іншій директорії. Для режиму "Склад постачальника" - обробляти прайс-листи постачальників незалежно від місця їх зберігання на FTP-ресурсі.
129408 На форму редагування "Об'єкт синхронізації" на вкладку "Загальні" додано поля "% націнки (роздріб)" і "% націнки (опт)", які, відповідно до виду торгівлі, застосовуються для таких полів файлу синхронізації:
- Ціна роздрібна;
- Ціна оптова;
- Ціна акційна;
- Ціна за од. міри;
- Оптова ціна за од. міри;
- Екв. оптової ціни
- Екв. роздрібної ціни.
Підсумкова ціна округлюється за налаштуваннями виду товару. Дозволяє додавати % націнки для роздрібної та оптової ціни в об'єкті синхронізації з інтернет-магазином. З огляду на зазначені відсотки, збільшуватиметься відповідна ціна у файлі синхронізації.
129432 Для способу синхронізації з інтернет-магазином через файл додано можливість вказати "Вид торгівлі" (опт або роздріб). Для цього у файлі замовлення потрібно додати поле SaleForm, яке може приймати значення 1 (опт) або 2 (роздріб). Якщо поле відсутнє або має некоректне значення, замовлення обробляється з видом торгівлі роздріб.
1. Якщо замовлення завантажується як рахунок, то для рахунку буде встановлено ознаку "вид торгівлі" відповідно до даних файлу замовлення. Ціни товару буду встановлені за інформацією інтернет-магазину (незалежно від налаштування в об'єкті синхронізації "Для товарів рахунку брати ціни з").
2. При завантаженні замовлення в режим "Замовлення віддаленого клієнта", ознаку "вид торгівлі" можна дивитися в однойменній колонці в таблиці Замовлення. Рахунок, виписаний за замовленням, матиме відповідну ознаку "вид торгівлі". Це доопрацювання дає змогу створювати рахунки за замовленнями з інтернет-магазину з відповідним видом торгівлі (опт або роздріб). Це дасть змогу вести аналіз роздрібних і оптових продажів. Раніше всі рахунки створювалися роздрібні.
129636 У список доступних для роботи фіскальних реєстраторів додано реєстратор Меркурій, для якого є чотири налаштування: швидкість і номер COM-порту, пароль, зберігати з'єднання з фіскальним реєстратором. Якщо користувач планує друк періодичних звітів, то під час фіскалізації апарата необхідно вказати в паролі податкового інспектора перші чотири символи. Можливість роботи з фіскальним реєстратором Меркурій (для роботи на тимчасово окупованій території Луганської та Донецької областей).
129701 Для операції "Зважування" в маршрутному листі додано можливість використання електронних ваг. Якщо активована платна функція "Підключення електронних ваг для зважування товару під час продажу", то під час сканування операції з категорією "Зважування" відображатиметься вікно з можливістю отримання ваги з електронних ваг (за аналогією з реалізацією). Якщо функція не активована - звичайне вікно ручного введення виробу. Можливість використання електронних ваг при роботі з маршрутним листом.
130545 Реалізовано відкладене завантаження пов'язаних таблиць і елементів підсумку під час прокручування або позиціонування на елементах таблиць бізнес панелей. Підвищилася чуйність інтерфейсу. Тепер більш плавне перемикання між записами і немає завмирання або залипання при прокручуванні коліщатком миші або просто позиціонуванні.
134352 Доопрацьовано алгоритм імпорту товару. Реалізовано можливість оновлення параметрів товару в ситуації, коли товар під час імпорту знайдено, але в налаштуваннях товару під час імпорту не вказано жодного поля, на підставі якого формується найменування товару. Дозволяє оновлювати параметри товару під час імпорту товару на підставі даних наявного товару. Наприклад, можна оновити параметр код УКТ ЗЕД, використовуючи файл імпорту тільки зі списком штрих-кодів, до кожного з яких відповідає код УКТ ЗЕД.
134356 На форму "Майстер налаштувань маркетплейс ROZETKA" додано дію "Завантажити параметри пов'язаної категорії", яку необхідно виконувати після встановлення зв'язку виду товару з категорією маркетплейс ROZETKA. Дозволяє прискорити завантаження бази даних маркетплейс ROZETKA.
134770 У картку клієнта на вкладку "Параметри доставки" для адреси доставки контрагента, адреси Нової пошти та адреси Укрпошти додано ознаку "Діє" (Так/Ні). Ця ознака дає змогу керувати видимістю відповідних адрес для відображення в списку. Якщо адреса позначається не чинною, вона не відображається у списку і позначається сірим шрифтом у таблицях. Дозволяє виводити з дії неактуальні адреси доставки, і в менеджера на складі не буде можливості вибрати не ту адресу для відправлення.
134775 На форму "Співробітники" додана колонка "Повне ім'я користувача", яка відображає інформацію "Реєстраційне ім'я при вході в програму" (вказується на формі редагування "Співробітник"). Спрощує пошук співробітників, прив'язаних до того чи іншого облікового запису.
134875 Для таблиць на вкладці "Технологічні карти" форми "Виробництво готової продукції" додано можливість сортування даних за найменуванням (товару, операції). Така можливість доступна і для списку виробничих актів і резерву. Дозволяє сортувати вироби за алфавітом.
134878 Змінено допустиму область для переміщення фото з товаром на формі "Реалізація" .Тепер фото товару може бути переміщено нижче таблиці зі списком товару. Дозволяє переміщати фото товару в режимі "Реалізація" в потрібну область форми.
134885 У набір шаблону друку "Серійний номер товару" додано поле "Оптова ціна". Можливість відобразити оптову ціну товару на етикетці з серійним номером.
135002 На форму "Технологічні карти" додано перемикач "За видами товару". При увімкненому перемикачі список технологічних карт буде відфільтровано за обраним видом товару, при вимкненому - буде відображено повний список технологічних карт. Можливість навігації та фільтрації списку технологічних карт за видами товару.
135003 1. на форму редагування "Операція" додано поле "Виконавець (у виробництві)" у вигляді списку, що випадає, в якому відображаються тільки співробітники з категорією "Співробітник". Значення цього поля використовується тільки для операцій виробництва.
2. У робочій формі "Операції" додана колонка "Виконавець".
3 На формі "Операції маршрутного листа":
- додано перемикач "Враховувати зв'язок операції зі співробітником";
- у списку зареєстрованих операцій додано колонку "Виконавець", яка відображається, якщо увімкнено перемикач "Враховувати зв'язок операції зі співробітником".
4. При створенні виробничого акта як виконавця операції підставляється співробітник, пов'язаний з операцією. А в разі, якщо операція не пов'язана зі співробітником - співробітник за замовчуванням (обирається під час створення виробничого акта).
5. Під час реєстрації операцій у маршрутному аркуші співробітник (виконавець), просканований перед скануванням операцій, встановлюється як виконавець для всіх операцій, що додаються, якщо налаштування "Враховувати зв'язок операції з працівником" вимкнене, або тільки для тих операцій, які не пов'язані з конкретним працівником, якщо налаштування увімкнене. Це доопрацювання дає змогу пов'язувати технологічну (виробничу) операцію з конкретним співробітником, що, своєю чергою, позбавить від зайвої роботи зі сканування штрих-коду співробітника.
135014 В "Аналіз товару, що залежався" додано дві дії "Встановити ознаку необхідності замовлення товару" і "Заборонити до замовлення у постачальника".
У таблицю додано колонку "Заборона до замовлення у постачальника" (додано до списку колонок, які налаштовуються для відображення), у якій можуть відображатися такі значення:
- "Дозволено" - виконано дію "Встановити ознаку необхідності замовлення товару" - "Дозволити" або в картці товару знято галочку "Заборона до замовлення у постачальника";
- "Заборонено" - виконано дію "Встановити ознаку необхідності замовлення товару" - "Заборонити" або в картці товару встановлено галочку "Заборона до замовлення у постачальника";
- "Заборонено у "список постачальників"" - коли виконано дію "Заборонити до замовлення у постачальника" (список постачальників містить найменування всіх постачальників через кому, у яких заборонено замовляти обраний товар). Можливість встановлювати ознаку заборони замовлення у постачальника за обраними товарами, аналізуючи залежаний товар. Нема потреби переходити в інші режими програми.
135016 У Торгівлю з випискою рахунку, вкладка Видаткова накладна, в таблицю Накладна додана колонка "№ замовлення", яка містить номер замовлення з інтернет-магазину (за аналогією з однойменною колонкою на вкладці "Рахунок"). Також у шаблон друку "Видаткова накладна" додано змінну "№ замовлення". Більш гнучка робота з видатковою накладною, якщо потрібно спиратися на номер замовлення в інтернет-магазині.
135285 До налаштувань фіскальних реєстраторів сімейства Артсофт, Марія Resonance, Екселліо, Хелп Мікро, Datecs Atlas додано поле "Код УКТ ЗЕД відображати", в якому можна вибрати такі значення:
- Над назвою товару (значення за замовчуванням);
- Перед назвою товару;
- Ніде.
Залежно від обраного налаштування, код УКТ ЗЕД для акцизних товарів буде надруковано у фіскальному чеку в зазначеному місці. Дозволяє налаштувати місце відображення коду УКТ ЗЕД у фіскальному чеку.
136157 На форму "Аналіз продажів фіскального товару" додано можливість відображати колонки з динамічними характеристиками товарів. Дозволяє відобразити динамічні характеристики товарів, зокрема й "Назва для фіскальної служби" в аналізі продажів фіскального товару
137075 Додано автоматичне увімкнення послуги "Зворотна доставка - Післяплата" при створенні ТТН Нової пошти за шаблоном, якщо створений рахунок має ознаку "Накладений платіж". Дозволяє виконувати менше дій, а також виключити той фактор, коли менеджер забуває встановити налаштування Накладений платіж при створенні ТТН Нової пошти за шаблоном.
137682 Додана нова платна функція "Сполучення з Satu.kz" (аналог Prom.ua, тільки на території Казахстану) Можливість синхронізації з сервісом Satu.kz.
138298 Додано особистий кабінет користувача. Тепер при виклику пунктів "Заявка на техпідтримку..." і "Мій особовий рахунок у Торгсофт" відкривається web-інтерфейс особистого кабінету клієнта, в якому є можливість:
- купити послуги (ДСО, тікет, ліцензії);
- залишити заявку в техпідтримку;
- подивитися історію звернень.
Для роботи особистого кабінету необхідний Internet Explorer 11-ї версії (якщо встановлений Internet Explorer 9-ї або 10-ї версії, то в особистому кабінеті буде відповідний напис, про необхідність його оновити, але при цьому буде можливість залишити заявку в технічну підтримку). При подачі заявки в техпідтримку через web-інтерфейс особистого кабінету, є можливість запустити AeroAdmin.
Якщо програма українською мовою, то web-інтерфейс особистого кабінету відкриється українською мовою. Інформація про персональний особовий рахунок, техпідтримку та придбання послуг компанії в одному місці.
140009 Для фіскального реєстратора Меркурій до списку дій для фіскального реєстратора додано дію "Надрукувати 0-чек". Можливість друку нульового чека для фіскального реєстратора Меркурій.
140140 Для сервісу Webkassa Казахстану додано можливість у реалізації сканувати маркування тютюнової продукції та передавати його до сервісу, який надалі надішле ці дані до ОФД для вилучення конкретної пачки з обігу. Для цього у вигляді товару, який містить маркування, потрібно додати додаткову характеристику "Параметри маркування системи "Чесний знак"" - "Необхідне маркування в системі "Чесний знак"" і "Суворий облік кодів маркування" (якщо встановлений, то неможливо буде продати, повернути, списати, повернути постачальнику, зробити акт браку з товаром, якщо для кожної одиниці товару не буде введений (просканований) код маркування). Якщо суворий облік не ведеться, то можна буде проігнорувати введення коду маркування.
Якщо в реалізації або поверненні товару, для якого встановлено необхідність маркування, не ввели код під час продажу, то на фіскальний чек (у Webkassa) позиції без маркування не потраплять.
На чеку кожна одиниця маркованого товару відображатиметься окремим рядком.
У налаштування шаблону чека реалізації та повернення для Webkassa до набору даних "Список товару чека" додано дане "Мітка маркування" (для відображення на чеку просканованого маркування для товару, потрібно додати це дане в шаблон чека). Це доопрацювання дає змогу сканувати маркування тютюнової продукції та передавати його в сервіс Webkassa.
140250 На форму "Рух товару" додано перемикач "Джерело собівартості" (як рахувати собівартість). Має три значення:
1. Складські документи - собівартість береться тільки з документів.
2. Стан складу на дату документа - собівартість береться тільки зі складу на дату документа.
3. Комбінований режим - собівартість береться з документа, якщо з якихось причин її немає - зі складу на дату документа (встановлений за замовчуванням). Це налаштування дає змогу подивитися, де не проставили собівартість у видаткових документах.

Версія 2020.4.0 (БД 500)

1) Для версії програми "Старт" приховані шаблони динамічних параметрів "Параметри податкової накладної України" і "Маркетплейс ROZETKA", оскільки ці додаткові опції недоступні для цієї версії програми (№112106).
2) Документ - Торгівля з випискою рахунку - вкладка "Видаткова накладна" - дія "Друк накладної" - дія "Друк документів для комірника": виправлено помилку в назві "Друк накладної комірника" (раніше було "Друк накладної постачальника") (№112182).
3) Виправлено помилку, коли компоненти введення дати\періоду залежали від регіональних налаштувань ОС і стабільно працюють, навіть якщо для ОС були встановлені "найекзотичніші" формати дати, наприклад: yyyy-MM\dd dddd yyyy 'р.' (№114950).
4) Документ - Замовлення клієнта на виріб:
Виправлено безліч проблем при взаємодії режиму "Замовлення клієнта на виріб" з режимом "Реалізація". Тепер робота із замовленням з одного режиму буде обмежувати можливість роботи із замовленням з іншого режиму. Наприклад, якщо товари замовлення були видані клієнту з режиму "Реалізація", то подальша видача товарів також повинна відбуватися з режиму "Реалізація", а можливість виконати "Розрахунок за замовленням" з режиму "Замовлення клієнта на виріб" буде недоступна. Дані обмеження були створені для більш суворого контролю за процесом обробки замовлення, і для уникнення безлічі проблем (неможливість видачі товарів на замовлення, невірного руху товару або неповного видалення фінансових документів), які могли виникати при змішуванні двох режимів для обробки одного і того ж замовлення.
Основні зміни:
Документ - Замовлення клієнта на виріб:
- Додано новий стан замовлення "Зміна закритого замовлення".
- При виконанні дії "Відмінити закриття замовлення" будуть видалені накладні реалізації (і пов'язані накладні внутрішніх передач) за цим замовленням. Матеріали та товари будуть повернуті на склад тимчасового зберігання. Стан замовлення буде встановлено в значення "Зміна закритого замовлення", яке має більш суворі обмеження, ніж стан "Зміна активного замовлення", наприклад, неможливість змінити склад матеріалів і товарів замовлення.
- Дія "Активувати замовлення" буде перервана, якщо сума передоплати за замовленням перевищує суму замовлення.
- Дії, що змінюють стан замовлення, будуть недоступні, якщо за замовленням є реалізований товар (з режиму "Реалізація").
- Безліч повідомлень користувачеві, що блокують доступ до дії, тепер містять розширену інформацію про складські документи, існування яких не дає змоги виконати ту чи іншу дію.
Документ - Реалізація:
- Дія "Видалити оплати" заблокована, якщо реалізація містить товари, видані на замовлення клієнта на виріб з використанням передоплати.
Оплата - Фінансовий документ:
- Фінансовий документ "внесення передоплати на замовлення клієнта" неможливо видалити, якщо є реалізований товар на замовлення клієнта. (доступний для видалення з форми "Оплата - Оплата")
- Фінансовий документ "повернення передоплати для оплати реалізації" заборонений для видалення.
Оплата - Оплата:
- Під час спроби видалення оплати, що відповідає за "внесення передоплати на замовлення клієнта", відображається підтверджувальне повідомлення з інформацією, що ця дія може порушити стан замовлення та унеможливити подальше видавання товару за цим замовленням.
- Оплата, що відповідає за "повернення передоплати для оплати реалізації" тепер відноситься до категорії "автоматичні оплати" і більш недоступна для видалення.
Склад - Список витрат:
- Видалення реалізації, в якій було видано товар на замовлення клієнта, коректно "відкочує" зміни в замовленні клієнта. Якщо замовлення було закрито, то після видалення його буде відкрито і переведено в статус "Активний", дата завершення замовлення буде скинута, кількість виданих товарів буде відкориговано відповідно. (№122068).
Версія програми "Старт": на формі Документ - Прихід товару був закритий доступ до дії "Упакувати товар", оскільки в цій версії програми відсутня можливість роботи з комплектами.
(№122300)
5) "Торгсофт для Windows - Системні завдання - Системні компоненти"
Виправлена робота установки фокуса в полях для введення, тепер при установці фокуса автоматом виділяється весь введений текст і курсор встановлюється в кінець поля для введення (№127344).
6) Склад - Синхронізація з інтернет-магазином: додано додатковий механізм, завдання якого запобігти дублюванню рахунків, створених під час завантаження замовлень.
Технічна інформація: під час роботи декількох копій Торгсофт, запущених під одним і тим самим користувачем ОС Windows, могла статися ситуація, коли в обох копіях одночасно спрацьовувала синхронізація за розкладом, що призводило до дублювання завантажених замовлень\рахунків. Був розроблений механізм, який запобігає запуску синхронізації завданням за розкладом якщо синхронізація вже виконується іншою копією Торгсофт (№129760).
7) Документ - Замовлення торгової точки на склад
Виправлено помилку, через яку під час додавання в замовлення товарів суворого гарантійного обліку і звичайних товарів при створенні документа внутрішньої передачі з'являлося повідомлення про помилку.
Додатково виправлено помилку, через яку до складу внутрішньої передачі додавалися товари суворого гарантійного обліку, навіть якщо для них не було введено серійний номер.
(№129850)
8) Склад - Синхронізація з інтернет-магазином: на формі редагування "Об'єкт синхронізації", на вкладці "Клієнти" додано налаштування "Префікс штрих-коду клієнта". Якщо для цього налаштування вказано префікс клієнта, то під час завантаження замовлення або рахунка, якщо клієнт не знайдений і дозволено автоматичне створення клієнтів, вказаний цим налаштуванням префікс буде використано під час генерації штрих-коду створюваного клієнта. Якщо префікс не вказано для цього налаштування, і в програмі доступно більше одного префікса штрих-коду клієнта (Налаштування - Параметри - Ознака клієнта в штрих-коді), тоді під час ручного завантаження замовлення або рахунка, якщо клієнт не знайдений і дозволено автоматичне створення клієнтів, користувачеві буде відображено діалог вибору префікса. При автоматичному завантаженні замовлення або рахунку, якщо клієнт не знайдений і дозволено автоматичне створення клієнтів, то в якості префікса клієнта буде використовуватися перший доступний префікс, без відображення користувачеві діалогу вибору префікса.
(№130065)
9) Виправлено ситуацію, коли під час виклику дії "Видалити" для таблиці "Роботи", якщо таблиця була порожня, відображалася помилка "Parameter XXX datatype is unknown" (Помилка, яка нерідко з'являється на робочих формах під час спроби видалення запису, якщо таблиця порожня) (№130967).
10) Виправлено появу помилки "[FireDAC][Phys][MSSQL]-335. Parameter [PRODUCTIONORDERSHIPMENTID] data type is unknown ...." при виконанні дії "Видалити" для таблиці "Склад замовлення на виробництво" у формі "Замовлення на виробництво" > Відвантаження готової продукції (№130971).
11) Склад - Синхронізація з інтернет-магазином - форма редагування "Об'єкт синхронізації" - вкладка "Способи оплати" - дія "Додати\Змінити": виправлено некоректне відображення елементів форми при роботі програми українською мовою (№130976).
12) Додано перевірку, що запис гарантійного обліку існує перед виконанням дії "Додати" в таблиці "Продовження гарантійного терміну" (№131041).
13) Додано управління доступом для дії "Друк інвентарних номерів". Таким чином, коли форма "Обладнання" не має жодного запису, то ця дія буде недоступною (№131045).
14) Додана перевірка, що запис не порожній перед тим як виконувати дію "Видалити" запис у таблиці "Зарплата за посадою" в Розрахунку зарплати > Налаштуванні (№131144).
15) Додана перевірка перед виконанням дії "Видалити" якщо в таблиці "Користувачі" відсутній запис (№131145).
16) Розрахунок зарплати
Виправлено помилку, через яку якщо у співробітника в зарплаті за посадою встановлений індивідуальний відсоток від виторгу торгової точки з типом плану продажів - Бригадна робота, і якщо дата звільнення цього співробітника потрапляє на середину плану продажів, то премія нараховується від виторгу за всі дні, що потрапляють до плану, зокрема й за ті, коли його вже було звільнено.
Алгоритм змінено таким чином, щоб для розрахунку премії співробітника від виторгу торгової точки враховувався тільки виторг за ті дні, коли він працював на посаді.
Також оптимізовано алгоритм розрахунку плану продажів для прискорення розрахунку.
(№131506).
17) Додано коригування цін при створенні/друку податкової накладної на робочій формі "Список витрат" (як це реалізовано в Торгівлі з випискою рахунку і Реалізації при створенні/друку податкової накладної).
Помилка полягала в тому, що при створенні податкової накладної на формі "Список витрат" не проводилося попереднє коригування цін для того, щоб підсумкові суми в податковій накладній в МЕ.ДОКу і Торгсофт сходилися.
(№131575)
18) Виправлена помилка 'List index out of bounds(0)' при перенесенні основних даних в нову базу даних на українській версії інтерфейсу (№132033).
19) Змінено спосіб приховування заголовків вкладок на формі "Закриття платіжної відомості".
Помилка була в тому, що зверху знаходилася панель, яка з'їхала (змінила своє розташування) внаслідок переходу на новий інтерфейс. Панель закривала заголовки закладок для цієї форми в режимі візарда.
(№132768)
20) Виправлено помилку, коли під час додавання витрати за прибутковою накладною (для параметрів: "Особисті гроші", "Входить у собівартість товару"), сума додаткової собівартості в прибутковій накладній (колонка і підсумки внизу таблиці) визначалася зі знаком мінус. Через що собівартість товару ставала меншою на суму витрати за прибутковою накладною (№132989).
21) На робочій формі "Прихід товару", закладка "Витрати накладної" виправлена помилка ""[FireDAC][Phys][MSSQL]-335. Parameter [INVOICEID] data type is unknown..." під час виклику дій "Додати витрату в %" і "Додати витрату у валюті".
Помилка виникала, через те і робилася спроба додати витрату в % або валюті для приходу, який ще не створено.
(№133292)
22) Склад - Реєстр прибуткових накладних - Розподілити по торгових точках - Передати всі залишки накладної на одну торгову точку
Виправлено помилку, через яку під час виконання дії "Передати всі залишки накладної на одну торговельну точку" з'являлося вікно з повідомленням про помилку "Помилка при встановленні контексту атрибута "Quantity8" ("Quantity8"): F: Dataset not in edit or insert mode" (№133803).
23) Виправлено помилку в підтверджувальному повідомленні користувачеві при виклику дії "Видалити" на формі неоплачених реалізацій ВІП-клієнтів. Змінено порядок пропозицій у повідомленні користувачеві (№133830).
24) Склад - Синхронізація з інтернет-магазином: для способу синхронізації "через файл" виправлено помилку, внаслідок якої не відбувалося завантаження та обробка файлів замовлень, незважаючи на наявність файлів замовлень на FTP-сервері.
Технічна інформація: деякі FTP-сервери не підтримують серверну фільтрацію при отриманні списку файлів директорії. Для виключення цієї проблеми, Торгсофт буде запитувати повний список файлів директорії FTP-сервера і виконувати фільтрацію на своєму боці (№133899).
25) Виправлено зміну ширини кнопок в панелі інструментів форми "Друк етикетки" в залежності від ширини тексту в кожній кнопці. Зокрема це стосується кнопки "В буфер", у якої ширина була фіксована, і на українському інтерфейсі кнопка відображалася не повністю.
(№133906)
26) Виправлено помилку, через яку під час роботи з банківським терміналом за протоколом UPOS (Ощадбанк) під час проведення повернення виникала помилка "Не вдалося під'єднатися до терміналу. "Неприпустимий рядок із зазначенням класу, ProgID: "ECRCommX.BPOS1Lib" (№134132).
27) Виправлено помилку, коли під час додавання ТТН до реєстру відправлень (дія "Додати ТТН до реєстру" на робочій формі "Реєстри ТТН" або за умови ввімкненої галочки "Додати до реєстру відправлень (діалог)" на формі редагування "Створити ТТН нової пошти"), якщо в діалоговій формі "Вибір реєстру" було обрано опцію "Оберіть реєстр відправлень", то відображались усі доступні на дату реєстри незалежно від того, роздруковані вони чи ні (№134140).
28) Виправлено помилку в назві поля "Коментар" на формі "Оплата замовлення" в Документ > Замовлення колекції (№134147).
29) Виправлено помилку в назві колонки "Собівартість" на формі "Прайс-лист клієнта" (№134148).
30) Збільшено ширину поля "Знижка, %" на формі "Попереднє замовлення клієнта", щоб символ "%" поміщався повністю в найменуванні поля.
Помилка пов'язана з тим, що при зміні знижки (після вибору клієнта), з'являвся символ повернення (перед словом "Знижка"), що відсувало символ "%" за видимі межі поля (№134151).
31) Змінено відображення заголовка для полів введення дати і часу на діалоговій формі при виконанні дії "Готовий до видачі" в Документ > Замовлення клієнта на виріб.
Помилка полягала в тому, що заголовок над полями введення дати і часу відображався не повністю, тому що він обмежувався тільки довжиною поля введення дати (№134152).
32) Виправлено шрифт кнопки "Форма" у формі "Інформаційні фільтри" (№134240).
33) Змінено розташування поля "Фільтр за Артикулом" на закладці "Склад" на формі "Замовлення клієнта на виріб" (№134241).
34) Перевизначено ширину списку сортування на формі "Попереднє замовлення клієнта"
Помилка пов'язана з тим, що список сортування мав велику ширину, через що він не повністю відображався (тому що праворуч не відображалася кнопка для випадання списку) (№134242).
35) Збільшено висоту панелі з фільтрами на формі "Замовлення торгової точки на склад" (№134245).
36) Прибрано відображення меж роздільника на формі "Перенесення товару між прибутковими накладними".
Замінено іконки кнопок згідно з новим інтерфейсом програми (№134253).
37) Виправлена іконка для дії Експорт в HTML на формі "Розподіл товару". Іконка замінена на таку ж іконку як і на формі "Протокол переоцінки"
Виправлена така ж іконка для дії "Експорт в HTML" для таблиці вище (№134255).
38) Виправлена помилка в слові "Небули" в шапці форми-попередження, коли у формі "Розподіл товару" додається товар, за яким ведеться суворий гарантійний облік (№134256).
39) Виправлені іконки стандартних дій на формі "Категорія параметра". А також додана перевірка, на те що запис не порожній перед використанням дії "Видалити". Раніше виникала помилка (№134268).
40) Проведена заміна старих іконок на нові для дій "Додати", "Редагувати" і "Видалити" на формі "Довідник значень". А також додано перевірку перед викликом дії "Видалити", якщо запис не вибрано або порожній (оскільки раніше була помилка) (№134269).
41) Виправлено помилку, коли в полі відображалося GoodName замість назви товару під час спроби змінити штрих-код товару на неунікальний в картці товару.
Помилка пов'язана з тим, що при спробі виділити жирним текстом назву товару, весь вміст рядка скидалося на початкове значення (GoodName) (№134359).
42) Виправлено відображення видів товарів (жовте підсвічування), доданих до відомості інвентаризації, на формі "Вибір видів товару для інвентаризації" тільки відносно того центру обліку, з якого була створена нова відомість.
Виправлено формування значення поля "Опис інвентаризації" відомості інвентаризації (унеможливлює дублювання виду товару в описі) у випадку, коли у відомість додається вид товару, що вже є доданим (до інших відомостей інвентаризації або до поточної, але за інший період часу). Таке могло відбуватися, коли в діалоговій формі "Вибір видів товару для інвентаризації" відображаються дублюючі види товарів.
(№134413)
43) Склад --> Реєстр прибуткових накладних --> дія Розподілити по торгових точках --> дія Передати всі залишки накладної на одну торгову точку
Виправлено помилку в повідомленні про помилку (№134423).
44) Виправлено положення написів "Бригадна премія" і "Налаштування роботи бригад" на формі редагування Торгової точки в Розрахунок зарплати > Налаштування
Помилка була в тому, що зазначені написи перекреслювалися межами блоків (№134541).
45) Виправлено ситуацію, коли під час закриття форми "Довідник піктограм" у процесі оновлення списку картинок відбувалася помилка "Access violation" (№134555).
46) Виправлена помилка в слові "одному" (одом) на формі "Введення кількості етикеток в шаблоні і кількості аркушів для друку" в режимі "Буфер друку етикеток", дія "Друк етикеток в кількості на аркуші" (№134576).
47) Збільшено ширину поля "Блимання повидомлення" на формі "Тип Повідомлення" для українського інтерфейсу при налаштуванні колективного сповіщення (№134716).
48) "Сервер додатків - Гібрид/Мобільний додаток"
Виправлено помилку авторизації користувача під обмеженою роллю (№134765).
49) Скориговано розташування фільтрів "Штрихкод", "Центр обліку" і "Фільтр по товару" на формі "Товарознавство > Буфер друку етикеток". Тепер згадані фільтри вирівняні по нижньому краю (№134779).
50) Виправлено ситуацію, коли під час зміни даних товару у формі редагування "Означивание справочников" відбувалася помилка Access Violation.
Помилка мала місце при оновленні даних табличної частини на вкладці "Позначення довідників" у формі "Діагностика помилок" після внесення змін до описів товарів на формі редагування (№134792).
51) Виправлена помилка при виклику дії Додати в таблиці "Матеріали" у формі Документ > Виробництво готової продукції > вкладка Технологічні карти (№134802).
52) Виправлено ширину чекбокса "Показывать протокол переоценки при входе" на формі Настройки > Параметры, щоб назва відображалася коректно (№134807).
53) У Торгівлі з випискою рахунки > Оплати > Невизначені оплати виправлена помилка під час виклику дії "Видалити", коли можна було видалити оплату, яку вже було прив'язано іншим користувачем програми (в іншому запущеному екземплярі програми), але в поточному сеансі інформація про це ще не була оновлена. Тепер під час спроби видалити нерозпізнану оплату, якщо вона була вже прив'язана, виводитиметься повідомлення, що "оплата вже прив'язана до рахунку № ХХХХХ", а потім дані в таблицях "Нерозпізнані оплати" і "Оплати рахунка і накладної" будуть оновлені для відображення актуальної інформації (№134861).
54) Замінено старі іконки на нові на формах "Надходження на розрахунковий рахунок" і "Платіжне доручення" (№134899).
55) Відкориговано розташування, а також розміри елементів управління на формі "Платіжне доручення". Замінено іконки дії для кнопки розрахунку комісії залежно від обраної опції (№134900).
56) Виправлено появу помилки "[FireDAC][Phys][ODBC][Microsoft][SQL Server Native Client 11.0][SQL Server]Incorrect syntax near the keyword 'GROUP'.". при відкритті форми "Повернення браку" (№134996).
57) На формі Склад > Стан складу > картка товару > кнопка "Оптовий прайс-лист" іконки були замінені. А оскільки ця форма містить обидві дії "Видалити" і "Видалити все", іконка для останньої дії була замінена, щоб не викликати плутанину (було дві різні дії, а нові іконки були однакові).
Відповідно до цієї зміни, на інших формах, які містять дію "Видалити все" іконки будуть також змінені (№135004).
58) На формі "Склад за моделями" виправлені іконки дій для основних пунктів меню "Перерахувати собівартість" і "Фотографія товару" (№135025).
59) Документ - Реалізація
Виправлено помилку, через яку в ситуації, коли активовано платну функцію "Підключення дисплея покупця" та обрано модель екрана покупця (наприклад, SPARK_PD_2001) при відкритті реалізації могла виникати помилка "Invalid variant operation".
У разі помилки при підключенні до екрана покупця буде видано відповідне повідомлення про помилку з рекомендацією, як її усунути.
(№135141)
60) Мобільний додаток. Підсумки продажів.
Виправлено побудову звіту по касі за день для мобільних додатків. Проблема була в спробі встановити для друку звіту принтер чеків, який в сервері додатків не ініціалізований, що призводило до помилки доступу до пам'яті (№135146).
61) Збільшено ширину кнопки "Розрахунок ціни комплекту" на формі "Комплектація і виробництво", щоб напис на кнопці коректно відображався для української версії інтерфейсу (Документ > Комплектація > Список комплектацій) (№135265).
62) Виправлена іконка для кнопки "Файли документа" на формі "Документ складу - зміна номера і дати". Раніше іконка була старого зразка (№135282).
63) Склад - Синхронізація з інтернет-магазином: виправлена помилка Access Violation, що виникала при виконанні дії "Завантажити файл замовлення", якщо у файлі замовлення було вказано ідентифікатор товару, якого не існує в Торгсофт (№135284).
64) На формі "Перевірка кількості товару в накладній" виправлені іконки для дій "Перемістити фото", "Застосувати результат перевірки до прибуткової накладної" і "Закрити накладну" відповідно до іконок нового інтерфейсу (№135286).
65) Виправлено назву колонки "Об'єкт обліку" на "Центр обліку" на вкладці "Реалізація" у формі "Реєстр складських документів" (№135287).
66) Проведено заміну компонентів на фреймі "Паспортні дані" який використовується на формі редагування "Центр обліку" (№135288).
67) Виправлено положення галочки "Змінити". Раніше галочка налазила на сусіднє поле знизу, через що вона відображалася не повністю (№135360).
68) На формі "Період" виправлено розташування текстових полів "Виплата зарплати", "Інформація за поточним станом складів" і "Постачальники", тому що раніше вони налазили на межі блоків. Проведено заміну іконки на кнопці "Друк" зі старої на нову (№135380).
69) Проведено заміну іконки виду товару зі старої на нову на формі "Порівняльний аналіз виторгу за видами товару (для ХХХ)" (№135381).
70) Виправлено помилку "The conversion of a varchar data type to a datetime data type resulted in an out-of-range value" на формі "Аналіз продажів товару постачальника на реалізації", яка виникала при ручному введенні дати в період аналізу продажів (№135382).
71) Проведено заміну іконки "Видалити" для фільтра "Центр обліку" на формі "Товар на реалізації".
Виправлено появу помилки "Could not convert variant type of Null into type Integer", коли кнопка "Детальніше" натискалася, якщо постачальник не був обраний на формі "Аналіз продажів товару постачальника на реалізації" (№135383).
72) На формі "Масова зміна ціни, або курсу закупівлі" проведена заміна старих іконок на нові (списки, що випадають, кнопки).
Також проведено заміну розмірів елементів управління відповідно до розміру іконок.
Замінено іконку "знак оклику" згідно з новим інтерфейсом. Збільшено висоту рядка таблиці, щоб нова іконка відображалася коректно.
(№135470)
73) Виправлено помилку, коли на формі "Націнка на товар" відбувалося накладення текстів "Введіть роздрібну націнку на товар" і "Встановіть роздрібну націнку" один на одного (№135472).
74) Проведено заміну старих іконок на нові на формі "Знижки клієнта в торговій" (№135548).
75) Розрахунок зарплати - План продажів
Виправлено помилку, через яку під час перерахунку плану продажів або перерахунку зарплатної відомості виникає помилка "Неправильний синтаксис біля конструкції ",", якщо максимальна сума товару була вказана як дробове число (№135552).
76) Замінено старі іконки кнопок на нові на формах "Розрахунок платіжної відомості" і "Планування виплат" в "Розрахунок зарплати" > "Платіжна відомість" (№135557).
77) Виправлено вирівнювання тексту в полі "від" (від) щодо поля "Кількість" на формі редагування "Пороги переходу" (№135558).
78) Проведено заміну іконки на кнопці "Файли документа" згідно зі стилем нових іконок на формі редагування "Документа контрагента". (Маркетинг > Клієнти > Клієнт, закладка Документи) (№135563).
79) Виправлено помилку, коли іконка Нової пошти на формі "Одержувач нової пошти" відображалася з малиновим фоном (№135564).
80) Виправлено помилку, коли у кнопки "Додати фотографію" на вкладці "Фотографія" в картці товару була відсутня підказка (№135655).
81) Склад - Стан складу - Додати товар у відомість інвентаризації
Виправлено помилку, через яку під час додавання товару у відомість інвентаризації за серійними номерами виникала помилка "Incorrect syntax near the keyword "WHERE"..."
Також виправлено помилку, через яку на формі "Серійний номер на інвентаризації" була неактивна кнопка "Закрити відомість".
(№135673)
82) Виправлено ширину полів для відображення фіскальної і не фіскальної суми, а також збільшено ширину кнопки "Продовжити" на формі "Відображення суми безготівкової оплати" (№135674).
83) Збільшено ширину кнопки "Робота з ТТН" на формі редагування "Накладна" щоб іконка відображалася повністю (№135682).
84) Виправлено відображення даних з бази даних, а також завантаження даних із сервера Нової пошти залежно від мови інтерфейсу програми (на формах Місто Нової пошти, Адреса Нової пошти, Створення ТТН Нової пошти) (№135778).
85) Склад - Синхронізація з інтернет-магазином: виправлена помилка "Access violation" при виконанні дії "Зберегти файл" для всіх способів синхронізації, які мають доступ до цієї дії (через файл, Prom.ua, Rozetka). Помилка виникала, якщо під час збереження файлу товарів, виконувалося вивантаження фото товарів, і під час відправлення фото відбувалася будь-яка помилка, пов'язана з FTP-сервером (наприклад, розрив з'єднання або перевищення квоти) (№135799).
86) Виправлено текст пояснення при створенні знижки ювілейному клієнту. Додано пробіл між словами "рахунки" і "буде".
Виправлено помилку, коли не було лапки після %. і пробілу між % і дужкою, що відкривається (№135874).
87) Виправлено помилку, коли затирався лівий край фільтра "Інтерес" на формі "Маркетинг" > "Система опитування клієнтів" > вкладка "Клієнти" (№135875).
88) Виправлено помилку, коли на формі "Система опитування клієнтів" у таблиці "Список покупок" назва колонки "Артикул" відображалася неправильно (№135876).
89) На формі редагування "Варіант відповіді" додано перевірку на унікальність номера відповіді.
Таким чином, якщо номер відповіді вже існує для будь-якої з відповідей на запитання і відбувається спроба додати нову відповідь із тим самим номером або змінити наявний запис із таким самим номером - користувачеві буде видано повідомлення про помилку з проханням змінити номер на інший (№135877).
90) Змінено розмір поля "Посередник", щоб воно було вирівняне відносно інших полів на формі створення рахунку (№135879).
91) Виправлено помилку "Access Violation", яка може довільно виникати під час роботи з програмою одночасно кількома користувачами, якщо в Налаштування - Завдання за розкладом - вкладка Збереження документів установлено задачі зі збереження руху товару у файл. Для уникнення помилки на форму редагування "Експорт руху товару в файл" додано можливість вказувати ім'я комп'ютера і користувача, під якими має відбуватися ця дія, якщо воно не вказано, то будь-який запущений примірник Торгсофт буде запускати цей процес, що може призводити до вищевказаної помилки. Рекомендується встановлювати Ім'я комп'ютера і користувача, від імені якого буде запущений Торгсофт в одиничному екземплярі в зазначений час. При створенні нового завдання автоматично буде встановлено поточне Ім'я комп'ютера і користувача (№135945).
92) Склад - Синхронізація з інтернет-магазином: додано заборону на виконання основних дій (Синхронізувати, Прийняти замовлення, Зберегти файл та ін.) з об'єктом синхронізації, якщо додаткова опція, яку використовує об'єкт синхронізації, не активна (№135950).
93) Склад - Синхронізація з інтернет-магазином: для способу синхронізації "через файл" виправлено помилку "Could not convert variant of type Null into Double", що виникала при завантаженні замовлення, валюта якого відрізнялася від національної, і для цієї валюти була відсутня інформація про курс купівлі\продажу (№136031).
94) Проведено заміну старих іконок на нові у формі "Налаштування нумерації складських документів" (№136039).
95) Виправлено помилку, через яку під час продажу товару із серійним номером, повернутого на склад після внутрішнього передання, виникала помилка "товар із даним серійним номером відсутні на складі".
Помилка виникала при виконанні таких умов:
Оприбуткувати товар із суворим гарантійним обліком за серійними номерами.
Виконати внутрішню передачу з позначкою Товар у дорозі.
Прийняти товар на другому складі з перевіркою і вказати 0 при прийманні товару.
На складі, з якого відправляли, виконати продаж цього товару в реалізації.
(№136166)
96) Виправлено помилку коли напис "Дані для податкової накладної" відображався перекресленою межею блоку полів на формі "Постачальник" вкладка "Додатково" (№136178).
97) Перейменовано назву поля "Об'єкт обліку" на "Центр обліку" на формі редагування "Аналіз товару під реалізацію" при зміні/додаванні постачальника (№136179).
98) Перейменовано назву фільтра "Об'єкт обліку" в "Центр обліку" на робочій формі "Неробочий день"
Виправлено найменування колонки в "Об'єкт обліку" в "Центр обліку" на робочій формі "Неробочий день".
Виправлено найменування поля вибору у формі редагування "Неробочий день": "Об'єкт обліку" > "Центр обліку".
(№136182)
99) Виправлено помилку, коли текст підказки для кнопок "Розрахувати" в картці товару містив одну букву "с" замість двох (№136266).
100) На формі "Параметри завантаження прибуткової накладної" замінена іконка дії "Вибрати з довідника" для випадаючого списку Постачальник (№136268).
101) Виправлено відображення написів "Товар", "Кількість в приході" і "Кількість залишку приходу" на формі "Розподіл товару по торговим точкам" (№136269).
102) Виправлена іконка на кнопці "Розрахунок" на формі "Створення упаковок" (№136280).
103) Замінено елементи управління згідно з новим інтерфейсом програми на формі "Установка націнки" (№136282).
104) На формі "Розподіл витрати" (Документ > Прихід > вкладка Витрати накладної > дія "Розподілити витрату по товарах накладної") замінено старі іконки на нові (№136283).
105) Проведено заміну іконок зі старих на нові на формі "Прихід" закладка "Витрати накладної" (№136284).
106) У формі "Розподіл товарного приходу по торгових точках" проведена заміна іконки для дії "Експорт в HTML" на іконку 'html', згідно з іконкою такої самої дії на інших формах (№136288).
107) Проведено заміну іконки на кнопці "Файли документа" на формах "Документ списання" і "Внутрішня передача" згідно з іконкою нового стилю (№136346).
108) Документ - Реалізація - дія "Прийняти замовлення": виправлено помилку, коли на формі редагування "Замовлення клієнта" поле "Дата початку" не заповнювалося автоматично поточною датою (№136369).
109) Змінено ширину кнопки "Подивитися і закрити" на формі Звіт > Звіт по касі за день (№136448).
110) Виправлено помилку в слові "Розрахувати" в хінті до дії "Розрахунок", а також замінено стару іконку на нову на формі "Розрахунок ціни продажу комплекту" (Документ > Комплектація > Створити комплект або Редагувати раніше створений) (№136479).
111) Торгсофт для Windows - Налаштування - Параметри - Торгова мережа - Кількість торгових мереж
При перемиканні з декількох торговельних мереж на одну, якщо у користувача не всі центри обліку будуть належати до однієї торговельної мережі, то користувачеві буде відображено попередження, що можуть виникнути проблеми з сумою для розрахунку знижки у клієнтів (№136577).
112) Програмний РРО: виправлено помилку валідації XML-файлу "The 'UKTZED' element is invalid", що виникала під час продажу фіскального товару, в якого не було вказано код УКТЗЕД (№136674).
113) Виправлено помилку, коли під час вставлення значень із буфера у звичайне строкове поле (наприклад, поле пошуку за стовпчиками), якщо в буфері був знак ентеру (наприклад, скопійоване значення осередку з ексель-таблиці), то візуально здавалося, що нічого не вставляють (хоча це й не так було, просто через останній ентер ми бачили порожній другий рядок), а пошук не відбувався (адже в пошукових даних ентер, звичайно ж, не був присутнім). Тепер під час вставки з буфера ентер виключений. Так само прибрано можливість записувати в рядкові поля значення з ентер, використовуючи поєднання клавіш Ctrl+Enter (№136707).
114) Виправлено найменування колонки "Залишилося" на формі Замовлення клієнтів (№136900).
115) Документ - Виробництво готової продукції: збільшено розмір форми редагування "Технологічна карта" для запобігання обрізання компонентів форми (№136902).
116) Документ - Виробництво готової продукції
Колонка "Об'єкт обліку" на формі "Виробництво готової продукції", вкладка "Виробничий акт" перейменована в "Центр обліку" (№136916).
117) Виправлено найменування колонки "Активовано" на формі "Список додаткових функцій" (№136919).
118) Документ - Виробництво готової продукції
Стара іконка калькулятора в полі введення кількості аналога матеріалів на формі Аналоги матеріалу (виробництво) замінена на нову шляхом заміни компонента для введення кількості (№136921).
119) Склад - Синхронізація з інтернет-магазином: виправлено низку помилок, які могли призводити до зависання програми при виконанні автоматичної синхронізації (завдання за розкладом). Зависання проявлялися тільки при використанні нової стилізації програми (№136922).
120) Документ - Реалізація - Оплата
Виправлено помилку, через яку під час вибору на формі "Оплати" варіанта оплати "Безготівковий розрахунок" і розрахункового рахунку, пов'язаного з мерчантом банківського терміналу не відображався перемикач "Використовувати зв'язок з банківським терміналом" (№136931).
121) Документ - Замовлення на виробництво
Старі іконки "Товар" і "Модель" на формі "Склад замовлення на виробництво" замінені на нові (№137001).
122) Документ - Замовлення на виробництво
Усунуто обрізання назви налаштування "Всі вироби моделі", замінено старі іконки для дій "Додати", "Змінити", "Видалити" і "Копіювати" на формі "Склад замовлення на виробництво", якщо обрано модель з розміром і кольором (№137002).
123) Виправлено помилку, коли на формі редагування Виду товару обрізалася назва поля Шаблон гарантійного талона (№137009).
124) Документ - Повернення постачальнику: збільшено розмір форми редагування "Склад товару в поверненні постачальнику" для запобігання обрізання компонентів форми (№137011).
125) Склад - Гарантійний облік
Підключена нова іконка для дії "Знайти серійний номер" на формі "Гарантійний облік" (№137012).
126) Налаштування - Параметри - Чек - Фіскальний - Встановити та налаштувати
Виправлено "перекреслення" межами блоків назви блоків "Текст очікування реалізації" і "Текст додавання товару в реалізацію" на формі "Налаштування дисплея покупця реєстратора" (№137091).
127) Збільшено розмір кнопки "Продовжити" для запобігання обрізання тексту на формі "Вибір варіанта відповіді" системи опитування клієнтів (№137209).
128) Товарознавство - Повний список товарів і послуг - вкладка "Моделі" - таблиця "Товари моделі": виправлено помилку "Could not convert variant of type (Null) into type (OleStr)", що виникала при виконанні дії "Видалити", якщо в таблиці не було активного запису (№137680).
129) Картка товару - дія Ціна міри: виправлена помилка у спливаючих підказках для дій "Розрахувати ціну продажу з націнкою" і "Розрахувати оптову ціну продажу з націнкою" на формі "Введення міри і вартості" (№137864).
130) Виправлена помилка, коли межі блоку даних перетинали назву "Дані клієнта" на формі "Прокат" (№137922).
131) Склад - Синхронізація з інтернет-магазином: при завантаженні замовлень, якщо серед товарів замовлення є товари, тип яких "Модель", "Коробка сезонного зберігання" або "Шаблон", то такі товари не будуть додані до замовлення, а список кодів таких товарів буде відображено користувачеві після завантаження замовлення, за аналогією, як це відбувається для товарів, що не були знайдені у повному списку товарів та послуг (№138000).
133) Виправлено найменування колонки "Штрих-код" на формі Документ > Комплектація > Коробки сезонного зберігання > Пошук в якій коробці лежить товар (№138009).
134) Виправлено помилку в слові "коробки" на формі Підтвердження скасування розбору коробки сезонного зберігання (№138010).
135) Виправлено помилку, коли на формі "Місто Нової пошти" не відображалися межі кнопки "Отримати з сервера Нової пошти" (№138102).
136) Виправлено помилку, коли під час виклику форми "Відстеження ТТН" з групи дій "Нова пошта" в Торгівлі з випискою рахунку, якщо було виконано видалення ТТН з форми відстеження, то не очищався номер декларації у видатковій накладній (№138105).
137) Виправлено помилку відображення меж полів на формі "Одержувач Нової пошти".
Виправлено відображення кнопки "Зв'язати з існуючим одержувачем Нової пошти", щоб кнопка відображалася в одному стилі з кнопками "Записати" і "Скасувати".
(№138113)
138) Виправлено відображення полів на формі "Форми власності Нової пошти", а також кнопки "Отримати з сервера Нової пошти", щоб вона відображалася в одному стилі з кнопками Записати і Скасувати (№138115).
139) Виправлена помилка, коли у формі додавання одержувача Нової пошти (Маркетинг >Клієнти>Клієнт>Параметри доставки >Дія "Додавання контрагента Нової пошти") у списку вибору відправника відображалися всі відправники, навіть ті, що позначені як недіючі (№138116).
140) Звіт - Декларація акцизного податку: збільшено розмір форми редагування "Декларація акцизного податку" для запобігання обрізання компонентів форми (№138124).
141) Маркетинг - Посередник
Виправлено помилку "Field 'для' must have a value" при спробі додати знижку на товарну групу при порожньому списку "Посередник". При спробі додавання знижки на товарну групу при порожньому списку "Посередник" буде видано повідомлення про помилку.
Змінено розмір форми редагування "Знижка на товарну групу" так, щоб кнопки не перекривали одна одну.
(№138252)
141) Маркетинг - Посередник
Виправлено помилку, через яку додавалися "Контакти" при порожньому списку посередників. При спробі додати контакт при порожньому списку посередників буде видано повідомлення про помилку.
Також виправлено помилку, через яку при виклику дії "Видалити" на будь-якому порожньому списку з'являвся запит на видалення рядка.
На вкладці "Баланс з посередником", якщо список порожній, дії "Друк звіту за посередником", "Внести оплату", "Внести виплату посереднику" стають недоступними.
(№138253).
142) При створенні одержувача для поштового сервісу (Нова пошта, Укрпошта), якщо одержувач ще не був створений раніше і це відбувається для системного контрагента доставки (той, що створюється автоматично), прибрано повідомлення "Запис сформовано автоматично на підставі даних клієнта. Редагування даних можливе тільки в картці клієнта. Форма буде відкрита для перегляду" тому що воно безглуздо на формах "Створення ТТН Нової пошти" і "Відправлення Укрпошти".
Раніше, при створенні одержувача у формах "Створення ТТН Нової пошти" і "Відправлення Укрпошти" при створенні одержувача відображалося вищезгадане повідомлення, яке збивало з пантелику (№138320).
143) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли на головній формі були відсутні хінти для кнопок Налаштування головної форми, Перезапустити програму і Вихід (№138377).
144) Виправлено помилку, коли опис про термін закінчення дії бонусів не поміщався на формі "Тип дисконтної картки" > вкладка "Масова розсилка" (бонусна система з терміном дії) (№138387).
145) Виправлено помилку "Адреса Укрпошти" передана NULL" при зміні ознаки "Діє" в адреси контрагента доставки (у Маркетинг > Клієнти > Клієнт > Параметри доставки, дія Змінити адресу контрагента доставки) (№138403).
146) "Сервер додатків - Автоматичні завдання - Архівування в хмару"
Реалізовано перевірку за початком файлу, тепер під час перевірок застарілих файлів перевіряється початкова назва цього файлу і якщо вона збігається з файлом на диску або його містить, то після цього буде перевірка файлу на дату та розширення (№138411).
147) Виправлено помилку "List index out of bounds (0)" під час пошуку населеного пункту на формі "Адреса Укрпошти", коли немає знайдених значень, що задовольняють умову пошуку (№138415).
148) Виправлено помилку, коли при створенні ТТН Укрпошти, після увімкнення, а потім вимкнення галки "Створити витрату за накладною" (коли не вибрано р/р або каса) відображалося внизу повідомлення про заповнення необхідних на формі полів (№138416).
149) Виправлено помилку, коли назва блоку "Фактичне відпрацювання за зміну" перекреслювалася межами на формі "Заповнення графіка" (№138480).
150) Розрахунок зарплати - Налаштування - Зарплата за посадою
Колір поля пояснення до налаштування способу нарахування зарплати встановлено в колір фону самої форми (№138492).
151) Розрахунок зарплати - Налаштування - Зарплата за посадою
Усунуто обрізання назви перемикача "Тільки за дні виходу" на формі Зарплата (№138493).
152) Розрахунок зарплати - Планування - План особистих продажів
Для кнопок "Записати\Скасувати" на формі редагування "План особистих продажів" налаштовано положення, розміри (№138494).
153) Розрахунок зарплати - Платіжна відомість
Фон для пояснення "У платіжній відомості виявлено борги, які можна перенести в наступну відомість" на формі "Закриття платіжної відомості" встановлений у відповідність до фону форми (№138497).
154) Документ - Реалізація - Оплата
Виправлено помилку "Access Violation", яка виникала при введенні неправильного PIN або скасуванні під час оплати товару через банківський термінал, підключений по WebSocket (№138777).
155) "Торгсофт для Windows - системні компоненти"
Реалізовано вибір значення при фільтрації через пошук для компонентів, тепер якщо після фільтрації повертається одне значення, то воно буде вибрано автоматично (№138894).
156) Сполучення з маркетплейс ROZETKA: виправлена помилка "Аccess violation", яка виникала при виконанні дії "Прийняти замовлення" на формі "Замовлення віддаленого клієнта". Помилка виникала в рідкісних випадках, коли в замовленні була відсутня інформація про параметри\реквізити доставки. Також виправлено помилку, що призводила до невірного визначення періоду для завантаження замовлень у разі коли журнал синхронізації поточного об'єкта синхронізації не мав записів із датою останнього успішного завантаження замовлень (№138921).
157) Документ - Реалізація
Виправлено помилку, через яку під час додавання товару в реалізацію, який раніше був гарантійним, запитувалося введення серійного номера.
Для товару буде запитуватися серійний номер, якщо:
активовано додаткову функцію "Облік гарантійного товару за серійними номерами";
- у вигляді товару значення параметра "Облік за серійними номерами" відмінне від
"Не вести гарантійний облік" (для документів внутрішньої передачі встановлено "Вести суворий гарантійний облік");
- для товару встановлено термін гарантії.
Помилка проявлялася при виконанні таких умов:
- активовано додаткову функцію "Облік гарантійного товару за серійними номерами";
- для виду товару значення параметра "Облік за серійними номерами" спочатку встановлено в "Вести гарантійний облік"/"Вести суворий гарантійний облік";
- товар був оприбуткований із зазначенням строку гарантії;
- для виду товару у формі "Товарознавство" - "Вид товару" значення параметра "Облік за серійними номерами" було встановлено в "Не вести гарантійний облік" (саме в такому порядку, а не при виклику форми "Вид товару" з картки товару);
- додати товар у реалізацію.
(№138971).
158) Сполучення з Satu.kz: виправлено помилку Access violation, яка виникала при завантаженні замовлення, для якого не було вказано спосіб оплати в момент оформлення замовлення замовником (№139063).
159) Документ - Виробництво готової продукції
Виправлено помилку, через яку під час випуску готової продукції значення поля "Рекомендовано до випуску" на формі "Закриття виробничого акта" розраховувалося некоректно.
Значення цього параметра розраховується як різниця між об'ємом партії і кількістю вже випущених + списаних виробів з урахуванням кількості матеріалу і операцій, необхідних згідно з технологічною картою і доданих у виробничий акт, достатньої для випуску певної кількості виробів.
160) Наприклад, якщо обсяг партії 3 одиниці, випущено 1, то рекомендовано до випуску буде 2, якщо до виробничого акта внесено достатню кількість матеріалів і операцій, необхідних для випуску 2-х виробів згідно з технологічною картою.
У полі "Кількість" відображається різниця між об'ємом партії і кількістю вже випущених+списаних виробів, тобто кількість виробів, які теоретично можна випустити без урахування кількості матеріалів і операцій у виробничому акті.
(№139187)
161) Документ - Повернення
Виправлено помилку, через яку під час натискання кнопки "Скасування" на формі сканування коду "Чесного знака" при поверненні товару додавався товар до документа повернення в нульовій кількості.
Помилка проявлялася для товарів, що вимагають наявність коду маркування при вимкненому параметрі "Строгий облік кодів маркування".
(№139281).
162) Збільшено ширину таблиць "Контрагенти для" і "Адреси для" на формі Клієнт > вкладка "Параметри доставки", щоб дії відображалися повністю (№139289).
163) Виправлено появу помилки "User is undefined", коли під час натискання на кнопку "Зв'язати з наявним одержувачем НП" на формі "Одержувач Нової пошти" не було обрано відправника Нової пошти (№139299).
164) Аналіз - Аналіз реалізацій за видами товару: виправлено помилку "Can not create a file", яка виникала при виконанні дії "Експорт в Excel", при роботі програми під обмеженим користувачем. Також для вирішення подібних помилок необхідно відключити налаштування "Налаштування - Параметри - Сервіс - Використовувати Microsoft Excel для додаткового стиснення звітів" (№139368).
165) Програмний РРО: поле "ІПН" більше не є обов'язковим для заповнення. У разі якщо при реєстрації ПРРО не був зазначений номер платника ПДВ (ФОП або ЮО не є платником ПДВ), це поле необхідно залишити незаповненим. Ця зміна виправляє помилку "Зазначений номер платника ПДВ відрізняється від номера згідно реєстраційних даних", яка виникала під час оплати реалізації через те, що поле "ІПН" неможливо було залишити порожнім, що призводило до помилки валідації реєстраційних даних під час відправлення чека (№139441).
166) Виправлена помилка, коли при створенні ТТН Нової пошти за шаблоном для типу вантажу "Документи" не підтягувалася вага посилки (№139536).
167) Сполучення з маркетплейс ROZETKA: виправлено помилку "Invalid column name <column_name>", що виникала під час відкриття майстра налаштувань маркетплейс ROZETKA, у разі якщо серед полів файлу синхронізації цього об'єкта синхронізації були поля, що мали зв'язок із виведеною з дії динамічною характеристикою. Тепер при виведенні динамічної характеристики з дії, всі пов'язані з цією характеристикою поля файлу синхронізації будуть видалені (№139660).
168) Виключено появу помилки "Access Violation" під час спроби відобразити плаваюче фото в ABC XYZ аналізі, коли не було даних, що задовольняють умовам фільтрів (№140394).

Версія 2020.4.1 (БД 500)

1) Виправлена помилка "Код: 221 Неправильний код команди", під час продажу за безготівковим розрахунком в реалізації використовуючи фіскальний реєстратор Datecs через драйвер Атлас, якщо в реалізації були присутні товари зі знижкою, коли ціна зі знижкою має більше двох знаків після коми, та не цілою кількістю (наприклад 0,5) (№141629).
2) Виправлена помилка, коли не створювалися документи внутрішнього переміщення, створені в "Центрі управління асортиментом", і, як наслідок, транзакція залишалася висячою, і це не давало змоги зберегти базу даних у файл (№141821).
3) Документ --> Ремонт
Додано пробіл у повідомленні про помилку, що не знайдено серійний номер, після серійного номера (№139943).
4) Документ --> Ремонт
На формі передачі ремонту на центр обліку/сервісний центр доступ до перемикача Копіювати коментар у стан ремонту контролюється перемикачем створити стан ремонту (№139955).
5) Документ --> Ремонт
Кнопка Наявність товару на складах торговельної мережі доступна, якщо є ремонт.
Кнопка Повернути клієнту гроші і повернути товар постачальнику доступна тільки для ремонту, в якому у товару є серійний номер (№139958).
6) Документ --> Ремонт
Виправлено запит на отримання змінних по ремонту в повідомленні масової розсилки. Таким чином усунуто помилку "[FireDAC][Phys][ODBC][Microsoft][SQL Server Native Client 11.0][SQL Server][Invalid column name 'TheState'.", під час надсилання повідомлення клієнту при створенні стану товару ремонту (№140227).
7) Документ --> Ремонт
Змінено розташування поля для введення Орієнтовної вартості ремонту (№140229).
8) Маркетинг --> Масова розсилка --> Шаблон масової розсилки
Виправлено помилку, коли в шаблоні масової розсилки для Viber не додавалася картинка за URL, якщо це посилання на сайт, у якого SSL 3.0 (№141913).
9) "Торгсофт для Windows - Документ - Реалізація - Додаткові дії - Наявність розмірів моделі"
Виправлена помилка неспрацьовування натискань Enter для списків, що випадають на формі "наявність розмірів моделі" (№141958).
10) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли в повідомленнях масової розсилки через Viber не заповнювалися значеннями змінні <відсоток знижки> і <сума бонусів> (№141967).
11) Виправлено помилку, коли на формі "Перевірка кількості товару за накладною" при скануванні штрих-коду у відповідне поле або введенні туди артикулу та натискання ентеру нічого не відбувалося (№142089).

Версія 2020.4.2 (БД 500)

1) Виключено появу помилки "[FireDAC][Phys]{ODB][Microsoft][SQL Server Natice Client 11.0][SQL Server] Incorrect syntax near "Quantity" на формі "Планування" вкладка "План особистих продажів" під час виконання дії "Розрахувати план особистих продажів" (№141809).
2) Виправлено помилку, коли під час використання аналізу "Аналіз покупок роздрібних клієнтів" багаторазово, у списку наборів даних звіту з'являлися набори-дублікати 'frxDBDataset1' (№141814).
3) Виправлена помилка: "Код: 207 Чек не може бути закритий" під час проведення реалізації в Торгсофт через фіскальний реєстратор Datecs FP-101 Smart (драйвер Атлас), якщо в реалізації був присутній товар у дробовій кількості зі знижкою (№142418).
4) Виключено появу помилки "Error converting data type nvarchar to numeric" на формі "Реєстри ТТН Нової пошти", під час навігації по записах у таблиці Реєстри (№142410).
5) Виправлено помилку "Ancestor for 'pvProgramRROWorkPlace' not found", при відкритті форми Налаштування - Програмний РРО (№142644).

Версія 2020.4.3 (БД 500)

1) Виправлено помилку: [FireDAC][Phys][ODBC][Microsoft][SQL Server Native Client 11.0][SQL Server][SQL Server] Операція DELETE конфліктувала з константою REFERENCE constraint "fk_M49L6". The conflict occurred in database "TorgsoftDB", table "dbo.FiscalCheck", column 'InvoiceID' під час видалення статистики закритих періодів (зокрема під час фізичного видалення документів) (№141277).
2) Виправлено помилку "Помилка від сервера 400. Сума по рядках 0,00 не дорівнює загальній сумі в документі", якщо в нас встановлений програмний РРО та ми намагаємося через нього роздрукувати чек за реалізацією, повністю оплаченою подарунковим сертифікатом, роботу з яким ведуть як із грошима (№141818).
3) Виправлена робота перемикання фокусу на інші компоненти по TAB (табуляція) відповідно до стандартної поведінки Win32 додатків (№140115).
4) Виправлено помилку, коли в Налаштування > Співробітники не відображалися співробітники, які не мали пов'язаного облікового запису користувача програми (№142433).
5) "Торгсофт для Windows - Виписки за банківськими рахунками" Реалізовано новий принцип завантаження і вивантаження модуля виписок за банківськими рахунками, виправлена помилка зависання програми при закритті Торгсофт. Виправлена помилка можливого не маркування передачі виписки з Торгівлі з випискою рахунку при автоматичному вивантаженні (№143067).
6) Виправлена помилка, коли в картці товару при оприбуткуванні розмірного ряду поле, що відображає кількість товарів різних розмірів, оприбуткованих через кнопку Рр відображалося не в області для введення кількості, а вгорі форми, біля назви (№143612).
7) Документ - Операції маршрутного листа
Виправлено помилку "[Microsoft][SQL Server Native Client 11.0][SQL Server] Violation of UNIQUE KEY constraint 'uqsInvoice'. Неможливо вставити дублікат ключа в об'єкт 'dbo.Invoce'. The duplicate key value is (2, 36, Jan 11 2021 12:00AM, 7, 1, 1355361683)", яка виникала під час виконання дії "Записати" в операціях маршрутного листа.
Помилка виникала, якщо для операцій технологічної карти за даним маршрутним листом був увімкнений перемикач "Списувати матеріал зі складу при виконанні операції".
Додатково для операції технологічної карти додано стан "Списувати матеріал зі складу під час виконання", якщо для операції увімкнено параметр "Списувати матеріал зі складу під час виконання операції". Цей стан може слугувати індикатором того, для таких операцій мають бути додані матеріали операції. В іншому випадку (якщо матеріали для операції не додані) не має сенсу вмикати цей перемикач (№143658).
8) Оптимізовано процес синхронізації фотографій в Електронному каталозі товарів з можливістю прийому замовлень. Раніше вони спочатку копіювалися в Журнал Торгсофт, а потім тільки відправлялися на фтп сервер і видалялися з Журналу Торгсофт. Що при зберіганні фотографій в каталозі було зайвим і не раціональним, а на деяких системах, у яких є проблеми із записом на диск, могло призводити до зависання програми (№143888).

Версія 2020.4.4 (БД 500)

1) Торгсофт для Windows
Виправлена помилка, коли завантажені замовлення з Електронного каталогу не відображалися на формі Документ - Замовлення віддаленого клієнта (№143456).
2) "Торгсофт для Windows - Форма логіна та пароля"
Виправлена ситуація, коли логін і пароль можуть зберігатися в ярлику запуску і при цьому все одно на формі підтягувався логін з реєстру, тепер якщо є логін в ярлику, то встановлюється він, а якщо цей параметр не вказано або він порожній, то буде підтягуватися з реєстру (№144260).
3) Виправлено помилку "Cannot open file "". Синтаксична помилка в імені файлу, імені папки або мітці тома", після синхронізації товарів електронного каталогу, якщо у товару стояла ознака зміненої фотографії, але фотографії фізично у нього не було в каталозі з фотографіями (№144360).
4) Виправлена помилка "Cannot create file Синтаксична помилка в імені файлу, імені папки або мітці тому." клієнтського додатка Torgsoftclient для функції "Електронний каталог товарів з можливістю прийому замовлень" при оновленні фотографій.
Виправлено помилку "Не вдалося завантажити нові та змінені фотографії. Перевірте з'єднання з інтернетом" під час запуску клієнтського додатка Torgsoftclient для функції "Електронний каталог товарів з можливістю приймання замовлень", якщо на фтп-сервері відсутній файл з новинами.
(№144363)

Версія 2020.4.5 (БД 500)

1) Торгсофт для Windows
Виправлена помилка, коли будь-яка запущена програма забирала робоче місце для ПРРО, навіть якщо на даному робочому місці не була налаштована з ним робота (№144636).
2) "Сервер додатків"
Реалізовано роботу з шаблонами масових розсилок на інших мовах (мається на увазі, якщо програма українською мовою), тепер при створенні шаблону розсилки в програмі українською мовою, то змінні кодуватимуться в англійські символи, а сервер додатків буде також підставляти значення в ці змінні (№41401).
3) Торгсофт для Windows
Виправлена помилка ''is not a valid integer value'' під час натискання на кнопку "Виписати рахунок" у "Замовленні віддаленого клієнта", якщо замовлення отримано з Електронного каталогу (№144634).

Версія 2020.4.6 (БД 500)

1) Торгсофт для Windows - Програмний РРО
Виправлено помилку:
"Код помилки: 10 PackageValidationError
Помилка обробки документа пакета № 0, дислокація 4:
Останній документ поточної зміни не може бути відкликаний"
Яка виникала при спробі перейти в онлайн, якщо при відкритті або закритті зміни на програмному РРО відбувався збій зв'язку, але чек про відкриття або закриття зміни реєструвався на сервері. (№145126).
2) Торгсофт для Windows - Переклад
Перевизначено написи на кнопках форми входу (№133889).
3) Виправлено помилку "Конфлікт інструкції INSERT з обмеженням CHECK "cheM43O8A51". Конфлікт стався в базі даних "TorgsoftDB", таблиця "dbo.TrackingNewPost", колонка 'SpecialCargo'." при створенні ТТН Нової пошти за шаблоном (№144947).

Версія 2020.4.7 (БД 500)

1) Торгсофт для Windows - Склад --> Розрахунок складських запасів
Виправлено помилку, коли в розрахунку складських запасів, якщо в системі встановлено кілька місць зберігання, і користувач за дією змінити додавав товару нове місце зберігання, то місця зберігання, які раніше були в товару, не відображалися до оновлення даних у таблиці за відповідною дією (№119582).
2) Аналіз - Аналіз торговельної виручки: виправлена помилка, коли при спробі скопіювати дані з таблиці в буфер копіювався текст "(Graphic)" (№140474).
3) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли чеки для програмного РРО друкувалися не на встановленому принтері для друку чеків, а на принтері за замовчуванням (або ж на останньому використовуваному принтері програмою, наприклад після друку етикеток, чек друкувався на принтері етикеток), якщо користувач використовував налаштований шаблон чека, а не шаблон за замовчуванням. Так само тепер установка в шаблоні чеків для програмного РРО принтера для друку (Report - PrintOptions - Printer) ніяк не впливає на те, на якому принтері буде надруковано чек, і при налаштуванні шаблону за замовчуванням більше не підставляється поточний принтер для чеків у властивості шаблону (Report - PrintOptions - Printer) (№141053).
4) Динамічні характеристики товару: виправлено помилку, внаслідок якої могла бути порушена працездатність динамічних характеристик товару під час використання додаткової функції "Сполучення з маркетплейс ROZETKA". Помилка виникала в разі якщо було вказано значення для параметра категорії категорії маркетплейс ROZETKA, назва якого містила спеціальні символи, як-от "©", "®" і подібні, що надалі призводило до помилок роботи SQL запитів (№141282).
5) Торгсофт для Windows
Виправлена помилка "Invalid precision or scale value" (або "Неприпустиме значення точності або масштабу", якщо SQL сервер російською мовою) при оплаті реалізації та друку чека на програмному РРО. Ця помилка могла виникати в ситуаціях, коли в реалізації багато товарів за різними цінами зі знижкою і встановлено округлення чека, наприклад до 10-ти копійок (№143453).
6) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли неправильно розраховувався вік у таблиці Склад сім'ї на робочій формі Маркетинг - Склад сім'ї та на формі редагування Клієнт. Вік розраховувався не за повними роками, а простим відніманням з поточного року народження (№144681).
7) Електронний каталог товарів з можливістю приймання замовлень
У клієнтському додатку опції "Електронний каталог" змінено принцип фільтрації за назвою та артикулом, тепер пошук відбувається через пів секунди після введення символу. Це виправляє повільне введення символів у полях фільтрів, оскільки раніше, після введення кожного символу, відбувалося оновлення даних, а за більшого обсягу даних, це призводило до сповільнення введення і зайвих і непотрібних оновлень (№144753).
8) Налаштування - Список додаткових функцій: виправлено помилку Access violation, яка могла виникати під час натискання клавіші "Delete", коли фокус введення перебував у полі "Фільтр". Поєднання клавіш для виклику дії "Деактивувати" було змінено на CTRL + DEL (№145078).
9) Виправлено помилку, коли в стандартному шаблоні друку чека повернення за програмним РРО в MasterData1 дублювалася змінна з ціною (№145079).
10) Додаткова реалізація: виправлено помилку "Помилка ініціалізації модулів програмного РРО. [EUSignCP.dll] файл не знайдений", яка виникала при спробі провести будь-яку операцію через програмний РРО (№145530).
11) Документ - Прихід товару: виправлено помилку, яка призводила до тривалої підготовки видалення товарів при великій кількості товарів у накладній (№147054).
12) Торгсофт для Windows - Маркетинг --> Масова розсилка --> вкладка Масові розсилки
Виправлена помилка, коли в масовій розсилці по вайберу не генерувався керуючий штрих-код для акції (№142249).
13) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли на формі Оплата - Фінансовий документ випадаючий список фільтра контрагент був порожній (№142791).
14) Документ - Списання
Виправлено помилку, через яку під час додавання товару в документ списання за допомогою сканера зі встановленим перемикачем "Запитувати к-ть товару" з'являлося інформаційне вікно "При зчитуванні штрих-коду курсор повинен бути встановлений на "Штрих-код""
Додатково доопрацьовано алгоритм для утримання фокусу в полі введення штрих-коду при операціях з панеллю відображення фотографії товару (згорнути/розгорнути).
(№144619).
15) Налаштування - Користувачі
Виправлено помилку, через яку не відкривалася форма "Майстер налаштування прав доступу" після натискання на відповідну кнопку на формі "Користувач" (№146468).
16) Торгсофт для Windows - Розрахунок заробітної плати
Істотно прискорено розрахунок платіжної відомості, якщо в планах продажів використовувалася Товарна група (№147064).
17) Торгсофт для Windows - Документ - Відомість інвентаризації
Виправлена помилка, коли у відомості за серійними номерами, в полі для сканування серійного номера (Серійний номер) не спрацьовувала обробка введеного номера після натискання клавіші ентер (№147076).
18) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли в картці товару була неактивна кнопка для введення оптових цін згідно з політикою оптових цін (№147197).

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором