• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Опис версій 2020.6.0 - 2020.6.8

22.03.2021

141374 У реєстрі прибуткових накладних змінено принцип виклику форми "Аналіз прибутковості прибуткової накладної". Тепер форму можна згортати та викликати кілька таких форм для аналізу. Також у заголовок аналізу додано номер і дату прибуткової накладної. Дозволяє працювати з декількома аналізами прибутковості прибуткової накладної з форми Реєстр прибуткових накладних, а номер і дата накладної дадуть змогу швидко знайти потрібний відкритий аналіз на головній формі, якщо їх відкрито кілька.


125266 На форму редагування "Налаштування користувача і Merchant'ів" додано перемикач "Відключити картку" для деактивації картки. При активному перемикачі ця картка буде виключена з обробки для користувачів, у яких є доступ до цієї картки. Можливість вимикати виписки за карткою і не втрачати її налаштування.


129350 Додано автозаповнення поля "Підприємство" на формі "Платіжне доручення". Під час передання інформації з виписок (однієї виписки) буде одразу встановлено підприємство, якщо воно було вказано для розрахункового рахунку

У режимі "Торгівля з випискою рахунку" на формі "Оплати клієнтів" при отриманні виписок підприємство буде встановлено автоматично і буде створено фінансовий документ. Виключає необхідність встановлювати підприємство в ручному режимі для кожного фінансового документа, створеного автоматично при завантаженні виписок Приват24.


141359 На форму "Прибутковість реалізацій за період" додано налаштування "Джерело собівартості" для вибору звідки брати дані для аналізу (складські документи, стан складу на дату документа, комбінований режим). Це налаштування дає змогу подивитися, де не проставили собівартість у документах.


147073 У таблиці "Склад замовлення на виробництво" і "Продукція замовлення на виробництво" додано дію "Створити маршрутний лист" (дія не доступна для виробів замовлення, які є моделлю). Дозволяє в замовленні на виробництво створювати маршрутні листи по товару.


147036 На форму "Налаштування робочого столу додатка" додано розділ із зазначенням місця зберігання і можливість перенести налаштування з реєстру або з файлу залежно від обраного місця зберігання. Також доступна можливість копіювання (завантаження) з іншого файлу налаштувань або від іншого користувача. Дозволяє завантажувати та застосовувати раніше збережені налаштування програми або налаштування від іншого користувача.

146565 До шаблону друку податкової накладної та коригування внесено відповідні зміни згідно з новою формою податкової накладної та коригування.
Значення поля "Код" заповнюється, якщо заповнюється відповідний податковий номер платника податку (заповнюється не завжди).
Ознака податкового номера (код) визначається автоматично, виходячи зі значень самого податкового номера за таким алгоритмом. Якщо податковий номер складається:
- з 8 знаків і всі вони цифрові, то вважається, що це код ЄДРПОУ і код ознаки матиме значення 1;
- з 10 знаків - реєстраційний номер облікової картки платника податку (ідентифікаційний код) і код ознаки буде 2;
- з 9 знаків і перші два знаки такого номера "77" (резидент) або "88" (нерезидент) - податковий номер, присвоєний контролюючими органами для платників податку, що не включені до ЄДРПОУ та код ознаки буде 3;
- з 8 знаків і містить не цифрові символи - це серія+номер паспорта старого зразка. Якщо податковий номер складається з 9 знаків, і при цьому перші два символи не "77" і не "88", то вважається, що це номер паспорта нового зразка (у вигляді ID-картки). В обох випадках код ознаки 4.
Також внесено зміни до алгоритму формування XML-файлу для вивантаження в стандарті України (для ArtZvit) Шаблон податкової накладної та коригування до податкової накладної згідно зі змінами, що набрали чинності з 1.03.2021 (наказ від 02.12.2021 №734).

117872 1. На форму "Перевірка кількості товару за накладною" додано дію "Серійні номери" (доступна, якщо активовано додаткову функцію "Облік гарантійного товару за серійними номерами" і для тих товарів, у яких заповнена кількість), після натискання на яку відкривається список серійних номерів товару (для документа "Прихід товару" список відкривається в режимі перегляду).
2. Для товарів, у яких перевірена кількість не збігається з кількістю серійних номерів, додано виділення кольором. Також праворуч від поля Коментар відображається попередження про невідповідність.
3. У меню "Звіт" додано пункт "Звіт за розбіжностями серійних номерів", який міститиме список товарів накладної суворого гарантійного обліку, для яких перевірена кількість не збігається з кількістю серійних номерів.
4. Під час спроби застосувати зміни в накладній, якщо є невідповідність, буде видано повідомлення про помилку і зміни не будуть прийняті. Доопрацювання дає змогу виключити ситуацію, коли, наприклад, за результатами перевірки з центру обліку А на центр обліку Б передається не 5 товарів, а 4, але водночас серійних номерів зі складу А йде 5.

135857
1. Додано зв'язок ПРРО з підприємством. Під час друку чека на ПРРО буде враховуватися підприємство документа, але якщо оплата проходила за розрахунковим рахунком, у якого зазначено підприємство, то буде враховуватися підприємство саме з розрахункового рахунку. Зв'язати ПРРО з підприємством можна двома способами:
- для кожного робочого місця встановити зв'язок ПРРО з підприємством у таблиці "ПРРО робочого місця для підприємства";
- на формі редагування "Підприємство" на вкладці "Програмний РРО".
2. На форму введення оплати додано поле "Підприємство" для можливості змінювати підприємство оплати та підприємство складського документа (якщо це новий складський документ). Можливість вибирати ПРРО, на якому буде надруковано фіскальний чек безпосередньо в момент оплати. Для обмеженої ролі за замовчуванням можливість змінювати підприємства відключена (але можна налаштувати рольовий доступ).
3 Чеки ПРРО видаляються під час видалення статистик закритих періодів за останню дату останнього періоду, що видаляється, і за якими немає повернення в невидаляємих періодах.
4. На форму редагування Програмний РРО додано дві нові ознаки:
- "Найменування" - слугує для зручнішої ідентифікації ПРРО при подальшому використанні (не обов'язковий параметр);
- "Використання" - слугує для розмежування ПРРО, які використовуються у звичайному Торгсофт і в мобільному застосунку (на поточний момент використовувати один ПРРО і в мобільному застосунку, і у звичайному Торгсофт неможливо)
5. Робоча форма Програмний РРО розділена на дві вкладки:
- "Налаштування програмного РРО":
а) додано фільтр за використанням;
б) у колонці Фіскальний номер РРО додано відображення стану: в онлайн або в офлайн знаходиться даний ПРРО;
в) для податків і тип оплат додано кнопки з автоматичного заповнення відповідних записів;
г) з форми редагування Податок прибрано поле Код податку, а в таблиці його перейменовано в Код виду податку;
д) на формі редагування Тип оплат для поля Форми оплати в Торгсофт додано два значення Передоплата і Кредит;
- вкладка "Аналітика за програмним РРО" - можна переглядати перелік чеків за активними ПРРО:
а) у таблиці Чек можна переглядати локальний номер документа (офлайн або онлайн), дата і час створення чека, тип документа, документ у Торгсофт, фіскальний номер документа, номер чека для повернення, центр обліку, ПІБ касира, номер офлайн-сесії, підсумкова сума, внесено грошей, вилучено грошей;
б) можна повторно роздрукувати чек;
в) у нижній частині таблиці можна подивитися перелік товарів чека, податків за чеком, оплат за чеком.
5. У Налаштування - Параметри - Чек у перемикач Умови друку чека в Торгівлі з випискою рахунка додано два нових значення: Пропонувати чек і Друк чека завжди.
Також додано два налаштування для ПРРО: Друк чека передоплати на ПРРО і Друк чека оплати боргу на ПРРО, які можуть набувати значень Не друкувати, Пропонувати друк, Друк чека завжди.
6. Додана можливість виводити на чек ПРРО ціну без знижки та знижку на товар.
7. Додана можливість роботи одного ПРРО з декількома касирами залежно від того, який продавець обраний в Торгсофт:
- у Налаштування - Співробітник на форму редагування додана вкладка Програмний РРО, на якій є можливість заповнити всі необхідні дані для електронного підпису чека цим співробітником. Якщо не вказано ПІБ касира, то буде використовуватися звичайне ПІБ співробітника. Якщо в реалізації визначено конкретного співробітника, і в нього вказано електронний підпис, то буде використано саме його для підпису чеків ПРРО, а касиром у такому разі буде вказано саме цього співробітника.
Розширено функціонал роботи з програмним РРО:
- прив'язка до підприємства дасть змогу в момент оплати вибирати ПРРО, на якому буде надруковано фіскальний чек;
- аналітики за чеками ПРРО;
- облік чеків ПРРО при видаленні статистики закритих періодів;
- можливість відпускати товарні чеки в кредит (без оплати) для Торгівлі з випискою рахунку;
- ознака, що ПРРО обраний для мобільного застосунку, щоб не було можливості вибрати цей ПРРО для основної програми Торгсофт;
- відображення значення ціни зі знижкою;
- робота з декількома касирами.

144117 На форму редагування "Програмний РРО" додано дію "Вибір господарської одиниці". Для виконання дії необхідно, щоб було вказано файл приватного ключа і пароль. Дія відкриває форму вибору господарської одиниці та зареєстрованих на цю одиницю програмних РРО, до яких має доступ поточний ключ. Після вибору госп. одиниці відбувається автоматичне заповнення основних полів форми редагування "Програмний РРО". Дозволяє прискорити налаштування Програмного РРО в програмі Торгсофт.

140224 Загальні зміни щодо налаштування програмного РРО:
1. Замість зазначення каталогу розміщення приватного ключа тепер вказується сам файл ключа.
2. Для всіх наявних (налаштованих) ПРРО заміна каталогу з ключем на файл ключа виконується автоматично під час установлення оновлення (усі раніше налаштовані ПРРО після оновлення програми продовжать свою роботу без необхідності додаткових налаштувань).
3 Адресу ЦСК автоматично визначають під час зазначення файлу приватного ключа (за потреби її можна змінити).
- key-6.dat -> acskidd.gov.ua;
- *.zs2 -> uakey.com.ua;
- *.jks -> acsk.privatbank.ua. Можливість використання файлів приватних ключів АЦСК ТОВ "Україна" (*.zs2) та АЦСК "ПРИВАТБАНК" (*.jks) при налаштуванні програмних РРО.

Версія 2020.6.0 (БД 502)

1) "Торгсофт для Windows - Системні завдання - Звіти"
Виправлена швидкість відображення і побудови сторінок звітів української версії програми, тепер швидкість роботи дорівнює швидкість роботи російською мовою (№106344).
2) Переклад.
Виправлено переклад змінних у шаблоні друку рейтингу бригад. Проблема була в тому, що змінні не були додані в шаблон (№140413).
3) Виправлено помилку, через яку можна було отримати на двох різних центрах обліку товар, за яким ведеться суворий гарантійний облік, з однаковим серійним номером через відкладену внутрішню передачу.
При створенні відкладеної внутрішньої передачі товар зі складу не знімається, отже, при створенні другої внутрішньої передачі нічого не відомо, що серійний номер пішов зі складу. А при зміні статусу передачі на діючу не було перевірки наявності серійного номера на складі-відправнику, якого там уже насправді не було.
При зміні статусу внутрішньої передачі додано перевірку на наявність серійних номерів товарів суворого гарантійного обліку на складі-відправнику. У разі, якщо серійний номер відсутній - буде видано повідомлення про помилку.
Додатково, в алгоритм перевірки накладної внутрішньої передачі, в метод збереження результатів перевірки, для ДІЙОВОГО внутрішнього передавання додано перевірку доступної кількості товарів на складі-відправнику. Якщо за результатами перевірки при застосуванні результатів виявиться, що на складі-відправнику недостатньо товару і при цьому заборонено продаж в мінус, то результати перевірки застосовані не будуть і буде відображено список товарів внутрішньої передачі, які знаходяться в недостатній кількості на складі-відправнику.
(№141634)
4) Документ - Електронний рахунок-фактура
Виправлено помилку, через яку не завантажувалися електронні рахунки з ЕСФ.
Оновлено вихідні коди сервісів ЕСФ, а також внесено зміни в алгоритм роботи з ЕСФ:
1. У діалог установлення параметрів завантаження вхідних ЕСФ з ІС ЕСФ додано можливість вибору статусів ЕСФ, які слід завантажувати з ІС ЕСФ. Зважаючи на неоднозначність опису статусів у документації з ІС ЕСФ і в web-інтерфейсі ІС ЕСФ, користувач сам повинен вибрати статуси ЕСФ як параметр завантаження. Назви статусів ЕСФ у Торгсофт визначаються згідно з документацією по ІС ЕСФ.
2. Прибрано обмеження на доступ до дії "Створити прибуткову накладну" для вхідних ЕСФ (раніше дія була доступна для ЕСФ у статусі "Створено"). Тепер дія доступна для ЕСФ у будь-якому статусі та відповідальність за ухвалення рішення про створення прибуткової накладної покладається на користувача.
3. Для вхідних і вихідних ЕСФ додано дію "Оновити статус" за допомогою якої можна оновити статус ЕСФ, завантаженого в Торгсофт, актуальним статусом з ІС ЕСФ
(№142717).
5) Виправлена помилка, коли в програмі по роботі з Електронним каталогом (платна функція "Електронний каталог товарів з можливістю приймання замовлень") під час фільтрації списку товарів за назвою або артикулом враховувався регістр. Тепер пошук відбувається без урахування регістру символів, що вводяться. (№143673).
"Торгсофт для Windows - Виписки за банківськими рахунками"
Додана перевірка ознаки передачі виписок з бази даних для кожної викликаної ручної операції, також додано перезавантаження даних у таблиці після передачі для оновлення статусів передачі даних у Торгсофт (№144294).
6) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли неправильно розраховувалася собівартість у видатковому документі на різних центрах обліку, якщо в налаштуваннях програми встановлено метод розрахунку собівартості - остання закупівельна ціна, а "розраховувати останню закупівельну ціну" - за центром обліку. Собівартість у видаткових документах заповнювалася останньою закупівлею в торговельній мережі, а не закупівлею на центрі обліку, до якого належить документ, що не відповідало опису в довідці про налаштування "розраховувати останню закупівельну ціну".
Так само для цього розрахунку собівартості тепер на різних центрах обліку відображається різне значення собівартості в стані складу залежно від рот останньої ціни закупівлі саме на цьому центрі обліку.
А в разі зміни в Налаштуваннях - Параметрах комбінації налаштувань "Метод розрахунку собівартості" і "Розраховувати останню закупівельну ціну", за яких собівартість у стані складу відображається або для торговельної мережі, або для центру обліку, відображатиметься повідомлення, яке підтверджує: "Дана зміна вимагає очищення інформації про собівартість у всіх відкритих періодах.""
(№144757)
7) Документ - Прихід
Виправлено помилку, через яку на бета-версіях (наприклад, 2020.4.3) імпорт у прибуткову накладну з XLS-файлу виконувався в кілька разів довше, ніж на версіях 2020.0.XX
Оптимізовано алгоритм імпорту в прибуткову накладну,
додана "буферизація" для деяких системних параметрів (№145420).
8) Склад - Товар у дорозі
Виправлена помилка некоректної роботи алгоритму прийняття накладної в дорозі, в результаті якої серійні номери товарів "зависали" на центрі обліку "товар в дорозі".
Помилка проявлялася, якщо під час перевірки накладної в дорозі ввести нульову кількість і, не натискаючи кнопку "Застосувати результат перевірки накладної", закрити вікно перевірки накладної, а потім натиснути кнопку "Прийняти накладну". При цьому серійний номер "зависав" на складі в дорозі. Принагідно виявилося, що цей алгоритм узагалі некоректно працював у разі, якщо накладна містила товари із серійними номерами суворого гарантійного обліку і в результаті перевірки змінювалася кількість таких товарів, або кількість не змінювалася, але змінювалися самі серійні номери.
Зміни, які були внесені до алгоритму:
1. Дія "Прийняти накладну" в режимі "Товар у дорозі" для накладних, в яких при перевірці змінювалася кількість товарів суворо гарантійного обліку або кількість серійних номерів, не працюватиме, якщо в режимі перевірки такої накладної будуть невідповідності між перевіреною кількістю та кількістю серійних номерів (на формі перевірки накладної відображатиметься відповідне повідомлення) про що користувачеві буде видано відповідне повідомлення.
2. Приймання накладної при вимкненому перемикачі "Зберігати відправника для товару в дорозі" можливе тільки в тому випадку, якщо під час перевірки накладної не змінювалася кількість товарів суворого гарантійного обліку або не змінювалися самі номери без зміни кількості. Інакше приймання накладної можливе тільки за увімкненого перемикача "Зберігати відправника для товару в дорозі". Користувачеві видається відповідне повідомлення.
3. При прийманні накладної з увімкненим перемикачем "Зберігати відправника для товару в дорозі" коригувальні накладні на надлишок або нестачу товару створюватися не будуть. Товари накладної спочатку будуть повернуті на склад відправника відповідно до вихідної накладної, а потім переміщені на основний склад-одержувач відповідно до перевіреної кількості.
(№146094)
9) Виправлена помилка, коли під час використання методу розрахунку собівартості за останньою закупівельною ціною, яка формувалася за торговою мережею, у видаткові документи не прописувалася вартість за приходом (№146918).
10) "Торгсофт для Windows - Системні компоненти - Випадаючі списки"
Виправлено позиціювання і розміри списків, що випадають при повторному відкритті.
Виправлено відображення списку, що випадає, при відпусканні кнопки миші, тепер список, що випадає, відображається при натиснутій кнопці, також виправлено меню, що випадає, для системного меню на головній формі воно також відображається при натисканні, а не при відпусканні...
Помилка була в незаповненні розміру списку, що випадає і завжди відображалося за замовчуванням, для інших елементів було змінено подію з відпускання кнопки миші на натискання для уникнення випадкових відображень (№146973).
11) Документ - Замовлення торгової точки на склад: виправлено помилку, коли була можливість створити накладну внутрішнього переміщення для виконаних замовлень (№142658).
12) Виправлена помилка в Налаштування - Параметри - Чек - вкладу Фіскальний чек - дія Встановити/Налаштувати - у переліку фіскальників обрати Програмний РРО. Помилка була в слові "Програмний" у назві колонки та способу сортування.
Виправлено помилку в Налаштування - Параметри - Роль - Реалізація. Помилка була в слові "Реалізацію" (№145525).
13) Торгсофт для Windows - Програмний РРО
Змінено український переклад даних у чеках програмного РРО:
"Фіскальний номер документа" тепер перекладено як "Фіскальний номер документа" (виправлено помилку)
"Ознака суми, з якої вираховується податок" тепер перекладена як "Ознака суми, з якої нараховується податок"
ВАЖЛИВО!!! Якщо є налаштовані вручну шаблони чеків ПРРО на українській версії програми 2020.4, то після оновлення на версію 2020.6 або старше при друку чеків будуть помилки. Потрібно буде переналаштувати шаблони під новий переклад. Якщо шаблони були налаштовані на українській версії 2020.0 - то все буде нормально.
(№146304)
14) Торгсофт для Windows - Програмний РРО
Виправлено такі помилки в шаблонах:
"Решта" на "Здача"
"Податковий номер або ІПН" на "Податковий номер або ІПН"
"Локальний номер РРО" на "Локальний номер РРО"
Дане "УКТ ЗЕД" не перекладено з української на російську, оскільки в принципі абревіатура, і використовується в складній конструкції в чеку.
У шаблонах за замовчуванням використовується з виправленого списку тільки дане "Податковий номер або ІПН", тому для нього було реалізовано механізм, щоб і в раніше збережених шаблонах, у яких збережена назва даного з друкарською помилкою, все працювало. Але якщо "Податковий номер або ІПН" буде поміщено в інше місце шаблону або використано інші дані з помилкою, то такий збережений шаблон працювати не буде.
(№146475)
15) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли під час сканування серійного номера у відомість інвентаризації за серійними номерами відображалося повідомлення про те, що серійний номер не знайдений у системі, хоча він був присутній у цій відомості. Помилка виникала після другого сканування (№147452).
16) Документ - Електронний рахунок-фактура
Виправлено помилку "quUserESF: Filed Tin not found", яка виникала при виконанні операцій з електронними рахунками-фактурами. Замість повідомлення про помилку видаватиметься повідомлення із зазначенням можливої причини помилки.
Помилка виникала при виконанні будь-якої операції з рахунками фактурами, якщо не були налаштовані параметри підприємства для роботи з електронними рахунок-фактурами (№147612).
17) Торгсофт для Windows - Ремонт
Виправлено помилку "The DELETE statement conflicted with the REFERENCE constraint "fk_M4L157". Конфлікт стався в базі даних "TorgSoftDB", таблиці "dbo.Reserve", стовпці 'fromInvoiceCompositionID'." під час оплати ремонту, якщо раніше матеріал ремонту використовували в іншому ремонті, який завершили цього ж дня (№147998).
18) Торгсофт для Windows - Ремонт
Виправлено помилку "Error reading cbCreateRefitGoodState.OnClick: Invalid property value.", під час спроби надіслати ремонт до сервісного центру або центру обліку (№148008).

Версія 2020.6.1 (БД 502)

1) Програмний РРО
Для даного "Знижка" в шаблонах чеків реалізації та повернення програмного РРО додано округлення до двох знаків після коми (№145529).
2) Торгсофт для Windows - Програмний РРО
Виправлено помилку: "BarCode1: Помилка у виразі '': Expression expected", яка виникала під час друку фіскального чека за передоплатою рахунку.
Додано можливість друку чека за передоплатою рахунку, якщо за рахунком було створено видаткову накладну та активовано чекбокс "Часткове відвантаження".
Виправлено помилку:
"Помилка від сервера: 400
Код помилки: 9 DocumentValidationError
Не визначено фіскальний номер документа, для якого здійснюється повернення",
яка виникала при спробі друку фіскального чека ПРРО з повернення передоплати, якщо фіскальний чек на внесення передоплати не був надрукований. Тепер там зрозумілий текст помилки.
(№145918)
3) Прихід - Створити упаковку
Виправлено помилку, через яку не поміщалася назва кнопки "Розрахунок" на формі "Створення пакунка" (№146173).
4) Прихід товару - Імпорт
Виправлено помилку, через яку обрізалася назва налаштування "Використовувати вказаний діапазон комірок виду" на формі "Імпорт товару"
(№146294)
5) Маркетинг - Масова розсилка
Виправлено розмір і вирівнювання компонентів (№146300).
6) Аналіз - Аналіз собівартості залишків товару
Змінено розмір компонентів, щоб текст поміщався повністю
(№146568).
7) Документ - Відомість інвентаризації
Для відомості інвентаризації додано стан "За серійними номерами".
Для відомостей інвентаризації з категорією "За серійними номерами" у списку відомостей інвентаризації в колонці "Номер" відображатиметься відповідна піктограма (№147075).
8) Розрахунок зарплати - Планування
Виправлено помилку "Could not conver variant of type (Null) into type (Double)", яка виникала під час виклику дії "Оновити", якщо була відсутня дата закінчення періоду (№147198).
9) Документ - Реалізація зі складу та магазину
Виправлено помилку, через яку у віконному (не повноекранному) режимі було не видно поля із сумою до оплати.
Поле із сумою оплати та відповідними діями переміщено в нижню ліву частину форми для коректного відображення у віконному режимі (№147289).
10) Документ - Торгівля з випискою рахунку
Виправлено помилку, через яку при об'єднанні двох рахунків у торгівлі з випискою рахунку, що були зроблені з Ремонту, виникає помилка The DELETE statement conflicted with the REFERENCE constraint "fk_M36L36". Конфлікт виник у базі даних "TorgSoftDB", таблиця "dbo.Refit", стовпець "BillID".
Заборонено об'єднувати рахунки, створені за ремонтом. При спробі позначити такі рахунки до об'єднання буде видано повідомлення про помилку.
(№147300)
11) Налаштування - Параметри - Чек - Фіскальний принтер
Виправлено помилку, через яку для реєстраторів Екселліо не відображалося поле "Номер СОМ-порту" (№147553).
12) Торгсофт для Windows - Торгівля з випискою рахунку
Виправлена помилка, коли в Торгівлі з випискою рахунку на вкладці оплати дуже довго відкривалася форма зі списком неоплачених рахунків, за дією Зв'язати оплати з рахунком для таблиці Непізнані оплати, оскільки встановлені фільтри застосовувалися не відразу (№147978).

Версія 2020.6.2 (БД 502)

1) Виправлено помилку, коли в Налаштуваннях - Параметри - Додаткові функції - Інформування комітента не відображався список для вибору СМС-сервісу якщо шаблон розсилки Вайбер (№145671).
2) Збільшено розмір області для виведення тексту на формі "Знижка ювілейному клієнту" (Маркетинг - Знижка ювілейному клієнту - Додати/Редагувати), щоб текст відображався повністю на українській версії інтерфейсу (№145910).
3) Налаштування - Постачальник - Картка взаєморозрахунків: у картці взаєморозрахунків з постачальниками метод сортування було повернуто на сортування за першою колонкою (за датою). Виправлено помилку під час формування назви операції та відображення невірних іконок, які не відповідали типам операцій (№147093).
4) Виправлено колір фону у поля, в якому відображається найменування співробітника, на формі "Оплата за розрахунковим листком" (Зарплата - Платіжна відомість - Оплата за розрахунковим листком - Додати) (№147205).
5) Прокат товару - виправлено помилку Access Violation, яка виникала при виконанні дії "Додати" таблиці "Товар прокату" (№147308).
6) Виправлено колір фону області для виведення назви товару на формі "Калькулятор міри" при продажу мірного товару (№147319).
7) Мобільний додаток. Повернення.
Виправлено побудову фіскального чека повернення для мобільного додатка (№147699).
8) Синхронізація з Інтернет-магазином: для способу синхронізації "через файл" виправлено помилки, що призводили до зависання програми при автоматичному (за таймером) завантаженні замовлень. Зависання відбувалося за таких сценаріїв:
1. Завантаження замовлення, за яким створювався рахунок, і або у файлі замовлення, або в налаштуваннях об'єкта синхронізації було встановлено необхідність резервування товарів рахунку.
2. Завантаження замовлення, за яким створювався рахунок, у складі товарів якого був товар, у якого відсутня ціна за прайсом, і рахунок оплачувався бонусами (частково або повністю).
3. Завантаження замовлення, в якому міститься блок інформації Нової пошти, і під час обробки такого замовлення відбувається помилка виклику API-методу Нової пошти.
(№148345)
9) Мобільний додаток. Реалізація.
Виправлено друк не фіскальних чеків, якщо не задано адресу у центру обліку (№148409).
10) Торгсофт для Windows - Масова розсилка
Виправлена помилка "Помилка з'єднання з сервером", при надсиланні повідомлень на Viber через TurboSMS. На сервері TurboSMS було додано умову обов'язкової наявності SSL сертифіката для з'єднання, після чого і з'явилася ця помилка (№148535).
11) Виправлено ситуацію, коли при створенні ТТН Нової пошти виникала помилка "Cannot set value for field DebtorParams as it is expected to be an array instead of Boolean".
Помилка виникала при спробі завантажити параметри відправника для налаштування доступності додаткових послуг, коли відправник є юрособою (№148661).
12) Документ - Торгівля з випискою рахунку
Виправлено помилку "Помилка при оновленні менеджер-класу Рахунок (mnBill): "[FireDAC][Phys][ODBC][Microsoft][SQL Server Native Client 11.0][SQL Server][The multi-part identifier "P.TheState" could not be bound.""", яка виникала під час відкриття форми "Торгівля з випискою рахунку" для користувача з обмеженою роллю.
Помилка виникала, якщо в користувача з обмеженою роллю в "Налаштування - Параметри - Роль - Торгівля з випискою рахунка" було встановлено було встановлено обмеження "Приховувати інформацію в Торгівлі з випискою рахунка" в значення "За накладними закритих періодів" або "За закритими накладними"...
Причина помилки: запит для накопичувача "Рахунок" некоректно обробляв ситуацію наявності такого обмеження.
При встановленому обмеженні "Приховувати інформацію в Торгівлі з випискою рахунка" інформація за рахунком не повинна містити даних з видаткових накладних за рахунком, доступ до яких обмежений для користувача (кількість видаткових накладних, суми оплат, повернень і т.п.). Також такі накладні не відображаються в списку видаткових накладних за дією "Перейти до накладної", якщо за рахунком створено кілька видаткових накладних. Проте при частковому відвантаженні рахунку товари, відвантажені в такі накладні, доступні для перегляду у формі вибору товарів для відвантаження.
Додатково виправлено помилку, через яку нерозпізнані оплати "задвоювалися" в списку нерозпізнаних оплат під час прив'язки оплати до рахунку, якщо за рахунком було створено більше однієї видаткової накладної.
(№148720)
13) Документ - Торгівля з випискою рахунка
Виправлено помилку, через яку при обраному значенні фільтра "Стан рахунку" "Не створено видаткову накладну" не відображалися рахунки, за якими не створено видаткову накладну (№148721).
14) Виправлено проблему з дрібним шрифтом у фільтрі періоду на формі "Вибір видів товару для інвентаризації" (№148764).

Версія 2020.6.3 (БД 502)

1) Виправлено помилку, коли не обиралося підприємство за замовчуванням у списку "Підприємство" на формах "Здавання виручки", "Переказ грошей в іншу касу" та "Інкасація" (№143683).
2) Виправлено помилку, коли під час імпорту наявного товару в прибуткову накладну, якщо назву цього товару зафіксовано, а також якщо в параметрах імпорту стоїть галочка "Оновлювати параметри товару", - щоб Назва товару, а також Коротка назва товару не змінювалися (№145230).
3) На формі "ABC XYZ аналіз" виправлена помилка, коли не відображався список товарів при виборі категорії в матриці ABC-XYZ.
Змінено оформлення матриці ABC-XYZ, щоб вона відповідала стилю форми.
(№145676).
4) Виправлено помилку, коли користувач, який має обмежену роль з увімкненою галкою "Дозволено бачити стан на складах", отримував доступ "Без рольових обмежень" - він продовжував бачити тільки ввімкнені для відображення центри обліку, а не всі.
Тепер Центри обліку, увімкнені навпроти галки "Дозволено бачити стан на складах" у формі редагування "Користувач", відображатимуться, тільки якщо користувач не є Адміністратором (тобто галочка "Без рольових обмежень" вимкнена) і галочка "Дозволено бачити стан на складах" увімкнена. У всіх інших випадках користувачеві на формі "Стан складу" будуть доступні всі центри обліку.
(№145911)
5) Програмний РРО
Виправлено помилку, коли за програмним РРО можна було зробити системну операцію (відкрити зміну, внеси/винести гроші з каси, надрукувати Z-звіт) з Реалізації (був діалог вибору програмного РРО, для якого виконати операцію), у разі якщо програмний РРО було виведено з дії або переведено на роботу з мобільним додатком, а раніше було додано на дане робоче місце для роботи з конкретним підприємством ("Налаштування" - "Параметри" - "Чек" - "Фіскальний принтер" - "Встановити/Налаштувати" - таблиця ПРРО робочого місця для підприємства) (№146039).
6) Розрахунок зарплати - Планування - вкладка "Журнал роботи співробітників" - вікно "Фото співробітника": це вікно тепер відображається тільки на вкладці "Журнал роботи співробітників". Оновлено картинку "Фото відсутнє" (№146178).
7) Реалізація - Замовлення товару і передоплата - Всі замовлення - назва поля "Коментар до замовлення" більше не обрізається при роботі програми українською мовою (№146732).
8) Торгсофт для Windows
Вирівняно відображення поля "Виводити на табло" відносно поля "Код за УКТ ЗЕД відображати" на формі Налаштування робочого місця - Фіскальний реєстратор для українських фіскальних реєстраторів (№147081).
9) Аналіз - Аналіз кількості чеків за сумами: виправлено помилку в заголовку графіка розподілу кількості чеків за сумами реалізацій (№147304).
10) Маркетинг - Клієнти - Картка взаєморозрахунків: виправлено помилку "Field 'TheForm' not found", що виникала під час спроби поновлення даних, якщо у клієнта існували оплати видаткових накладних "під реалізацію" (№147805).
11) Програмний РРО
Виправлено помилку "[Microsoft][SQL Server Native Client 11.0] Invalid precision or scale value", що виникала під час друкування чека програмного РРО у разі продажу товару вартістю 0.01, що оподатковується ПДВ та акцизом (№148325).
12) Документ - Надходження товару - Розподіл товару по торгових точках: відновлено можливість багаторядкового вибору, що вимагається для можливості друку етикеток для всіх центрів обліку. Спосіб відображення виділених рядків був перероблений для поліпшення взаємодії з редагованими колонками (№149284).
13) Склад - Список витрат
Виправлено помилку, через яку при видаленні видаткової накладної за рахунком зі списку витрат не оновлювався стан відвантаження для рахунку (№149313).
14) Програмний РРО: виправлена помилка відображення, коли при редагуванні типу оплати з кодом форми оплати, що дорівнював нулю, поле редагування "Код форми оплати" відображалося порожнім (№149578).
15) Торгсофт для Windows - Оновлення
Виправлено можливість появи помилки "Помилка ініціалізації модулів програмного РРО. [.\EUSignCP.dll] файл не знайдено" при оновленні програми, якщо в цей час запускався процес з переходу програмного РРО з офлайн режиму в онлайн.
На час оновлення вимикається:
- перехід програмного РРО в онлайн-режим
- синхронізація за таймером з інтернет-магазином
- колективне сповіщення
(№144662)
16) Програмний РРО
Усунуто можливість появи помилки "Порушено "uqsPayType" обмеження UNIQUE KEY. Не вдається вставити повторюваний ключ в об'єкт "dbo.PayType"" під час друкування Z-звіту, що виникала, якщо після відкриття зміни на програмному РРО поміняти назву форми оплати, при цьому мали бути проведені продажі на стару назву оплати та на нову (№146005).
17) Програмний РРО
Виправлена помилка "[SQL Server]Конфлікт інструкції INSERT з обмеженням FOREIGN KEY "fk_M49L12"", під час спроби переходу програмного РРО в офлайн-режим, якщо даним РРО він не підтримується, або в програмі відсутня інформація про поточну офлайн-сесію. Тепер користувачеві буде відображена відповідна помилка. Так само при налаштуванні програмного РРО за дією "Вибір господарської одиниці" на формі редагування програмного РРО буде відображено попереджувальне повідомлення:
"Даний програмний РРО не підтримує офлайн-режим
Ви не зможете друкувати фіскальні чеки за відсутності інтернету або зв'язку з фіскальним сервером контролюючого органу."
(№148273)

Версія 2020.6.4 (БД 502)

1) Торгсофт для Windows
Маркетинг - Масова розсилка - вкладка "Налаштування шаблонів масової розсилки" - Додати\Змінить
Виправлена помилка, коли в списку змінних шаблону масової розсилки для Типу розсилки Зміна суми бонусів дублювалися змінні <сума бонусів, у яких закінчується термін дії> і <днів до згоряння бонусів> (№144651).
2) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли не можливо було в налаштуванні ролей налаштувати доступ для форми редагування "Піктограма виду товару" (№147634).
3) Торгсофт для Windows --> Документ --> Реалізація --> дія Змінити
Виправлено помилку, коли на формі редагування "Склад реалізації" за відсутності значення в полі "% знижки" (порожньо, навіть нуль не відображається) та внесення змін до поля "Ціна за прайсом", значення поля "Ціна продажу" не змінювалося автоматично (№147911).
4) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли під час приймання грошей від віп-клієнта в реалізації (натиснути оплатити або одразу з'явиться вікно для введення оплати, або на діалозі, що з'явився, натиснути кнопку Прийняти гроші), якщо встановлена змішана печатка чека, то неможливо було жодним чином було редагувати суму до оплати після натискання галочки Безготівковий розрахунок (№147997).
5) Документ - Прихід товару - Зв'язати оплату з накладною
Виправлено помилку, коли не було можливості пов'язати оплату з накладною, у разі якщо вид партнерства постачальника "Постачальник-покупець". Тепер не пов'язані оплати, створені на контрагентів з видом партнерства "Постачальник-покупець" відображаються на формі "Зв'язати оплату з накладною" і мають вид оплати "Повернення клієнту". Після зв'язку подібної оплати з прибутковою накладною, вид оплати буде змінено на "Оплата постачальнику" (№148201).
6) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли сума повернення для реалізацій віп-клієнтам була нуль, якщо ці реалізації були оплачені в рахунок авансу (при натисканні оплатити чек, з'являється відповідне повідомлення) (№148928).
7) Документ - Замовлення клієнта на виріб: виправлено помилку, коли при увімкненому налаштуванні "Запит оплати при завершенні замовлення" не відображалася форма введення оплати при завершенні замовлення, яке було відправлено на виробництво, що призводило до закриття не повністю оплаченого замовлення (№149363).
8) Програмний РРО: виправлено помилку "Memo15: Помилка у виразі. Невизначений ідентифікатор", яка виникала під час друку фіскального касового чека\чека повернення ПРРО, якщо у складі чека були товари, у назві яких були присутні квадратні дужки (№150119).
9) Виправлено помилку, коли користувач, який має обмежену роль з увімкненою галкою "Дозволено бачити стан на складах", і отримував доступ "Без рольових обмежень", продовжував бачити тільки увімкнені для відображення центри обліку, а не всі.
Тепер Центри обліку, увімкнені навпроти галки "Дозволено бачити стан на складах" у формі редагування "Користувач", відображатимуться, тільки якщо користувач не є Адміністратором (тобто галку "Без рольових обмежень" вимкнено), а галку "Дозволено бачити стан на складах" увімкнено. У всіх інших випадках користувачеві на формі "Стан складу" будуть доступні всі центри обліку.
Виправлено управління відображенням центрів обліку на формах
"Наявність товарів на складах торговельної мережі", "Склад за видами товару" і "Аналіз стану на складах" залежно від увімкнутих галочок "Дозволено бачити стан на складах" і "Без рольових обмежень" на формі редагування "Користувач".
(№145911)
10) Виправлено помилку ненарахування знижки дня народження клієнтам, які народилися 28 лютого високосного року, якщо поточний рік не високосний, а дата березня дорівнює кількості днів після дня народження, протягом яких надається знижка (наприклад кількість днів 1 дата - 1.03).
Виправлено помилку ненарахування знижки дня народження клієнтам, які народилися 29 лютого, якщо кількість днів до і після дня народження, протягом яких нараховується знижка, дорівнює нулю. Зараз день народження 29 лютого не високосного року інтерпретується як перше березня. І за вищевказаних умов знижка надаватиметься першого березня.
(№147459)
11) Документ - Торгівля з випискою рахунку
Виправлено помилку, через яку не було пробілу між словами "накладних" і "за рахунком" у формі "Список видаткових накладних за рахунком" (№147613).
12) Виправлено ситуацію, коли на формі "Повний список товарів і послуг" могла відбуватися помилка "Помилка при оновленні менеджер-класу Модель товару (mnGoodsModel): "[FireDAC][Phys][ODBC][Microsoft][SQL Native Client][SQL Server] Не вдалося прив'язати складовий ідентифікатор "vw_Production.TheState".""" (№147927).
13) Виправлено помилку в назві завдання з синхронізації фотографій для функції Архівування в хмарне сховище. Було "Синхронізація в фото в хмару" стало "Синхронізація фото в хмару" (№148127).
14) Торгсофт для Windows
Іконка вибору місця зберігання з довідника в картці товару на відповідній вкладці зменшена до розміру інших іконок на формі. Так само додані хінти для дій з місцями зберігання (№148336).
15) Сполучення з маркетплейс ROZETKA: зміна виду товару через картку товару тепер призводить до оновлення значення динамічної характеристики "Категорія товару (ROZETKA)", якщо вказаний вид товару пов'язаний з категорією маркетплейс ROZETKA (№148529).
16) Склад - Синхронізація з інтернет-магазином: для способу синхронізації "через файл" виправлена помилка, коли в разі, якщо клієнтом замовлення був контрагент з видом партнерства "Постачальник", і в параметрах замовлення було зазначено, що за замовленням повинен бути створений рахунок (SaleType > 1), то цей рахунок не створювався, при цьому були відсутні будь-які повідомлення про помилки. Тепер, у разі виписки рахунку за замовленням, контрагент якого має вид партнерства "Постачальник", вид партнерства цього контрагента буде змінено на "Постачальник-покупець". Аналогічним чином буде змінено вид партнерства контрагента при автоматичному створенні рахунку в результаті завантаження замовлення віддаленого клієнта (№148537).
17) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли друк етикеток із серійними номерами з переліку серійних номерів (наприклад, у Торгівлі з випискою рахунка - на вкладці Рахунок - таблиця Товар рахунка - дія Серійні номери товару) автоматично пропонувався та надсилався на принтер за замовчуванням, а не на обраний у системі принтер етикеток (№148545).
18) У налаштуваннях додаткової функції Укрпошта прибрано зверху відображення роздільника (Налаштування > Параметри > Додаткові функції > Сполучення з Укрпоштою) (№149291).
19) Зменшено ширину поля "Тип продукції" на формі "Вид товару", щоб кнопка Видалити відображалася разом з рамкою коли категорія = Алкоголь (№149311).
20) Виправлено помилку, коли на формі редагування "Декларація акцизного податку" (Звіт > Звіт з реалізації підакцизних товарів > Редагувати) у списку "Співробітник" відображалися також і звільнені співробітники (№149314).
21) Виправлено помилку, коли можна було видалити запис адреси відправника Нової пошти, навіть якщо у вікні підтвердження видалення натиснули кнопку Ні (Налаштування > Параметри >Додаткові функції > Нова пошта) (№149315).
22) Виправлено помилку, коли поле для пошуку міста і список міст знаходилися не на одному рівні на формі Місто Нової пошти (№149316).
23) Склад - Товар у дорозі
Виправлено помилку, через яку у формі "Товар у дорозі" "задвоювалася" накладна внутрішньої передачі і її можна було приймати необмежену кількість разів.
Помилка виникала в ситуації під час спроби прийняти накладну "в дорозі", якщо під час перевірки накладної для одного або декількох товарів перевірена кількість встановлювалася в 0 (№149709).
24) Документ - Замовлення клієнта на виріб: виправлена помилка, коли обов'язкове для заповнення поле для введення "Клієнт" на формі редагування "Попереднє замовлення клієнта" не мало колірного виділення (№149851).
25) Документ - Торгівля з випискою рахунку
Виправлено помилку, через яку у вкладці "Товар в рахунку" не відображався ніякий товар, якщо був обраний фільтр "Не створена видаткова накладна" за наявності рахунків з не створеною видатковою (№150042).
26) Документ - Торгівля з випискою рахунку
Виправлено помилку, через яку на формі "Торгівля з випискою рахунка" дуже повільно відбувалася навігація між вкладками та оновлення інформації на вкладках, якщо встановлювати якийсь період, або здійснювати пошук за певним ключем.
Оптимізовано алгоритм оновлення інформації за рахунками та видатковими накладними з метою прискорення оновлення даних (№150062).
27) Документ - Прихід товару: виправлена помилка, коли при додаванні наявного товару до прибуткової накладної підтягувалася нульова закупівельна ціна, якщо останньою поставкою цього товару був прихід від розукомплектації. Тепер парафії від розукомплектації виключаються при пошуку останньої закупівельної ціни товару (№150194).

Версія 2020.6.5 (БД 502)

1) Виправлена помилка, коли користувач, який має обмежену роль з увімкненою галкою "Дозволено бачити стан на складах", і отримував доступ "Без рольових обмежень", продовжував бачити тільки увімкнені для відображення центри обліку, а не всі.
Тепер Центри обліку, увімкнені навпроти галки "Дозволено бачити стан на складах" у формі редагування "Користувач", відображатимуться тільки, якщо користувач не є Адміністратором (тобто галку "Без рольових обмежень" вимкнено), а галку "Дозволено бачити стан на складах" увімкнено. У всіх інших випадках користувачеві на формі "Стан складу" будуть доступні всі центри обліку.
Виправлено управління відображенням центрів обліку на формах
"Наявність товарів на складах торговельної мережі", "Склад за видами товару" і "Аналіз стану на складах" залежно від увімкнутих галочок "Дозволено бачити стан на складах" і "Без рольових обмежень" на формі редагування "Користувач".
(№145911)
2) АВС і ХУZ аналіз
Виправлено ситуацію, коли під час вибору фільтра "Сезон" виникала помилка [FIREDAC][Phys][ODBC]Microsoft][SQL Server Nativa Cilient 11.0][SQL Server] Недопустиме ім'я стовпця "SeasonID".
Це виправлення стосується також використання й інших критеріїв під час фільтрації на формі ABC і XYZ аналіз (№148148).
3) Виправлено відображення написів "Готівковий розрахунок" і "Безготівковий розрахунок" на формі "Оплата" під час увімкнення/вимкнення галки "Безготівковий розрахунок".
Тепер при увімкненні галочки "Безготівковий розрахунок" напис праворуч Безготівковий розрахунок буде відображатися як 100%, а при її вимкненні - 0% (Готівковий розрахунок - 100%) (№148235).
4) Виправлено ситуацію, коли ПІБ клієнта відображалося не повністю в полі відображення інформації про іменинника, коли його додають в реалізацію в його день народження. Тепер якщо у клієнта довге ПІБ, то висота рядка автоматично збільшується, щоб ПІБ відображалося повністю (№148624).
5) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли при відкритті "Документ" - "Торгівля з випискою рахунку" відкривалася вкладка "Оплати клієнтів", а не "Рахунок" (№150060).
6) Сполучення з маркетплейс ROZETKA: принцип формування назви фотографій товарів було змінено, і тепер він ігнорує алгоритм, який можна налаштувати. Це означає, що при вивантаженні фотографій товарів, назва файлів фотографій завжди матиме формат <код фото>_<індекс фото>. Дана зміна необхідна, щоб слідувати вимогам маркетплейс ROZETKA до найменування файлів фотографій товарів, в назві яких не може використовуватися кирилиця (№150823).
7) Документ - Торгівля з випискою рахунку
Виправлено помилку, через яку була неактивна кнопка "Оновити ціни" у формі "Торгівля з випискою рахунку" у вкладці "Рахунок" (№150147).

Версія 2020.6.6 (БД 502)

1) Виправлено помилку, коли під обмеженим користувачем при створенні платіжної відомості (Розрахунок зарплати - Платіжна відомість - дія Створити) не був доступний вибір способу розрахунку платіжної відомості, якщо в налаштуваннях користувача галочка "Обмежити доступ до центрів обліку" була вимкнена та був обраний хоча б 1 центр обліку навпроти цієї галочки (№149826).
2) Програмний РРО
Виправлено помилку "Could not convert variant of type (Null) into type (OleStr) Невідома змінна або поле БД: Програмний РРО. "Фіскальний номер документа.""", під час друку будь-якого чека в офлайн-режимі, на російському інтерфейсі програми, якщо користувач використовував будь-який з наданих нами 56 мм шаблонів друку чеків (№151894).
3) Документ - Прихід товару - Імпорт: виправлено помилку "Could not convert variant of type (Null) into type (Integer)", що виникала під час імпорту товарів до прибуткової накладної, якщо вид товару, що імпортується, не містив інформацію про округлення ціни (№152023).
4) Торгсофт для Windows - Документ - Внутрішня передача
Виправлено візуальне відображення компонента ціни на формі редагування складу внутрішньої передачі (№152241).

Версія 2020.6.7 (БД 502)

1) Документ - Торгівля з випискою рахунку
Виправлено помилку некоректної роботи резервування товару рахунку, через яку при багаторазовому повторенні операції "Резервувати - Зняти з резерву" Кількість товару в резерві могла піти "в мінус" і було неможливо зняти товар з резерву, який для відповідного рахунку відображався як зарезервований.
Додатково реалізовано механізм зняття з резерву залишку товарів при частково відвантаженому рахунку. Раніше не можна було зняти з резерву товар рахунку, якщо за ним було створено видаткову накладну.
(№150148)
2) У Маркетинг - Масова розсилка - вкладка Масові розсилки - список клієнтів з їхніми розсилками - дія "Оновити статус відправки" виправлено ситуацію, коли виникала помилка "Value 'rejected_status' not found" під час використання сервісу TurboSms Viber, якщо в розсилці бере участь номер, що не зареєстрований у Viber, але водночас у шаблоні масової розсилки ввімкнуто довідправлення за СМС (№150170).
3) Документ - Торгівля з випискою рахунку
Виправлено помилку "Could not convert variant of type (Null) into type (Double)", яка виникала при знятті резерву для рахунку.
Помилка виникала при виконанні такої послідовності дій:
Вибрати рахунок
2. Додати товар у рахунок
3. Дія Резерв для рахунку - Зарезервувати товар
4. Додати новий товар у рахунок
5. Дія Резерв для рахунку - Зняти товар із резерву.
(№150798)
4) Виправлено помилку, коли на формі "Аналіз стану на складах" центри обліку відображалися списком (замість дерева) для користувача з обмеженою роллю (№151650).
5) Картка товару: виправлено помилку, коли під час спроби введення нового значення в поле "Колір" або "Матеріал", якщо значення, що вводиться, вже існує для інших товарів, то відбувалася автоматична заміна значення, що вводиться, на знайдене без урахування регістру символів. Як приклад, якщо відкрити товар, у полі "Колір" якого було встановлено значення "білий" і спробувати замінити його на "Білий", то після введення першого символу "Б" текст автоматично замінювався на "білий", не даючи змоги ввести значення "Білий" (№152263).
6) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли в Налаштування - Налаштування шаблонів друку..., якщо зі списку, що випадає, вибрати інший шаблон, і натиснути на кнопку Налаштування... то на редагування відкривався не обраний шаблон, а попередній (№152278).
7) Бонусна система з терміном дії
Виправлено помилку, коли некоректно автоматично списувалися бонуси після закінчення терміну дії. Списання відбувалося в бік клієнта, тобто списувалося менше бонусів, ніж потрібно. Це відбувалося у випадках, якщо перетинаються два періоди нарахованих бонусів різної тривалості, і в періоді більшої тривалості, до нарахування других бонусів відбувалося використання бонусів.
Приклад:
200 бонусів нарахували на період з 1.03 по 10.03.
2.03 використали 50 бонусів.
100 бонусів нарахували на період з 3.03 по 5.03.
6.03 програма повинна списати 100 невикористаних бонусів другого періоду, але вона думала, що 50 бонусів, які ми використали 2.03, відносяться до другого періоду, і списувала тільки 50, що не вірно.
Не можна автоматично або при натисканні за дією - Списати згорілі бонуси, списати більше бонусів, ніж зараз є у клієнта.
Дуже важлива робота автоматичного списання бонусів, якщо не відбулося автоматичного списання, і бонуси були списані після дати їхнього закінчення вручну (анулювання або ручне списання) або використані для оплати товару, то програма однаково вважатиме, що тимчасові бонуси не було використано та їх треба списати, але списана буде сума не більше, ніж є у клієнта на даний момент.
Важливо, щоб клієнт, якому вручну нараховуються тимчасові бонуси, належав до типу дисконтної картки, в якому встановлений Термін дії повернутих бонусів (більше нуля), інакше при поверненні товарів, за які платили тимчасовими бонусами, тимчасові бонуси перетворяться на постійні.
(№134024)
8) Торгсофт для Windows - Документ - Реалізація - Оплата
Виправлено помилку, коли під час оплати реалізації, якщо після натискання на кнопку Оплатити на формі введення оплати відбувався якийсь тривалий процес (наприклад проведення безготівкової оплати через банківський термінал), встигнути натиснути до закриття форми кнопку Скасувати або клавішу Esc, то це призводило до того, що оплата проходила, форма оплати закривалась, але реалізація залишалась висіти, начебто не оплачена (№152277).
9) Торгсофт для Windows - Фіскальний чек
Виправлено помилку "Помилка фіскального реєстратора: This SAM Module is NOT from this printer (or it is not personalized yet). Виконувана команда не дозволена для поточного фіскального режиму принтера.", при спробі надрукувати фіскальний чек на фіскальному реєстраторі Екселліо (не через драйвер Артсофт), якщо сума всіх товарів у чеку дорівнювала нулю.
Виправлено помилку "Помилка фіскального реєстратора: This SAM Module is NOT from this printer (or it is not personalized yet). Команда, що виконується, не дозволена для поточного фіскального режиму принтера.", при спробі надрукувати фіскальний чек на фіскальному реєстраторі Екселліо (не через драйвер Артсофт), якщо сума подарункових сертифікатів (роботу з якими ведуть як із грішми), більша або дорівнює сумі чека.
(№152502)
10) Торгсофт для Windows - Видалення статистик закритих періодів
Виправлена помилка "[FireDAC][Phys][ODBC][Microsoft][SQL Server Native Client 11.0][SQL Server][Обробник запитів вичерпав внутрішні ресурси, і йому не вдалося надати план запиту....", що виникала під час видалення статистики закритих періодів, якщо у періодах, що видаляються, залишалось багато товарів у документах, що були пов'язані з документами в періодах, що не видаляються (наприклад, реалізації, за якими є повернення в періодах, що не видаляються) (№152560).
11) Програмний РРО
Виправлена помилка "[FireDAC][Phys][ODBC][Microsoft][SQL Server Native Client 10.0][SQL Server][Помилка арифметичного переповнення при перетворенні numeric до типу даних numeric.", під час друку фіскального чека за реалізацією, в якій було складне поєднання вагового товару та оплати бонусами.
Так само під впливом цієї задачі було змінено алгоритм підготовки цін для передавання їх у такі фіскальні реєстратори: Атол, Штрих-М, WebKassa (№152705).

Версія 2020.6.8 (БД 502)

1) Документ - Виробництво готової продукції
Виправлена помилка, через яку некоректно розраховувалася собівартість під час випуску готового виробу в разі, якщо використовувався режим роботи через маршрутний лист і в технологічній карті виробу була присутня операція, з якою був пов'язаний матеріал, а для цієї операції було ввімкнене налаштування "Списувати матеріал при виконанні операції".
Помилка проявлялася в тому, що в собівартості готового виробу двічі враховувалася собівартість матеріалу, який списувався під час виконання операції.
При розрахунку собівартості собівартість матеріалів, списаних при виконанні операції (не "Зважування"), не буде враховуватися в собівартості готового виробу (№149816).
2) Документ - Торгівля з випискою рахунку
Виправлена помилка некоректної роботи резервування товару рахунку, через яку при багаторазовому повторенні операції "Резервувати - Зняти з резерву" Кількість товару в резерві могла піти "в мінус" і було неможливо зняти товар з резерву, який для відповідного рахунку відображався як зарезервований.
Додатково реалізовано механізм зняття з резерву залишку товарів при частково відвантаженому рахунку. Раніше не можна було зняти з резерву товар рахунку, якщо за ним було створено видаткову накладну.
(№150148)
3) Виправлено помилку, коли під час реєстрації приходу/відходу співробітника із зазначенням коментаря до події приходу/відходу, він не відображався в колонці "Коментар" на формі "Журнал роботи співробітників" (Розрахунок зарплати - Планування) (№151942).
4) Виправлено обрізання тексту налаштування на формі Масова розсилка - вкладка Аналіз масової розсилки (№151943).
5) Виправлено помилку, коли не оновлювалася кількість знайдених рядків у полі "Склад Нової пошти", якщо немає значень у списку. (форма редагування "Адреса Нової пошти" в Налаштування - Параметри - Додаткові функції - Нова пошта - додати адресу).
Раніше, якщо в списку не відображалися значення, в його заголовку відображалося Кількість рядків ХХ (не нуль) - що було некоректним.
(№152330)
6) Виправлена помилка, коли назва кнопки "Продовжити" не поміщалася повністю на формі "Суми за накладними" в Склад > Реєстр прибуткових накладних > дія "Суми накладних" (№152593).
7) Документ - Прайс-лист клієнта: цей режим було доопрацьовано. Додано фільтр за товаром для можливості більш гнучкої фільтрації товарів. Дія "Розрахунок цін" тепер діє тільки на обрані в таблиці записи, що дає змогу виконувати розрахунок цін для відфільтрованого набору даних (№152628).
8) Протокол переоцінки: виправлена помилка, яка не дозволяла вибрати центр обліку на формі "Протокол переоцінки", що відображається під час входу до програми, у разі, якщо ввімкнене налаштування за шляхом "Налаштування - Параметри - Показувати протокол переоцінки при вході". Так само виправлено помилку, коли при виборі центру обліку у відповідному фільтрі не відбувалася зміна заголовка форми (№152687).
9) Товарознавство - Повний список товарів і послуг: виправлено помилку, коли на вкладці "Товари", після застосування будь-якого з фільтрів, у підсумках таблиці відображалася некоректна кількість артикулів. Принцип роботи фільтрів було змінено, і тепер він працює так:
- на вкладці "Товари" доступні всі фільтри (фільтр за товаром, фільтр за станом товару і фільтр на приналежність до моделі)
- на вкладці "Послуги" і "Кошик віддалених послуг" фільтри приховані і не доступні
- на вкладці "Моделі" доступний тільки фільтр за товаром, який застосовується для таблиці "Моделі"
(№153010)
10) Склад - Стан складу - дія Встановити знижку на товар: виправлена помилка "Update command updated [0] instead of [1] record. Possible reasons:update table does not have PK or row identifier, record has been changed/deleted by another user.", що могла виникати під час спроби встановлення товарної знижки, якщо товар мав аномальні ціни, як-от 442111080408.963000 та подібні (№109310).
11) Торгсофт для Windows - Фіскальний реєстратор
Виправлена помилка, коли не відбувався друк фіскального чека (друкувався не фіскальний) при внесенні повної оплати за видатковою накладною (видаткова була створена раніше) в Торгівлі з випискою рахунку, якщо видаткова накладна була створена на VIP-клієнта.
Виправлено помилку, коли в Торгівлі з випискою рахунку під час зміни валюти відбувався перехід з поточної вкладки в Оплати клієнтів.
(№145251)
12) У шаблоні за замовчуванням "Чека комірника" виправлено помилку, коли під час друку цього чека відбувалося розбиття на кілька сторінок, що було некоректним у разі використання принтера з чекообрізкою (№151069).
13) Виправлено помилку, коли на формах "Прихід" і "Прокат" можна було додавати моделі як товари
Раніше, у формі "Прихід" під час пошуку товару за артикулом на формі "Список товарів - пошук за артикулом" відображалися як товари, так і моделі, що було некоректним. Те ж саме стосується і форми "Довідник прокату" ((Документ - Торгівля з випискою рахунка - Прокат), в якій раніше відображалися моделі і товари (№151702).
14) Оплата - Фінансовий документ: змінено принцип перенесення дати раніше збереженого документа при додаванні або копіюванні касового ордера. За необхідність перенесення дати відповідає налаштування "Зберегти" на формі редагування "Касовий ордер". Якщо це налаштування увімкнено, то під час додавання нового документа буде встановлено дату останнього збереженого документа, а під час копіювання документа буде встановлено дату оригінального документа. Якщо це налаштування вимкнено, то незалежно від способу додавання документа дата буде встановлена на момент створення документа (№152508).
15) Документ - Торгівля з випискою рахунку - вкладка Товар у рахунку: виправлено помилку, коли під час увімкнення фільтра "Групувати за товаром", для користувача з обмеженням доступу до центрів обліку не відображалася інформація про згруповані товари (№152536).
16) Документ - Формування замовлення постачальнику: виправлена помилка "Insufficient memory for this operation", яка могла виникати в ході виконання дії "Оновити". Так само значно прискорено час виконання дії з оновлення даних (№153048).

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором