• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Опис версій 2022.2.0 - 2022.2.2

28.02.2023

Версія 2022.2.0 (БД 506)
1) У Документ - Реалізація при внесенні авансу VIP-клієнтом, додано можливість зберігати такі оплати, щоб при видаленні реалізації VIP-клієнта можна було однозначно визначити, яку саме компенсацію VIP-клієнту потрібно видалити.
Раніше, при видаленні реалізації VIP-клієнта, якщо їм було внесено аванс, відбувалося лише видалення оплати за такою реалізацією без видалення компенсації оплати за цим клієнтом, що було некоректно (№109519).

2) Документ – Відомість інвентаризації
Виправлено помилку, через яку на формі "Відомість інвентаризації" не відображався час створення відомості в колонці "Дата".
Усі нові відомості матимуть час у колонці "Дата".
Для тих відомостей, які не містять часу в колонці "Дата", може бути змінено вручну на формі редагування відомості інвентаризації.
Помилка виявлялася на версіях з оновленим інтерфейсом. Причому для відомостей, створених на версіях 2020.0.XX, час відображається і на версіях 2020.Х.Х (№158700).

3) Розрахунок зарплати - Платіжна відомість.
Виправлена помилка "Видалення заборонено
Є записи в таблицях, які посилаються на запис, що видаляється Оплата розрахункового листа (1 записів)", яка виникала при спробі видалення платіжної відомості, якщо за нею були оплати розрахункових листів.
При спробі видалення платіжної відомості, за якою є оплати розрахункових листів, замість помилки SQL-сервера буде видано оброблене повідомлення про помилку (№159046).

4) "Сервер додатків - Автоматичні завдання"
Виправлено помилку не створення архіву за кнопкою "Створити зараз" у "Налаштування - Автоматичні завдання - Архівування бази даних" (№160750).

5) "Торгсофт для Windows - Системні завдання - Місце зберігання налаштувань"
Виправлено помилку зберігання налаштувань у файлі, при якій встановлюються параметри для зберігання в межах сесії, такі як "Не показувати більше у цій сесії" у стані складу на товар з помилкою наявності фото (№161371).

6) "Торгсофт для Windows - Системні завдання - Місце зберігання налаштувань"
Виправлено помилку не видалення налаштувань (№163024).

7) "Торгсофт для Windows - Системні завдання"
Виправлено візуальне відображення застосованих інформаційних фільтрів для бізнес панелей (№164228).

8) Документ - Відомість інвентаризації - Склад коробки на інвентаризації - дія "Додати коробку до інвентаризації": на формі "Вибір коробки тимчасового зберігання" виправлено роботу полів введення та ряду інших проблем, що перешкоджають вибору коробки тимчасового зберігання (№172015).

9) Документ – Реалізація
Виправлено помилку, через яку в стовпці "Ціна од." на формі "Продаж товару продавцем за період", ціна мала п'ять знаків після коми незалежно від встановленого значення для параметра "Кількість знаків після коми в ціні товару" у Налаштуваннях - Параметри.
Кількість знаків після коми в колонці "Ціна од." буде відповідати значенню параметра "Кількість знаків після коми в ціні товару" в Налаштування - Параметри.
Аналогічно відображатиметься ціна у звіті, який виводиться на друк.
(№172079)

10) Документ - Відомість інвентаризації: для відомостей інвентаризації з типом накладної "Товар у коробці", а також із встановленою настройкою "Якщо товар не знайдено у відомості - Додати товар у відомість", виправлена помилка внаслідок якої при скануванні (введенні) штрих-кода коробки сезонного зберігання у відомість могла бути додана сама коробка замість її складу. Тепер при скануванні (введенні) штрих-коду коробки сезонного зберігання відображається форма "Вибір коробки сезонного зберігання" зі знайденим і готовим для додавання артикулом (№173184).

Версія 2022.2.1 (БД 506)
1) Торгсофт для Windows – Динамічні характеристики товару
Виправлена помилка, коли при редагуванні динамічної характеристики в кодуванні HTML у деяких користувачів додавалися нові абзаци (символ <BR> у кодуванні), і при кожному наступному редагуванні їх ставало все більше. Помилка спостерігалася у клієнтів, які використовують платну функцію "Безпека даних: архів у хмарі (Код 057)" (№146641).

2) Торгсофт для Windows – Vip клієнти
Виправлено помилку, коли оплата рахунку за товарами віп клієнта (обрати VIP-клієнта в реалізації - Оплатити - вкладка Виписані рахунки - дія Оплатити рахунок) була більша за суму рахунку, через повернення товарів, за якими було сформовано рахунок (№167024).

3) Торгсофт для Windows – Клієнти
Виправлена помилка неправильного парсингу Найменування клієнта в картці клієнта (Маркетинг - Клієнти) в прізвище, ім'я та по батькові, якщо в найменуванні був апостроф або одинарна лапка (їй часто замінюють апостроф) або `. Раніше апостроф поділяв слово на два, тепер цього не відбувається (№169637).

4) Торгсофт для Windows - Стан складу
Виправлена помилка, коли в Склад - Стан складу у Звіт - Налаштування експорту даних назва таблиці відображалася "bpCurrentWarehouseStation", а не Стан складу (№170210).

5) Торгсофт для Windows – Внутрішня передача
Виправлено не зрозуміле та не перекладене повідомлення "Дата для періоду не встановлена?", яке виникало на формі редагування "Внутрішня передача", за натисканням на Записати, якщо дата документа не збігалася з періодом. Тепер відображається діалог:
Дата не відповідає періоду.
Встановити період, який відповідає даті?
І лише в тому випадку, якщо була змінена на формі дата чи період.
На формі редагування "Внутрішня передача (редагування)" додано поле Період, та додано перевірку на відповідність періоду дати, якщо одне з двох полів редагувалося за натисканням на Записати.
(№171098)

6) Програмний РРО
Виправлено помилку, коли можна було друкувати чеки на програмному РРО, яке виведено з дії, якщо підприємство було пов'язане з даним ПРРО або на робочому місці було встановлено зв'язок підприємства з ПРРО. Якщо продаж відбувався по підприємству, яке одним зі способів пов'язане з ПРРО, то ігнорувалась ознака його активності. Тепер якщо підприємство пов'язане з ПРРО, що не діє, то цей зв'язок ігноруватиметься.
Так само, якщо в процесі роботи на робочому місці, програмний РРО цього робочого місця буде виведено з дії, то при наступній спробі сформувати на ньому чек буде відображено відповідні повідомлення про помилку.
Після перезапуску програми, якщо робоче місце пов'язане з неактивним ПРРО, це буде рівнозначно тому, що для робочого місця не вказано ПРРО.
(№172853)

7) Документ - Реалізація: виправлена рідкісна помилка, пов'язана із заокругленням суми чека, яка могла виникати, якщо кількість товару мала понад 4 десяткових знаків (після коми), що своєю чергою можливо, коли товар додається через калькулятор плиток (додаткова функція "Метричні характеристики" товару") (№174371).

8) Торгсофт для Windows – Оплата
Виправлено помилку, коли на формі Оплата в реалізації не відображався розрахунковий рахунок за умови, коли не включено налаштування, що дозволяє вибір розрахункового рахунку у процесі оплати. Тепер у цьому випадку поле з розрахунковим рахунком відображається як для читання (№175632).

9) Торгсофт для Windows - Налаштування ролей
Виправлено помилку, коли в налаштуванні ролей відображалася стара іконка для дії "Переглянути запис".
Змінено дизайн у налаштуванні ролей (формат кнопок, шрифт, іконки) для більшої відповідності до основної програми.
Виправлено не переклад словосполучень Виклик форми редагування та Виклик робочої форми у налаштуванні ролей.
(№175657)

10) Торгсофт для Windows – Програмний РРО
Виправлено помилку, коли внизу друкованого чека програмного РРО перед фіскальним номером програмного РРО був лише напис ФН без вказівки ПРРО. Тепер відображається ФН ПРРО, згідно із законом https://tax.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/normativno-pravovi-akti-z-pitan-kpr/nakazi/75811.html (№175915).

11) Торгсофт для Windows
Виправлено помилку, коли на формі редагування Клієнт - вкладка Інше та на формі редагування Контрагент - вкладка Розрахунковий рахунок не відображалися виведені з дії рахунки клієнта або контрагента (№176073).

12) Документ - Реалізація
Виправлено помилку, через яку при додаванні товару в реалізацію ігнорувалося налаштування "Запитувати кількість у реалізації" для товарів з видом гарантійного обліку "Без серійних номерів".
Помилка виявлялася в тому, що при додаванні такого товару у реалізацію не відкривалася форма для введення кількості та товар у реалізацію додавався у кількості однієї одиниці. Крім того, не можна було змінити кількість цього товару у самій реалізації за дією "Змінити".
Заборона на введення та зміну кількості для товарів гарантійного обліку в реалізації застосовуватиметься лише для товарів з видом гарантійного обліку "Вести гарантійний облік" та "Вести суворий гарантійний облік".
(№176096)

13) Склад - Реєстр прибуткових накладних
Виправлено помилку, через яку можна було змінювати кількість товару в режимі первинної перевірки, якщо було проведено повторну.
Також заблоковано можливість перевірки накладної, якщо накладна пройшла контроль (дія "Контроль виконана"). При спробі виконання дії "Перевірка накладної" буде видано відповідне повідомлення про помилку.
(№176107)

14) Документ - Прихід товару - Імпорт: виправлено помилку непрацюючого налаштування "За відсутності закупівельної ціни брати останню закупівельну ціну постачальника" якщо імпорт здійснювався у накладну, валюта якої відрізняється від національної (№176456).

15) Торгсофт для Windows – Програмний РРО
Виправлена помилка "У текстовому коментарі виявлено неприпустимий знак." під час друку чека програмного РРО, якщо в назві товару, одиниці виміру, коді одиниці виміру, акцизній марці або УКТЗЕД коді був присутній неприпустимий для рядкових значень xml знак (№176864).

16) Торгсофт для Windows - Масова розсилка
Виправлено помилку, коли замість транзакційних viber повідомлень відправлялися рекламні через сервіс TurboSms. Транзакційні повідомлення повинні відповідати відповідному шаблону, зареєстрованому в сервісі TurboSms. В іншому випадку при надсиланні буде помилка: "Помилка при відправленні повідомлення Код помилки: 416 Не знайдено шаблону, який відповідає переданому транзакційному повідомленню.".
Дозволено для всіх типів відправок, зокрема щодо видаткової накладної та оплати рахунку відправляти рекламні повідомлення.
При надсиланні транзакційного повідомлення за рахунком, видатковою, оплатою рахунку, його заборонено редагувати, оскільки якщо воно відрізнятиметься від створеного за шаблоном, то не буде надіслано.
(№176946)

17) Торгсофт для Windows – Розрахунок заробітної плати
Виправлена помилка, у платіжній відомості (Розрахунок зарплати -> Платіжна відомість -> Мій розрахунковий лист) у розділі Нарахування та утримання за посадами назва посади обрізалася 20-ма символами. Тепер максимальний розмір посади 250 символів (№176952).

18) Товарознавство - Вид товару
Виправлено помилку, через яку при натисканні на кнопку "Записати для всіх" у картці виду товару для підлеглих видів товару не оновлювалася націнка та оптова націнка (№177047).


19) Торгсофт для Windows - Картка товару
Виправна помилка, коли при редагуванні роздрібної націнки в картці товару викликаної зі стану складу, вона дублювалася як націнка виду товару, коли сама не записувалася (не змінювалася роздрібна ціна при зміні націнки, тому що не була натиснута кнопка Розрахувати ціну продажу з націнкою).
Виправна помилка, коли при редагуванні оптової націнки у картці товару викликаної зі стану складу, вона змінювала оптову ціну без натискання на кнопку Розрахувати ціну продажу за націнкою, що було відмінністю в логіці порівняно з роздрібною ціною. Роздрібна та оптова ціна змінюється автоматично при зміні націнки при відкритті картки товару у прибутковій накладній (після табуляції, за кнопкою Записати тощо).
Виправлена помилка, коли невеликий напис про націнку виду товару не було видно у правому верхньому кутку картки товару, оскільки перекривається блоком з динамічними характеристиками товару, якщо такі є у товару.
(№177064)

20) Налаштування - Торговельна мережа
Виправлено помилку, через яку некоректно формувалося найменування розрахункового рахунку у списку розрахункових рахунків у формі редагування "Торговельна мережа".
Помилка виявлялася для тих розрахункових рахунків, котрим найменування не вводилося вручну (№177103).

21) Програмний РРО: виправлено помилку, коли при виборі ПРРО на формі вибору "Господарські одиниці" поля на формі редагування "Програмний РРО" заповнювалися даними, які не відповідали обраному запису (№177169).

22) Синхронізація з Новою поштою: принцип заповнення поля "Оціночна вартість" під час створення ТТН було змінено. При створенні нової ТТН, значення поля завжди дорівнюватиме сумі накладної. При створенні ТТН за шаблоном, якщо у шаблоні вказано значення оціночної вартості, то буде встановлено значення із шаблону, інакше буде встановлено значення, що дорівнює сумі накладної (№177225).

23) Документ - Реалізація
Виправлено помилку, через яку для товарів рахунки, якщо рахунок створювався в режимі "Реалізація", не зберігалися введені в момент додавання товарів до реалізації акцизні марки.
Також ця помилка виявлялася і для кодів маркування (№177309).

24) Нова пошта: виправлена помилка, коли при створенні ТТН за шаблоном, в якому збережено значення поля "Платник зворотної доставки", не заповнювалося відповідне поле ТТН (№177344).

25) Торгсофт для Windows - Фіскальний реєстратор
Виправлено помилку, коли при внесенні передоплати на замовлення в режимі роботи "Замовлення клієнта на виріб" та в "Реалізації" фіскальний чек формувався не за сумою "До оплати", а за сумою "Отримано" (з урахуванням оплати за безготівковим розрахунком), що завищувало суму чека та кількість товару в чеку (№177345).

26) Торгсофт для Windows – Клієнти
Виправлено помилку відображення повідомлення "Необхідно обов'язково вказати унікальний Код (№ дисконтної картки) для клієнта" під час створення або редагування клієнта під обмеженою роллю (№177346).

27) Торгсофт для Windows – Синхронізація з Інтернет-магазином
Виправлено помилку Access Violation при синхронізації з інтернет-магазином через DDI API (№177453).

28) Програмний РРО
Виправлена помилка "Код помилки: 9 DocumentValidationError Розрахована загальна сума XXX.XX (з урахуванням податків і дисконтів) не дорівнює загальній сумі в документі XXX.XX Продовжити оплату?", яка могла виникати при формуванні фіскального чека, якщо у документі були присутні товари з дробовою кількістю та товари з введеними акцизними марками (№177454).

29) Налаштування - Вибір розрахункового рахунку за замовчуванням
Виправлена помилка, через яку якщо назва розрахункового рахунку була створена автоматично, вона не відображалася повністю в полі вибору розрахункового рахунку (№177457).

30) Програмний РРО: на формі "Вибір приватного ключа" виправлено проблему відображення поля "ID ключа", коли текст "обрізався" або переносився на новий рядок, при цьому виходячи з області видимості (№177478).

31) Торгсофт для Windows – Динамічні характеристики
Виправлено помилку, коли у системної динамічної характеристики "Сканувати акцизну марку" не стояла ознака "Системний параметр" і відповідно можна було редагувати її ім'я (№177507).

32) Документ – Реалізація
Виправлена помилка, через яку було доступна дія "Зарплата співробітника" у той час, як додаткова функція "Зарплата" не була активована.
Причина помилки: умова доступу до дії "Зарплата співробітника" не містила перевірки на наявність активованої функції "Зарплата" (№177515).

33) Торгсофт для Windows
Виправлено помилки не перекладу пункту меню "Сканувати акцизну марку" при додаванні динамічної характеристики до виду товару через дію. Додавання параметра за шаблоном - Фіскальні параметри.
Додана можливість роботи програми у разі пошкодження кодування AdminServer.ini.
Тепер не відображається незрозуміла помилка в цьому випадку, а повідомлення "Помилка читання файлу AdminServer.ini".
Якщо програмі не вдасться визначити блок AdminServer.ini [Налаштування мови за замовчуванням], в якому зберігається параметр мови, то програма просто шукатиме перший параметр Lang у файлі.
Оптимізовано роботу з файлом AdminServer.ini з Налаштування - Параметри. Тепер у нього записується поточна мова в системі та ознака ведення лога перекладу тільки при зміні цих ознак, а не як завжди при натисканні записати робилися ці два записи в файл.
(№177623)

34) Синхронізація з Prom.ua: виправлена помилка, внаслідок якої неможливо було виконати прийом замовлень з об'єкта синхронізації, якщо в програмі існувало два або більше об'єктів синхронізації з Prom.ua, і для одного з них вже було виконано прийом замовлень. Помилка була пов'язана з визначенням дати останнього завантаженого замовлення (№177744).

35) Програмний РРО: виправлено проблему коли раніше зчитаний у програмі файл приватного ключа замінювався (перезаписувався) новим файлом ключа, програма продовжувала використовувати раніше зчитаний ключ і був потрібний перезапуск програми для роботи з новим ключем (№177774).

36) Виведення каси з дії: виправлено проблему, коли після виведення каси з дії, яка була встановлена касою за замовчуванням (або касою співробітника), оплати продовжували надходити на цю касу, якщо користувач не виконав налаштування на використання іншої каси (№177782).

37) Товарний звіт за період
Виправлено помилку "Could not convert variant of type (Null) into type (Double)" при формуванні до Звіту - Товарний звіт за період звіту з розбивкою по відділах, якщо фільтр за періодом не заповнений (№177819).

38) "Торгсофт - Звіт - Товарний звіт за період"
Прибрано змінну "Кількість на складі" в товарних звітах, оскільки вона не заповнювалася і не відображалася в самому звіті (№177820).

39) Склад - Місце зберігання
Виправлена помилка, через яку відображалися місця зберігання на центрах обліку, недоступних обмеженому користувачеві.
Помилка виявлялася в ситуації, якщо не було обрано жодного центру обліку у фільтрі "Центр обліку" (список центрів обліку порожній (очищений)), а на центрах обліку, які не доступні користувачеві, було створено місця зберігання (№177855).

40) Розрахунок зарплати – Планування – План особистих продажів
Виправлено помилку, через яку план особистих продажів, у період дії якого не було жодного продажу, при розрахунку позначався як виконаний з відповідним статусом (№177856).

41) Склад - Реєстр внутрішніх передач
Виправлено помилку, через яку для деяких накладних не було доступно дію "Закрити", хоча для документа не відображався статус "Закрити".
Дія буде доступна для документів, які не мають статусу. Такі документи вважатимуться відкритими (№177871).

42) Торгсофт для Windows - Стан складу
Виправлена помилка, коли в Склад - Стан складу результат "Опт" не відключався за допомогою налаштування ролей. Також для демоліцензії результат "Опт" буде залежати від перемикання типу ліцензії на головній формі (№177920).

43) Програмний РРО
Виправлено помилку, коли на паперовому чеку програмного РРО не відображалися введені по товару акцизні марки (№177930).

44) Торгсофт для Windows – Регіональний прайс-лист
Виправлено помилку не копіювання поточних цін у регіональний прайс-лист (На формі "Регіональний прайс-лист" дія "Копіювати ціни") (№177959).

45) Торгсофт для Windows – Акт переоцінки
Виправлено помилку "' is not a valid integer value", яка могла виникати в Акті переоцінки при натисканні на кнопку "Застосувати переоцінку" для вже переоціненого акта (№178008).

46) Документ - Реалізація
Виправлено помилку, через яку у списку гарячих клавіш на формі налаштування в режимі "Реалізація" деякі дії відображалися з підписами латинськими літерами або взагалі без підписів.
Помилка виявлялася під обмеженим користувачем для дій, які були недоступні на рівні ролей.
(№178022)

47) Документ - Реалізація
Виправлена помилка, через яку з'являлося повідомлення про помилку при спробі зберегти Прайс-лист на весь товар.
Помилка виникала за умови, що було активовано додаткову функцію "Розрахунок зарплати", для торгової точки було налаштовано метод обліку роботи продавців "Бригадна робота з урахуванням особистих продажів" і не було проскановано бейдж співробітника при створенні реалізації (№178051).

48) Програмний РРО
Виправлено помилку неправильного формування QR коду на паперовій копії чека реалізації та повернення програмного РРО, за посиланням не відкривався чек на сайті податкової. Пов'язані були з тим, що на сервері податкової змінився параметр, що позначає суму чека з sum на sm (№178081).

49) Торгсофт для Windows - Рахунок
Виправлено помилку, коли на формі редагування Рахунок у випадаючому списку Одержувач та Клієнт посередника були присутні клієнти, які належать до регіонів, до яких у користувача заборонено доступ.
Виправлена помилка, коли на формі Налаштування - Контрагент вкладки Контрагент та Неактивні контрагенти відображалися клієнти, які належать до регіонів, до яких у користувача заборонено доступ.
(№178089)

50) Налаштування - Додаткові функції - Банківський термінал
Виправлено помилку, через яку у списку розрахункових рахунків для мерчанта банківського термінала відображалися розрахункові рахунки контрагентів (№178091).

51) Торгсофт для Windows - Прихід товару
Виправлено помилку, коли на формі редагування Прихід можна було запровадити відсоток знижки більше ніж 100%. Знижка більше за 100% не є реалістичною (№178156).

52) Бізнес-панель - Налаштування таблиці: виправлено помилку коли розташування колонок на формі "Колонки" завжди відображалося в початковому варіанті і не відповідало вже зміненому розташування колонок самої таблиці, що значно ускладнювало зміну положення колонок даної таблиці (№178239).

53) Торгсофт для Windows - Масова розсилка
Виправлена помилка неправильного розрахунку символів, що залишилися в повідомленні та кількості повідомлень, при використанні деяких, нібито англомовних символів, таких як " ` ".
Тепер максимальна кількість символів в одному повідомленні буде встановлена в 160 (153 для кожного повідомлення, якщо більше одного повідомлення), якщо всі символи повідомлення з GSM 03.38 Extension Table:
@?SP0?P?p?_!1AQaq$?"2BRbr??#3CScse?¤4DTdte?%5EUeuu?&6FVfvi?'7GWgwo?(8HXhxC?)9IYiyLF?*:JZjzOESC+;KAkao?,<LOloCR?-=MNmnA?.>NUnuaE/?O§oa\|^€{}[]~
плюс ентер та пробіл. Також варто зазначити, що символи:
\|^€{}[]~ кодуються двома символами, що буде зазначено при рахунку символів (тільки для "латинських смс").
Якщо повідомлення міститиме хоч один символ не із зазначеного списку, то кількість символів в одному повідомленні буде встановлена в 70 (67 для кожного повідомлення, якщо більше одного повідомлення).
Гарний сайт для перевірки довжини смс:
https://messente.com/documentation/tools/sms-length-calculator
Додано зміни до транслітерації. Тепер символи:
`'–—№ будуть конвертовані в ''--#, а символи які не транслітеруються і не з GSM 03.38 Extension Table - будуть видалені.
(№178444)

54) Програмний РРО
Виправлено помилку, перевищення кількості робочих місць для платної функції Програмний РРО, якщо ним користувалися і в мобільному додатку. Використання у мобільному додатку забирало +1 робоче місце (№178597).

55) Торгсофт для Windows – ПДВ
Виправлено помилку, коли в друкованих документах Комерційна пропозиція, Рахунок, Видаткова накладна та Видаткова накладна (реалізація) не коректно розраховувалася змінна "ПДВ". Не враховувався акциз (змінює суму від якої розраховується) та ПДВ кожного товару документа, а сума ПДВ за документом розраховувалася від загальної суми документа та відсотка ПДВ встановленого у Налаштуваннях - Параметри - Облік (№178611).

56) Документ - Прихід товару - Імпорт товарів: виправлена помилка внаслідок якої не коректно розраховувалася ціна продажу та націнка при використанні налаштування імпорту "При відсутності закупівельної ціни брати останню закупівельну ціну постачальника". Було доопрацьовано алгоритм, який відповідає за імпорт значень закупівельної ціни та закупівельної ціни у валюті, який тепер працює наступним чином:
1. При імпорті товарів у накладну, валютою якої є національна валюта
1.1. Якщо доступне значення поля файлу імпорту, що відповідає за закупівельну ціну, то це значення використовується як закупівельна ціна та закупівельна ціна у валюті
1.2. Якщо доступне значення поля файлу імпорту, що відповідає за закупівельну ціну у валюті, то це значення використовується як закупівельна ціна та закупівельна ціна у валюті
1.3. Якщо інформація про закупівельну ціну не доступна в жодному з полів імпортованого файлу, відбувається пошук останньої закупівельної ціни постачальника у валюті накладної
2. При імпорті товарів у накладну, валютою якої є не національна валюта
2.1. Якщо доступне значення поля файлу імпорту, що відповідає за закупівельну ціну у валюті, то це значення використовується як закупівельна ціна у валюті, при цьому, якщо доступне значення поля файлу імпорту, що відповідає за закупівельну ціну, то це значення використовується як закупівельна ціна, інакше закупівельна ціна розраховується використовуючи інформацію про закупівельну ціну у валюті та курс валюти накладної
2.2. Якщо доступне значення поля файлу імпорту, що відповідає за закупівельну ціну, то це значення використовується як закупівельна ціна, при цьому, якщо доступне значення поля файлу імпорту, що відповідає за закупівельну ціну у валюті, то це значення використовується як закупівельна ціна у валюті, інакше закупівельна ціна у валюті розраховується використовуючи інформацію про закупівельну ціну та курс валюти накладної
2.3. Оскільки інформація про закупівельну ціну не доступна в жодному з полів імпортованого файлу, відбувається пошук останньої закупівельної ціни постачальника у валюті накладної.
(№178647)

57) Документ - Ремонт
Виправлено помилку, через яку з'являлося повідомлення про помилку "Field 'до' must have a value" при відправці ремонту на сервісний центр якщо не було обрано одержувача.
Якщо одержувача не вибрано, відображатиметься оброблене повідомлення про помилку (№178652).

58) Торгсофт для Windows - Торгівля з випискою рахунку
Виправлено помилку, коли при додаванні в рахунок або комерційну пропозицію товару (при використанні вдосконаленого режиму розрахунку умов продажу в Торгівлі з випискою рахунку) через дію "Сканувати штрих код товару" на вкладці "Наявність товару на складах" у новий рахунок/комерційну пропозицію, йому не встановлювався ознака "Автоматичне формування цін" (і не знімався з іншого рахунку/комерційної пропозиції, якщо він у нього був), що могло призводити до недодавання товару в рахунок/комерційну пропозицію, або навіть перенесення чужого товару з рахунку/комерційної пропозиції, яким залишилася ознака "Автоматичне формування цін" (№178659).

59) Розрахунок зарплати
Виправлено помилку, через яку під час реєстрації бригади з'являлося повідомлення про помилку з текстом "Співробітника ... звільнено з посади, якою дозволено участь у бригаді на цій торговій точці. Реєстрація бригади неможлива".
Помилка виникала, якщо цей співробітник раніше працював на іншій посаді, на якій був звільнений (№178729).

60) Документ – Ремонт
Виправлено помилку, через яку при виборі клієнта з довідника у фільтрі "Клієнт" обраний клієнт не відображався у фільтрі та не спрацьовувала фільтрація по клієнтам зі списку ремонтів (№178807).

61) Торгсофт для Windows - Автоматичне оновлення
Виправлена помилка, коли програма пропонувала оновитися, якщо в списку оновлень останнє оновлення не було зазначено як встановлене, але за фактом і виконуваний файл та версія бази даних вже були оновлені. Додатково при перевірці на необхідність оновитись при автоматичному оновленні почала враховуватися версія програми бази даних. Тобто в межах однієї бети або однієї стабільної версії (перші дві цифри версії програми) буде враховуватися версія бази. Наприклад, якщо у клієнта дві бази даних на одному каталозі та одна оновилася, з версії 2022.0.22 до версії 2022.0.23, а друга ні, то раніше при перевірці наявності оновлень для другої бази не пропонувало оновитися, а тепер буде.
(№178876)

62) Торгсофт для Windows - Оновлення
Виправлено помилку тривалого завантаження програми на деяких системах, на яких відбувався довгий розрахунок md5 хешу раніше завантаженого автоматично файлу оновлення. Тепер розрахунок md5 хешу відбуватиметься фоном. Якщо користувач закриє програму раніше закінчення цього розрахунку, необхідно буде дочекатися його закінчення, про що користувачеві буде показано повідомлення (№178918).

63) Документ - Реалізація - Інкасація
Виправлено помилку, через яку на формі "Інкасація" та "Здача виручки" залишок у касі відображався без дробової частини (без копійок) (№178919).

64) "Торгсофт - Стан складу"
При створенні нового товару через мобільний додаток тепер встановлюється ознака фіскальності, якщо товар належить до товару з ознакою "Фіскальний". Також тепер він відображається при сортуванні за відповідною ознакою (№178926).

65) "Торгсофт - Аналіз - Аналіз продажів фіскального товару"
Виправлено відображення статусу "тип чека" в "Аналіз - Аналіз продажів фіскального товару" для товару, який був проданий через ПРРО мобільного додатка (№178927).

66) Торгсофт для Windows - Синхронізація з Prom.ua
Виправлена помилка "The column 'XXX' був specified multiple times for 'ZZZ'" при синхронізації з Prom.ua (під час формування файлу з товарами), якщо в налаштуваннях файлу синхронізації кілька разів вивантажується однаковий тип даних або однакова динамічна характеристика (№178943).

67) Торгсофт для Windows - Налаштування ролей
Виправлена помилка, коли в налаштування ролей не потрапляли форми редагування, якщо в програмі вони викликалися лише за допомогою дії перегляд або копіювати (№178957).

68) Склад - Синхронізація з Prom.ua: виправлена помилка при завантаженні замовлень, в результаті якої помилково визначався результат синхронізації. Після закінчення завантаження замовлень завжди відображалася форма "Помилки при синхронізації" зі службовою інформацією, а результат синхронізації позначався ознакою "Помилка" у журналі синхронізації, при цьому замовлення успішно завантажувалися у програму (№178980).

69) Документ - Торгівля з випискою рахунку
Виправлено помилку, через яку при частковому відвантаженні рахунку, якщо товари рахунку були зарезервовані, при створенні видаткової накладної з резерву знімали всі товари рахунку, незалежно від того, були вони обрані для відвантаження чи ні.
При частковому відвантаженні рахунку в момент створення видаткової накладної з резерву будуть зніматися лише ті товари, які вибрано для відвантаження у відповідній кількості.
Якщо товар був зарезервований не повністю і був поміщений в очікування резервування (товарів у рахунку в момент резервування було більше, ніж на складі), то в момент створення видаткової накладної, якою товар буде повністю відвантажений, він буде видалятися з очікування резервування (№179102).

70) Торгсофт для Windows - Переклад
Виправлено помилку не перекладання назви системного співробітника ПРОДАВЕЦЬ при зміні мови (№179109).

71) Реалізація - Список клієнтів: додано можливість керування рольовим доступом для фільтрів "VIP-клієнт", "Оптовики" та "Фільтр за ознакою видачі картки". Виправлено помилку, коли колонки таблиці "Тип дисконтної карти", "Регіон" та "Мова" відображалися навіть якщо доступ до них був обмежений (№179138).

72) Документ - Торгівля з випискою рахунку
Виправлена помилка, через яку при видаленні всіх товарів видаткової накладної (зокрема, якщо це була єдина накладна за рахунком) усі товари рахунку набували статусу "Повністю відвантажено", кількість у колонці "Відвантажено" таблиці "Товар рахунка" відповідала кількості товарів у рахунку, а сам рахунок відзначався статусом "Частково відвантажений". При цьому при ручному додаванні товарів у видаткову накладну це не впливало ні на дані про кількість відвантажених товарів, ні на статус відвантаження товарів.
Внесено зміни до алгоритму відокремлення стану відвантаження товарів: кількість відвантаженого товару буде розраховуватися виходячи з інформації про те, скільки товарів було відвантажено за рахунком при створенні видаткової накладної (за BillArticleID та таблиці BillArticleShipment), а якщо такої інформації немає (видаткова накладна була створена до активації режиму часткового відвантаження, або товар додавався в накладну вручну), то на підставі даних видаткової накладної (накладних) пов'язаних з рахунком для відповідних товарів (по GoodID).
При видаленні останнього товару із видаткової накладної (всіх товарів) буде видано відповідне повідомлення-попередження з рекомендацією видалити видаткову накладну разом з останнім товаром. При відмові від видалення порожньої витратної накладної рахунок все одно буде відображатися як частково відвантажений, навіть якщо це єдина видаткова накладна по рахунку.
Також для таблиць "Товар комерційної пропозиції" та "Наявність товару на складах" у режимі роботи з комерційною пропозицією колонки "Відвантажено, "Відвантажити" та "В резерві" не відображатимуться.
(№179144)

73) Експорт в Excel: виправлено помилку, внаслідок якої розташування даних у файлі могло бути порушено, якщо в назві одного з товарів, що експортуються, був присутній символ подвійних лапок (№179146).

74) Склад - Поточний стан складу
Виправлена помилка, через яку при об'єднанні товарів з'являлося повідомлення про помилку "The DELETE statement conflicted with the SAME TABLE REFERENCE constraint "fk_M4L13". The conflict occurred in database "TorgsoftDB", table "dbo.InvoiceComposition...", якщо обидва товари, які мають бути об'єднані в один, продавалися в одній реалізації, а потім поверталися (№179302).

75) Документ - Торгівля з випискою рахунку
Виправлена помилка, через яку у формі редагування "Email настройки" не заповнювалося поле "Метод відправки" і значення цього поля не можна було вибрати зі списку. Помилка виявлялася при виклику цієї форми з форми редагування "Регіональні налаштування друку та відправки..."
Значення поле "Метод відправки" у формі "Email налаштування" буде заповнюватися автоматично в залежності від значення поля "Метод відправки", вибраного у формі редагування "Регіональні налаштування друку та відправки..."
Також на формі "Налаштування друку" додано кнопку "Шаблон без регіону...". Натискання кнопки викликає форму редагування шаблону для "порожнього" регіону без необхідності вибирати його зі списку регіональних налаштувань. Якщо шаблон без регіону не створено, він буде створений автоматично, аналогічно тому, як він створюється за натисканням на кнопку "Регіональні налаштування...". Шаблон для "порожнього" регіону, як і раніше, можна буде вибрати для редагування в робочій формі "Регіональні налаштування друку та відправки..."
(№179342)

76) Документ - Торгівля з випискою рахунку
Виправлено помилку, через яку відображалася некоректна кількість товару, що очікує резервування, якщо товар був зарезервований і було виконано часткове відвантаження цього товару (№179429).

77) Торгсофт для Windows - Автоматичне оновлення
Виправлена помилка ": Cannot open file "". Filename, directory name, або volume label syntax is incorrect" при запуску програми або при пошуку оновлення через Допомога - Перевірити наявність оновлення, якщо у скачаного та готового до встановлення оновлення "Папка з оновленням" не існує (№179457).

78) Торгсофт для Windows - Ремонт
Виправлено помилку відсутності в налаштуванні ролей та відповідно відсутності доступу до кнопки "Файлі документа" на формі редагування Ремонт (№179559).

79) Торгсофт для Windows - Динамічні характеристики
Виправлена помилка, коли при збереженні динамічної характеристики, яка зберігається в HTML кодуванні, не зберігалися символи, які відсутні в кодуванні ANSI (№179618).

80) Програмний РРО: виправлена помилка, коли під час друку службового документа, виведеного з дії ПРРО, був присутній у списку для вибору, який відображається у разі роботи більш ніж з одним ПРРО на поточному робочому місці (№179665).

81) Торгсофт для Windows - Посередник
Виправлено помилку відсутності в налаштуванні ролей робочої форми Список посередників (№179686).

82) Реєстрація програмного РРО: виправлена помилка «XSD validation failed.
Також виправлено помилку "XSD validation failed. Неприпустимий атрибут xsi:nil елемента 'M02'.", яка могла виникати при надсиланні форми реєстрації касира за аналогічних умов (№179709).

Версія 2022.2.2 (БД 506)
Торгсофт для Windows - Динамічні параметри
Виправлено помилку, коли при відкритті картки товару могло змінюватися кодування (текст перетворювався на випадковий набір символів) динамічних характеристик, у яких встановлено налаштування "Зберігати в HTML кодуванні" (№180182).

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором