• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Опис версії 7.5.2.0

26.03.2011

1025


При формуванні видаткової накладної в полі "Товар накладної" внизу відображається підсумок за накладною - загальна кількість товару, кількість видів товару (артикулів), сума накладної.

Закінчений вигляд документа - зручно, коли в електронному вигляді документа міститься інформація про суму накладної та кількість товару.

1083

Додано платну функцію "Подарункові сертифікати".
Після активації в Маркетингу з'явиться пункт "Подарункові сертифікати", в якому можна випускати, перевипускати, продавати і друкувати подарункові сертифікати, а також бачити, коли і ким їх було куплено і використано.
Випустити сертифікати - випустити деяку кількість подарункових сертифікатів з однаковою назвою, сумою, датою випуску, терміном дії, та об'єктами обліку на яких вони дійсні.
Сертифікати можуть перебувати в 3-х станах: випущений, куплений, використаний.
Перевипуск сертифіката - переводить виділені сертифікати в стан випущений, а дату випуску визначає користувач (за замовчуванням поточна), не можна перевипустити куплений сертифікат.
Продати сертифікат - продати сертифікат клієнту готівковим або безготівковим способом.
Друк сертифіката - друк виділених сертифікатів.

Подарункові сертифікати надають додаткові можливості для залучення клієнтів у магазин, підвищують лояльність і розширюють спектр послуг, що надаються.

1085

На формі Склад - Період з розрахунку поля націнка реалізації прибрані товари і послуги, у яких немає собівартості, інакше відсоток націнки рахується неправильно

Більш точний розрахунок націнки реалізації за підсумками періоду

1088

Під час редагування прибуткової накладної з'явилася можливість вказувати тримати курсор у полі штрихкод чи ні. Якщо не тримати курсор у полі штрихкод, то можна зручно переміщатися по товару прибуткової накладної для редагування цін, кількості тощо.

З'явилася можливість зручного переміщення за списком товару прибуткової накладної для редагування цін, кількості та інших параметрів у картці товару

1103

Відображення загальної роздрібної ціни товарів, що належать до обраної гілки.

Можливість перегляду загальної роздрібної ціни товару тієї чи іншої гілки дерева.

1106

Нова платна функція "Аналіз прибутковості прибуткової накладної". Вона дає змогу побачити, скільки було продано товару з певної накладної в період з дати її створення до зазначеного моменту. Також у цьому звіті показується кількість товару, що залишився, вартість цього товару в закупівельних цінах, суми реалізацій, повернень, знижок, а також виручка і прибуток. За реалізованими товарами можна подивитися, скільки і за якою ціною було продано цього товару, яка застосовувалася знижка і який прибуток принесли продажі залежно від зміни ціни

Нова платна функція "Аналіз прибутковості прибуткової накладної". Вона дає змогу побачити, скільки було продано товару з певної накладної в період з дати її створення до зазначеного моменту. Також у цьому звіті показується кількість товару, що залишився, вартість цього товару в закупівельних цінах, суми реалізацій, повернень, знижок, а також виручка і прибуток. За реалізованими товарами можна подивитися, скільки і за якою ціною було продано цього товару, яка застосовувалася знижка і який прибуток принесли продажі залежно від зміни ціни.
Також на формі є інформація про загальний відсоток проданого товару з цієї прибуткової накладної. Цю інформацію можна використовувати для аналізу пріоритетності оплати кредитних (з відстрочкою платежу) прибуткових накладних. Якщо відсоток продажів низький, бажано просити про додаткове відстрочення оплати цієї накладної.

1107

Оптимізовано вибір гілки під час первісного формування дерева видів товару, у разі коли гілка була батьківською і не мала розгалужень.

Більш швидкий спосіб внесення товарів у прибуткову накладну на початку роботи з системою

1114

Тепер при зміні фотографії товару, ця зміна передається каналами передачі даних, якщо встановлено в каналі передавати нові товари.

Дуже зручно, якщо користувачеві на кожен товар прикріплена фотографія і з якихось причин фото змінилося, то дана зміна здійсниться і на решті магазинів торговельної мережі після завантаження пакета

1115

Якщо є відкрита відомість інвентаризації, то під час приймання пакетів даних виникає попередження для користувача про необхідність її закриття, оскільки інакше це може некоректно вплинути на стан складу.

Попереджає користувача і підказує правильний порядок дій для уникнення помилок у кількості товару на складі.

1130

Після натискання на кнопку роздруковуються всі операції за розрахунковими рахунками, що відображені на формі з урахуванням усіх фільтрів.

Зручний швидкий друк поточної вибірки даних на принтері з можливістю попереднього перегляду, вибору принтера, конвертації цієї інформації в найпоширеніші формати Word, Excel, HTML

1134

Стало можливим бачити всі фінансові операції (за касою та розрахунковим рахунком)

Можна бачити загальний баланс (прихід, витрата) не тільки по касі та розрахунковому рахунку окремо, а й разом.

1197

У картці товару додано можливість вводити знижку не тільки у відсотках, а й у грошах, тобто вказувати готову ціну зі знижкою.

Немає необхідності вираховувати відсоток знижки, можна задавати готові числові значення

1208

Додано нове поняття Акція (Маркетинг - Акції), яке з'являється, якщо вибрати в Налаштування - Параметри - Знижки - Розрахунок умов продажу - Вдосконалений, при цьому зникає Додаткова знижка на період (акції на вид товару), стає неможливим зробити в політиці знижок спеціальну знижку, з'являється у виробника максимальна знижка, а у користувача Контроль мінімальної ціни продажу, перестає діяти політика подарунків клієнтам.

У підсумках за реалізацією відображається максимальний відсоток з усіх наданих знижок, у товарі реалізації вказується тип застосованої знижки.

Додана можливість вибору виду накопичувальної знижки (Налаштування - Параметри -Знижки - Вид накопичувальної знижки): Без обмежень (як раніше), Накопичення за період, З обнуленням накопиченої суми наприкінці періоду. Також для двох останніх режимів з'являється додаткове поле Кількість днів для накопичення знижки.

У разі ввімкненого режиму Накопичення за період сума покупок клієнтом для розрахунку знижки обчислюється тільки з тих документів, що потрапляють у період від сьогоднішньої дати до мінус кількості днів для накопичення знижки, і це діє тільки на підвищення знижки, зниження знижки відбувається, як і раніше, якщо сума всіх покупок менша за необхідну для знижки.

У разі ввімкненого режиму З обнуленням накопиченої суми наприкінці періоду, в картці клієнта з'являється додаткове поле Дата відліку накопичувальної знижки, яка автоматично змінюється після закінчення днів для накопичення знижки з дня видачі дисконтної картки або останньої дати відліку накопичувальної знижки. Сума для розрахунку підвищення знижки береться з документів, які потрапляють в інтервал після дати відліку накопичувальної знижки. Зменшення знижки відбувається як і раніше.

Додано нове поняття Товарна група (Товарознавство - Товарна групи), яке є множиною товарів, що утворюється шляхом перетину роздільних ознак товарів плюс індивідуально обрані товари, і від цієї множини віднімається множина, що утворилася шляхом перетину заборонних ознак товарів плюс індивідуально заборонені товари.

Розширення можливостей проведення різних акцій із залучення клієнтів, збільшення продажів, більш гнучкі налаштування для підвищення лояльності клієнтів.
Дає змогу проводити акції на види товару в певний період, у певний час дня, на групу товарів, на окремі товари, надання знижки, якщо сума реалізації перевищує певну, також дає змогу надавати знижку на товари, якщо було придбано товари, що належать до певної групи (наприклад, стара колекція). Також знижка може надаватися при придбанні клієнтом певного числа різних товарів, або певного числа одиниць акційного товару. Максимальна дозволена знижка тепер встановлюється не тільки за видами товарів, а й за виробником.

Нові можливості Торгсофт для збільшення продажів

Система стимулювання активності покупців у Торгсофт.
Це - велика конкурентна перевага Вашого магазину! Дитячих магазинів - багато, але лише деякі здатні привернути й утримати покупців з вигодою для себе.
Торгсофт дозволить Вам по максимуму використати кошти, вкладені в рекламу магазину - Ви зможете зрозуміти результативність кожної акції, правильно спланувати акції в майбутньому залежно від сезонності попиту, цін конкурентів, появи новинок тощо.

Йдеться про НОВУ систему збільшення продажів, засновану на акціях і знижках.
У Торгсофт накопичувальні знижки ДІЙСНО заохочують покупців регулярно здійснювати покупки, а не безконтрольно накопичувати знижки з плином часу. Власник магазину може встановити для покупця період для накопичення знижки, а також термін обнулення знижки, в разі невчинення ним покупок.

Крім системи накопичувальних знижок, існують ще знижки разові, до Дня народження, акційні, знижки розпродажу.
У програмі можливе проведення акцій на будь-який заздалегідь зазначений інтервал часу: акції, що діють у певні дні тижня і навіть години дня! Вони можуть бути для всіх товарів або тільки для деяких товарів, обраних за заданими Вами критеріями.

Подарункові сертифікати - збільшать кількість Ваших покупців у рази, адже тепер родичі та знайомі новонароджених, малят, школярів не ламатимуть голову в пошуках подарунка, а придбають подарунковий сертифікат і будуть впевнені в користі подарунка.

1222

Внесено зміни в алгоритм розрахунку собівартості в аналізі реалізації товару за постачальниками.
Якщо встановлено режим розрахунку собівартості за партіями поставки (Налаштування - Параметри - Облік - Метод розрахунку собівартості товару), то собівартість товару визначається точно з урахуванням хронології поставок товару від кожного постачальника.
Тепер виручка від продажу товару враховується індивідуально для кожного постачальника, незалежно від того, поставлявся однаковий товар різними постачальниками чи ні.

Точний розрахунок виручки від продажу товарів, закуплених у різних постачальників.

1223

З'явилася можливість сортування комерційних пропозицій за датою - у порядку убування, за номером і одержувачем у порядку зростання.

Більш гнучкі сортування і можливості пошуку комерційних пропозицій, при сортуванні за датою, більш пізні пропозиції відображаються на початку.

1224

У картці клієнта змінено назву поля Телефон на Телефон мобільний і додано поле Міський телефон

Стало зручно робити смс розсилки. Міський телефон знаходиться в окремому полі.

1225

Змінено алгоритм розрахунку собівартості в стані складу і собівартості в періоді, коли встановлений розрахунок собівартості за партіями поставки. Тепер собівартість - це середня закупівельна ціна (з урахуванням додаткової закупівельної собівартості) тільки товарів з тих партій, які реально залишилися на складі.

кнопка Очистити інформацію про рух товару і перерахувати собівартість очищає зв'язки прибуткових накладних з видатковими і перевизначає їх, можна використовувати, якщо відбувалося проведення документів заднім числом.

Приклад: Якщо 1-го числа був оприбуткований товар А по 10 гривень 10 штук, а 2-го числа товар А був оприбуткований по 20 гривень 10 штук, то в собівартості в стані складу буде 20 товарів по 15 гривень. Якщо ми продамо 5 товарів, то на складі залишиться 5 товарів з першої партії і 10 з другої, відповідно на складі буде 15 товарів із собівартістю 16,66 гривень. Якщо ми ще продамо 10 товарів, то товарів із першої партії не залишиться і на складі буде 5 товарів із собівартістю 20 гривень. Якщо ж продано всі товари, то собівартість встановлюється як остання закупівельна ціна.

Раніше собівартість товару в будь-якому разі була б 15 гривень. Тепер, якщо весь товар з першої партії повністю продано, то собівартість буде 20 гривень.

1232

При виборі клієнта на формі Реалізації, на формі редагування Рахунок і Попереднє замовлення клієнта, тепер викликається більш спрощена форма вибору клієнта (без розрахунку сум покупок та іншого) для прискорення процесу формування списку клієнтів.

Прискорення вибору клієнта в реалізації

1233

Після натискання на кнопку є можливість роздрукувати список усіх клієнтів з такими полями: "Ім'я клієнта", "Штрих-код", "Відсоток знижки", "Телефон", "Місто", "Адреса", "Електронна адреса".

Можливість швидко роздрукувати поточну вибірку клієнтів і, за необхідності, передати цю інформацію у формат Word, Excel, HTML

1234

Додано нову платну функцію "Аналіз впливу ціни продажу на прибуток". Форма відображає скільки прибутку приніс кожен товар за певною фактичною роздрібною ціною за період. Використовується ціна з урахуванням фактично наданої клієнту знижки.

Інформація, отримана в цьому новому режимі, дає змогу визначити, яка роздрібна ціна товару під час проведення переоцінок і знижок (мається на увазі фактична ціна продажу) найбільше вплинула на отриманий прибуток від продажу товару. Цей режим дає змогу в майбутньому точніше планувати проведення акцій і зміну роздрібних цін.

1239

Додано дію "Замінити клієнта". Дія замінює клієнта у видатковій накладній, рахунку, поверненні, фінасовому документі та оплаті видаткової накладної та повернення.

Ця можливість може бути корисна в разі помилкового вибору клієнта в накладних. Щоб не видаляти видаткові накладні, які вже були оплачені, ця дія дозволяє замінити клієнта. Може бути використана для відновлення реальних даних після помилкового об'єднання клієнтів (контрагентів). Можливе використання: "дуже рідко".

1241

Додано контроль під час видалення видаткової накладної на формі Торгівля з випискою рахунка, такий самий, як і під час видалення накладної зі списку витрат (перевірка на повернення, передавання каналами даних тощо). Якщо накладна була передана каналом даних, то користувачеві пропонується запит на дозвіл її редагування. Редагування буде дозволено в тому разі, якщо ввімкнено перемикач Налаштування - Параметри - Доступ - Дозволено змінювати складські документи, передані каналом передачі даних. Якщо користувач дозволив змінювати передану накладну, то вона буде передана в найближчому пакеті даних і замінить раніше прийняту накладну на приймаючому комп'ютері.

Усунуто незрозумілі для користувача помилки, що виникають під час спроби видалити видаткову накладну, за якою були повернення товару. Якщо така ситуація виникає, то для видалення такої видаткової накладної користувач повинен спочатку видалити повернення товару з цієї накладної на формі Склад - Список приходів.
Користувач тепер може змінювати документи, раніше передані каналом даних, і ці змінені документи будуть знову передані цим же каналом на зацікавлені комп'ютери торговельної мережі.

1242

При підрахунку собівартості на кінець періоду враховуються від'ємні залишки товару, що дає змогу точніше визначити собівартість товару на складах

Оптимізовано підрахунок собівартості товару за певний період

1243

Під час спроби видалення оплати особистими грошима, яка відноситься до закритого періоду, не виникало помилки, але оплата не видалялася. У цій ситуації користувач не знав що робити для вирішення проблеми. Тепер з'являється повідомлення, яке інформує про те, що період закрито.

Поведінка системи стала більш зрозумілою.

1244

Додано можливість друкувати на чеку інформацію про покупця і про продавця

Додано можливість друкувати на чеку інформацію про покупця і про продавця. Це дає змогу покупцеві знати який саме продавець його обслужив.

1246

Додана нова форма Картка складського обліку, яка дає змогу відстежувати залишок товару після будь-якої дії над ним (прихід, реалізація, повернення, внутрішнє переміщення) на поточному складі.

Після будь-якого руху товару можна відстежувати його залишок на поточному складі. Дані формуються у зворотному хронологічному порядку

1248

У разі, коли в налаштуваннях стоїть 0 у полі Максимальний термін повернення (днів), то термін повернення не обмежений.

Необхідно, у разі, коли товар підлягає поверненню незалежно від того, коли він був куплений.

1251

Раніше, якщо створити документ списання через Документ - Списання товару зі складу, потім додати в нього товари, залишити висіти цю форму, потім видалити цей документ через Склад - Список витрат, після чого повернутися назад, то більше закрити Документ - Списання не вдавалося через помилку Invalid variant type conversion.

Помилка виправлена

При одночасній роботі двох менеджерів, які не зрозуміли один одного (один вирішив, що товар необхідно списати, інший побачив цю дію і вирішив видалити цей документ)

1252

При скануванні товару в режимі роботи "Торгівля з випискою рахунка", пропонує вибрати товар з різних об'єктів обліку, тільки якщо встановлено в парамерах "Дозволити продаж з усіх торгових точок".

Необхідно, коли магазин активно використовує продажі товару за безготівковим розрахунком і продажі необхідно здійснювати з різних торговельних точок (у разі коли самі торговельні точки не автоматизовані), обираючи той магазин, де цього товару більше, або де його зручніше забрати покупцеві.

1258

У звіт по реалізації за день записується реальний час проведення оплати замість часу створення документа

Це може бути корисно при роботі на термінальному сервері, якщо забувають перевідкривати форму Реалізація разом з настанням нового дня

1259

Більш точний розрахунок собівартості за партіями постачання, який враховує дробову кількість у русі товару

Оптимізовано режим розрахунку собівартості за партіями поставки для отримання більш точних показників

1263

Додана можливість виводити суму словами для узбецької валюти - сум

Додано можливість виводити суму словами для узбецької валюти - сум.

1264

При обраному методі складання складу "Статичний" зміна об'єкта обліку куди надходить товар в шапці прибуткової накладної і в накладній внутрішнього переміщення переносить товар на відповідний об'єкт обліку.

Оптимізовано режим роботи із застосуванням методу складання складу "Статичний"

1266

При виставленій галочці "Запитувати кількість" при виборі складної послуги (що складається з декількох компонентів) з'явилася можливість вказувати її, заборонено редагування доданої складної послуги на форму реалізація (необхідно додавати її знову)

Оптимізовано роботу зі складними послугами (що складаються з декількох компонентів), робота з ними на формі реалізації стала логічнішою

1268

У разі, коли в налаштуваннях для Vip-клієнтів було обрано Часткову оплату з розшифруванням за товаром, під час передання пакетів даних не передавалися повернення від клієнтів. Проблему усунуто.

Оптимізовано режим передавання пакетів даних для коректного передавання інформації про повернення

1269

Торгівля з випискою рахунку --> Комерційна пропозиція
1. При створенні рахунку на основі комерційної пропозиції, якщо ціни товарів або їх знижки в Товари комерційної пропозиції відрізняються від поточних цін або знижок товарів на складі, то пропонується змінити (переглянути) ці ціни.
2. При натисканні на кнопку Надрукувати комерційну пропозицію відбувається аналогічна операція.
3. Додана кнопка Порівняти прайсові ціни, що виконує вищевикладену операцію.

Ціни змінюються тільки в рахунку і в звіті, зміна цін на складі не відбувається.

У разі коли комерційну пропозицію було складено деякий час тому і ціни на складі встигли змінитися. Під час виставлення рахунку програма інформує користувача про зміну ціни і пропонує вказати ціну вручну на цей товар.

1272

У програму додано нову платну функцію "Підключення фіскального реєстратора DATECS FP3141T". Якщо активована ця функція, то в меню "Налаштування"-"Параметри" вкладка "Чек" можна вибрати тип чека: не фіскальний, фіскальний. Реалізовано функції, необхідні при використанні касових реєстраторів: "Надрукувати Z-звіт", "Надрукувати X-звіт", "Анулювати чек", "Внести готівку", "Вилучити готівку", а на формі Повернення - "Анулювати чек".

Тепер у програмі реалізовано підтримку друку чеків на касових реєстраторах

1273

При створенні видаткової накладної в режимі Документ - Торгівля з випискою рахунку без внесення оплати і подальшому перегляді звіту Товарний звіт за період з форматом "розбити за чеками" дата реалізації відповідає даті створення документа

Оптимізовано Товарний звіт за період у разі використання режиму Торгівля з випискою рахунку. Дата чека у звіті відповідає даті створення видаткової накладної, якщо оплата за цією накладною не була проведена

1274

Алгоритм оприбуткування:
При оприбуткуванні товару можна розрахувати первинну роздрібну ціну за націнкою з урахуванням закупівельної ціни, ПДВ і знижки накладної. Після введення всього товару необхідно ввести витрати за накладною і виконати дію "Перерахувати за націнкою", в результаті цієї дії будуть перераховані "Ціна закупівлі", "Додаткова собівартість" і "Додаткова закупівельна вартість" товарів і розраховані нові ціни продажу за націнкою. Програма буде автоматично пропонувати
"Перерахувати за націнкою" під час переходу з вкладки "Витрати на закупівлю" в "Товари накладної", якщо є хоч одна витрата (знижка) або вона була видалена.
Після перерахунку всіх цін, ви можете зайти в товар і відкоригувати отримані ціни продажів (змінити націнку або ціну продажу).

Цей режим дає змогу більш правильно розраховувати як закупівельні, так і роздрібні ціни. Також розрахунки з постачальниками будуть вестися більш правильно за рахунок обліку всіх витрат на товар.

1277

Додано налаштування в режимі Користувачі: "Дозволено бачити закупівельні ціни". Залежно від цього налаштування відключається видимість:
1. Склад - Стан складу - фільтр Ціни закупівлі
2. там же колонка Собівартість
Також у Користувача додано "Дозволено бачити стан складу на дату" і "Дозволено бачити стан за всіма складами", які керують відповідними фільтрами в стані складу.

Необхідно для удосконалення налаштування ролей, і приховування зайвої інформації від продавців.

1282

При виборі дії Видалити на формі реалізація і натисканні "ні" в підтвердженні дії, товар залишається в реалізації.

Якщо клієнт вирішив відмовитися від придбання будь-якої одиниці товару, то можна виділивши необхідну позицію видалити її зі списку реалізації

1283

У шапці прибуткової накладної додано символьне поле для введення номера, одержуваного з паперової або електронної прибуткової накладної, наданої постачальником.

Дає змогу враховувати номер накладної, наданої постачальником, для зручнішого пошуку і звірок у разі потреби

1290

На форму Склад - Наявність товару на складах торговельної мережі додано можливість відображати необхідну кількість, тобто різницю між мінімальним залишком і фактичною кількістю, якщо фактична кількість менша за мінімальний залишок.

Дозволяє оперативно відстежувати наявність товару в торговельній мережі, фактична кількість якого менше мінімального залишку

1291

У разі якщо не обрана (заповнена) панель Додаткова знижка на період - акція на види товару, то під час спроби вибору виду товару видається помилка "Введіть значення в Додаткова знижка на період - акція на види товару".

Часто користувачі, не заповнюючи Додаткову знижку на період, намагалися додавати види товару, тепер заповнення форми Акція на види товару стало більш логічним (зверху вниз).

1294

У спрощеній формі вибору клієнтів на формі реалізація доданий значок для ідентифікації оптових клієнтів

Більш зручний спосіб вибору оптових клієнтів на формі Реалізація. А також відкриття форми відбувається швидше за рахунок спрощеного відображення

1296

Додано друкований звіт, в якому відображаються передоплати клієнтів, а також використані передоплати клієнтів, в обраний період і на обраному об'єкті обліку.

В окремому звіті зручно переглядати передоплати від клієнтів і використані передоплати

1297

Для товару додано нові ознаки "Фіскальний" і "ПДВ". У режимі друку чека "Фіскальний" і "Змішаний (фіскальний + нефіскальний)" товари з ознакою

Іноді потрібно друкувати різні чеки (фіскальні/нефіскальні) для різних товарів. Це буває необхідно, коли в одному магазині продажі здійснюються від двох різних підприємців, один з яких перебуває на загальній системі оподаткування, а інший - на єдиній системі (приватний підприємець). Товар у реалізації міг бути закуплений двома різними підприємцями, один з яких (приватний підприємець) може друкувати нефіскальні чеки, а інший повинен друкувати фіскальні чеки для податкової інспекції.

1300

На формі Реалізація після натискання на кнопку Реєстрація закінчення дня продавця відкриється форма, в якій необхідно просканувати бейдж того чи іншого продавця. Після цієї операції надрукується чек на принтері. На чеку буде надруковано таку інформацію:
1) назва магазину (Об'єкт обліку)
2) Ім'я продавця
3) Дата і час реєстрації

Переглянути час і дату приходу/відходу можна переглянути. Необхідно зайти Налаштування-Співробітник-закладка Журнал приходу/відходу.

Найчастіше Господареві необхідно бачити коли саме пішов той чи інший продавець з роботи. Для більш жорсткого контролю над ним.

1306

курс валюти (купівлі та продажу) встановлюється щодо підприємця, тобто підприємець купує валюту за курсом купівлі і продає валюту за курсом продажу. Оскільки під час формування шапки прибуткової накладної раніше підставляли курс продажу, його замінили на курс купівлі (оскільки підприємець змушений купити валюту, щоб продати цей товар). Так само під час обміну валюти, якщо обрано купівлю, то підставляється курс купівлі, а якщо продаж, то курс продажу (раніше було навпаки).

Раніше при підстановці курсу валюти при оприбуткуванні з режиму Курси валют відображався неправильний курс валют (курс був по відношенню до банку, а не по відношенню до підприємця)

1310

У "Витрати на закупівлю" тепер не включаються доходи від інвентаризації, комплектації, раукомплектації, оскільки реально витрат на ці доходи не було

В Аналізі реалізацій за видами товару тепер не враховуються витрати на закупівлю за приходами від інвентаризації, комплектації, раукомплектації. Більш точний розрахунок витрат.

1314

Є можливість бачити дату прийняття замовлення.

Іноді буває необхідно знати, коли було сформовано те чи інше замовлення. Наприклад, якщо один товар, якого не було на складі, було замовлено кількома покупцями, то необхідно знати, в якій черговості видавати замовлення клієнтам, якщо цей товар надходить по одній одиниці.

1318

З'явилася можливість вносити оплати за рахунком без створення видаткової накладної, тобто робити передоплату. Створення видаткової накладної - це коли товар був фактично відвантажений зі складу. Передоплати можна здійснювати до створення видаткової накладної.
1. З'явилася кнопка "Внести передоплату"
2. Додано колонки в рахунок: Відсоток знижки, Сума знижки, Оплачено, Борг
3) Змінилася іконка "Оплатити і створити видаткову накладну"
4. З'явилася закладка "Передоплати" з можливістю видалення.

Документ - Торгівля з випискою рахунку - Видаткова накладна
1. У закладці "Оплати" тепер відображаються і передоплати з характерною іконкою
2. Кнопка "Скасувати оплату" - видаляє всі оплати + передоплати.
3. Дозволена можливість видалення видаткової накладної за наявності оплат. При видаленні будуть видалені всі оплати за видатковою накладною, але передоплати за рахунком залишаться.

З'явилася можливість робити передоплату за рахунком. Оплата і створення видаткової накладної тепер розділені, внесення оплати не тягне за собою створення видаткової. Робота режиму Торгівля з випискою рахунку стала більш логічною і наближеною до життя.

1320

При оприбуткуванні товару є можливість вказати ознаку, що накладна містить ПДВ, а також вказати знижку накладної, яку надає постачальник, яка впливає на розрахунок роздрібної ціни, але не змінює закупівельної ціни в наступних приходах.

Тепер під час оприбуткування товару є можливість вказати ознаку, що накладна містить ПДВ, ПДВ розраховується після введення закупівельних цін. Також з'явилася можливість вказати знижку накладної, що надається постачальником, яка впливає на розрахунок роздрібної ціни, але не змінює закупівельну ціну в наступних приходах.

1323

У шаблонах друку бирок, цінників і квитанцій на отримання застави змінено прив'язку до гривні на прив'язку до національної валюти. У шаблонах 28, 33 і 65 бирок на сторінці змінюється вручну через Налаштування - Налаштування друку бирок - Друк 28 (33 або 65) бирок на сторінці - Змінити - вкладка Опис етикеток - Поле "Напис після ціни"

Прибрано жорстку прив'язку до гривні в більшості шаблонів, що дає змогу швидше налаштовувати програму для використання з іншою національною валютою

1328

Виправлено помилку, що виникає під час завантаження пакетів даних, коли передається інформація про нові товари

Оптимізовано режим передачі по каналах даних, тепер коректно передається інформація про нові товари

1330

Додано сповіщення про швидке закінчення демо-ліцензії, якщо залишилося 7 днів і менше

При вході в програму зі встановленою демо-ліцензією, коли кількість днів, що залишилися, менше або дорівнює семи, виводиться попереджувальне повідомлення.
Це запобігає несподіваному закінченню роботи демо-ліцензії та дає змогу придбати потрібну кількість ліцензій.

1336

Додані можливості друку з програми Торгсофт Звіту за реалізованими товарами та Періодичного звіту на фіскальному реєстраторі Datecs FP-3141T

Додані можливості друку з програми Торгсофт Звіту за реалізованими товарами та Періодичного звіту на фіскальному реєстраторі Datecs FP-3141T

1338

"Виробництво готової продукції" тепер стало платною функцією під номером 1

Тепер у програмі Торгсофт доступна функція нова платна "Виробництво готової продукції"

1341

Додана можливість сканування фасованого товару у відомості інвентаризації

Додана можливість сканування фасованого товару у відомості інвентаризації. Дозволяє проводити інвентаризацію, коли товар був оприбуткований оптом, а потім розфасований в тару.

1342

З'явилася можливість задавати роздрібну ціну, при цьому знижка вираховується автоматично. Зробити це можна через зміну умов продажу товару в стані складу.

З'явилася можливість задавати роздрібну ціну, при цьому знижка вираховується автоматично, це зручно, коли господар знає за якою роздрібною ціною зі знижкою він готовий продавати товар, проте не знає точний розмір знижки.

1346

Під час торгівлі за безготівковим розрахунком під час виписки рахунка користувач може налаштувати вигляд документа (у цьому випадку, рахунка) так, щоб у ньому відображалися необхідні відомості. Тепер у рахунку можна додати колонку "Одиниця виміру", а в "шапці" рахунку - реквізити платника: ІПН, телефон, розрахунковий рахунок.
Як це робиться.
Робота з редагування та створення шаблонів документів ведеться в програмі FastReport, яка автоматично запускається, щойно Ви бажаєте здійснити дії з шаблоном будь-якого документа. Викликається ця дія у вікні "Надрукувати рахунок", встановивши галочку "Налаштувати звіт".
Далі Ви або створюєте новий шаблон, або вибираєте зі списку, що випадає, старий і редагуєте його. (докладний опис не помістився, він в окремому документі)

Таким чином, створювані в Торгсофт документи відповідають стандартам оформлення первинної документації та дозволяють користувачеві налаштувати вид документа "під себе". Таким же чином у Ваших документах може відображатися рекламна або інша бізнес-інформація (логотип, стиль оформлення тощо).

1347

Додано колонку ІПН.
Додано пошук у довіднику контрагентів за ІПН.

Розшер метод пошуку необхідного контрагента.

1348

Збільшено поле дисконтної картки до 12 символів у вікні реалізації

Збільшено поле дисконтної картки до 12 символів у вікні реалізації

1350

При зміні вручну кількості товару у внутрішньому переміщенні додано перевірку на недостатню кількість товару на складі та знаходження його на інвентаризації

При зміні вручну кількості товару у внутрішньому переміщенні додано перевірку на недостатню кількість товару на складі та знаходження його на інвентаризації

1362

У Фінансовому документі на закладці Розрахунковий рахунок додано колонку Розрахунковий рахунок,

Ця колонка відображає назву рахунку, за яким пройшла ця операція.

1363

Прискорено процес отримання додаткових параметрів етикетки (під час друку етикетки) у 2,5 раза. Перевірити правильність друку всіх параметрів на етикетці + ціни етикетки.

Прискорено процес друку етикеток

1366

При створенні комерційної пропозиції або рахунку із зазначенням знижки у відповідний документ до товарів застосовується їх товарна знижка, якщо ж товарної знижки немає, то застосовується знижка комерційної пропозиції або знижка рахунку

Під час створення комерційної пропозиції або рахунку із зазначенням знижки у відповідний документ до товарів застосовується їхня товарна знижка, якщо ж товарної знижки немає, то застосовується знижка комерційної пропозиції або знижка рахунку. Це дає змогу уникнути надання знижки більшої, ніж зазначено на складі в товарній знижці

1367

З'явилася можливість використовувати в документах казахстанську валюту тенге

З'явилася можливість використовувати в документах казахстанську валюту тенге

1374

Виправлено помилку, що виникає під час друку порожнього рахунку.

Виправлено помилку, що виникає під час друку порожнього рахунку.

1379

При створенні прибуткової накладної, заблокований список об'єктів обліку, тобто новий прихід здійснюється на тек. об'єкт обліку.
При редагуванні прибуткової накладної - об'єкт обліку доступний для вибору.

Необхідно на головній формі в полі Об'єкт обліку необхідно вибирати той об'єкт обліку, на який буде оприбутковуватися товар.

1381

Під час продажу уціненого товару в нефіскальному чеку з'явилася можливість зазначити, що "Уцінений товар поверненню та обміну не підлягає". У чеку після назви товару ставиться примітка ***
Для того, щоб відображався напис про неможливість повернення, необхідно викликати на редагування шаблон чеку, додати нове текстове поле (Text object) з ім'ям meCloseout і в тексті цього поля написати фразу "знижений у ціні товар поверненню та обміну не підлягає"

Дозволяє попередити покупців, що цей товар не може бути повернутий або обміняний.

1382

У розрахунку закупівельної ціни в стані складу тепер враховується додаткова закупівельна собівартість і додаткова закупівельна вартість, які формуються з витрат на закупівлю, що дає змогу точніше розраховувати останню закупівельну ціну товару, а також точніше розраховувати роздрібні ціни з режиму Розрахунок роздрібних цін за націнкою і курсом. Колонки Закупівельна ціна і Закупівельна ціна у валюті перейменовані в Закупівельну вартість і Закупівельну вартість у валюті відповідно.

Можливість обліку накладних витрат прибуткової накладної, розрахунок закупівельної ціни відповідно до них. Точніший розрахунок роздрібних цін за націнкою з урахуванням накладних витрат, а також при зміні курсу валюти

1384

З'явилася можливість встановлювати вручну від'ємну кількість товару під час проведення інвентаризації

З'явилася можливість встановлювати вручну від'ємну кількість товару під час проведення інвентаризації, це необхідно, коли товар перебуває в замовленні і його реально на складі немає

1388

При створенні нового партнера з видом партнерства Покупець через меню Налаштування - Контрагент стало обов'язковим записувати його штрихкод.

При створенні нового партнера з видом партнерства Покупець через меню Налаштування - Контрагент стало обов'язковим записувати його штрихкод, для коректної роботи режиму Торгівля з випискою рахунку

1392

Виправлено порядок переходу між полями при створенні нового касового ордера та оформленні надходження грошей на розрахунковий рахунок

Більш логічна і зручна робота з касовим ордером і надходженням грошей на розрахунковий рахунок

1394

Додано колонку рахунок і метод пошуку за рахунком

Користувач може шукати необхідний рахунок за Розрахунковим рахунком.

1395

У картці клієнта поле "Електронна адреса" тепер йде відразу за контактними телефонами

У картці клієнта поле "Електронна адреса" тепер іде відразу за контактними телефонами. Тобто вся контактна інформація зібрана в одному блоці

1396

З'явилася можливість створювати Шаблони комплектів. На формі реалізації можна додати такий шаблон комплекту в реалізацію, також можна з шаблону безпосередньо зібрати комплект.

З'явилася можливість створювати Шаблони комплектів. На формі реалізації можна додати такий шаблон комплекту в реалізацію, також можна з шаблону безпосередньо зібрати комплект. Це буде зручно для продажу комп'ютерних комплектуючих, де є певні шаблони конфігурацій, але часто покупець хоче щось змінити в списку комплектуючих.

1397

При оприбуткуванні товару, якщо у Виді товару стоїть галочка Гарантійний товар, то після додавання N-ої кількості товару, на екрані з'явиться діалог (N-у кількість разів) з проханням вказати серійний номер для товару.
При реалізації гарантійного товару необхідно вказати його серійний номер.
Доступний звіт за проданими товарами із серійними номерами, в якому якщо товар був повернутий від покупця з низки причин, ставиться відповідна позначка навпроти цього товару.
Викликавши форму Гарантійний товар, є можливість переглянути інформацію про товар і постачальника цього товару. На закладці Постачальник, також можливо повернути цей товар, або повернути його як бракований, якщо при оприбуткуванні товару був товару був привласнений один серійний номер, ьа під час реалізації товару вказано інший, то такий товар неможливо буде повернути постачальнику.

Облік серійних номерів при оприбуткуванні товару необхідний для того, щоб у користувача була можливість повернути бракований товар за серійним номером. Тобто було закуплено партію одного і того самого товару у двох різних постачальників, надалі цей товар був перемішаний на складі. Одна одиниця проданого товару виявилася бракованою. Раніше користувач не знав комуциз постачальників повернути цей товар. Тепер знаючи унікальний серійний номер товару, користувач може побачити інформацію про постачальника у відповідній формі і оформити повернення браку, або просто повернути товар.

1398

Фіксування продавця при поверненні. Якщо в налаштуваннях стоїть Зв'язувати реалізацію з продавцем під час входу в програму, то всі наступні повернення будуть пов'язані з цим продавцем. Якщо в налаштуваннях стоїть Зв'язувати реалізацію з продавцем для кожної реалізації, то під час спроби повернення буде запропоновано провести ідентифікацію продавця.
У відомості інвентаризації з'явилася кнопка, яка дає змогу переглянути, ким і коли були зроблені повернення за конкретним товаром.

Такий підхід дозволяє сильніше контролювати продавців, у разі махінацій з поверненнями дозволяє відстежити, хто і коли здійснював ці повернення, що дає можливість призначати персональну відповідальність за недостачу товару

1400

При розрахунку прибутку в звіті Аналіз прибутковості прибуткової накладної враховується Додаткова собівартість товару, але не враховується Додаткова закупівельна вартість.
На формі з'явилося відображення:
1. Витрати за накладною, що не входять до собівартості товару (додаткова закупівельна вартість)
2. Прибуток усієї накладної з урахуванням цих витрат.
Якщо ці дані частково не видно, рекомендується натиснути правою клавішею миші на заголовку вікна і вибрати Очистити реєстр, після цього перезапустити додаток.
Додано друкований звіт - прибутковість прибуткової накладної.

При розрахунку прибутку враховується Додаткова собівартість товару, але не враховується Додаткова закупівельна вартість.
На формі з'явилося відображення:
1. "Витрати за накладною, що не входять до собівартості товару" (додаткова закупівельна вартість)
2. Прибуток усієї накладної з урахуванням цих витрат.

Додано друкований звіт - прибутковість прибуткової накладної.
Точніший розрахунок прибутку за накладною, а також зручний друкований звіт.

1405

Тепер можна коректно робити витрати - вони є небалансовими операціями (не беруть участі в балансі з партнерами). Одержувачем і Відправником можуть бути всі контрагенти. Перегляд цих Витрат можливий у меню Оплата - Оплата (автоматичні оплати), для зручності зроблено іконку, що ідентифікує небалансові оплати.
Оплата - Оплата - Додати оплату - Повернення грошей клієнту/Оплата постачальнику
а. Розблоковано поле Р/С, за умови, що відправник - поточний об'єкт обліку.
б. Додано 2 дії - Небалансова прибуткова і Небалансова видаткова.

Коректне введення витрат, вони не беруть участі в балансі з партнерами. Додана можливість при поверненні грошей клієнту та оплаті постачальнику з режиму Оплата обирати розрахунковий рахунок, якщо встановлений поточний об'єкт обліку, а також введено дві нові дії з внесення небалансових прибуткових і видаткових оплат.

1408

Якщо при оприбуткуванні товару в налаштуваннях виробника вказати, що Виробник не бере участі в назві, то замість Немає інформації буде записуватися Не бере участі в назві

Якщо при оприбуткуванні товару в налаштуваннях виробника вказати, що Виробник не бере участі в назві, то замість Немає інформації буде записуватися Не бере участі в назві

1409

На формі створення рахунку, в полі Одержувач тепер відображається список Контрагентів (Налаштування-Контрагент), а не Клієнти (Маркетинг-Клієнти).

Раніше при виклику довідника викликалася форма Клієнти, тепер викликається поле Контрагенти (рахунок може виписуватися не тільки клієнту, але й постачальникам та іншим).

1410

Для верхнього вузла торговельної мережі прибрано закладку Ієрархія. Це дає змогу уникнути некоректного призначення власника для верхнього вузла торговельної мережі.

Щоб уникнути некоректних дій користувача прибрано закладку Ієрархія з налаштувань верхнього вузла торговельної мережі.

1411

Кількість відображається без дробових чисел.

Правильне відображення кількості товару (без десяткових дробів)

1412

Заблоковано зміну (додавання, редагування, видалення) складу реалізації за наявності оплат цієї реалізації. Для зміни необхідно видалити оплати за цією реалізацією.

Заблоковано зміну (додавання, редагування, видалення) складу реалізації за наявності оплат цієї реалізації, що раніше викликало некоректну роботу системи, даючи змогу довільно редагувати суму до оплати.

1414

Відкрито доступ до форми акт шлюбу для ролей з обмеженим доступом

Відкрито доступ до форми акт браку для ролей з обмеженим доступом, що дає змогу не тільки господареві, а й персоналу формувати повернення браку постачальнику

1417

У перегляд складу прибуткової накладної зі Списку прибуткових накладних у режимі Облік за артикулами додано колонку Од. виміру, в якій відображаються одиниці виміру товару (вони вказуються в Товарознавство - Вид товару)

Зручніший спосіб перегляду прибуткових накладних, при якому вказується одиниця виміру, в якій було закуплено товар

1421

На формі редагування товару з'явилися поля, в яких відображається кількість товару з урахуванням поточного надходження, кількість товару на поточному складі та кількість у торговельній мережі

Якщо переглядати або змінювати раніше створені прибуткові накладні, то некоректно відображалася кількість, без урахування поточного приходу. Тепер відображається з урахуванням.

1426

Звіт розбивається за різними групами, наприклад, списання у зв'язку з крадіжкою, списання інвентаризації, списання розукомплектації, списання при комплектації і так далі. У звіті відображається інформація про назву товару, артикул, штрих-код, кількість, ціну, суму, собівартість і суму собівартості.

Цей звіт необхідний для отримання інформації про те, яким саме складським документом і на підставі чого списувався той чи інший товар зі складу

1430

Якщо обрано режим зв'язування реалізації з продавцем, то після натискання на кнопки Скасувати або Скасувати все створюється порожній документ, але все одно необхідно сканувати бейдж перед реалізацією. Дія Вибрати шаблон доступна тільки після того, як обрано продавця

Захист від помилкових дій продавців, вибір продавця обов'язковий для продажу шаблону комплекту

1436

Відформатовано відображення стовпців Кількість і Ціна в нижній частині звіту без використання знаків після коми. Додано кнопку очищення фільтра "Об'єкт обліку".

Відображення кількості та ціни у звіті більш читабельне, не використовуються знаки після коми, додано кнопку для видалення інформації про об'єкт обліку, щоб можна було переглядати інформацію про всі об'єкти обліку

1438

При створенні рахунку (Торгівля з випискою рахунку), якщо в налаштуваннях стоїть галочка Вибір підприємства обов'язковий для складських і фінансових документів поле з вибором підприємства обов'язкове для заповнення.

При створенні рахунку (Торгівля з випискою рахунку), якщо в налаштуваннях стоїть позначка Вибір підприємства обов'язковий для складських і фінансових документів поле з вибором підприємства обов'язкове для заповнення.

1439

1. На формі редагування Розрахунковий рахунок додано вибір підприємства.
2. На формах редагування Оплата, Платіжне доручення, Надходження на розрахунковий рахунок - додано фільтр Розрахунковий рахунок при виборі підприємства. Коли вибрано Підприємство, у полі Розрахунковий рахунок відображаються ті розрахункові рахунки, які належать до обраного підприємства або які не належать жодному підприємству. Якщо Підприємство не вибрано, то в Розрахунковий рахунок відображаються всі розрахункові рахунки.

Дозволяє уникнути помилок під час роботи з розрахунковими рахунками, коли робота ведеться одночасно з різними ПП. Якщо вибрано певне Підприємство, то в списку розрахункових рахунків відображаються тільки ті, які належать цьому підприємству, і ті, які не належать жодному з підприємств (ПП)

1445

Після того як встановлено "галочку" біля напису Друкувати звіт про надруковані етикетки зі знижкою на товар на формі Кількість для друку, то після друку етикеток буде запропоновано роздрукувати зазначений вище звіт, з можливістю редагування шаблону друку.

Буває необхідно в разі, коли господареві потрібно контролювати роботу людей, які займаються переклеюванням етикеток після уцінки товару.

1446

З'явилася можливість змінювати кількість і ціну товару, що входить до складу шаблону комплекту за допомогою кнопки Змінити.

-

1451

При редагуванні користувацького шаблону документа після видалення інформації про шаблон після натискання на кнопку Налаштування на редагування викликається стандартний шаблон.

Можливість більш швидкого перемикання між стандартними та користувацькими шаблонами для редагування.

1462

У балансі з партнерами, в картці взаєморозрахунків, записується правильна закупівельна ціна від постачальника цього товару, якщо постачальників і цін було кілька різних

Удосконалено механізм формування картки взаєморозрахунків з постачальниками

1464

При оприбуткуванні товару з'явилася можливість вказувати метод оплати прибуткової накладної - Передоплата, Відстрочка платежі, Під реалізацію, За фактом. Створено звіт по товару, який закуповувався Під реалізацію. У Склад - Реєстр прибуткових накладних можна переглянути які накладні були оплачені певним методом.

Дозволяє вести аналіз руху товару за партіями поставки в розрізі методів оплати прибуткових накладних.

1467

Тепер параметри етикеток зберігаються в системному реєстрі

Це дає змогу використовувати принтер етикеток як мережевий, водночас у кожного користувача можуть бути свої налаштування етикеток

1468

При об'єднанні товару в стані складу програма пропонує роздрукувати етикетки на той товар, який надалі буде вилучено в результаті об'єднання з новою назвою і штрихкодом

Раніше друкувалися бирки не на товар, що видаляється, а на той, що залишався в системі, що було не зовсім логічно

1469

У цьому режимі виділяється не одна комірка, а повністю рядок.

При великій кількості об'єктів обліків стало легше візуально переглядати кількість того чи іншого товару.

1472

Виправлено помилку при завантаженні відомості інвентаризації з терміналу збору даних CASIO DT-930 "Invalid variant type conversion", пов'язану з відсутністю ціни товару на поточному складі.

Якщо на поточному складі ціна товару не знайдена, то виконується спроба пошуку ціни на інших складах, якщо не знайдена, то ціна встановлюється 0.

Покращено роботу програми при проведенні інвентаризації з використанням терміналу збору даних Casio DT-930

1478

Стало можливо зменшити форму тільки до певних розмірів. Щоб уникнути "зникнення" деяких кнопок при сильному зменшенні форми. Ціна закупівлі вказується в національній валюті.

Стало можливо зменшити форму тільки до певних розмірів. Щоб уникнути "зникнення" деяких кнопок при сильному зменшенні форми. Ціна закупівлі вказується в національній валюті.

1484

При зазначенні розрахункового рахунку автоматично вказується підприємство, яке пов'язане з цим розрахунковим рахунком.

Виключається можливість помилок пов'язаних з розбіжністю розрахункового рахунку та відповідного підприємства.

1487

Для операцій Зняти гроші в касу, Перевести на розрахунковий рахунок, Обмін валют і Переказ грошей в іншу касу додано вибір підприємства. Обов'язковість вибору підприємства налаштовується в Налаштування - Параметри - Облік

Дозволяє здійснювати прив'язку фінансових документів до підприємства

1489

Виправлено помилку з неможливістю надрукувати рахунок з форми Реалізація

Якщо клієнт вибрав товари і просить виписати йому рахунок на них, це зручно зробити з форми Реалізація, замість того, щоб наново додавати їх у режимі Торгівля з випискою рахунку

1491

При виборі Підприємства в полі Розрахунковий рахунок відображаються ті рахунки, які належать цьому підприємству або які не належать жодному з підприємств підприємства.

Це блокування необхідне, щоб уникнути розбіжності вибору підприємства і розрахункового рахунку.

1492

При натисканні на кнопку TAB курсор переходить по черзі на наступне поле послідовно зверху вниз

Раніше після натискання на кнопку TAB перехід від поля до поля був непослідовний.

1493

У шаблоні друку збільшено поле "Р/С".

Раніше якщо реквізити розрахункового рахунку були довгими, то одного рядка в шаблоні не вистачало місце при переході на другий рядок.

1494

У Печатці безготівкових операцій і Журналі прибрано колонки Прихід, Витрата і Баланс, у колонці Сума відображається знак фінансової операції (плюс або мінус), відредаговано поля сторінки.
У Журналі змінено заголовок на Журнал фінансових операцій, підсумки відображаються тільки тоді, коли у вибірці використовується одна валюта.

У Печатці безготівкових операцій і Журналі прибрані колонки Прихід, Витрата і Баланс, у колонці Сума відображається знак фінансової операції (плюс або мінус), відредаговані поля сторінки.
У Журналі змінено заголовок на Журнал фінансових операцій, підсумки відображаються тільки тоді, коли у вибірці використовується одна валюта.

1497

Створено узагальнений звіт за день, у якому відображаються підсумки касового дня за поточною касою. У звіті така інформація:
1. Дата і час відкриття касового дня (перша операція)
2. Дата і час закриття касового дня (остання операція)
3. Кількість операцій (чеків) реалізації + повернення
4. Кількість реалізацій
5. Кількість повернень
6. Сума реалізацій готівковий розрахунок
7. Сума реалізацій безготівковий розрахунок
8. Сума повернень
9. Сума в касі на початок дня
10. Сума в касі на кінець дня
11. Сума інкасації (здавання виручки)
12. Сума надходження в касу з розрахункового рахунку
13. Сума вилучень із каси на розрахунковий рахунок
14. Сума інших доходів.
15. Сума інших витрат.
16. Касири цього дня (хто здійснював продажі)
17. Назва каси
18. Об'єкт обліку
19. Дата друку

Зручний перегляд необхідної інформації про касу за день в одному звіті

1507

Додано можливість відкриття доступу ролям з обмеженим доступом до об'єднання клієнтів

Додано можливість відкриття доступу ролям з обмеженим доступом до об'єднання клієнтів. Більш гнучке налаштування ролей

1512

При використанні статичного складу перед додаванням товару в інвентаризацію перераховується кількість на складі за цими товарами

Це дає змогу мати актуальну інформацію у відомості інвентаризації перед її проведенням

1519

При знятті грошей з розрахункового рахунку в касу з'явилося поле, де вказується дата для можливості проведення операції заднім числом

При знятті грошей з розрахункового рахунку в касу з'явилося поле, де вказується дата для можливості проведення операції заднім числом

1521

Облікова ціна = це остання закупівельна ціна+додаткова закупівельна собівартість+додаткова закупівельна вартість.

Поняття Закупівельна вартість перейменовано в Облікову ціну.

1528

Додано звіт, у якому відображаються дані про останнє надходження товару на певну дату з повною інформацією про закупівлю та фінансові витрати за цим товаром

Аналізуючи надходження легше орієнтуватися в закупівельних цінах за товарами і фінансових витратах, пов'язаних з цими надходженнями

1531

З'явилася можливість у друкованому звіті вказувати суму грошей словами

Можливість гнучкіше налаштовувати друкований звіт з повернення товару постачальнику

1532

Додано грузинську валюту Ларі.

У програму додана грузинська національна валюта-Ларі

1548

Змінено відображення витрат накладної, з'явилася можливість вносити фінансові та нефінансові витрати, а також можливість їх редагувати.
Під час додавання фінансової витрати тепер можна вказати Вид витрати (Транспортна, Послуги банку, Цінники, Інші), а також з'явилося поле, в якому можна вказати, входить ця витрата в собівартість товару чи ні. Ці оплати (витрати) є небалансовими і не беруть участі при розрахунку балансу з партнерами.

Реалізація гнучкішого підходу до внесення витрат прибуткових накладних, це дає змогу враховувати накладні витрати, що супроводжують приходи.

1549

При виборі режиму роботи Вести товарно-грошовий баланс з VIP-клієнтами чек за замовчуванням не друкувався. Тепер друкується автоматично

Доопрацювання режиму роботи з VIP-клієнтами

1551

Додано можливість переказу грошей з одного розрахункового рахунку на інший. При цьому створюються два фінансові документи - видатковий і прибутковий

Поліпшення функціональності програми. Тепер можна враховувати перекази грошей між двома різними розрахунковими рахунками

1556

При виклику цих форм редагування в полі Стаття аналізу стоїть значення, вибране у фільтрі Стаття аналізу на формі Фінансовий. документ.

Вибравши на формі Фінансовий документ будь-яку статтю аналізу, вона автоматично підставиться у відповідне поле при створенні нового фінансового документа.

1557

Розроблено новий звіт - Аналіз руху товару за партіями поставки. З цього звіту можна побачити залишки товару від зазначеного постачальника на певну дату.

Звіт показує залишки товару по конкретному постачальнику за певний період часу

1558

Коли активний фільтр за "Покупцем" і створюється нова комерційна пропозиція - на формі комерційної пропозиції в полі Покупець автоматично ставиться те значення, яке було встановлено у фільтрі.
Аналогічна дія виконується при створенні Рахунку

Коли проводиться пошук документів за одержувачем, зручно одразу створювати новий документ із тим самим одержувачем, а не обирати його заново

1560

Картку складського обліку доопрацьовано для використання товару з дробовою кількістю і кількістю менше 1

Можливість використання картки складського обліку з ваговим товаром і товаром із дробовою кількістю

1563

сортування фінансових документів відбувається від низу до верху ... Вгорі знаходяться останні документи.

Користувачеві зручніше переглядати останні створені документи.

1564

Виправлено створення дублікатів статей фінансового аналізу при переміщенні або перейменуванні стандартних. Також у налаштуваннях з'явилася можливість перевизначати стандартні статті фінансового аналізу на призначені для користувача

Можливість більш гнучкого налаштування статей фінансового аналізу

1575

У налаштуваннях користувача розширено Контроль мінімальної ціни продажу:
Дозволено продавати нижче собівартості
Дозволено продавати нижче останньої облікової ціни
Дозволено Продати за Собівартістю + мінімальна торговельна націнка
Дозволено Продати за Останньою Обліковою ціною + мінімальна торговельна націнка
Запитати у Користувача про дозвіл продажу нижче собівартості
Запитати у Користувача про дозвіл продажу нижче останньої облікової ціни
Також під час продажу товару, зміни знижки або ціни зі стану складу (через форму редагування товар), залежно від встановлених налаштувань, викликається діалогове вікно з пропозицією вибрати ціну, якщо ціна не задовольняє встановленим умовам продажу.

Розширено налаштування контролю за мінімальною ціною продажу. Тепер господар має можливість дозволяти або не дозволяти користувачам (продавцям) продавати товар нижче мінімальної ціни продажу. Ці налаштування доступні тільки при ввімкненому вдосконаленому розрахунку умов продажу

1576

Додано фільтр за об'єктом обліку. Якщо об'єкт не обрано, то аналіз відбувається в розрізі всієї торговельної мережі, а якщо обрано, то в розрізі тільки конкретного об'єкта обліку. Аналіз за конкретним об'єктом обліку буде вірним тільки за умови, що по товару не було внутрішніх переміщень між об'єктами обліку.

Можливість вести розрахунок за товарами на реалізації в розрізі одного об'єкта обліку

1577

Внесено зміни в шаблон податкової накладної. Додано два поля - Номер договору поставки та Дата договору поставки

Друк податкової накладної здійснюється відповідно до змін у законодавстві

1585

При зміні номера ліцензії з'являлася незручність у зв'язку з неможливістю сканування старих чеків. Тепер на здійснення повернення переліцензування ніяк не впливає.

При зміні номера ліцензії з'являлася незручність у зв'язку з неможливістю сканування старих чеків. Тепер на здійснення повернення переліцензування ніяк не впливає.

1587

З'явилася вкладка з можливістю введення статей фінансового аналізу та зіставлення їх зі стандартними

З'явилася вкладка з можливістю введення статей фінансового аналізу та зіставлення їх зі стандартними

1590

У реєстрі прибуткових накладних додано фільтр для стану оплати, за його допомогою можна обирати накладні оплачені за фактом, за передоплатою, з відтермінуванням платежу і під реалізацію, тепер вони мають відповідні піктограми

Під час перегляду реєстру прибуткових накладних зручно бачити які накладні оплачуються за фактом, за передоплатою, а які з відтермінуванням платежу або під реалізацію

1592

У шаблони друку чека додано змінну Сума накопичень клієнта, за допомогою якої можна показати на чеку суму покупок клієнта.

Дозволяє на чеку інформувати клієнта про суму його покупок

1597

Під списком операцій додано поле для розгорнутого відображення Призначення операції в Розрахунковому рахунку та Опису операції в Журналі

Дозволяє мати на екрані більше колонок при перегляді, а призначення та опис операції можна переглянути нижче

1599

Закладка "З'єднання" тепер відсутня в параметрах. З'єднання налаштовується при вході в програму після натискання на посилання База даних

Закладка "З'єднання" тепер відсутня в параметрах. З'єднання налаштовується при вході в програму після натискання на посилання База даних

1614

Створено звіт, що дає змогу друкувати поточний стан складу з описом, фотографіями товару і цінами.

Зручно швидко друкувати прайс лист з фотографіями товару

1625

Створено форму відображення податкових накладних, з можливістю їх друку. З такими полями:
Дата, Номер, Відправник, Одержувач, Сума, Дата договору, Номер договору, Тип договору, Вид взаєморозрахунку, Залишається у продавця (тип причини).
Податкова накладна створюється перед її друком з:
а. Документ - Торгівля з випискою рахунку - Видаткова накладна - Друк податкової накладної
б. Документ - Реалізація - Друк податкової накладної

Можливість обліку податкових накладних

1627

У всіх друкованих звітах інвентаризації додано колонку артикул

Для користувачів, які ідентифікують товар за артикулом, більш зручний вигляд друкованих звітів

1635

З'явилася дія Копіювати.

При внесенні однотипних платежів полегшує введення інформації.

1637

На формі відображення товарів за замовленнями з'явилася можливість змінити кількість замовленого товару, якщо замовлення не було передано накладною внутрішнього переміщення на склад тимчасового зберігання

Розширення функціональності роботи із замовленнями клієнтів

1647

Якщо в списку документів внутрішнього переміщення змінити стан на Закрити (з'являється значок замка), то зміни за таким документом заборонені

Блокування внесення змін до накладної внутрішнього переміщення після її закриття

1668

Під час приймання пакета даних із внутрішнім переміщенням на приймаючому об'єкті обліку встановлюються ціни відповідно до накладної

Це дає змогу усунути помилки, пов'язані з початковою неузгодженістю баз і попередніх помилок, пов'язаних із передаванням цін

1669

Під час внесення оплати за прибутковою накладною платником за замовчуванням ставиться те підприємство, на яке було виконано прихід

Дозволяє уникнути неузгодженості боргів у балансі з партнерами

1672

Якщо виставлено приналежність до підприємства, то в полі З розрахункового рахунку відображаються тільки ті рахунки, які належать до цього підприємства або не належать до жодного з них

Зручність роботи при використанні декількох підприємств і розрахункових рахунків

1681

Виправлено неправильне відображення залишків на розрахункових рахунках після виконання операції Перевести гроші на інший розрахунковий рахунок

Виправлено неправильне відображення залишків на розрахункових рахунках після виконання операції Переказати гроші на інший розрахунковий рахунок

1683

Створено спеціалізований звіт по товару з розбиттям за розмірами та виробниками. Звіт друкується у вигляді шахматки, на перетині вказується кількість певного товару в певному розмірі. Звіт є динамічним і може бути експортований в Excel, або роздрукований

Даний звіт може бути корисний для формування об'ємного замовлення, в ньому наочно представлено в якому розмірі замовлені певні одиниці товару

1684

При створенні видаткової накладної за рахунком у разі, коли використовується SQL Server 2000, виправлено помилку, що виникала, пов'язану з конвертацією дати.

При створенні видаткової накладної за рахунком у разі, коли використовується SQL Server 2000 виправлена помилка, пов'язана з конвертацією дати, що виникала.

1685

Якщо при створенні видаткової накладної в рахунку є товари, за якими ведеться облік за серійними номерами, то користувачеві пропонується їх ввести. Після того, як усі серійні номери введені, користувачеві пропонується роздрукувати гарантійний талон

Автоматизація процесу введення серійних номерів і роздруківки гарантійного талона

1687

У реалізації та товарному під час відображення відсотка знижки виконується округлення до десятих часток, але сума рахується з урахуванням усіх розрядів. Виправлено округлення реалізації при відсутній галочці Округлять цену реализации и выставленном округлении до 5 копійок у вигляді товару.

Більш оптимальне відображення інформації про відсоток знижки в реалізації та чеку. Округлення цін реалізації відповідно до налаштування.

1689

У податковій накладній поле Тип причини зроблено необов'язковим. Є два стани:
1) Тип причини порожній, тоді один примірник залишається у покупця, другий - у продавця (копія).
2) Тип причини є, тоді один примірник залишається у продавця (оригінал), другий - теж у продавця (копія)

Удосконалення формування податкових накладних

1690

Заборонено виписку рахунку та його оплату у валюті відмінній від національної

Раніше відсутність заборони призводила до створення видаткової накладної у валюті рахунку і у клієнта виникав борг незалежно від того, чим її оплачувати, тому що накладна була пов'язана з валютою і поміняти її було не можна

1692

Додано налаштування, що визначає, які товари не використовувати під час розрахунку накопичувальної та разової знижки. У Документ - Реалізація додано поля Сума для розрахунку знижки та Сума для розрахунку знижки за період накопичення.

Можливість введення додаткових обмежень на формування суми для розрахунку знижки

1698

На формі Сканировать ШК или Артикул додано перемикач запитувати кількість.
На формі редагування Накладна додано - Номер рахунку, Дату рахунку, за якою ця накладна створена, Підприємство з можливістю редагування.
У шаблон Накладної додано такі змінні - Номер рахунку, Дата рахунку, Р/р постачальника повністю, Р/р покупця повністю, ІПН покупця

Розширення функціональності роботи програми в режимі Торгівлі з випискою рахунку

1699

На формі склад сім'ї додано колонку Дата видачі дисконтної картки

На формі склад сім'ї додано колонку Дата видачі дисконтної картки

1704

Додано фільтр з можливістю впорядкування за Артикулом, Назвою товару, Штрихкодом, за Порядком введення

Можливість сортування в Поверненні товару постачальнику за атрибутами

1707

У формуванні замовлення постачальнику додано три колонки - Артикул, Поточна роздрібна ціна, Націнка (роздрібна)

Для зручності формування замовлення постачальнику додано колонки, за якими можна ідентифікувати товар

1712

Коли під час оприбуткування товару курсор стояв у полі Артикул не працювала гаряча клавіша Enter.

Виправлено непрацездатність гарячої клавіші.

1715

Додано перемикач Установить, за допомогою якого можна встановити ціну на групу обраних товарів

Ця функція буде корисною, якщо необхідно встановити однакову ціну на групу товарів

1723

Виконується контроль кількості серійних номерів при додаванні товару, для якого ведеться гарантійний облік. На формі Облік серійних номерів створено кнопку для додавання серійних номерів.

Виконується контроль кількості серійних номерів під час додавання товару, для якого ведеться гарантійний облік. На формі Облік серійних номерів створено кнопку для додавання серійних номерів.

1726

Зроблено перевірку одновалютності рахунків.

Дозволяє уникнути помилок при спробі переказу з одного розрахункового рахунку на інший у валюті, що відрізняється

1727

В акції з'явилася вкладка "Керуючі штрих-коди", на якій можна створити штрих-коди, які необхідно сканувати в реалізації для активації акції, якщо є хоч один штрих-код, то акція не настане, доки він не буде просканований. Додано налаштування скільки разів може бути застосований керуючий штрих-код, один або необмежену кількість разів. Також додано можливість їх генерації та друку. Під час сканування керуючого штрих-коду в реалізації за негативного результату виводяться відповідні повідомлення, а якщо вдалося активувати акцію, то під інформацією про клієнта з'явиться напис, що акцію активовано.

Можливість використання флаєрів для активації акцій

1728

Виправлено привласнення знижки дня народження, якщо спочатку був обраний клієнт, у якого застосовується дана знижка, а потім інформація про цього клієнта була видалена, на товари, які додаються знову, знижка тепер не надається

Виправлення додавання знижки дня народження, після видалення інформації про клієнта

1733

Виправлено помилку, коли під час закриття періоду чернетки реалізацій переходили у звичайні реалізації

Удосконалення механізму закриття періоду

1738

При створенні нового приходу в шапці прибуткової накладної за замовчуванням спосіб оплати встановлюється За фактом.

Автоматично виставляється найбільш часто використовуваний спосіб оплати за товар

1740

У шапці прибуткової накладної в полі валюта за замовчуванням виставляється національна валюта, встановлена в налаштуваннях системи

У шапці прибуткової накладної в полі валюта за замовчуванням виставляється національна валюта, встановлена в налаштуваннях системи

1745

Виправлено помилку з неправильним відображенням кількості операцій. Кількість відображалася по всій торговельній мережі. Тепер відображається тільки за поточним об'єктом обліку

Узагальнений звіт за день дозволяє побачити результати торгівлі за день у стислому вигляді

1747

Додано звіт з розмірним рядом, який формується на основі обраних комерційних пропозицій або рахунків за допомогою багаторядкового вибору. У цьому звіті відображаються такі колонки за кожним брендом:
1) Артикул, 2) Колір, 3) Розмірний ряд із кількістю (підсумки за всіма комерційними пропозиціями або рахунками), 4) Усього одиниць. Цей звіт може бути експортований в Excel

Даний звіт буде корисний для постачальників одягу або іншого розмірного товару під час формування замовлень клієнтів

1749

Додана галочка Враховувати списання при розрахунку прибутку

Вимкнення галочки дозволяє не враховувати списання при розрахунку прибутку, наприклад, якщо списується товар для використання в магазині

1751

Додано платну функцію "Масова розсилка".
Після активації в Маркетингу стане активним пункт "Масова розсилка". З її допомогою можна формувати листи масової розсилки наявним клієнтам як за допомогою електронних листів (необхідна наявність Microsoft Outlook), так і через смс-повідомлення (необхідно мати обліковий запис на смс-сервісі TurboSMS (http://turbosms.ua/), і офіційно зареєстрований на ньому підпис для повідомлення). Щоб зробити масову розсилку, необхідно зайти в Маркетинг - Масова розсилка, виділити багаторядковим вибором тих клієнтів, яким потрібно зробити розсилку, і натиснути кнопку Створити масову розсилку, після цього потрібно вибрати ту масову розсилку, до якої ви хочете додати даних одержувачів. Так само можна створити нову розсилку, при її створенні необхідно вибрати, на основі якого шаблону створюватимуться повідомлення, і якщо це смс-розсилка, то вибрати відповідний смс-сервіс (при створенні смс-сервісу необхідно вказати логін і пароль облікового запису в TurboSMS, отримані під час реєстрації) і час доставки повідомлення. При створенні шаблону листа в нього можна додавати змінні, замість яких потім будуть підставлені дані клієнта, а також якщо це електронний лист, то бажано вказати заголовок (тема листа), а якщо смс - обов'язково виберіть йому підпис. Після того, як було створено розсилку і додано до неї одержувачів, можна здійснити надсилання, натиснувши кнопку надіслати, так само можливо організувати повторне надсилання повідомлень (листів). Під розсилкою відображаються всі одержувачі з їхніми електронними адресами та телефонами, а також якщо це була смс-розсилка, то буде зазначено статус доставки повідомлення і час фактичного відправлення (для отримання цих даних необхідно натиснути кнопку Оновити статус відправлення). Додавати клієнтів в масову розсилку так само можливо з меню Маркетинг - Клієнти, де набагато зручніше відфільтрувати клієнтів за різними ознаками.

Завдяки сервісу Масової розсилки у вас з'явиться можливість інтерактивно інформувати ваших клієнтів, через електронну пошту і смс повідомлення, про надходження нової колекції, акції, що проходять у вашому магазині, вітати з днем народження, що підніме ваш імідж серед конкурентів і стане приємною несподіванкою для ваших клієнтів.

1752

Створено звіт із такими колонками:
1) Дата - тільки ті дні, в які було надходження грошей 2) Сума - сума надходжень за день. Цей звіт демонструє валовий дохід підприємства за статтею фінансового аналізу Товарна виручка.

Друкована форма для відображення інформації про надходження грошей, буде корисна для заповнення книги форма №10 - Валові доходи за період.

1753

Додано кнопки вивантаження в Exel і HTML в "Прибутковості реалізацій за період".
Також у фільтр за доходом додано умову - Товари, які продавалися

З'явилася можливість вивантажувати звіт Прибутковість реалізацій за період у формати Excel і HTML

1754

Під час додавання товару у відомість інвентаризації змінено перевірку на заборону додавати товар у відомість, у разі, якщо він доданий в іншу відомість. Тепер можна додати цей товар у відомість, якщо інша відомість, куди він включений, належить іншому об'єкту обліку.

Раніше було заборонено додавати товар до відомості інвентаризації на іншому об'єкті обліку, якщо до цього він був уже включений до іншої відомості інвентаризації на іншому об'єкті обліку.

1764

Якщо у вигляді товару зазначено, що він ваговий і одиниця виміру кг, то над полем кількість відображається відповідний напис

Для штучного товару відображається поле кількість, для вагового - вага. В обох режимах можна вказати одиниці виміру1025


При формуванні видаткової накладної в полі "Товар накладної" внизу відображається підсумок за накладною - загальна кількість товару, кількість видів товару (артикулів), сума накладної.

Закінчений вигляд документа - зручно, коли в електронному вигляді документа міститься інформація про суму накладної та кількість товару.

1083

Додано платну функцію "Подарункові сертифікати".
Після активації в Маркетингу з'явиться пункт "Подарункові сертифікати", в якому можна випускати, перевипускати, продавати і друкувати подарункові сертифікати, а також бачити, коли і ким їх було куплено і використано.
Випустити сертифікати - випустити деяку кількість подарункових сертифікатів з однаковою назвою, сумою, датою випуску, терміном дії, та об'єктами обліку на яких вони дійсні.
Сертифікати можуть перебувати в 3-х станах: випущений, куплений, використаний.
Перевипуск сертифіката - переводить виділені сертифікати в стан випущений, а дату випуску визначає користувач (за замовчуванням поточна), не можна перевипустити куплений сертифікат.
Продати сертифікат - продати сертифікат клієнту готівковим або безготівковим способом.
Друк сертифіката - друк виділених сертифікатів.

Подарункові сертифікати надають додаткові можливості для залучення клієнтів у магазин, підвищують лояльність і розширюють спектр послуг, що надаються.

1085

На формі Склад - Період з розрахунку поля націнка реалізації прибрані товари і послуги, у яких немає собівартості, інакше відсоток націнки рахується неправильно

Більш точний розрахунок націнки реалізації за підсумками періоду

1088

Під час редагування прибуткової накладної з'явилася можливість вказувати тримати курсор у полі штрихкод чи ні. Якщо не тримати курсор у полі штрихкод, то можна зручно переміщатися по товару прибуткової накладної для редагування цін, кількості тощо.

З'явилася можливість зручного переміщення за списком товару прибуткової накладної для редагування цін, кількості та інших параметрів у картці товару

1103

Відображення загальної роздрібної ціни товарів, що належать до обраної гілки.

Можливість перегляду загальної роздрібної ціни товару тієї чи іншої гілки дерева.

1106

Нова платна функція "Аналіз прибутковості прибуткової накладної". Вона дає змогу побачити, скільки було продано товару з певної накладної в період з дати її створення до зазначеного моменту. Також у цьому звіті показується кількість товару, що залишився, вартість цього товару в закупівельних цінах, суми реалізацій, повернень, знижок, а також виручка і прибуток. За реалізованими товарами можна подивитися, скільки і за якою ціною було продано цього товару, яка застосовувалася знижка і який прибуток принесли продажі залежно від зміни ціни

Нова платна функція "Аналіз прибутковості прибуткової накладної". Вона дає змогу побачити, скільки було продано товару з певної накладної в період з дати її створення до зазначеного моменту. Також у цьому звіті показується кількість товару, що залишився, вартість цього товару в закупівельних цінах, суми реалізацій, повернень, знижок, а також виручка і прибуток. За реалізованими товарами можна подивитися, скільки і за якою ціною було продано цього товару, яка застосовувалася знижка і який прибуток принесли продажі залежно від зміни ціни.
Також на формі є інформація про загальний відсоток проданого товару з цієї прибуткової накладної. Цю інформацію можна використовувати для аналізу пріоритетності оплати кредитних (з відстрочкою платежу) прибуткових накладних. Якщо відсоток продажів низький, бажано просити про додаткове відстрочення оплати цієї накладної.

1107

Оптимізовано вибір гілки під час первісного формування дерева видів товару, у разі коли гілка була батьківською і не мала розгалужень.

Більш швидкий спосіб внесення товарів у прибуткову накладну на початку роботи з системою

1114

Тепер при зміні фотографії товару, ця зміна передається каналами передачі даних, якщо встановлено в каналі передавати нові товари.

Дуже зручно, якщо користувачеві на кожен товар прикріплена фотографія і з якихось причин фото змінилося, то дана зміна здійсниться і на решті магазинів торговельної мережі після завантаження пакета

1115

Якщо є відкрита відомість інвентаризації, то під час приймання пакетів даних виникає попередження для користувача про необхідність її закриття, оскільки інакше це може некоректно вплинути на стан складу.

Попереджає користувача і підказує правильний порядок дій для уникнення помилок у кількості товару на складі.

1130

Після натискання на кнопку роздруковуються всі операції за розрахунковими рахунками, що відображені на формі з урахуванням усіх фільтрів.

Зручний швидкий друк поточної вибірки даних на принтері з можливістю попереднього перегляду, вибору принтера, конвертації цієї інформації в найпоширеніші формати Word, Excel, HTML

1134

Стало можливим бачити всі фінансові операції (за касою та розрахунковим рахунком)

Можна бачити загальний баланс (прихід, витрата) не тільки по касі та розрахунковому рахунку окремо, а й разом.

1197

У картці товару додано можливість вводити знижку не тільки у відсотках, а й у грошах, тобто вказувати готову ціну зі знижкою.

Немає необхідності вираховувати відсоток знижки, можна задавати готові числові значення

1208

Додано нове поняття Акція (Маркетинг - Акції), яке з'являється, якщо вибрати в Налаштування - Параметри - Знижки - Розрахунок умов продажу - Вдосконалений, при цьому зникає Додаткова знижка на період (акції на вид товару), стає неможливим зробити в політиці знижок спеціальну знижку, з'являється у виробника максимальна знижка, а у користувача Контроль мінімальної ціни продажу, перестає діяти політика подарунків клієнтам.

У підсумках за реалізацією відображається максимальний відсоток з усіх наданих знижок, у товарі реалізації вказується тип застосованої знижки.

Додана можливість вибору виду накопичувальної знижки (Налаштування - Параметри -Знижки - Вид накопичувальної знижки): Без обмежень (як раніше), Накопичення за період, З обнуленням накопиченої суми наприкінці періоду. Також для двох останніх режимів з'являється додаткове поле Кількість днів для накопичення знижки.

У разі ввімкненого режиму Накопичення за період сума покупок клієнтом для розрахунку знижки обчислюється тільки з тих документів, що потрапляють у період від сьогоднішньої дати до мінус кількості днів для накопичення знижки, і це діє тільки на підвищення знижки, зниження знижки відбувається, як і раніше, якщо сума всіх покупок менша за необхідну для знижки.

У разі ввімкненого режиму З обнуленням накопиченої суми наприкінці періоду, в картці клієнта з'являється додаткове поле Дата відліку накопичувальної знижки, яка автоматично змінюється після закінчення днів для накопичення знижки з дня видачі дисконтної картки або останньої дати відліку накопичувальної знижки. Сума для розрахунку підвищення знижки береться з документів, які потрапляють в інтервал після дати відліку накопичувальної знижки. Зменшення знижки відбувається як і раніше.

Додано нове поняття Товарна група (Товарознавство - Товарна групи), яке є множиною товарів, що утворюється шляхом перетину роздільних ознак товарів плюс індивідуально обрані товари, і від цієї множини віднімається множина, що утворилася шляхом перетину заборонних ознак товарів плюс індивідуально заборонені товари.

Розширення можливостей проведення різних акцій із залучення клієнтів, збільшення продажів, більш гнучкі налаштування для підвищення лояльності клієнтів.
Дає змогу проводити акції на види товару в певний період, у певний час дня, на групу товарів, на окремі товари, надання знижки, якщо сума реалізації перевищує певну, також дає змогу надавати знижку на товари, якщо було придбано товари, що належать до певної групи (наприклад, стара колекція). Також знижка може надаватися при придбанні клієнтом певного числа різних товарів, або певного числа одиниць акційного товару. Максимальна дозволена знижка тепер встановлюється не тільки за видами товарів, а й за виробником.

Нові можливості Торгсофт для збільшення продажів

Система стимулювання активності покупців у Торгсофт.
Це - велика конкурентна перевага Вашого магазину! Дитячих магазинів - багато, але лише деякі здатні привернути й утримати покупців з вигодою для себе.
Торгсофт дозволить Вам по максимуму використати кошти, вкладені в рекламу магазину - Ви зможете зрозуміти результативність кожної акції, правильно спланувати акції в майбутньому залежно від сезонності попиту, цін конкурентів, появи новинок тощо.

Йдеться про НОВУ систему збільшення продажів, засновану на акціях і знижках.
У Торгсофт накопичувальні знижки ДІЙСНО заохочують покупців регулярно здійснювати покупки, а не безконтрольно накопичувати знижки з плином часу. Власник магазину може встановити для покупця період для накопичення знижки, а також термін обнулення знижки, в разі невчинення ним покупок.

Крім системи накопичувальних знижок, існують ще знижки разові, до Дня народження, акційні, знижки розпродажу.
У програмі можливе проведення акцій на будь-який заздалегідь зазначений інтервал часу: акції, що діють у певні дні тижня і навіть години дня! Вони можуть бути для всіх товарів або тільки для деяких товарів, обраних за заданими Вами критеріями.

Подарункові сертифікати - збільшать кількість Ваших покупців у рази, адже тепер родичі та знайомі новонароджених, малят, школярів не ламатимуть голову в пошуках подарунка, а придбають подарунковий сертифікат і будуть впевнені в користі подарунка.

1222

Внесено зміни в алгоритм розрахунку собівартості в аналізі реалізації товару за постачальниками.
Якщо встановлено режим розрахунку собівартості за партіями поставки (Налаштування - Параметри - Облік - Метод розрахунку собівартості товару), то собівартість товару визначається точно з урахуванням хронології поставок товару від кожного постачальника.
Тепер виручка від продажу товару враховується індивідуально для кожного постачальника, незалежно від того, поставлявся однаковий товар різними постачальниками чи ні.

Точний розрахунок виручки від продажу товарів, закуплених у різних постачальників.

1223

З'явилася можливість сортування комерційних пропозицій за датою - у порядку убування, за номером і одержувачем у порядку зростання.

Більш гнучкі сортування і можливості пошуку комерційних пропозицій, при сортуванні за датою, більш пізні пропозиції відображаються на початку.

1224

У картці клієнта змінено назву поля Телефон на Телефон мобільний і додано поле Міський телефон

Стало зручно робити смс розсилки. Міський телефон знаходиться в окремому полі.

1225

Змінено алгоритм розрахунку собівартості в стані складу і собівартості в періоді, коли встановлений розрахунок собівартості за партіями поставки. Тепер собівартість - це середня закупівельна ціна (з урахуванням додаткової закупівельної собівартості) тільки товарів з тих партій, які реально залишилися на складі.

кнопка Очистити інформацію про рух товару і перерахувати собівартість очищає зв'язки прибуткових накладних з видатковими і перевизначає їх, можна використовувати, якщо відбувалося проведення документів заднім числом.

Приклад: Якщо 1-го числа був оприбуткований товар А по 10 гривень 10 штук, а 2-го числа товар А був оприбуткований по 20 гривень 10 штук, то в собівартості в стані складу буде 20 товарів по 15 гривень. Якщо ми продамо 5 товарів, то на складі залишиться 5 товарів з першої партії і 10 з другої, відповідно на складі буде 15 товарів із собівартістю 16,66 гривень. Якщо ми ще продамо 10 товарів, то товарів із першої партії не залишиться і на складі буде 5 товарів із собівартістю 20 гривень. Якщо ж продано всі товари, то собівартість встановлюється як остання закупівельна ціна.

Раніше собівартість товару в будь-якому разі була б 15 гривень. Тепер, якщо весь товар з першої партії повністю продано, то собівартість буде 20 гривень.

1232

При виборі клієнта на формі Реалізації, на формі редагування Рахунок і Попереднє замовлення клієнта, тепер викликається більш спрощена форма вибору клієнта (без розрахунку сум покупок та іншого) для прискорення процесу формування списку клієнтів.

Прискорення вибору клієнта в реалізації

1233

Після натискання на кнопку є можливість роздрукувати список усіх клієнтів з такими полями: "Ім'я клієнта", "Штрих-код", "Відсоток знижки", "Телефон", "Місто", "Адреса", "Електронна адреса".

Можливість швидко роздрукувати поточну вибірку клієнтів і, за необхідності, передати цю інформацію у формат Word, Excel, HTML

1234

Додано нову платну функцію "Аналіз впливу ціни продажу на прибуток". Форма відображає скільки прибутку приніс кожен товар за певною фактичною роздрібною ціною за період. Використовується ціна з урахуванням фактично наданої клієнту знижки.

Інформація, отримана в цьому новому режимі, дає змогу визначити, яка роздрібна ціна товару під час проведення переоцінок і знижок (мається на увазі фактична ціна продажу) найбільше вплинула на отриманий прибуток від продажу товару. Цей режим дає змогу в майбутньому точніше планувати проведення акцій і зміну роздрібних цін.

1239

Додано дію "Замінити клієнта". Дія замінює клієнта у видатковій накладній, рахунку, поверненні, фінасовому документі та оплаті видаткової накладної та повернення.

Ця можливість може бути корисна в разі помилкового вибору клієнта в накладних. Щоб не видаляти видаткові накладні, які вже були оплачені, ця дія дозволяє замінити клієнта. Може бути використана для відновлення реальних даних після помилкового об'єднання клієнтів (контрагентів). Можливе використання: "дуже рідко".

1241

Додано контроль під час видалення видаткової накладної на формі Торгівля з випискою рахунка, такий самий, як і під час видалення накладної зі списку витрат (перевірка на повернення, передавання каналами даних тощо). Якщо накладна була передана каналом даних, то користувачеві пропонується запит на дозвіл її редагування. Редагування буде дозволено в тому разі, якщо ввімкнено перемикач Налаштування - Параметри - Доступ - Дозволено змінювати складські документи, передані каналом передачі даних. Якщо користувач дозволив змінювати передану накладну, то вона буде передана в найближчому пакеті даних і замінить раніше прийняту накладну на приймаючому комп'ютері.

Усунуто незрозумілі для користувача помилки, що виникають під час спроби видалити видаткову накладну, за якою були повернення товару. Якщо така ситуація виникає, то для видалення такої видаткової накладної користувач повинен спочатку видалити повернення товару з цієї накладної на формі Склад - Список приходів.
Користувач тепер може змінювати документи, раніше передані каналом даних, і ці змінені документи будуть знову передані цим же каналом на зацікавлені комп'ютери торговельної мережі.

1242

При підрахунку собівартості на кінець періоду враховуються від'ємні залишки товару, що дає змогу точніше визначити собівартість товару на складах

Оптимізовано підрахунок собівартості товару за певний період

1243

Під час спроби видалення оплати особистими грошима, яка відноситься до закритого періоду, не виникало помилки, але оплата не видалялася. У цій ситуації користувач не знав що робити для вирішення проблеми. Тепер з'являється повідомлення, яке інформує про те, що період закрито.

Поведінка системи стала більш зрозумілою.

1244

Додано можливість друкувати на чеку інформацію про покупця і про продавця

Додано можливість друкувати на чеку інформацію про покупця і про продавця. Це дає змогу покупцеві знати який саме продавець його обслужив.

1246

Додана нова форма Картка складського обліку, яка дає змогу відстежувати залишок товару після будь-якої дії над ним (прихід, реалізація, повернення, внутрішнє переміщення) на поточному складі.

Після будь-якого руху товару можна відстежувати його залишок на поточному складі. Дані формуються у зворотному хронологічному порядку

1248

У разі, коли в налаштуваннях стоїть 0 у полі Максимальний термін повернення (днів), то термін повернення не обмежений.

Необхідно, у разі, коли товар підлягає поверненню незалежно від того, коли він був куплений.

1251

Раніше, якщо створити документ списання через Документ - Списання товару зі складу, потім додати в нього товари, залишити висіти цю форму, потім видалити цей документ через Склад - Список витрат, після чого повернутися назад, то більше закрити Документ - Списання не вдавалося через помилку Invalid variant type conversion.

Помилка виправлена

При одночасній роботі двох менеджерів, які не зрозуміли один одного (один вирішив, що товар необхідно списати, інший побачив цю дію і вирішив видалити цей документ)

1252

При скануванні товару в режимі роботи "Торгівля з випискою рахунка", пропонує вибрати товар з різних об'єктів обліку, тільки якщо встановлено в парамерах "Дозволити продаж з усіх торгових точок".

Необхідно, коли магазин активно використовує продажі товару за безготівковим розрахунком і продажі необхідно здійснювати з різних торговельних точок (у разі коли самі торговельні точки не автоматизовані), обираючи той магазин, де цього товару більше, або де його зручніше забрати покупцеві.

1258

У звіт по реалізації за день записується реальний час проведення оплати замість часу створення документа

Це може бути корисно при роботі на термінальному сервері, якщо забувають перевідкривати форму Реалізація разом з настанням нового дня

1259

Більш точний розрахунок собівартості за партіями постачання, який враховує дробову кількість у русі товару

Оптимізовано режим розрахунку собівартості за партіями поставки для отримання більш точних показників

1263

Додана можливість виводити суму словами для узбецької валюти - сум

Додано можливість виводити суму словами для узбецької валюти - сум.

1264

При обраному методі складання складу "Статичний" зміна об'єкта обліку куди надходить товар в шапці прибуткової накладної і в накладній внутрішнього переміщення переносить товар на відповідний об'єкт обліку.

Оптимізовано режим роботи із застосуванням методу складання складу "Статичний"

1266

При виставленій галочці "Запитувати кількість" при виборі складної послуги (що складається з декількох компонентів) з'явилася можливість вказувати її, заборонено редагування доданої складної послуги на форму реалізація (необхідно додавати її знову)

Оптимізовано роботу зі складними послугами (що складаються з декількох компонентів), робота з ними на формі реалізації стала логічнішою

1268

У разі, коли в налаштуваннях для Vip-клієнтів було обрано Часткову оплату з розшифруванням за товаром, під час передання пакетів даних не передавалися повернення від клієнтів. Проблему усунуто.

Оптимізовано режим передавання пакетів даних для коректного передавання інформації про повернення

1269

Торгівля з випискою рахунку --> Комерційна пропозиція
1. При створенні рахунку на основі комерційної пропозиції, якщо ціни товарів або їх знижки в Товари комерційної пропозиції відрізняються від поточних цін або знижок товарів на складі, то пропонується змінити (переглянути) ці ціни.
2. При натисканні на кнопку Надрукувати комерційну пропозицію відбувається аналогічна операція.
3. Додана кнопка Порівняти прайсові ціни, що виконує вищевикладену операцію.

Ціни змінюються тільки в рахунку і в звіті, зміна цін на складі не відбувається.

У разі коли комерційну пропозицію було складено деякий час тому і ціни на складі встигли змінитися. Під час виставлення рахунку програма інформує користувача про зміну ціни і пропонує вказати ціну вручну на цей товар.

1272

У програму додано нову платну функцію "Підключення фіскального реєстратора DATECS FP3141T". Якщо активована ця функція, то в меню "Налаштування"-"Параметри" вкладка "Чек" можна вибрати тип чека: не фіскальний, фіскальний. Реалізовано функції, необхідні при використанні касових реєстраторів: "Надрукувати Z-звіт", "Надрукувати X-звіт", "Анулювати чек", "Внести готівку", "Вилучити готівку", а на формі Повернення - "Анулювати чек".

Тепер у програмі реалізовано підтримку друку чеків на касових реєстраторах

1273

При створенні видаткової накладної в режимі Документ - Торгівля з випискою рахунку без внесення оплати і подальшому перегляді звіту Товарний звіт за період з форматом "розбити за чеками" дата реалізації відповідає даті створення документа

Оптимізовано Товарний звіт за період у разі використання режиму Торгівля з випискою рахунку. Дата чека у звіті відповідає даті створення видаткової накладної, якщо оплата за цією накладною не була проведена

1274

Алгоритм оприбуткування:
При оприбуткуванні товару можна розрахувати первинну роздрібну ціну за націнкою з урахуванням закупівельної ціни, ПДВ і знижки накладної. Після введення всього товару необхідно ввести витрати за накладною і виконати дію "Перерахувати за націнкою", в результаті цієї дії будуть перераховані "Ціна закупівлі", "Додаткова собівартість" і "Додаткова закупівельна вартість" товарів і розраховані нові ціни продажу за націнкою. Програма буде автоматично пропонувати
"Перерахувати за націнкою" під час переходу з вкладки "Витрати на закупівлю" в "Товари накладної", якщо є хоч одна витрата (знижка) або вона була видалена.
Після перерахунку всіх цін, ви можете зайти в товар і відкоригувати отримані ціни продажів (змінити націнку або ціну продажу).

Цей режим дає змогу більш правильно розраховувати як закупівельні, так і роздрібні ціни. Також розрахунки з постачальниками будуть вестися більш правильно за рахунок обліку всіх витрат на товар.

1277

Додано налаштування в режимі Користувачі: "Дозволено бачити закупівельні ціни". Залежно від цього налаштування відключається видимість:
1. Склад - Стан складу - фільтр Ціни закупівлі
2. там же колонка Собівартість
Також у Користувача додано "Дозволено бачити стан складу на дату" і "Дозволено бачити стан за всіма складами", які керують відповідними фільтрами в стані складу.

Необхідно для удосконалення налаштування ролей, і приховування зайвої інформації від продавців.

1282

При виборі дії Видалити на формі реалізація і натисканні "ні" в підтвердженні дії, товар залишається в реалізації.

Якщо клієнт вирішив відмовитися від придбання будь-якої одиниці товару, то можна виділивши необхідну позицію видалити її зі списку реалізації

1283

У шапці прибуткової накладної додано символьне поле для введення номера, одержуваного з паперової або електронної прибуткової накладної, наданої постачальником.

Дає змогу враховувати номер накладної, наданої постачальником, для зручнішого пошуку і звірок у разі потреби

1290

На форму Склад - Наявність товару на складах торговельної мережі додано можливість відображати необхідну кількість, тобто різницю між мінімальним залишком і фактичною кількістю, якщо фактична кількість менша за мінімальний залишок.

Дозволяє оперативно відстежувати наявність товару в торговельній мережі, фактична кількість якого менше мінімального залишку

1291

У разі якщо не обрана (заповнена) панель Додаткова знижка на період - акція на види товару, то під час спроби вибору виду товару видається помилка "Введіть значення в Додаткова знижка на період - акція на види товару".

Часто користувачі, не заповнюючи Додаткову знижку на період, намагалися додавати види товару, тепер заповнення форми Акція на види товару стало більш логічним (зверху вниз).

1294

У спрощеній формі вибору клієнтів на формі реалізація доданий значок для ідентифікації оптових клієнтів

Більш зручний спосіб вибору оптових клієнтів на формі Реалізація. А також відкриття форми відбувається швидше за рахунок спрощеного відображення

1296

Додано друкований звіт, в якому відображаються передоплати клієнтів, а також використані передоплати клієнтів, в обраний період і на обраному об'єкті обліку.

В окремому звіті зручно переглядати передоплати від клієнтів і використані передоплати

1297

Для товару додано нові ознаки "Фіскальний" і "ПДВ". У режимі друку чека "Фіскальний" і "Змішаний (фіскальний + нефіскальний)" товари з ознакою

Іноді потрібно друкувати різні чеки (фіскальні/нефіскальні) для різних товарів. Це буває необхідно, коли в одному магазині продажі здійснюються від двох різних підприємців, один з яких перебуває на загальній системі оподаткування, а інший - на єдиній системі (приватний підприємець). Товар у реалізації міг бути закуплений двома різними підприємцями, один з яких (приватний підприємець) може друкувати нефіскальні чеки, а інший повинен друкувати фіскальні чеки для податкової інспекції.

1300

На формі Реалізація після натискання на кнопку Реєстрація закінчення дня продавця відкриється форма, в якій необхідно просканувати бейдж того чи іншого продавця. Після цієї операції надрукується чек на принтері. На чеку буде надруковано таку інформацію:
1) назва магазину (Об'єкт обліку)
2) Ім'я продавця
3) Дата і час реєстрації

Переглянути час і дату приходу/відходу можна переглянути. Необхідно зайти Налаштування-Співробітник-закладка Журнал приходу/відходу.

Найчастіше Господареві необхідно бачити коли саме пішов той чи інший продавець з роботи. Для більш жорсткого контролю над ним.

1306

курс валюти (купівлі та продажу) встановлюється щодо підприємця, тобто підприємець купує валюту за курсом купівлі і продає валюту за курсом продажу. Оскільки під час формування шапки прибуткової накладної раніше підставляли курс продажу, його замінили на курс купівлі (оскільки підприємець змушений купити валюту, щоб продати цей товар). Так само під час обміну валюти, якщо обрано купівлю, то підставляється курс купівлі, а якщо продаж, то курс продажу (раніше було навпаки).

Раніше при підстановці курсу валюти при оприбуткуванні з режиму Курси валют відображався неправильний курс валют (курс був по відношенню до банку, а не по відношенню до підприємця)

1310

У "Витрати на закупівлю" тепер не включаються доходи від інвентаризації, комплектації, раукомплектації, оскільки реально витрат на ці доходи не було

В Аналізі реалізацій за видами товару тепер не враховуються витрати на закупівлю за приходами від інвентаризації, комплектації, раукомплектації. Більш точний розрахунок витрат.

1314

Є можливість бачити дату прийняття замовлення.

Іноді буває необхідно знати, коли було сформовано те чи інше замовлення. Наприклад, якщо один товар, якого не було на складі, було замовлено кількома покупцями, то необхідно знати, в якій черговості видавати замовлення клієнтам, якщо цей товар надходить по одній одиниці.

1318

З'явилася можливість вносити оплати за рахунком без створення видаткової накладної, тобто робити передоплату. Створення видаткової накладної - це коли товар був фактично відвантажений зі складу. Передоплати можна здійснювати до створення видаткової накладної.
1. З'явилася кнопка "Внести передоплату"
2. Додано колонки в рахунок: Відсоток знижки, Сума знижки, Оплачено, Борг
3) Змінилася іконка "Оплатити і створити видаткову накладну"
4. З'явилася закладка "Передоплати" з можливістю видалення.

Документ - Торгівля з випискою рахунку - Видаткова накладна
1. У закладці "Оплати" тепер відображаються і передоплати з характерною іконкою
2. Кнопка "Скасувати оплату" - видаляє всі оплати + передоплати.
3. Дозволена можливість видалення видаткової накладної за наявності оплат. При видаленні будуть видалені всі оплати за видатковою накладною, але передоплати за рахунком залишаться.

З'явилася можливість робити передоплату за рахунком. Оплата і створення видаткової накладної тепер розділені, внесення оплати не тягне за собою створення видаткової. Робота режиму Торгівля з випискою рахунку стала більш логічною і наближеною до життя.

1320

При оприбуткуванні товару є можливість вказати ознаку, що накладна містить ПДВ, а також вказати знижку накладної, яку надає постачальник, яка впливає на розрахунок роздрібної ціни, але не змінює закупівельної ціни в наступних приходах.

Тепер під час оприбуткування товару є можливість вказати ознаку, що накладна містить ПДВ, ПДВ розраховується після введення закупівельних цін. Також з'явилася можливість вказати знижку накладної, що надається постачальником, яка впливає на розрахунок роздрібної ціни, але не змінює закупівельну ціну в наступних приходах.

1323

У шаблонах друку бирок, цінників і квитанцій на отримання застави змінено прив'язку до гривні на прив'язку до національної валюти. У шаблонах 28, 33 і 65 бирок на сторінці змінюється вручну через Налаштування - Налаштування друку бирок - Друк 28 (33 або 65) бирок на сторінці - Змінити - вкладка Опис етикеток - Поле "Напис після ціни"

Прибрано жорстку прив'язку до гривні в більшості шаблонів, що дає змогу швидше налаштовувати програму для використання з іншою національною валютою

1328

Виправлено помилку, що виникає під час завантаження пакетів даних, коли передається інформація про нові товари

Оптимізовано режим передачі по каналах даних, тепер коректно передається інформація про нові товари

1330

Додано сповіщення про швидке закінчення демо-ліцензії, якщо залишилося 7 днів і менше

При вході в програму зі встановленою демо-ліцензією, коли кількість днів, що залишилися, менше або дорівнює семи, виводиться попереджувальне повідомлення.
Це запобігає несподіваному закінченню роботи демо-ліцензії та дає змогу придбати потрібну кількість ліцензій.

1336

Додані можливості друку з програми Торгсофт Звіту за реалізованими товарами та Періодичного звіту на фіскальному реєстраторі Datecs FP-3141T

Додані можливості друку з програми Торгсофт Звіту за реалізованими товарами та Періодичного звіту на фіскальному реєстраторі Datecs FP-3141T

1338

"Виробництво готової продукції" тепер стало платною функцією під номером 1

Тепер у програмі Торгсофт доступна функція нова платна "Виробництво готової продукції"

1341

Додана можливість сканування фасованого товару у відомості інвентаризації

Додана можливість сканування фасованого товару у відомості інвентаризації. Дозволяє проводити інвентаризацію, коли товар був оприбуткований оптом, а потім розфасований в тару.

1342

З'явилася можливість задавати роздрібну ціну, при цьому знижка вираховується автоматично. Зробити це можна через зміну умов продажу товару в стані складу.

З'явилася можливість задавати роздрібну ціну, при цьому знижка вираховується автоматично, це зручно, коли господар знає за якою роздрібною ціною зі знижкою він готовий продавати товар, проте не знає точний розмір знижки.

1346

Під час торгівлі за безготівковим розрахунком під час виписки рахунка користувач може налаштувати вигляд документа (у цьому випадку, рахунка) так, щоб у ньому відображалися необхідні відомості. Тепер у рахунку можна додати колонку "Одиниця виміру", а в "шапці" рахунку - реквізити платника: ІПН, телефон, розрахунковий рахунок.
Як це робиться.
Робота з редагування та створення шаблонів документів ведеться в програмі FastReport, яка автоматично запускається, щойно Ви бажаєте здійснити дії з шаблоном будь-якого документа. Викликається ця дія у вікні "Надрукувати рахунок", встановивши галочку "Налаштувати звіт".
Далі Ви або створюєте новий шаблон, або вибираєте зі списку, що випадає, старий і редагуєте його. (докладний опис не помістився, він в окремому документі)

Таким чином, створювані в Торгсофт документи відповідають стандартам оформлення первинної документації та дозволяють користувачеві налаштувати вид документа "під себе". Таким же чином у Ваших документах може відображатися рекламна або інша бізнес-інформація (логотип, стиль оформлення тощо).

1347

Додано колонку ІПН.
Додано пошук у довіднику контрагентів за ІПН.

Розшер метод пошуку необхідного контрагента.

1348

Збільшено поле дисконтної картки до 12 символів у вікні реалізації

Збільшено поле дисконтної картки до 12 символів у вікні реалізації

1350

При зміні вручну кількості товару у внутрішньому переміщенні додано перевірку на недостатню кількість товару на складі та знаходження його на інвентаризації

При зміні вручну кількості товару у внутрішньому переміщенні додано перевірку на недостатню кількість товару на складі та знаходження його на інвентаризації

1362

У Фінансовому документі на закладці Розрахунковий рахунок додано колонку Розрахунковий рахунок,

Ця колонка відображає назву рахунку, за яким пройшла ця операція.

1363

Прискорено процес отримання додаткових параметрів етикетки (під час друку етикетки) у 2,5 раза. Перевірити правильність друку всіх параметрів на етикетці + ціни етикетки.

Прискорено процес друку етикеток

1366

При створенні комерційної пропозиції або рахунку із зазначенням знижки у відповідний документ до товарів застосовується їх товарна знижка, якщо ж товарної знижки немає, то застосовується знижка комерційної пропозиції або знижка рахунку

Під час створення комерційної пропозиції або рахунку із зазначенням знижки у відповідний документ до товарів застосовується їхня товарна знижка, якщо ж товарної знижки немає, то застосовується знижка комерційної пропозиції або знижка рахунку. Це дає змогу уникнути надання знижки більшої, ніж зазначено на складі в товарній знижці

1367

З'явилася можливість використовувати в документах казахстанську валюту тенге

З'явилася можливість використовувати в документах казахстанську валюту тенге

1374

Виправлено помилку, що виникає під час друку порожнього рахунку.

Виправлено помилку, що виникає під час друку порожнього рахунку.

1379

При створенні прибуткової накладної, заблокований список об'єктів обліку, тобто новий прихід здійснюється на тек. об'єкт обліку.
При редагуванні прибуткової накладної - об'єкт обліку доступний для вибору.

Необхідно на головній формі в полі Об'єкт обліку необхідно вибирати той об'єкт обліку, на який буде оприбутковуватися товар.

1381

Під час продажу уціненого товару в нефіскальному чеку з'явилася можливість зазначити, що "Уцінений товар поверненню та обміну не підлягає". У чеку після назви товару ставиться примітка ***
Для того, щоб відображався напис про неможливість повернення, необхідно викликати на редагування шаблон чеку, додати нове текстове поле (Text object) з ім'ям meCloseout і в тексті цього поля написати фразу "знижений у ціні товар поверненню та обміну не підлягає"

Дозволяє попередити покупців, що цей товар не може бути повернутий або обміняний.

1382

У розрахунку закупівельної ціни в стані складу тепер враховується додаткова закупівельна собівартість і додаткова закупівельна вартість, які формуються з витрат на закупівлю, що дає змогу точніше розраховувати останню закупівельну ціну товару, а також точніше розраховувати роздрібні ціни з режиму Розрахунок роздрібних цін за націнкою і курсом. Колонки Закупівельна ціна і Закупівельна ціна у валюті перейменовані в Закупівельну вартість і Закупівельну вартість у валюті відповідно.

Можливість обліку накладних витрат прибуткової накладної, розрахунок закупівельної ціни відповідно до них. Точніший розрахунок роздрібних цін за націнкою з урахуванням накладних витрат, а також при зміні курсу валюти

1384

З'явилася можливість встановлювати вручну від'ємну кількість товару під час проведення інвентаризації

З'явилася можливість встановлювати вручну від'ємну кількість товару під час проведення інвентаризації, це необхідно, коли товар перебуває в замовленні і його реально на складі немає

1388

При створенні нового партнера з видом партнерства Покупець через меню Налаштування - Контрагент стало обов'язковим записувати його штрихкод.

При створенні нового партнера з видом партнерства Покупець через меню Налаштування - Контрагент стало обов'язковим записувати його штрихкод, для коректної роботи режиму Торгівля з випискою рахунку

1392

Виправлено порядок переходу між полями при створенні нового касового ордера та оформленні надходження грошей на розрахунковий рахунок

Більш логічна і зручна робота з касовим ордером і надходженням грошей на розрахунковий рахунок

1394

Додано колонку рахунок і метод пошуку за рахунком

Користувач може шукати необхідний рахунок за Розрахунковим рахунком.

1395

У картці клієнта поле "Електронна адреса" тепер йде відразу за контактними телефонами

У картці клієнта поле "Електронна адреса" тепер іде відразу за контактними телефонами. Тобто вся контактна інформація зібрана в одному блоці

1396

З'явилася можливість створювати Шаблони комплектів. На формі реалізації можна додати такий шаблон комплекту в реалізацію, також можна з шаблону безпосередньо зібрати комплект.

З'явилася можливість створювати Шаблони комплектів. На формі реалізації можна додати такий шаблон комплекту в реалізацію, також можна з шаблону безпосередньо зібрати комплект. Це буде зручно для продажу комп'ютерних комплектуючих, де є певні шаблони конфігурацій, але часто покупець хоче щось змінити в списку комплектуючих.

1397

При оприбуткуванні товару, якщо у Виді товару стоїть галочка Гарантійний товар, то після додавання N-ої кількості товару, на екрані з'явиться діалог (N-у кількість разів) з проханням вказати серійний номер для товару.
При реалізації гарантійного товару необхідно вказати його серійний номер.
Доступний звіт за проданими товарами із серійними номерами, в якому якщо товар був повернутий від покупця з низки причин, ставиться відповідна позначка навпроти цього товару.
Викликавши форму Гарантійний товар, є можливість переглянути інформацію про товар і постачальника цього товару. На закладці Постачальник, також можливо повернути цей товар, або повернути його як бракований, якщо при оприбуткуванні товару був товару був привласнений один серійний номер, ьа під час реалізації товару вказано інший, то такий товар неможливо буде повернути постачальнику.

Облік серійних номерів при оприбуткуванні товару необхідний для того, щоб у користувача була можливість повернути бракований товар за серійним номером. Тобто було закуплено партію одного і того самого товару у двох різних постачальників, надалі цей товар був перемішаний на складі. Одна одиниця проданого товару виявилася бракованою. Раніше користувач не знав комуциз постачальників повернути цей товар. Тепер знаючи унікальний серійний номер товару, користувач може побачити інформацію про постачальника у відповідній формі і оформити повернення браку, або просто повернути товар.

1398

Фіксування продавця при поверненні. Якщо в налаштуваннях стоїть Зв'язувати реалізацію з продавцем під час входу в програму, то всі наступні повернення будуть пов'язані з цим продавцем. Якщо в налаштуваннях стоїть Зв'язувати реалізацію з продавцем для кожної реалізації, то під час спроби повернення буде запропоновано провести ідентифікацію продавця.
У відомості інвентаризації з'явилася кнопка, яка дає змогу переглянути, ким і коли були зроблені повернення за конкретним товаром.

Такий підхід дозволяє сильніше контролювати продавців, у разі махінацій з поверненнями дозволяє відстежити, хто і коли здійснював ці повернення, що дає можливість призначати персональну відповідальність за недостачу товару

1400

При розрахунку прибутку в звіті Аналіз прибутковості прибуткової накладної враховується Додаткова собівартість товару, але не враховується Додаткова закупівельна вартість.
На формі з'явилося відображення:
1. Витрати за накладною, що не входять до собівартості товару (додаткова закупівельна вартість)
2. Прибуток усієї накладної з урахуванням цих витрат.
Якщо ці дані частково не видно, рекомендується натиснути правою клавішею миші на заголовку вікна і вибрати Очистити реєстр, після цього перезапустити додаток.
Додано друкований звіт - прибутковість прибуткової накладної.

При розрахунку прибутку враховується Додаткова собівартість товару, але не враховується Додаткова закупівельна вартість.
На формі з'явилося відображення:
1. "Витрати за накладною, що не входять до собівартості товару" (додаткова закупівельна вартість)
2. Прибуток усієї накладної з урахуванням цих витрат.

Додано друкований звіт - прибутковість прибуткової накладної.
Точніший розрахунок прибутку за накладною, а також зручний друкований звіт.

1405

Тепер можна коректно робити витрати - вони є небалансовими операціями (не беруть участі в балансі з партнерами). Одержувачем і Відправником можуть бути всі контрагенти. Перегляд цих Витрат можливий у меню Оплата - Оплата (автоматичні оплати), для зручності зроблено іконку, що ідентифікує небалансові оплати.
Оплата - Оплата - Додати оплату - Повернення грошей клієнту/Оплата постачальнику
а. Розблоковано поле Р/С, за умови, що відправник - поточний об'єкт обліку.
б. Додано 2 дії - Небалансова прибуткова і Небалансова видаткова.

Коректне введення витрат, вони не беруть участі в балансі з партнерами. Додана можливість при поверненні грошей клієнту та оплаті постачальнику з режиму Оплата обирати розрахунковий рахунок, якщо встановлений поточний об'єкт обліку, а також введено дві нові дії з внесення небалансових прибуткових і видаткових оплат.

1408

Якщо при оприбуткуванні товару в налаштуваннях виробника вказати, що Виробник не бере участі в назві, то замість Немає інформації буде записуватися Не бере участі в назві

Якщо при оприбуткуванні товару в налаштуваннях виробника вказати, що Виробник не бере участі в назві, то замість Немає інформації буде записуватися Не бере участі в назві

1409

На формі створення рахунку, в полі Одержувач тепер відображається список Контрагентів (Налаштування-Контрагент), а не Клієнти (Маркетинг-Клієнти).

Раніше при виклику довідника викликалася форма Клієнти, тепер викликається поле Контрагенти (рахунок може виписуватися не тільки клієнту, але й постачальникам та іншим).

1410

Для верхнього вузла торговельної мережі прибрано закладку Ієрархія. Це дає змогу уникнути некоректного призначення власника для верхнього вузла торговельної мережі.

Щоб уникнути некоректних дій користувача прибрано закладку Ієрархія з налаштувань верхнього вузла торговельної мережі.

1411

Кількість відображається без дробових чисел.

Правильне відображення кількості товару (без десяткових дробів)

1412

Заблоковано зміну (додавання, редагування, видалення) складу реалізації за наявності оплат цієї реалізації. Для зміни необхідно видалити оплати за цією реалізацією.

Заблоковано зміну (додавання, редагування, видалення) складу реалізації за наявності оплат цієї реалізації, що раніше викликало некоректну роботу системи, даючи змогу довільно редагувати суму до оплати.

1414

Відкрито доступ до форми акт шлюбу для ролей з обмеженим доступом

Відкрито доступ до форми акт браку для ролей з обмеженим доступом, що дає змогу не тільки господареві, а й персоналу формувати повернення браку постачальнику

1417

У перегляд складу прибуткової накладної зі Списку прибуткових накладних у режимі Облік за артикулами додано колонку Од. виміру, в якій відображаються одиниці виміру товару (вони вказуються в Товарознавство - Вид товару)

Зручніший спосіб перегляду прибуткових накладних, при якому вказується одиниця виміру, в якій було закуплено товар

1421

На формі редагування товару з'явилися поля, в яких відображається кількість товару з урахуванням поточного надходження, кількість товару на поточному складі та кількість у торговельній мережі

Якщо переглядати або змінювати раніше створені прибуткові накладні, то некоректно відображалася кількість, без урахування поточного приходу. Тепер відображається з урахуванням.

1426

Звіт розбивається за різними групами, наприклад, списання у зв'язку з крадіжкою, списання інвентаризації, списання розукомплектації, списання при комплектації і так далі. У звіті відображається інформація про назву товару, артикул, штрих-код, кількість, ціну, суму, собівартість і суму собівартості.

Цей звіт необхідний для отримання інформації про те, яким саме складським документом і на підставі чого списувався той чи інший товар зі складу

1430

Якщо обрано режим зв'язування реалізації з продавцем, то після натискання на кнопки Скасувати або Скасувати все створюється порожній документ, але все одно необхідно сканувати бейдж перед реалізацією. Дія Вибрати шаблон доступна тільки після того, як обрано продавця

Захист від помилкових дій продавців, вибір продавця обов'язковий для продажу шаблону комплекту

1436

Відформатовано відображення стовпців Кількість і Ціна в нижній частині звіту без використання знаків після коми. Додано кнопку очищення фільтра "Об'єкт обліку".

Відображення кількості та ціни у звіті більш читабельне, не використовуються знаки після коми, додано кнопку для видалення інформації про об'єкт обліку, щоб можна було переглядати інформацію про всі об'єкти обліку

1438

При створенні рахунку (Торгівля з випискою рахунку), якщо в налаштуваннях стоїть галочка Вибір підприємства обов'язковий для складських і фінансових документів поле з вибором підприємства обов'язкове для заповнення.

При створенні рахунку (Торгівля з випискою рахунку), якщо в налаштуваннях стоїть позначка Вибір підприємства обов'язковий для складських і фінансових документів поле з вибором підприємства обов'язкове для заповнення.

1439

1. На формі редагування Розрахунковий рахунок додано вибір підприємства.
2. На формах редагування Оплата, Платіжне доручення, Надходження на розрахунковий рахунок - додано фільтр Розрахунковий рахунок при виборі підприємства. Коли вибрано Підприємство, у полі Розрахунковий рахунок відображаються ті розрахункові рахунки, які належать до обраного підприємства або які не належать жодному підприємству. Якщо Підприємство не вибрано, то в Розрахунковий рахунок відображаються всі розрахункові рахунки.

Дозволяє уникнути помилок під час роботи з розрахунковими рахунками, коли робота ведеться одночасно з різними ПП. Якщо вибрано певне Підприємство, то в списку розрахункових рахунків відображаються тільки ті, які належать цьому підприємству, і ті, які не належать жодному з підприємств (ПП)

1445

Після того як встановлено "галочку" біля напису Друкувати звіт про надруковані етикетки зі знижкою на товар на формі Кількість для друку, то після друку етикеток буде запропоновано роздрукувати зазначений вище звіт, з можливістю редагування шаблону друку.

Буває необхідно в разі, коли господареві потрібно контролювати роботу людей, які займаються переклеюванням етикеток після уцінки товару.

1446

З'явилася можливість змінювати кількість і ціну товару, що входить до складу шаблону комплекту за допомогою кнопки Змінити.

-

1451

При редагуванні користувацького шаблону документа після видалення інформації про шаблон після натискання на кнопку Налаштування на редагування викликається стандартний шаблон.

Можливість більш швидкого перемикання між стандартними та користувацькими шаблонами для редагування.

1462

У балансі з партнерами, в картці взаєморозрахунків, записується правильна закупівельна ціна від постачальника цього товару, якщо постачальників і цін було кілька різних

Удосконалено механізм формування картки взаєморозрахунків з постачальниками

1464

При оприбуткуванні товару з'явилася можливість вказувати метод оплати прибуткової накладної - Передоплата, Відстрочка платежі, Під реалізацію, За фактом. Створено звіт по товару, який закуповувався Під реалізацію. У Склад - Реєстр прибуткових накладних можна переглянути які накладні були оплачені певним методом.

Дозволяє вести аналіз руху товару за партіями поставки в розрізі методів оплати прибуткових накладних.

1467

Тепер параметри етикеток зберігаються в системному реєстрі

Це дає змогу використовувати принтер етикеток як мережевий, водночас у кожного користувача можуть бути свої налаштування етикеток

1468

При об'єднанні товару в стані складу програма пропонує роздрукувати етикетки на той товар, який надалі буде вилучено в результаті об'єднання з новою назвою і штрихкодом

Раніше друкувалися бирки не на товар, що видаляється, а на той, що залишався в системі, що було не зовсім логічно

1469

У цьому режимі виділяється не одна комірка, а повністю рядок.

При великій кількості об'єктів обліків стало легше візуально переглядати кількість того чи іншого товару.

1472

Виправлено помилку при завантаженні відомості інвентаризації з терміналу збору даних CASIO DT-930 "Invalid variant type conversion", пов'язану з відсутністю ціни товару на поточному складі.

Якщо на поточному складі ціна товару не знайдена, то виконується спроба пошуку ціни на інших складах, якщо не знайдена, то ціна встановлюється 0.

Покращено роботу програми при проведенні інвентаризації з використанням терміналу збору даних Casio DT-930

1478

Стало можливо зменшити форму тільки до певних розмірів. Щоб уникнути "зникнення" деяких кнопок при сильному зменшенні форми. Ціна закупівлі вказується в національній валюті.

Стало можливо зменшити форму тільки до певних розмірів. Щоб уникнути "зникнення" деяких кнопок при сильному зменшенні форми. Ціна закупівлі вказується в національній валюті.

1484

При зазначенні розрахункового рахунку автоматично вказується підприємство, яке пов'язане з цим розрахунковим рахунком.

Виключається можливість помилок пов'язаних з розбіжністю розрахункового рахунку та відповідного підприємства.

1487

Для операцій Зняти гроші в касу, Перевести на розрахунковий рахунок, Обмін валют і Переказ грошей в іншу касу додано вибір підприємства. Обов'язковість вибору підприємства налаштовується в Налаштування - Параметри - Облік

Дозволяє здійснювати прив'язку фінансових документів до підприємства

1489

Виправлено помилку з неможливістю надрукувати рахунок з форми Реалізація

Якщо клієнт вибрав товари і просить виписати йому рахунок на них, це зручно зробити з форми Реалізація, замість того, щоб наново додавати їх у режимі Торгівля з випискою рахунку

1491

При виборі Підприємства в полі Розрахунковий рахунок відображаються ті рахунки, які належать цьому підприємству або які не належать жодному з підприємств підприємства.

Це блокування необхідне, щоб уникнути розбіжності вибору підприємства і розрахункового рахунку.

1492

При натисканні на кнопку TAB курсор переходить по черзі на наступне поле послідовно зверху вниз

Раніше після натискання на кнопку TAB перехід від поля до поля був непослідовний.

1493

У шаблоні друку збільшено поле "Р/С".

Раніше якщо реквізити розрахункового рахунку були довгими, то одного рядка в шаблоні не вистачало місце при переході на другий рядок.

1494

У Печатці безготівкових операцій і Журналі прибрано колонки Прихід, Витрата і Баланс, у колонці Сума відображається знак фінансової операції (плюс або мінус), відредаговано поля сторінки.
У Журналі змінено заголовок на Журнал фінансових операцій, підсумки відображаються тільки тоді, коли у вибірці використовується одна валюта.

У Печатці безготівкових операцій і Журналі прибрані колонки Прихід, Витрата і Баланс, у колонці Сума відображається знак фінансової операції (плюс або мінус), відредаговані поля сторінки.
У Журналі змінено заголовок на Журнал фінансових операцій, підсумки відображаються тільки тоді, коли у вибірці використовується одна валюта.

1497

Створено узагальнений звіт за день, у якому відображаються підсумки касового дня за поточною касою. У звіті така інформація:
1. Дата і час відкриття касового дня (перша операція)
2. Дата і час закриття касового дня (остання операція)
3. Кількість операцій (чеків) реалізації + повернення
4. Кількість реалізацій
5. Кількість повернень
6. Сума реалізацій готівковий розрахунок
7. Сума реалізацій безготівковий розрахунок
8. Сума повернень
9. Сума в касі на початок дня
10. Сума в касі на кінець дня
11. Сума інкасації (здавання виручки)
12. Сума надходження в касу з розрахункового рахунку
13. Сума вилучень із каси на розрахунковий рахунок
14. Сума інших доходів.
15. Сума інших витрат.
16. Касири цього дня (хто здійснював продажі)
17. Назва каси
18. Об'єкт обліку
19. Дата друку

Зручний перегляд необхідної інформації про касу за день в одному звіті

1507

Додано можливість відкриття доступу ролям з обмеженим доступом до об'єднання клієнтів

Додано можливість відкриття доступу ролям з обмеженим доступом до об'єднання клієнтів. Більш гнучке налаштування ролей

1512

При використанні статичного складу перед додаванням товару в інвентаризацію перераховується кількість на складі за цими товарами

Це дає змогу мати актуальну інформацію у відомості інвентаризації перед її проведенням

1519

При знятті грошей з розрахункового рахунку в касу з'явилося поле, де вказується дата для можливості проведення операції заднім числом

При знятті грошей з розрахункового рахунку в касу з'явилося поле, де вказується дата для можливості проведення операції заднім числом

1521

Облікова ціна = це остання закупівельна ціна+додаткова закупівельна собівартість+додаткова закупівельна вартість.

Поняття Закупівельна вартість перейменовано в Облікову ціну.

1528

Додано звіт, у якому відображаються дані про останнє надходження товару на певну дату з повною інформацією про закупівлю та фінансові витрати за цим товаром

Аналізуючи надходження легше орієнтуватися в закупівельних цінах за товарами і фінансових витратах, пов'язаних з цими надходженнями

1531

З'явилася можливість у друкованому звіті вказувати суму грошей словами

Можливість гнучкіше налаштовувати друкований звіт з повернення товару постачальнику

1532

Додано грузинську валюту Ларі.

У програму додана грузинська національна валюта-Ларі

1548

Змінено відображення витрат накладної, з'явилася можливість вносити фінансові та нефінансові витрати, а також можливість їх редагувати.
Під час додавання фінансової витрати тепер можна вказати Вид витрати (Транспортна, Послуги банку, Цінники, Інші), а також з'явилося поле, в якому можна вказати, входить ця витрата в собівартість товару чи ні. Ці оплати (витрати) є небалансовими і не беруть участі при розрахунку балансу з партнерами.

Реалізація гнучкішого підходу до внесення витрат прибуткових накладних, це дає змогу враховувати накладні витрати, що супроводжують приходи.

1549

При виборі режиму роботи Вести товарно-грошовий баланс з VIP-клієнтами чек за замовчуванням не друкувався. Тепер друкується автоматично

Доопрацювання режиму роботи з VIP-клієнтами

1551

Додано можливість переказу грошей з одного розрахункового рахунку на інший. При цьому створюються два фінансові документи - видатковий і прибутковий

Поліпшення функціональності програми. Тепер можна враховувати перекази грошей між двома різними розрахунковими рахунками

1556

При виклику цих форм редагування в полі Стаття аналізу стоїть значення, вибране у фільтрі Стаття аналізу на формі Фінансовий. документ.

Вибравши на формі Фінансовий документ будь-яку статтю аналізу, вона автоматично підставиться у відповідне поле при створенні нового фінансового документа.

1557

Розроблено новий звіт - Аналіз руху товару за партіями поставки. З цього звіту можна побачити залишки товару від зазначеного постачальника на певну дату.

Звіт показує залишки товару по конкретному постачальнику за певний період часу

1558

Коли активний фільтр за "Покупцем" і створюється нова комерційна пропозиція - на формі комерційної пропозиції в полі Покупець автоматично ставиться те значення, яке було встановлено у фільтрі.
Аналогічна дія виконується при створенні Рахунку

Коли проводиться пошук документів за одержувачем, зручно одразу створювати новий документ із тим самим одержувачем, а не обирати його заново

1560

Картку складського обліку доопрацьовано для використання товару з дробовою кількістю і кількістю менше 1

Можливість використання картки складського обліку з ваговим товаром і товаром із дробовою кількістю

1563

сортування фінансових документів відбувається від низу до верху ... Вгорі знаходяться останні документи.

Користувачеві зручніше переглядати останні створені документи.

1564

Виправлено створення дублікатів статей фінансового аналізу при переміщенні або перейменуванні стандартних. Також у налаштуваннях з'явилася можливість перевизначати стандартні статті фінансового аналізу на призначені для користувача

Можливість більш гнучкого налаштування статей фінансового аналізу

1575

У налаштуваннях користувача розширено Контроль мінімальної ціни продажу:
Дозволено продавати нижче собівартості
Дозволено продавати нижче останньої облікової ціни
Дозволено Продати за Собівартістю + мінімальна торговельна націнка
Дозволено Продати за Останньою Обліковою ціною + мінімальна торговельна націнка
Запитати у Користувача про дозвіл продажу нижче собівартості
Запитати у Користувача про дозвіл продажу нижче останньої облікової ціни
Також під час продажу товару, зміни знижки або ціни зі стану складу (через форму редагування товар), залежно від встановлених налаштувань, викликається діалогове вікно з пропозицією вибрати ціну, якщо ціна не задовольняє встановленим умовам продажу.

Розширено налаштування контролю за мінімальною ціною продажу. Тепер господар має можливість дозволяти або не дозволяти користувачам (продавцям) продавати товар нижче мінімальної ціни продажу. Ці налаштування доступні тільки при ввімкненому вдосконаленому розрахунку умов продажу

1576

Додано фільтр за об'єктом обліку. Якщо об'єкт не обрано, то аналіз відбувається в розрізі всієї торговельної мережі, а якщо обрано, то в розрізі тільки конкретного об'єкта обліку. Аналіз за конкретним об'єктом обліку буде вірним тільки за умови, що по товару не було внутрішніх переміщень між об'єктами обліку.

Можливість вести розрахунок за товарами на реалізації в розрізі одного об'єкта обліку

1577

Внесено зміни в шаблон податкової накладної. Додано два поля - Номер договору поставки та Дата договору поставки

Друк податкової накладної здійснюється відповідно до змін у законодавстві

1585

При зміні номера ліцензії з'являлася незручність у зв'язку з неможливістю сканування старих чеків. Тепер на здійснення повернення переліцензування ніяк не впливає.

При зміні номера ліцензії з'являлася незручність у зв'язку з неможливістю сканування старих чеків. Тепер на здійснення повернення переліцензування ніяк не впливає.

1587

З'явилася вкладка з можливістю введення статей фінансового аналізу та зіставлення їх зі стандартними

З'явилася вкладка з можливістю введення статей фінансового аналізу та зіставлення їх зі стандартними

1590

У реєстрі прибуткових накладних додано фільтр для стану оплати, за його допомогою можна обирати накладні оплачені за фактом, за передоплатою, з відтермінуванням платежу і під реалізацію, тепер вони мають відповідні піктограми

Під час перегляду реєстру прибуткових накладних зручно бачити які накладні оплачуються за фактом, за передоплатою, а які з відтермінуванням платежу або під реалізацію

1592

У шаблони друку чека додано змінну Сума накопичень клієнта, за допомогою якої можна показати на чеку суму покупок клієнта.

Дозволяє на чеку інформувати клієнта про суму його покупок

1597

Під списком операцій додано поле для розгорнутого відображення Призначення операції в Розрахунковому рахунку та Опису операції в Журналі

Дозволяє мати на екрані більше колонок при перегляді, а призначення та опис операції можна переглянути нижче

1599

Закладка "З'єднання" тепер відсутня в параметрах. З'єднання налаштовується при вході в програму після натискання на посилання База даних

Закладка "З'єднання" тепер відсутня в параметрах. З'єднання налаштовується при вході в програму після натискання на посилання База даних

1614

Створено звіт, що дає змогу друкувати поточний стан складу з описом, фотографіями товару і цінами.

Зручно швидко друкувати прайс-лист з фотографіями товару

1625

Створено форму відображення податкових накладних, з можливістю їх друку. З такими полями:
Дата, Номер, Відправник, Одержувач, Сума, Дата договору, Номер договору, Тип договору, Вид взаєморозрахунку, Залишається у продавця (тип причини).
Податкова накладна створюється перед її друком з:
а. Документ - Торгівля з випискою рахунку - Видаткова накладна - Друк податкової накладної
б. Документ - Реалізація - Друк податкової накладної

Можливість обліку податкових накладних

1627

У всіх друкованих звітах інвентаризації додано колонку артикул

Для користувачів, які ідентифікують товар за артикулом, більш зручний вигляд друкованих звітів

1635

З'явилася дія Копіювати.

При внесенні однотипних платежів полегшує введення інформації.

1637

На формі відображення товарів за замовленнями з'явилася можливість змінити кількість замовленого товару, якщо замовлення не було передано накладною внутрішнього переміщення на склад тимчасового зберігання

Розширення функціональності роботи із замовленнями клієнтів

1647

Якщо в списку документів внутрішнього переміщення змінити стан на Закрити (з'являється значок замка), то зміни за таким документом заборонені

Блокування внесення змін до накладної внутрішнього переміщення після її закриття

1668

Під час приймання пакета даних із внутрішнім переміщенням на приймаючому об'єкті обліку встановлюються ціни відповідно до накладної

Це дає змогу усунути помилки, пов'язані з початковою неузгодженістю баз і попередніх помилок, пов'язаних із передаванням цін

1669

Під час внесення оплати за прибутковою накладною платником за замовчуванням ставиться те підприємство, на яке було виконано прихід

Дозволяє уникнути неузгодженості боргів у балансі з партнерами

1672

Якщо виставлено приналежність до підприємства, то в полі З розрахункового рахунку відображаються тільки ті рахунки, які належать до цього підприємства або не належать до жодного з них

Зручність роботи при використанні декількох підприємств і розрахункових рахунків

1681

Виправлено неправильне відображення залишків на розрахункових рахунках після виконання операції Перевести гроші на інший розрахунковий рахунок

Виправлено неправильне відображення залишків на розрахункових рахунках після виконання операції Переказати гроші на інший розрахунковий рахунок

1683

Створено спеціалізований звіт по товару з розбиттям за розмірами та виробниками. Звіт друкується у вигляді шахматки, на перетині вказується кількість певного товару в певному розмірі. Звіт є динамічним і може бути експортований в Excel, або роздрукований

Даний звіт може бути корисний для формування об'ємного замовлення, в ньому наочно представлено в якому розмірі замовлені певні одиниці товару

1684

При створенні видаткової накладної за рахунком у разі, коли використовується SQL Server 2000, виправлено помилку, що виникала, пов'язану з конвертацією дати.

При створенні видаткової накладної за рахунком у разі, коли використовується SQL Server 2000 виправлена помилка, пов'язана з конвертацією дати, що виникала.

1685

Якщо при створенні видаткової накладної в рахунку є товари, за якими ведеться облік за серійними номерами, то користувачеві пропонується їх ввести. Після того, як усі серійні номери введені, користувачеві пропонується роздрукувати гарантійний талон

Автоматизація процесу введення серійних номерів і роздруківки гарантійного талона

1687

У реалізації та товарному під час відображення відсотка знижки виконується округлення до десятих часток, але сума рахується з урахуванням усіх розрядів. Виправлено округлення реалізації при відсутній галочці Округлять ціну реалізацій й виставленням заокруглень до 5 копійок у вигляді товару.

Більш оптимальне відображення інформації про відсоток знижки в реалізації та чеку. Округлення цін реалізації відповідно до налаштування.

1689

У податковій накладній поле Тип причини зроблено необов'язковим. Є два стани:
1) Тип причини порожній, тоді один примірник залишається у покупця, другий - у продавця (копія).
2) Тип причини є, тоді один примірник залишається у продавця (оригінал), другий - теж у продавця (копія)

Удосконалення формування податкових накладних

1690

Заборонено виписку рахунку та його оплату у валюті відмінній від національної

Раніше відсутність заборони призводила до створення видаткової накладної у валюті рахунку і у клієнта виникав борг незалежно від того, чим її оплачувати, тому що накладна була пов'язана з валютою і поміняти її було не можна

1692

Додано налаштування, що визначає, які товари не використовувати під час розрахунку накопичувальної та разової знижки. У Документ - Реалізація додано поля Сума для розрахунку знижки та Сума для розрахунку знижки за період накопичення.

Можливість введення додаткових обмежень на формування суми для розрахунку знижки

1698

На формі Сканувати ШК или Артикул додано перемикач запитувати кількість.
На формі редагування Накладна додано - Номер рахунку, Дату рахунку, за якою ця накладна створена, Підприємство з можливістю редагування.
У шаблон Накладної додано такі змінні - Номер рахунку, Дата рахунку, Р/р постачальника повністю, Р/р покупця повністю, ІПН покупця

Розширення функціональності роботи програми в режимі Торгівлі з випискою рахунку

1699

На формі склад сім'ї додано колонку Дата видачі дисконтної картки

На формі склад сім'ї додано колонку Дата видачі дисконтної картки

1704

Додано фільтр з можливістю впорядкування за Артикулом, Назвою товару, Штрихкодом, за Порядком введення

Можливість сортування в Поверненні товару постачальнику за атрибутами

1707

У формуванні замовлення постачальнику додано три колонки - Артикул, Поточна роздрібна ціна, Націнка (роздрібна)

Для зручності формування замовлення постачальнику додано колонки, за якими можна ідентифікувати товар

1712

Коли під час оприбуткування товару курсор стояв у полі Артикул не працювала гаряча клавіша Enter.

Виправлено непрацездатність гарячої клавіші.

1715

Додано перемикач Установить, за допомогою якого можна встановити ціну на групу обраних товарів

Ця функція буде корисною, якщо необхідно встановити однакову ціну на групу товарів

1723

Виконується контроль кількості серійних номерів при додаванні товару, для якого ведеться гарантійний облік. На формі Облік серійних номерів створено кнопку для додавання серійних номерів.

Виконується контроль кількості серійних номерів під час додавання товару, для якого ведеться гарантійний облік. На формі Облік серійних номерів створено кнопку для додавання серійних номерів.

1726

Зроблено перевірку одновалютності рахунків.

Дозволяє уникнути помилок при спробі переказу з одного розрахункового рахунку на інший у валюті, що відрізняється

1727

В акції з'явилася вкладка "Керуючі штрих-коди", на якій можна створити штрих-коди, які необхідно сканувати в реалізації для активації акції, якщо є хоч один штрих-код, то акція не настане, доки він не буде просканований. Додано налаштування скільки разів може бути застосований керуючий штрих-код, один або необмежену кількість разів. Також додано можливість їх генерації та друку. Під час сканування керуючого штрих-коду в реалізації за негативного результату виводяться відповідні повідомлення, а якщо вдалося активувати акцію, то під інформацією про клієнта з'явиться напис, що акцію активовано.

Можливість використання флаєрів для активації акцій

1728

Виправлено привласнення знижки дня народження, якщо спочатку був обраний клієнт, у якого застосовується дана знижка, а потім інформація про цього клієнта була видалена, на товари, які додаються знову, знижка тепер не надається

Виправлення додавання знижки дня народження, після видалення інформації про клієнта

1733

Виправлено помилку, коли під час закриття періоду чернетки реалізацій переходили у звичайні реалізації

Удосконалення механізму закриття періоду

1738

При створенні нового приходу в шапці прибуткової накладної за замовчуванням спосіб оплати встановлюється За фактом.

Автоматично виставляється найбільш часто використовуваний спосіб оплати за товар

1740

У шапці прибуткової накладної в полі валюта за замовчуванням виставляється національна валюта, встановлена в налаштуваннях системи

У шапці прибуткової накладної в полі валюта за замовчуванням виставляється національна валюта, встановлена в налаштуваннях системи

1745

Виправлено помилку з неправильним відображенням кількості операцій. Кількість відображалася по всій торговельній мережі. Тепер відображається тільки за поточним об'єктом обліку

Узагальнений звіт за день дозволяє побачити результати торгівлі за день у стислому вигляді

1747

Додано звіт з розмірним рядом, який формується на основі обраних комерційних пропозицій або рахунків за допомогою багаторядкового вибору. У цьому звіті відображаються такі колонки за кожним брендом:
1) Артикул, 2) Колір, 3) Розмірний ряд із кількістю (підсумки за всіма комерційними пропозиціями або рахунками), 4) Усього одиниць. Цей звіт може бути експортований в Excel

Даний звіт буде корисний для постачальників одягу або іншого розмірного товару під час формування замовлень клієнтів

1749

Додана галочка Враховувати списання при розрахунку прибутку

Вимкнення галочки дозволяє не враховувати списання при розрахунку прибутку, наприклад, якщо списується товар для використання в магазині

1751

Додано платну функцію "Масова розсилка".
Після активації в Маркетингу стане активним пункт "Масова розсилка". З її допомогою можна формувати листи масової розсилки наявним клієнтам як за допомогою електронних листів (необхідна наявність Microsoft Outlook), так і через смс-повідомлення (необхідно мати обліковий запис на смс-сервісі TurboSMS (http://turbosms.ua/), і офіційно зареєстрований на ньому підпис для повідомлення). Щоб зробити масову розсилку, необхідно зайти в Маркетинг - Масова розсилка, виділити багаторядковим вибором тих клієнтів, яким потрібно зробити розсилку, і натиснути кнопку Створити масову розсилку, після цього потрібно вибрати ту масову розсилку, до якої ви хочете додати даних одержувачів. Так само можна створити нову розсилку, при її створенні необхідно вибрати, на основі якого шаблону створюватимуться повідомлення, і якщо це смс-розсилка, то вибрати відповідний смс-сервіс (при створенні смс-сервісу необхідно вказати логін і пароль облікового запису в TurboSMS, отримані під час реєстрації) і час доставки повідомлення. При створенні шаблону листа в нього можна додавати змінні, замість яких потім будуть підставлені дані клієнта, а також якщо це електронний лист, то бажано вказати заголовок (тема листа), а якщо смс - обов'язково виберіть йому підпис. Після того, як було створено розсилку і додано до неї одержувачів, можна здійснити надсилання, натиснувши кнопку надіслати, так само можливо організувати повторне надсилання повідомлень (листів). Під розсилкою відображаються всі одержувачі з їхніми електронними адресами та телефонами, а також якщо це була смс-розсилка, то буде зазначено статус доставки повідомлення і час фактичного відправлення (для отримання цих даних необхідно натиснути кнопку Оновити статус відправлення). Додавати клієнтів в масову розсилку так само можливо з меню Маркетинг - Клієнти, де набагато зручніше відфільтрувати клієнтів за різними ознаками.

Завдяки сервісу Масової розсилки у вас з'явиться можливість інтерактивно інформувати ваших клієнтів, через електронну пошту і смс повідомлення, про надходження нової колекції, акції, що проходять у вашому магазині, вітати з днем народження, що підніме ваш імідж серед конкурентів і стане приємною несподіванкою для ваших клієнтів.

1752

Створено звіт із такими колонками:
1) Дата - тільки ті дні, в які було надходження грошей 2) Сума - сума надходжень за день. Цей звіт демонструє валовий дохід підприємства за статтею фінансового аналізу Товарна виручка.

Друкована форма для відображення інформації про надходження грошей, буде корисна для заповнення книги форма №10 - Валові доходи за період.

1753

Додано кнопки вивантаження в Exel і HTML в "Прибутковості реалізацій за період".
Також у фільтр за доходом додано умову - Товари, які продавалися

З'явилася можливість вивантажувати звіт Прибутковість реалізацій за період у формати Excel і HTML

1754

Під час додавання товару у відомість інвентаризації змінено перевірку на заборону додавати товар у відомість, у разі, якщо він доданий в іншу відомість. Тепер можна додати цей товар у відомість, якщо інша відомість, куди він включений, належить іншому об'єкту обліку.

Раніше було заборонено додавати товар до відомості інвентаризації на іншому об'єкті обліку, якщо до цього він був уже включений до іншої відомості інвентаризації на іншому об'єкті обліку.

1764

Якщо у вигляді товару зазначено, що він ваговий і одиниця виміру кг, то над полем кількість відображається відповідний напис

Для штучного товару відображається поле кількість, для вагового - вага. В обох режимах можна вказати одиниці виміру

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором