• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Опис версії 7.5.3.0

23.05.2011

1129

Додано аналіз, який відображає список товарів із кількістю реалізацій за період, меншою за вказану за обраним об'єктом обліку.
За обраними товарами можна:
1. Встановити товарну знижку та/або ознаку уцінки.
2. Надрукувати нові етикетки поштучно, або в кількість на складі
3. надрукувати етикетки зі знижкою.
Реалізовано друк аналізу з можливістю налаштування шаблону.

Проведення аналізу по товару, який погано продається з можливістю здійснення дій зі стимулювання покупців до його купівлі.

1302

Після активації функції, потрібно зайти в налаштування програми (Налаштування - Параметри - Облік) і в полі "Переходити від роздрібної ціни до оптової залежно від кількості" змінити пункт випадаючого списку на "Використовувати політику оптових цін". Тут же є можливість увімкнути перемикач "не використовувати політику оптових цін для іменованих клієнтів", що дасть змогу не переходити на оптову ціну, якщо в реалізації просканована картка клієнта.
Додана можливість створювати і налаштовувати політику оптових цін (умов переходу від роздрібної ціни до оптової) для видів товару. На основі політики можна автоматично сформувати оптові ціни. Реалізовано друк оптового прайс-листа з групуванням за видом товару. Налаштувати шаблон друку оптового прайс-листа можна з налаштувань програми. У картці товару з'явилася кнопка, після натискання на яку, з'являється форма зі списком оптових цін, де можна їх сформувати і редагувати.

Автоматизація визначення ціни товарів для оптових покупців з можливістю гнучкого налаштування умов переходу від роздрібної ціни до оптової.

1424

Розроблено новий режим виробництва готової продукції. За допомогою нього можна створювати технологічні карти зі списком операцій і матеріалів, необхідних для виробництва однієї одиниці виробу.
На основі технологічної карти створюються маршрутні листи з можливістю їх друку. На надрукованому маршрутному листі відображаються штрих-коди операцій.
Спеціально для співробітників розроблено новий режим для контролю виконання операцій маршрутного листа ("Документ - Операції маршрутного листа"). Перевага цього режиму в легкості його використання, співробітникам потрібно просто сканувати штрих-код і немає необхідності використовувати клавіатуру.
Також додано новий режим - "Оплата відрядної праці". Цей режим дає змогу провести оплату співробітникам, при цьому буде створено видатковий фінансовий документ. Тут же можна роздрукувати розрахунковий лист за кожним співробітником і загальний розрахунковий лист.

Автоматизація виробництва готової продукції. Перевага режиму в легкості його використання, контроль процесу виробництва, контроль виконаних операцій з подальшою можливістю оплати відрядної праці.

1588

У меню Склад додано пункт - Сполучення з Інтернет-магазином. В якому за кожним об'єктом синхронізації можна подивитися товари, що підлягають синхронізації (фото, назва, артикул, штрих-код, кількість, роздрібна ціна, сума по роздрібу, оптова ціна та розділ синхронізації для інтернет-магазину), синхронізація з електронним каталогом, також перенесена в це меню, і керування типом синхронізації розташоване у формі редагування Об'єкт синхронізації.

Об'єкт синхронізації - основний елемент управління синхронізацією. У ньому ми обираємо, з чим буде проводитися синхронізація (електронний каталог або інтернет-магазин), вказуємо товарну групу для синхронізації (якщо не вказано, то синхронізуються всі товари), адреси доставки інформації (куди потрапляє прайс лист і звідки завантажуються замовлення) і фотографій. Якщо синхронізація відбувається з інтернет-магазином, то так само необхідно вказати, куди надходять оплати за оплаченими реалізаціями (каса або розрахунковий рахунок) і способи формування назви та опису товарів для інтернет-магазину. На вкладці Центри обліку вказується, з яких центрів обліку брати товар для синхронізації, при цьому кількість товарів підсумовується, а ціна береться максимальна (якщо на різних складах різні ціни). На вкладці час синхронізації можна вказати час автоматичної синхронізації.

Якщо синхронізація відбувається з Інтернет-магазином, то у вигляді товару товарів товарів, що підлягають синхронізації, необхідно вказати розділ синхронізації (розділ (категорія) в електронному каталозі, якому відповідає номер від 00 до 99), товари без розділу синхронізації не можуть бути синхронізовані, товар з нульовою кількістю автоматично позначається як такий, що не відображається на сайті.

Під час синхронізації на фтп-сервер надсилаються тільки нові або змінені фотографії, якщо необхідно оновити всі фотографії, необхідно натиснути кнопку Позначити всі фото, і під час наступної синхронізації будуть оновлені всі фотографії.

Обробка замовлень відбувається в режимі Документ - Замовлення віддаленого клієнта, після вибору об'єкта синхронізації, можна перинять замовлення. Якщо замовлення повністю оплачене, то воно не відображається на цій формі, а за ним створюється рахунок (на ту касу або розрахунковий рахунок, який вказано в об'єкті синхронізації), і вже оплачена видаткова накладна, а товар списується зі складу. Якщо клієнт не був зареєстрований у системі, то відбувається його автоматична реєстрація (пошук відбувається за ПІБ (теоретично можуть виникнути проблеми з однофамільцями)).
Якщо це звичайне замовлення, то воно відображається на панелі Замовлення, знизу товари замовлення, праворуч інфомація про клієнта. Оператор повинен зв'язати клієнта замовлення з клієнтом в системі, якщо він не пов'язаний і виписати або не виписувати на замовлення рахунок, подальша робота з клієнтом відбувається через режим Торгівля з випискою рахунку.

Можливість синхронізувати програму Торгсофт з існуючим Інтернет-магазином: вивантажувати товари з фотографіями, отримувати та обробляти замовлення, здійснювати реалізації, формувати рахунки.

1757

У картці товару з'явився новий атрибут Статус замовлення у постачальника (може бути дозволений до замовлення і заборонений). У стані складу відображається візуально відповідною піктограмою. Позначені цією ознакою товари не відображаються у Формуванні замовлення постачальнику. Додано фільтри в Стані складу:
* Товари, які більше не треба замовляти
* Товари, які треба замовляти
Додана кнопка Встановити ознаку необхідності замовлення товару. Для обраних рядків встановлюється обрана користувачем ознака Товари дозволені для замовлення або Товари заборонені для замовлення. За замовчуванням значення не встановлено.

Дозволяє відзначити товари, які більше не треба замовляти у постачальника з якихось причин.

1759

У список реалізацій додано колонку Дата.

Зручність відображення та відстеження реалізацій.

1773

Назву колонки Виручка замінено на Прибуток (без урахування списань), а Виторг на Виручка

Змінено назву колонок у звіті на більш точні за змістом

1785

Тепер введення інформації здійснюється тільки в колонці Моє замовлення. Змінено формат колонки Націнка, якщо у товару не вказана націнка, то тепер у замовленні постачальнику вона обчислюється.

Удосконалення режиму Формування замовлення постачальнику

1790

Додано кнопку Картка клієнта, яка дозволяє викликати на редагування картку одержувача.

Зручність внесення змін до картки клієнта під час роботи з видатковою накладною

1792

Додано можливість встановлювати дату початку аналізу продажів товару під реалізацію для конкретного постачальника за певним об'єктом обліку. У цьому разі до розрахунку беруться тільки ті складські документи, дата яких більша або дорівнює встановленій даті. У режимі Склад - Аналіз продажів товару на реалізації розрахунок ведеться тільки за товарами, що надійшли від зазначеного постачальника, що істотно збільшує швидкість роботи аналізу. Для проведення аналізу за всіма товарами додано можливість очищати поле, де вказується постачальник. З'явилася кнопка Змінити дату в списках приходів і витрат для можливості зміни дати накладних, які знаходяться в закритих періодах.

Суттєво перероблено і покращено режим Аналіз продажів товару на реалізації, а також робота з накладними, що знаходяться в закритому періоді.

1793

Змінено алгоритм формування номера накладної. Тепер не використовується номер, що звільнився в інших накладних, а береться останній номер плюс один.

Номери накладних у поточному році, на поточному центрі обліку для заданого виду накладної йдуть за порядком незалежно від номерів, що звільнилися. Це дає змогу уникнути плутанини серед накладних.

1794

Для всіх друкованих шаблонів додано змінну Назва без артикулу, яка виводить повну назву товару без артикулу

Більш гнучка можливість налаштування шаблону етикетки

1796

Додано сортування за постачальником.

Зручність і розширення можливостей сортування.

1804

Додана кнопка розрахунку суми за закупівельними, роздрібними та оптовими цінами за групою прибуткових накладних.

Зручність аналізу цін за групою прибуткових накладних.

1805

Під час друку етикеток на товари з Документ - Внутрішня передача ціни та знижки беруться з приймаючого об'єкта обліку, а не з поточного. Додана колонка ціна зі знижкою і сума за цією колонкою.

Розширення функціональності роботи режиму Внутрішня передача

1806

При зберіганні знижки на товари розрядність збільшено до 8 знаків після коми.

Це дає змогу точніше розраховувати ціну товару зі знижкою.

1807

Собівартість у звіті тепер розраховується тільки за товарами, що входять у цю накладну.

Розрахунок собівартості відбувається набагато швидше, тому що рахується тільки за товарами накладної.

1808

На формі редагування Товар додано розрахунок роздрібної ціни за сіткою різних націнок для правильного підбору потрібної ціни продажу. Виклик дії виконується через клацання мишкою на тексті "Націнка(%)" (Він став підкресленим і курсор змінюється на руку). При цьому викликається вікно діалогу, в якому відображається сітка цін для наступних націнок (сітка - статична, користувач її змінювати не може):

Націнка Ціна вроздріб Планований прибуток

50% 100 грн (нац.валюта) 50грн.
100% ...
150%
200%
250%
300%
400%
500%

Користувач може вибрати вподобану йому націнку.

Користувачеві зручно подивитись яка роздрібна ціна буде у товару залежно від обраної націнки. Також є можливість побачити планований прибуток залежно від обраної націнки у відповідній колонці.

1809

Додано відображення фотографій у формуванні замовлення постачальнику. При натисканні на міні-зображення відкривається його оригінал. У налаштуваннях додано кнопку для перестворення міні-зображень.

Наявність фотографій у замовленні постачальнику дає змогу контролювати замовлення не тільки за назвами, артикулами тощо, а й візуально за фотографіями моделей.

1810

Додано дію "Сформувати пакет замовлень постачальникам за центром обліку". У результаті сформуються пакети замовлень (файли RTF або XLS форматів) для всіх товарів зазначеного центру обліку (магазину), у яких залишок на складі менший за мінімальну кількість і не встановлено ознаку "Більше не замовляти". Пакети міститимуть кількість товару, необхідну для поповнення запасів на складі до зазначеного мінімального залишку.

Полегшує процес формування замовлення постачальнику.

1813

Прибрано старий спосіб налаштування шаблонів друку етикеток.

Для налаштування шаблонів використовується новий режим, застарілий прибрано, щоб не викликати плутанину.

1815

Додано можливість налаштування звіту друкованого вигляду картки взаєморозрахунків із VIP-клієнтами.

Розширення можливостей налаштування друку картки взаєморозрахунку з VIP-клієнтами.

1816

Додано можливість використання автоматичного фіскального реєстратора Марія-301МТМ

Розширення списку підтримуваних автоматичних фіскальних реєстраторів

1819

Додано кнопку перерахунку розміру бази даних і розміру використовуваного вільного місця. Процедура, що виконується, описує і виправляє неточності в підрахунку сторінок і рядків у поданнях каталогу.
Ці неточності можуть стати причиною невірних звітів про використання простору, що повертаються системною збереженою процедурою sp_spaceused.

Ця кнопка допомагає усунути проблеми з повідомленням про брак вільного місця для розширення бази даних, що виникає.

1823

У налаштування друкованої форми звіту додано відсутні атрибути. За допомогою цього звіту можна роздрукувати поточну вибірку стану складу.

Звіт доопрацьовано для можливості друку повної вибірки стану складу за всіма колонками.

1827

Виправлено помилку, пов'язану з неможливістю зберегти базу даних при використанні MS SQL Server 2008.

Збереження бази даних коректно працює і в MS SQL Server 2008, який необхідний у разі використання трьох ядерних процесорів.

1829

Додано такі гарячі клавіші керування:
Реєстрація відходу продавця з роботи - Ctrl + Q
Для друку звітів на фіскальному реєстраторі:
Друк Z-звіту - Ctrl + Alt + Z
Друк Х-звіту - Ctrl + Alt + X
Надрукувати звіт за реалізованими товарами - Ctrl+Alt+T
Надрукувати періодичний звіт - Ctrl+Alt+P
Анулювати чек - Ctrl + Alt + A
Внесення готівки - Ctrl + Alt + I
Вилучення готівки - Ctrl + Alt + O
Надрукувати нульовий чек - Ctrl + Alt + N

У разі використання комп'ютерів з маленькими екранами частина кнопок форми Реалізація може бути не видна, для таких випадком можна використовувати "гарячі" поєднання клавіш

1830

Оптимізовано дію Скасувати все в реалізації, раніше робилося скасування останніх дій, при цьому після кожного такого міні скасування перераховувалася вся реалізація, що призводило до уповільнення роботи програми. Тепер видаляються всі товари з реалізації одночасно.

Оптимізація і прискорення роботи режиму Реалізація.

1831

Кількість символів для поля Номер договору збільшено до 10 знаків.

Можливість зазначення довгих номерів договору.

1835

У шаблон накладної додано змінні Телефон одержувача та Адреса одержувача.

Більш гнучке налаштування друкованого шаблону накладної.

1836

У шаблон друку етикетки додано змінні Вид товару повністю прямий порядок і Вид товару повністю зворотний порядок, які відображають повну гілку видів товару з урахуванням перемикача Не відображати в назві. Також для прискорення часу друку етикетки додаткові параметри для друку були розділені на 4 частини:
1) Використовувати додаткові параметри товару в шаблоні (дає доступ до таких параметрів: оптова ціна, уцінка, знижка етикетки, ціна етикетки, номер партії, к-ть опт., матеріал, колір, розмір, опис, максимальний розмір, вид товару, сезон, країна, виробник, торгова марка, виробник повністю, дата випуску, адреса виробника, телефон виробника)
2) Використовувати останнього постачальника товару в шаблоні
3) Використовувати розмірний ряд товару в шаблоні
4) Використовувати повністю вид товару в шаблоні (прямий і зворотний порядок).

Поділ додаткових параметрів товару в шаблоні етикетки дає змогу прискорити час друку етикеток, а також гнучко налаштовувати параметри товару, що відображаються на етикетці.

1837

Додано дію Встановити кількість "Моє замовлення", що дорівнює "Треба замовити", яка для обраної групи товарів встановлює кількість товарів у Моє замовлення, якої не вистачає до мінімального. Для зручності виділення додано дію Вибрати все і гаряча клавіша Ctrl+A

Автоматизація процесу введення замовлення товару постачальнику

1838

Додано фільтр Товар, що має мінімальну кількість. Вибирає всі товари, у яких поле Мінімальний залишок не порожнє.

Можливість вибору за допомогою фільтра товарів, у яких задано мінімальну кількість.

1846

На формі Реалізація заборонена вставка штрих коду з буфера обміну для продавця, якщо в налаштуваннях доступу продавцю заборонено вводити номер дисконтної картки з клавіатури.

Захист від шахрайських дій з боку продавців при підробці знижок.

1855

У картці взаєморозрахунків додано дію "Зробити операцію небалансовою". Небалансові операції не беруть участі в балансі з партнерами.
У меню Оплата - Оплата додано дію "Зробити оплату балансовою".

Можливість обліку грошових коштів у взаєморозрахунках, які не беруть участі в балансі з партнерами.

1857

Додано кнопку Знайти відповідний рахунок (Ctrl+T), після натискання на яку відкривається закладка Рахунок і виділяється рядок із відповідним рахунком.

Швидкий пошук відповідностей рахунків видатковим накладним.

1859

При відкритті товару рахунку на повторне редагування зникав відсоток знижки - виправлено. Збільшено фільтр Одержувач.

Зручність роботи з вбудованим фільтром Одержувач. Виправлено зауваження.

1868

Додано можливість виконувати службове внесення/вилучення грошей співробітником.

При роботі декількох касирів здійснюється вилучення грошей одним і внесення в касу іншим, для контролю за залишком у касі.

1869

Додана можливість здачі виручки на вказаний розрахунковий рахунок.

Переміщення грошей може здійснюватися не тільки з каси в касу, або вилучатися інкасатором, а й переміщатися на вказаний розрахунковий рахунок.

1877

Передоплата за замовленням може бути в діапазоні від нуля до загальної суми замовлених товарів. Заборонено використання передоплати не в повному обсязі, за умови видачі всього замовлення. Заборонено використання передоплати з іншого замовлення.

Перероблено алгоритм видачі замовлення клієнтам, що дає змогу виключити можливість виникнення помилок.

1879

Якщо активовано платну функцію "Фасування товару", то під час оприбуткування вагового товару здійснюється перевірка на наявність цього товару в будь-яких вагах і якщо цього товару немає, то користувачеві пропонується ввести цей товар у ваги.

Дозволяє набагато скоротити час на введення нового товару у ваги.

1880

На формі редагування до полів Кількість і Роздрібна ціна додано калькулятор.

Можливість введення кількості та роздрібної ціни мишкою без використання клавіатури.

1887

Додано можливість друку податкової накладної зі списку витрат.

Можливість створювати реалізації та друкувати податкові накладні заднім числом.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором