• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Опис версії 7.5.4.0

20.06.2011

1262

На формі Склад - Стан складу внизу вікна додано підсумок за сумою знижок.

Внизу вікна вказується загальна сума всіх знижок на весь товар в еквіваленті національної валюти.

1345

Якщо активована ця платна функція, то в прибуткових накладних з'являється обов'язкове поле Вид обліку: Ф1 (документально підтверджений прихід) і Ф2. У накладній з видом обліку Ф1 можуть бути тільки фіскальні товари. Стан складу Ф1 - звіт, у якому відображається залишок товару на Складі Ф1. Кількість залишку товару визначається так: Кількість товару, що прийшов за накладними Ф1 мінус Кількість проданого товару через фіскальний реєстратор.

Можливість бачити стан складу за товаром з ознакою Ф1.

1693

Створено звіт, у якому відображаються рухи по касі або розрахунковому рахунку з такою інформацією: Дата, Валюта, Вхідний залишок, Витрата, Прихід, Вихідний залишок. За обраним днем можна переглянути список фінансових операцій. Реалізовано друк звіту.

Звіт необхідний для звірки стану розрахункового рахунку або каси, як це реалізовано в Приват24.

1721

Якщо вибрано, що Вид товару і Виробник не бере участі в назві товару, то відповідне попередження тепер не виводиться і поле відображається сірим кольором.

При оприбуткуванні великої кількості товару, у якого вид товару і виробник не беруть участі в назві багато часу забирало обробка попередження, тепер воно не виводиться.

1734

Додано можливість додавати у сформоване замовлення клієнта новий товар, якщо це замовлення не було переміщено на склад тимчасового зберігання.

Розширення функціональності роботи режиму замовлень клієнтів.

1791

Додано стандартний фільтр за товаром.

Зручність вибору товару за допомогою фільтра.

1820

Додано поле Максимальна знижка (%).

Під час реалізації товару вибирається мінімальна з трьох максимальних знижок (вид товару, виробник, сезон), яка є обмеженням на присвоєння знижки в реалізації, відповідно до інших умов. Максимальна знижка на сезон діє якщо встановлено вдосконалений алгоритм визначення ціни продажу.

1822

У шаблон друку замовлення постачальнику додано поле Роздрібна ціна товару

При необхідності можна виводити крім закупівельної також роздрібну ціну товарів

1842

Додано нову платну функцію Додаткові умови для накопичувальної політики знижок. Для набуття цими умовами чинності на формі редагування Налаштування - Параметри - Знижки необхідно встановити галочку Використовувати додаткові умови для накопичувальної політики знижок. Після активації на формі редагування накопичувальної знижки з'явиться вкладка "Додаткові умови переходу". Додаткові умови починають діяти щойно буде встановлено Кількість товарів для переходу. Це означає, що якщо клієнт із накопичувальною системою знижок придбав певну кількість товарів, що входять у зазначену товарну групу (якщо товарну групу не вказано, то будь-яких товарів), але накопиченої суми йому не вистачає для переходу на цей відсоток знижки, то суму, якої не вистачає, додадуть йому до накопичення, і після цього присвоять відповідну знижку. Якщо ж установлено обмеження на період накопичення знижки, то кількість куплених товарів із товарної групи рахуватиметься тільки за період накопичення. Також можна вибрати клієнтів, на яких діє ця додаткова умова, або ж вказати, що вона діє для всіх. Також можна вказати список Акцій, у які потраплятимуть клієнти, для яких спрацює додаткова умова переходу. Якщо ж товар, необхідний для переходу, буде повернуто, то з клієнта буде знято додаткову суму для розрахунку знижки, а також його виключать з усіх акцій, пов'язаних з цією знижкою.

Розширення можливостей роботи з накопичувальною системою знижок

1843

В акції додана вкладка Клієнти, де можна встановити на яких саме клієнтів (дисконтні картки) поширюється дія акції. Також стало можливим зробити акцію безстроковою і встановити термін дії картки з моменту видачі дисконтної картки клієнту. На вкладці Акція з'явилася галочка Має пріоритет над обмеженнями знижок, якщо вона встановлена, то на товар, куплений за цією акцією, не діє обмеження максимальної знижки, але варто пам'ятати, що акцію можна застосувати, якщо на товар немає товарної знижки, знижки накладної, на які діють обмеження за максимальною знижкою.

Розширення можливостей роботи режиму Акції

1854

Вид створеної оплати може бути балансовий або небалансовий. Балансовими оплатами вважаються оплати у яких стаття фінансового аналізу Торгова виручка або Розрахунки з постачальником. Усі інші оплати є небалансовими, тобто ті, які не впливають на розрахунки з постачальником.

До балансових оплат належать оплати за товар, отриманий від постачальника, продаж будь-якого товару контрагенту. Ці оплати відображатимуться в балансі з партнером.
До небалансових оплат належать оплати за оренду приміщення, різні послуги та інше. Ці оплати не відображатимуться в балансі з партнером.

1886

При імпорті товару з режиму "Прихід" додано можливість імпортувати "Вид товару" і "Виробник, країна, торгова марка".

Дозволяє заощадити час на означування довідника товарів у режимі "Діагностика помилок".

1891

У шаблон видаткової накладної додано об'єкт "Од. виміру".

Додано колонку Одиниця виміру товару у видатковій накладній.

1893

Розрахунок собівартості товару ведеться або за обраною датою, або, якщо дата не обрана, то за останнім періодом.

Раніше собівартість незалежно від дати розраховувалася за останнім періодом.

1897

Розроблено режим, у якому фіскальність товару визначається не з Виду товару, а за Підприємством, за яким було надходження цього товару (Налаштування - Параметри - Товар - Спосіб визначення фіскального товару - За підприємством).
При імпорті товару з Excel, якщо імпортується товар іншого виду фіскальності, то він створюється автоматично як новий товар з власним штрих кодом і для забезпечення унікального імені до опису товару додається "*".
Під час продажу товару тепер фіксується як товар було продано (фіскально, нефіскально, без чека). Ці результати можна переглянути в аналізі: Склад - Аналіз продажів фіскального товару.

При спільній торгівлі товарами з підприємств, які мають різні способи оподаткування - зручно присвоювати ознаку фіскальності залежно від підприємства, а не від виду товару.

1900

У звіті відображається розмір товару і кількість продажів даного розміру у відповідних колонках. На формі Рейтинг продаваності розмірів є фільтри за датою та Об'єктом обліку. Крім того, за подвійним кліком за певним розміром можна переглянути який саме товар продавався обраного розміру.

Цей звіт необхідний для аналізу того, який саме розмір товару за певний період і на якому об'єкті обліку найбільш продаваний. Цей звіт зокрема корисний дитячим магазинам. Наприклад, за певний період часу (рік) найбільше продалося взуття 24 розміру. Отже, якщо ці самі клієнти прийдуть до магазину, то на наступний рік вони купуватимуть взуття 26 розміру, отже, такого розміру потрібно закупити із запасом.

1904

У цих звітах додано підсумок за кількістю товарів.

Можна відстежити який продавець продав більшу кількість товарів, а який на більшу суму, тобто хто працював ефективніше.

1910

При створенні клієнта вручну, в картку клієнта автоматично вставляється поточна дата в поле Дата видачі дисконтної картки

При створенні нового клієнта процес введення інформації про нього прискорився, також часто інформацію про дату видачі дисконтної картки користувач взагалі забував вносити

1911

Виправлено помилку, коли автоматичні архіви створювалися з однаковим часом (час, який був під час першого входу в програму після перезавантаження комп'ютера), відповідно, попередній архів затирався, і виходило, що за одним завданням на архівування, за один сеанс роботи комп'ютера міг створюватися тільки один архів.

Не затираються попередні архіви

1918

Додано перемикач Дозволити вибір рахунку в процесі оплати товару. Якщо активована платна функція Підключення фіскального реєстратора, то відображається перемикач Показувати попереднє відображення фіскальної та нефіскальної суми при безготівковій оплаті. Коли він активний, то після натискання на кнопку Оплатити, якщо оплата йде за безготівковим розрахунком, на екрані з'являється діалог із двома сумами - сума за фіскальний і нефіскальний товар.

Це необхідно для того, щоб продавцю було легше проводити оплати за безготівковим розрахунком, оскільки оплати за фіскальний і нефіскальний товар проходять за різними рахунками.

1919

Додано закладку Оплати, на якій відображаються всі оплати за рахунками та накладними за обраний період.

Ця інформація призначена для персоналу, який не має доступу до форми Фінансові документи та не може переглянути оплати, що надійшли, які вносяться тим співробітником, який перевіряє оплати (бухгалтер). Для менеджерів інформація про оплати, що надійшли, потрібна для прийняття рішення про оперативне відвантаження товарів і послуг.

1920

Акція буде наступати в тому випадку, якщо загальна кількість товару в реалізації, які входять у зазначену товарну групу (якщо не вказана, то будь-яких). в реалізації більше або дорівнює зазначеній кількості. Також додано товарну групу для кількості різних товарів чека, тобто акція настає в тому разі, якщо кількість різних товарів чека, які входять у зазначену товарну групу (якщо не вказано, то будь-яких), у реалізації більша або дорівнює зазначеній кількості.

Раніше необхідно було створювати стільки акцій, скільки передбачалося продати акційного товару в одній реалізації. Тепер достатньо вказати кількість такого товару.

1922

Виправлено помилку під час продажу складної (складової) послуги в удосконаленому алгоритмі розрахунку умов продажу. У стандартному режимі при зміні кількості складної послуги через форму редагування виправлено помилку, коли не редагувалася кількість складових частин, що входять у складну послугу

Виправлення помилок, пов'язаних із продажами складних послуг

1925

Сума додаткових витрат за прибутковою накладною може бути більшою за суму закупівлі цієї накладної.

Раніше сума додаткових витрат накладної не могла бути більшою за суму закупівлі цієї накладної.

1933

Розроблено Анкету клієнта, яку можна роздрукувати на принтері та дати для заповнення клієнту, якому видається дисконтна картка. Створено два стандартних шаблони Анкета клієнта з дітьми та Анкета клієнта.

Зручно самостійно друкувати анкети клієнтів на офісному принтері

1934

При перегляді докладного списку реалізованих товарів в Аналізі продажів товару на реалізації тепер працює фільтр за об'єктом обліку

Можливість проведення аналізу продажів товару на реалізації в розрізі об'єкта обліку

1935

Додана закладка "Коригування складу Ф1" з колонками: Дата і час, Кількість зміни, Кількість до зміни, Користувач, Кількість після зміни.
Щоб зробити коригування кількості товару за складом Ф1, потрібно вибрати товар і натиснути Ctrl+Shift+Alt+Е, з'явиться діалог, де потрібно ввести кількість, що є правильною. Після цього на закладці "Коригування" з'явиться запис про це коригування. Видалити коригування можна натисканням на клавіші Ctrl+Shift+Alt+D.
На закладці "Склад Ф1" додано колонку "Ціна останньої закупівлі".

Можливість коригування складу Ф1, якщо відбулися розбіжності в реальній кількості з кількістю товару в програмі.

1936

Виправлено помилку здвоєння оплат за рахунком, якщо за ним були передоплати та створено видаткову накладну.

Виправлено помилку під час роботи в режимі Торгівлі з випискою рахунку.

1940

Під час роботи в режимі реєстрації продавця перед реалізацією на панелі відображалася службова технічна інформація. Тепер вона прихована.

Усунення відображення інформації, що має технічний характер.

1941

Виправлено помилку, що виникала під час виклику реалізації на редагування, якщо встановлений вдосконалений режим розрахунку умов продажу і стоїть реєстрація продавця перед кожною реалізацією.

Якщо продавцю заборонено скасовувати товар із реалізації, то користувач із такою можливістю може коригувати поточну реалізацію як за стандартного методу розрахунку умов продажу, так і за вдосконаленого.

1942

Більш коректне відображення фільтра за товаром.

Раніше кнопки фільтра було видно наполовину

1943

Кнопки Картка клієнта і Видалити ідентифікацію клієнта не відображалися повністю. Виправлено.

Коректний вигляд форми Реалізація зі складу або магазину.

1948

Виправлено помилку непотрапляння товару в товарну групу, коли додавалися тільки товари, зазначені на вкладці Плюс товари.

Додавання товарів у товарну групу за видом товару, виробником тощо, а також через вкладку Плюс товари

1949

Виправлена помилка під час видачі замовлення, коли сума використаної передоплати була не цілою, то в деяких випадках виводилося повідомлення про помилку, де йшлося про те, що необхідно використати певну суму, що призводило до ситуації, коли не можна було видати замовлення.

Виправлено помилку під час роботи із замовленнями клієнтів

1950

У звіті по реалізованому товару з формування суми Всього продажів прибрано суму за товарами відпущеними в борг, оскільки якщо в цей проміжок часу за ними відбувалася оплата (ч/о готівкою), то суми за цими товарами задвоювалися, і сума за товарами відпущеними в борг не відображала реального надходження грошей.

Виправлення звіту за проданими товарами з урахуванням товарів, відпущених у борг.

1951

З'явилася можливість налаштування відображення неактивних платних функцій.

Налаштування відображення вікна програми.

1952

На формі "Перевести гроші з каси на розрахунковий рахунок" додано поле "Дата".
Поля обов'язкові для заповнення позначені червоним кольором.

Можливість переведення готівки на будь-яку дату.

1953

Виправлено помилку створення двох накладних за одним рахунком, коли рахунок редагувався одночасно двома менеджерами.

Удосконалення режиму роботи з випискою рахунку.

1955

Виправлено помилку, пов'язану з тим, що не встановлювалася ознака фіскальності товару під час оприбуткування нового товару.

Коректна робота при продажу фіскального товару.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором