• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Опис версії 7.5.8.0

23.01.2012

2262

Призначений для розподілу товару зі складу (або іншого центру обліку) по торгових точках. Створено для переміщення не на одну торгову точку, а по всіх магазинах у торговельній мережі. Функціональність і принцип роботи такого режиму повторює режим розподілу по торгових точках з Прибуткової накладної (Документ-Прихід товару).
Є можливість додавати розподіли за замовленнями (Документ-Замовлення торгової точки на склад) і просто як звичайний розподіл. Можливість редагування і видалення розподілів. Є можливість друкувати накладні внутрішніх розподілів як в роздрібних цінах, так і роздрібно\оптових.
Дії:
- Новий розподіл (звичайний розподіл);
- Новий розподіл за замовленнями (доступно тільки для центрального центру обліку, після створення накладних внутрішнього переміщення, задовольняються замовлення торгової точки на склад за товарами);
- Змінити;

При натисканні кнопки "Змінити" відкривається форма розподілу, яка містить:

Колонки:
- Фото;
- Назва товару;
- Штрих-код;
- Артикул;
- Кількість у наявності;
- Для кожного центру обліку:
- Кількість у наявності;
- кількість надходження (скільки передати).
Якщо розподіляє склад, відображається колонка Кількість замовлення, як за кожним центром обліку, так і для складу.

Дії:
- Додати весь товар складу;
- Вибрати товар зі складу;
- Додати товари замовлень (дія доступна тільки для центрального складу, додає всі товари, що перебувають у незадоволених замовленнях торговельної точки на склад, за умови,
що замовлення з цим товаром останнє і незадоволене. Якщо існує більш пізнє задоволене замовлення з цим товаром для цієї торгової точки, такий товар не додається)
- Видалити товар;
- Видалити всі товари;
- Розподілити за замовленнями за обраним центром обліку (проставляє кількість надходження, виходячи з кількості замовлення і кількості в наявності)
- Очистити розподіл (обнуляє кількість надходження)
- Розподілити товар (створення накладних внутрішнього переміщення, якщо розподіл за замовленнями - задоволення замовлень);
- Відкрити накладні внутрішньої передачі;
- Друкувати накладні внутрішньої передачі (роздріб, гурт, гурт+роздріб);
Дії додавання і видалення доступні тільки якщо за розподілом не створені накладні внутрішньої передачі.
Є вибір списку центрів обліку.

Дозволяє користувачеві розподіляти товар зі складу (або іншого центру обліку) по торговельних точках. Також може використовуватися для задоволення замовлень торгових точок на склад.
При відкритті розподілу з центрального складу відображаються колонки Кількість замовлення для всієї торговельної мережі та для кожного центру обліку окремо, що дає змогу менеджеру
побачити, скільки всього товару замовлено, порівняти з наявною кількістю на складі та, виходячи з цих даних, під час розподілу коригувати кількість товару, що передається, знаючи кількість замовлення центру обліку

2353

Додана кнопка "Собівартість товару", після натискання на яку у вікні відображається назва товару, собівартість, поточна ціна і націнка.
Дія доступна при встановленому вдосконаленому режимі розрахунку умов продажу

Допомагає користувачеві прийняти рішення про надання знижки на товар, виходячи з його собівартості, і встановити ціну продажу.

2565

При натисканні на кнопку формується балансова оплата від клієнта за цією накладною на суму боргу (клієнт нам віртуально заплатив) і небалансова витрата за накладною на суму боргу (віртуальне повернення грошей клієнту). У результаті
прибуток накладної не змінюється. Баланс із партнерами стає актуальним і борг дорівнює нулю

Бувають випадки, що за накладними залишаються невеликі борги, які простіше не враховувати, ніж вимагати їхньої оплати, але в такому разі виникають борги перед клієнтом. Для цього створюються два фінансові документи, які анулюють один одного за грошовим еквівалентом. У результаті боргів перед нами та клієнтами не виникають.

2581

Раніше колонка Поставлено заповнювалася автоматично після проведення накладної. Це було незручно для користувача в разі, якщо товару на центральному складі не вистачало для задоволення замовлення на торгову точку. У зв'язку з цим додано 2 колонки:
- Поточна кількість - відображається дата і відповідна кількість товару;
- Кількість до постачання - кількість для передачі на центр обліку.

Додана кнопка Створити накладну внутрішньої передачі

При натисканні на кнопку "Обробити замовлення" у відповідні колонки проставляється Поточна кількість товару на складі та Кількість до поставки.
Якщо на складі товару менше, ніж кількість замовлення, то колонка Кількість до поставки заповнюється тією кількістю, яка є на складі.
Колонку Кількість до поставки можна редагувати.
При натисканні на кнопку "Створити накладну внутрішньої передачі" ще раз перераховується кількість товару на складі.

Користувач зможе бачити поточну кількість товару на складі та редагувати кількість товару для передавання на торгову точку.

2590

Для взаємодії з бонусною системою користувач повинен зареєструвати свій магазин, або мережу магазинів у системі AllMoney, далі отримати налаштування:
- логін
- пароль
- номер рахунку вашого магазину
- 2 файли (сертифікат і ключ сертифіката)

Для взаємодії з даною бонусною системою необхідний Інтернет, тому що дані за бонусними картками, отримуються безпосередньо з системи AllMoney

Для того, щоб налаштувати цю можливість у ПЗ ТоргСофт, необхідно:
1. Зайти в налаштування - параметри - вкладка (закладка) "Сервіс" - і натиснути на кнопку "Налаштування сервісу AllMoney"
2. Перед Вами з'явиться діалогове вікно: вводите дані (логін, пароль, номер рахунку магазину), і вибираєте файли отриманих сертифікатів
3. натиснути на кнопку "Записати"

Для перевірки працездатності в реалізації користувач може просканувати свою бонусну карту, в Маркетинг - Клієнти. Є фільтр у лівому верхньому кутку "Клієнт сервісу AllMoney", увімкніть його та побачите, що ви занесли в БД Клієнтів Торгсофт як клієнт і номер вашої картки. У реалізації після сканування, ви отримаєте повністю ваші дані за бонусною карткою, наприклад, кількість бонусів на картці, якими ви можете скористатися під час купівлі товарів, оплачуючи їх повністю або частково бонусами.

Для оплати товару бонусами, необхідно виконати такі дії:

1. Просканувати картку, переконатися що на картці є бонуси
2. Вибрати товари зі складу або просканувати штрих-коди товарів на продаж
3. У додатковому пункті меню вибрати: оплатити товар бонусами або ж оплатити всі товари бонусами
4. У діалоговому вікні, що з'явилося, ввести суму, якою клієнт хоче скористатися зі свого бонусного рахунку
5. Натиснути на кнопку діалогового вікна
6. Потім натиснути на кнопку "Оплатити", у вікні, що з'явилося, ввести суму грошима, якщо покупка не була оплачена повністю бонусами, якщо товари оплачені повністю бонусами, то нічого не вводити
7. Натиснути "Оплатити" на діалоговому вікні
8. Далі з'явиться вікно для введення PIN-коду, який буде надіслано покупцеві на телефон (Час введення PIN-коду 5 хвилин)
9. Якщо всі дані введені вірно, то оплата пройшла успішно

Користувачі ПЗ ТоргСофт можуть скористатися послугами "Всеукраїнської бонусної системи" AllMoney. Це дасть змогу залучати клієнтів, для здійснення покупок, або більшої їх кількості, для нарахування більшої кількості бонусів і подальшого їхнього використання під час оплати товару.

2600

Створено режим для створення/редагування валютного прайс-листа за регіонами.

Цей режим дасть змогу користувачам вводити ціни одночасно за групою регіонів для обраної валюти та центру обліку, тобто вести практично повноцінний багатовалютний облік.

2603

У шаблон чека реалізації додано змінну Підприємство

Користувач може налаштувати шаблон чека таким чином, що в чеку реалізації відображалася назва підприємства, яке продало товар

2608

Оскільки цей режим надає зайву гнучкість роботи зі складськими документами без фінансового контролю, Облік за артикулами перенесено, щоб користувач не міг випадковим або навмисним чином редагувати раніше створені складські документи.

Облік за артикулами перенесено в пункт меню Документ у зв'язку з його моральним застаріванням.

2620

Додано перемикач Підсумки, що дає змогу приховувати або відображати підсумки внизу вікна: за касою, за розрахунковим рахунком, за журналом
Додано фільтр за валютою, що дозволяє фільтрувати документи залежно від обраної валюти. Якщо поле Валюта не заповнене, то підсумкові значення за всіма операціями не відображаються. Раніше в незалежності від поля Валюта відображалися підсумки, хоча операції могли бути в різних валютах, що спричиняло відображення неправильної інформації

Тепер користувачі можуть приховувати або відображати підсумки, а також накладати фільтр на документи за валютою, що призведе до прискорення проведення оплат і відображення більш достовірних даних.

2621

При виборі оплати, створеної вручну, не відображається кнопка Список товарів. Коли ж обрано накладну, створену автоматично, то ця кнопка доступна, відповідно доступний і список оплачених товарів

Покращено працездатність ПЗ ТоргСофт.
Користувач не буде плутати оплати за розрахунковим рахунком, які були проведені вручну та автоматично.

2622

Додана можливість передавати значення, вибране у фільтрі за розрахунковим рахунком (поле Розрахунковий рахунок), на форми "Прийняти оплату з Р/Р" і "Створити платіжне доручення". На цих двох формах відображатимуться тільки рахунки, що належать користувачеві. Якщо обрано розрахунковий рахунок, то це значення на форми передаватися не будуть.

Покращено працездатність ПЗ ТоргСофт.
Користувачі зможуть швидше створювати платіжні доручення і приймати оплати з розрахункових рахунків

2626

Виправлено помилку при введенні екзотичного символу {} - фігурні дужки. Раніше при введенні таких символів програма видавала помилку

Покращено працездатність ПЗ ТоргСофт.
Користувачі можуть використовувати будь-які символи при формуванні дерева видів товарів

2646

Усунуто неточність визначення неоплачених товарів VIP-клієнта. При встановленому режимі часткової розшифровки оплат за товарами для VIP-клієнтів, якщо в одній реалізації було продано 2 однакових товари, а потім один з них повернуто, то в списку неоплачених товарів друга одиниця товару не відображалася.

Усунуто неточність при розрахунках з VIP-клієнтами.

2652

У назву рахунку додано відображення валюти цього рахунку. Ця інформація відображається в круглих дужках, наприкінці рахунку.

У назві рахунку видно, в якій він валюті, що дає змогу не плутатися користувачеві під час виставляння рахунку, і клієнту під час його оплати
Приклад:
Картка № 123456789123 у "Промінвестбанку" в м. Харків (грн) Одержувач: Пупкін Федір Іванович
р/р №123456789123 в "Промінвестбанк" у м.Харків МФО 123745 ($)

2657

Виправлено можливість створення витрат за накладною, якщо немає жодного товару в прибутковій накладній. Раніше можна було створити витрати, якщо товару не було в приході.
Вилучено можливість редагування поля внизу, в якому прописуються умови розрахунку собівартості товару накладної. Змінено колір цього поля.

Покращено працездатність ПЗ ТоргСофт
Користувачі не зможуть створювати Витрати за порожніми накладними, що призведе до зменшення збереженої неправильної інформації
Покращено зовнішній вигляд форми "Витрати накладної"

2662

Додано дію "Зберегти у форматі xml для програми M.E.Doc". Зберігає накладну у форматі xml для подальшого імпорту в програму M.E.Doc.

Дозволяє зберегти податкову накладну у форматі *.xml для імпорту в програмі M.E.Doc і подальшої відправки цієї накладної до Єдиного реєстру податкових накладних.

З 1 січня 2012 року підлягає включенню до Єдиного реєстру податкових накладних такі накладні:
- накладні розмір ПДВ яких перевищує 10 000 грн.
- накладні (незалежно від розміру ПДВ), виписані при здійсненні операцій з постачання підакцизних товарів і товарів, ввезених на митну територію України.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором