• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Опис версії 7.6.2.14

21.05.2012

2474

При активованій функції "Підключення фіскального реєстратора", додано новий тип фіскального реєстратора Штрих-М. Підтримуються всі фіскальні реєстратори лінійки Штрих-М, які можуть працювати на "Драйвері ФР 4.92".

Дана зміна дозволить користувачам, які проводять товари через фіскальні реєстратори, використовувати всю лінійку фіскальних реєстраторів Штрих-М.

2547

1. Налаштування - Параметри - Сервіс
Кнопка "Налаштування доступу до БД "Исток"". У цьому вікні вказується шлях та ім'я файлу бази даних "Исток" (print.gdb). Так само вказується логін і пароль для доступу до бази даних.
Інтервал опитування графіка синхронізації, хв - з якою періодичністю програма перевірятиме графік синхронізації та виконуватиме задані дії.

2. Налаштування - Параметри - Товар
Додано "Правило формування короткої назви". Саме коротка назва товару буде записуватися в касовий термінал.

3. Склад - Касовий термінал

Для початку потрібно створити "Касовий термінал":
а. Вказуємо "номер касового термінала", його можна знайти на нижній частині касового термінала.
б. "Належить центру обліку" - центр обліку касового термінала. Товари в касовому терміналі відповідатимуть товарам складу.
в. "Підприємство" - через яке підприємство будуть проходити документи.
г. "Каса" - у яку касу надходитимуть гроші під час реалізації.

Закладка "Синхронізувати".
а. "Синхронізація" - синхронізація обраних касових терміналів. Читання стрічки продажів і оновлення товарів (назва, кількість, ціна тощо)
б. "Повна синхронізація" - повна синхронізація обраних касових терміналів. Видалення всіх товарів з касового термінала і запис товарів складу в касовий термінал.

Закладка "Склад"
Показує стан товарів у касовому терміналі.

Закладка "Співробітник"
Тут можна додавати співробітників касового термінала для подальшого аналізу реалізацій за співробітниками.

Закладка "Графік синхронізації"
На цій закладці можна налаштувати графік обміну інформацією з касовим терміналом.
Тип синхронізації - читання стрічки продажів, оновлення товарів, читання стрічки продажів і оновлення товарів.

Закладка "Протокол"
Відображає протокол подій касового термінала.

Реалізовано можливість роботи з касовими терміналами Істок

2666

У картці товару користувач має можливість встановити товарну знижку. У картці товару є налаштування, що дають змогу зберігати ціни, але водночас змінювати інші параметри товару: вибирати вид товару, опис, виробника, якщо встановлений пункт "Зберігати ціни". "Розмірний ряд" дає змогу зберігати всі параметри, водночас очищається тільки поле розмір, тобто користувач має можливість вводити поспіль розміри в картку товару, не змінюючи основних параметрів товару.

Покращено можливість введення товару, зберігаються ті параметри товару, які під час оприбуткування є постійними та можуть змінюватися безпосередньо самим користувачем вручну.

2766

При використанні бонусної системи AllMoney, покупець має можливість оплачувати товари бонусами, що знаходяться на картці, частково або повністю за всі товари. Удосконалено працездатність режиму, тепер можливість оплати бонусами активна у випадках, якщо активована платна функція - бонусна система накопичувальних знижок, або просканована бонусна картка клієнта системи AllMoney.

Удосконалено систему оплати бонусами, тепер можливо оплатити бонусами товари в будь-який момент після сканування картки клієнта системи AllMoney.

2770

На форму Товар на інвентаризації додано 3 визначальні стани: Не було підрахунку, Розпочато підрахунок, Закінчено підрахунок. Крім того, додано можливість вручну присвоювати товару ці стани. Автоматично на товар встановлюється стан Не було підрахунку під час додавання його до відомості інвентаризації, в якій встановлено - блокувати при першому скануванні, в інших випадках встановлюється стан - розпочато підрахунок. Розпочато підрахунок, так само автоматично встановлюється при зміні актуальної кількості товару. При ручному встановленні Не було підрахунку стираються значення актуальної та складської кількостей. При ручному встановленні Розпочато підрахунок, якщо не було встановлено актуальної кількості, то її встановлюють у 0, а якщо не було встановлено складської кількості, то вона вираховується. При установці Закінчено підрахунок - перераховується кількість на складі, і після цього будь-які дії зі зміни актуальної кількості за цим товаром - заборонені.
Також додано дію Внести фактичну кількість і завершити підрахунок. У цьому випадку відкривається форма редагування актуальної кількості, після введення якої товар переходить у стан - Закінчено підрахунок.
У зв'язку з внесеними змінами змінено фільтр на робочій формі Товар на інвентаризації: Не блокований товар (раніше товар, за яким не починався підрахунок, тепер той, за яким не починався підрахунок або закінчено підрахунок). Додано нові фільтри: Товар, за яким не було підрахунку, і Товар, за яким був підрахунок.

Додана можливість додавати товар у відомість при завантаженні даних з файлу залежно від налаштувань відомості.

Ці перемикачі необхідні для користувачів, у яких інвентаризація може проводитися дуже тривалий час і є необхідність після перерахунку однієї одиниці товару зробити можливим її реалізацію. Раніше весь товар, що знаходиться у відомості інвентаризації, не можна було продавати без закриття відомості, крім режиму Не блокувати товар. Інші стани необхідні для більш гнучкого підходу до інвентаризації кожної окремої одиниці товару.

2791

Додано дію Перевірити документ (F7), яка дає змогу відзначити документ як перевірений, якщо він звірений з надходженням грошей на р/р

При виконанні дії, якщо документ не було перевірено, у базі даних записується дата і час перевірки та хто перевірив документ.
Якщо документ було перевірено, під час виконання дії виводиться повідомлення Документ перевірено: Хто перевірив Дата перевірки та пропозиція скасувати перевірку

Удосконалено режим контролю фінансових документів проведених через розрахунковий рахунок.

2801

Додано можливість налаштовувати шаблон цього звіту

Для цього звіту з'явилася можливість налаштовувати його шаблон, тобто додавати або видаляти поля, які необхідні для відображення в друкованій формі звіту. Оскільки кількість полів досить велика, то вся інформація може не поміщатися, тому передбачено ручне налаштування.

2804

На форми:
- Стан складу;
- Товар на інвентаризації;
- Списання товару зі складу;
- Внутрішнє переміщення;
Додано колонку "Одиниця виміру"

У програмі може вестися облік штучного, вагового, метрового та об'ємного товару, пов'язаного з одиницями виміру, тобто в описі товару можуть бути присутніми одиниці виміру. Для зручності користувача, додана можливість бачити одиниці виміру на деяких формах.

2810

У програмі, користувач має можливість створювати комплекти, вже за готовими шаблонами, додавати опис, що дозволяють уточнити особливості комплектів, які надалі будуть відображатися в його назві.

Удосконалено метод створення комплекту за шаблоном, внесення опису комплекту, або зміни його опису.

2813

Додано сортування:
- за назвою товару;
- артикулом;
- штрих кодом;
- од. виміру;
- видом товару;
- порядком введення;

Таке сортування дає змогу спростити відображення інформації для користувача в документі списання товару, тобто впорядкувати товар у списанні за різними параметрами.

2820

При відкритті форми замовлень додано перерахунок сум передоплат і оплат. Це забезпечує відображення коректних даних за сумовими значеннями замовлень.

Коректна робота програми та відображення сум за передоплатами клієнтів в режимі Замовлення товару і передоплата.

2828

Додано можливість групувати товари за артикулом, при цьому стають недоступними колонки Назва і Штрих-код, а також фільтр за цими колонками. Додано можливість редагувати шаблон звіту.

Удосконалено звіт Прибутковість реалізацій за період.

2834

Виправлено копіювання послуги - у нової (скопійованої) послуги формується новий унікальний штрих-код. Також реалізовано копіювання складу складної (складової) послуги.

Тепер користувач має можливість копіювати послуги, змінюючи їхню назву, ціни або опис. Також додано можливість копіювання складної (складеної) послуги, з її складом, і вносити корективи до складу цієї послуги.

2837

Виправлено помилку, коли в удосконаленому алгоритмі розрахунку умов продажу, за умови, що в налаштуваннях встановлено заокруглювати суму чека до цілого, в деяких випадках, якщо сума, на яку необхідно заокруглити, була 1 копійка, то кінцева сума не заокруглювалася.

Удосконалено процес округлення чеків на малих величинах.

2844

Після закінчення розрахунку собівартості додано повідомлення Розрахунок собівартості завершено успішно. Це необхідно для точного підтвердження, що програма не зависла в процесі тривалого перерахунку. У цьому вікні є перемикач Більше ніколи не показувати.

Покращено режим перерахунку собівартості шляхом додавання вікна з підтвердженням, що процес пройшов успішно.

2850

Додано можливість округлення ціни товару і чека при їх формуванні до 10, 100, 1000, 10000 цілих

Розширено можливості округлення цін і суми чека до великих величин. Дане доопрацювання буде корисним у разі, якщо роздрібні ціни на товар досить великі, наприклад, мільйони та десятки мільйонів

2851

Заборонено синхронізацію фотографій товарів, у яких немає фотографій. Додано обробку символу в строкових полях csv-файлу.

У csv файл зі списком товарів для синхронізації (TSGoods.trs) додано нові параметри: Розмір, Колір, Матеріал, Назва моделі товару, Стать, Коротка назва товару, Вид товару повністю.
Перелік товарів міститься у файлі формату csv з роздільником ;, який має назву TSGoods.trs з такими полями:
* Ключ товару - GoodID (пошуковий), цілочисельний
* Назва товару - строкова
* Опис товару - рядкове
* Країна - строкове
* Артикул - рядкове
* Ціна роздрібна - речовинна
* Ціна оптова - речовинна
* Ціна акційна (з товарною знижкою) - речовинна
* Мінімальна кількість для замовлення клієнтом, шт - цілочисельне
* Висота, см =0 - дійсне
* Ширина, см =0 - дійсне
* Ідентифікатор розділу Інтернет-Магазину - Категорія (0..99) - ціле число
* Кількість на складі - дійсне
* Відображення (0- не відображати на сайті; 1- відображати на сайті),
* Розмір - строкове
* Колір - строкове
* Матеріал - строкове
* Назва моделі товару - строкова
* Стать - цілочисельне (0 - стать не визначено,)
* Коротка назва товару - строкова
* Вид товару повністю - рядкове, містить усю ієрархію виду товару з верху до низу, розділені між собою комами (приклад "одяг, джинси, кльош")

Удосконалено режим синхронізації програми з Інтернет-магазином.

2857

Виправлено некоректну роботу програми, пов'язану з некоректним створенням внутрішніх переміщень у разі додавання товару в реалізацію не з поточного центру обліку та за увімкненого налаштування "Дозволити продаж з усіх торговельних точок" на формах Реалізація і Торгівля з випискою рахунку.

Коректна робота програми при реалізації товару з інших центрів обліку.

2865

Додано перемикач Показувати тільки товари в наявності на поточному центрі обліку.

У шаблон звіту додано такі колонки: Колір, Коротка назва, Матеріал, Розмір, Опис.

Покращено і розширено Прайс-лист за видами товару

2871

Додано колонки Сума собівартості та Сума виручки.

Удосконалено відображення аналізів роботи співробітників

2873

Додана можливість перевірки прибуткових накладних

Ця функція необхідна, щоб, наприклад, мати можливість відкрити продавцю доступ тільки до списку Внутрішніх переміщень для контролю надходження товару з інших магазинів.

2890

1. На формі редагування Виробничий акт додано колонку Номер.
2. Додано дію Списати виріб. При цьому вказується N-а кількість виробів, що списуються, внаслідок чого матеріал, потрібний на виробництво N-ої кількості виробів, списується з поточного складу.
3. Додано дію Скасувати списання виробу. Видаляє накладну списання матеріалу виробу.

Удосконалено режим виробництва готової продукції, а саме режим створення виробничих актів

2892

Додано можливість пошуку товару у відомості інвентаризації за артикулом

Розширено функціональність програми

2894

У таблицю "Покупки сертифіката" додано колонки:
- Штрих-код сертифіката;
- Номер сертифіката;

Цю дію виконано для того, щоб клієнт міг відстежити, які сертифікати були продані, з якими Штрих-кодами або під якими номерами. Так само міг побачити активність покупок сертифікатів і якщо необхідно додрукувати їх.

2897

При формуванні складної послуги вказується її склад зі стану складу, якщо в складі відсутній товар, що входить в дану складну послугу, то на форму реалізації дана послуга не додається.

Користувач має можливість в системі формувати складну послугу, що складається з послуги та товару, що знаходиться на складі, в разі, якщо дана складна послуга додається в реалізацію, але на складі не вистачає товару, то дана послуга не може бути додана в реалізацію.

2898

Змінено зовнішній вигляд звіту. У разі, якщо період реалізації виходить за межі поточної дати, або кількість реалізації та залишок товару дорівнюють 0, то рядки залишаються порожніми (значення не відображаються).

Дане доопрацювання більш наочно відображає за який період було реалізовано товар

2900

Призначений для аналізу термінів зберігання товару, що залишився на складі
Містить колонки:
- Постачальник
- Накладна
- Залишок загальний
- Залишки за термінами зберігання
- до 30 днів
- 31-60 днів
- 61-90 днів
- 91-180 днів
- понад 180 днів
Фільтри:
- період приходу
- стандартний за товаром

Можливий експорт в Excel, HTML

Даний аналіз необхідний для оцінки того, яка кількість товару залишилася в торговельній мережі після його оприбуткування і який час він перебуває на складах.

2901

Поставлено рольове управління на робочу форму, тобто ця робоча форма теж є такою, що налаштовується.

Удосконалення цієї функції зроблено для того, щоб клієнт міг дати можливість продавцю обирати товар з повного списку товару і послуг, або оприбуткувати його, створювати послуги, або обирати товари з повного спектра товарів під час оприбуткування товару.

2907

При Створенні завдання експедитору і його редагуванні на формі Замовлення торговельної точки відображаються не тільки товари центрального складу в наявності, як при створенні замовлення торговельної точки на склад, а й усі товари торговельної мережі, навіть ті, що оприбутковувались на торговельну точку і не оприбутковувались на склад, оскільки товар на торговельну точку може бути замовлений і привезений безпосередньо на неї, а не на центральний склад. Також є можливість роздрукувати завдання експедитору в друкованій формі з вибором постачальника. У такому разі в завдання потраплять тільки ті товари, які оприбутковувалися від цього постачальника. Якщо ж користувач встановить перемикач, щоб враховувалася кількість товару на центральному складі, то в такому разі в завдання експедитору потрапить кількість у замовленні мінус кількість цього товару на центральному складі.

Цей режим призначений для експедитора, в обов'язки якого входить об'їзд постачальників і збір необхідного товару.

2909

Раніше, якщо товар був з ціною у валюті, відмінній від національної, то в національній валюті на нього не встановлювалася ціна. Введено курс валюти на форму зміни ціни. Тепер при встановленні цін з цього режиму, видаляється цей товар з прибуткових накладних в іншій валюті створених з цього режиму в цей день.

Усунуто неточності в роботі режиму Змінити закупівельну ціну.

2912

Виправлено помилку, що виникала при натисканні на кнопку вибрати, якщо фільтрами не було відсортовано жодного запису.

Усунення помилки, що виникала на формі селекції (вибору) в Стані складу і Клієнтах.

2916

Виправлена помилка, коли при збереженні списку товарів у ваги ШТРИХ-М і у товару назва була менш як 28 символів, то в другу частину назви записувалося значення від попереднього товару.

Коректна робота програми при перенесенні списку товарів з програми в пам'ять ваг.

2921

У "шапку" чека додана валюта чека, якщо оплата відбувалася не в національній валюті
Додано список оплат з угрупованням за валютою і розшифровкою за формою оплати (готівковий і безготівковий розрахунок)

Доповнено і покращено відображення Товарного звіту за період з угрупованням за чеками.

2922

При створенні діапазону клієнтів додано можливість створювати бонусних клієнтів (за активованої платної функції), а також привласнювати їм тип дисконтної картки.

Додана прив'язка додаткових умов переходу до типу дисконтної картки, оскільки після впровадження типу дисконтних карток, якщо в якійсь політиці знижок були встановлені додаткові умови переходу, то для спрацьовування цих умов не враховувався тип дисконтної картки, і клієнтам підвищувалася знижка, хоча вони належать до іншої політики знижок.

Удосконалено режим створення діапазону дисконтних карток з можливістю зазначення бонусних клієнтів і вибору типу дисконтної картки

2923

Змінено формат xml файлу у зв'язку з оновленням 063 програми M.E.Doc.

У зв'язку з переходом податкової інспекції на єдину базу, в системі ТоргСофт було додано можливість експортувати податкові накладні в програму M.E.Doc, у зв'язку з останнім оновленням було внесено корективи у формуванні xml-файлу, який дає змогу імпортувати його в систему M.E.Doc.

2924

Виправлено помилку, коли на формі редагування Колекція виробника поле Максимальна знижка залишалася порожньою, і при натисканні на кнопку Записати всім підлеглим "гілкам" у полі Максимальна знижка прописувався 0,

Правильна робота програми при зазначенні максимальної знижки на виробника.

2932

Кнопка Звіт з реалізації за період перейменована в Товарний звіт за період

Змінено назву кнопки

2933

При зміні дати документа, змінюється і період в який він потрапляє після зміни

Коректна робота програми при зміні дати складського документа.

2935

Виправлено помилку, коли на формі редагування Контрагент під час спроби створення початкового боргу при не зазначеному виді партнерства виникало вимкнення Invalid Variant Type Conversion. тепер з'являється повідомлення: "Початковий борг можна ввести тільки для постачальника або покупця".

Удосконалено процес внесення початкових боргів клієнтів і постачальників.

2936

На формі Реалізація зі складу та магазину додано дію "Виписати рахунок", яка замінює оплату. Після цієї дії форма переходить до очікування нового клієнта, а подальша обробка виконується з форми Торгівля з випискою рахунку. Якщо товари були взяті з декількох центрів обліку, то під час виписування рахунку формуються внутрішні переміщення на поточний центр обліку, з якого виписується рахунок.

Додана кнопка "Виписати рахунок", яка замінює оплату. Ця можливість зменшує кількість дій для оплати товару.

2937

Додана можливість оплачувати товари взяті в борг VIP клієнтом з внесеного ним раніше авансу, за умови, що баланс клієнта (поле Борг) перебуває в від'ємному значенні, тобто ми винні клієнту.

Користувач може враховувати раніше внесені гроші від VIP клієнта в рахунок його наступних покупок. Слід зазначити, що якщо сума покупки перевищує раніше внесені гроші, то під час оплати клієнту потрібно внести різницю між сумою до оплати та сумою від'ємного боргу. Сума внесена клієнтом для погашення різниці буде підсумована до суми від'ємного боргу до даної оплати.
Наприклад сума боргу VIP клієнта становить -100 грн. Сума до оплати становить 140грн. Таким чином клієнт повинен заплатити 40грн. Після внесення оплати сума боргу клієнта стане -140грн.
У разі, якщо сума до сплати є меншою або дорівнює ніж сума боргу то борг цього клієнта зменшиться на відповідну суму.
Наприклад сума боргу VIP клієнта становить -100 грн. Сума до сплати становить 40грн. Після оплати сума боргу клієнта стане -60грн.

2938

При перевірці закриття касового дня, якщо касового дня немає, то з'являлося повідомлення "Наступний касовий день повинен бути закритий", після нього виникало ще повідомлення про те, що касовий день закритий, хоча він навіть не був створений. Зараз у цьому випадку виникає повідомлення "Виявлено закритий касовий день, наступний за 01.01.1900 Відкрийте наступні касові дні та повторіть операцію".

Коректні повідомлення при закритті\відкритті касових днів перед або після яких є відкриті або закриті касові дні.

2941

Змінено напис в меню Налаштування-Параметри-Облік галочки "Коригувати штрих-коди, що починаються з нуля (тільки для дисконтних карток)" на "Коригувати штрих коди, що починаються з нуля"

У зв'язку з тим, що це налаштування тепер коригує всі штрих-коди (додає нуль на початок штрих-коду, якщо його довжина 12 символів, пов'язано це з тим, що деякі сканери не читають нуль на початку штрих-коду), тобто, як штрих-коди виробника, так і штрих-коди дисконтних карт.

2947

У таблицях товари зі знижкою виділені жовтим кольором.

Виділення кольором полегшує контроль за наданням знижок.

2948

1. В удосконаленому режимі дозволено додавання до складу рахунку однакового товару, але з різних центрів обліку (вибір зі стану складу).
2. Якщо товар у рахунку було додано з центрів обліку, відмінних від центру, на якому було створено рахунок, то при створенні видаткової накладної сформуються накладні внутрішнього переміщення на центр обліку рахунку, на якому було виписано рахунок.

Ця дія необхідна, якщо потрібного товару немає на поточному центрі обліку, але він може бути відвантажений з нього. Слід зазначити, що при видаленні видаткової накладної документи внутрішнього переміщення, які створюються під час формування цієї накладної, не видаляються, тобто товар залишається на центрі обліку на якому була створена видаткова накладна.

2949

У товарі замовлення віддаленого клієнта додано можливість сортування товару за порядком введення (додавання). Інакше кажучи, товар, який було додано останнім, буде першим у списку.

Удосконалено порядок сортування товару в замовленні віддаленого клієнта

2951

Виправлено некоректну роботу програми, коли під час приймання відомості інвентаризації через пакет передавання даних, на комп'ютері, що приймає, не зв'язувалася відомість інвентаризація з прибутковими накладними від цієї відомості.

Коректна робота програми при

2954

Додана можливість налаштування шаблону звіту

Розширено функціональність програми.

2957

У файл для синхронізації з Інтернет-магазином додано інформацію про Колекцію виробника повністю та Сезон

Додано характеристики товару для синхронізації з Інтернет-магазином. Тим самим у користувача з'явилася можливість в Інтернет-магазині мати більш повний опис свого товару.

2959

Змінено алгоритм перерахунку собівартості при закритті виробничого акта/маршрутного листа. Тепер перерахунок виконується не за всіма товарами, а тільки за тими, які беруть участь у виробництві виробу.

Значно зменшується час випуску продукції.

2963

На формі вибору дати періоду аналізу додано галочку групування за товаром.

Товар групується за назвою з можливістю перегляду загальної кількості списаного товару без зазначення дати.

2967

На формі прихід товару назву поля Штрих код замінено на ШК/Арт:, оскільки тепер у це поле можна вбивати й артикул для оприбуткування товару.

Процес оприбуткування товару став більш зручний. Тепер у поле ШК/Арт можна вводити або сканувати й артикул товару

2968

На формі, що відкривається при зміні ціни товару в картці товару (зі стану складу і при оприбуткуванні товару), що попереджає про суму загальної переоцінки, відображалася загальна кількість товарів на складах, хоча ціна на товар могла змінюватися не на всіх центрах обліку (залежно від налаштувань). Зараз загальна кількість береться тільки з тих складів, на яких буде проведена переоцінка. Також це враховано в картці товару в полі "Загальна кількість у торговельній мережі, що підлягає переоцінці" (раніше називалося "Загальна кількість у торговельній мережі"). Так само при виклику картки товару зі стану складу враховується центр обліку, якщо встановлено галочку всі склади, а не просто поточний центр обліку, як було раніше, у визначенні значення поля "Кількість на поточному складі".

Коректне відображення кількості товару на центрі обліку, на якому ціна товару буде змінена. Це залежить від того, як синхронізуються роздрібні ціни в торговельній мережі.

2972

На вкладці Рахунок додано дію Знайти видаткову накладну. Додана можливість оплачувати рахунки за вже створеними видатковими накладними на вкладці Рахунок.

Розширення функціональності режиму роботи Торгівля з випискою рахунку.

2974

Прибрано жорстку прив'язку до валюти - грн у назві колонок і в підсумках.

Удосконалено режим перевірки прибуткових накладних.

2980

Додано галочки Показувати списання комплектації/розукомплектації та Показувати списання виробництва.

Можливість гнучкіше налаштувати звіт за списаннями під конкретні завдання.

2984

На формі Інтернет-Магазину додано кнопку Зберегти для запису файлу опису стану складу (csv) безпосередньо на жорсткий диск.

Додано можливість зберігати файл для синхронізації з Інтернет-магазином не на FTP сервер, а безпосередньо на локальний жорсткий диск. Це буває необхідно, якщо користувач не має можливості використовувати FTP-сервер і файл синхронізації буде імпортуватися до Інтернет-магазину вручну.

2987

Виправлено помилку при увімкненій галочці Попереджувати про переоцінку товару в приході, коли при оприбуткуванні нового товару з'являлося вікно переоцінки з ціною попереднього товару.

Коректно відображається попередження про переоцінку товару в приході.

2989

Додано можливість перерахунку декількох касових днів, які ведені багаторядковим вибором. Додано підсумки за колонками сума приходів і сума витрат.

З'явилася можливість швидко побачити результати каси за будь-який період і перерахувати касові дні за фінансовими документами масово.

2993

На форму Подарунковий сертифікат додано необов'язкове поле Ціна продажу. І якщо його не задано, то продаються подарункові сертифікати за його номіналом, а якщо задано, то за ціною продажу.

Це поле необхідне, якщо подарункові сертифікати, наприклад, поширюються безплатно, або надаються клієнту безплатно при купівлі на певну суму. У цьому разі сертифікат має бути проданий за зазначену 0 або за зазначену суму, наприклад, в 1 грн. Відповідно до каси при реалізації такого сертифіката надійде зазначена ціна продажу, а не номінальна його вартість.

2996

На форму Внести гроші в касу\Видати гроші з каси додано можливість Прийняти гроші від клієнта і Видати гроші клієнту. При цьому відкривається форма редагування Касовий ордер з уже заповненими полями Одержувач і Стаття фінансового аналізу.

Цю функцію було додано як аналог дії Створити прибутковий\видатковий касовий ордер, але в цьому разі поля Від кого надійшли гроші в касу\Кому видано гроші з каси та Стаття фінансового аналізу заповнюються автоматично, щоб уникнути помилок під час заповнення цих полів з боку користувача. Гроші не можуть бути внесені або видані нейменованому клієнту.

3001

З додаткових функцій виключено такі режими роботи:

1. Розрахунок ціни товару для етикетки
2. Облік видалення товару з реалізацій продавцями
3. Прибутковість реалізацій за період
4. аналіз кількості чеків за сумами
5. Аналіз впливу ціни продажу на прибуток
6. Аналіз прибутковості прибуткової накладної
7. Порівняльний аналіз виторгу за видами товару
8. Аналіз надпланового прибутку
9. Бонусна система

Ці функції стали безкоштовні та доступні для всіх користувачів Торгсофт.

Деякі функції, які раніше були платні, переведені в стандартний функціонал програми.

3002

Виправлена помилка, коли можна було вивести товар з дії, якщо арифметична сума товарів на всіх складах дорівнювала нулю, хоча на одному складі товар міг перебувати в позитивній кількості, а на іншому - в негативній. Тепер перед виведенням товару з дії рахується його сума за модулем.

Коректна робота програми при виведенні товару з дії.

3003

Раніше при такому налаштуванні системи та при скануванні бейджа продавця на формі Реалізація виводилося повідомлення "Дія заборонена, тому що вже був обраний клієнт. Тепер ви можете тільки оплатити товар. Для цього натисніть F6". Користувач у цьому випадку не міг вибрати товар або клієнта. Некоректна робота програми в цьому випадку усунена.

Коректна робота програми при певних налаштуваннях системи на формі Реалізація.

3005

На формі Стан складу всі числові підсумки перенесено в окрему панель внизу вікна.

Змінено форму відображення числових підсумків на формі Стан складу

3018

При відкритті форми автоматично активна закладка Рахунок, а не Комерційна пропозиція, як було раніше, бо вона часто використовується.

Зменшено кількість загальних дій для потрапляння на закладку Рахунок, у зв'язку з тим що вона використовується частіше, ніж інші закладки на цій формі.

3023

У цей режим роботи додано можливість групувати товари за моделлю (артикулом)

Розширено функціональність цього режиму роботи для того, щоб користувач отримував необхідний зріз інформації за конкретним артикулом без розбивки за конкретними товарами цієї моделі. Таке угруповання буде корисним для аналізу розмірних товарів (одяг, взуття).

3024

Користувач не може змінити закупівельну ціну товару, якщо розрахунок собівартості відбувається за партіями поставки або за усередненою закупівельною ціною.

Ця функція програми призначена для користувачів, які ведуть розрахунок собівартості за останньою закупівельною ціною. Для інших методів розрахунку цей функціонал є надлишковим.

3025

Додано видалення видаткового фінансового документа, який створюється під час використання подарункового сертифіката, якщо видалити реалізацію, в якій він був використаний. Додано статтю фінансового аналізу Подарунковий сертифікат. В Аналіз - Період відображається баланс за подарунковими сертифікатами, який впливає на розрахунок прибутку. У Порівняльний звіт за місяцями додано колонку Баланс за сертифікатами.

У розрахунок прибутку включено баланс за подарунковими сертифікатами, для більш коректного його визначення. Удосконалення роботи з подарунковими сертифікатами.

3029

Фінансові документи та оплати, що створюються автоматично під час реалізації та повернення, тепер пов'язуються з підприємством за замовчуванням, тобто належать тому самому підприємцю, що й відповідний складський документ.

Ця зміна була необхідна, оскільки в режимі Оплата-Баланс з партнерами раніше відображалася неправильна інформація. Товар, що закуповується, пов'язувався з конкретним підприємством, але наступні оплати за цей товар не пов'язувалися з підприємством і це призводило до некоректного балансу. Після цієї зміни режим роботи Баланс партнерами відображатиме правильну інформацію

3254

Під час синхронізації з інтернет-магазином додано можливість формувати файл csv (роздільник " ; " ) з клієнтською базою, для цього в об'єкті синхронізації додано перемикач - "Синхронізувати базу клієнтів".
Набір полів :
1.ПІБ - строкове поле
2.e-mail - строкове поле
3.Номер телефону, мобільний - строкове поле
4.Знижка клієнта - речове поле
5. Міський телефон - строкове поле
6. Номер картки (штрих-код клієнта) - строкове поле
7. Індекс - строкове поле
8. Країна - строкове поле
9. Область - строкове поле
10. Місто - строкове поле
11. адреса - строкове поле

Для користувачів інтернет-магазину, а також для можливих користувачів функції "Синхронізація з інтернет-магазином" з'явилася можливість синхронізувати базу даних клієнтів з інтернет-магазином, отже, іменований клієнт зможе робити замовлення товару через інтернет-магазин, отримуючи знижку, яку він отримав у магазині, за умови, що клієнт, що авторизувався, пов'язаний із клієнтською базою Торгсофт.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором