• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Опис версії 7.6.6.0

21.12.2012

2605

Додано налаштування "Періодичність обнулення нумерації чека реалізації" - щорічно, щомісяця, щодня.

Додано можливість скидати нумерацію чеків реалізацій за бажанням користувача, що дасть змогу приховати реальну кількість реалізацій за період.

2795

Розроблено новий режим роботи Облік посередників.
У Маркетинг додано пункт меню Посередник, в якому можна створювати посередників і встановлювати їм знижки на певні товарні групи. Також на цій формі є вкладка Баланс із посередниками, на якій можна побачити таку інформацію: Сума товару відвантаженого посереднику, Сума оплат за відвантаженим посереднику товаром, Баланс за посередником, Сума товару відвантаженого клієнту посередника, Сума оплат за товар, відвантажений клієнту посередника, Баланс за клієнтами посередника, Загальна сума відвантаженого товару через посередника, Загальна сума оплат за накладними відвантаженими через посередника, Баланс за накладними відвантаженими через посередника, Сума відрахувань посередникові за його послуги, Сума виплат посередникові за його послуги, Баланс з виплат посередникові, Підсумковий баланс (різниця між Балансом за посередником та Балансом з виплат посередникові).

Дозволяє вести в програмі облік взаєморозрахунків з посередниками.

3058

Додано можливість для обраних статей фінансового аналізу встановлювати тип оплат: балансова або небалансова. Тобто, оплата, проведена за обраною статтею фінансового аналізу, буде або не буде впливати на баланс з партнером.
Якщо обрано балансову, то впливає, якщо небалансову - не впливає.

Раніше не можна було змінювати тип статті аналізу, хоча в реальному житті будь-яка стаття може як впливати на баланс із партнером, так і не впливати.

3080

На формі "Відомість інвентаризації" додано колонки "Сума за надходженнями", "Сума за списаннями", "Сума пересортиці", "Сума недостачі". Сума пересортиці - це менша із сум за надходженнями і списаннями, за умови, що обидві суми більші за нуль. Сума нестачі - це різниця між сумою списання і сумою надходження, за умови від'ємного значення, сума нестачі дорівнює нулю. Для нових відомостей розрахунок цих сум відбуватиметься автоматично під час закриття відомості інвентаризації. Для існуючих - додано дію з перерахунку сум.
На формі "Період" з параметра "списання" виключено списання відомостей інвентаризації, за якими проходив перерахунок сум. Додано окремий параметр "недостача за інвентаризаціями", який бере участь у розрахунку товарного прибутку.

Це доопрацювання дає змогу проводити точніший розрахунок товарного прибутку.

3303

З'явилася можливість додавати послуги в акції
В акції додано можливість обирати як застосовувати акцію: через відсоток знижки або через суму знижки. Якщо встановлено через суму знижки, то кінцева ціна одиниці товару буде розрахована за формулою: Ціна за прайсом - Сума знижки

Доопрацьовано, розширено та вдосконалено режим роботи Акції

3306

У файл синхронізації додано параметр клієнта "Додаткова інформація".

Розширено функціонал синхронізації з інтернет-магазином.

3392

У друці прайс-листа додана можливість вибору впорядкування гілок дерева видів товару "в порядку введення" і "за назвою"

З'явилася можливість сортування видів товару залежно від бажання користувача.

3407

Видимість підсумків залежить від видимості відповідних колонок.

Удосконалено рівень безпеки інформації.

3411

Додано колонку Код фото. Якщо фотографії товарів зберігаються в каталозі, за цим кодом можна знайти фото відповідного товару

Зберігання фотографій у базі даних може сильно завантажувати систему, у зв'язку з цим раніше було додано можливість вивантажувати фотографії з Бази даних у каталог, у якому формується список фотографій з певним кодом. Тепер за цим кодом можна знайти товар у повному списку товарів і послуг.

3416

Додано фільтр за статусом співробітника: Все, працює, звільнений

Удосконалено відображення співробітників у відповідному режимі роботи. Даний фільтр може бути корисний в магазинах з великою кількістю персоналу і при частій зміні співробітників.

3417

Для режиму роботи з VIP-клієнтами Часткова оплата з розшифровкою по товару додано налаштування Використовувати аванс клієнта для оплати товару.

Дане налаштування може допомогти у випадку, коли у VIP клієнта позитивний баланс, він купує товар і хоче відразу розплатитися, але він цього зробити не може, оскільки товар, що купується, оплачується з суми передоплати, і система не дає можливості ввести оплату за товар через касу. З цим нововведенням це стало можливим.

3418

У відповідний режим роботи додано колонки Відсоток знижки та Сума знижки.

Стали доступні додаткові параметри проданого товару за обраним клієнтом.

3419

В оплати готівкою і через розрахунковий рахунок потрапляють тільки ті товари, оплати за якими були здійснені в день реалізації.
У товарах, відпущених у борг, перебувають товари, за якими немає оплат або оплати були здійснені не в день реалізації.
В оплати за товарами, узятими в борг, потрапляють повернення грошей клієнту і відображаються як негативні суми.

Доопрацьовано звіт і вдосконалено відображення інформації в ньому.

3421

Удосконалено алгоритм продажу за останньою закупівельною ціною в реалізації.

Виправлено помилку, яка виникала при спробі продати послугу, якщо в налаштуваннях реалізації встановлено "Продавати за останньою закупівельною ціною".
Якщо у товару, який ми хочемо продати за останньою закупівельною ціною, відсутня остання закупівельна ціна або вона дорівнює 0, то на цей товар буде встановлена поточна роздрібна ціна.

3422

У передачу каналами даних додано передачу зв'язку рахунків, видаткових накладних і фінансових документів за ними. Крім того, додано реєстрацію для відправки каналами передачі даних оплат за видатковими накладними, створеними з Торгівлі з випискою рахунку.

Доопрацьовано режим передачі пакетів даних. Раніше не було реєстрації оплат за видатковими накладними, які були створені в Торгівлі з випискою рахунку. Інакше кажучи, якщо спочатку було передано накладну, а потім її було оплачено, то така оплата не передавалася каналом передачі даних.

3424

Додана можливість створення форматів завантаження і вивантаження інформації в/з терміналу збору даних.

Дозволяє користувачеві налаштувати формат завантаження і вивантаження інформації в/з терміналу збору даних.

3425

Додано перемикач "Друкувати накладні на відвантаження товару", який видно при увімкненому перемикачі "Дозволяти продаж на всіх торгових точках...".

При використанні налаштування "Дозволяти продаж на всіх торгових точках..." дозволяє друкувати видаткові накладні для кожного центру обліку, з якого був проданий товар.

3426

У Тип дисконтної картки додано атрибут "Додатковий відсоток бонусів". Для клієнтів, у яких у типі дисконтної картки проставлено цей відсоток, буде нараховано відповідну суму бонусів, при цьому відсоток береться від ціни зі знижкою, якщо це клієнт бонусної системи, то йому буде додано цей відсоток до основного відсотка бонусної знижки.
Усім іменованим клієнтам дозволено розплачуватися бонусами.
У Тип дисконтної картки додано перемикач "У реалізації обов'язкова наявність товару без оплати бонусами", за замовчуванням увімкнений. Якщо цю опцію ввімкнено, то, якщо клієнт хоче розплатитися бонусами, в реалізації у нього має бути хоча б один товар, за який він розплачується грошима.
Виправлено помилку неправильного нарахування суми бонусів, якщо кількість товару була більшою за 1 і він частково був оплачений бонусами.

Усім клієнтам можна нараховувати крім звичайної знижки якийсь додатковий відсоток бонусів, що збільшує привабливість вашої дисконтної політики порівняно з конкурентами.

3427

Розроблено режим повернення товару видаткових накладних, створених через режим "Торгівля з випискою рахунку". За обраною "відкритою" видатковою накладною можна зробити повернення (дія "Повернення накладної"). За поверненням можна сформувати виплати грошей клієнту (дія - "Виплатити"). Повернення здійснюється в тій же валюті, що й видаткова накладна.

Надає контроль повернення товару відвантаженого через торгівлю з випискою рахунку.

3438

Додано налаштування в удосконаленому режимі Поширювати знижки на оптові продажі.

При увімкненні цього налаштування всі знижки на роздрібні ціни поширюються і на оптові. Таким чином, товарна знижка на товар може діяти і на оптову ціну.

3441

У закритій видатковій накладній дозволено бачити список серійних номерів без можливості редагування.

Раніше відвантажені серійні номери було видно тільки в режимі Звіт - Гарантійний облік, що було вкрай незручно. Тепер їх можна переглянути і у видатковій накладній.

3442

Удосконалено алгоритм розрахунку суми за прибутковою накладною в разі внесення витрат за прибутковою накладною.

При внесенні фінансових витрат за прибутковою накладною вони віднімалися від суми до оплати за прибутковою накладною.

3447

Перед завантаженням оновлень пропонується збереження БД.

Додано можливість робити автоматично архів Бази даних перед завантаженням оновлення. Це зроблено для того, щоб не проводити збереження Бази даних вручну, а також була можливість "повернути" систему на попередню версію в разі, якщо клієнту з якихось причин не підходить це оновлення.

3448

Додано налаштування визначення ціни постачальника: за останнім постачальником, за постачальником з мінімальною ціною (для кожного постачальника береться остання ціна поставки і серед них вибирається мінімальна. Для обмеження старих постачальників, які колись постачали товар, а тепер ні, використовується фільтр за датою поставки, що прибирає постачальників з дуже старою ціною, яка завжди буде мінімальною)
Додано друк звіту з групуванням за постачальником, при цьому постачальник береться відповідно до способу визначення ціни постачальника.

З'явилася можливість дізнатися від якого постачальника приходив той чи інший товар за найнижчою ціною. При чому цей період пошуку можна обмежити конкретною датою для отримання найбільш актуальної ціни.

3450

У список товару прибуткової накладної додано ознаку (піктограма) наявності у товару фотографії.

Полегшує контроль введеної інформації.

3451

Додано фільтр за товаром Товар, за яким були реалізації.

Це доопрацювання дає змогу зменшити кількість інформації, що відображається, і побачити товари, за якими були зміни і які, можливо, необхідно замовити.

3452

Додано можливість друкувати товарний звіт за період з фотографіями (за бажанням). Друк з фотографіями доступний для звіту за чеками і списку товарів без угруповання.

За допомогою цього звіту користувачі, у яких є обов'язковою наявність фотографій у товарів, зможуть переглянути звіт за проданими товарами за період з фотографіями, при цьому згрупувавши за чеками або просто списком товару.

3453

Удосконалено алгоритм автоматичного формування артикулу

При оприбуткуванні товару програма може формувати артикул автоматично, або користувач може вказувати його вручну, при цьому, не вказуючи виробника, так як раніше артикул прив'язувався до виробника

3460

При цьому налаштуванні всім клієнтам, яким знижка нараховується у вигляді бонусів, знижка дня народження також буде нараховуватися у вигляді бонусів.

Нарахування Знижки дня народження тепер може нараховуватися і у вигляді бонусів, а не тільки у вигляді процентної знижки на товар бонусним клієнтам.

3463

У разі активованої платної функції Масова розсилка на формі привітання з'являється інформація про прийдешні дні народження з можливістю Привітати іменинників. Під привітанням мається на увазі формування масової розсилки за обраним шаблоном масової розсилки (Налаштування-Параметри-закладка Знижка-). Також є налаштування (Налаштування-Параметри-закладка Знижка-поле Днів для привітання), що дає змогу вказати, скільки днів до дня народження виводити інформацію про іменинників.

У користувача під час входу в програму з'явилася можливість бачити клієнтів, у яких найближчими днями буде день народження, і надіслати цим клієнтам смс або електронні листи з привітаннями та запрошеннями у свій магазин.

3464

Знижку на 1 товар за Акцією додано такі налаштування: Застосовувати акцію на один товар (У порядку введення; На найдешевший товар), Кількість товарів, на які застосовувати акцію на один товар (Тільки на один товар; За кількістю спрацьовувань умов акції). Завдяки цим налаштуванням тепер акція на один товар може присвоюватися як на найдешевші за прайсовою ціною товари в реалізації, так і в порядку введення товарів. Також ми можемо регулювати кількість товарів, на які може бути застосована акція на один товар: тільки на одну одиницю товару або ж на стільки одиниць товару, скільки разів будуть виконані умови настання акції на один товар.

Налаштування акції на один товар стало більш гнучким і з'явилася можливість присвоювати цю акцію на найдешевші товари в чеку, що в середньому зменшує загальну суму знижки за час проведення акції.

3465

З'явилася можливість створювати замовлення не тільки на центр обліку, який встановлений як Центральний в Налаштування - Параметри - Торгова мережа, а й на інші торгові точки.

Бувають випадки, коли товар необхідно і можна замовити не тільки з центрального центру обліку, а й з інших магазинів торговельної мережі.

3467

Додано впорядкування товарів за Ціна прайса від більшого до меншого.

Цей фільтр дасть змогу користувачам сортувати товари за ціною за прайсом для виявлення найдорожчого або найдешевшого товару, щоб було можливо зробити знижку, якщо необхідно.

3468

При обраному налаштуванні "Відображати модель товару" товар групується за моделлю і не відображається штрих-код і розмір.

Це корисно для формування прайс-листа розмірного товару.

3469

При створенні рахунка виконується перевірка, щоб не було рахунка з таким же номером і видається попередження, якщо рахунок з таким номером вже є

Для клієнтів, що працюють в мережевій або термінальній версії, якщо кілька співробітників одночасно відкрили рахунок і формують його, додана перевірка, на збіг номера рахунку, щоб не створювалися рахунки з однаковим номером.

3474

Додано фільтри за виробником і видом товару

Ці фільтри дозволяють отримати зріз продаваності товарів певного виробника, і навпаки - зріз виробників за видом товару

3475

Додана можливість включити товар, що залежався, в документ Повернення товару постачальнику.

Трапляються випадки, коли товар, що надійшов від будь-якого постачальника, наприклад, взятий на реалізацію, не продається або продається дуже погано і від нього необхідно відмовитися, тобто повернути постачальнику. Тепер це можна зробити відразу з відповідного режиму роботи.

3483

При виконанні дій Закрити і Відкрити період, додані діалоги підтвердження. Прибрано гарячі клавіші з цих дій.

Запобігає випадковому відкриттю або закриттю періоду.

3486

Удосконалено алгоритм закриття періоду.

Збільшилася швидкість закриття і відкриття періодів, прискорився процес переоцінки товарів

3490

Прибрано обмеження вибору каси за поточним центром обліку

Раніше можна було зробити інкасацію, здачу виручки, переказ грошей на розрахунковий рахунок і переказ грошей в іншу касу тільки за касами, що належать до поточного центру обліку.

3492

Додано налаштування "Автоматично закривати повністю оплачені видаткові накладні в Торгівлі з випискою рахунка", відповідно до якого, накладні, за якими була проведена оплата, можуть бути автоматично закриті.

У налаштування ролей додано налаштування "Приховувати інформацію в Торгівлі з випискою рахунку" з можливістю вибору наступних пунктів: приховувати, приховувати по закритих видаткових накладних, приховувати по накладних закритих періодів, відповідно до цього налаштування в Торгівлі з випискою рахунку відображаються чи ні рахунки, видаткові накладні та оплати.

Це дає змогу зменшити обсяг інформації, яку переглядають менеджери, оскільки робота з цими накладними завершена.

3496

До програми підключено такі фіскальні реєстратори:
Datecs FP-3141T, Datecs FP3530T, Datecs FP-T260, Datecs CMP-10
Марія 301МТМ
Екселліо FPU-550, Екселліо FPU-260, Екселліо LP-1000
ІКС-483 LT, ІКС-Е260Т
МІНІ-ФП і МІНІ-ФП6
ПРАЙД-400
РФ 2160.05

Для їх використання потрібен універсальний драйвер для фіскальних реєстраторів компанії "АртСофт".

Розширено вибір фіскальних реєстраторів.

3499

Додано змінну "Номер", яка позначається номером реалізації.

Спрощує документознавство.

3506

На форму редагування Клієнт (Картка клієнта) додано поля Дата народження і Стать.

Цю зміну було зроблено для того, щоб не було необхідності до складу сім'ї вводити дату народження цього ж клієнта для надання знижки на день народження, якщо йдеться не про дитячий магазин.

3507

Додано перемикач "Зберігати контрольну суму в картці клієнта".

Якщо картка клієнта нестандартна і в ній замість контрольної суми порядковий номер, цей перемикач дозволяє зберігати весь номер картки клієнта

3508

Додано дві дії Реєстрація початку та Закінчення роботи

Ці кнопки були винесені для випадку, якщо в магазині працює велика кількість продавців або співробітників, які реєструються при вході в магазин, наприклад, на спеціально виділеному для цього комп'ютері. Оскільки якщо персонал магазину великий, то деякі продавці можуть забувати про реєстрацію.

3513

При обраному налаштуванні "Використовувати додаткові параметри товару в шаблоні" на етикетку товару може бути доданий Код товару.

За цим кодом товар можна вибрати на вагах.

3514

На форму реєстр прибуткових накладних додано підсумок за сумою накладних у валюті.

Удосконалено режим роботи Реєстр прибуткових накладних.

3519

На формі "Список реалізацій" додано фільтр за центром обліку. Додана можливість багаторядкового вибору і додавання товару в повернення зі списку реалізацій.

Це доопрацювання дає змогу за необхідності провести повернення товару, який було продано на іншому центрі обліку.

3520

Змінено алгоритм приходу розмірного товару.

Тепер прихід розмірного ряду можна виконувати нарівні з приходом окремих розмірів.

3530

Під час друку прибуткової накладної за замовчуванням пропонується не останній принтер, на який здійснювався друк, а Офісний принтер, який встановлюється через Налаштування - Вибір принтерів.

Користувачеві не треба піклуватися про те, чи правильно обрано принтер під час друку прибуткової накладної.

3533

На формі "Повернення товару за чеком" додано колонку штрих-код і можливість відображати колонку з фотографією товару.
На формі "Список реалізацій" додано піктограму наявності у товару фотографії та дію Переглянути фотографію товару.

Перегляд фотографії товару допоможе простіше ідентифікувати товар.

3541

У Рахунок (колонка Одержувач) додано Стан рахунка, який характеризує, який останній контакт був з клієнтом за цим рахунком (Відправлено, Отримано клієнтом, Відправлено повторно, Перевиставлено-створено копію рахунка, Відмова клієнта, Скоро буде оплачено, Оплату буде відтерміновано (відомо на який термін), Інше, Скасовано).
Під списком рахунків вкладка Контакти була перейменована в Контакти клієнта, і додана вкладка Контакти за рахунком з можливістю додавання, зміни і видалення ручних контактів. При створенні ручного контакту при виборі Категорії контакту автоматично формується текст контакту, який користувач може змінювати.
При надсиланні рахунку, його повторному надсиланні та створенні копії рахунку формується відповідні автоматичні контакти, змінювати автоматичні контакти заборонено.
Додано фільтри за полем Дійсний до, Стан контакту за рахунком на вкладці Рахунок у Торгівлі з випискою рахунку.
У меню Маркетинг додана окрема форма Контакти, для перегляду контактів з клієнтами.
У торгівлі з випискою рахунку додано фільтр Контрагент, який фільтрує за одним із трьох полів Одержувач (на вкладці оплати - платник) або Посередник, або Клієнт посередника.

Дозволяє зручно відстежувати стан взаємовідносин підприємця і клієнта за конкретним рахунком.

3546

Виправлено неточність у роботі з програмою, коли під час продажу з оптового центру обліку клієнту, у якого встановлено вид торгівлі опт-роздріб, реалізація ставала роздрібною.

Оптова торгівля через програму стала зручнішою і зрозумілішою користувачеві.

3547

Додано налаштування вибору швидкості COM порту.

Для деяких фіскальних реєстраторів це налаштування є критичним і при неправильному налаштуванні фіскальний реєстратор може не працювати.

3549

Змінено алгоритм друку акта списання за роздрібними цінами.

Значно прискорено друк акта списання за роздрібними цінами.

3551

Прибрано обмеження обов'язкової наявності розділу синхронізації у вигляді товару для відправки фотографій товару в Інтернет-магазин

Це спрощує процес налаштування синхронізації Інтернет-магазину з Торгсофт для користувачів, які не використовують розділи синхронізації

3552

Удосконалено алгоритм видалення статистик закритих періодів.

Тепер собівартість за партіями поставки рахується більш точно.

3553

При багаторядковому виборі товару зі списку поставок викликається діалог, в якому можна вибрати, в якій кількості потрібно додати товар: по одній одиниці, в кількості на складі або в заданій кількості.

Це дає змогу прискорити додавання товару до Повернення товару постачальнику

3555

Для фіскальних реєстраторів компанії Штрих-М додано налаштування "Таймаут".

Для деяких моделей фіскальних реєстраторів це налаштування є критичним і без вірного значення, фіскальний реєстратор може не працювати.

3558

У таблицях Рахунок, Комерційна пропозиція, Видаткова накладна додано сортування за сумою товарів за спаданням. На вкладці Рахунок додано підсумки за колонками Оплачено і Борг.

Це сортування дає змогу виявляти найважливіші документи і саме з них починати обдзвін клієнтів.

3560

На відповідних формах дозволено вводити операції із сумою, що дорівнює 0.

Операції з нульовою сумою можуть бути використані, як факт звірки каси/розрахункового рахунку за умови повного збігу сум при перевірці.

3566

Додано дію з перерахунку собівартості обраних товарів

Перерахунок собівартості за всіма товарами може виконуватися досить довго. Тому це доопрацювання допоможе заощадити час.

3576

Додано створення внутрішніх переміщень з інших центрів обліку на поточний під час додавання в реалізацію товарів з інших центрів обліку та формування за цією реалізацією замовлення.

Дозволяє повноцінно приймати замовлення на товари, які знаходяться на інших центрах обліку.

3579

На формі створення посередника додано поле "Номер договору".

Дозволяє зафіксувати номер договору з посередником.

3587

У передачу каналами даних додано передачу бонусів за реалізаціями і політики знижок за типом дисконтної картки.

Система бонусно-накопичувальної знижки тепер повноцінно підтримується в торговельній мережі з розподіленими базами даних.

3588

При закритті порожньої прибуткової накладної, якщо вона належить до закритого періоду, система не намагається її видалити.

Користувач не потрапляє в патову ситуацію, якщо відкриє порожню прибуткову накладну, що належить до закритого періоду, коли він не міг її закрити через виникнення помилки, що накладна належить до закритого періоду.

3589

До звіту додано окрему таблицю "Реалізації та повернення звичайних клієнтів без оплати", в якій відображаються реалізації та повернення за якими немає оплат. Додано можливість налаштувати звіт через меню Налаштування - Налаштування шаблонів друку.

Це допоможе контролювати реалізації, які нам не принесли дохід, а на стан складу вплинули.

3593

На формах "Перевірка прибуткових накладних" і "Реєстр прибуткових накладних" додано колонку "Дата створення".

Зіставлення значень у колонках "Дата" і "Дата створення" дозволяє проконтролювати створення прибуткових накладних заднім числом.

3595

З форми "Клієнти" прибрано відображення постачальників. Тепер там відображаються тільки клієнти зі штрих-кодами або постачальники-покупці.

Спрощено перегляд клієнтів.

3596

Додано рольове управління для форми редагування "Внутрішня передача".

Тепер можна налаштовувати доступ до компонентів цієї форми.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором