• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Опис версії 7.9.2.0

18.11.2013

1148

Додано можливість налаштування кількості друку бланків замовлення.

Для салонів штор. Тепер під час роздрукування бланка замовлення "Замовлення клієнта на виріб" можна вказати, скільки примірників замовлення треба роздрукувати. Раніше програма за замовчуванням друкувала 1 бланк. Однак, у деяких салонах штор потрібно кілька копій Замовлення клієнта - для замовника, дизайнера, комірника, керівника.

3281

Тепер у "Торгівлі з випискою рахунку" можна вносити нерозпізнані оплати від клієнтів. Якщо на банківську картку підприємця надійшли гроші від невідомого платника, цю суму можна внести в систему, - щоб нічого не загубити і не забути. У міру виявлення платників, такі оплати можна переводити з непізнаних і "прив'язувати" їх до контрагента (до рахунку), який відправив вам ці гроші.

Що це дає вам? Безпеку даних та оперативне управління. Ви можете розділити процес введення оплат і зв'язування цих оплат з рахунками або накладними. Ви можете доручити копітку роботу розбиратися з платежами своїм співробітникам, і при цьому не посвячувати їх у свої "банківські" справи.
Часто цим режимом користуються інтернет-магазини та підприємці, які приймають оплати на картку.

3624

Виправлено помилку, коли при видаленні статистик закритих періодів, з'являлися повернення, за якими не було реалізацій, що призводило до неможливості розрахувати собівартість. Тепер реалізації, за якими є повернення, не в періодах, що видаляються, залишаються.
Було перероблено формування початкових боргів при видаленні статистик для кожного центру обліку, а не для всієї торговельної мережі як раніше. Після видалення статистик борги контрагентів залишаються закріпленими за конкретними центрами обліку.
3742
У налаштування шаблону друку прибуткової накладної додано поля "% знижки" і "Ціна зі знижкою".

Якщо при оприбуткуванні товару вказати його ціну зі знижкою, то вона відобразиться і в роздрукованій прибутковій накладній.
3941
У Формування замовлення постачальнику додано дії: Створити замовлення, Відкрити замовлення на зміну, Зберегти замовлення.
Ці дії доступні без групування за моделлю.
При створенні замовлення вказується номер, дата, постачальник, якому формується замовлення і термін блокування товару - дата, до якої товар не буде відображатися у формуванні замовлення постачальнику.
При збереженні замовлення, додаються товари, за якими проставлено значення в колонці Моє замовлення
Створені замовлення можна переглянути в Документ - Замовлення постачальнику.

Дозволяє вести хронологію замовлень постачальникам і блокувати до замовлення товар, який вже був замовлений, що б його не замовили повторно.
3946
У Налаштування - Параметри - Загальні додано перемикач "Створювати внутрішні передачі відкладеними". Відкладені внутрішні передачі не впливають на стан складу.
У Налаштування - Параметри - Загальні додано метод розрахунку собівартості за партіями постачання в розрізі центрів обліку.
Додана можливість змінювати стан внутрішньої - Чинна і Відкладена.
Додано дію "Конвертувати у видатковий і прибутковий документи". При цьому буде створено накладну повернення товару постачальнику з центру обліку постачальника і прибуткову накладну на центр обліку одержувача.

Дозволяє вести свій незалежний облік товарів (собівартості) за кожним центром обліку, наприклад у разі різних власників у центрів обліку.
3949
У картці клієнта на вкладці "Інші" з'являється можливість вказати "Клуб" і "Тренер". Додавання клубів і тренерів здійснюється через форми "Клуб" і "Тренер" у пункті головного меню "Налаштування".

Власники магазинів можуть співпрацювати з організаціями (і працівниками цих організацій) з метою залучення нових покупців. Організації направляють клієнтів до партнерського магазину. Цей магазин натомість надає організаціям та їхнім співробітникам спеціальні пропозиції, знижки тощо. Така практика взаємовигідного співробітництва поширена в галузі охорони здоров'я (наприклад, лікар може спрямувати пацієнта до якоїсь конкретної аптеки для купівлі медикаментів від конкретного виробника), фізичної культури, краси, спорту (наприклад, тренер спортивного клубу спрямовує свого підопічного до конкретного магазину по біодобавки, інвентар тощо) тощо.
Додаткова функція "Облік клієнтів за клубами і тренерами" надає таку інформацію:
- за рекомендацією якої організації (клубу) прийшов новий клієнт;
- за рекомендацією якого співробітника (тренера) цієї організації прийшов новий клієнт.
3956
У Торгівлі з випискою рахунку в таблицю Рахунок додано колонку Номер замовлення, яка відображає номер замовлення клієнта (наприклад, з Інтернет-магазину), на основі якого було сформовано рахунок.
Під час приймання замовлень з Інтернет-магазину додано можливість приймати номер замовлення і коментар до нього (потім переходять до рахунка), а також створювати за замовленням рахунок з відвантаженням, але без оплати, і просто рахунок.

Додана можливість зіставляти рахунки в Торгсофті із замовленнями Інтернет-магазину на основі якого був створений рахунок.
3960
У Баланс з партнерами додана колонка "Залишилося бонусів" на кінцеву дату періоду.

Розширено інформаційні дані Балансу з партнерами.
3962
Додано колонки Сума міри, Еталонна одиниця виміру міри, Матеріал, Розмір, Міра на форму і в дані звіту для режиму "Повернення товару постачальнику".
У "Товарний звіт за період" в дані додані Сума міри, Еталонна одиниця виміру міри, Матеріал, Розмір, Міра.

Покращено роботу з товарами для ювелірних магазинів.
3963
Додана можливість сортування списку товару на інвентаризації за штрих-кодом, артикулом, матеріалом, розміром, ціною.

Дозволяє впорядкувати список товару на інвентаризації в найбільш зручному для користувача порядку.
3968
У Формуванні замовлення постачальнику нульові значення не відображаються.

Покращено візуальне сприйняття звіту, оскільки видно тільки цифри, які мають значення
3978
В Аналіз активності покупців додано колонку Регіон і фільтр за регіоном. За замовчуванням, при відкритті форми повинен встановлюватися поточний центр обліку, а якщо у користувача є обмеження за регіонами, то встановлюється перший доступний регіон для користувача. Додано рольове керування фільтра за центром обліку.
У Склад сім'ї додано колонку Регіон і фільтр за регіоном. За замовчуванням, якщо у користувача є обмеження за регіонами, при відкритті форми встановлюється перший доступний регіон для користувача.

Точніша вибірка за покупцями за значенням "Регіон" дасть змогу зробити маркетингові заходи магазину (наприклад, розсилка) більш таргетованими й ефективними.
3980
Додано інтеграцію з смс сервісом Epochta. У налаштуваннях смс сервісу можна обирати яким користуватися (TurboSms або Epohta), відповідно до цього вибору, відображаються відповідні налаштування. Для Epohta це Публічний ключ, Приватний ключ, Час життя повідомлення. Для сервісу Epochta, крім статусу доставки повідомлення відображається і його вартість.

Дозволяє скористатися альтернативним сервісом відправки смс повідомлень. У сервісі Epochta вартість відправки смс по РФ значно нижча.
3985
Додана додаткова функція "Метричні характеристики товару"
Додано новий вид розмірності товару - Метричний, який використовується для штучного товару, облік за яким ведеться за довжиною, площею або об'ємом
У Картку товару додано поля для введення довжини, ширини і висоти товару.
У реалізацію додано калькулятор метричного товару, який дозволяє автоматично розрахувати необхідну кількість товару в штуках і в облікових одиницях
У чек додано кількість штук метричного товару.

Створено функції для роботи зі штучним товаром, облік якого ведеться за довжиною, шириною або об'ємом.
3991
Додано обмеження ролі на видимість колонки "Кількість" на формі "Склад за видами товару".

Проводячи інвентаризацію, продавець не зможе подивитися на формі "Склад за видами товару", яка кількість товару має бути на складі, що унеможливить шахрайство в його підрахунку.
3993
Додана можливість обмеження доступу до реалізації товару для співробітників за категоріями.

Додана можливість додаткового обмеження доступу співробітників до функцій програми.
3994
Додана можливість аналізувати результати роботи торговельної мережі та центрів обліку не тільки в розрізі календарного місяця, а й у розрізі довільного періоду.

Розширено аналітичні можливості програми.
3995
Додано можливість додавання товару в списання шляхом сканування артикулу.

Покращено функціонал програми для користувачів, які ведуть облік за артикулами.
3999
У "Правило формування назви товару" і "Правило формування короткої назви товару" додано можливість вказувати роздільник (за замовчуванням пробіл) між складовими частинами назви.

Забезпечить більш зручне відображення назви товару в програмі та чеку, тобто буде легше візуально ділити ім'я товару на складові частини (вид, марка, колір, розмір тощо).
4001
Додано можливість вносити передоплату за замовленням і оплачувати замовлення за безготівковим розрахунком.

Додано можливість вносити передоплату за замовленням і оплачувати замовлення за безготівковим розрахунком.
4002
У відомість інвентаризації додано дані про співробітника, який виконував відкриття/закриття відомості та дату цієї дії.

Тепер можна проконтролювати хто і коли виконував відкриття/закриття відомості інвентаризації.
4005
У файл замовлення Інтернет-магазину додано можливість вказувати "Умови доставки" - DeliveryCondition. Значення цього атрибута буде записано в поле "Умови доставки" в рахунок.

Додана можливість передати умови доставки, сформовані клієнтом в Інтернет-магазині, в рахунок.
4014
Додано можливість налаштовувати видимість колонок звіту.

Дозволяє індивідуально налаштувати режим відображення звіту.
4015
Додано перемикач "Продавати товари за собівартістю з націнкою". При включенні цього перемикача з'явиться поле "Націнка собівартості".
Дозволяє продавати клієнту товари за собівартістю із зазначеною націнкою.

Дозволяє для певного поважного кола клієнтів торгувати з мінімальною націнкою, але не на шкоду бізнесу.
4016
Додано можливість переглядати список повернень за обраною реалізацією.

Дає змогу проаналізувати, який товар з реалізації було повернуто, а який ні.
4017
В об'єкт синхронізації додано налаштування Резервувати товари рахунки, Кількість днів резерву, що дає змогу автоматично резервувати товари за замовленнями Інтерент-магазину.
Додано дії зняття всіх товарів з резерву за рахунком.
Додавання можливості вибору, з якого складу додавати товар у рахунок, створений на замовлення Інтернет-магазину, якщо встановлено налаштування в об'єкті синхронізації "Пропонувати товари з інших складів за його відсутності".

Автоматизує процес резервування товарів замовлених в Інтернет-магазині.
4019
При перенесенні грошей з каси в касу ( Здати виручку ) можна залишити коментар, як в інкасації.

При здачі виручки можна вказати інформацію щодо переданої суми, яка буде потім відображатися у Фінансових документах. Матеріально-відповідальна особа, яка відповідає за цей процес, спатиме спокійно.
4027
Додана можливість створювати інкасаторів з переліком інкасованих кас і вказувати касу інкасатора. Це та каса, в яку будуть здавати виручку продавці.
Під час здавання виручки (Документ - Реалізація - Здати виручку), якщо в каси є інкасатор, то потрібно буде ввести штрих-код інкасатора і його пароль.

Дозволяє організувати роботу інкасаторів у великій торговельній мережі та унеможливити здавання виручки іншій особі.
4042
Додано можливість перегляду та зміни коментаря накладної.

Для кого користь: Співробітник, відповідальний за прибуткування або переміщення товару, а також комірник, який є матеріально відповідальною особою і відповідає за правильність приймання товару. Тепер у разі виявлення розбіжностей за товаром, що фактично надійшов, і "за папером" можна внести коментар.
4045
1. Додано можливість формувати замовлення постачальнику в будь-якій валюті і додавати в нього товар зі Стану складу і Стану складу за видами товару.
2. Для прибуткової накладної введено поняття Діє і Не діє (ця ознака управляється на формі редагування прибуткової накладної). Товари діючої накладної впливають на стан складу, товари не діючої накладної не впливають на стан складу. У Налаштування - Параметри - вкладка Загальне додано перемикач Створювати прибуткові накладні чинними, за замовчуванням увімкнено. Залежно від цього налаштування нові прибуткові накладні, які створюються з приходу товару, створюються з відповідною ознакою. Прибуткові накладні створені із замовлення постачальнику завжди за замовчуванням створюються не діючими.
3. У замовленні постачальнику за замовленнями і за товарами замовлення додані дії Створити прибуткову накладну і Додати товари в існуючу накладну. Товар буде додано в накладні в тій кількості, скільки його ще не було оприбутковано. Повторно оприбуткувати товар за замовленням неможливо.
4. У товарі замовлення наочно видно скільки потрібно замовити, скільки вже оприбутковано і скільки ще потрібно оприбуткувати.
5. Праворуч від замовлення відображається список прибуткових накладних, сформованих за цим замовленням, з можливістю видалити надходження або відредагувати його через форму надходження товару.
6. На замовлення можна відкрити список прибуткових накладних через зручну форму Реєстр прибуткових накладних, де можна, наприклад, вносити оплати за ними.
7. У замовленні постачальнику додано два зручних фільтра за станом замовлення і за станом товарів замовлення, які фільтрують товари і замовлення, які оприбутковані, частково оприбутковані і повністю оприбутковані.

З'явилася можливість зберігати всю історію сформованих замовлень постачальнику, відстежувати їх виконання. Спрощено процедуру оприбуткування товару, якщо прихід формується на основі раніше сформованого замовлення постачальнику.
4049
У Налаштування - Параметри системи - вкладка Облік у випадаючому списку "Що робити, якщо недостатньо товару на складі" додано пункт "Налаштувати для кожного центру обліку". У разі ввімкнення цього налаштування на формі редагування "Центр обліку" (Налаштування - Торгова мережа) буде доступне аналогічне поле "Що робити, якщо недостатньо товару на складі". У цьому разі перевірка продажу в мінус спрацьовуватиме залежно від налаштування за кожним центром обліку.

Дозволяє вести незалежну політику щодо продажу в мінус на кожному центрі обліку.
4052
У Склад за видами товарів додано дані про % знижки на товар і ціну зі знижкою.
Додана можливість налаштовувати видимість колонок.

Можливість налаштовувати відображення тільки необхідних даних.
Покращено інформаційну наповненість звіту.
4059
Додано аналіз реалізацій за сезонами.

Аналіз реалізацій за сезонами дає змогу проаналізувати рух товару за сезонами й отримати результати продажів у зручному графічному поданні.
4066
У Товарний звіт за період додано дані "% автоматичної знижки" і "Сума оплати". "% автоматичної знижки" - це відсоток, який програма автоматично розрахувала для товару в реалізації. Якщо на товар було встановлено % знижки вручну або було зроблено підгонку суми, то % знижки відрізнятиметься від % автоматичної знижки. "Сума оплати" - це реальна сума грошей, яку клієнт сплатив за реалізацію.
В Аналіз використання знижок додано колонку "% автоматичної знижки" і фільтр за товарами, на які було застосовано ручну знижку.

Дозволяє підприємцю контролювати кількість і розмір знижок, які продавці встановлюють на свій розсуд.
4080
В Аналіз руху бонусів додано відображення бонусів, які були автоматично нараховані при реалізації або поверненні.
Дані в колонках "Бонусів до" і "Бонусів після" відображають коректно інформацію, тільки якщо встановлено фільтр за контрагентом, а всі інші фільтри - порожні.
Додано друк Аналізу руху бонусів.

Додана можливість проаналізувати і роздрукувати рух бонусів.
4082
В об'єкт синхронізації Інтернет-магазину додано налаштування Автоматично створювати нових клієнтів за замовленнями, за яким при завантаженні замовлень (за якими не створюються рахунки) з Інтернет-магазину, якщо клієнт в системі не зареєстрований, то він створюється, і замовлення не треба вручну пов'язувати з клієнтом.

Автоматизує процес створення нових клієнтів за замовленнями Інтернет-магазину.
4089
Зі списку вільних клієнтів прибрані клієнти, які мають покупки.

Виключає можливість заміни дисконтної картки на ту, за якою вже були покупки в іншого клієнта.
4093
1. Документ - Прихід товару - Товар

Додано округлення цін зі знижкою на основі налаштування округлення виду товару.

2. Склад - Стан складу - Встановити знижку на товар

Додано перемикач "Округляти ціну зі знижкою".

Округлення ціни зі знижкою в картці товару і чеку.
Програма автоматично заокруглює кінцеву ціну продажу згідно зі встановленими налаштуваннями до цілих, до 50 коп., до 25 коп., до 10 коп. і т.д.).
4098
Дія обміну валюти стала доступною з головного меню.

Полегшено доступ до дії Обмін валюти.
4103
У налаштуваннях центру обліку пункт "Формування ціни при внутрішній передачі на цей об'єкт обліку" доповнено атрибутом "Завжди брати ціну з передавального центру обліку" і додано нове налаштування "Прайс-лист регіону для формування ціни продажу з передавального центру обліку". Відповідно до цих налаштувань змінено алгоритм формування ціни продажу на приймаючому центрі обліку під час створення внутрішніх передач. Ціна товару на приймальному центрі обліку встановлюється як на передавальному (або відповідно до регіонального прайс-листа передавального центру обліку, залежно від налаштування) у трьох випадках:
1) вона відсутня і не встановлено запитувати ціну в користувача
2) встановлено "Завжди брати ціну з передавального центру обліку"
3) у торговельній мережі встановлено синхронізацію цін і у приймаючого центру обліку не заборонено синхронізацію цін і встановлено центральний цент обліку, який є передавальним, або центральний центр обліку не встановлено.

Дозволяє налаштувати систему таким чином, що б разом з товаром у внутрішній передачі завжди передавалися ціни з передавального центру обліку, або ж з необхідного нам прайс-листа.
4106
В акті переоцінки додана можливість друку етикеток на товари.

Покращено зручність програми. Тепер можна роздрукувати етикетки на переоцінені товари відразу після переоцінки в необхідній кількості.
4110
В Аналізі стану на складах виправлено некоректне відображення стану складу в разі наявності внутрішніх передач на склад третього рівня. При виборі складу другого рівня відображається сума товарів з урахуванням підпорядкованих складів (застави, резерву).

Дає змогу переглядати загальний стан по складу з урахуванням зарезервованих і замовлених товарів.
4127
Змінено спосіб розрахунку виторгу і виручки: із суми виторгу і виручки за реалізацією віднімається сума бонусів, нарахованих клієнту за цією реалізацією, і додається сума оплат бонусами
У Товарний звіт додано суму бонусів, нарахованих клієнту за реалізацією, суму нарахованих бонусів за період аналізу.

Сума бонусів, які були нараховані клієнту, рахується як знижка, надана клієнту, і тому продавець отримає зарплату за ними, коли вони "повернуться" в магазин, тобто коли клієнт оплатить товар бонусами.
Продавець має можливість сам порахувати від якої суми йому буде нарахована зарплата.
4129
У шаблон платіжного доручення додано змінну Підприємство.

Розширено дані для друку платіжного доручення.
4131
При створенні рахунку із замовлення клієнта (з інтернет-магазину), якщо товару недостатньо на основному складі (вказується в об'єкті синхронізації), пропонується не просто вибрати, з якого іншого центру обліку списувати товар, а можливість вибрати конкретну кількість товару, що продається, з конкретних центрів обліку. Якщо користувач відмовився, то товар не потрапляє в рахунок.

Дозволяє на замовлення клієнта відразу додавати товар у рахунок з тих центрів обліку, на якому він є, і не робити потім додаткових внутрішніх переміщень.
4132
У друк звіту за станом складу додано дане Код фото.

З'явилася можливість роздрукувати стан складу з кодами фотографій товару.
4134
У програму вбудовано "калькулятор плиток" для магазинів будівельних матеріалів.
Програма може перераховувати товар, який вимірюється в одиницях виміру площі (квадратні метри) в "кількість в штук". Наприклад, плитка в реалізації 11,2 кв.м, а в штуках 500 шт.).
Така ситуація характерна для магазинів, які продають плитку. Ми задаємо розмір кожної плитки, і під час продажу магазин може орієнтуватися, скільки квадратних метрів плитки він може відпустити згідно з побажаннями клієнта.
На товарному чеку (або накладній) виводиться інформація в штуках про те, скільки плиток відповідає цій площі. Так комірнику, який відвантажує товар, набагато легше і швидше зробити відвантаження потрібного різновиду плитки, а покупцеві легше перевірити і розрахувати обсяг і ціну покупки.

Так комірнику, який відвантажує товар, набагато легше і швидше зробити відвантаження потрібного різновиду плитки, а покупцеві легше перевірити і розрахувати обсяг і ціну покупки.
4135
У шаблон "Квитанції отримання передоплати від клієнта на замовлення" додано змінну "Контактний телефон".

Дозволяє друкувати на квитанції замовлення, що залишається в магазині, номер телефону клієнта.
4136
Додано новий вид контакту за рахунком Готовий до відвантаження.

Розширено категорії контактів рахунку.
4139
Додано відображення від'ємної кількості товару.

Дозволяє контролювати помилки при веденні складського обліку.
4147
При створенні контрагента для співробітника в створюваному контрагенті заповнюються дані співробітника.

Спрощено створення контрагента для співробітника.
4149
У картку товару додано колонку "Кількість в упаковці".
У розподілі товару і внутрішньому переміщенні додано колонку Кількість в упаковці та ознаку того, що переміщувана/розподілювана кількість товару не кратна кількості товару в упаковці.

Розширено функціонал по роботі з товаром, додано можливість контролювати переміщення товару упаковками, що дасть змогу уникнути невідповідності кількості товару, яку реально переміщують, і за програмою.
4161
У звіт за скасованими товарами з реалізацій додано колонку Каса.

Розширено інформаційні дані звіту Скасовані товари з реалізацій.
4162
Додано можливість роботи з бонусними клієнтами в Торгівлі з випискою рахунку. При створенні рахунку і виборі бонусного клієнта знижка за рахунком встановлюється в 0, а при створенні видаткової накладної клієнту нараховуються бонуси, в розмірі клієнтської знижки.

Буде корисна магазинам, які торгують як у роздріб, так і через інтернет-магазин з використанням рахунків.
4165
Виправлено помилку, коли при виборі клієнта в реалізації, у якого день народження потрапляє у встановлений період надання знижки дня народження, і знижка може бути надана один раз, у повідомленні "Запитайте у клієнта, чи буде він брати знижку..." дата крайнього терміну використання знижки обмежувалася роком народження клієнта, а не поточним роком. Зміни внесено в стабільну версію.

Використовувати знижки для народження стало зручніше.
4167
Виправлено помилку коли не зберігалися налаштування шаблонів друку якщо користувач натискав дію Перезапустити програму.

Збільшено надійність роботи з шаблонами документів у програмі.
4172
У шаблон друку бирок додано дане Уцінка і шаблон програмного коду, за яким до уціненого товару може бути доданий префікс.

Додана можливість виділяти на етикетках ознаку уціненого товару.
4176
Додано інформацію про бригаду, яка виконала реалізацію.

Розширено інформаційні дані звіту.
4177
Рейтинг співробітників розраховується відповідно до планів продажів по торгових точках.

Прискорено роботу Рейтингу співробітників.
4178
Облік відвантажень товару (Додаткова опція)

Як працює цей режим.
Під час продажу продавець "набиває" товари (сканером, артикулом або вибираючи зі складу). Приймає гроші. Роздруковує товарний чек або видаткову накладну, на якій є штрих-код. При цьому товар уже вважається списаним зі складу.

Коли покупець приходить із чеком (або накладною) на склад, комірник бачить, що він має відвантажити. Відбувається реєстрація видачі товару: він сканує штрих-код накладної, програма автоматично "підтягує" цю накладну, з товарними позиціями. Комірник, згідно з накладною, сканує товар і збирає його для покупця.
Таким чином, програма допомагає вести облік відстрочених відвантажень і реєстрацію видачі товару. У будь-який момент можна перевірити відвантаження клієнта на предмет відповідності реалізації. Допомагає виключити помилки комірника - матеріально-відповідальної особи. Мінімізує можливості розкрадань зі складу.

Таким чином, програма допомагає вести облік відстрочених відвантажень і реєстрацію видачі товару. У будь-який момент можна перевірити відвантаження клієнта на предмет відповідності реалізації. Допомагає виключити помилки комірника - матеріально-відповідальної особи. Мінімізує можливості розкрадань зі складу.
Буде корисною, наприклад, будівельним магазинам або шоу-румам: якщо товар оплачується в магазині, а забирається з різних віддалених складів. Її зручно використовувати при великій мережі складів, у складах-магазинах.
4194
Додано платну функцію "Метричні характеристики товару".
При її активації в Вид товару додається нова розмірність товару Метрична для товару, облік якого ведеться за довжиною, площею або об'ємом. Для такого товару в картці товару на вкладці з іконкою осей системи координат
відкриваються поля Розмірність (одновимірний, двовимірний, тривимірний) і поля для введення необхідних розмірів.
На цю ж вкладку в товарі додано поле для введення кількості товару в упаковці. Використовується при формуванні внутрішніх передач (виділяються ті товари, кількість яких не кратна кількості в упаковці).

Додана можливість вводити значення про кількість товару в упаковці і використовувати його при формуванні внутрішніх передач (виділяються ті товари, кількість яких не кратна кількості в упаковці). А також вести облік погонного, площадного та об'ємного товару.
4199
У торгівлі з випискою рахунка дозволено внесення оплати за рахунком або накладною, більше, ніж сума рахунку/накладної.

Дозволено переплату накладної або рахунка.
4203
Додано можливість багаторядкового додавання товарів у релізацію при пошуку за артикулом.

Покращено зручність роботи з програмою.
4204
У форму Розподіл товару додано колонки:
Додано колонку "Мінімальний залишок" за центрами обліку.
Додана колонка "Кількість продажів" за період за центрами обліку.
Додана колонка "Разом" - показує стан центрів обліку з урахуванням розподілу.
Мінімальний залишок на центрі обліку
Кількість проданих товарів з урахуванням повернень за вказаний період
Разом к-ть з урахуванням замовлення.

Нова форма Розподілу дає змогу зручніше керувати асортиментом. Можна бачити продажі по кожному магазину (попит) - за обраний період, залишок, вручну виставляти кількість товару, яку слід перемістити на інші точки. При розподілі створюються накладні внутрішнього переміщення і роздруковувати їх. Також видно мінімальний залишок (необхідний мінімальний запас товару), що допомагає зорієнтуватися і дозамовити товар за необхідності.
4209
В оборотній відомості за собівартістю і кількістю додано методи сортування за назвою товару, скільки було на початок і кінець, реалізовано, списано, повернуто, оприбутковано, повернуто постачальникам, загальна зміна.

Збільшено зручність проведення аналізів по обороту собівартості та кількості.
4228
Додано можливість на матеріал, послуги та роботи замовлення встановлювати знижку. За замовчуванням пропонується встановити знижку клієнта.

З'явилася можливість для салонів штор встановлювати знижки на свої послуги та матеріали.
4229
У звіт за реалізованим товаром додано змінну "Відсоток автоматичної знижки".
У формі "Аналіз використання знижок" тепер можна впорядкувати інформацію:

1. % знижки був змінений користувачем (реальна знижка відрізняється від автоматичної)
2. Застосовано підгонку суми (нестандартна+не ручна, не ручна за документом)
3. Продано нижче собівартості
4. Завищено % знижки
5. Занижено % знижки
6. % знижки не змінювався.

Точніший аналіз і відстеження наданих знижок.
4231
Додано друк списку товару, який знаходиться в резерві
Додано друк звіту Аналіз стану на складах.

Додана можливість отримати в друкованому вигляді аналіз стану на складах і список товару, що знаходиться в резерві.
4233
Додано дію "Підгонка суми" для рахунку та видаткової накладної. Дія доступна тільки при вдосконаленому режимі торгівлі з випискою рахунку.

У "Торгівлі з випискою рахунку" з'явилася "Підгонка суми". Якщо при створенні рахунку ви хочете вручну "округлити" суму рахунку до зручного числа, то програма розподіляє "зайву" суму пропорційно товарам у рахунку.
4234
Оптимізовано роботу Аналізу виручки від реалізації за виробниками.

Швидкість роботи Аналізу виручки від реалізацій за виробниками збільшено в 4 рази.
4242
У торгівлі з випискою рахунку за кожним рахунком можна відправити повідомлення клієнту. Можна надсилати SMS та електронні листи за створеними рахунками і повідомлення про отримання грошей.
У шаблон листа, який отримає клієнт, можна підставити змінні:
- відправник рахунку
- сума рахунку,
- реквізити для оплати,
- сума отриманої оплати,
- номер рахунку.
Програма зберігає історію відправлених повідомлень і різні шаблони листів.
Ця можливість доступна за активованої опції Масова розсилка.

Більш оперативна взаємодія з клієнтом і зворотний зв'язок щодо фінансових питань - гарний тон у будь-якому бізнесі. Це підвищує довіру клієнтів, дає змогу швидше обробляти замовлення і прискорювати відвантаження. А значить - ви підвищуєте оборотність бізнесу!
4244
Додана можливість автоматичної генерації інвентраного номера для обладнання.
Додана можливість друку наклейок з інвентарним номером для обладнання.

Удосконалено облік обладнання.
4253
У Подарунковий сертифікат додано ознаку Як працювати з сертифікатом (Як з грошима, Як з відкладеною знижкою).
У першому випадку схема роботи колишня, а в другому замість фінансових операцій під час продажу сертифіката створюється реалізація з послугою Подарунковий сертифікат, а під час використання такого сертифіката на реалізацію наче накладається знижка, що дорівнює сумі сертифіката (дія аналогічна підгонці суми). При другому варіанті при поверненні товару клієнт втрачає суму сертифіката.

Дозволяє оформляти продаж подарункового сертифіката, як продаж послуги, що може бути корисно для тих хто використовує фіскальні реєстратори або не хоче повертати гроші за використаний подарунковий сертифікат.
4256
Додано облік серійних номерів при формуванні внутрішньої передачі.
Пошук за серійним номером, при його скануванні у внутрішню передачу.
Склад за серійними номерами збирається з урахуванням внутрішніх переміщень.

Дозволяє контролювати переміщення серійних номерів між магазинами і розуміти на якому магазині який серійний номер знаходиться в даний час.
4257
Додаткову опцію "Облік за серійними номерами" - доопрацьовано та вдосконалено.
Тепер програма дає змогу вести "суворий" облік за серійними номерами - з повним контролем руху серійного номера через усю програму.
При надходженні товару програма вимагає ввести унікальний серійний номер кожної одиниці товару. Якщо такий номер уже є на складі, то оприбуткувати його ще раз не можна.

Гарантована унікальність серійного номера на складі завдяки тому, що програма чітко контролює його під час приходу.
4269
Додано можливість виводити на чек одиницю виміру товару.

Розширено дані по товару в чеку.
4270
У шаблон нефіскального чека додано поле "Підготовка товару до продажу".

Дозволяє в чеку роздрукувати інформацію з підготовки товару до продажу (як порізати, як упакувати тощо).
4273
Додано можливість введення коментаря при створенні документів.

Дозволяє залишати супровідну інформацію до документа.
4302
На формі попереднього перегляду електронного листа для відправки рахунку та комерційної пропозиції додано можливість вказувати тему листа.

Спрощено редагування теми листа, оскільки раніше для цього потрібно було виконувати підготовку листа в Outlook.
4311
У шаблон друку актів виконаних робіт додано змінну Підприємство.

Додано можливість друкувати акти виконаних робіт від імені підприємства.

4313
У покупках клієнта відображається інформація про товар, який був куплений через посередника. Якщо клієнт - посередник, відображається для якого клієнта були куплені товари.

Доповнено інформацію про покупки клієнта.
4314
У шаблон масової розсилки додано змінну Нараховано бонусів.

Додана можливість виконувати масову розсилку з інформацією про нараховані бонуси.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором