• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Опис версії 9.0.2.7

08.07.2014

4631

У "Торгівлю з випискою рахунку":
- на форму редагування "Рахунок" додано редагування стану "Накладений платіж";
- на форму редагування "Накладна" додано поля "Стан доставки" і "Номер декларації";
- у таблиці "Накладна" додано колонку "Номер декларації";
- у таблиці "Рахунок" і "Накладна" додано піктограми та фільтри: Стан доставки (Відправлено, Доставлено), Накладений платіж (Ні, Так).

Зроблено зміни для роботи з рахунком і видатковою накладною для збільшення швидкості обробки замовлень. Відображення стану доставок і фільтрації.

4634

На формі редагування "Клієнт" додано поле "Адреса доставки товару". У "Друк наклейки для відправки товару" додано поле "Адреса доставки товару".

Для доставки товарів клієнтам додано спеціальні поля для заповнення інформації щодо доставки. Додана можливість додати в друк наклейки для відправлення товару адреси одержувача, що збільшує швидкість оброблення замовлень і відправлення продукції.

4681

У картку товару додано можливість вносити внутрішній код постачальника. Додано колонки з внутрішнім кодом постачальника і в друк на формах Формування замовлення постачальнику і Замовлення постачальнику.

Ці зміни допоможуть при формуванні замовлення постачальнику, що прискорить процес створення замовлення. Під час імпорту товару з Excel змінено алгоритм пошуку та оприбуткування товару. Тепер при використанні внутрішнього коду постачальника може відбуватися пошук товару за внутрішнім кодом, з можливістю вибору: замінювати характеристики знайденого товару чи ні, а також додавати в прихід новий товар чи ні.

4684

Додано налаштування в ролі: Відображати кількість товару на складі у формі "Введення кількості" при реалізації товару.

При увімкненій галочці "Запитувати кількість товару" в Документ - Реалізація під час продажу товару запитується кількість товару, що продається, і показується поточний залишок за цим центром обліку, що зручно для уточнення залишку.

4694

Створено новий режим для приймання гарантійного\не гарантійного товару на ремонт.

У новому режимі під час приймання товару на ремонт заповнюється шапка документа, яка містить номер ремонту, контрагента або його прізвище та телефон, а також коментар до ремонту. За ремонтом можливе приймання грошей за ремонт, друк квитанції про приймання товару в ремонт.

4708

На формі редагування внутрішньої передачі здійснено можливість внести обмеження на додавання товару в документ, залежно від виду товару.

При додаванні в документ недозволеного товару виводиться вікно повідомлення з помилкою і звуковим сигналом. Далі у користувача є можливість вибрати "правильний" товар і надрукувати етикетку. Обраний товар можна додати в документ внутрішньої передачі.

4730

Дозволено приймати замовлення від нейменованого покупця.

З'явилася можливість приймати замовлення від клієнта, не вносячи його в базу, що дає змогу прискорити процес прийняття замовлення.

4733

Додано фіксацію ціни передавального центру обліку для товару внутрішнього переміщення. У реєстрі складських документів для внутрішніх передач додано такі колонки:
Сума відправника;
Зміна суми відправника з підсумками за цими колонками;
У товарний звіт по об'єкту за період додано дані про суму відправника для внутрішніх передач;
У рух товару додано колонку Ціна відправника.

Під час передання товару з одного центру обліку в інший, перший центр обліку має роздрібну вартість певного товару, але при цьому на приймаючому центрі обліку цей самий товар може мати іншу роздрібну ціну. Тепер програма фіксує різницю в роздрібній вартості товару між центром обліку відправником і одержувачем.

4739

У шаблон чека додано поле "Коротка назва товару".

Якщо товари мають велику назву, то для зменшення довжини у звітах та інших документах можна використовувати коротку назву товару. Цю саму назву додано в шаблон чека, що надалі допоможе полегшити пошук товару на полиці та чеку.

4741

Додано можливість вносити доплату залежно від вартості товару і для кожного виду товару.

При різному нарахуванні відсотка від різних видів товару і вартості товару з'явилася можливість вказувати відсоток доплат для нарахування заробітної плати.

4743

Додана змінна - Прайсова роздрібна ціна в шаблон видаткової накладної.

Під час друку видаткової роздрібної накладної з'явилася можливість вказати необхідну роздрібну вартість товару, яка може слугувати в ролі рекомендованої ціни для оптовика.

4775

Додано можливість додатково вносити оплату за замовленням з можливістю друку квитанції.

У разі додаткової оплати клієнтом замовлення друкується квитанція про внесення грошей, щоб надалі був документ про оплату.

4802

У друковані звіти "Друк із закупівельною і роздрібною ціною", "Друк оптово-роздрібної накладної" і "Друк із закупівельною і роздрібною ціною" додано поле "Кількість штук метричного товару".

Для зручного відображення інформації щодо метричного товару було додано відповідні змінні у звіти прибуткової накладної.

4803

Дозволено обмін валют між касами та розрахунковими рахунками. Додана можливість вводити витрату у валюті, під час запису вона конвертується в нац. валюту, дані про конвертацію автоматично записуються в коментар.

Додано функціонал для конвертації валюти і переказу через розрахункові рахунки, що зручно для оплати товару постачальникам у будь-якій валюті, готівковою оплатою або безготівковою.

4804

Дозволено робити переплату за прибутковою накладною і можливість вводити оплату в порожню накладну.

Цей функціонал додано для тих випадків, якщо процес оприбуткування товару відбувається навпаки: товар привозять, віддають гроші, потім оприбутковують товар у програму, що зручно для введення оплати відразу.

4805

У робочу форму "Прихід товару" додано можливість налаштувати сортування товарів під час друку накладних.

З'явилася можливість вказати сортування під час друку прибуткової накладної в порядку введення, порядку введення зворотний порядок, за алфавітом, за видом товару, що зручно під час роботи з друкованою накладною.

4922

У картці товару додано закладку з піктограмою сертифіката товару.

У картці товару додана закладка з піктограмою сертифіката для введення і редагування списку сертифікатів якості на товар. Сертифікати, термін дії за якими закінчився, підсвічуються червоним.
Додано пункт меню Товарознавство - Сертифікати якості. Це режим роботи для списку товарів із сертифікатами і без. У ньому є фільтр за терміном закінчення сертифікатів, стандартний фільтр за товаром і фільтр за станом сертифіката на товар. На цій формі відображається останній за датою дії сертифікат на товар.
Додано друк останнього сертифіката на етикетці товару.
Додано дані для друку останнього номера сертифіката і дати його закінчення в прибуткову, видаткову накладну і внутрішнє переміщення.

5001

У зміну роздрібної та оптової націнки додано перемикач "Перерахувати націнку за поточною ціною та останньою закупівлею".

При повторному оприбуткуванні товару додано можливість перерахувати націнку за поточною ціною та останньою закупівлею для більш точного визначення відсотка націнки.

5011

У формі "Товар на інвентаризації" додано можливість автоматичного друку етикеток.

Цей функціонал буде зручним, якщо в момент інвентаризації виявляється зайвий товар, який не промаркований, що дасть змогу роздрукувати бирку. Увімкнення або вимкнення режиму друку здійснюється перемикачем на формі - "Друкувати етикетки при додаванні товару". Друк здійснюється при збільшенні кількості товару, що інвентаризується.

5014

Додано обмеження максимальної суми боргу VIP - клієнта. VIP - клієнт не може взяти в борг більше зазначеного обмеження. Працює для всіх режимів.

Щоб обмежити максимальну суму для розтрат господаря магазину, було введено максимальне обмеження для товарів, які VIP - клієнт може взяти в борг, щоб це не сильно впливало на прибуток господаря.

5083

Додано опцію "Видаляти вид товару при видаленні товару".

Додано можливість автоматично видалити вид товару, до якого належить товар, що видаляється, якщо у виді товару більше немає товару, щоб надалі користувачеві не доводилося вручну видаляти вид товару, що залишився.

5086

Додано можливість встановити фотографію для всіх товарів модельного ряду однією дією.

З'явилася можливість однією дією встановити фото товару на весь модельний ряд, а не ходити в кожну картку товару і вказувати шлях до фотографії, що дозволяє швидше встановити фото товару.

5160

Багатовалютні продажі працюють у замовленні клієнта на виріб і в реалізації.

У разі торгівлі товаром у декількох валютах додано можливість оплати в зазначених режимах для зручності користувачів.

5235

Додано пошук за додатковими ШК.

Якщо товар має власний штрих-код і присвоєний програмою, з'явилася можливість сканувати будь-який штрих-код для збільшення швидкості перевірки списку приходів.

5277

У друковані звіти додано поле "Серійний номер".

Для товарів, у яких є серійний номер, додано поле для друку в звіті, що при перевірці прискорює процес визначення товару, що залишився.

5309

Додано перемикач "Тривалість тех. операції" в технологічну операцію, створену на основі операції з еквівалентом вимірювання - часом.

Під час додавання операції до виробничого акта або маршрутного листа, тривалість операції братиметься з технологічної карти, на основі якої створюється виробничий акт або маршрутний лист. Якщо цей перемикач вимкнено, то тривалість операції не фіксується в технологічній карті, а під час додавання операції до виробничого акта або маршрутного листа, тривалість операції братиметься із загального довідника операцій.

5409

У шаблон чека додано поле "Штрих-код".

Тепер у шаблон чека можна винести змінну штрих-код, що дає змогу визначити візуально, що це за товар, не звертаючись до інших режимів роботи програми, і чи був цей товар куплений у цьому магазині.

5410

На формі редагування "Банк" поле МФО зроблено необов'язковим для введення, а поле БІК зроблено пошуковим.

У разі використання одного банку в різних режимах роботи може використовуватися еквайринг, а в іншому ні. Тому необхідно було вказувати два однакових банки, що раніше було неможливо, оскільки поле МФО було унікальним. Тепер же є можливість вказувати два однакових банки.

5521

Прибрано залежність округлення ціни зі знижкою в дії "Склад - Стан складу - Встановити знижку на товар" від увімкненого налаштування Відпускні ціни округляти до цілого.

Якщо у вигляді товару не встановлено округлення, то роздрібна ціна товару буде округлятися до цілого числа, до цього відбувалося неправильне округлення роздрібної ціни, і доводилося заходити в картку товару і перезаписувати інформацію.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором