• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Опис версії 9.1.1.16

16.03.2015

3500

Додано дію "Вибір зі складу за видами товару" за допомогою гарячої клавіші.

Додана можливість оперативного доступу на склад за видами товару за допомогою поєднання клавіш Ctrl + F11 для більш швидкого оформлення замовлення.

3749

У Торгівлю з випискою рахунка, в друковану форму рахунка додані змінні "Дата доставки" і "Умови доставки".

Додана можливість змінити шаблон для відображення "Умови доставки" і "Дати доставки товару" за рахунком. Що допоможе кінцевому клієнту точно знати дату і перевізника.

3983

У Прихід товару додані дії "Контроль виконано" і "Скасувати контроль".

Для оперативної перевірки прибуткової накладної додані дії закриття\відкриття на редагування. Зручно в тому випадку, щоб не переміщатися в режим Перевірка прибуткових накладних, а здійснювати контроль відразу з прибуткової накладної.

4053

У друкованій формі "Акт виконаних робіт" поле "Від кого" змінено джерело даних на Центр обліку на назву підприємця.

Відредаговано поле "Відправник", щоб друк акта відповідав вимогам.

4055

У фільтр по товару додано поля "Стать", "Колір", "Матеріал".

Для зручного пошуку за додатковими полями додано можливість пошуку за характеристиками товару.

4232

Додано виклик налаштування заборони повернення Видів товару через посилання.

Для більш детальної функції заборони повернення товарів, які не підлягають поверненню, додано спеціальне налаштування.

4777

При створенні рахунку, "Умови доставки" можна вибрати зі списку, що випадає.

Додана можливість вибору умови доставки для оперативного створення рахунку. При виборі одержувача, в поле "Умови доставки" значення підставляється автоматично з попереднього рахунку клієнта, за умови, що такий рахунок існує і користувач не заповнював поле вручну.

4957

Додано способи розрахунку: за закупівельною ціною і націнкою, за еквівалентною ціною.
Додана кнопка розрахунку еквівалентних цін у валюті аналізу.

Це необхідно для того, щоб контролювати ціни роздробу на рівні, встановленому постачальником, наприклад, постачальник поставляє товар за 10$ і вимагає від нас, щоб товар у роздріб коштував екв. 25$. За нинішніх умов постійних коливань курсу перераховувати ціни на товар незручно. Для цього введено еквівалентну ціну. Тепер у Розрахунку роздрібних цін за націнкою і курсом роздрібну ціну можна рахувати за еквівалентною ціною і курсом.

5003

На формі "Аналіз залишків товару" додано суму за колонкою Сума у валюті.

Додана можливість переглянути підсумкові дані за сумами у валюті, що дає змогу оперативно дізнатися суму в необхідній валюті.

5020

Додано можливість виписувати рахунки на посередника у валюті. При створенні рахунку автоматично встановлюється валюта, як встановлено в контрагенті посередника. У Маркетинг - Посередник - вкладка Баланс із посередником додано фільтр за валютою. Відповідно баланс у різних валютах у посередників не змішується.

На формі редагування контрагент додано можливість встановлювати валюту, з якою працює контрагент. Користувачеві більше не доведеться обирати валюту рахунка за замовчуванням, оскільки вона буде вписана автоматично.

5021

У торгівлю з випискою рахунка на вкладці Оплати - Непізнані оплати додано власний фільтр за періодом.

У торгівлю з випискою рахунку на вкладці - Оплати додано додатковий фільтр для відображення необхідних нерозпізнаних оплат. Даний фільтр не впливає на загальний фільтр, що дасть змогу фільтрувати тільки необхідні оплати та прив'язувати до необхідних рахунків.

5046

Додано змінні в користувацькі звіти:
- Поточна каса
- Назва поточної каси
- Поточний користувач
- Ім'я поточного користувача

Для поліпшеного налаштування користувацьких звітів додані нові змінні, щоб користувач міг самостійно створити необхідний звіт.

5159

У меню з'явилося поле (таке як і в реалізації), в яке можна сканувати товари за допомогою сканера ШК не входячи в інші форми.

Щоб було зручно і швидко вводити товар в акт переоцінки додано поле введення ШК. Оскільки незручно щоразу заходити у форму "Вибрати товар зі складу (F11)" і шукати у величезній кількості потрібний товар.

5195

Додана колонка Керуючий ШК, в якій відображається керуючий штрих код акції. Додано фільтр за товарами, які були продані за акцією з керуючим ШК.

Для обліку низки акцій з використанням керуючих штрих-кодів додано можливість відстежувати реалізації з використанням керуючих штрих-кодів.

5198

Додано округлення до 50 коп.

Для зручності користувачів додано можливість округлити відпускну ціну до 50 копійок.

5311

Дозволено редагування витрати за накладною, за винятком випадку, коли необхідно поміняти її з готівкової на безготівкову або навпаки. Якщо на балансі в касі або на р\с нуль, то вони не відображаються в підсумках.

Покращено роботу з фінансовими документами. Для зручності введення і зміни витрат прибрано заборону на зміну. Фінансові документи будуть переформовуватися автоматично.

5380

Змінено алгоритм розрахунку собівартості за партіями поставки і за партіями поставки в розрізі центрів обліку. Тепер товар із серійним номером не підпорядковується правилу перший прийшов, перший пішов.

У видаткові документи собівартість товару з серійним номером записується саме та сума, за яку було придбано саме конкретний серійний номер, навіть якщо його було закуплено пізніше за інші, які ще є на складі.
Виправлено помилку uhikey, що виникає під час розрахунку собівартості, якщо в розрахунку були присутні комплекти, складові частини яких на момент перерахунку не були відзначені для розрахунку собівартості.

5412

Додано розширене управління бонусами.

1. При ручному нарахуванні, списанні, ануляції бонусів додано поле "Коментар", щоб записати підставу, у зв'язку з чим нараховано, списано бонуси.
2. "Аналіз руху бонусів" додано колонку "Коментар".
3. При ручному нарахуванні бонусів додати можливість змінювати додатковий параметр "Дата набуття чинності". Дата, коли почнуть враховуватися нараховані бонуси, враховується при розрахунку поточної суми бонусів.

5413

У списку клієнтів виводиться статус "Увага!!!" у вигляді піктограми. Додано знак навпроти клієнта.

Для відстеження клієнтів, до яких застосовується підвищена увага, додано спеціальний фільтр і піктограма, щоб господареві магазину можна було завжди відфільтрувати клієнтів з боргами.

5417

У картці клієнта додано можливість блокування клієнта.

Для візуального відображення блокування клієнта додано спеціальний знак навпроти імені клієнта. З'явилася можливість заблокувати картку в разі її втрати або махінацій з боку персоналу.

5418

У картку клієнта на закладці "Покупки" додано колонки: "Ціна роздрібна", "% знижки", "Нараховано бонусів", "Списано бонусів".

Для більш чітких даних у розрізі клієнта додано спеціальні колонки, за якими користувачам буде легше відстежувати зміни бонусів клієнта і роздрібної ціни.

5419

У картку клієнта додано вкладки "Контакти" і "Масова розсилка".

Ці вкладки покажуть в яких масових розсилках брав участь, щоб повторно цей клієнт не отримував SMS.

5437

У фінансових документах, які формуються автоматично, прибрано на початку назви фінансового документа пробіл.

Виправлено відображення назви фінансового документа для більш коректного відображення.

5440

На робочій формі "Оплата" додано колонку "Опис" і можливість пошуку за нею.

Для зручності користувачів додано можливість пошуку за колонкою Опис для оплат, пов'язаних із Компенсація оплати VIP-клієнтом товару в рахунок його авансу, Оплата товару VIP-клієнтом за рахунок авансу тощо.

5442

В "Аналіз активності покупців" додано фільтри за тренерами і клубами.

Для глибшого аналізу до "Аналізу активності покупців" додано фільтри за тренерами та клубами, що дасть більш чітку картину щодо використання платної функції та покупок контрагентів у програмі.

5604

Додано фільтр для відображення закритих і відкритих Виробничих актів.

Для зручності користувачів додано фільтр для відображення відкритих і закритих виробничих актів (ПА), що полегшує пошук необхідних ПА і допомагає збільшити список необхідних ПА.

5646

Додано дію - Створити рахунок за накладною. За цією дією формується рахунок за всіма товарами приходу за роздрібними цінами з урахуванням знижки товару в накладній.

Ця можливість буде зручна для тих користувачів, яким необхідно оприбуткувати товар і відразу ж його відвантажити.

5701

Для VIP - клієнта додано максимальну суму боргу. Якщо у клієнта встановлено обмеження, то він не може взяти в борг більше обмеження.

Для більш серйозного контролю за боргами клієнтів було додано дію обмеження максимальної суми боргу, що має допомагати господареві магазину швидше повертати гроші за товар. А для клієнтів, які швидко повертають гроші і беруть на великі суми регулювати суму боргу для їхнього комфорту.

5853

Додано в таблицю Рахунок і Видаткова накладна колонку Сума в національній валюті та підсумок по ній. Прискорено оновлення даних у видатковій накладній.

Тепер при створенні рахунку є окрема таблиця, де відображається сума в національній валюті, яка встановлена в системі. Відбувається підсумовування на рядку стану, що зручно для швидкого відображення суми.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором