• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Опис версії 9.1.11.9

29.01.2016

3674

1. Додано три поля: "Прізвище", "Ім'я", "По батькові".
2. Перейменовано поле "Прізвище Ім'я По батькові" на "Найменування клієнта".
3. Додано дві стрілочки: "Вгору" і "Вниз".

За допомогою цього доопрацювання у користувача програми з'явилася можливість вводити в поле Найменування клієнта - ПІБ, потім після натискання на "стрілку вниз", автоматично заповнюватиметься поле ПІБ, і навпаки, якщо ввели в поля Прізвище, Ім'я та По-батькові, а поле Найменування клієнта заповнене не до кінця, то після натискання на "стрілку вгору", заповнюватиметься відповідне поле. Також, додані поля ПІБ у картці клієнта можна використовувати в масовій розсилці, з'явилися відповідні змінні.

4732

У стандартному "Фільтрі по товару" змінено вибір: Виду товарів, Виробника - за "галочками".

Раніше користувач програми міг вибрати одного Виробника і один Вид товару. Після виконання цього доопрацювання, здійснено вибір декількох Видів товару, а також Виробників, що робить цей фільтр гнучкішим і універсальнішим для багатьох користувачів.

5662

Додано ознаку Прихована, яка дозволяє приховувати в дереві статей фінансового аналізу невикористовувані статті.

У Довіднику статей фінансового аналізу за замовчуванням не відображаються приховані статті фін. аналізу, але є перемикач Показати приховані. Прихована стаття фінансового аналізу не може бути обрана.

5759

Додано дію "Розблокувати період".

Дане доопрацювання виконано спеціально для Господаря магазину, щоб була можливість швидко внести зміни в накладну, яка була закрита рік тому. Тепер немає необхідності відкривати по черзі періоди, щоб дійти до потрібного Вам місяця - Господарю потрібно всього лише вказати необхідний місяць і натиснути на кнопку Розблокувати період.

5808

У стандартний фільтр по товару додано параметр - Розмірність.

У стандартний фільтр по товару доданий параметр - Розмірність, де є можливість вибрати: штучний, ваговий або метричний.

5812

Додано миготливе сповіщення при зміні Закупівельної ціни, щодо останньої закупівельної ціни. Додано налаштування в режим введення регіональних цін: "При зміні роздрібної ціни контролювати зміну регіональних цін" і "Контролювати обов'язкове введення регіональних цін".

Миготливе повідомлення при зміні закупівельної ціни товару забезпечує візуальне, швидке і зручне, сповіщення користувача, яке показує кольором, в який бік змінилася ціна закупівлі. Обидва налаштування в режимі введення регіональних цін спрямовані на тих користувачів програми, яким необхідно їх контролювати.

5960

1. Додано налаштування "Створювати внутрішні передачі на склад "Товар у дорозі" за замовчуванням" (Налаштування - Параметри - вкладка "Загальні").
2. Додана можливість керувати компонентом "Товар у дорозі" на формі редагування "Внутрішня передача". (Налаштування - Налаштування ролей - Ресурси)

Додана можливість створювати внутрішні передачі на склад "Товар у дорозі за замовчуванням", що дасть Вам можливість вказувати тільки склад "Товару в дорозі", щоб не плутатися в основних складах. Також додано рольове керування даним компонентом, що дасть змогу приховати перемикач "Товар у дорозі" за потреби.

6004

Додано можливість вводити дробову кількість у колонку "моє замовлення".

Це доопрацювання корисне тим користувачам, які використовують у замовленні (програмі) дробові числа. Тепер можна спокійно вводити в колонку "Моє замовлення" дробові числа (1,25; 23,458; 67,9 і т.д).

6005

Перенесено Довідник видів товару з пункту меню Файл у пункт меню Товарознавство - Діагностика помилок.

Перенесення Довідника видів товару було здійснено для того, щоб скоротити список підпунктів у пункті меню Файл. Також цей режим завантаження еталона Довідника видів товару призначений для виправлення помилок дерева видів товару, шляхом порівняння поточного дерева з еталонним.

6098

Додано форму налаштування друку накладної.

Дана форма дає можливість користувачеві виконати сортування товару по одному з обраних варіантів, що робить вид звіту зручним для перегляду, підрахунку і т.п.

6134

Додано поля Каса/розрахунковий рахунок, Змінив, поточна Сума бонусів. Для кожного руху додано відповідні піктограми.

Це доопрацювання розширює можливості картки взаєморозрахунків. Тепер користувачеві програми дуже легко визначити, звідки або куди спрямовані гроші, хто вніс зміни, суму бонусів. З огляду на те, що кожна операція має свою відповідну піктограму, користувачеві стане легше візуально визначати тип операції - реалізація, нарахування бонусів, оплата через розрахунковий рахунок тощо.

6190

У шаблони накладних додано змінні: "Еквівалент роздрібної ціни" і "Еквівалент оптової ціни".

Це доопрацювання виконано для тих користувачів програми, яким необхідно, щоб у накладних відображалися еквіваленти оптової та роздрібної ціни. Тепер ці змінні доступні для додавання вручну в друковані шаблони.

6196

Додано звіт "Товарний звіт за період" з можливістю редагування шаблону друку.

Цей звіт створено для того, щоб користувач мав можливість виконати його друк, не переходячи в інший пункт меню. Крім цього, додано можливість редагування звіту під час його виклику, що також дає змогу швидко налаштувати шаблон на свій лад.

6247

При встановленні галочки "Відображати серійні номери" відображаються всі товари, як із серійним номером, так і без нього.

У разі встановлення галочки "Відображати серійні номери" навпроти товару в колонці "Серійний номер" відображається серійний номер товару, якщо він існує.

6248

Додана можливість імпорту списку клієнтів з Excel в програму ТоргСофт без зазначення штрих-коду клієнта. Програма автоматично сформує штрих-код.

При імпортуванні списку клієнтів з програми Excel без вказівки штрих-коду, генерація штрих-коду відбувається автоматично.

6338

Товар із Суворим гарантійним обліком не відображається в списку товарів для розподілу.

Це доопрацювання виключає можливість вибирати товар, за яким ведеться Суворий гарантійний облік, оскільки такий товар має передаватися за серійними номерами, а не за кількістю.

6388

У друкованій формі податкової накладної та "додатка" (додатка) змінили довжину (зі 100 до 150) символів.

Дане доопрацювання виконано для користувачів, які використовують повне Найменування клієнта, яким раніше не вистачало зазначеної довжини символів.

6424

Додано поле "Ціна за прайсом".

Це доопрацювання було виконано для того, щоб можна було побачити, як часто співробітник продає товар зі знижкою і як сильно вона відрізняється від прайсової ціни. Це особливо актуально, якщо продавцям дозволено встановлювати знижку вручну.

6490

При безготівковій оплаті додано перемикач "Не враховувати еквайринг".

Це доопрацювання дає змогу користувачеві не враховувати еквайринг, який встановлений у програмі, під час оплати в режимі торгівля з випискою рахунку. Якщо встановити цей перемикач, це дасть змогу приймати оплату на розрахунковий рахунок у повному обсязі, за потреби.

6528

Додано фільтр за товаром - "Метричний товар".

Це доопрацювання виконано для того, щоб користувачі, які активували платну функцію "Метричні характеристики товару (Калькулятор плиток)", мали змогу відобразити метричний товару в списку всіх товарів, що значно спрощує перегляд і пошук такого товару.

6631

Штрих-код товару, що видаляється, зберігається як додатковий штрих-код.

Це доопрацювання виконано для того, щоб штрих-код товару, що видаляється, не зникав під час об'єднання, а був збережений. Штрих-код товару, що видаляється, зберігається як додатковий у картці товару.

6632

Виправлено вибір товару зі складу після натискання гарячої клавіші "F11".

Це виправлення було зроблено для того, щоб користувач програми не плутався в натисканні гарячих клавіш. У всіх трьох формах змінено виклик вікна Стану складу для вибору товару після натискання гарячої клавіші "F11".

6638

Додано колонки "Собівартість" і "Сума собівартості". Додано підсумок за колонкою "Сума собівартості".

Це доопрацювання розширює список інформації про товар, яка була доступна раніше. Тепер у полі за підсумком програма автоматично відображає суму собівартості.

6649

Додано колонку "Максимальна сума боргу".

Для більш зручного перегляду додано поле "Максимальна сума боргу", яке вказується для VIP-клієнтів.

6652

Додано підтверджувальне повідомлення при видаленні товару. У Протокол дій користувача записується повна інформація.

Це доопрацювання виконано для того, щоб у Протокол дій користувачів записувалася інформація під час видалення товарів із перерахованих вище пунктів. Варто зазначити, що при множинному видаленні товарів з Повного списку товарів і послуг список товарів не буде перераховано в підтверджувальному повідомленні - його можна буде подивитися в пункті Файл - Протокол дій користувачів.

6817

Додано налаштування (перемикач) - "Введення причини розукомплектації".

Це налаштування створено для того, щоб користувачі програми не мали можливості розукомплектувати товар без зазначення причини. Ця дія буде реєструватися в Протокол дій користувачів.

6825

Додано номер накладної постачальника (в дужках до номера накладної).

Це доопрацювання сприяє швидкій і зручній звірці накладних, які надав постачальник.

6852

Звіти розділені на два: по грошах і по бонусах.
До друку звіту додано Суму боргу, Суму бонусів, Суму бонусів на початок періоду, Суму бонусів на кінець періоду.

Це доопрацювання допомагає користувачеві програми автоматично вести підрахунок суми бонусів на початок і кінець обраного періоду за виділеним контрагентом. Також буде автоматично підраховуватися сума боргу.

6858

Додано фільтр за Статусом співробітника: Всі, Працює, Звільнений.

Це доопрацювання спрямоване на те, щоб користувач мав можливість фільтрувати співробітників. Наприклад, якщо співробітник вже звільнений, то він не буде відображатися, якщо у фільтрі вказано "Працює".

6873

Додано піктограми і фільтр за Типом розсилки: Стандартна, За рахунком, За оплатою рахунку, За накладною, За контактом.
Додано фільтр за Мовою масової розсилки.
Додано фільтр за Видом розсилки: Електронною поштою або СМС-розсилка.

Це доопрацювання дає змогу користувачеві програми як за допомогою доданих фільтрів, так і візуально визначати тип і вид розсилки, що безсумнівно прискорює процес роботи в програмі.

6938

Додано колонку Фото.
Додано керування видимістю цієї колонки.
Додано масштабовану, згорнуту і перетягувану фотографію товару.
У звіт додано поле Фото.

Це доопрацювання дає змогу користувачеві програми керувати відображенням стовпців, переглядати фото товару, маючи змогу перемістити вікно з фото по екрану для зручного перегляду, а також надрукувати звіт із фото.

6944

Додано колонку Внутрішній код постачальника.

Це доопрацювання виконано для тих користувачів, яким необхідно знати Внутрішній код постачальника, що відображається у відповідному стовпчику.

7028

Додано фільтр "Продано нижче ціни з товарною знижкою".

Це доопрацювання виконано для того, щоб звіт з аналізу використання знижок був більш універсальний і користувач міг використовувати його в своїх цілях. У ньому користувач може подивитися, який товар продано нижче за ціну з товарною знижкою з прив'язкою до центру обліку, певного періоду та інших фільтрів, які доступні тут.

7036

Додано фільтр за невикористаними сертифікатами. Додана піктограма до сертифікатів, які куплені і не були використані.

Дане доопрацювання виконано для того, щоб була можливість відобразити сертифікати, які купили і не використовували. Також візуально легко визначити, якщо сертифікат був куплений і не використаний, за відображенням піктограми навпроти відповідного запису.

7037

Додано фільтр за Типом масової розсилки.
Додано піктограми за типом шаблону масової розсилки.

Для зручнішого перегляду і скорочення пошуку необхідного типу масової розсилки додано фільтр за Типом: Стандартна, За рахунком, За оплатою рахунку, За накладною, За контактом. Також додано піктограми в стовпці Назва, що дає змогу користувачеві програми візуально відрізняти тип шаблону.

7145

На дані форми додано фотографію товару, що згортається, масштабується і переміщується (вручну).

Це доопрацювання дає змогу користувачеві програми позбутися необхідності відкривати картку товару для перегляду фото. Фото товару відображається при виділенні товару курсором. Це сприяє швидкому визначенню продукції за фото.

7233

Додано поле з відображенням суми здачі в національній валюті.

Це доопрацювання виконано для тих користувачів, яким необхідно знати, яку суму здачі потрібно дати в національній валюті, щоб не рахувати на калькуляторі.

7296

Додано фільтри за товаром "Куплений товар" і "Не куплений товар", а також дію "Показати товари, що задовольняють фільтр". Додано дію "Додати клієнтів до акції".

Використовуючи фільтри по товару "Куплений товар" і "Не куплений товар", є можливість робити вибірки для допродажів, формуючи нереалізований попит для клієнтів. Після натискання на кнопку "Показати товари, що задовольняють фільтр" буде відображено список товарів з урахуванням активації фільтра по товару. Також після натискання на кнопку "Додати клієнтів до акції" з'явилася унікальна можливість, використовуючи фільтри за товаром, прив'язати клієнтів до акції, не закриваючи цю форму. Описані доопрацювання роблять цей аналіз унікальним.

7344

У друк рахунка додано змінну "Борг одержувача за балансом із партнерами". Реструктуризовано змінні звіту, змінено найменування.

Це доопрацювання виконано для того, щоб користувач програми мав повне розуміння того, які змінні до чого належать. Також додана змінна дасть змогу миттєво визначати борг одержувача за балансом із партнерами, що значно прискорить процес.

7347

Додано пункт меню Налаштування, де можна вказати видимість колонок. Додано фільтр за центром обліку.

Це доопрацювання спрямоване на те, щоб зробити звіт більш універсальним, маючи можливість приховувати зайві дані, керуючи видимістю колонок. Також тепер стало дуже зручно переглядати інформацію в розрізі центрів обліку, чого не було раніше.

7397

Додано фільтри: За центром обліку та за Часом. У друковану форму додано поле Центр обліку.

За допомогою цього доопрацювання у користувача програми з'явилася можливість при перегляді і друку випуску готової продукції вибирати центр обліку і період.

7430

Додано дію "Змінити відпускну ціну" для зміни роздрібної/оптової ціни. Додано значення "Змінити роздрібну ціну" при масовій зміні ціни або курсу закупівлі товару. Додано можливість ручного редагування автоматично розрахованих даних у таблиці.

Це доопрацювання істотно розширює можливості цього аналізу щодо зміни курсу, роздрібної ціни та націнки. Тепер користувач має можливість вручну внести зміни в конкретну позицію товару, якщо дані, розраховані автоматично, його не влаштовують з якихось причин. Також додано масову зміну роздрібної ціни, що раніше було недоступно в описуваному аналізі.

7434

Додано налаштування Кількість знаків після коми в ціні товару: 2, 3, 6.

Це доопрацювання буде корисним тим користувачам програми, яким вкрай необхідно, щоб у ціні товару після коми було знаків більше, ніж 2. Варто зазначити, що сума таких чеків буде округлятися до 2 знаків після коми. Також для кожного користувача програми необхідно налаштовувати шаблони вручну.

7435

При створенні нового контрагента, за замовчуванням, встановлюється "Вид партнерства" - "Покупець".

Це доопрацювання виконано для того, що користувач програми міг не вказувати Вид партнерства для нового контрагента.

7726

Додано рольове управління відмальовування графіків.

Це доопрацювання виконано для того, щоб користувач програми мав можливість обмежити доступ до відображення графіків.

7811

Додано дію "Перевірка прибуткової накладної".

Це доопрацювання виконано для користувачів, яким необхідно виконувати перевірку відкладеної накладної. Тепер при створенні такої накладної користувач має можливість здійснити її перевірку, вибравши необхідну накладну зі списку відкладених.

7815

Додано фільтр "Приховувати автоматичні оплати".

У разі ввімкнення перемикача виключаються зі списку та друку звіту автоматичні оплати, що дає користувачеві не плутатися в них.

7879

Додано стовпці: Дата готовності замовлення і Дата видачі замовлення. Додано фільтр за Готовністю до видачі, Фільтр за періодом: Дата готовності та Дата видачі.

Дане доопрацювання дозволяє користувачеві програми встановлювати фактичну готовність замовлення (коли його можна віддавати клієнту) і фактичну видачу (заповнюється автоматично при відвантаженні товару клієнту). Використовуючи додані фільтри, можна легко знайти необхідне замовлення в загальному списку.

7986

На вкладці Клієнти, таблиця "Повідомлення масової розсилки", додано дію "Оновити статус повідомлення".

Це нововведення дозволить Вам оперативно відстежувати статус смс-повідомлень (доставлено, не доставлено, помилка...).

8022

У Посаду додано поле "Позначення".
У Графік робіт додано Позначення з посади і фільтр за співробітником або позначенням.
Додано пункт меню Мій розрахунковий лист.

За допомогою цих доопрацювань користувач програми має можливість додати в Посаду, поле "Позначення", текст, за яким можна буде здійснювати фільтрацію в Графіку робіт для швидкого пошуку необхідного. Також доданий пункт меню дає змогу користувачеві переглядати і друкувати свій розрахунковий лист, який відноситься до відомості обраного періоду.

8036

Додано два перемикачі: "Не враховувати накладні "під реалізацію"" і "Не показувати автоматичні операції".
Додано два поля з відображенням кількості бонусів: "Сума бонусів на початок періоду", "Сума бонусів на кінець періоду".
Додано іконки Операцій.

Це доопрацювання призначене для того, щоб користувач програми міг відобразити в картці взаєморозрахунків дані, які не враховують накладні "під реалізацію". Також додані поля бонусів відображатимуть інформацію щодо їхньої кількості на початок і кінець періоду, що значно полегшує процес обліку. Іконки операцій допоможуть візуально швидко визначити, до чого належить та чи інша операція.

8139

При створенні універсальних ваг додано поля: "Множник" і "Округлення".

Це доопрацювання виконано спеціально для того, щоб користувач програми мав можливість гнучкого налаштування своїх ваг. Округлення можна вибрати або до одного знака після коми, або до двох, або ціле число. Множник призначений для формування коректної ціни.

8161

Додано стовпець Назва рахунку. Додано поле Рядок пошуку і Поле для пошуку: Номер картки або Назва картки.

Це доопрацювання покликане забезпечити легкий пошук як за номером, так і за назвою картки, якщо додано велику кількість карток.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором