• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Опис версії 9.1.3.10

16.04.2015

4651

У налаштування системи додано ознаку "Враховувати ПДВ у вигляді товару під час друку податкової накладної".

При вимкненій опції - на всі товари діє ПДВ. З активованою опцією - ПДВ діє тільки на ті товари, у яких у вигляді товарів встановлено опцію "ПДВ". На формі "Облік податкових накладних" додано можливість експортувати документи "Коригувальні податкові накладні" (Додаток 2) в MEDok.

5199

Можливе швидке додавання товару зі складу.

Тепер можливе швидке додавання товарів зі складу, нова дія + багаторядковий вибір в комерційну пропозицію і рахунок за допомогою поєднання клавіш Ctrl + Q.

5207

Додано збереження налаштувань імпорту для постачальника.

Налаштування автоматично зберігаються в базу при імпорті або збереженні файлу. Під час наступних відкриттів імпорту в надходженні від цього постачальника налаштування будуть підтягнуті автоматично. Це зручно для більш швидкого імпорту товару.

5365

На форму "Розподіл товару" додано фільтр "Товар з нульовою кількістю".

Це дає можливість переглянути продажі та наявність товарів на інших центрах обліку, якщо цих товарів немає на складі. А також з однієї форми отримати інформацію для ухвалення рішення про переміщення потрібного товару, не тільки зі складу, а й з іншого магазину. При використанні цього перемикача у користувача, відповідального за розподіл товару, з'явився інструмент для прийняття рішення про переміщення всередині торговельної мережі в одному місці.

5375

Додано дію "Встановити закупівельну ціну на вибрані товари".

З'явилася можливість виділяти багаторядковим вибором кілька товарів і масово вводити закупівельну ціну.

5382

Додано можливість приховувати недіючих контрагентів.

Клієнти, з якими припинено роботу, ховаються через Налаштування - Контрагент, але не зникають з Балансу з партнерами. Це зручно, оскільки не відображаються виведені з дії контрагенти.

5406

З'явилося налаштування для автоматичного повернення відсотка еквайрингу в разі повернення товару.

При поверненні товару клієнтом і поверненні йому грошей з розрахункового рахунку, на розрахунковий рахунок нараховується сума еквайрингу, пропорційна поверненим клієнту грошам. Тобто банк повертає раніше знятий за обслуговування еквайринг, якщо клієнт повертає товар.

5420

Додано можливість пошуку за додатковим ШК.

Для зручності користувачів додано фільтр для пошуку товарів за додатковим штрих-кодом, який було вказано в картці товару.

5516

На формі Наявність товару на складах торговельної мережі увімкнено гарячу клавішу Ctrl+Ins для копіювання вмісту поточної комірки в буфер обміну.

З'явилася можливість копіювати дані комірки для подальшого пошуку товару в системі.

5534

У Торгівлю з випискою рахунку під час друку видаткової накладної додано змінну - Постачальник, яку визначають за рахунком, якщо в рахунку вказано розрахунковий рахунок.

Цей функціонал зроблено для більш швидкого формування видаткових документів.

5535

Додано змінну, яка покаже валюту.

Під час друку видаткової накладної в колонці Ціна відображаються суми, але незрозуміло, в якій вони валюті. Це незручно, коли продажі ведуться як у гривні, так і в доларі. Додано змінну, яка покаже валюту.

5536

У Торгівлі з випискою рахунку додано змінну "Номер замовлення".

Додано змінну "Номер замовлення", яка в майбутньому дасть змогу визначати номери замовлень з інтернету і знаходити документи в програмі, які пов'язані з цим замовленням.

5603

На форму довідника операцій додано деревоподібний каталог операцій, який чинить фільтрувальну дію на список операцій.

З'явилася функція із систематизації операцій, що дає змогу впорядковувати операції в певні групи за великої їх кількості. Це вплине на прискорення процесу вибору операції і виробництва готової продукції.

5621

При видачі замовлення з режиму Реалізація замовлення записується на співробітника і бригаду, які приймали замовлення.

Ця зміна буде зручною для розрахунку зарплати і ведення обліку.

5627

Додано друкований звіт списку товарів, на які діє акція.

Для зручності користувачів і швидкого розклеювання бірок для акції додано друкований звіт про товари, на які діє акція.

5631

Додано два пошукові способи у фільтрі за товаром.

У фільтрі по товару додано можливість вибору з раніше введених значень у полях Матеріал, Колір.

5634

Додано повний шлях дерева видів товару.

У товарній групі при додаванні виду товару, в його назві тепер бере участь повний шлях гілки виду товару. Це зручно в тому випадку, якщо є однакові види товару в різних головних гілках (тепер видно повний шлях).

5641

Під час сканування бейджа на робочій формі "Внутрішнє переміщення товару", якщо центр обліку працівника збігається з поточним, тоді автоматично підставляється в поле "З центру обліку" центр обліку працівника. Якщо ж дані різні, тоді автоматично підставляється в поле "На центр обліку" центр обліку співробітника.

Для більш оперативного створення внутрішніх передач і підстановки необхідного центру обліку додана можливість автоматичного підставляння центру обліку, залежно від того, де зареєстрований співробітник.

5654

Додано панель із фотографією поточного товару.

Додано вікно відображення товару для більш чіткої ідентифікації товару при роботі з ним.

5657

На формі редагування "Акція" - "Товари, що потрапляють в акцію" додана можливість друку етикеток на товари з додатковою можливістю виводити на етикетку дату закінчення акції.

Для зручності користувачів з'явилася можливість роздрукувати акційні бирки з датою закінчення акції прямо з режиму створення акції.

5667

Додано новий вид комплекту - Комплект з автоматичним складанням під час продажу.

Під час продажу такого комплекту, якщо його недостатньо на складі, відбувається автоматична комплектація в потрібній кількості. При цьому враховуються налаштування продажу в мінус. Якщо продаж у мінус заборонено і товарів комплекту недостатньо для складання комплекту, комплектація виконана не буде.

5669

У друк стану складу додано поля: "Остання ціна закупівлі", "Остання ціна закупівлі у валюті", "Остання валюта закупівлі".

Зручно для того, щоб у друці стану складу можна було вивести валюту закупівлі і далі для розрахунків в Excel і т.д.

5670

У налаштування Об'єкта синхронізації на вкладці Центри обліку додано перемикач - Пропонувати вибір центру обліку під час формування рахунку.

Відповідно до цього налаштування при створенні рахунку з режиму - Замовлення віддаленого клієнта пропонується вибирати центр обліку для рахунку. За замовчуванням пропонується поточний центр обліку.

5671

Додано поняття Оптова ціна за одиницю міри туди, де вводиться або редагується роздрібна ціна за одиницю міри. У Склад-Стану складу додано відповідну колонку. У файл синхронізації з інтернет-магазином додано роздрібну та оптову ціну за одиницю міри.

Для більш детального ведення обліку з'явилася можливість ввести оптову ціну за одиницю міри і передати її в інтернет-магазин.

5675

У "Використання знижки в День Народження" додано параметр "Знижка надається без обмежень на один день після першого використання"

Знижка надається не на одну реалізацію, а протягом усього дня після першого використання знижки. Це дасть змогу клієнту в День Народження зробити кілька реалізацій.

5686

На робочій формі "Масова розсилка" додано вкладку "Аналіз масової розсилки".

У цьому режимі виконано можливість аналізу проведеної масової розсилки.

5695

Виправлено нарахування клубної знижки в разі купівлі в перший день.

Раніше під час використання клубної знижки не відбувалося накопичення розрахунку клубної знижки, якщо купівля відбувалася в перший день видачі дисконтної картки.

5736

Додано колонку Розмір (не видно під час групування за моделлю).

Для ефективнішого використання формування замовлення постачальнику було додано колонку Розмір, що має істотно полегшити користувачеві роботу з цим режимом.

5739

На формі Реалізація додано можливість "Відкрити другу реалізацію".

Під час роботи буває так, що відбувається реалізація товару одному покупцеві, він відходить, щоб взяти товари, які забув. Далі з'являється другий покупець. Щоб сканувати товар другому, доводиться або скасовувати товари в реалізації, або просити почекати, або пробивати товар напам'ять уже після продажу першому. Для вирішення цієї ситуації було додано можливість відкриття другої реалізації.

5745

Додано фільтр - Ким продано товар у Кількісному аналізі реалізації.

Зручно для того, щоб знати скільки реалізовано одиниць кожного окремо взятого товару певної групи кожним співробітником окремо. А також для встановлення ефективності роботи та мотивації співробітника.

5748

Додано налаштування "Зберігати відправника для товару в дорозі" на формі Товар у дорозі. Якщо його увімкнено, то під час приймання накладної створюється зворотна накладна зі складу Товар у дорозі на відправника, а також пряма накладна від відправника до одержувача.

Цю зміну зроблено для того, щоб користувачеві було видно центр обліку Відправник. Так як раніше підставлявся склад третього рівня з не точною назвою.

5755

Додано колонку Залишок за взаєморозрахунками з контрагентом.

Для більш коректного відображення балансу додана можливість перегляду залишку по балансу.

5757

На форму редагування - Об'єкт синхронізації для інтернет-магазину додано перемикач - Шукати клієнта за номером телефону.

При обробці файлу замовлення з режиму "Замовлення віддаленого клієнта" клієнта тепер можна знайти за телефонним номером. Для успішного пошуку телефон приводиться до міжнародного формату. Якщо телефон знайдено, то замовлення прив'язується до цього клієнта. Якщо ні - йде пошук клієнта за назвою.

5758

Додано окремі фільтри за назвою товару, артикулом і штрих-кодом.

Для зручності користувачам у пошуках товару додано додаткові пошукові поля.

5772

Виправлено помилку, за якої під час завантаження товару з терміналу збору даних у внутрішню передачу виникала зупинка завантаження товару після випадання помилки "Недостатньо товару на складі".

Під час завантаження товару з термінала збору даних у внутрішню передачу не відбувається зупинка завантаження товару після випадання помилки.

5802

Розроблено аналіз інтенсивності продажів, який у вигляді графіка показує кількість чеків, кількість товару, суму продажів за вказаний період.
Період може бути згрупований за годинами, днями, днями тижня, тижнями, місяцями, кварталами, роками.

Ця можливість може бути корисною під час аналізу результатів застосування акції за днями, за часом тощо.

5811

Проведено доопрацювання шаблону чека, де для товарів, що входять до списку заборонених до повернення, можна ввести виноску *** і внизу чека зробити пояснення: "Увага! Цей товар не підлягає обміну або поверненню".

При використанні налаштування заборони повернення товару за видами для кінцевого клієнта додано поле, яке повідомляє про те, що товар не підлягає поверненню. Для господаря бізнесу це додаткова можливість проінформувати покупця.

5813

Додано перемикач для складу Ф1, динамічний або статичний.

Для більш швидкого відкриття Склад - Стан складу Ф1 був розроблений метод перерахунку стану. Тепер стан складу розраховується не щоразу під час входу в систему, а за необхідності.

5836

Додано можливість експорту інформації в Excel і HTML.

Для зручності користувачів додано вивантаження в зазначені формати, що прискорює приймання товару на центрі обліку.

5838

Додано нові можливості обліку товарів для прокату.

1. Додана можливість зменшувати суму застави на вартість прокату - це використовується для того, щоб у момент знаходження товару в прокаті повна вартість товару була оплачена (сума прокату + застава). Оскільки за різної вартості прокату сума застави має бути різною, за еталонну суму застави береться повна вартість товару.

2 Оплата прокату: під час створення (якщо магазину для гарантії бронювання потрібне фінансове підтвердження) або в момент початку прокату.

5856

Виправлено помилку, яка з'являлася при збереженні в Excel повернення браку.

Виправлено помилку, залежно від використання пакета Office.

5858

Додано фільтрацію списку клієнтів для друку.

Раніше під час друку списку клієнтів за регіонами не було можливості відфільтрувати їх. На поточний момент це можливо.

5872

До друку видаткової накладної додано поля "Ціна за прайсом", "Сума за прайсом" для можливості обчислення знижок.

З'явилася можливість додати з картки клієнта в шаблон дані про суми покупок, відсоток знижок.

6000

У формування замовлення постачальнику додано колонку "Ціна постачальника у валюті".

Відображення валюти закупівлі товару в цій колонці зручно для подальшого встановлення ціни закупівлі.

6031

Виправлено помилку обміну валют і створення фінансових документів.

Виправлено помилку, коли під час обміну валют між розрахунковими рахунками на відповідний рахунок зараховувалася сума в національній валюті та у валюті обміну, і також знімалася сума з розрахункового рахунку.

6035

Виправлено помилку, за якої після деактивації платної функції Підключення фіскального реєстратора не відбувалися зміни під час оплати товару.

При оплаті товару, в разі деактивації платної функції, з'являлося вікно для вибору проведення реалізації фіскальний\нефіскальний товар.

6078

У реалізацію додано налаштування сортування друку чека, рахунка, видаткової накладної. Сортування при друку чека і видаткової накладної з форми "Список витрат" залежить від налаштувань відповідної накладної.

Для зручності користувачів програми додано способи сортування для відображення в документах.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором