• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Опис версії 9.1.7.0

14.06.2016

Версія 9.1.7.0 (БД 443)

1) Виправлено помилку, коли під час відкриття форми "Прихід" або під час відкриття прибуткової накладної з "Перевірки прибуткових накладних" виникає Accass Violation, під обмеженим обліковим записом (№7506).
2) Виправлено помилку Cannot generate update query. WHERE condition is empty, що виникає під час запису параметрів системи, якщо перед цим відбувалося редагування правила формування назви товару або короткої назви товару (№7499).
3) Виправлено помилку "Could not convert variant 'Null' to type 'Boolean'" під час автозаповнення відпрацьованого часу (графік роботи співробітників) (№7465).
4) Виправлено роботу обмеження за центрами обліку для користувача в "Наявність товару на складах торговельної мережі" (№7455).
5) Виправлено виникнення винятку під час виклику дії "Вибір зі складу за видами товару" з реалізації, якщо в налаштуваннях користувача стоїть обмеження на всі види товарів для ролі продавець (№7474).
6) При зміні кількості товару у відкладеній внутрішній передачі, прибрано контроль продажу в мінус (№6346).
7) Виправлено, коли в меню "Склад - Реєстр складських документів" - вкладка "Внутрішня передача" (видаткова\прибуткова), якщо по ній був виконаний контроль, то програма дозволяла змінити кількість товару, що перевіряється, і зберігає будь-яку введену кількість (№6219).
8) Документ - Склад постачальника
Виправлено:
- якщо додати один товар, потім внести зміни в кількості у вікні "Обраний товар", що відкрилося, потім продовжити додавання товару, "цей" (перший) товар не буде відображатися в списку замовлених.
- Якщо додати товари (кілька позицій), а потім змінити кількість в одного з товарів і перейти на вікно "Склад постачальника" - Access violation.
- якщо у вікні "Обраний товар" відображається кілька позицій товару, виділяємо один товар - видалити - Access violation.
- не підтягувалася ціна товару під час додавання товару до замовлення у постачальника у вікні "Обраний товар" і в пункті меню Документ - "Замовлення постачальнику".
(№6948)
9) Виправлено, коли при створенні видаткової накладної, в якій є всього 1 товар з СН, з введеним СН і серійний номер вже відсутній на складі, створювалася накладна, але її не було в списку (№5871).
10) Виправлено, коли у звіті "Аналіз залишків за видами товару" обрізалася назва виду в таблиці (№7438).
11) Аналіз - Аналіз залишків товару
Виправлено, коли під час переоцінки закупівельних цін за залишками товару без вибору фільтра постачальнику повернення відбувалося не за тими постачальниками, від яких товар надійшов, і нові надходження створювалися також не від них (№7445).
12) Аналіз - Аналіз залишків товару
Виправлено, коли не відображається курс валюти закупівлі під час зміни закупівельних цін в аналізі залишків, хоча в приході закупівля була встановлена (№7446).
13) Виправлено, коли в шаблоні друку чека змінна "Залишок бонусів" не працювала, відображала нульове значення (№7350).
14) В Аналіз - Період - поле Витрати не враховувало валюти витрати (всі витрати просто підсумовувалися) (№6282).
15) Виправлено, коли в масовій розсилці змінна "Сума бонусів" відображала значення "0", і в чеку змінні [Залишок бонусів] і [Нараховано бонусів] відображали значення "0" (№7415).
16) Виправлено, коли через реалізацію неможливо нарахувати бонуси клієнтам, видавало помилку Foreign Key (№7418).
17) Виправлено, коли при приході товару з серійним номером, який раніше повертався постачальнику, підтягувався не порожній перший коментар до повернення (№6027).
18) "Акті переоцінки" - "Склад акта переоцінки" - "Змінити нові ціни продажу" - виправлено округлення ціни продажу (№6158).
19) Виправлено визначення видимості нижніх кнопок у реалізації за роллю, а не за ознакою створення документа (№6223).
20) Виправлено неправильне відображення станів Спосіб нарахування знижки для форми Вибір клієнта (№7315).
21) Головна форма - Налаштування головної форми:
Виправлено налаштування панелі кнопок: додавання, видалення, зміна позиції
Виправлено відображення роздільників
(№6157)
22) Зі списку клієнтів (Реалізація - Вибір клієнтів) прибрані контрагенти з категорією "Початкові залишки" (№6118).
23) Склад - стан складу
Дію Додати в список і Додати в список 1 од. не видно, якщо стан складу не викликано, як форма селекції (№6518).
24) Виправлено, коли під час автоматичної комплектації підтягувалася неправильна кількість комплектів - з попередньої реалізації (№7371).
25) Виправлено завантаження пароля з файлу (№6232).
26) У Маркетинг - Масова розсилка узгоджений тип розсилки з шаблоном розсилки (№7364).
27) Виправлена помилка при збереженні нової спеціальної знижки (Маркетинг - Політика знижок - Спеціальна - Додати) (№6119).
28) Виправлено розрахунок полів звіту Склад - Середня націнка на торгових точках (№7324).
29) Виправлена помилка в реєстрації співробітника, якщо він має кілька посад (№7333).
30) Додано індивідуальний прайс-лист клієнта в удосконалений режим (№5894).
31) Виправлені гальма при створенні нового товару з увімкненим налаштуванням автоматичного формування артикулу. Формування самого артикулу трохи прискорено (№7316).
32) Виправлено помилку, коли клієнту не нараховували бонуси під час оформлення замовлення, якщо спочатку товари замовлення були додані в реалізацію (№7280).
33) Виправлено помилку, коли неможливо зберегти/відновити базу в назві якої присутні дужки (№7320).
34) Виправлено, коли не видалялися фіндоки, які були оплатами за ремонт (№7302).
35) Виправлено розрахунок середньої оптової націнки в Склад - Середня націнка на торгових точках (№5972).
36) Маркетинг - Клієнти
Виправлено помилку об'єднання клієнтів
Виправлена помилка PK ROW при збереженні відредагованого клієнта
(№7267)
37) Виправлено порядок вибору принтера під час друку бирок:
- у налаштуваннях шаблону етикетки вибір принтера має найбільший пріоритет, якщо він не обраний, принтер береться з налаштувань системи (№6071).
38) При редагуванні реалізації прибрано можливість підгонки суми без видалення оплат (№6036).
39) Виправлено, коли у формі "Реалізація товару оптом і вроздріб" при внесенні оплати за реалізацію товару, якщо проводити реалізацію за готівку та безготівку, то сума безготівкової оплати не змінювалася автоматично після введення суми готівкової (№6147).
40) Виправлено передачу фінансових документів каналами передавання даних (якщо документ був вручну відмічений для передавання, або це оплата за товар, узятий у борг за третім віп режимом, або це оплата за прибутковою накладною). Раніше під час передання або втрачався зв'язок з оплати з товаром (товар виходив неоплаченим), або додавався зайвий зв'язок на накладну (не пов'язаний з товаром), що призводило до переплати (№6734).
41) Виправлено помилку при видаленні статистик закритих періодів, не видалялися фіндоки, які були оплатами за ремонт (№6502).
42) Виправлена помилка, коли при частковій оплаті бонусами, а частково грошима, для віп клієнта третього режиму:
Товар залишався ніби неоплаченим, і його можна було повторно оплачувати.
При поверненні такого товару, сума до повернення була меншою за реально заплачені гроші, на суму бонусів.
(№7236)
43) Виправлено нарахування додаткових бонусів за типом дисконтної картки (№7250).
44) Документ - Прихід товару
Фото товару не відображається на вкладці Витрати накладної (№7095).
45) Виправлено, коли при виставленні розрахунку бригадної премії вимагало ввести % її розрахунку, хоча встановлюється умова "Не розраховувати" (№7129).
46) Виправлено, коли під час реєстрації перезмінки вилітала помилка неунікальності ключа, dbo.Position, пов'язано було з тим, що працівник звільнений на торговій точці (№7188).

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором