• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Опис версій 9.1.9.1 - 9.1.9.3

14.06.2016

Версія 9.1.9.1 (БД 449)

1) Виправлена помилка відображення в Оплата - Фінансовий документ на вкладці Розрахунковий рахунок і Журнал всіх операцій, навіть якщо у користувача встановлені обмеження доступу до розрахункових рахунків (№8173).
2) Виправлена можливість видалення повернень за якими був еквайринг (№8025).
3) Якщо оприбутковується серійний номер, який раніше повертався постачальнику, виводиться повідомлення з номером повернення і коментарем до серійного номера в поверненні. Підтягується останнє повернення з коментарем. Якщо немає повернень з коментарями, то підтягується найостанніше повернення (№7950).
4) Виправлена робота обмеження доступу до центрів обліку для користувача на список відкладених внутрішніх передач (№8068).
5) Документ - Відомість інвентаризації - Інвентаризація за серійними номерами
Виправлено помилку при виклику дії Заміна серійного номера (№8143).
6) Виправлена неможливість вказати не цілу кількість у перевірці прибуткової накладної (№8103).
7) Виправлено помилку в картці виробника. Якщо встановлені макс. знижки на якихось виробників, то при створенні нового виробника, відсоток знижки у всіх пропадає. Ця помилка проявляється з 423 БД (№8137).
8) Виправлена помилка, коли в файл для сполучення з інтернет-магазином не вивантажувалося поле "Країна" (№7965).
9) Мобільний додаток
Додана прокрутка у вікна створення фінансових документів, інкасацій і зняття грошей у касу.
Виправлена робота фільтра фін документів за напрямком (прихід, витрата, всі).
(№8073)
10) Повернуто угруповання за видом товару/виробником на формі Наявність товару на складах торговельної мережі (№8085).
11) Мобільний додаток
Виправлена помилка сервера після введення штрих-коду вручну (№8074).
12) Виправлена помилка, коли при створенні нового прихованого центру обліку, всі контрагенти в системі ставали прихованими центрами обліку (№7972).
13) Виправлено пошук співробітника за штрих-кодом (12-13 символів) (№8010).
14) Виправлено визначення центру обліку (з якого будуть взяті товари в рахунок) при ручному створенні рахунка на замовлення віддаленого клієнта (в налаштуваннях Об'єкта синхронізації, встановлено налаштування - брати ціни з інтернет-магазину) (№8016).
15) Розрахунок зарплати - Платіжна відомість
Виправлено помилку, за якої для посади, звільненої в середині платіжної відомості, ставка за місяць розраховувалася до кінця місяця (№8007).

Версія 9.1.9.2 (БД 449)

1) Виправлено помилку Unable To Write to Torgsoft.ini в Аналіз - Аналіз залишків товарів, після закриття звіту (№8224).
2) Виправлено помилку Unable To Write to Torgsoft.ini в Аналіз - Аналіз вартості бізнесу, після закриття звіту (№8225).
3) Виправлена помилка, яка з'явилася після впровадження декількох торгових мереж, незавантаження інформації про тип знижки клієнта, відсоток, тип дисконтної картки тощо, при завантаженні клієнтів з файлу на формі Маркетинг-Клієнти (№8087).
4) Виправлена помилка, коли під час повторного сканування (додавання зі складу) автоматичного комплекту, для якого недостатньо складових для складання, програма його все одно додавала в реалізацію.
Виправлена помилка некоректного визначення кількості товару на складі під час вибору комплекту, якщо було встановлено не групувати товар у реалізації та не знімати товар зі складу під час додавання його в реалізацію (№8175).
5) Виправлено, коли при закритті форми "Аналіз залишків товару" з'являлася помилка "Access violation" (№8379).
6) Виправлено помилку, коли викликалося друге вікно оплати, якщо встигнути натиснути додати товар через Ф11 і потім оплатити Ф6, що призводило до створення здвоєних фін документів (№8346).

Версія 9.1.9.3 (БД 449)

1) Виправлено помилку коли відбувалася синхронізація за часом не того об'єкта синхронізації. Завжди відбувалася синхронізація того об'єкта, чий час синхронізації було першим записано в системі, не самого часу, а саме фізичний запис у таблицю (№8395).
2) Виправлена помилка, коли при формуванні замовлення в реалізації, якщо додавати товар у замовлення безпосередньо з форми замовлення, то на товар підтягувалася стара клієнтська знижка, яка була в нього до впровадження кількох торгових мереж у системі, а мала б бути застосована нова знижка, що вийшла в когось унаслідок автоматичного переходу за політикою знижок (№8463).
3) Виправлено помилку, коли не працювали "Торгові мережі" в спрощеному режимі відображення списку клієнтів (не підтягувалися параметри карти для обраної торгової мережі) (№8437).
4) Виправлено помилку Acces Vialation при вході в прихід під обмеженою роллю (№8419).
5) Виправлено помилку створення контекстного меню на топісівських формах. При відкритті та встановленні курсору на першому записі в контекстному меню всі дії були неактивні (№8459).
6) Виправлена помилка при відкритті вкладки Наявність товарів на складах у Торгівлі з випискою рахунку (№8407).
7) Виправлено, коли в Аналіз - Період - Видалити статистики закритих періодів - Проходить перші етапи і виникала помилка - Період за вказаною Вами датою закритий. Зміни в закритому періоді заборонені (№8509).
8) Виправлена помилка, при створенні нової групи операцій в
Документ - Виробництво готової продукції - Технологічні карти - Технологічні операції - Додати групу операцій - Група операцій - Додати (№8507).
9) З форми "Клієнти" прибрані поля Прізвище, Ім'я, По батькові (№8555).

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором