• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Опис версії 9.1.9.4

30.10.2015

4635

Під час експорту бази клієнтів додано дані: "Сума для розрахунку знижки" і "Сума накопичених бонусів".

Під час експорту бази клієнтів дані "Сума для розрахунку знижки" і "Сума накопичених бонусів" допоможуть користувачеві програми побачити актуальну інформацію за сумами для розрахунку знижки та накопиченими бонусами. Це можна врахувати під час продажу товару клієнту.

5515

Додано поле Комплектація для опису товару, отриманого в ремонт. Поле Коментар перейменовано в Опис проблеми.

Ця зміна дасть змогу вказувати комплектацію товару, який перебуває в ремонті.

5533

Додано вкладку Товар у ремонті у постачальника. У таблиці відображаються всі товари на ремонті, у яких обрано постачальника.

Додана вкладка Товар у ремонті у постачальника. У таблиці відображаються всі товари на ремонті, у яких проставлено постачальника. Форма служить для перегляду всіх товарів, які знаходяться в ремонті у постачальника

5699

Додано фільтр за "Типом Знижки".

Додано фільтр за "Типом Знижки" для зручного перегляду обраних клієнтів щодо зазначеного типу знижки.

5704

Виправлено можливість вносити передоплату, якщо список матеріалів, послуг або робіт не обрано.

Після створення нового замовлення без зазначення матеріалів, послуг або робіт (тобто порожнього шаблону), програма не дасть його активувати без заповнення одного із зазначених пунктів. Це виправлення виключає можливість людського фактора (коли раптом забули щось внести) - не буде "висіти" порожній шаблон замовлення.

5864

Додано можливість у товарі ремонту вибирати послугу ремонту. Також додано можливість прикріплювати файли.

Вибір послуги ремонту слугує для визначення його ціни. При створенні ремонту є можливість прикріплювати файли будь-якого роду, чи то фото, чи то документ для прочитання, що істотно полегшить роботу з цим товаром. З функцією друку етикетки з серійним номером і штрих-кодом ремонту спроститься пошук цього товару в разі його повторного ремонту.

5869

На формі редагування Товар (картка товару) додано перемикач "Застосувати для всіх товарів моделі". При збереженні змін у картці товару на кнопці Записати з'являється додатковий пункт. Видно тільки за умови, що є розмір.

Дане доповнення впливає на: фото, назву товару, ціни продажу, ціни закупівлі, що сприяє моментальній зміні інформації для всієї моделі.

5961

На формі "Формування замовлення постачальнику" додано налаштування "Метод розрахунку" - "Треба замовити" з можливістю встановити "По торговельній мережі" і "Для кожного центру обліку".
Поля "Мінімальний залишок" і "Треба замовити" розраховуються для обраних ЦУ для замовлення (Меню - Дії - Вибір центрів обліку для замовлення ...).
1) "За торговельною мережею" (як було раніше) - якщо залишок товару (загальна сума для обраних ЦУ) менший за мінімальний залишок (загальний), тоді "Треба замовити" розраховується як: Залишок товару - Мінімальний залишок. В іншому випадку значення не встановлюється. Якщо залишок товару негативний, тоді "Треба замовити" встановлюється як модуль від залишку.
2) "Для кожного центру обліку" - якщо залишок товару (на конкретному ЦУ) менший за мінімальний залишок або залишок товару від'ємний, різниця додається до поля "Треба замовити".

Формування замовлення постачальнику стає простішим, завдяки налаштуванню "Метод розрахунку "Треба замовити"" з можливістю вибору одного з варіантів: "По торговій мережі" або "Для кожного центру обліку". Варто врахувати, що поля "Мінімальний залишок" і "Треба замовити" розраховуються для обраних ЦУ. За допомогою цього доопрацювання користувач може вибрати, який варіант йому найбільше підходить: розрахунок кількості товару для замовлення по торговельній мережі або для кожного центру обліку.

5962

Виправлено відображення співробітників при створенні виробничого акта за технологічною картою - тепер не відображаються звільнені співробітники.

При створенні виробничого акта за технологічною картою більше не відображаються звільнені співробітники. Це дасть змогу користувачеві не помилитися під час вибору співробітника зі списку.

5969

Під час оновлення даних (застосування переоцінки) повзунок (скрол) не зсувається.

Повзунок, після застосування переоцінки не зсувається. Це дозволяє не шукати товар, який був на переоцінці.

6002

Для накладної додано дію "Внести оплату постачальнику" - дія активна тільки для прибуткових документів.

За необхідності внести оплату постачальнику для прибуткової накладної з режиму Оплата - Баланс з партнерами - Розшифровка балансу з партнерами, з'явилася така можливість після натискання на відповідну кнопку.

6180

У Чернетки реалізації додано колонки: "Продавець" і "Змінив".

Ці колонки дають змогу визначити, хто продав товар і хто вносив зміни.

6184

У набір даних під час друку етикетки додано поля "Еквівалент роздрібної ціни", "Еквівалент оптової ціни", "Валюта еквівалентної ціни".

Це доопрацювання буде корисним доповненням тим, хто стежить за актуальною ціною на вітрині під час змін курсу. Є можливість додати на етикетку поля "Екв. роздрібної ціни", "Екв. оптової ціни", "Валюта екв. ціни" і відправити на друк.

6192

На формі редагування Клієнта додано вкладку Соціальна мережа, на якій зберігаються всі адреси сторінок клієнта в різних соцмережах.

Це доопрацювання здійснено для подальшого "спілкування", розсилки цікавих пропозицій, акцій тощо клієнтам. Вона спрямована на поліпшення взаємозв'язку "клієнт - магазин" для здійснення прямих продажів.

6199

У шаблон видаткової накладної додано змінну "Оплачено".

Для зручнішого перегляду в шаблон видаткової накладної (ТВС і реалізації) додано змінну "Оплачено", як суму всіх оплат за цією реалізацією.

6253

У Картку складського обліку додано дані: Виконавець (LastAuthor) і якщо документ Реалізація, то в колонці "Дата документа" (TheDate), буде відображатися дата і час оплати.

Для більш точного визначення дати і відповідального в друкований звіт Картка складського обліку додано дані Виконавець (LastAuthor) і, якщо документ Реалізація, в "Дата документа" (TheDate), крім дати, буде відображатися час оплати.

6336

Додано метод сортування за "Місто".

Для більш зручного перегляду клієнтів за містами, додано метод сортування за "Місто".

6393

Повернуто вплив закриття періоду, а, точніше, створення контрольної точки за періодом, на продуктивність.

Якщо закривати періоди, а для існуючих клієнтів створити контрольні точки для вже закритих періодів, то збирання стану складу на дату відбувається істотно швидше.

6487

Додано поля "Еквівалент роздрібної ціни", "Еквівалент оптової ціни" і "Валюта еквівалентної ціни":
- у стан складу і в друковані звіти: "Друк стану складу", "Друк стану складу за оптовими цінами", "Друк стану складу за роздрібними цінами";
- у склад за видами товару;
- у наявність товару на складах торговельної мережі і в друкований звіт "Друк обраного ЦУ";
- у Синхронізацію з інтернет-магазином.

Еквівалент роздрібної та оптової цін, а також валюта еквівалентної ціни, дають змогу миттєво відображати інформацію про поточні зміни роздрібних і оптових цін, залежно від курсу.

6828

У "Налаштування" - "Параметри" - "Доступ" додано вибір режиму реєстрації скасування товару з реалізації: "Введення причини", "Введення відповідального", "Введення причини і відповідального".

У "Налаштування" - "Параметри" - "Доступ" додано:
- Вибір режиму реєстрації скасування товару з реалізації: "Введення причини", "Введення відповідального", "Введення причини і відповідального".
- Налаштування "Сканувати бейдж відповідального" - стає активним при активному параметрі "Введення відповідального", або "Введення причини і відповідального"
- Вибір відповідальних за видалення товару з реалізації - відображається при ввімкненні налаштування "Сканувати бейдж відповідального"

Видалення товару з реалізації:
1. Режим роботи "Введення причини" - відображається тільки поле для введення причини видалення. Необхідно вибрати/ввести причину видалення товару.
2. Режим роботи "Введення відповідального" - відображається поле для введення відповідального. При активному налаштуванні "Сканувати бейдж відповідального" відображається поле для введення "Штрих-код", а поле для введення "Введення відповідального" стає неактивним. Необхідно сканувати/ввести штрих-код бейджа відповідального за скасування товару (він має бути зареєстрований у довіднику відповідальних за скасування товару).
3. "Введення причини і відповідального" - об'єднання 1-го і 2-го режиму.

6868

У друковані звіти "Товарна накладна ТОРГ-12" і "Товарно-транспортна накладна №1-Т", додані змінні:
1) Адреса;
2) ІПН;
3) КПП.

Ці звіти зустрічаються в Документ - Реалізація - Друк, Документ - ТВС - Видаткова накладна - Друк тощо. Змінні: Адреса, ІПН і КПП, - беруться з налаштувань центру обліку, якщо даних немає, то з Торгової мережі.

6950

На форму редагування "Торгові ваги" в поле "Модель ваг" додано параметр "Настроюється".

При виборі модель ваг - настроюється, є можливість вибрати (створити, редагувати) модель ваг, що настроюються. Налаштування ваг схожі з налаштуваннями терміналу збору даних.

7087

Додано рольове управління в діалозі вибору умов для Товарного звіту за період - перемикач "Тільки по (поточний центр обліку)".

За допомогою цього доопрацювання у Вас з'явилася можливість заблокувати доступ користувачам до перемикача. При заблокованому доступі користувач не зможе подивитися звіт за поточним центром обліку - тільки за всіма наявними ЦУ.

7091

У шаблон друку чека і видаткових накладних (реалізація і ТВС) додані дані "Кількість в упаковці" і "Кількість штук метричного товару"

У шаблон друку чека і видаткових накладних (реалізація і ТВС) додано дані "Кількість в упаковці" і "Кількість штук метричного товару". Це дасть можливість налаштувати шаблон, щоб до назви товару автоматично додавати текст (в уп-ці N од.).

7149

На формі Склад - Стан складу при ввімкненому налаштуванні "Все склади" (відображати стан складу за всіма ЦУ), додано кнопку Обрати ЦУ - за ними буде відображатися стан складу.

Це доопрацювання корисне тим, що тепер є можливість вибрати необхідні для Вас ЦУ, щоб переглядати інформацію за ними зі Стану складу.

7158

У налаштування імпорту товарів додано параметр: "Метод формування націнки":
- "За націнкою імпорту";
- "Товар - Вид товару - Націнка імпорту".

- "За націнкою імпорту" - під час розрахунку відпускних цін відповідну (роздрібну/оптову) націнку беруть із налаштувань імпорту;
- "Товар - Вид товару - Націнка імпорту" - під час розрахунку відпускних цін береться відповідна поточна націнка у товару (у картці товару). Якщо вона відсутня (новий товар), то з виду товару. Якщо у вигляді товару не встановлена відповідна націнка, то відпускна ціна розраховується аналогічно методу "За націнкою імпорту".

Розрахунок відпускних цін здійснюється, якщо користувач ввів % націнки для роздрібної ціни, вибрано поле "Закупівельна ціна", а "Роздрібна ціна" - ні, - аналогічно і для оптових цін.

7437

У робочу форму "Політика оптових цін" додано налаштування "Метод формування цін":
- Розраховувати за націнкою (як було раніше): встановлюємо відсоток націнки, і ціна формується від закупівельної вартості.
- Як знижку від роздрібної ціни: встановлюємо відсоток знижки від роздрібної ціни продажу товару.

Новий метод формування цін у "Політиці оптових цін" дає змогу розраховувати ціну за націнкою або від роздрібної ціни. Цей метод став більш гнучким і зручним для більшості користувачів програми.

7487

На формі редагування об'єкта синхронізації (тільки для інтернет-магазину) на вкладці "Файли синхронізації" додано налаштування: "Синхронізувати політику оптових цін" і "Файл синхронізації політики оптових цін".
У разі активації додаткової функції "Політика оптових цін" є можливість зберігати політику оптових цін у xml-файл і передати його на FTP-сервер. Для цього необхідно активувати налаштування "Синхронізувати політику оптових цін".

Ця функція дає змогу в разі активації додаткової функції "Політика оптових цін" зберігати політику оптових цін у xml-файл і передати його на FTP-сервер, а також синхронізувати політику оптових цін для інтернет-магазину. Це зробить можливим формування ціни замовлення з інтернет-магазину, залежно від налаштування Політики оптових цін.

7587

На формі редагування Клієнт додано можливість додавати до клієнта Інтереси. Інтереси можна пов'язувати з певними видами товарів.

Інтереси - це те, чим захоплюється клієнт, (риболовля, полювання, біг тощо). До кожного інтересу клієнта є можливість прив'язати Вид товару. Інтереси можна встановлювати на формі редагування Клієнт. У Маркетинг - Клієнти додано функцію автоматичного заповнення інтересів для клієнтів за раніше здійсненими покупками (якщо між інтересами і видами товарів встановлено зв'язок). Це доопрацювання спрямоване на підвищення товарообігу магазинів, шляхом присвоювання виду товарів певних інтересів. Надалі можна використовувати інтереси клієнтів в акціях, розсилках, пропозиціях.

7588

У Торгівлю з випискою рахунку для комерційної пропозиції, рахунку та видаткової накладної додано дію "Картка клієнта", яка відкриває картку клієнта.

Для швидкого перегляду картки клієнта з'явилася можливість відкривати її прямо з видаткової накладної, рахунка і комерційної пропозиції, що прискорює процес роботи з цим режимом.

7590

При активації платної функції "CRM" з'являється можливість робити нагадування для клієнта.
У меню Маркетинг - Контакти і нагадування створено дві вкладки:
1) Контакти, на якій відображається: дата, з ким контакт, інформація про контакт, співробітник. Фільтр за наявністю нагадування "Є нагадування".
2) Нагадування, на якій відображається: дата нагадування, текст нагадування, клієнт, дата виконання. Фільтр за станом нагадування: "Все", "Виконано", "Не виконано".

Після активації платної функції "CRM" з'являється можливість зробити нагадування для клієнта як з пункту меню Маркетинг - Клієнти, так і з пункту Маркетинг - Контакти та нагадування. Ця функція створена для того, щоб користувач програми не тримав у голові всю інформацію, яка пов'язана з клієнтом і магазином, а вносив контакти в програму і мав можливість встановити нагадування, яке буде відображатися при вході в програму.

7591

Під час запуску програми, якщо активовано модуль "CRM", і є невиконані нагадування для поточного співробітника, показується список нагадувань на сьогоднішній день.

Це доопрацювання спрямоване на те, щоб користувач не забув виконати ті завдання, в яких стоїть нагадування. Програма автоматично формує список невиконаних нагадувань на поточний день під час її запуску і відображає вікно з нагадуваннями.

7592

Додано можливість надсилання повідомлень за контактами та нагадуваннями.

На формі Контакти і нагадування додано дію "Відправити повідомлення", яка створює повідомлення масової розсилки за стандартними шаблонами. Зроблено за аналогією з відправленням повідомлень у торгівлі з випискою рахунку. Дане доопрацювання виконано для того, щоб користувач програми мав можливість включати клієнта в акції та пропозиції за раніше заповненими контактами і нагадуваннями.

7645

Виправлено помилку під час імпорту складу постачальника "Неможливо вставити повторюваний ключ в об'єкт".

У робочу форму Склад постачальника додано підсумок за кількістю рядків і загальною кількістю. Більше не доведеться рахувати все вручну - програма автоматично веде підрахунок кількості рядків і кількості товару обраного постачальника.

7795

Додано можливість повернення сезону в дію, якщо він зазначений у фільтрі за станом "Виведено з дії".

Якщо у фільтрі за станом вказано "Виведено з дії", є можливість повернути сезон назад у дію після натискання на кнопку "Повернути в дію".

7859

Журнал зміни складських документів тепер веде записи щодо зміни станів документів. При видаленні статистик закритих періодів, видаляється за цей період "Журнал зміни складських документів" і "Протокол дій користувача".

Це доопрацювання створено для фіксування і контролю змін станів документів. Видалення "Журналу змін складських документів" і "Протоколу дій користувача" під час видалення статистик закритих періодів зроблено для того, щоб збільшити обсяг вільної пам'яті і прискорити швидкодію програми.

Версія 9.1.9.4 (БД 449)

1) Виправлено помилку, коли неможливо було рольовими обмеженнями приховати для користувача колонки в Ультра версії, які в Стартовому режимі не повинні бути видимими. Наприклад, оптова ціна і кількість для опту в стані складу (№8502).

2) Виправлено помилку (що з'явилася в системі після введення декількох торгових мереж зі своїми знижками), коли в поточну суму бонусів підставляли старе значення початкової суми бонусів (з клієнта, а не з торгової мережі клієнта). Це проявлялося, наприклад, при видаленні статистик, при цьому нова початкова сума записувалася в потрібне поле, але при розрахунку поточної суми бралося старе значення з клієнта, яке не оновилося (№8518).
3) Виправлено помилку, коли в Склад - Стан складу - Рух товару - Картка складського обліку, неправильно рахувалася кількість товару в колонці Залишок, підрахунок вівся не від початку руху товару, а від кінця руху товару (№8563).
4) Виправлено помилку, заміни символу ' на & під час друку через FastReport, якщо в поля, в якому виводяться дані, був невизначений Dataset і Datafield (№8549).
5) Виправлено помилку, коли в Реалізація - Додаткові дії - Повний звіт за день, не був встановлений фільтр Вид на реалізацію, через що при зміні інших фільтрів не відображалися ніякі дані (№8568).
6) Виправлено помилку, коли під час випуску готової продукції, якщо випускалася вся продукція і встановлено було друк етикеток, а фільтр на формі стояв тільки для відкритих актів, на етикетках друкувався довільний товар або взагалі вони виходили порожні (№8611).
7) Зациклення оновлення на формі Стан складу після натискання на F5 виправлено (№8616).
8) Виправлена помилка, коли під час сканування штрих-коду співробітника в порожню реалізацію, поле для введення штрих-коду ставало неактивним (№8855).

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором