• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Опис версії 9.2.0.10

12.02.2016

2654

У картці товару додано вкладку "Місце зберігання товару". У реалізації, після натискання на поєднання клавіш "ALT + G" на товарі, показується назва товару, центр обліку, місце зберігання і фото товару.

Це доопрацювання виконано для того, щоб користувач програми мав можливість швидко побачити детальну інформацію про товар.

5018

При зміні ціни закупівлі (в національній або іншій валюті), виконується автоматичний розрахунок роздрібної ціни при видимій колонці "Націнка (%)".

Це дасть змогу користувачеві програми з легкістю оприбутковувати товар як з новою ціною закупівлі, так і з новою роздрібною ціною. У разі зазначення нової ціни закупівлі, роздрібна ціна товару буде розрахована, виходячи зі встановленої нової ціни і "старої" націнки на товар. Якщо змінити роздрібну ціну, то буде розрахована нова націнка на товар, виходячи зі "старої" ціни закупівлі та нової роздрібної ціни.

5966

Додано значення "За штрих-кодом/артикулом/назвою".

Це доопрацювання корисне, в разі використання різних способів пошуку товару в Реалізації. Після того як увімкнули це налаштування в пункті меню Налаштування - Параметри - вкладка Облік - поле Пошук товару - встановлюємо За штрих-кодом/артикулом/назвою. Далі в режимі Реалізація в полі ШК/Арт. користувач має можливість вводити як штрих-код, так і артикул, назву товару. Після введення, користувачеві буде запропоновано вибрати товар зі списку. Ця можливість істотно полегшує пошук товару, що цікавить.

6091

Додана можливість створювати накладні внутрішнього переміщення відкладеними і на склад товару в дорозі.

Тепер у користувачів програми з'явиться можливість бачити планований розподіл, що дасть змогу проводити коригування як за кількістю, так і за складом накладної.

6182

Додано колонку "Собівартість".

Це доопрацювання виконано для зручності проведення переоцінки в описуваному режимі. Тепер користувачеві програми немає необхідності переходити в Стан складу, щоб подивитися собівартість за товаром. У цій колонці відображається собівартість останньої закупівлі.

6251

При виклику дії "Вибрати послугу" у вікні Повного списку товарів і послуг з'явилася можливість додавати товар за допомогою гарячих клавіш (CTRL + Q) і (CTRL + 1).

Завдяки цьому нововведенню, користувачеві стане легше додавати товар. Крім того, вікно відображатиме список товару, що дасть можливість змінити кількість або видалити товар зі списку, тобто здійснювати редагування без переходу по вкладках.

6334

У звіті "Друк повернення" додано поле Ціна у валюті.

За допомогою цього доопрацювання, у Вас з'явиться можливість додати змінну "Ціна у валюті" в шаблон Накладної повернення, щоб відображалася ціна у валюті.

6480

Додано новий вид Акції - "Знижка для кожного товару".

Тепер функціональні можливості режиму Акції стали більш широкими. Стане доступний новий режим проведення акції, при якій Ви зможете встановлювати знижку на товар: "На найдешевший товар" в реалізації або "У порядку введення". Встановлюється порядковий номер товару в реалізації та його знижка. Тип знижки може бути як у відсотковому співвідношенні, так у вигляді певної суми.

6489

У каталозі операцій додано колонку "Номер", а також дві дії: переміщення вгору і вниз (за допомогою стрілок).
Це доопрацювання виконано для зручності користування програмою. Тепер після створення операцій, кожній з них присвоюється номер. Це дасть змогу здійснювати переміщення операцій, як завгодно. Також є можливість сортування за номером.

6624

Додана можливість друку етикеток на виділені товари в кількості на складі.

Нововведення істотно спростить процес друку етикеток в тому випадку, якщо необхідно здійснити це після оприбуткування товару. Тепер не потрібно переходити по різних режимах і шукати оприбуткований товар - це стало можливим без виходу з режиму Прихід товару.

6627

Додано можливість вказати мову масової розсилки для клієнта(-ів).

Це доопрацювання дає змогу користувачеві програми вибрати одного або кілька клієнтів для зміни параметрів дисконтної картки та вказівки мови масової розсилки.

6629

При виконанні контролю накладної, додано колонку Контролер - той, хто останній виконував дії контролю.

Тепер користувачі програми можуть подивитися, хто приймав накладну і перевіряв її. У спірних ситуаціях це дасть змогу отримати однозначну відповідь.

6640

Додано кнопку Копіювати клієнтів.

У новій версії стане простіше створювати масову розсилку - за необхідності, Ви зможете скопіювати список клієнтів з уже здійсненої розсилки і додати їх у нову.

6706

При створенні інкасації, автоматично присвоюється Стаття фінансового аналізу - Внутрішній оборот з можливістю її редагування.

Це доопрацювання виконано для того, щоб користувач мав можливість редагувати статтю фінансового аналізу виконаної інкасації.

6862

У поле Товар замовлення, додана кнопка Додати.

Це дозволить користувачеві додавати товар до існуючого списку виділеного замовлення.

6866

Додано стовпець "Центр обліку".

У Вас з'явиться можливість подивитися, до якого центру обліку належить запис, після очищення фільтра за Центром обліку.

6871

Додано платну функцію "Фотографування товару за допомогою веб-камери".

Це доопрацювання виконано для того, щоб користувачі програми мали можливість фотографувати товар безпосередньо з веб-камери, що значно спрощує спосіб додавання зображень товару.

6872

Додано перемикач Завжди розраховувати.

Тепер при оприбуткуванні товару і зміні роздрібних або оптових цін, а також націнки, еквівалент ціни у валюті автоматично розраховується, виходячи з внесених змін.

6936

У Фільтр за товаром додано значення "Без еквівалентної ціни".

У новій версії Ви зможете вибрати тільки ті товари, за якими не розрахована еквівалентна ціна, і провести відповідний розрахунок, встановлюючи необхідні параметри.

6991

При відкритті/закритті не кінцевого періоду, відбувається відкриття/закриття всіх попередніх періодів.

Це доопрацювання виконано для того, щоб користувачеві не потрібно було відкривати/закривати попередні періоди. Тепер програма автоматично буде відкривати/закривати періоди послідовно до того, який був вказаний користувачем.

6998

Перейменовано пункт меню з "Прайс-лист по видах товару" на "Прайс-лист по видах товару і виробникам".
Додано множинний вибір виробників, а також список вибору валюти, що випадає. У звіті з'явилося поле Кількість.

Завдяки цьому нововведенню, у Вас з'являться розширені можливості роботи в даному режимі, вибравши необхідних Виробників, а також Валюту.

7026

Налаштування - Параметри - Роль - вибір ролі: додано налаштування "Обмежити період перегляду інформації", з можливістю вказати кількість місяців, за які користувач цієї ролі може бачити будь-яку інформацію в системі.
Тепер Ви зможете обмежити можливість перегляду інформації в обмеженого користувача. Після активації цієї функції і встановлення кількості місяців, співробітники більше не зможуть встановлювати початок періоду для аналізу/звіту раніше, ніж зазначено в налаштуванні для нього.

7033

Додано відображення піктограм:
- Комплект;
- Комплект з автоматичним складанням;
- Комплект із серійними номерами.

Це дасть змогу простіше візуально впізнавати комплекти в Прибутковій накладній та Акті переоцінки - кожен комплект має свою іконку.

7090

Додано фільтр за віком і діапазоном днів народжень.

Це доопрацювання виконано для того, щоб користувачеві програми було легше знайти клієнтів за датою народження для здійснення масових розсилок за відповідними віковими категоріями. Крім того, доопрацювання розширює можливості з пошуку клієнтів у режимі Маркетинг - Клієнти та Масова розсилка.

7147

Додано можливість пошуку моделі за Артикулом і фрагментом назви моделі.

Стане легко знайти необхідну модель, скориставшись пошуком моделі за штрих-кодом, артикулом або фрагментом назви моделі. Для цього потрібно вибрати необхідну модель, і програма відобразить вікно з центрами обліку та розмірами, які є в наявності, а також їхню кількість.

7148

При створенні рахунку враховується вид торгівлі Центру обліку та Клієнта.

Тепер програма автоматично підставляє в поле Вид торгівлі той, який встановлений у клієнта. Якщо змінити одержувача (клієнта), а в нього встановлено відмінний від попереднього встановленого, програма сповіщатиме користувача миготливим повідомленням "Вид торгівлі".

7154

Додано відображення кількості введених символів у смс.
Це доопрацювання виконано для того, щоб користувач мав можливість контролювати кількість смс під час введення символів. Варто зазначити, що тут не враховуються змінні.

7297

Додано дві дії:
1. Зберегти список штрих кодів.
2. Завантажити список штрих кодів.

Ви зможете зберігати штрих-код товарів і передавати їх в інші програми. Варто зазначити, якщо кількість товару більша за "1", то штрих-код включається в потрібній кількості разів. Крім того, це дозволить завантажувати товари в будь-який документ і передавати між будь-якими документами всередині Торгсофт.

7436

Внесено зміни в алгоритм формування назви товару - "Постфікс".

З'явилася можливість гнучкого налаштування формування назви товару. Якщо в постфікс розміру встановлено значення, то воно встановлюється після розміру, незалежно від того, чи є одиниця виміру у товару. Якщо постфікс порожній, то після розміру буде встановлено одиницю виміру товару, якщо одиниці виміру у товару немає - то наше стандартне позначення розміру - (р.).

7472

На формі "Відправити повідомлення клієнту" додано можливість змінити телефон одержувача.

У разі, якщо повідомлення необхідно відправити не клієнту, а безпосередньо одержувачу, у Вас є можливість змінити номер одержувача.

7521

Додано колонку Штрих-код і пошук за цією колонкою.

Доопрацювання виконано для того, щоб при створенні діапазону штрих-коди не збігалися зі штрих-кодами клієнтів, а також для зручного пошуку за ними в цій формі.

7523

Додано перемикач "Автоматично надсилати розсилку привітань з ДР" і кнопку "Час відправки".

Тепер Ви зможете встановити Автоматичне надсилання повідомлень із привітаннями клієнтам, у яких День народження, а також час спрацьовування розсилки.

7527

У друковану форму додано змінні: Період і Центр обліку.

Нововведення виконано для зручності та розуміння користувача, за який період і центр обліку роздруковано документ.

7685

- На форми редагування додано поля для введення паспортних даних.
- Додано налаштування "Друкувати чек купівлі-продажу для VIP-клієнтів".
- Додано шаблон для договору купівлі-продажу: "Договір купівлі-продажу для VIP-клієнтів".
- При активному налаштуванні "Друкувати чек купівлі-продажу для VIP-клієнтів" в реалізації під час оплати товару VIP-клієнтом, автоматично друкується договір купівлі-продажу.

Користувач програми має можливість присвоїти Клієнту і Центру обліку паспортні/реєстраційні дані, які необхідні для друку договору купівлі-продажу з VIP-клієнтом. Це спростить роботу з цим документом.

7689

- Додано дії "Оплатити бонусами", "Оплатити всі товари бонусами", "Скасувати всі оплати бонусами".
- Додано колонки "Оплачено бонусами", "Бонуси нараховано".

Тепер Ви зможете вносити оплату від клієнтів бонусами в торгівлі з випискою рахунку, а також скасувати можливість оплати бонусами.

7740

Додано сортування за всіма колонками.

Це доопрацювання виконано для того, щоб користувачеві було зручно переглядати список виписок.

7813

Додано налаштування для обмеження доступу користувача до кас. Додано Фільтр за назвою.

Власник магазину зможе гнучко налаштувати доступ для Користувачів програми, в тому числі і до кас. Також є можливість скористатися Фільтром за назвою каси, якщо їх велика кількість, що значно прискорює процес пошуку необхідного.
7850

Додано дії: "Налаштування ТТН" і "Друк ТТН".

З'явилася можливість друку розширеної ТТН, а також автоматичного розрахунку ваги для цієї накладної. Для цього необхідно активувати додаткову функцію "Облік мір і ваг для ювелірних виробів". Під час друку вага прописом адаптована для мір тонна і кілограм (1,051 = Одна т., п'ятдесят один кг.).

7913

- Додано дію обміну товару.
- Додано дію продовжити термін гарантії.
- Додана можливість друку гарантійного талона.
- Додано фільтри за клієнтом і серійним номером товару.

Це дозволить здійснити обмін товару, за яким ведеться суворий гарантійний облік. Якщо встановлено стан товару Гарантійний товар ремонту не підлягає, стає доступною дія Обмін товару. У вікні необхідно буде вказати новий серійний номер товару, який є на складі, і віддати клієнту замість старого. Автоматично створюється повернення товару від клієнта, повернення товару постачальнику старого серійного номера і проводиться операція продажу нового серійного номера. По касі рух не відбувається. Крім цього, доступне продовження гарантії як у пункті меню Документ - Ремонт, так і в пункті меню Склад - Гарантійний облік. Варто зазначити, що доступне введення від'ємних чисел для зняття товару з гарантійного обліку. Продовження гарантії друкується в гарантійному талоні.

8064

- Додано нову платну функцію Інтернет-магазин під ключ.
В об'єкт синхронізації додано вкладку Клієнти, куди перенесено галочки Шукати клієнтів за номером телефону та Автоматично створювати нових клієнтів за замовленнями.
- Додана можливість встановлювати параметри знижки нового клієнта.
- Додано перемикач Синхронізувати послуги з відповідною дією.
- Додано перемикач Створювати відразу рахунок.
- Додано поле Ключ Api.
- У режим "Замовлення віддаленого клієнта" додано два нові стовпці: "Адреса доставки" та "Ім'я для доставки".

Додаткова функція виконана для того, щоб користувачі програми мали можливість, активувавши Інтернет-магазин під ключ, синхронізувати програму з інтернет-магазином.
Це готове рішення: онлайн-ресурс буде створено на основі Вашої бази в Торгсофт. Завдяки цьому, користувачам, які звикли вести облік у нашій програмі, не потрібно перенавчатися. Крім того, відсутня необхідність наповнювати вручну базу товарів, вартість, завантажувати фото і здійснювати подібні дії, що займають купу часу, - система візьме всі ці дані з Торгсофт.
"Движок", на якому розробляється інтернет-магазин, - універсальний (загальнодоступний і повсюдно поширений). Ви не залежите від конкретного розробника або компанії. У разі необхідності це дасть Вам можливість вибрати будь-якого програміста або компанію, які знайомі з "движком", для доопрацювання унікального дизайну, просування сайту в мережі інтернет і будь-яких інших робіт.

8117

- Додано новий режим "Довідник поставок товару".
- При створенні/редагуванні прибуткової накладної, додано можливість вказати партію поставки.
- В Аналіз - Аналіз прибутковості прибуткової накладної, додані фільтри за: Партіями поставки, Виробником і Центром обліку. Також додана кнопка Оновити.

У Вас з'явиться можливість створювати партії поставки і прив'язувати наявні та нові прибуткові накладні до вже створених партій поставки. Зазначення партії поставки впливає тільки на Аналіз прибутковості прибуткової накладної, де також додано можливість застосування відповідних фільтрів, вказати необхідну партію поставки і, після натискання на кнопку Оновити, сформувати список прибутковості прибуткової накладної.

8272

Додано функцію "Здача виручки".

Це доопрацювання виконано для того, щоб користувач мав можливість здавати виручку за допомогою мобільного додатка, що дозволяє не турбувати користувачів на стаціонарних ПК для проведення цієї операції.

8412

Додано 2 форми фільтрації за: Датою в прямому порядку і Датою в зворотному порядку.

Дозволить зручно переглядати як останні надіслані, так і перші надіслані, повідомлення в порядку, встановленому у фільтрі за сортуванням.

8513

Додано підтримку ваг CAMRY для зважування товару в реалізації та приході.

Збільшено кількість підтримуваних ваг для зважування під час реалізації та приходу.

8578

- При створенні рахунку додано форму редагування з можливістю вибору розрахункового рахунку.
- У таблиці додано колонку - "Оплачено бонусами".
- "Націнка в Торгівлі з випискою рахунка (%)" враховується при створенні рахунка (налаштування в р/р).
- Враховано оплати бонусами в реалізації та подальшому створенні рахунку.

Тепер стане простіше створити рахунок для VIP-клієнта, де враховуватимуть націнку в торгівлі з випискою рахунка (%), залежно від обраного розрахункового рахунка (налаштування націнки для ТВЗ відбувається в розрахунковому рахунку). Також, користувачеві став доступний стовпчик, в якому відображається інформація про оплату бонусами.

8698

Додано кнопку Додати новий товар.

Це доопрацювання виконано для того, щоб у Вас була можливість додати новий товар у Формування замовлення постачальнику, якого ніколи не було на складі.

8774

При натисканні на кнопку Повернення товару, всі вибрані товари автоматично проставляються в списку повернень.
Додано пошук за ШК і назвою товару.

Це полегшить завдання з повернення і пошуку товару, який необхідно повернути.

8818

Додано перемикач на вкладці Загальні - Синхронізувати послуги.

Стало можливим синхронізувати не тільки товари, а й послуги.

8906

Додана можливість присвоювати до послуг фотографію.

Тепер Ви зможете додати фото не тільки до товару, а й до послуги, що значно підвищує інформативність цього режиму і полегшує роботу користувачеві.

8952

Додано дані в шаблони друку чека для комірника і видаткової накладної - Місце зберігання товару.

Це доопрацювання виконано для того, щоб користувач програми мав можливість додати товару Місце зберігання товару, а після редагування (додавання) даних про нього до шаблонів Чека для комірника і Видаткової накладної, відправити їх на друк.
8964

- Додано перемикач у Налаштування - Параметри - вкладка Фін. аналіз - Автоматично розраховувати еквівалент у валюті аналізу.
- У картку товару - вкладка Еквівалентні ціни - додано перемикач "Завжди розраховувати".
- Додано автоматичний розрахунок еквівалентних цін, залежно від налаштувань системи, в режим Імпорт товару.

З'явилася можливість, налаштувавши систему і встановивши необхідні перемикачі, зробити так, щоб програма автоматично розраховувала еквіваленти роздрібних і оптових цін при оприбуткуванні/імпорті товару.

8989

У таблицю "Випуски готової продукції" додано два поля: Номер документа і Центр обліку.

Ви зможете одразу бачити номер документа і Центр обліку, на який було здійснено випуск готової продукції.

Версія 9.2.0.10 (БД 451)

1) Виправлено некоректне визначення суми бонусів клієнта на останній день видалення статистик (це число записується в початкову суму бонусів), через врахування в цих розрахунках чернеток реалізацій.
Для виправлення цього, потрібно перед видаленням оновиться до відповідної версії або видалити всі чернетки реалізацій (№9492).
2) Виправлено помилку, коли Торгівлі з випискою рахунка, при створенні повернення товару у валюті, створювалася виплата по поверненню не у валюті, а в національній валюті, хоча і у валютну касу або валютний р/р/р.
Виправлена помилка, коли Торгівлі з випискою рахунку, не можна було вибрати клієнта у фільтрі через форму селекції.
(№9524)
3) Виправлена помилка, коли при додаванні товару в замовлення клієнта (Документ - Реалізація), якщо не встановлена ціна на товар, видає попередження і пропонує змінити ціну, а якщо ціну не змінювати, і натиснути Скасувати, видавало помилку "Could not convert variant of type". (№9547).
4) Виправлено помилку, коли в аналізі "Динаміка заборгованості клієнтів" відображалися не всі записи (злипалися) за умови, що в один і той самий день від одного і того самого контрагента були однакові записи (наприклад реалізації з однаковою сумою) (№9684).

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором