• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Опис версій 9.2.10.0 - 9.2.10.10

15.11.2016

6799

Додана кнопка "Приходи", після натискання на яку відкривається список приходів, у якому відображаються дані за всіма приходами обраного виду товару. Цей список можна вивести на друк.

За допомогою цього доопрацювання у користувачів програми з'явилася можливість переглянути і роздрукувати список приходів обраного виду товару.

7882

Пункт меню "Завдання на архівування" перейменовано на "Завдання за розкладом". У цей пункт меню додано вкладку "Розрахунок собівартості", в якій можна Додати/Змінити/Видалити час виконання розрахунку собівартості. Для кожного завдання ведеться лог виконання: у разі успіху виводиться дата і час виконання розрахунку собівартості, а в разі помилки відображається текст помилки.

За допомогою цього доопрацювання з'явилася можливість розрахунку собівартості за розкладом.

9454

Додано додаткову функцію "Інформування комітента".
Після активації цієї функції, в пункті меню "Налаштування" - "Параметри" - "Додаткові функції" стане доступним розділ "Інформування комітента", де знаходяться налаштування цього режиму:
1. Перемикач "Відправляти повідомлення комітенту під час продажу товару" - для увімкнення/вимкнення налаштування.
2. "Шаблон для відправлення сповіщень" - налаштування шаблону, до якого додано чотири змінні:
- "Найменування товару";
- "Артикул товару";
- "Сума постачальника проданого товару";
- "Кількість проданого товару".
3. "Смс сервіс" - налаштування сервісу смс-розсилок.
У пункт меню "Налаштування" - "Постачальник" - Додати/ Змінити - вкладка "Додатково" додано перемикач "Відправляти повідомлення комітенту" для більш гнучкого налаштування режиму.

За допомогою цієї додаткової функції "Інформування комітента" у користувачів програми з'явилася можливість під час продажу товару автоматично відправляти постачальнику повідомлення про проданий товар.

11052

У файл для синхронізації з Інтернет-магазином додано дані:
- Собівартість товару;
- Код постачальника.

За допомогою цього доопрацювання у користувачів програми з'явилася можливість в Інтернет-магазині мати повніший опис товару, а саме, інформацію про Собівартість товару і Внутрішній код постачальника.

12051

В "Аналіз руху товару по підприємству поставки" додано "Стандартний фільтр по товару", фільтр "Постачальник", фільтр "Фіскальність чеку" і перемикач "Тільки товари, за якими був рух" (за умови увімкненого перемикача відображаються лише товари, за якими був рух в обраний період аналізу.

Це доопрацювання виконано для більш точного аналізу руху товару по підприємству постачання.

12476

На формі "Торгівля з випискою рахунку":
1.Виправлено помилки:
- некоректний розрахунок колонок "Борг" і "Оплачено бонусами" на вкладках "Рахунок" і "Видаткова накладна"
- під час повернення через загальну поворотну накладну вважалося, що сума виплати (після виплати) була за всіма товарами, хоча пропонує під час виплати суму без врахувань товарів, за чиїми видатковими не було жодної оплати;
- не зникнення колонки "EMail" при встановленій галочці "Групувати за товаром" на вкладці "Товар".
2 Зі стандартного фільтра за товаром на вкладці "Товар у рахунку" прибрано фільтр за штрих-кодом і додано фільтри за:
- підлозі;
- розмірності;
- кольором;
- матеріалом.
3. Прискорено оновлення таблиць (у великих базах у десятки разів):
- "Рахунок" і "Видаткова накладна";
- "Оплати рахунку і накладної" на вкладці "Оплата";
- "Аналіз роботи співробітників" на вкладці "Аналіз".
4) Змінено принцип роботи фільтра "Контрагент" таблиці "Оплати рахунку і накладної" на вкладці "Оплата". Тепер він фільтрує не тільки за колонкою "Платник", а й враховує посередника і клієнта посередника, як у Рахунку і Видатковій накладній, хоч цих колонок і не видно.
5. Додано поширення роботи фільтра "Контрагент" на вкладку "Повернення" за колонкою "Клієнт".

Оптимізовано і прискорено роботу режиму "Торгівля з випискою рахунку":
- виправлено помилки;
- прискорено оновлення таблиць;
- змінено принципи роботи деяких фільтрів.

13329

У розділ головного меню "Товарознавство" додано пункт меню "Передрукувати етикетку"

За допомогою цього режиму можна друкувати етикетки на товар шляхом сканування штрих-коду або введення штрих-коду чи артикулу вручну. Якщо товар із введеним штрих-кодом/ артикулом знайдений, тоді етикетка буде відразу відправлена на друк або буде показана на попередньому перегляді (залежно від обраних налаштувань). Також можливий друк етикеток за обраним шаблоном.

13332

У картку товару (при відкритті в режимі Стан складу) додано перемикач "Друк етикеток", а також додано кнопку для налаштування цього друку. Після натискання на цю кнопку можна встановити:
- "Друкувати завжди" або "Друкувати при зміні цін";
- "Друкувати одну етикетку" або "Друкувати в кількості на складі".
Якщо перемикач "Друк етикеток" активовано, то етикетки друкуватимуться після натискання на кнопку "Записати" залежно від налаштувань відразу на принтер.

Це доопрацювання виконано для тих користувачів, яким необхідно друкувати етикетки на товари з картки товару. Це дає змогу істотно спростити процес друку етикеток.

13686

У фільтр по товару додано значення "Товар з нульовою кількістю, за яким був рух".

Тепер під час розподілу товару за допомогою цього фільтра можна відобразити товар з нульовою кількістю, за яким був рух за обраний період.

13960

На форму "Реалізація" в "Додаткові дії" додано дві дії "Дозволити повернення товару" і "Заборонити повернення товару". Встановити заборону на повернення товару можна для кожного товару накладної. У разі додавання в повернення товару з ознакою заборони повернення, користувачеві програми буде показано підтвердження для кожного такого товару. У друковану форму видаткової накладної (реалізація) додано дані "Заборонено повернення товару" (Так/Ні), і товари, заборонені до повернення, виділяються червоним кольором шрифту.

Це доопрацювання дає можливість користувачеві програми в режимі "Реалізація" відзначити товар, який заборонений до повернення. При додаванні такого товару в повернення, буде виводитися попереджувальне повідомлення, що товар заборонений до повернення, і з якої причини.

14423

Змінено відображення налаштувань ролі (розділено на пункти "Реалізація", "Клієнти", "ТВС").
У пункт меню "Роль" додано три перемикачі:
- Дозволено бачити роздрібні ціни в картці товару;
- Відображати підсумок "Сума опт" у режимі "Товар у дорозі";
- Відображати підсумок "Сума собівартості" за накладною в режимі "Список витрат".
Також додано деревоподібну структуру параметрів.

Це доопрацювання зручне в тому разі, якщо господар магазину не хоче, щоб користувачі програми бачили роздрібні ціни в картці товару, підсумок "Сума опт" на формі "Товар у дорозі", а також підсумок "Сума собівартості" в режимі "Список витрат".

14759

Додано вкладку "Налаштування імпорту", куди переміщено налаштування імпорту, а також додано поле "Параметри пошуку товару", в якому можна додавати параметри пошуку товару і змінювати їх послідовність. Своєю чергою, у параметрі пошуку можна вибрати "Пошук за назвою (сформована за алгоритмом системи)" або "Пошук за сукупністю полів" (наприклад, шукати за Артикулом і Кольором). Додано перемикач "Оновлювати параметри товару" - при активному перемикачі, якщо товар знайдений за одним із зазначених параметрів пошуку, найменування товару буде оновлено, відповідно до імпортованих параметрів.
На вкладці "Товар" змінено налаштування полів опису товару.

Це доопрацювання дає можливість під час імпорту товару додавати параметри пошуку для ідентифікації товару, а також змінювати їхню послідовність.

14760

На форму "Прихід товару" додано дію "Упакувати товар". Після натискання на цю кнопку, можна виконати такі дії:

- "Упакувати товар" - при створенні упаковки потрібно вказати кількість товару в упаковці, скільки упаковок необхідно зібрати і ціну однієї упаковки;

- "Скасувати пакування товару" - видаляється зібране пакування;

- "Друк етикеток" - можливість відразу роздрукувати етикетки на створені упаковки.

У налаштування шаблону друку етикеток додано дане "Ціна за одиницю товару в упаковці".

Це доопрацювання дає можливість створювати упаковки товару за поточним товаром у режимі приходу.

14773

На форму редагування виду товару додано кнопку зі штрих-кодом. При натисканні на кнопку відкривається діалог вибору поведінки системи при виявленні повторюваного штрих-коду цього виду товару. Налаштування поведінки для нового товару і для наявного відрізняються і мають такі варіанти:
- Запитати - у цьому разі буде можливість об'єднати товари;
- Заборонити;
- Дозволити.
Відповідно до цього налаштування, під час редагування картки товару, система поводитиметься відповідно до налаштувань виду цього товару.

Це доопрацювання дасть можливість вводити повторювані штрих-коди даного виду товару.

15329

На форму "Реалізація" - "Додаткові дії" додано дію "План продажів". Після натискання на дію, відкривається вікно з графіком виконання плану продажів по поточній торговій точці (також є можливість завантаження списку всіх планів, які доступні співробітнику). Графік має вигляд двох стовпців:
- один стовпець - фактичний виторг;
- другий стовпець - планована виторг.
При оплаті реалізації, план автоматично перераховується і графік оновлюється.
Є можливість відобразити графік плану особистих продажів.
Доступна кнопка "Відкрити рейтинг співробітників" для перегляду рейтингу бригад і співробітників за центрами обліку, які доступні користувачеві.
Стан вікна графіка зберігається на момент закриття вікна реалізації. Якщо графік був відкритий, то під час наступного відкриття реалізації він відкриється автоматично.

Це доопрацювання дає можливість оперативного інформування співробітника про виконання плану продажів.

15333

Додано перемикач "Інформувати склад-постачальник про нове замовлення" (доступний тільки за увімкненої додаткової функції "Оповіщення персоналу"). Якщо перемикач увімкнено, то в разі зміни стану замовлення на "Готовий", автоматично з'являтиметься вікно для створення оповіщення.

За допомогою цього доопрацювання користувачі програми під час замовлення торгової точки на склад можуть інформувати склад-постачальник про нове замовлення, що дасть змогу працівникові складу швидше його "обробити".

15334

1. У колективне сповіщення додано кнопку "Відкласти", після натискання на яку є можливість відкласти колективне сповіщення на 5, 15 або 30 хвилин. Також у колективне сповіщення додано "Відправник".
2. У полі "Користувач" додано колонку "Час показу", у якій відображено час, коли буде показано повідомлення. Також додано статус повідомлення - "Відкладено", що дасть змогу користувачеві програми оцінити поточний статус сповіщення для конкретного співробітника.
3. Додана вкладка "Сповіщення співробітника", яка містить інформацію про всі сповіщення співробітника. На цій вкладці співробітник може викликати на перегляд сповіщення, з яким він ще не був ознайомлений.

За допомогою цього доопрацювання у користувачів програми з'явилася можливість відкласти колективне сповіщення на 5, 15 або 30 хвилин, що дасть змогу повторно вивести повідомлення в разі, якщо користувачеві ніколи вдумливо його прочитати. Також розширено інформативність поля "Користувач" і додано вкладку "Сповіщення співробітника", яка містить інформацію про всі сповіщення

15335

У Журнал показань лічильників додано вид лічильника "Інші".
У таблицю показань лічильника додано фільтр "Лічильник" для вибору даних за конкретним лічильником.

За допомогою цього доопрацювання у користувачів програми з'явилася можливість додавати необхідні лічильники в програму.

15457

У Мобільний додаток додано можливість завантаження відомості інвентаризації в пам'ять пристрою для проведення інвентаризації без підключення до сервера.
Додано дії:
- "Завантажити в пам'ять" для завантаження відомості інвентаризації в пам'ять пристрою;
- "Вивантажити на сервер" для вивантаження відомості на сервер;
- "Видалити з пам'яті" для видалення відомості з пам'яті пристрою.

Це доопрацювання дає можливість проводити інвентаризацію за допомогою Мобільного додатка без підключення до сервера.

15459

1. В "Аналіз залишків за термінами реалізації" додано:
- поле "Вид аналізу" - можливість проводити аналіз за постачальником, виробником і видом товару;
- фільтр "Центр обліку приходу";
- перемикачі "Виключити сервісні накладні" і "Тільки накладні старше "__" днів".
2. Пункт "Аналіз залишків за постачальниками" перейменовано в пункт меню "Аналіз залишків" і містить у собі:
- "Аналіз залишків за термінами зберігання";
- "Аналіз залишків за термінами реалізації";
- "Аналіз залишків за видами товару".
3. Додано можливість збереження значень стандартного фільтра за товаром. Це дасть змогу не обирати щоразу заново параметри фільтра, якщо аналіз проводиться за заданими видами товару, виробниками або іншими параметрами фільтра.

За допомогою цього доопрацювання користувачі програми зможуть проводити аналіз за термінами зберігання не тільки за постачальниками, як це було раніше, а й за виробниками та видами товару.

15464

Додано дію "Змінити опис товару".

За допомогою цього доопрацювання користувач програми може масово змінити опис товару.

15888

На форму "Замовлення торгової точки на склад" додано перемикач "Товар, що закінчується" (кількість товару < мінімального залишку). У разі ввімкненого перемикача, у списку товарів будуть відображені тільки ті товари, залишок яких на торговій точці менший, ніж мінімальна кількість.

За допомогою цього доопрацювання при замовленні торгової точки на склад у списку товарів можна відобразити тільки той товар, який необхідно замовити.

15991

При додаванні в коробку для сезонного зберігання товару, за яким ведеться гарантійний облік, виводиться діалог для введення серійного номера.
На форму "Склад коробки для сезонного зберігання" додано дію "Серійні номери" для перегляду серійних номерів обраного товару.

У додаткову функцію "Збір товару в коробку для сезонного зберігання" додано облік за серійними номерами.

16627

В Аналіз активності покупців додано колонку "Дата останнього контакту" і "Сума останнього чека" та сортування за цими колонками. Також додано сортування за колонками "Електронна адреса", "Адреса" і "Телефон".

Розширено інформаційні дані звіту Аналіз активності покупців. Тепер користувачі програми можуть подивитися дату останнього контакту, а також суму останнього чека.

18155

У Мобільний додаток додано розділ "Реєстрація робочого дня співробітника" (необхідно, щоб була активована додаткова функція "Розрахунок зарплати").

За допомогою цього доопрацювання у користувачів Мобільного додатка Торгсофт з'явилася можливість реєструвати робочий час співробітника.

19319

Змінено роботу фільтра по товару зі значенням "Товар в нульовій кількості, за яким був рух". При виборі даного значення, в таблиці будуть відображені товари в нульовій кількості, за якими був рух, на обраних Центрах обліку (куди планується переміщати товар).

Змінено роботу фільтра за товаром зі значенням "Товар у нульовій кількості, за яким був рух".

19776

Виправлено помилку, коли під час друку та експорту коригуючої накладної (Додаток 2) неправильно формувалося значення поля "№ з/п рядка податкової накладної, що коригується". Раніше значення формувалося за порядком, тепер береться значення порядкового номера рядка з податкової накладної, що коригується.
До набору даних друкованих звітів "Податкова накладна" та "Додаток 2" додано поле "Порядковий номер".

Виправлено друк коригувальної накладної, експорт у стандарті України, експорт у M.E.Doc та експорт зведених податкових накладних.

Версія 9.2.10.4 (БД 462)

1) Виправлена помилка, коли при створенні рахунку у валюті, якщо у рахунку обрано регіон, то після додавання товару в рахунок ціна встановлювалася відповідно до регіону. Якщо на основі такого рахунку створити видаткову накладну, а потім "Оновити ціни" видаткової накладної, то підставлялася не регіональна валютна ціна, а звичайна (№17880).
2) Виправлено помилку, коли в Документ - Реалізація, після оплати, в друкованій формі чека відображалося в змінній "Борг одержувача по балансу з партнерами" - сума, що відрізнялася від суми, яка була вказана в Балансі з партнерами, після друку цього чека (№18169).
3) Виправлено помилку неправильного розрахунку колонки Залишилося бонусів у Балансі з партнерами. Це виникало після видалення статистик закритих періодів, неправильно враховувалася початкова сума бонусів. Це призводило до того, що в картці взаєморозрахунків невірні дані за бонусами (№18823).
4) Виправлено помилку, коли при створенні рахунка у валюті заднім числом і додавання в нього групи товарів, якщо перезапустити програму і відредагувати прайсову ціну на один з товарів, то на інші ціна у валюті зникне (№18957).
5) Виправлено помилку, коли при видаленні статистик закритих періодів не формувалися початкові залишки за прихованими розрахунковими рахунками (№19017).
6) Виправлено помилку, коли під час оплати рахунку (передоплати), оплата (готівкова або безготівкова) фіксувалася не від центру обліку рахунку, а від поточного центру обліку. Так само фінансовий документ з еквайрингу, у разі оплати на р/р формувався від поточного центру обліку, а не від центру обліку рахунку (№19442).
7) Виправлена помилка неправильного перенесення суми для розрахунку знижки при видаленні статистик закритих періодів. При перенесенні завжди не враховувалися товари, продані за уцінкою і з товарною знижкою, незалежно від налаштувань системи в (Налаштування-Параметри-Скідки).
Виправлена помилка неправильного перенесення суми для розрахунку знижки при видаленні статистик закритих періодів. При перенесенні враховувалися не балансові оплати/виплати клієнту (Vip), які не враховує в сумі для розрахунку знижки в Маркетинг-Клієнти.
Виправлена помилка неправильного перенесення суми для розрахунку знижки при видаленні статистик закритих періодів для Vip клієнтів.
(№19660)
8) Документ --> Реалізація
Виправлена помилка відображення планів продажів, які недоступні поточному співробітнику, але були доступні для попереднього співробітника (№19908).
9) Імпорт фото в інтернет магазин
Виправлено імпорт фото на ftp при використанні настроюваного алгоритму формувань назви фотографій. Вивантажувалися не всі фото (в основному додаткові не передавалися).
При отриманні фото товару додана перевірка існування файлу з фотографією в каталозі (№20004).
10) "Торгсофт - оплата - Виписки за банківськими рахунками" Після натискання отримати виписки відображалося вікно з помилкою "Invalid Type Cast", але якщо вибрати більші проміжки для отримання даних 3 і більше днів, то цієї помилки немає (№20006).
11) Виправлено помилку, коли при редагуванні наявної прибуткової накладної в поле курс підтягується поточний курс за цей день, а не той, який був фактично встановлений у момент створення приходу (№20319).
12) Мобільний додаток. Реєстрація робочого дня. Списання. Внутрішня передача.
Виправлено позиціонування кнопки "Сканувати ШК" щодо поля введення (№20408).
13) Мобільний додаток.
Некоректно працювало приховування кнопок "Оплата" і "Видача товару" залежно від суми замовлення і суми до оплати в замовленні (№20411).
14) Виправлено помилку "Access violation in module torgsoft.exe in adress 00000000" при оплаті фіскального товару в реалізації (№20415).
15) Розрахунок зарплати --> Реєстрація приходу/відходу
Виправлено відображення лейбла Циклічне введення, прибрано дублювання слова Введення (№17225).
16) Документ --> Ремонт
Усунено помилку, за якої операція з ремонту не з'являлася в списку, якщо не було вказано виконавця (№17594).
17) Документ --> Ремонт
Додано перевірку для контролю обов'язкового вибору матеріалу/послуги на формах додавання Матеріалу ремонту та Послуги ремонту (№17654).
18) Документ --> Ремонт
Виправлено помилку некоректного розрахунку вартості ремонту в списку ремонтів і під час відправлення повідомлення клієнту (№17655).
19) "Торгсофт - маркетинг - клієнти" у заголовку таблиці некоректно відображалася загальна кількість карток і некоректно вівся підрахунок виданих і вільних (№17718).
20) Розрахунок зарплати --> Мій розрахунковий лист
Виправлено помилку видалення нарахувань за всіма співробітниками при перегляді розрахункового листа співробітником через Мій розрахунковий лист.
Заборонено видалення нарахувань із зарплати, яка залежить від виручки, оскільки для співробітника розрахунок цих нарахувань не проводиться через необхідність перерахунку собівартості. Тепер співробітнику за цими видами нарахувань показуються дані, розраховані господарем через Платіжну відомість (№17719).
21) "Торгсофт - всі звіти з використанням змінної "Підприємство" (на прикладі Звіт - Товарний звіт за період зі встановленими галочками "Групування")" Виправлено помилку з не перекладом змінної у звіті (№17784).
22) "Торгсофт - Документ - Торгівля з випискою рахунку - вкладка Видаткова накладна - Внесення оплати" Якщо поміняти валюту, то під час перемикання з безготівкового на готівковий не відбувалося оновлення кас і відображалися в кращому разі всі каси попередньої валюти - виправлено (№17789).
23) Аналіз --> Аналіз активності покупців
Оптимізовано запит отримання даних аналізу. Час вибірки зменшено більш ніж у два рази (№18173).
24) Мобільний додаток. Прихід.
Прибрано перевірку заповнення поля "Артикул" у картці товару при оприбуткуванні (№18556).
25) "Торгсофт - Грошові операції з VIP клієнтом (Видача грошей, отримання грошей, оплата товару)" - При обраному змішаному режимі (Фіскальний + Не фіскальний) відбувалося службове внесення грошей у фіскальний реєстратор без урахування обраного типу (Колір квадратика у вікні оплати). Тепер враховується тип і не вносяться гроші у фіскальник, якщо вказано не друкувати на фіскальний реєстратор (№18881).
26) Аналіз - Аналіз руху товару по підприємству постачання
Кнопка очистити у фільтра "Фіскальність чека" не працювала (не прибирала вибране значення) (№18958).
27) Товарознавство - Передрукувати етикетку
Виправлено помилку "Unclosed quotation mark after the character string" при введенні в поле "ШК/Артикул" одинарних лапок (№18959).
28) Реалізація - Усі замовлення
Усунуто можливість повторного вибору завершеного замовлення за допомогою автоматичного оновлення списку замовлень, після оплати замовлення в реалізації.
Форму "Замовлення клієнта" можливо запустити, тільки в єдиному екземплярі (№19211).
29) "Торгсофт - Склад - Стан складу - Картка складського обліку" Некоректно відображався рух товару. У списку повернення позиції були поплутані місцями (тільки для повернення, створеного з різних реалізацій, необхідно зробити так, щоб у поверненні позиція була кілька разів НЕ КІЛЬКІСТЬ САМЕ ПОЗИЦІЙ).
Виправлено побудову списку руху для товару (№19213).
30) Документ - Замовлення клієнта на виріб - Роботи - Додати/Змінити
Виправлено доступ до поля "Виконавець", якщо активовано облік зарплати (№19233).
31) Склад - Розподіл товару
Змінено роботу фільтра по товару зі значенням "Товар в 0 кількості, за яким був рух". При виборі цього значення, будуть відображені товари в нульовій кількості за якими був рух на обраних Центрах Обліку (куди планується переміщати товар) (№19319).
32) "Торгсофт - Документ - Перевірка прибуткових накладних" У таблиці колонки та бенди колонок (групування заголовків в одну групу, самі верхні рядки в заголовку) не мали можливості змінювати розмір.
Додано можливість змінювати розмір, виставлено мінімально можливі значення для колонок (№19668).
33) Прихід - Імпорт
Виправлено імпорт фотографій при використанні настроюваного алгоритму найменувань фотографій (№19771).
34) Податкові накладні
Під час друку та експорту коригуючої накладної (Додаток 2) неправильно формувалося значення поля "№ з/п рядка податкової накладної, що коригується". Значення формувалося за порядком, а необхідно брати значення порядкового номера рядка з податкової накладної, що коригується.
35) Виправлено друк коригуючої накладної, експорт в державному стандарті України, експорт в M.E.Doc та експорт зведених податкових накладних.
У набір даних друкованих звітів Податкова накладна та Додаток 2 додано поле "Порядковий номер".
(№19776)
36) Реалізація
Виправлено додавання в реалізацію розукомплектованого комплекту із серійними номерами в нульовій кількості. Після виведення відповідного повідомлення користувачеві, додавання товару не виконується (№20045).
37) Документ - Облік податкових накладних
Під час друку коригування (Додаток 2) не до кінця відображався напис у заголовку звіту "Додаток 2 до податкової накладної" - виправлено. (№20215).
38) Прихід товару - Імпорт
Виправлено помилку "[SQL Server]Incorrect syntax near 'AGP'." при імпорті товару з Excel.
Виправлено імпорт фото, якщо була відсутня назва колонки із зображеннями в документі Excel.
(№20321)
39) Прихід - Імпорт
При імпорті зображень Excel додано перевірку типу документа, якщо книга має не вірний формат користувачеві виводиться відповідне повідомлення і пропонується зберегти документ у форматі "Книга Excel 97-2003(*.xls)" (№20517).

Версія 9.2.10.5 (БД 462)

1) Склад --> Оборотна відомість за кількістю/собівартістю
Виправлено помилку запиту (бірюзове вікно), яка виникала при виборі постачальника в стандартному фільтрі за товаром (№20409).
2) Виправлено помилку, коли в Документ-Реалізація, при продажі фіскального товару (активовано відповідну функцію) та встановленому змішаному друці чека, друкувалося два чеки (на фіскальний і не фіскальний принтери), а проданий товар в Аналізі продажу фіскального товару відмічався як такий, що не пройшов через фіскальний принтер (№20984).

Версія 9.2.10.6 (БД 462)

1) Виправлено помилку, коли у звіті по посереднику не враховувалися закриті накладні відвантажені посереднику, якщо у користувача обмежені права на перегляд закритих накладних.
Виправлена помилка, коли у звіті по посереднику (Маркетинг - Посередник - дія Звіт за період), у таблиці Накладні відвантажені клієнту посередника, не враховувалися факти повернення товару за цими накладними, сума виплати посереднику не зменшувалася.
Виправлено помилку в Торгівлі з випискою рахунка, на вкладці Рахунок у таблиці Рахунок у колонці Сплачено (і Борг відповідно), у разі якщо за рахунком створено видаткову накладну, то з Сплачено не віднімалася сума поверненої передоплати клієнту.
Прибрано непотрібне оновлення балансу з посередником при відкритті форми Маркетинг - Посередник, коли вона відкривалася на вкладці Посередник.
Виправлена помилка в Маркетинг - Посередник - вкладка Баланс з посередником, коли в колонках Оплати посередника та Оплати клієнта посередника неправильно враховувалися повернення передоплати клієнту, а саме не вираховувались, а з суми, а навпаки додавались.
Виправлено помилку, коли у Звіті за посередником (Маркетинг - Посередник - дія Звіт за період) у таблиці Накладні, відвантажені клієнту посередника, у колонці Сума відрахувань не враховувалися оплати бонусами (не віднімалися пропорційно знижки посередника з цієї суми).
Так само, до звіту в набір даних Накладні відвантажені клієнту посередника було додано дане - оплачено бонусами.
Виправлено помилку, коли у Звіті за посередником (Маркетинг - Посередник -дія-Звіт за період) у таблиці Накладні, відвантажені посередникові, у колонці Сума не враховувалися повернення товару за видатковою, а в Колонці Усього сплачено не враховувалися оплати бонусами і виплати за поверненнями (не віднімалися).
(№18337).
2) Виправлена помилка неможливості друку фіскальних чеків через Exellio FPU 550 (через бібліотеку Exellio) під час безготівкової оплати в деяких випадках, коли ми продаємо ваговий товар (кількість з кількома знаками після коми) і в нас стоїть округлення чека.
Виправлена помилка неможливості друку фіскальних чеків через Exellio FPU 550 (через бібліотеку Exellio) при будь-якій змішаній оплаті (частина готівкою, частина на розрахунковий рахунок). Ця помилка була з моменту підключення цих реєстраторів через свій драйвер (№19647).
3) Мобільний додаток. Підсумки продажів.
Виправлена помилка Access violation при відкритті будь-якого звіту (№20410).
4) Фото товару
Не коректно відображалося зображення завантажене з png-файлу (інверсія кольору, це прозорість, якої не повинно бути) (№20640).
5) Документ - Реалізація
Виправлено пошук товару в реалізації за артикулом, коли вводилися короткі цифрові значення (№21130).
6) Виправлено помилку неможливості друку фіскальних чеків через Exellio FPU 550 (та інші моделі цієї фірми, які працюють через бібліотеку Exellio) при змішаній оплаті (частина готівкою, частина на розрахунковий рахунок), якщо встановлений режим друку чеків - фіскальний, а в реалізації присутні нефіскальні товари та сума оплати безготівково дорівнює або перевищує суму фіскальних товарів у чеку (№21418).
7) Прихід - Пакування товару
Виправлено помилку неможливості створення упаковок (комплектів), якщо в налаштуваннях формування назви товару відключено поле опис.
За замовчуванням, кількість штук в упаковці, додається до поля опис, якщо опис не входить до назви товару, тоді до назви товару, а також буде зафіксовано назву товару (№21428).

Версія 9.2.10.7 (БД 462)

1) Склад - Оборотна відомість за кількістю / собівартістю
Виправлено помилку "Помилка при оновленні менеджер-класу Оборотна відомість...", якщо вибрати фільтр "Вид обліку" (№21503).
2) Виправлена помилка не додавання відрізу з іншого центру обліку в реалізацію, якщо встановлений дозвіл продавати з усіх торгових точок, і на центрі обліку реалізації товар був відсутній (№21749).
3) Виправлено помилку обмеження таблиці, що виникає під час імпорту товару в прибуткову накладну, у разі якщо для постачальника зберігся Батьківський вузол виду товару або Батьківський вузол виробника, якого вже немає в базі даних (№21869).
4) Виправлено помилку у звіті за посередником (Маркетинг - Посередник-дейсвие Звіт за період), коли в таблиці Накладні відвантажені посереднику відображалися порожні значення.
Помилка виникала, коли за видатковою накладною були відсутні оплати бонусами (№21880).
5) Фото товару
Виправлено відображення збільшеної фотографії товару (при показі наступної фотографії товару) (№21884).
6) Виправлено помилку "Out Of Memory" під час синхронізації з інтернет-магазином через DDIApi при великій кількості товарів (160 тисяч) (№21934).
7) Виправлено помилку, коли в Маркетинг - Посередник - на будь-якій із вкладок за дією Друкувати звіт за посередником не працював фільтр за валютою на таблицю у звіті - Накладні, відвантажені посереднику (№22120).
8) Виправлено помилку, коли на формі Оплата-Оплата, за увімкненої галочки Показати так само автоматично створювані оплати, оплати за товари з реалізації дублювалися кратно товарним позиціям у реалізації (№21966).

Версія 9.2.10.8 (БД 462)

1) Торгівля з випискою рахунку-вкладка Рахунок-таблиця Рахунок
Відновлено відображення піктограми вантажівки (без крапок і галочок) у колонці Одержувач, якщо в рахунку встановлено дату доставки. Піктограма зникала після створення видаткової накладної за рахунком і при створенні, користувач не позначав спеціально Статус доставки як Відправлено або Доставлено (№21935).
2) Додано обмеження доступу користувача за центрами обліку на дані, які відображаються в Документ-Протокол переоцінки (№21967).
3) Виправлено помилку, коли в Торгівлі з випискою рахунку не можна було видалити видаткову накладну за рахунком, якщо в неї були передоплати по касі, касовий день яких був уже закритий. Це було неправильно, оскільки при видаленні видаткової, передоплати за рахунком залишаються і не видаляються (№22048).
4) Виправлено помилку, коли в торгівлі з випискою рахунку під час оплати рахунку або видаткової накладної неможливо було змінити підприємство під час оплати в касу, якщо перед цим (не закриваючи діалог оплати) користувач вибрав для оплати розрахунковий рахунок, який пов'язаний з конкретним підприємством (№22243).
5) Виправлено помилку, коли в українській версії програми був відсутній переклад дерева вибору налаштувань у Налаштування-Параметри (№22881).

Версія 9.2.10.9 (БД 462)

1) Виправлено помилку, коли після видалення статистик закритих періодів некоректно розраховували суму для розрахунку знижки для віп-клієнтів, якщо до видалення суму розраховували за оплатами (оплати за товарами менші, ніж відвантаження), а після - за товарами (відвантажень менше, ніж оплат). При цьому помилка проявлялася, якщо у клієнта після дати видалення статистик були повернення товарів (№23005).
2) Виправлено помилку, коли під час оприбуткування товару видимість галочки "Розподілити по торгових точках" і "Повтор" у картці товару залежала від того, чи була встановлена галочка "Друк етикеток" під час оприбуткування попереднього товару. Тепер "Розподілити по торгових точках" відображається завжди під час додавання нової позиції в надходження, а "Повтор" - під час додавання товару через кнопку "Додати". Раніше якщо повтор відображався, а додавали товар не через кнопку "Додати", то нічого не відбувалося (№23279).
3) Виправлена помилка, коли при видаленні статистик закритих періодів в сумі для розрахунку знижок не враховувалися оптові покупки зроблені до дати видалення, хоча до видалення, ці покупки враховуються.
Виправлена помилка, коли при видаленні статистик закритих періодів в сумі для розрахунку знижок не враховувалися повернення віп клієнтів, якщо їх було більше ніж, покупок віп клієнтів.
(№23438)

Версія 9.2.10.10 (БД 462)

1) Виправлена помилка, коли при відключеному налаштуванні
Налаштування -> Користувачі -> "Дозволено бачити стан по всіх складах", у користувача все одно була можливість бачити стан складу по всіх центрах обліку (№19653).
2) Виправлено помилку, коли Склад - Стан складу, коли біля перемикача "Всі склади" (коли він не активний) за замовчуванням відображалася кнопка вибору складів. Зараз кнопка вибору складів відображається тільки якщо перемикач "Всі склади" увімкнено (№20976).


Програма обліку товару | ТоргсофтFacebook Instagram YouTube Twitter Google News Google Podcast Apple Podcast SounCloud

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором