• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Опис версії 9.2.4.0 - 9.2.4.8

19.04.2016

4776

Покращено сервіс видалення записів при багаторядковому виборі.

При видаленні записів з Торгсофт Вам буде запропоновано підтвердити видалення пов'язаних з ними даних. Раніше потрібно було здійснювати цю дію для кожного рядка, а тепер Вам буде доступна галочка "Застосувати для всіх". Актуально використовувати при багаторядковому виборі. Якщо користувач натиснув ТАК і встановив галочку, то підтвердження про те, що будуть видалені пов'язані записи, не з'являтиметься при видаленні кожного запису. Це істотно заощадить Ваш час.

5967

Додано новий алгоритм розрахунку собівартості "За партіями постачання і курсом валюти закупівлі".

Розроблений алгоритм розрахунку собівартості "За партіями постачання і курсом валюти закупівлі" призначений для тих користувачів, які ведуть закупівлю товару у валюті.

На відміну від стандартного методу розрахунку "За партіями постачання", в такому випадку, якщо в системі введено курс валюти та закупівля товару відбувалася у валюті, то собівартість в Стані складу буде розрахована з прибуткових накладних, за якими залишився товар, з урахуванням найближчого до моменту розрахунку курсу.

7473

Кожен товар у Поверненні постачальнику додається зі Стану складу окремим рядком, якщо за ним ведеться гарантійний облік.

Це доопрацювання дасть змогу бачити ціну закупівлі за кожним із товарів.

7514

У режимі Торгівля з випискою рахунку тепер можливо прикріпити рахунок до електронного листа під час надсилання повідомлення клієнту. Для цього в налаштування шаблону масової розсилки додано дію "Прикріпити рахунок як вкладення".

Користувач зможе істотно заощадити час, завдяки цьому доопрацюванню.

7522

1. змінено розділ налаштування автоматичної розсилки привітання з Днем Народження:

- створено окрему область "Привітання з Днем Народження";

- додано можливість вибору "СМС-сервісу" за замовчуванням;

- у випадаючому списку "Шаблон масової розсилки" відображаються шаблони двох типів: "Стандартний" і "З Днем Народження";

- перейменовано поле "Кількість днів до привітання з Днем Народження" на "Днів до привітання";

- за неактивної додаткової функції "Масова розсилка", налаштування "Привітання з Днем Народження" не відображаються.

2. У налаштування шаблону масової розсилки додано новий тип розсилки "З Днем Народження".

Удосконалено налаштування автоматичної розсилки привітання з Днем Народження.

7555

Додано колонку Коментар і пошук за нею.

Це доопрацювання дає змогу додавати та бачити коментарі до прибуткових документів.

7683

У Торгівлі з випискою рахунку на вкладці Оплати додано дії Здати виручку та Інкасація.

Тепер користувач може здавати виручку і проводити інкасацію в режимі Торгівля з випискою рахунку, що дозволяє не переходити в інші режими для проведення цих операцій.

7721

На формі Внутрішнє переміщення перейменовано колонки "Роздрібна ціна" і "Роздрібна сума" на "Роздрібна ціна одержувача" і "Роздрібна сума одержувача". А також додано колонки "Роздрібна ціна відправника" і "Роздрібна сума відправника" та відповідні їм поля до друкованої форми звіту.

Завдяки цьому нововведенню, в документі на внутрішнє переміщення буде видно ціни не тільки одержувача, а й відправника. Зручно для тих користувачів, у яких на один і той самий товар на різних центрах обліку різні ціни.

7804

У звіт Аналіз активності покупців додано стовпець виручка у відсотках (%) (без урахування повернень).

Розширено інформаційні дані звіту Аналіз активності покупців.

7806

У "Товарний звіт за день" додано змінні "Не використана сума сертифікатів (Як з грошима)" і "Сума оплат сертифікатами (Як з грошима)".

Це доопрацювання дає можливість користувачеві бачити у звіті інформацію про оплату подарунковими сертифікатами.

7880

У Торгівлі з випискою рахунку в шаблон друку Видаткової накладної додано змінні "Номер договору" і "Дата договору", які підтягуються з картки клієнта.

З'явилася можливість вивести інформацію про номер і дату договору клієнта під час друку видаткової накладної в Торгівлі з випискою рахунку.

8282

Додано можливість друку етикеток на склад комплекту. Також додано дію друку етикеток на склад комплекту при розукомплектації товару.

Це доопрацювання виконано для тих користувачів, яким необхідно друкувати етикетки на склад комплекту в Стані складу або при оприбуткуванні товару: є можливість друку етикеток на склад комплекту, а також на склад комплекту в кількості на складі або в кількості накладної відповідно. Це дає змогу суттєво спростити процес друку етикеток. Також це доопрацювання дає можливість надрукувати етикетки на склад комплекту в разі розукомплектації товарів.

8286

На форму Відомість інвентаризації додано кнопку Друк звітів інвентаризації.

Завдяки цьому нововведенню, користувач зможе надрукувати всі звіти з інвентаризації, не заходячи в зміст відомості інвентаризації.

8631

У пункт меню Налаштування - Параметри - Знижки додано перемикач "Застосовувати в Торгівлі з випискою рахунку" для можливості спрацьовування знижки дня народження при створенні рахунку.

Також у пункт меню Маркетинг - Знижка ювілейному клієнту додано перемикач "Використовувати в Торгівлі з випискою рахунку" для можливості спрацьовування знижки ювілейному клієнту в Торгівлі з випискою рахунку.

У користувачів з'явилася можливість застосовувати знижку дня народження і знижку ювілейному клієнту не тільки на формі Реалізація, а й у Торгівлі з випискою рахунку.

8938

У налаштування розрахунку зарплати додано перемикач "Віднімати бонуси, які були нараховані клієнту", який впливає на розрахунок виторгу. Якщо перемикач увімкнено, від суми продажів віднімається сума бонусів, які були нараховані клієнтам, оскільки бонуси - це відкладена знижка і продавець отримає свої доплати, коли клієнт розрахується бонусами.

Для коректного розрахунку зарплати рекомендуємо використовувати перемикач "Віднімати бонуси, які були нараховані клієнту". Це позбавить користувача від "подвійних" виплат продавцю: перший раз під час купівлі товару продавцю вестиметься розрахунок зарплати від повної ціни товару і вдруге, коли клієнт розрахується нарахованими бонусами, теж, хоча в касу надійшли гроші не за повну ціну товару.

9028

На панель "Інформація про клієнта" додано дію "Додаткова інформація про клієнта".

У картку клієнта додано вкладку "Доп. інфо".

За допомогою цього доопрацювання Ви зможете додавати додаткову інформацію про клієнта з можливістю друку у видатковій накладній. Додаткову інформацію можна відобразити або додати на формі Реалізація і Торгівля з випискою рахунку після натискання на кнопку "Додаткова інформація про клієнта". Панель додаткової інформації можна закріпити, щоб вона відображалася завжди. Також додаткову інформацію про клієнта можна додавати, переглядати або редагувати в картці клієнта.

9219

- Додано налаштування "ЄДРПОУ платника" та "Податкова інспекція".

- Додано дію "Створити зведену податкову накладну", додано фільтр "Форма оплати". Для Реалізації буде створена податкова накладна, а для Повернення - коригування до податкової накладної. Створені накладні можна побачити в Документ - Облік податкових накладних - вкладка Зведені податкові накладні.

- Додано налаштування "Експорт податкових накладних у державному стандарті".

- Додано дію "Зберегти у форматі xml для програми Арт-Звіт".

- Додана вкладка "Зведені податкові накладні".

Це нововведення дасть змогу користувачеві створювати та зберігати у форматі xml зведені податкові накладні для експорту в державному стандарті. Для цього необхідно, щоб на формі Облік податкових накладних було активним налаштування "Експорт податкових накладних у державному стандарті". Після чого, при створенні/зміні податкової накладної будуть відображатися додаткові обов'язкові параметри. Для правильності експорту таких накладних, необхідно, щоб були заповнені поля "ЄДРПОУ платника" і "Податкова інспекція" в пункті меню Налаштування - Підприємство.

9458

У "CRM. Взаємодія з клієнтами":

1. Додано поле "Дата останньої покупки".

2. Додано фільтр за інтересами.

3) Змінено сортування полів, для рядків - від А до Я, а для числових значень від більшого до меншого.

4. Додано дію "Створити контакт".

5. У картці клієнта у вкладці "Інтереси", додана таблиця "Покупки клієнта".

6. Додана вкладка "Контакти/Нагадування".

Це доопрацювання дає змогу користувачам з активованою додатковою функцією "CRM. Взаємодія з клієнтами" аналізувати інформацію в пункті меню Аналіз - Аналіз активності покупців, використовуючи фільтр за інтересами, а також датою останньої покупки. За наявною інформацією можна створити Контакт. Також у картці клієнта додано таблицю "Покупки клієнта" у вкладці "Інтереси", що також дає змогу переглядати й аналізувати інформацію про куплені товари конкретного клієнта в розрізі "Інтересів". У вкладці "Контакти/Нагадування" відображається інформація, аналогічна даним у пункті меню Маркетинг - Контакти та нагадування.

9459

1. Система опитування клієнтів:

- додано вкладку "Клієнти", де відображається список клієнтів, які здійснили покупки в зазначений період;

- додано дію "Додати в післяпродажний обдзвін" для додавання клієнтів;

- додана вкладка "Післяпродажний обдзвін клієнтів".
2. аналіз опитування:

- додано фільтри "Тип опитування" і "Опитування для обдзвону клієнтів";

- додано вкладки "Аналіз відповідей" і "Відповіді клієнтів".

Режим буде корисний клієнтам, яким важливо розуміти, яка думка у людини була під час продажу товару і яка - після, відповідаючи на поставлені запитання користувача програми. За допомогою цього опитування користувач зможе впорядкувати запитання, а також подивитися, які клієнти відповіли на те чи інше запитання і, що найголовніше, яку відповідь вони дали. Програма автоматично сформує за відповідями звіт у вигляді графіка. Усі відповіді клієнтів заносяться в картку клієнта.

9711

Додано налаштування "Зберігати з'єднання з фіскальним реєстратором". Працює для реєстраторів: Штрих-М, Всіх ArtSoft (крім перших двох версій Марії), Марія-301MTM T7-T11, Марія-M304 (Resonance), Універсальний драйвер АТОЛ версія 8.

Це налаштування дозволяє збільшити швидкість друку чека, особливо при використанні в терміналі. Але при увімкненому налаштуванні стає неможливим викликати додаткову реалізацію. Також дозволяє виводити на екран реєстратора суму чека або ціну товару для деяких моделей: при увімкненому налаштуванні для реєстраторів: всіх ArtSoft (крім перших двох версій Марії), Марія-301MTM T7-T11, Марія-M304 (Resonance) з'являється перемикач "Виводити на табло", який визначає, що виводити: ціну товару, суму чека або нічого не виводити.

9791

На формах Аналіз реалізації за видами товару, Аналіз виручки від реалізації за виробниками товару та Аналіз виручки за постачальниками додано перемикач "Автоматичне оновлення даних".

Тепер, під час запуску Аналізу реалізації за видами товару, Аналізу виручки від реалізації за виробниками товару та Аналізу виручки за постачальниками, якщо цей перемикач не ввімкнено, не відбувається оновлення даних, а також автоматично не оновлюються вибрані фільтри.

10057

Додано можливість створення відомості інвентаризації через мобільний додаток.

Це доопрацювання виконано для того, щоб користувач мав можливість створювати відомості інвентаризації за допомогою мобільного застосунку. Тепер нема потреби перед проведенням інвентаризації за допомогою мобільного телефону спочатку створювати інвентаризаційну відомість у програмі на ПК.

10063

Зроблено рольове управління для кнопки "Застосувати результат перевірки до накладної" при виклику дії "Перевірити накладну". Для цього в Параметрах програми, у вкладці Роль додано перемикач "Дозволено застосування результатів перевірки накладної".

З виходом оновлення користувач зможе обмежити доступ до кнопки "Застосувати результат перевірки до накладної".

Версія 9.2.4.0 (БД 454)

1) Мобільний додаток
Дані режиму "Фінанси" беруться тільки за тими центрами обліку, які доступні для цього користувача (№8599).
2) Синхронізовано дії зі зміни націнки роздробу та опту в картці товару під час приходу товару і в стані складу.
У приході при встановленні оптової націнки на товар і натисканні записати, перераховується оптова ціна (як і з роздрібною націнкою).
У стані складу при зміні оптової націнки на товар і натисканні записати, оптова ціна не перераховується, а націнка (якщо є собівартість), розраховується виходячи з оптової ціни (як і роздрібна націнка).
(№8987).
3) Документ --> Торгівля з випискою рахунку --> Прокат
Заборонено початок прокату без товарів (№8995).
4) Виправлено помилку, коли під час додавання товару в накладну, додавалася закупівельна ціна у валюті, а закупівельна ціна не вказувалася (№9351).
5) Прихована кнопка ручного завантаження файлу замовлення в замовленні віддаленого клієнта для DDI API (№9562).
6) Документ - ТВС - Видаткова накладна
При видаленні накладної показується підтвердження з виведенням інформації: Дата і номер видаткової накладної, а також ПІБ клієнта. При підтвердженні це повідомлення логірується в протокол дій користувача.
Прибрано повторне підтвердження "Видалити поточний запис", можливий показ підтвердження, якщо видаляються оплати, пов'язані з видатковою накладною.
(№9620)
7) Документ --> Замовлення постачальнику
На формі формування замовлення постачальнику зроблено збереження коментаря в файл.
Коментар більше не зникає після оновлення.
Довжина примітки була збільшена до 255 символів.
Зроблено ввімкнення/вимкнення видимості колонки коментар.
(№9700)
8) Документ --> Формування замовлення постачальнику
Прибрано дію з випадаючого списку щодо заборони до замовлення постачальника (№9732).
9) Стандартний фільтр по товару - Вибір виробника/Вид товару:
При відкритті форми вибору додано позиціонування на записі (актуально коли обрано один запис) (№9739).
10) Виправлено помилку не перекладу, коли в налаштуванні ролей під час увімкнення нових елементів з'являється список, що випадає, "Версія оновлення", цей напис не перекладався (№9744).
11) Склад --> Список витрат
Заборонено зміну стану накладної на відкрита для накладної внутрішнього переміщення на склад товару в дорозі, якщо ця накладна вже була прийнята одержувачем. Також заборонено зміну стану накладної, якщо це коригування під час приймання товару зі складу товару в дорозі (№9747).
12) Документ --> Внутрішня передача
На формі складу передачі, заборонено вводити від'ємну кількість товару (№9758).
13) Розрахунок зарплати
Виправлено помилку при перегляді (№9814).
14) Додано обмеження доступу до статей фінансового аналізу на формі Оплата - Баланс за статтями фінансового аналізу (№9825).
15) Документ --> Прайс лист клієнта
При отриманні цін з основного прайса зроблено заповнення оптових цін (№9826).
16) Документ --> Торгівля з випискою рахунку --> Повернення
Змінено текстове повідомлення про досягнення максимальної кількості (№9836).
17) Документ --> Формування замовлення постачальнику
Зроблено пошук за постачальником (№9843).
18) Документ --> Формування замовлення постачальнику
Виправлено помилку під час експорту в Excel (№9847).
19) Документ --> Формування замовлення постачальнику
Виправлено помилку Could not convert variont of type (Null) into type (Double), що виникає при виборі Дії - Групування за моделлю (№9852).
20) Документ --> Торгівля з випискою рахунку --> вкладка Рахунок
Заборонено резервування послуг з рахунку, якщо вибір не багаторядковий, то програма попереджає, що послуга не може бути зарезервована
При багаторядковому виборі послуга не резервується і повідомлення не з'являється (№9867).
21) Документ --> Торгівля з випискою рахунку --> Повернення --> Виплатити
Якщо рахунок не був оплачений, то кнопка Виплатити недоступна (№9894).
22) Раніше при виборі валюти витрата все одно конвертувалася в національну валюту. Тепер доступне введення валюти еквівалента і автоматичний перерахунок недоцільний (№9899).
23) Мобільний додаток - Приймання та видача замовлень.
Виправлено помилку в пошуку товару за артикулом: не відображалися дані про товар (№9968).
24) Мобільний додаток - Приймання та видача замовлень
Виправлено помилку, коли в стовпці "Назва" - лапки (""), якщо є в назві товару, відображалися як ( quot;).
Виправлено разом з іменами клієнтів (№9974).
25) Мобільний додаток - Прийом і видача замовлень.
Виправлена помилка, коли у клієнта був присутній амперсанд в найменуванні, то він відображався в списку клієнтів як - amp;
(№9976)
26) Мобільний додаток
Виправлена помилка, коли в "підсумки продажів" продавець бачить звіти з продажу на всіх магазинах мережі (№9981).
27) Виправлено повідомлення при створенні рахунку на замовлення віддаленого клієнта, якщо в об'єкті синхронізації встановлено, що для товарів рахунку брати ціни з Торгсофт. У разі відсутності ціни на товар або послугу, раніше в діалозі введення ціни відображалася порожня назва товару/послуги, а також не розрізняли товари і послуги, завжди писало, що не знайдена ціна ТОВАРУ. Так само цей діалог поправлений у всіх місцях, де він може виникнути (№9994).
28) Документ --> Торгівля з випискою рахунку --> Прокат
Знайдена і виправлена помилка, коли натискається прокат завершено і скасування, прокат переходить у стан прокат завершено (№10024).
29) Документ - Повернення товару постачальнику.
Якщо по товару ведеться суворий гарантійний облік або просто гарантійний облік, то при поверненні хоч від того постачальника, за яким був прихід, хоч від іншого все одно доводиться ввести серійний номер (№10032).
30) Виправлено помилку під час закриття форми в Аналізі виручки від реалізації за виробниками товару і в Аналізі виручки за постачальниками. Пов'язаної із записом в Torgsoft.ini (№10036).
31) Документ --> Торгівля з випискою рахунку --> Оплати
Виправлено некоректне відображення суми оплати, якщо валюта оплати була відмінна від валюти рахунку.
Додано колонку Валюта оплати та Валюта рахунку (№10048).
32) Виправлено помилку, коли в Стан складу Ф1. Під обмеженою роллю при спробі відкоригувати товар поєднанням клавіш Ctrl+Alt+Shift+E з'являлося повідомлення "Відсутнє право доступу до форми "Коригування складу Ф1"". У налаштування ролей додано цю форму редагування і її можна відкрити для будь-якого користувача (№10197).
33) Документ --> Прихід товару
Виправлено помилку, коли при однорядковому виборі товару не друкувало етикетки на склад комплекту. Писало, що необхідно вибрати комплект товару (№10198).
34) Документ --> Повернення постачальнику
Якщо товар не поставлявся постачальником, то при виборі товару зі складу він додається новим рядком (№10200).
35) Мобільний додаток
Виправлено помилку, коли під час переоцінки товару в стані складу на товар встановлювалася знижка в 0% навіть якщо галочка "Знижка" не встановлена (№10202).
36) Документ - Облік податкових накладних
Під час експорту в xml державному стандарті України, якщо не заповнені необхідні дані, тоді показується форма редагування. Користувачеві необхідно заповнити відсутні дані. Якщо дані успішно заповнені, виконується експорт в xml.
Форма редагування податкової накладної, в списку клієнтів прибрані центри обліку (для поля Одержувач).
(№10216)
37) Виправлено помилку, якщо номер реалізації більше 11 знаків, то не відкривався товарний звіт (№10217).
38) Виправлено заголовок елемента на "Співробітник, який склав накладну" (№10224).
39) Документ --> Торгівля з випискою рахунку --> вкладка Рахунок
Виправлено помилку перевірки на наявність на складі послуг. Наявність послуг не перевіряється! (№10225).
40) Виправлена помилка "Помилка завантаження ...(Не знайдено розширення моделі реплікацій).....") при завантаженні пакетів даних на україномовній версії Торгсофт (№10228).
41) Виправлено помилку, коли додаток завершує роботу, якщо занадто велика назва (опис) товару (більше 151 символу) і використовувався драйвер АртСофт (№10234).
42) Виправлено в Українському перекладі, коли при поверненні товару постачальнику, за умови суворого гарантійного обліку і при повторній вказівці СН, що вже є в поверненні, відображалося повідомлення з помилкою, що такий СН вже є. Помилка була в тому, що після зазначення серійного номера не закривалися лапки і не було пробілу після серійного номера (№10240).
43) Торгівля з випискою рахунку - вкладка Рахунок
Виправлено виникнення винятку при натисканні на кнопку "Відправити повідомлення клієнту" (№10250).
44) Маркетинг - Система опитування клієнтів
Виправлено помилку, коли в Аналіз опитування - фільтр "Стан" не застосовувався для таблиці "Відповіді клієнтів", відображалися всі відповіді клієнтів з питання.
Виправлена помилка, коли виникало виняток "List index of bounds (-1), якщо не додано варіанти відповіді для питання і виконати опитування клієнта в післяпродажному обдзвоні.
(№10274)
45) Налаштування - Параметри - Знижки.
Виправлена помилка, коли при очищенні реєстру, очищався СМС-сервіс за замовчуванням (№10275).
46) Мобільний додаток - Прийом і видача замовлень
Виправлена помилка, коли товар при виборі складу для зберігання замовленого товару, не переміщався на обраний склад (№10288).
47) Виправлена помилка, коли при розрахунку собівартості за партіями поставки і курсом валюти закупівлі, в повернення проставлялася собівартість, розрахована за найближчим курсом (що завищувало наш прибуток), а не бралася з реалізації, за якою було повернення, що правильно. (№10293).
48) Документ - Облік податкової накладної
Форма редагування - заборонено редагування полів: "Підприємство", "Центр обліку (Продавець)", "Одержувач" (Покупець), "Співробітник, який склав накладну", "Дата накладної", "Номер накладної", "Залишається у продавця (тип причини)" для вже створеної накладної (№10294).
49) Виправлено переклад змінних FastRepor (№10351).
50) Документ --> Повернення постачальнику
Виправлена помилка некоректного підрахунку кількості на складі при додаванні товару в повернення постачальнику і показ повідомлення Недостатньо на складі.
Помилка пов'язана була подвійною (а іноді й потрійною) перевіркою на мінус на складі (№10352).
51) Документ --> Повернення постачальнику --> Список поставок
Виправлено помилку, коли замість актуальної кількості на поточному центрі обліку стояли 0-лі (№10363).
52) Виправлено створення архівних копій бази даних.
Помилка була в некоректній підстановці назви бази даних (№10375).
53) Зміни методу встановлення сервера додатків, тепер користувачеві показуються всі службові вікна під час встановлення, що запобігає зависанню його встановлення (№10378).
55) Мобільний додаток - Мобільні операції
Виправлена помилка "null is not a valid integer value", після внесення оплати "Прихід" або "Витрата". Це відбувалося, якщо не знайдена стаття фінансового аналізу.
Зроблено можливість тільки вибирати статтю фінаналізу (не можна вводити назву) і додано створення статті фінаналізу "Мобільний облік", якщо такої немає (№10394).
56) Оплата --> Еквівалентна сума оплати
Додано 8 знаків після коми для відображення курсу валют еквівалента (№10396).

Версія 9.2.4.1 (БД 454)

1) Склад - Склад за моделями
З таблиці прибрані товари виведені з дії (№10140).
2) Документ - Партії постачання
Виправлено виняток, який виникав, якщо додати нову партію поставки, вказати дату і назву (не вказуючи "Виробника") і зберегти (№10145).
3) В обмеження за центрами обліку для користувача додано налаштування і для прихованих центрів обліку (№10407).
4) Виправлено помилку "Cannot focus a disabled or invisible window" в Товарознавство --> Вид товару при додаванні підлеглого виду товару (№10423).

Версія 9.2.4.2 (БД 454)
1) Усунуто помилку під час друку чека через фіскальний реєстратор. Помилка полягала в некоректному формуванні знижки на товар, у підрахунку суми на товар. Виводилося на фіскальний апарат число з понад 2 знаками після коми, що зі свого боку спричиняло помилку у драйвера (№10379).
2) Виправлено помилку у внутрішньому переміщенні, коли під час конвертації у видатковий і прибутковий документи, у прихід не проставляли значення собівартості (хоча закупівлю проставляли правильно), що негативно впливало на деякі звіти (у русі товару у приходу було відсутнє значення у колонці Вартість за приходом, у Прибутковості реалізацій за період у колонці Сума постачальника) (№10408).
3) Виправлено помилку (з'явилася після появи декількох торгових мереж), коли для клієнтів з накопичувальною системою знижок не з'являлося вікно з необхідністю знизити відсоток знижки клієнтів під час першого запуску програми під хазяїном на день, якщо в політиці знижок налаштовано зниження знижки за відсутність покупок (№10427).
4) Документ - Облік податкових накладних
Виправлено експорт накладної в МЕДОК для юридичних осіб. Не завантажувалися підсумки (Розділ А), для фізичних осіб підсумки завантажувалися коректно (№10440).
5) Документ --> Торгівля з випискою рахунку --> вкладка Рахунок --> таблиця Рахунок --> дія Додати
Виправлено помилку Invalid type convert при наданні знижки дня народження для рахунку. Помилка була пов'язана з необробленою відсутністю посилання на документ при методі надання "без обмеження" (№10441).
6) Виправлено помилку, коли в чеку реалізації друкувався штрих-код за стандартним номером, забитим у шаблоні, на всіх чеках однаковий (№10448).
7) Документи - Облік податкових накладних
Виправлено помилку, коли при створенні коригування податкової (друку) виникало виключення. Спрацьовувало обмеження [cheM6O24A13] (№10450).

Версія 9.2.4.3 (БД 454)

1) Документ - ТВС - Видаткова накладна
Виправлено помилку, коли в друковану форму видаткової накладної не підтягувалося значення для змінної "Р/р одержувача" (№10461).
2) Склад - Склад за моделями
Виправлено формування набору даних (№10472).
3) Картка виду товару - % ПДВ
Виправлено помилку, коли не можна було встановити довільний відсоток податку (№10494).
4) Виправлено помилку (Неприпустиме ім'я стовпця "NewLine".") на формі Баланс із партнерами при виборі фільтра за боргами (№10524).

Версія 9.2.4.4 (БД 454)
1) Виправлено помилку, коли наприкінці тексту в комірці з іконкою на початку (Стандартної ТОПІСОВСЬКОЇ таблиці) виводилася вертикальна риска. Так само виправлено відображення тексту, коли ширина осередку була меншою, ніж текст усередині неї (Зникали слова, які не вміщалися в ширину осередку) (№9063).
2) Реєструвати видалений товар з реалізації
Виправлено помилку, коли якщо встановити в налаштуваннях "Введення відповідального" без вказівки причини, тоді під час видалення товару з реалізації система запитувала підтвердження n кл. разів (залежно від кількості товарів, що видаляються) (№10466).
3) Виправлено помилку, коли після об'єднання товарів, якщо товар, що залишається, було поставлено в резерв разом із товаром, що видаляється, в один день, то його неможливо було зняти з резерву, але при кожному знятті все одно створювалося внутрішнє переміщення зі складу резерву на основний склад.
Змінено алгоритм об'єднання товарів у розрізі одного складського документа. Тепер, якщо у об'єднуваних товарів різна внутрішня нумерація, то вони не злипаються в один, а товар, що видаляється, просто замінюється.
Змінено алгоритм об'єднання товару в розрізі одного рахунку. Тепер, якщо у товарів, що об'єднуються, різна внутрішня нумерація і центр обліку, з якого взято товар, то вони не злипаються в один, а той, що видаляється, просто замінюється.
(№10486).
4) Виправлено зависання програми при автоматичній синхронізації з інтернет-магазином через DDI-API на весь період синхронізації.
Змінено алгоритм перевірки ідентичності опису товару в інтернет-магазині і в Торгсофт. Якщо з ІМ не приходить якась основна ознака (опис, товару, назва, списувати зі складу чи ні і т. д., що не відноситься до цін, знижок і кількості), то вважається, що це зроблено спеціально і за цією ознакою порівнювати не треба.
Виправлено помилку постійної синхронізації товарів, у яких у назві або описі були присутні символи:
<
>
&
"
та інші керуючі символи HTML коду.
(№10499).
5) Екпорт податкових накладних у держ. стандарті
Виправлено версію документа з "8" на "08" (№10606).

Версія 9.2.4.5 (БД 454)

1) Виправлена помилка в Документ - Замовлення клієнта на виріб, коли при створенні замовлення, якщо стоїть галочка Обрати товар і товар не вибирати, то при спробі записати виникала помилка Field Виріб must have a value. (№10463).
2) Виправлено помилку, коли неможливо було створити прихід, оскільки з'являлося повідомлення, що треба заповнити поле "оплатити до", хоча воно не обов'язкове й узагалі його не видно, якщо встановлено в регіональних стандартах Windows американський формат короткої дати (містить - ). Відповідно виправлена така можлива помилка на всіх формах редагування де є необов'язкове для заповнення поле дата (№10479).
3) Додано видалення внутрішніх передач, які вийдуть самі на себе, після перенесення посилань з одного центру обліку на інший.
Змінено діалог вибору центру обліку куди переносити посилання для складів третього рівня, тепер там список складів 3-го рівня.
Виправлена помилка unikey під час перенесення посилань з одного центру обліку на інший, якщо були контрольні точки у видалюваного центру обліку.
(№10530)
4) Виправлено помилку, коли в Аналіз --> Аналіз продажів товару постачальника на реалізації не збігалося значення в полі продано за період з підсумком з розшифровки цих продажів (кнопка Детально...). Пов'язано це з тим, що в аналізі враховувалися приховані центри обліку, а в розшифровці ні. Тепер і в розшифровці враховуються продажі з прихованих центрів обліку (№10531).
5) Товарознавство --> Вид товару
У вигляді товару за увімкненої опції Доплата встановлена в полі вибору Од. у списку замість нацвалюти була грн., тепер там відображається національна валюта.
Те ж саме зроблено для колонки Доплата в списку видів товару (№10609).
6) Виправлена помилка задвоєння записів у накладній внутрішнього переміщення зі складу резерву при знятті товару з резерву. Виникала коли, до однієї БД підключається кілька користувачів (різні ПК). Якщо додано товар у Торгівлю з випискою рахунку і зарезервовано, в обох користувачів відкрито вкладку Торгівля з випискою рахунку - Резерв і вони знімають резерв без натискання на кнопку Оновити, то відбувалося задвоєння товару (№10736).
7) Виправлено помилку, коли під час додавання нового виробника через картку товару, курсор не позиціонувався на новому виробнику, а залишався на попередньому обраному (№10882).
8) Виправлено помилку, коли борг контрагента при виведенні його з дії (Налаштування-Контрагент-відповідна дія) не враховував валюту і відповідно розраховувався неправильно. Тепер якщо у контрагента є борг, то з'являється повідомлення із зазначенням валюти боргу, а якщо борг за кількома валютами, то в повідомленні буде відповідна кількість рядків (№10901).

Версія 9.2.4.6 (БД 454)

1) Виправлена помилка у Формуванні замовлення постачальнику, якщо встановлено вести мінімальний залишок для кожного зі складів, то при встановленому фільтрі "Метод розрахунку Треба замовити" в значення "За торговою мережею", а "Фільтр за товаром" в значення "Товар, який закінчується" або "Товар, який треба замовити", то при розрахунку значення колонки "Треба замовити" не враховувалися центри обліку, які не задовольняють фільтр за товаром, хоча й установлено розраховувати треба замовити в усій торговельній мережі, що було невірно (№11169).
2) Виправлена помилка, коли при резервуванні товару, він весь час потрапляв на той склад резерву, на який було здійснено перший резерв в поточному сеансі роботи, в незалежності від того з якого складу ми робимо нові резерви (№11230).

Версія 9.2.4.7 (БД 454)

1) Виправлено помилку, коли у Звіт - Товарний звіт за період у галочці "Тільки по" завжди відображався той центр обліку, який був поточним при першому виклику цього звіту в поточному сеансі роботи з програмою. При цьому звіт друкувався за потрібним поточним центром обліку (№11469).
2) При виконанні маршрутного листа (сканування операції "списування") не відбувалося списування матеріалу зазначеного користувачем. Помилка виправлена і полягала в тому, що не створювалися матеріали, як при операції "Зважування". Додано створення матеріалів, в момент виконання операції "Списання", і після випуску готової продукції списуватися будуть саме вони в зазначеній кількості (№11962).

Версія 9.2.4.8 (БД 454)

1) Виправлена робота акцій Знижка на кожен товар + обов'язкова наявність ще товарів у реалізації. Помилка була, якщо кількість порогів акції дорівнювала мінімальній кількості товарів у реалізації, коли спрацьовувала акція.
Був виправлений метод перерахунку цін реалізації, в якому в перерахунок не був включений товар, який ініціював цей перерахунок. Тепер, якщо товар ініціював перерахунок. Виконується перевірка, чи не потрапив він під акцію Знижка на кожен товар, якщо потрапив - він також бере участь у перерахунку (№11543).
2) Документ - Реалізація - Прийняти замовлення. При виборі клієнта зі списку (в якому відображаються всі, зокрема і заблоковані клієнти) зі статусом "заблокований" відображалася помилка (попередження) про те, що клієнт заблокований, і після прийняття замовлення неможливо було видати замовлення, оскільки клієнт заблокований.
Додано вікно помилки, яке інформує користувача про те, що він вибрав заблокованого клієнта, і не встановлює клієнта (заблокованого того, що щойно був обраний) (№12129).
3) Виправлено помилку, коли в Документ - Торгівля з випискою рахунка - Комерційна пропозиція - Друк - Друк з р/рядом (консолідований) було переплутано назви з інформацією, що відображається у звіті, окрім пункту "Показати модель" (№12191).
4) Виправлена помилка, коли в стані складу, в картці товару на вкладці Еквівалент ціни у валюті, коли обираєш валюту (еквівалентів немає, у валюти є курс, і розраховуються еквіваленти) і міняєш значення поля "Ціна вроздріб", то ця зміна не записувалася в картці товару, треба було повторно її відкривати і змінювати (№12428).

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором