• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Опис версій 9.2.8.0 - 9.2.8.12

12.09.2016

5274

Додано можливість оплачувати товари та борги подарунковими сертифікатами при оплаті товару VIP-клієнтом.

За допомогою цього доопрацювання з'явилася можливість оплачувати товари та борги подарунковими сертифікатами при роботі з VIP-клієнтами для всіх VIP-режимів.

5513

Додано нову платну функцію "Збір товару в коробку для сезонного зберігання".
Після активації цієї функції в пункті меню "Документ - Комплектація" стане доступною вкладка "Коробка для сезонного зберігання", де можна виконати такі дії:
- "Додати нову коробку" - створюється відкладена внутрішня передача з поточного складу на склад тимчасового зберігання;
- "Зібрати товари в коробку" - коробка буде оприбуткована на склад, а відкладена внутрішня передача стане активною;
- "Розібрати товари з коробки" - коробка списується зі складу, виводиться з дії, а товар переміщується зі складу тимчасового зберігання на основний центр обліку;
- "Скасувати розбір коробки" - коробка вводиться в дію, а також видаляються документи списання і внутрішньої передачі;
- "Друк складу коробки";
- "Надрукувати етикетку на коробку";
- "Пошук, у якій коробці лежить товар".
Для складу коробки доступні дії:
- "Вибрати зі складу";
- "Перенести товар в іншу коробку".

За допомогою додаткової функції "Збір товару в коробку для сезонного зберігання" з'явилася можливість збирати товар у коробку для зберігання, водночас на центр обліку поставляється коробка, а її склад (товар) переміщується на склад тимчасового зберігання.

5628

У Налаштування - Параметри - вкладка Облік у випадаючому списку "Що робити, якщо недостатньо товару на складі" додано пункт "Налаштувати для кожного виду товару". При виборі цього налаштування в картці виду товару буде доступно аналогічне поле "Що робити, якщо недостатньо товару на складі". У цьому разі перевірка продажу в мінус буде спрацьовувати, залежно від налаштування за кожним видом товару.

Це доопрацювання дозволяє вести незалежну політику щодо продажу в мінус для кожного виду товару.

6717

Додана колонка "Дата виведення" в таблицю видалених товарів, в якій відображається дата виведення товару з дії.

Тепер при виведенні товару з дії фіксується дата, яка буде відображатися в колонці "Дата виведення" в таблиці виведених з дії товарів. У стані складу на дату та у всіх звітах, де використовується стан складу на дату, якщо зазначена дата буде більшою за дату виведення товару з дії, то такий товар відображатися не буде, а якщо зазначена дата менша або дорівнюватиме - товар буде відображатися. Усім товарам, які вже були виведені з дії до оновлення програми, буде встановлено дату виведення, що дорівнює даті оновлення програми.

9114

На форму "Реєстр прибуткових накладних" додано дію "Оплатити борг постачальнику".
У пункт меню "Оплата" - "Оплата" додано вкладку "Факт руху грошей", де відображаються факти масового внесення оплат:
- оплати за кількома видатковими документами;
- оплати/виплати посереднику;
- оплати декількох прибуткових накладних.

За допомогою цього доопрацювання з'явилася можливість однією дією оплачувати борг постачальнику за всіма неоплаченими прибутковими накладними від цього постачальника у валюті виділеної накладної. Також можна оплатити борг тільки за виділеними прибутковими накладними. Після оплати виводиться повідомлення про те, які накладні було оплачено і на яку суму. Для того, щоб подивитися факти внесення таких оплат, необхідно зайти на вкладку "Факти руху грошей" режиму "Оплата".

9142

У графік планування роботи співробітників додано поле для виносу групуючої колонки. Графік можна згрупувати за Позначенням, Торговою точкою або Співробітником.

Дане доопрацювання дає можливість планувати графік роботи за Позначенням (можна використовувати для відділів), за Торговою точкою або за Співробітником (зручно використовувати в тому випадку, якщо співробітник працює на декількох торгових точках).

9223

У фільтр "Стан доставки" додано пункт "Не відправлено". При виборі цього пункту відображаються накладні з відповідним станом доставки.
На панель фільтрів вкладки "Видаткова накладна" додано фільтр "Номер декларації" зі значеннями Є/Ні.

Це доопрацювання виконано для того, щоб була можливість відобразити невідправлені видаткові накладні, а також відобразити накладні, в яких є або немає номера декларації.

9455

Додано друк фінансового чека під час проведення будь-якої оплати (через форму редагування "Оплата"), якщо оплата проходила через касу або розрахунковий рахунок. Чек буде друкуватися, відповідно до налаштувань системи (Налаштування - Параметри - Чек - Друк фінансового чека).

За допомогою цього доопрацювання з'явилася можливість друку фінансового чека при проведенні будь-якої оплати через форму редагування "Оплата" (наприклад, оплата постачальнику).

9465

На форму Баланс з посередниками та в Звіт за посередником додано фільтр за Валютою.

Це доопрацювання дає змогу відстежити взаєморозрахунки з посередником за однією валютою.

9878

Додано дію друку списку матеріалів технологічної карти.

За допомогою цього доопрацювання з'явилася можливість друку та експорту в Excel таблиці списку матеріалів технологічної карти.

9882

1. На форму "Ремонт" додано вкладки "Матеріали", "Послуги" і "Робота", в яких можна додавати матеріали, послуги та операції ремонту відповідно. Вартість ремонту формуватиметься, виходячи з їхньої сумарної вартості. У вкладку "Матеріали" додано дію "Списати матеріал ремонту".
2. У "Стан по товару" додано дію для введення товарно-транспортної накладної.
3. Додано пошук за Штрих-кодом ремонту/Серійним номером товару ремонту/Номером товарно-транспортної накладної.
4. Додано дію "Друк акта виконаних робіт".

Це доопрацювання дає можливість користувачам програми додавати матеріали, послуги та операції ремонту, друкувати акт про виконані роботи після закінчення ремонту. Також додано можливість вводити номер товарно-транспортної накладної.

9890

На форму редагування стану ремонту додано перемикач "Відправити повідомлення клієнту". Якщо перемикач увімкнено, під час перегляду стану товару створюється повідомлення масової розсилки. У шаблоні розсилки доступні змінні "Номер ремонту", "Сума ремонту", "Назва стану ремонту", "Коментар стану ремонту" і стандартні змінні розсилки.

Це доопрацювання виконано для того, щоб користувач програми мав можливість надсилати клієнту повідомлення про стани ремонту.

10076

У налаштування ваг ВТА-60 додано перемикач "Зберігати з'єднання з вагами". Якщо перемикач увімкнено, прискорюється процес зважування товару.

За допомогою цього доопрацювання, процес зважування товару під час продажу та приходу в термінальному режимі істотно прискорюється.

10135

У Торгівлю з випискою рахунку додано можливість переплати видаткової накладної з розподілом за іншими накладними. Якщо сума оплати перевищує суму обраної видаткової накладної, то частина оплати, що залишилася, розподіляється за іншими накладними в цій же валюті.
У вкладку "Оплата" Торгівлі з випискою рахунка додано вкладку "Розподіл оплат за накладними", де відображаються факти таких оплат із розшифруванням, за якими накладними були розподілені оплати.

За допомогою цього доопрацювання з'явилася можливість у разі переплати видаткової накладної розподіляти переплату за іншими накладними.

10325

Додано фільтр за Торговою мережею. Якщо він встановлений, то підсумки за періодом розраховуються за центрами обліку, які належать цій торговельній мережі

Додана можливість аналізувати результати роботи для кожної торгової мережі.

10364

У "Налаштування - Параметри - Доступ" додано перемикач "Вести журнал змін мінімального залишку". При активному перемикачі на формі "Журнал зміни документів" буде доступна вкладка "Мінімальний залишок", де відображається протокол змін мінімального залишку товарів.

За допомогою цього доопрацювання користувач програми може відстежувати, хто і коли змінював мінімальний залишок товару.

10624

У всі товарні звіти за період (без угруповань) додано дані:
1. У набір "Реалізація":
- Коментар накладної;
- Підготовка до продажу;
- Тип знижки.
2. У набір "Повернення":
- Коментар.

Розширено інформаційні дані товарного звіту за період. З'явилася можливість винести поля "Коментар накладної", "Підготовка до продажу" і "Тип знижки" при редагуванні шаблону Товарний звіт за період.

10867

Додано фільтр "Вид обліку" (Ф1/Ф2), який відображається при активній платній функції "Складський облік за форматом Ф1-Ф2".
Додано рядок стану з сумовими значеннями за колонками таблиці звіту.

За допомогою цього доопрацювання з'явилася можливість сформувати "Звіт про обсяги купівлі та реалізації алкоголю і тютюну (№1-РА і №1-РТ)" за форматом Ф1-Ф2.

11782

У шаблон друку "Аналіз продажу фіскального товару (узагальнений)" додано дані "Еталонна од. вим. міри" і "Сума міри в еталонній од. вим.".

Дане доопрацювання дає можливість налаштувати шаблон друку "Аналіз продажу фіскального товару (узагальнений)" таким чином, щоб відображалася інформація про еталонну одиницю виміру міри.

11788

У налаштування друку чека і видаткової накладної (реалізація) додано поле "Верхній рівень виду товару", яке дає змогу групувати товари в чеку і видатковій накладній за цією ознакою. Для того, щоб угруповання не розбивалося на окремі частини, в налаштування методу сортування чека і видаткової накладної (реалізація) додано перемикач "Верхній рівень виду товару, Назва товару", який налаштовується в "Документ - Реалізація - Друк - Налаштування друку накладної".

За допомогою цього доопрацювання користувач програми може в чеку і видатковій накладній групувати товари за верхнім видом товару.

11789

У налаштування "Об'єкт синхронізації" на вкладку "Клієнти" до налаштування "Шукати клієнтів за номером телефону" додано перемикач "Якщо не знайдений за номером, то завжди створювати нового". Якщо активувати налаштування, то під час завантаження замовлення з інтернет-магазину, коли клієнт не знайдений за номером телефону, буде створено нового клієнта. У разі, якщо клієнт з таким найменуванням вже існує, то до нього буде додано номер телефону із замовлення.

Покращено ідентифікацію клієнтів під час синхронізації з інтернет-магазином.

12602

Замовлення зі статусом "Завершено" відображаються сірим кольором.

За допомогою цього доопрацювання стало простіше ідентифікувати завершені замовлення в мобільному застосунку в режимі "Прийом і видача замовлень".

12952

До налаштувань форми "Розподілити товар по торгових точках" додано параметр "Тип документа розподілу", в якому можна вибрати значення:
1. Створювати внутрішні передачі - режим за замовчуванням, при розподілі товару створюються внутрішні передачі.
2. Створювати прибуткові накладні - під час розподілу товару по торгових точках створюються прибуткові накладні на Центр обліку, куди переміщується товар. Для цього режиму є можливість активувати налаштування "Оприбутковувати кожен товар унікальним", при розподілі товару створюється новий товар з унікальним штрих-кодом і назвою.

За допомогою цього доопрацювання під час розподілу товару по торгових точках, користувач програми може створювати прибуткові накладні на Центри обліку, куди переміщується товар, а також створювати новий товар з унікальним штрих-кодом і назвою.

13324

У налаштування мобільного додатка додано перемикач "Замовлення всіх центрів обліку". При увімкненому налаштуванні в режимі "Приймання та видача замовлень" відображаються замовлення клієнтів за всіма центрами обліку, але немає можливості створювати нові замовлення і редагувати наявні.

Це доопрацювання дає можливість у режимі "Приймання та видача замовлень" переглядати замовлення клієнтів за всіма центрами обліку.

13344

У друковану форму регіонального прайс-листа додано дату прайса і нумерацію сторінок.

Тепер під час друку регіонального прайс-листа відображається дата прайс-листа і нумерація сторінок.

14426

Стало доступним поле "Днів до привітання" без придбання додаткової функції "Масова розсилка", яке використовується для відбору клієнтів до списку для привітання, що доступний на формі привітання.

Додано можливість вводити кількість днів до дня народження без купівлі платної функції "Масова розсилка".

15906

Додано дію "Сканувати штрих-код товару".

Це доопрацювання дає можливість додавати товар у коробку, скануючи штрих-код або вводячи артикул товару.

Версія 9.2.8.4 (БД 460)

1) Додано перевірки, чи перебуває товар на інвентаризації, у такі місця:
Документ - Торгівля з випискою рахунка - Рахунок - Створити видаткову накладну/ Створити видаткову накладну та оплатити її
Документ - Торгівля з випискою рахунку - Рахунок - Зарезервувати товар
Документ - Торгівля з випискою рахунку - Рахунок - Товар рахунку - Зарезервувати товар/Зняти товар із резерву
Документ - Торгівля з випискою рахунку - Видаткова накладна - Видалити
Документ - Торгівля з випискою рахунку - Видаткова накладна - Повернення накладної
Документ - Торгівля з випискою рахунку - Видаткова накладна - Товар видаткової накладної - Змінити/Видалити
Торгівля з випискою рахунку - Видаткова накладна - Товар видаткової накладної - Вибрати товар зі складу
Торгівля з випискою рахунку - Видаткова накладна - Товар видаткової накладної - Сканувати штрих-код товару
Торгівля з випискою рахунку - Видаткова накладна - Товар видаткової накладної - Введення розмірного ряду
Торгівля з випискою рахунку - Видаткова накладна - Товар видаткової накладної - Повернення товару
Торгівля з випискою рахунку - Повернення - Змінити/Видалити
Торгівля з випискою рахунку - Повернення - Вибрати зі списку накладних
Торгівля з випискою рахунку - Товар у рахунку - Зарезервувати товар
Торгівля з випискою рахунку - Резерв - Зняти з резерву
Документ - Реалізація товару зі складу та магазину - додати товар у чек
(№7976)
2) Документ --> Торгівля з випискою рахунку --> Прокат
Усунуто помилку приймання застави за прокатом, коли у Фінансовому документі було переплутано місцями Склад і контрагент (№9150).
3) На формах, в яких використовується еквівалент оплати (Оплата, оплата рахунка, оплата видаткової) перевірено і виправлено реагування панелі введення еквівалента у вигляді розкриття і зміни положення на формі на клацання по інших компонентах форми (№9927).
4) Документ --> Ремонт
Додано заборону додавання товару в ремонт, якщо ремонт не створено (№10195).
5) Мобільний додаток. Приймання та видача замовлень.
При додаванні товару, якщо такий товар у замовленні вже є, виправлено зависання (№11134).
6) Мобільний додаток. Переоблік.
Реалізовано заповнення номера відомості при створенні (№11412).
7) Мобільний додаток. Фотографування товару.
Додано встановлення картинки-заглушки ("Немає фото") перед початком завантаження фото товару з сервера на випадок необроблюваних помилок (№11470).
8) У документ - перенесення товару між накладними виправлена помилка очищення обраної накладної.
Помилка відбувалася при:
1. Якщо національна валюта стояла, наприклад, $ і першу накладну (з ліва) ми обирали в "грн", а другу накладну створювали (з права) і створювали її в $, то відображалося вікно про те, що накладні мають різні валюти, після його закриття намагалися перемістити товар з лівої частини (обраної накладної) в праву (порожню), то відбувалася помилка. Тепер відображається повідомлення про те що потрібно створити або вибрати накладну.
2. Якщо вибрати першу накладну в будь-якій валюті (з лівого боку) і вибрати другу накладну (з правого боку) у відмінній від першої валюті, то відображалося вікно про те, що валюти накладних різні, і якщо натиснути на кнопку вибрати, а потім у вікні натиснути відмінити, то друга накладна (з правого боку) залишалася, і була можливість переміщати товар у накладну з іншою валютою.
3) Так само виправлена і зворотна ситуація, коли обрана друга і намагаємося вибрати першу накладну (№12249).
9) Виправлена помилка, коли під обмеженою роллю, якщо у користувача стоїть обмеження доступу за центрами обліку, а в налаштуваннях системи встановлено Дозволено продавати з декількох торгових точок. То під час сканування штрих-коду товару, який є тільки на забороненому складі (саме коли на інших центрах обліку навіть немає запису про товар), товар додавали із забороненого складу в реалізацію, а під час оплати створювали внутрішнє переміщення із забороненого складу на поточний. Помилка була з моменту впровадження обмеження доступу за центрами обліку.
Виправлена не робота обмеження доступу користувача за центрами обліку для складу за моделями.
(№12529)
10) Мобільний додаток. Неопізнані оплати.
Виправлено відображення елементів списку оплат (не відображалася ціна оплати, проведеної на розрахунковий рахунок через велику кількість тексту) (№12530).
11) Мобільний додаток. Облік обладнання.
Виправлено "Виберіть вид товару" на "Виберіть тип обладнання" при виборі типу обладнання (№12541).
12) Мобільний додаток. Приймання та видача замовлень.
При відкритті картки замовлення, поки не довантажилася інформація по замовленню, користувач бачив службові написи.
Службові написи прибрані, відкоригована процедура завантаження даних (№12598).
13) Мобільний додаток. Приймання та видача замовлень.
Виправлено помилку завантаження фото: у разі невдалого завантаження ховалися всі дані про товар (№12600).
14) Документ --> Ремонт
Виправлено помилку збереження товару ремонту, за якої введений серійний номер не відповідав обраній реалізації, якщо її було проведено на центрі обліку, який недоступний користувачеві. Для перевірки відповідності серійного номера реалізації використовувався запит з обмеженням за центрами обліку, обмеження прибрано (№12863).
15) При роботі з маршрутним листом з операціями (Зважування, списання) відбувалося автоматичне фіксування в базу і якщо натиснути або відсканувати "Скасування", то операції не скасовувалися.
Виправлено збереження операції "зважування". Тепер операція зважування фіксується тільки в момент натискання або сканування кнопки Записати.
Виправлено збереження операції "Списання". Тепер операція списання фіксується тільки після відсканування або натискання кнопки записати.
(№12907)
16) Документ - Торгівля з випискою рахунку - Видаткова накладна - Друк накладної комірника
Замінено текст повідомлення з "Накладних для комірника не виявлено" на "Не виявлено накладних для постачальника тому, що немає товарів з інших центрів обліку" (№12943).
17) Мобільний додаток. Тепер при завантаженні списку кас відбувається автоматичне підключення із зазначеними логіном і паролем і повертається коректний список кас (№12958).
18) Виправлено переклад (не перекладалося) списків, що випадають, які засновані на перерахованих атрибутах (№13041).
19) Мобільний додаток. Повернення товару.
Усунено помилку, що призводила до аварійного завершення роботи додатка під час спроби змінити запис у накладній повернення (№13051).
20) Мобільний додаток. Налаштування.
Помилка виникала при виборі бази даних.
Перенесено ініціалізацію підключення до бази в метод завантаження кас, оскільки при виборі бази даних ще можуть бути не вказані ім'я користувача і пароль (№13054).
21) Мобільний додаток. Фотографування товару.
Виправлена помилка, коли при додаванні фото товару не закривався діалог завантаження фото на сервер (№13156).
22) Мобільний додаток. Наявність розмірів.
Не працювало завантаження даних про товар.
Налагоджено пошук товару і завантаження даних.
(№13157).
23) Мобільний додаток. Внутрішнє переміщення.
Додано скидання фотографії товару при введенні штрих-коду вручну (№13158).
24) Мобільний додаток. Списання товару.
Кнопка "Списати товар" ставала активною, якщо увійти в меню вибору накладної та натиснути "Вибрати", навіть якщо список накладних порожній.
Додано перевірку, тепер якщо не вибрано накладну зі списку, то кнопка "Вибрати" неактивна (№13159).
25) Мобільний додаток. Прихід.
1 Виправлено словосполучення "Завантаження даних" на "Завантаження даних" у прогрес діалозі.
2. Внесено правки в код, що виконується при скануванні штрих-коду, щоб коректно відпрацьовувала процедура закриття прогрес-діалогів (№13160).
26) Мобільний додаток. Неопізнані оплати.
На формі створення нерозпізнаної оплати в полі "Сума" обрізалися зверху цифри, що вводяться (№13162).
27) Мобільний додаток. Налаштування.
Додано перевірку заповненості полів "Логін", "Пароль", "Адреса сервера" і "Порт". Якщо одне з полів не заповнене, виводиться відповідне повідомлення (№13272).
28) Мобільний додаток. Повернення товару.
На форму повернення грошей клієнту додано поле з сумою безготівкового платежу, що повертається, а також три перемикачі:
-- Повернути все з каси (вся сума буде видана клієнту з каси, незалежно від форми оплати реалізації).
-- Повернути в тій самій формі, в якій було здійснено оплату за товар (гроші клієнту повертаються так, як були оплачені товари повернення).
-- Повернути все з р/р (усю суму буде повернуто з розрахункового рахунку).
(№13330).
29) Мобільний додаток. Реалізація.
Помилка з визначенням знижки клієнта усунена (№13333).
30) Мобільний додаток. Повернення товару.
Змінено методи зміни кількості товару і видалення товару з накладної повернення, завдяки чому тепер змінюється кількість тільки того товару, який був відкритий на редагування, а не всього товару в накладній, а так само працює видалення товару з накладної (№13339).
31) Змінено компоненти на формі видачі замовлення під багатомовність (№13403).
32) Мобільний додаток. Облік обладнання.
Переміщено кнопку фільтра за типом обладнання. Змінено іконку фільтра (№13405).
33) Мобільний додаток. Облік обладнання.
Виправлена робота фільтра за типом обладнання на головній формі (№13407).
34) Виправлено. "Торгсофт - оплати - виписки за банківськими рахунками - повторна передача операції в Торгсофт".
Заборонено повторне відправлення операції в Торгсофт (№13469).
35) Виправлена помилка не створення масової розсилки (Привітання з днем народження) (№13570).
36) Виправлено помилку, коли в перекладі міг не поміщатися текст у перемикачах (квадратних і круглих) (№13571).
37) Мобільний додаток. Приймання та видача замовлень.
Модифікована ініціалізація діалогу створення замовлення так, щоб відображався процес завантаження даних (№13662).
38) Мобільний додаток.
При авторизації іншого користувача і не виходячи на головний екран завантажити список доступних кас для цього користувача то відбувалося програмне виключення.
Виправлено принцип авторизації користувача. Тепер при спробі нового авторизованого користувача завантажити список кас помилка не відбувається і повертається коректний список доступних кас для цього користувача (№13665).
39) Мобільний додаток. Реалізація.
Модифікована обробка відсканованого штрих-коду так, щоб завантажувалася картка клієнта, якщо відсканований штрих-код клієнта (№13725).
40) Замовлення клієнта на виріб - Активувати
Виправлено перевірку товарів, чи перебувають вони на інвентаризації (раніше спочатку відбувалася передоплата, потім видавалося повідомлення, що товар перебуває на інвентаризації).
Додано відображення списку товарів, які знаходяться на інвентаризації.
(№13847)
41) При використанні алгоритму формування назви товару, що налаштовується, виправлені такі помилки (не враховувалася можливість роботи в даному режимі):
- додано перенесення фотографій у новий товар при копіюванні
- при оприбуткуванні розмірного ряду додано перенесення фотографій для нових товарів
- Склад - Встановити фото товару для всієї моделі
Заборонено редагування фотографій при оприбуткуванні, так само як і назву товару.
(№13971)
42) Переписано алгоритм формування запиту для розшифровки балансу з партнером (фільтри встановлені вглиб запиту), що, своєю чергою, істотно прискорює його роботу, за наявності фільтрів (особливо за періодом) (№14121).
43) Налаштування --> Параметри --> Знижки
Поле Днів до привітання відкрите для редагування без купівлі додаткової функції Масова розсилка. Це поле використовується для відбору клієнтів у список для привітання, який доступний на формі привітання (№14426).
44) Торгівля з випискою рахунку - Рахунок - Зарезервувати товар і ТВС - Резерв - Зняти з резерву
Виправлена перевірка чи перебуває товар на інвентаризації.(Була можливість виконати ці дії) (№14474).
45) Склад - Встановити фото товару для всієї моделі
При копіюванні фото товарам моделі не встановлювалася ознака, що є фотографія. Виправлено (№14475).
46) Документ --> Прихід товару --> вкладка Товари накладної --> Оплата
Виправлено помилку некоректного розрахунку Суми оплати при використанні розрахунку від еквівалентної суми і ручному введенні курсу (№14494).
47) Виправлено помилку, коли під час друку Звіту за реалізованими товарами, у діалозі вибору періоду та інших параметрів у шапці відображалося "Звіт за виконаними роботами" (№14641).
48) Товарознавство - Друк бирок
Виправлено підрахунок кількості товару на складах. Не коректно враховувалися контрольні точки (№14784).
49) Маркетинг --> Посередник
Виправлено помилку подвійної конвертації суми при виплаті винагороди посереднику у валюті, відмінній від валюти побудови балансу з посередником (№15048).
50) Маркетинг --> Посередник
Виправлено помилку формування звіту за посередником не в національній валюті, через яку накладні, відвантажені клієнту посередника, вважалися в національній валюті. Проте баланс все одно сходився, оскільки суми для розрахунку балансу бралися вірні (№15154).
51) Документ --> Торгівля з випискою рахунку --> Оплати
Виправлено розрахунок боргу за всіма видатковими накладними клієнта. Раніше борг розраховувався без урахування валюти (№15160).
52) Прихід - Розподілити товар по торгових точках
При розподілі товарів на торгові точки була відсутня перевірка існування ціни на центрі обліку розподілу. Реалізовано копіювання цін з передавального центру обліку на склад, куди надходив товар, якщо вона була відсутня (№15255).
53) Мобільний додаток. Реалізація.
Вилітав додаток при скануванні товару, вже доданого раніше в реалізацію, після розрахунку вартості реалізації.
Проблема була в перетворенні типів даних.
Виправлено.
(№15265)
54) Склад --> Стан складу --> Картка товару --> Фотографія
Виправлено помилку, через яку не можна було видалити фото товару, якщо у товару було більше одного фото (№15453).
55) Налаштування - Параметри - Загальні - Правило формування назви товару - Налаштувати
Виправлено помилку "[FireDAC][Phys]-329. Cannot generate update query. WHERE condition is empty", при збереженні правила формування назви товару (№15492).
56) Виправлено помилку "Could not convert variant of type (Null) into type (OleStr)", що виникає під час відкриття "Склад" - "Сума товару за період", якщо вибрати вид "Реалізація" та певного одержувача, а також, якщо у фільтрах відправник і одержувач обирати постачальника або покупця (№15494).
57) Виправлено помилку, коли на формі "Товар в дорозі" на вкладці "Товар в дорозі" неправильно розраховувалася "Сума за прайсом" і "Сума опт", без множення на кількість (№15497).
Розподіл товарного приходу по торгових точках
58) Виправлені дії в головному меню і в контекстному меню гріда залежно від налаштувань (доходи/внутрішні передачі) (№15501).
59) Виправлена помилка "CDS: Cannot perform this operation on an empty dataset" у Маркетинг - Клієнти, якщо в картці клієнта в документа немає прикріплених файлів, і ми намагаємося натиснути видалити (№15534).
60) У Документ --> Комплектація --> вкладка Опис комплекту відремонтовано роботу (ніколи не працювало) кнопки "Копіювати" при відкритті форми редагування опису комплекту (№15536).
61) Виправлена помилка в Аналізі інтенсивності продажів в розрізі тижнів, коли товар проданий в неділю, потрапляв в аналіз на наступний тиждень (понеділок наступного тижня) (№15570).
62) Виправлено помилку, коли в Оплата - Фінансовий документ - вкладка Розрахунковий рахунок неправильно розраховувалися підсумки за розрахунковим рахунком (таблиця внизу зі списком розрахункових рахунків), якщо відбувалися виплати за поверненнями, що були створені за конкретними видатковими накладними в торгівлі з випискою рахунку. Замість зменшення суми на розрахунковому рахунку після виплати, вона навпаки збільшилася (№15573).
63) Виправлено помилку, коли після створення нового центру обліку (або у центру обліку ще не було кас) не можна було створити касу. При натисканні на створення каси відображалася помилка "Введіть значення для Каса" (№15669).
64) Аналіз - Аналіз стану на складах
65) Виправлено підрахунок кількості товару на складах. Не коректно враховувалися контрольні точки (№15755).
66) Мобільний додаток. Реалізація.
Повідомлення про успішну оплату виводиться тільки в разі відсутності помилок і повідомленні з сервера про коректне завершення операції оплати (№15761).
67) Мобільний додаток. Реалізація.
Якщо клієнт обраний, у діалозі відображається інформація про цього клієнта (раніше відображалося "Клієнт не обраний") (№15815).
68) Мобільний додаток. Повернення товару.
Додана перевірка наявності документа повернення при натисканні на кнопку повернення грошей. Якщо документ повернення не створено, виводиться відповідне повідомлення (№15817).
69) Мобільний додаток. Налаштування.
Виправлено помилку, коли після зміни користувача не довантажувався список кас без виходу в головне меню: виникала помилка "Access violation..." (№15822).
70) Мобільний додаток. Неопізнані оплати.
Відредаговано параметри поля введення суми в діалозі створення нерозпізнаної оплати, щоб ввести можна було тільки десяткове число (№15876).
71) Мобільний додаток. Головне меню.
Виправлено послідовність завантаження даних і перевірки версії сервера додатків.
Завантаження списку доступних режимів проводилося двічі через що задвоювалися пункти меню (№15877).
72) Товарознавство - Вид товару
Виправлено завантаження видів товару з файлу. Не відновлювався тип продукції для видів товару (№16091).
73) Виправлена помилка, коли неможливо було налаштувати сортування за Верхнім вузлом виду товару, Назвою під час друку чека з торгівлі з випискою рахунку, вкладка видаткова накладна. Тепер з'явилося це налаштування в Налаштування друку і відправлення рахунку на вкладці Рахунок. Це налаштування впливає не тільки на друк рахунку, а й на друк видаткової та чека з торгівлі з випискою рахунку.
Примітка: раніше під час друку рахунку налаштування сортування Вид товару, Назва товару означало сортування спочатку за верхнім вузлом виду (у налаштуваннях шаблону рахунку це дане Група товару), а потім за назвою. Зараз це змінено і приведено до єдиного стандарту. При виборі Вид товару, Назва товару - сортується за кореневим вузлом виду товару (в налаштуваннях шаблону рахунку дане Вид товару), а при виборі Верхній рівень виду товару, Назва - сортується за верхнім вузлом виду товару (в налаштуваннях шаблону рахунку дане Група товару) (№16188).
74) Документ --> Ремонт
75) З таблиці Товар ремонту видалена колонка Вартість ремонту, яка відображала стару вартість ремонту, що встановлювалася в товарі ремонту (№16189).
76) Виправлено помилку, коли під обмеженою роллю неможливо було налаштувати доступ до форми редагування "Документ експорту" (№16513).
77) Друк етикеток
Виправлено поведінку цієї етикетки "Центр обліку" (завжди підтягувалася назва ЦУ з головної форми програми).
Налаштування друкованої форми:
- змінна "Назва магазину" завжди підтягується назва центру обліку з головної форми
- в дане "Центр обліку" встановлюється, де знаходиться товар.
На формі "Друк етикеток на товари" додана колонка "Центр обліку", яка відображається в даних етикетки "Центр обліку" (№16519).
78) Виправлено помилку, коли при завантаженні замовлення віддаленого клієнта з інтернет-магазину, якщо встановлено шукати клієнта за номером телефону і клієнт знайдений за номером, але в базі існує інший клієнт з таким самим ім'ям, як у замовленні, то виникала помилка ''неможливо вставити ключ, що повторюється, в об'єкт'' (№16645).
79) Виправлено помилку некоректного розрахунку витрат за товарами в прибуткових валютних накладних (№16654).

Версія 9.2.8.5 (БД 460)

1) Аналіз - Аналіз продажів товару постачальника на реалізації
Виправлено помилку "Access violation at address..." під час закриття форми "Аналіз залишків товару" (дія "Показати залишки"), якщо було одночасно відкрито більше однієї форми (№14762).
2) Виправлена помилка, коли в Аналіз - Аналіз реалізації за видами товару фільтр за виробником не впливав на групу колонок "Залишки". (№15447).
3) Ремонт - Стан товару ремонту - Відправити повідомлення клієнту
Виправлено помилку "Could not convert variant of type (Null) into type (Integer) під час відправлення повідомлення про стан ремонту, якщо ремонт оформлено не на наявного клієнта (введено ПІБ + телефон, а не вибрано з довідника "Клієнт") (№16642).
4) Виправлено. "Торгсофт - оплати - виписки за банківськими рахунками", якщо встановлені інші регіональні налаштування відмінні, то неможливо було зайти у виписки, видавало помилку про некоректну дату. Виправлено регіональні налаштування, тепер у бібліотеці вони встановлюються один раз і використовуються до закриття виписок для уникнення помилок конвертації рядка в дату або дати в рядок (№16653).

Версія 9.2.8.6 (БД 460)

1) ТВС - Видаткова накладна - Друк - Друк товарної накладної №ТОРГ - 12
У змінну "Вантажовідправник" друкованого звіту №ТОРГ - 12 додано банківські реквізити (№12697).
2) Заборонено створювати ще один вузол для першого рівня центрів обліку в Налаштування - Торгова мережа (№12942).
3) Виправлено помилку, коли на головній формі сервісні кнопки праворуч і рамочка навколо кнопок швидкого доступу при зміні роздільної здатності екрану робочого столу, не змінювала свої позиції. В результаті чого сервісні кнопки пропадали (№12944).
4) Виправлена помилка під час приходу розмірного ряду, коли при введенні розмірного ряду користувач вказував нульову кількість і товар потрапляв у прибуткову накладну в нулі (№14068).
5) Виправлено помилку, коли після друку стану складу з відповідної форми, під час спроби друку стану складу, коли стан складу відкрито як форма селекції (наприклад, під час вибору товару на надходження зі стану складу), друкувалися дані з першого звіту, хоч які фільтри став (№14238).
6) Прибрано незрозуміле повідомлення "Operation aborded" в Склад - Відвантаження зі складу - якщо вказати в полі введення ШК/Артикулу що-небудь (не ШК або арт) і натиснути Enter. Повідомлення про результат сканування з'являється під полем введення (№14493).
7) Виправлена помилка в Аналіз - Рейтинг продаваності розмірів, коли після відкриття форми відбувалося несподіване оновлення таблиці, якщо клацнути мишкою на саму таблицю або на список центрів обліку, що випадає.
У випадаючому списку центрів обліку відновлено можливість фільтрації.
(№15496).
8) Налаштування - Параметри - Роль - вибрати роль
Виправлено відображення параметра "Заборонити розукомплектацію товару" (дані параметра не відповідали відображуваному значенню) (№15502).
9) Розрахунок зарплати --> Планування --> Графік роботи
Виправлена помилка автоматичного заповнення графіка за наявності запланованих виходів у понаднормову зміну, помилка "Could not convert variant..."
Головна помилка полягала в тому, що запланувати й автоматично розрахувати вихід у понаднормову зміну неможливо. Реєстрації в понаднормову зміну не буває (№15517).
10) Маркетинг - Акції - вкладка "Акція"
У розділі для кого діє акція прибрано перемикач "Клієнтів бонусної системи AllMoney" (№15542).
11) Виправлено помилку, коли в стані складу, при спробі змінити ціну продажу постійно перескакувало на поле націнка і просило заповнити поле "Націнка", і неможливо було записати картку товару. Це було пов'язано з тим, що після зміни націнки в даному режимі з'являється попереджувальний діалог з вибором продовжити чи ні, а користувач раніше вибрав ні і встановив галочку "Більше не показувати" (№15812).
12) Мобільний додаток. Облік обладнання.
Якщо відкрити фільтр за типом обладнання і натиснути "Обрати", не вибираючи тип обладнання, то виникала помилка "Неправильний синтаксис біля конструкції "=" (№16191).
13) Документ - Відомість інвентаризація
У друкованих звітах "Недостача товару" і "Надлишок товару" додано виведення контрольної суми штрих-коду (№16211).
14) Виправлено помилку, коли в користувача з обмеженим доступом до видів товару у випадаючих списках "Товар" відображалися всі товари, навіть ті, до видів яких у нього немає доступу. Наприклад, на формі редагування технологічної карти 16219).
15) Виправлена помилка, коли було відсутнє обмеження доступу до клієнтів за регіонами для користувача в Торгівлі з випискою рахунка - вкладка Відправлені повідомлення. Користувач бачив повідомлення для клієнтів навіть тих регіонів, до яких ку нього не було доступу (№16221).
16) Склад --> Оборотна відомість за кількістю
Виправлено некоректний підрахунок залишків на початок і кінець в оборотній відомості при ввімкненні перемикача "По центрах обліку" (№16324).
17) Виправлено помилку "Could not convert variant of type...", коли у вікні "Колективне сповіщення" - список, що випадає на екран, "Тип повідомлення" - Довідник, якщо в довіднику немає жодного запису (хоч фізично, хоч за фільтрами) (№16629).
18) Мобільний додаток. Торгівля з випискою рахунку.
Оплата за рахунком відображалася за курсом рахунку, а не самої оплати.
Тобто, якщо рахунок виставлено на суму 80 $ (2000 грн) і за ним проведено оплату на 2000 грн, то в додатку відображалася оплата на 50000 грн.
Виправлено запит, який отримує дані на сервері, проблему усунуто (№16655).
19) Зміна відпускних цін
Виправлено зміну відпускних цін товарам у яких відсутні ціни (Склад - Стан складу - Змінити відпускну ціну, Склад - Склад за моделями - Змінити відпускну ціну). Дозволено встановлювати ціни, або збільшувати ціни, в інших випадках (зменшувати, відсоток від ціни) застосовуватися нічого не буде (№16656).
20) Документ - Прихід товару
У приході виправлено програвання звуку в результаті пошуку товару (сканування товару/пошук за артикулом).
Для програвання відповідного звуку необхідно його увімкнути (Параметри - Звуки): "Товар не знайдено" та "Ідентифікація товару в документі" (№16657).
21) У накопичувач, на якому заснована дана таблиця "Склад" - "Сума товару за період", повернуто зникле дане ToPartnerID, без нього виникала відповідна помилка (про те, що не знайдено поле ToPartnerID) під час використання фільтрів Відправник і Одержувач (№16739).
Документ --> Реалізація --> Товарний звіт
22) Змінено запит у всіх видах товарних звітів. До типу знижки Акція та Акція, що бере участь у накопиченні додається назва акції, за якою була знижка (№16819).
23) Під час відправлення повідомлення клієнту на формі "Відправити повідомлення клієнту" ховається поле для редагування телефону, якщо обрано шаблон відправлення електронною поштою (№16927).
24) Прихід товару
Виправлена помилка оприбуткування розмірного товару в нульовій кількості, якщо встановити розмірному ряду кількість 0, або взагалі нічого не встановлюючи значення застосувати (№16934)

Версія 9.2.8.7 (БД 460)

1) Редизайн фрейму клієнти під багатомовність, для коректного відображення інформації про клієнта на формах Реалізація і Повернення, а конкретно таких полів:
- Придбан
- Сума для розрахунку знижки
- Ост. придбанн
- Список повернень
(№13404)
2) Виправлено помилку, коли при створенні нового виду товару за замовчуванням йому не присвоювалася Націнка від ціни товару, Піктограма, Розділ синхронізації, що були встановлені у батька.
Виправлена помилка, коли при створенні нового виду товару і за дією на формі редагування виду товару "Записати для всіх" у підлеглий вид товар не передавалися значення таких полів батьківського виду товару:
Код ставки
% ПДВ
% Акцизу
Код пільги
Причина звільнення від ПДВ
Категорія
Що робити, якщо недостатньо товару на складі
Виправлено помилку на формі редагування виду товару, коли для нового виду (за увімкненої галочки Націнка від ціни товару) список, що випадає, Група націнок не був активним, хоча в довіднику ці групи існують.
При зміні Розділу синхронізації і натисканні на "Записати для всіх" користувачеві ставиться повідомлення про те, чи потрібно копіювати цю властивість усім підлеглим видам товару. У всіх інших випадках Розділ синхронізації не передається підлеглим видам товару.
(№13668)
3) Виправлено "Торгсофт - Звіт - Звіт за період по відділах" у випадаючому списку "вибору періоду" не було перекладу. Замінено на перекритий накопичувач (№14634).
4) Документ --> Прихід товару
Виправлено відображення в картці товару кнопки Розрахувати націнку за ціною закупівлі при вимкненому відображенні закупівлі. Відображення кнопки прив'язане до відображення поля Ціна закупівлі та налаштування розрахунку націнки у вигляді товару (№14878).
5) Розрахунок зарплати --> Платіжна відомість
Під час розрахунку платіжної відомості та ставки за місяць враховується дата розрахунку відомості, ставка рахується до дати кінця відомості, якщо вона не перевищує дату розрахунку. Якщо дата закінчення відомості знаходиться в майбутньому, то ставка рахується по дату розрахунку (№15347).
6) Документ --> Торгівля з випискою рахунку --> Оплати
Виправлено некоректне і неконтрольоване перескакування вікна введення еквівалента при маніпуляціях з іншими об'єктами на формі оплата рахунку або оплата видаткової накладної (№15485).
7) Виправлено помилку, коли в "Аналізі залишків товару за постачальниками і термінами реалізації" занижували кількість реалізованого товару (аж до від'ємного, що негативно впливало на залишок товару) у випадках наявності повернень за реалізаціями, в яких були присутні товари з різних приходів.
Виправлено помилку в "Аналізі залишків товару", коли завищувалася кількість залишку товару, що з'явився в системі внаслідок розукомплектації товару (перед цим товар був скомплектований) (№15505).
8) Мобільний додаток. Реалізація.
При повторному скануванні товару в реалізації, товар додавався не в зазначеній кількості, а в кількості однієї штуки.
Знайдена і виправлена помилка в додаванні товару (№15818).
9) Документ --> Ремонт
Виправлено помилку оплати ремонту за безготівковим розрахунком "Конфлікт інструкції insert" при оплаті на розрахунковий рахунок з еквайрингом.
Помилка була викликана тим, що раніше метод оплати з еквайрингом використовували тільки під час оплати документа або рахунка, а під час оплати ремонту посилання були не вказані, і перевірку було проведено за неправильним типом (№16932).
10) Маркетинг - Клієнти - Спрощений режим відображення
Виправлено підрахунок суми бонусів клієнта при списанні бонусів (№17052).
11) Документ --> Виробництво --> Технологічна карта
Обов'язковість вибору бригади при створенні виробничого акта за технологічною картою прив'язана до налаштування Торгової точки "Обов'язкова реєстрація бригади у виробництві" (№17057).
12) Виправлена помилка неправильного зв'язування товарів з повернення постачальнику з товарами прибуткової накладної при переоцінці закупівельних цін в аналізі залишків. Унаслідок чого після переоцінки в аналізі залишків могли завдваиваться записи по товарах (один запис зі старою ціною, а другий вже з новою). Це, зокрема, могло відбуватися через те, що в аналізі залишків не враховували надходження на приховані центри обліку, а також ціну постачальника брали як собівартість або облікову ціну (№17149).
13) Реалізація - Оплата
Виправлено перерахунок сум до оплати готівкою/безготівкою при введенні суми оплати б/н за допомогою калькулятора (№17152).
14) Склад - Гарантійний облік - Залишки гарантійного товару
Виправлено відображення Центру обліку, на якому перебуває товар з даним серійним номером. Помилку викликало створення відкладеної внутрішньої передачі і включення в неї товару з серійним номером (за цим серійним номером відображається центр обліку одержувача внутрішньої передачі, хоча накладна відкладена) (№17230).
15) Діагностика помилок - Значення довідників - Зміна (переозначення масово)
Виправлено відображення написів галочки "Дозволити перезапис інформації" (відображалися карлючки) (№17238).
16) Виправлено помилку, коли в аналізі залишків товару не відображалися позиції, які були оприбутковані на тепер уже приховані центри обліку (№17285).
17) Виправлено помилку "Could not convert variant..." під час автоматичного заповнення щойно створеного (не збереженого після додавання нових значень) графіка роботи з новими значеннями в понаднормових змінах.
P.S Ручне планування в понаднормові зміни без проставлення відпрацьованого часу - неправильний принцип роботи. Так як вихід в понаднормову заповнюється за фактом (№17291).
18) Документ --> Торгівля з випискою рахунку --> Видаткова накладна --> Повернення товару
Виправлено помилку "A component named actOK already exists" при виклику форми редагування кількості для товару, що повертається, у списку товарів реалізації на повернення (№17296).
19) Документ --> Ремонт
Виправлено помилку некоректного розрахунку вартості ремонту під час надсилання повідомлення за станом ремонту (№17298).
20) На формі "Відправити повідомлення клієнту" очищено поле для введення телефону (відображалося "edTelephone"), якщо у клієнта немає номера телефону (№17300).
21) Виправлено. "Торгсофт - документ - Розподіл товару - Додати новий розподіл товару" При заповненій таблиці даними (товарами) і при швидкому/простому перемиканні між фільтрами у випадаючому списку "Фільтр за товаром" відбувалося мерехтіння таблиці, що впадало в очі. Додано загальне блокування візуальних даних у таблиці, щоб уникнути спочатку появи даних без фільтра, потім застосування фільтра (№17370).
22) Склад --> Оборотна відомість за собівартістю
виправлено помилку "Не вдалося прив'язати складовий ідентифікатор "vw_CirculatingBordereau.TheCount" під час відкриття Оборотної відомості за собівартістю та під час друку серійного номера (зі списку серійних номерів товару) (№17371).


Версія 9.2.8.8 (БД 460)

1) Виправлено помилку, коли на формі редагування Оплата, після оплати на розрахунковий рахунок або в касу зникала можливість у наступних оплатах вибирати валюту.
Виправлено помилку, коли під час оплати боргу постачальнику за кількома накладними з Реєстру прибуткових накладних, якщо валюта накладних - національна, а валюта оплати інша, то некоректно розраховували суму, що надходила, в оплатах, які закривали накладні (сума еквівалента в оплаті була правильна). А в разі якщо обидві валюти національні, але під час оплати ми вказуємо валюту еквівалента, то сума в оплатах, що закривають накладні - коректна, але сума еквівалента - ні.
"Документ" - "Торгівля з випискою рахунку" - вкладка "Видаткова накладна"
Виправлено помилку, коли під час проведення переплати видаткової накладної з розподілом за іншими накладними, якщо залишилася нерозподілена сума, то вона надходила до нас у вигляді оплати завжди в національній валюті, навіть якщо початкова оплата була в іншій.
Виправлена помилка некоректного розрахунку Суми оплати у валюті еквівалента під час проведення переплати видаткової накладної з розподілом за іншими накладними, для оплати накладної, яка вийшла недоплаченою, або для оплати нерозподіленої суми. (№17048).
2) Документ - Комплектація - Коробка для сезонного зберігання
При пошуку в якій коробці знаходиться товар за його найменуванням виправлена неможливість введення одинарної лапки (№17463).
3) Виправлено помилку "The DELETE statement conflicted with the REFERENCE constraint "fk_M4L201". The conflict occurred in table "dbo.ShopDistribution", column InternalInvoiceCompositionID", що виникала під час видалення внутрішньої передачі, створеної в результаті розподілу товару, прибуткової накладної.
Додано підтвердження видалення внутрішньої передачі створеної в результаті розподілу товару прибуткової накладної (№17579).
4) Виправлено. "Торгсофт - оплата - виписки за банківськими рахунками" не працювали отримання виписки за рахунками через відсутність права на запис і вибірку в базі даних (№17589).
5) Виправлено помилку не перекладу в налаштуванні ролей назви робочої форми або форми редагування, яке викликає дію. Наприклад, інкасація в реалізації (№17665).

Версія 9.2.8.9 (БД 460)

1) Виправлено помилку, коли при поверненні грошей за товар у режимі Документ-Повернення товару готівкову частину грошей, що повертаються, округлювало до цілого (відкидало дробову частину) (№17730).
2) Виправлено некоректне переміщення на формі оплати фрейму еквівалента при натисканні на хрестик.
Виправлено помилку "(fireDAC)(Phys)(MSSQL)-335. Тип даних параметра (EQUALCURRENCYID) невідомий. Підказка: вкажіть TFDParam.DataType або присвоюйте значення TFDParam перед викликом Prepare/Execute"
під час внесення виплати посереднику.
Додано повернення раніше встановленої еквівалентної валюти, якщо під час зміни валюти сталася помилка.
Заборонено вибирати однакові валюти оплати та еквівалента.
Виправлено ситуацію, коли під час оплати (рахунки, видаткової), якщо під час оплати за документом у нацвалюті, для оплати обирали не нацвалюту, а потім назад нацвалюту, то сума і валюта еквіваленту залишалися, що могло збити користувача з пантелику.
Виправлено повідомлення про помилку при зміні валюти еквівалента. Тепер вони підпорядковані жорсткому правилу:
а) При оплаті нац. валютою документів у нац. валюті валюта еквівалента може бути будь-якою.
б) При оплаті нац. валютою документів у не в нац. валюті валюта еквівалента може бути тільки валютою документа.
в) При оплаті не нац. валютою документів у нац. валюті валюта еквівалента може бути тільки національною.
г) При оплаті не нац. валютою документів у не нац. валюті валюта еквівалента може бути тільки національною.
(№17787).
3) Виправлено помилку, коли на формі редагування оплата (Оплата-Оплата) під час відкриття форми, якщо за замовчуванням була встановлена національна валюта, то все одно вимагало ввести курс праворуч від валюти. Тепер поля введення курсу праворуч від валюти прибрані, оскільки всі необхідні функції виконує еквівалент (№18034).

Версія 9.2.8.10 (БД 460)

1) Виправлено помилку, коли під час проведення реалізації на VIP-клієнта, коли режим взаєморозрахунків з VIP-клієнтами стоїть "Вести товарно-грошовий баланс", під час натискання на кнопку "Оплатити" - "Прийняти гроші" та під час вибору безготівкового розрахунку в полях "До сплати" та "Отримано" встановлювали від'ємні цифри, що не давало нам змоги прийняти оплату.
Виправлено помилку, коли під час використання віп-режиму "Пов'язувати оплати з реалізацією" під час оплати поточного чека, якщо було використано аванс у рахунок передоплати за реалізацію, то при натисканні на "безготівковий розрахунок" неправильно розраховували суму до оплати безготівково.
Прибрано появу повідомлення "Знижка на цю реалізацію відновлена в розмірі ..." після проведення оплати за чеком. " після проведення оплати за чеком, якщо знижка за реалізацією менша за знижку клієнта, оскільки в теперішніх алгоритмах вони і не повинні збігатися.
(№17366)
2) Виправлена помилка, коли при створенні підпорядкованого виду товару, якщо у батька була встановлена категорія "Алкоголь" або "Тютюн", то за замовчуванням у виду не відображалося поле для введення "Тип продукції", доводилося перевибирати категорію. Також додано копіювання типу продукції підпорядкованим видам товару при натисканні Записати для всіх і при створенні підпорядкованого виду товару (№17669).
3) Виправлено помилку, коли під час сканування в реалізацію штрих-коду товару, який належить двом товарам, але один виведений з дії, все одно показувало діалог вибору товару зі штрих-кодами, що повторюються, хоча в списку був тільки один товар - у дії (№18168).
4) Виправлено помилку "The DELETE statement conflicted with the REFERENCE constraint "fk_M4L201". The conflict occurred in table "dbo.ShopDistribution", column InternalInvoiceCompositionID", яка виникала під час видалення внутрішньої передачі створеної в результаті розподілу товару прибуткової накладної (№18338).
5) Виправлено помилку, коли в станах складів, де можна подивитися дані по складах третього рівня (Склад - Стан складу), ця інформація була відсутня (№18339).
6) Виправлено помилку, коли при створенні в приході нового товару йому неможливо було присвоїти фотографію, доводилося повторно відкривати на редагування товар. При додаванні наявного товару в прихід заборонено редагувати (додавати) фотографії, за аналогією із забороною редагувати назви товару (його основні характеристики) (№18434).

Версія 9.2.8.11 (БД 460)

1) Документи - Торгівля з випискою рахунку - вкладка Повернення
Виправлено некоректний підрахунок підсумку "Артикулів" таблиці "Список товарів" (№17891).
2) Виправлено помилку "The INSERT statement conflicted with the FOREIGN KEY constraint "fk_M3L109". The conflict occurred in table "dbo.Good", column 'ID' when enabling customizable mode of algorithm of files of photos" (№18489).
3) Виправлено помилку, коли під час друку з повного списку товарів і послуг прайс-листа послуг довжина назви послуги була обмежена 20-ма символами (№19108).
4) Виправлено помилку, коли в шаблоні видаткової накладної в ТВС при виведенні на друк даного Верхній рівень виду товару воно обрізалося 20 символами (№19231).
5) Склад - Список приходів - Друк коригувального розрахунку до податкової накладної
Виправлено помилку "The INSERT statement conflicted with the FOREIGN KEY constraint "fk_M6L70". The conflict occurred in database "Stellar2008", table "dbo.Enterprise", column ID" при створенні коригувальної накладної (№19234).
6) Виправлено помилку, коли не працювала синхронізація з інтернет-магазином через DDI API, якщо сайт магазину працює за https протоколом (№19239).

Версія 9.2.8.12 (БД 460)

1) Товарознавство - Вид товару - редагування розділу (довідник) "Розділ синхронізації"
Некоректно працювало створення вкладених елементів - не запам'ятовувалося, і при повторному відкритті або оновленні всі елементи скидали на верхній рівень.
Виправлено роботу вкладених розділів (№17671).
2) Виправлено помилку, коли під обмеженою роллю в стані складу, користувачеві не відображаються склади 3-го рівня, хоча до них доступ відкрито (у стабільній версії) (№19116).
3) Повернуто загублений функціонал, коли в оборотній відомості за собівартістю, за відсутності собівартості в складському документі вона бралася із собівартості складу того періоду, до якого належить документ (крім прибуткових накладних) (№19427).
4) Виправлена помилка в оборотній відомості за кількістю/собівартістю, коли некоректно рахувалися дані на початок і кінець періоду, а також враховувалися послуги у відомості (№19438).
5) "Звіт - Товарний звіт за період (Документ - Реалізація - товарний звіт)" Не коректно будувався звіт, у звіт потрапляли документи з чернеток (№19780).

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором